Umelé pletivá, Rákosové rohože

- Rákosová rohož 1x6mZaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.

Hľadáte zákazníkov?
?
Recepčné pulty
 • Moderná strešná a stenová nemecká krytina z umelej bridlice ARDESIA-TERRAFLEX/STABUFLEX - ľahká a št

  Moderná strešná a stenová nemecká krytina z umelej bridlice ARDESIA-TERRAFLEX/STABUFLEX - ľahká a št

  Alternatíva pre tých, ktorí chcú mať strechu plastickú, ľahkú a pritom maximálne estetickú s nádychom nostalgie klasických bridlicových striech alebo chcú chrániť či zatepliť severnú stenu objektu a pod. Krytina je výnimočná svojím verným vzhľadom prírodnej bridlice, materiálom a tvarmi. Je výsledkom nového, patentovo chráneného výrobného postupu a je neškodná pre životné prostredie. Poskytuje unikátne možnosti v estetike pokrývaní striech. Dáva objektom výnimočný kvalitný vzhľad. Vlastnosti: - atraktívny vzhľad prírodnej štiepanej bridlice - vyrobená zo 70% práškového kaolínu a vysokokvalitných termoplastov, UV ...

 • Umelé trávniky

  Naše ponú­kané ume­lé tráv­ni­ky ako ná­hra­da ži­vého tráv­nika sa vyz­na­čujú veľmi podob­nou štruk­túrou vlá­kien živému tráv­niku, vďaka čomu ponú­kajú uží­vate­ľovi este­tický pôži­tok a príje­mný pocit pohod­lia chodidlu. Spolu s dlhou život­nosťou, níz­kymi pre­vádz­kovými ná­kladmi, šetre­ním vášho času a životného prostredia je to naj­ideál­nejšie rie­šenie pre okolie domov, záhrady, nákupné centrá a streš­né terasy.

 • Výmeny športového povrchu na multifunkčných ihriskách - demontáže umelej trávy - dekoračná tráva

  Výmeny športového povrchu na multifunkčných ihriskách - demontáže umelej trávy - dekoračná tráva

  Prioritne sa špecializujeme na VÝMENY ŠPORTOVÉHO POVRCHU z umelej trávy na multifunkčných, tenisových a futbalových športoviskách. Realizujeme aj DEMONTÁŽE UMELEJ TRÁVY a nahradzujeme ju novou umelou trávou podľa Vášho výberu a požiadaviek vo veľmi výhodných cenách. V prípade potreby vymieňame aj ochranné siete okolo ihrísk, športovísk. Strojová údržba umelej trávy - hĺbkové prečistenie povrchu a vsypu umelej trávy pomocou rotačných kief. DEKORAČNÝ UMELÝ TRÁVNIK na záhradu, terasu, balkón, bazén, pod altánok, prístrešok, hracia plocha pre deti...

 • Realizácie umelej trávy, multifunkčné ihriská, výmeny povrchov, demontáže umelej trávy, dekoračné tr

  Realizácie umelej trávy, multifunkčné ihriská, výmeny povrchov, demontáže umelej trávy, dekoračné tr

  Naša ponuka je určená firmám, súkromným osobám a dodávateľom, ktorí sa zaoberajú realizáciou a projektovaním multifunkčných a taktiež aj detských ihrísk, kde sa ako umelý povrch využíva umelý trávnik. Na základe dlhoročných skúseností Vám ponúkame spoluprácu vo forme pokládky i výhodnej dodávky umelej trávy.

 • Umělé květiny (15174.)

  Umělé květiny (15174.)

  Umělé květiny Katalogové číslo: 15174 Popis: různé

 • Pieta, Vianoce, Umelé kvety

  Pieta, Vianoce, Umelé kvety

  - Florex zelený, hnedý - Kahance,sviečky, náplne - Kvety na hroby umelé - Kvety umelé do vencov - Kvety voskové - Ozdobné Betlehemy - Polystyrénové krúžky,srdcia,gule,kríže - Umelé vence, čečina - Vianočné stromky rôznych veľkostí

 • Umelé kvety

  Umelé kvety

  - Stromy, palmy a kaktusy - Kríky, úponky a girlandy - Vianočný tovar a dekorácie - UV aktívne kvety a stromy - Kvetináče, vázy a dekorácie

 • Údržba umelého povrchu

  S našimi riešeniami už nikdy nebude musieť kosiť, zavlažovať, či prihnojovať váš športový povrch. Z času na čas je však vhodné umelé vlákna prečistiť, prípadne na jeseň pozametať popadané lístie. Existujú jednoduché procedúry, dodržiavanie ktorých udrží váš umelý povrch v optimálnej kondícii. Doporučujeme týždennú údržbu, ktorá pozostáva z pozametania a vyčistenia umelého povrchu od rôznych napadaných kúskov, smetí, či lístia. Raz za rok by mal stav vášho umelého povrchu skontrolovať profesionálny servisný tím a v prípade potreby vykonať práce, ktoré zvýšia jeho kvalitu a predĺžia životnosť.

 • Inštalácia umelého povrchu

  Aby ste zo svojho umelého povrchu mali čo najväčší úžitok, jeho pokládku by mali vykonať profesionáli, ktorí pri svojej práci dodržiavajú presne určené postupy. Práve z tohto dôvodu túto službu ponúkame priamo cez našu spoločnosť alebo cez doporučenú sieť schválených inštalatérov umelých povrchov. V oboch prípadoch vám ponúkame naše odborné poradenstvo priamo na mieste pokládky, a to počas aj po inštalácii, aby sme tak zaistili vašu maximálnu spokojnosť.

 • Viacúčelové umelé povrchy

  Z technického hľadiska je však konštrukcia viacúčelové umelého povrchu skutočnou výzvou – pre tenis totiž vyhovujú skôr tvrdšie a nižšie povrchy, zatiaľ čo futbal vyžaduje dlhšie umelé vlákna a mäkšie vlastnosti povrchu. Vzhľadom na rozličné nároky rôznych športov bolo nutné navrhnúť technológiu, ktorá umožní priblížiť sa k ich požadovaným herným vlastnostiam.

 • Umelé tenisové povrchy

  Tenis sa pôvodne hral len na prírodnom trávniku. Dnes sa s týmto typom tenisového povrchu stretnete čoraz zriedkavejšie – je totiž drahý a rýchlo sa opotrebuje. Neskôr uzrel svetlo sveta antukový povrch. Tento obľúbený tenisový povrch je bežne používaný, je však veľmi náročný na prevádzku – po každej hre je nutné povrch zarovnávať a kropiť vodou, musí sa vykonávať pravidelná údržba dvorcov atď. Betónové tenisové dvorce problém s údržbou obchádzajú, ich povrch je však nepríjemne tvrdý a nadmerne zaťažuje organizmus.

 • Umelé povrchy pre futbal

  Dávno zabudnuté sú časy, kedy FIFA, UEFA a iné futbalové organizácie zakazovali používanie umelých trávnikov. Niet sa čo čudovať, keďže v tej dobe boli umelé trávniky funkčne i esteticky nevyhovujúce a každý pád predstavoval vysoké riziko zranenia.

 • Umelecká tvorba obrazov na zákazku

  Umelecká tvorba obrazov na zákazku

  Maľujeme jedinečné obrazy akrylom na maliarske plátno. Sú to obrazy výhradne z našej dielne. Predávajú sa ako originál. Plátno aj farby sú kvalitné ošetrené lakom. Plátno môže byť šepsované, ktoré je vhodné zarámovať, alebo môže mať samonosný drevený rám. Obrazy maľujeme aj podľa interiéru, na objednávku kde je možné vybrať veľkosť, farby a tému.

 • Výroba umelej trávy

  Výroba umelej trávy

  GREENEX - vlákna pro umělé trávníky a sportovní hřiště.

 • Umelé trávniky LANO

  Umelé trávniky LANO

  Naša firma je oficiálnym zástupcom firmy LANO na Slovenku. V ponuke sú trávniky pre futbal, tenis, pozemný hokej a aj pre všeobecné využitie. Umelé trávniky Lano sú schválené mnohými medzinárodnými a národnými športovými federáciami - FIFA, UEFA, ITF, FIH, IRB, NOC/NSF ...Pre každý šport si môžete vybrať z viacerých možností.

 • Umelecká drevorezba

  Na rezbu používam buď drevo alebo parožie. Pred začatím samotnej práce dôsledne zvažujem druh dreviny a kresbu dreva.

 • Čistenie a údržba umelého trávnika

  Tak, ako všetky výrobky, podlieha aj umelý trávnik opotrebeniu a preto si vyžaduje údržbu. Očakávaná životnosť závisí na intenzite používania, ale aj na klimatických podmienkach. Čím viac je trávnik používaný, tým rýchlejšie starne. Opotrebenie však závisí aj od kvality konkrétneho trávnika, typu vlákna, hustoty vpichov, výšky zásypu pieskom alebo granulátom, kvality pokládky, obuvi používanej na umelom trávniku a samozrejme aj od kvality a pravidelnosti údržby. U zasypávaných trávnikov dochádza časom k stvrdnutiu hracej plochy a je potrebné urobiť tzv. dekompresiu, teda prevzdušnenie vsypu, ktorým zaistíme elaticitu, vodopriepustnosť a be...

 • Pokládka umelého trávnika

  Umelý trávnik sa dá pokladať na nové, už existujúce asfaltové alebo betónové plochy alebo na poklad z drveného, hutneného kameniva. Podklad by mal byť vodopriepustný. Povrch pod kobercom musí byť zbavený ostrých hrán (napr. kameňov, koreňov atď.), pričom platí že čím rovnejší a hladší podklad, tým lepší výsledný estetický dojem a samozrejme aj funkčnosť. Úpravu podkladovej vrstvy pod umelým trávnikom ponúka medzi službami aj naša firma. (ÚPRAVA PODKLADOVEJ VRSTVY POD UMELÝM TRÁVNIKOM). Na lepenie spojov umelého trávnika sa používa špeciálne dvojzložkové lepidlo na báze polyuretanu, ktoré sa nanáša na podkladový spojovací pás. Či...

 • Dekoračné umelé trávniky

  Dekoračné umelé trávniky

  Dekoračné umelé trávniky sa v priebehu posledných rokov dostali do popredia mnohých zákazníkov. Nestabilné klimatické podmienky nútia ľudí uvažovať nad touto problematikou. Dekoračné trávniky nájdu svoje využitie v priestoroch bazénov, okolo domov, na detské ihriská a všade tak kde je problematické pestovať živý trávnik. V kombinácii s pružnou podložkou sa zvyšuje komfort a využiteľnosť aj pri malých deťoch.

 • Umelé kvety veľkoobchod malooobchod

  Umelé kvety veľkoobchod malooobchod

  Kvety umelé, ale na vzhľad ako živé!Veľko a maloobchod s umelými kvetmi a doplnkami. Našu kompletnú ponuku si môžete pozrieť v našom e-shope alebo osobne vo veľkosklade. Ponúkame ich v rôznych veľkostiach (dĺžkach), v kytičkách, v plastových, umelých alebo papierových kvetináčoch a zvlášť kvety/hlavy na aranžovanie. Ponuku neustále doplňujeme.

 • Průběžné pece s pásovým dopravníkem pro pájení a lesklé žíhání v umělé atmosféře

  Průběžné pece s pásovým dopravníkem pro pájení a lesklé žíhání v umělé atmosféře

  Pec je sestavena z těchto hlavních částí: Přední nakládací část, předpecí s plamennou clonou a odvodem spalin, vlastní pec, chladící tunel, zadní vykládací část pece s elektromotorem a pletený dopravní pás. Jednotlivé části pece jsou celosvařované konstrukce. Pájené součásti se nakládají na pletený dopravní pás v přední části pece. V této části je umístěn vratný válec pasu včetně napínání. Na pravém boku přední části pece jsou ovládací tlačítka sloužící obsluze pro spouštění a zastavení dopravního pasu. Ostatní ovládací prvky jsou na přední straně příslušné řídící skříně. Vlastní pec je v plynotě...

 • Umelecké malovanie

  Umelecké malovanie

  Maľovanie obrazov podla želania.Darujte sebe alebo vašim blízkym originálny darček.Olejomaľby,akryl,ceruzka,tempera,uhlík Chcete vlastniť jedinečné dielo?Obrazy,dekorácie,design pre váš domov.

 • Umelecké malovanie ,stavebné práce

  Umelecké malovanie ,stavebné práce

  - maľovanie obrazov - olejomaľby,akryl,tempera,ceruzka,uhlík,kombinovaná technika - maliarske práce (maľby, stierky,omietky) - stavebné práce - rôzne úpravy stien - mozaiky - dekorácie - obklady,dlažby

 • Umelecké kováčstvo a zámočníctvo

  Umelecké kováčstvo a zámočníctvo

  Naša firma Vám ponúka široké spektrum služieb od umeleckého kováčstva až po zámočníctvo. Vyrobíme Vám mreže, mrežové brány, posuvné alebo kované. Parkovacie stĺpiky,závory. Blokovacie zábrany na kolesá /papuče/. Nerezové zábradlia a rošty do záhradných krbov. Prístrešky a markízy z Lexanu. Iné konštrukcie podľa požiadaviek zákazníka a výkresovej dokumentácie. Sústružnícke, frézarske a zváracie práce.

 • Umelecké kováčstvo

  Spol. Rodekov Vám ponúka služby v oblasti umeleckého kováčstva: návrh ručné zhotovenie výrobkov

 • Umelé povrchy (UP)

  Charakteristika umelého povrchu tenisového kurtu: je vyrábaný a dodávaný v rôznych druhoch kobercov – behúňov v šírke od 375 cm do 410 cm, ktoré sa líšia dĺžkou, konštrukciou a šírkou trávnatého vlasu, voľne sa kladú s podlepovanými spojmi na pripravené spevnené podložie hrací povrch je stabilizovaný špeciálnym kremičitým vsypom (jemný, čistý, kremičitý piesok v predpísanej frakcii, max. 0,8 mm). Ihrisko s týmto povrchom nemožno používať na športové vyžitie bez vsypu. Umelá tráva má podobné odskokové vlastnosti a balistické krivky ako antukový povrch. Životnosť: 20–30 rokov (podľa intenzity zaťaženia povrchu). Záruku poskytujem...

 • Obklady z umelého kameňa

  Obklady z umelého kameňa

  Dovolte nám představit obklady a dlažbu z umělého kamene , s povrchem přírodního kamene a ručně vyráběných cihlových pásků. Škála našich výrobků zahrnuje imitace břidlice, opuka, pískovec, staré přepálené cihly a další materiály, jejich plastičnost je 10 až 60mm.V našem sortimentu naleznete cca 250 typů obkldů od našich i zahraničních výrobců.

 • Maska pro umělé dýchání

  Maska pro umělé dýchání

  Maska pro provádění bezpečného a bezkontaktního umělého dýchání.

 • Krby zahradní, krby na zakázku, krby z umělého kamene

  Krby zahradní, krby na zakázku, krby z umělého kamene

  Zahradní krby: - V naší nabídce jsou zahradní krby z umělého kamene, jehož stavbu zvládnou bez problému sami zákazníci, nebo z přírodních materiálů dle individuálního přání zákazníka(dle fotografie, obrázku apod.) Krby z umělého kamene: - V našem výrobním programu je možné nalézt, několik druhů krbů, které dotváří příjemné posezení v zahradě, na chatě nebo v pergole. Lze do nich instalovat spodní i opékací rošty, popřípadě otočný gril a dokoupit krbové nářadí. Jejich základní konstrukce je z betonu a prostory, kde jsou vysoké teploty, jsou chráněny žárobetonovými plotnami. Zde je potřeba dodržet zásadu, aby pohle...

 • Umelecké maľby, obrazy

  Umelecké maľby, obrazy

  Popri prírodnej téme, pretrvávajú inšpirácie mýtickými témami. Jeho verziu Babylónskej veže (2003 – 2010), tvoria bájne dve veže, spojené s mohutným podstavcom, levitujúce na kovových „pazúroch“. Priestor medzi nimi sčasti vypĺňajú zvyšky tabúľ štyroch jazykoch, ako spomienky na mýtické zmätenie jazykov. Nad nimi sa vznáša postava Anjela – svedka ľudskej trúfalosti. Babylónska veža predstavuje Kliského úvahy o soche: syntézu sochy a objektu – skulptúry a zváranej plastiky, vzdialený závan vyžarovania „radikálnej“ eklektiky a bezhraničnej slobody postmoderny. Téma veže sa objavuje v komorných bronzových...

 • Predaj športového umelého povrchu

  Predaj športového umelého povrchu

  Predáme športový umelý povrch o rozmere 400m2. Povrch je určený na všetky typy športov. Farba: šedočervená Povrch bol používaný 9 mesiacov. Jeho pôvodná cena bola 15 000 eur. Cena teraz: 2000 eur.

 • Vnitřní parapety z umělého kamene

  Šířka 100 až 500 mm. Délka max. 2 500 mm. Při větší délce je nutné napojení při montáži. Síla parapetu 9 mm, přední část je s nosem 20 x 20 mm. •Provedení mramorit, granit nebo jednobarevné dle RAL. •Odolnost proti chemikáliím. •Dekorativní provedení, špičková kvalita.

 • Celoplošné obklady z umělého kamene

  • Využití u kuchyňských linek a v koupelnách •Jednoduchá montáž,odpadá spárování • Absolutní životnost

 • Umelecké sochy

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti umeleckého sochárstva.

 • Umelecké kováčstvo

  Umelecké kováčstvo

  - schodiskové zábradlia - kovaný nábytok - oplotenie rodinných domov - automatizácia posuvných brán - schodiská

 • Brusné kotouče s pojivem z umělé pryskyřice

  Jsou určeny pro obrábění kovů, kamene a betonu. Brusné kotouče s pojivem z umělé pryskyřice jsou specificky navrženy pro použití ve slévárnách a ocelárnách, ale stejně dobře jsou použitelné v průmyslu zabývající se opracováním kamene a betone.

 • S.CS COIL - Všeumelec v preprave ocele vybavený špičkovou technikou

  Všeumelec v preprave ocele vybavený špičkovou technikou pre bezpečný transport. Plachtový náves S.CS COIL od Schmitz Cargobull splní všetky vaše požiadavky i nároky vášho odboru, a to spoľahlivo aj v tých najťažších podmienkach. V otázkach bezpečnosti prepravy si S.CS COIL poradí so všetkými bežnými oceľovými zvitkami. Špeciálna, kompletne pozinkovaná mulda na zvitky dodávaná v dĺžkach 7 200 mm alebo 9 000 mm poskytuje pevnú oporu pre zvitky s priemerom od 800 mm do 2 200 mm. Konštrukcia dovoľuje v ťažisku nákladu zaťaženie 30 t na 1,5 m.

 • Obrazy, sochy, výrobky z umeleckého kováčstva

  ARTdiela je predajná galéria so širokou ponukou obrazov, sôch, výrobkov z umeleckého kováčstva, ponúkame šperky z prírodných kameňov- polodrahokamov, ručne maľované a batikované hohvábne šatky, šály, hodiny zo skla, krojované bábiky.

 • drevene hracky darcekove predmety a umelecke doplnky

  vyroba ekologicky nezavadnych drevenych hraciek farebnost je dosiahnuta pouzitim roznych druhov tvrdeho dreva[javor,ceresna ,orech,dub,buk..].Hracky su mechanicke,plne funkcne. Katalog si mozete pozriet na

 • Umelé kamenivo

  Pri procese tavenia na šachtovej peci dochádza k oddeľovaniu Cu od nežiaducich prímesí a tieto vytvárajú šachtovú trosku. Vzniknutá šachtová troska postupuje na odval. Po stuhnutí a následnom rozpadnutí vzniká produkt umelé kamenivo. Tento produkt je možné využiť: ?v cestnom staviteľstve ako kamenivo do nestmelených a hydraulicky stmelených materiálov pre podklady cestných komunikácií ?do vyťažených banských priestorov, na sanáciu lomov a skládok ?ako výplňový materiál na technické rekultivácie

 • Umelecké odliatky - zvony, busty, sochy

  - Zvony - Sochy - Busty - Svietniky - Mažiare - Vázy - Suveníry

 • Kartáč na umělé čáry

  Kartáč na umělé čáry

  - kovové madlo - snadné čištění čar

 • Výroba umeleckej plastiky

  Spoločnosť sa zaoberá výrobou umelecká plastika podľa požiadaviek zákazníkov.

 • Umelecké kováčstvo

  Umelecké kováčstvo

  návrhy realizácia umeleckého kováčstva

 • Umelecké obrazy, zrkadlá a doplnky do bytu

  Umelecké obrazy, zrkadlá a doplnky do bytu

  Svoje pocity otvorené voči okolitému svetu zobrazujem v obrazoch, ktoré sa snažím prispôsobiť do dnešného pretechnizovaného prostredia. Predchádzajúca tvorba akvarelom a suchým pastelom ma už neuspokojovala iba plošným reálnym vyjadrením, ale sústreďujem sa na náročnejšie výtvarné vyjadrenie, vrstvenie myšlienok, detailov, vrstvenie a odtláčanie všetkého vizuálne a priestorovo zaujímavého. Obrazy sú abstraktným, alebo konkrétnym vyjadrením vnemov okolitého sveta a výborným doplnkom k dnešným moderným zariadeniam bytov, interiérov, pracovísk, hotelov a penziónov. Spolupracujem pri výbere a návrhu obrazu pre konkrétny interiér, podľa fareb...

 • Výstavba futbalových ihrísk z umelej trávy

  Výstavba futbalových ihrísk z umelej trávy je realizovaná na podklade z drveného, hutneného kameniva alebo na drenážnom asfalte, buď bez podložky alebo s pružnou podložkou. Umelý futbalový trávnik je v konečnej fáze zasypaná kremičitým pieskom a zdravotne nezávadným gumovým granulátom. Gumový granulát sa používa v rôznych farbách či už čierny, hnedý, ale v poslednom období sú umelé futbalové trávniky najčastejšie zasypané granulátom zelenej farby.

 • Odstraňovanie špiny z umelého trávnika

  ODSTRAŇOVANIE ŠPINY – odstraňovanie špiny, prachu a odpadkov realizuje SportChamp SC2 s pomocou prídavných rotačných kief. Rotačný valec naberá odpad plus malé množstvo rozptýleného výplňového materiálu. Prach je nasávaný cez permanentný filter. Veľké častice špiny a výplňový materiál sú oddelené od seba cez vibračné sito a plniaci materiál okamžite padá späť na trávu. Konštantne udržovaná rýchlosť jazdy zabezpečuje, že plniaci materiál bude rozptýlený čo najrovnomernejšie, ako tomu je pri zametaní.

 • Zametanie umelého trávnika

  ZAMETANIE – Trávnik môžete tiež zamiesť, ako je uvedené, s pomocou stroja SportChamp SC2 a prídavných ťahaných kief. Tento prídavný nástroj tiež zaisťuje, že sa bude pracovať i v rohoch hracej plochy pri odstraňovaní prachu satím.

 • Údržba umelého trávnika

  ÚDRŽBA – Burina, mach a riasy rastú v trvalo tienených oblastiach. Tieto oblasti nie je možné často čistiť kvôli pretrvávajúcej vlhkosti. Pre dosiahnutie 100% čistoty sa musia použiť chemikálie. Používanie stroja SportChamp SC2 s dvojitými kefami tieto oblasti vyčistí dôkladne a rýchlo.

 • Umele živé ploty

  Umele živé ploty

  Naša spoločnosť ponúka Umelý živý plot ktorý nepotrebuje polievať, strihať a nepotrebuje ani pôdu, do ktorej by ho bolo treba zasadiť. Oplotenie je takmer nepriehľadné a vyzerá ako dobre strihaný živý plot z okrasných drevín, ktoré sa bežne v záhradách používajú.

?
Stojany na bicykle

X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Umelé pletivá, Rákosové rohože 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.