Pergoly

PergolyPergoly 2Pergoly 3Pergoly 4Pergoly 5

Pergoly


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
?
Konferenčné stolíky
 • Altánky/ pergoly / prístrešky

  Altánky/ pergoly / prístrešky

  ALTÁNKY A PRÍSTREŠKY Záhradný altánok alebo prístrešok je príjemným potešením, či dokonca snom každého majiteľa rodinného domu a záhrady. Dnes sú altánky a prístrešky atraktívne nielen z hľadiska funkčnosti a estetiky, no slúžia najmä na relax pri obľúbenej knihe alebo na príjemné poobedné posedenie s rodinou. Z pohľadu funkčnosti záhradného altánku môžeme hovoriť o ochrane pred letným slnkom, silným vetrom, či náhlou zmenou počasia v podobe dažďa. Zastrešený priestor nám tak poskytuje možnosť si do sýtosti vychutnať chvíle pokoja. Altánok je tiež dôležitou súčasťou zladenia Vašej záhrady s ostatnými vonkajšími prvkami aký...

 • Altanky Pergoly

  Altanky Pergoly

  Zhotovenie altankov,pergoly

 • Pergoly

  Pergoly

  Krásna drevená pergola v prostredí Horehronia.Nosný skelet z BSH hranolov pohľadovej kvality ( BSH Asi). Strešná krytina polykarbonát dutinkový 10mm číry. Povrchová úprava Osmo pigment Teak. Zvodový systém od firmy Maslen. Rozmer pergoly 14 915 x 2 700 až 3 900. Pridávame fotografie od prvého zamerania až po realizáciu.

 • Altánky, pergoly

  Altánky, pergoly

  Tak ako u ostatných projektov aj tu vám ponúkame komplexné služby, začínajúc prvotným návrhom a končiac odovzdaním hotovej stavby. Pri návrhoch a ich realizáciach vychádzame vždy z nesporných výhod modernej technológie drevených konštrukcií a je kombinácií s ostatnými stavebnými materiálmi.

 • Altanky pergoly zahradne domčeky zahradny nabytom

  altanky pergoly zahradne domčeky zahradny nabytok

 • Záhradné domčeky, altánky, pergoly, prístrešky

  Záhradné domčeky, altánky, pergoly, prístrešky

  Vyrábame zahradné domčeky, rôzne prístrešky na rodinné domy, altánky. Stavby zhotovujeme na kľúč, vrátane stršných krytín a náterov.

 • Pergoly

  Pergoly

  Pergoly

 • Pergoly a prístrešky

  Pergoly a prístrešky

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby pergol a prístreškov.

 • Altánky, pergoly a garážové státia

  Altánky, pergoly a garážové státia

  Na konštrukciu záhradných drevostavieb sa používajú prevažne smrekové hranoly s rozmermi minimálne 100x100 a viac podľa potreby. Ku každému výrobku pristupujeme individuálne a vieme vám presne poradiť, aké rozmery hranolov sú najvhodnejšie pre vašu stavbu. Záhradné altánky a pergoly umiestňujeme na oceľové pätky, ktoré kotvíme do vopred pripravených betónových kociek alebo dosiek. Strecha altánkov sa pokrýva šindlom podľa farebného výberu zákazníka. Všetky drevené časti pred náterom sú opracované hoblovaním a brúsením. Každý výrobok je povrchovo upravovaný náterom.

 • Altánky, záhradné domčeky, prístrešky, pergoly, krovy, voliere pre zvieratá

  Altánky, záhradné domčeky, prístrešky, pergoly, krovy, voliere pre zvieratá

  Dodávka a montáž krovov,altánkov, prístreškov, pergol, voliér pre psov a pod. Podľa projektovej dokumentácie ale aj podľa požiadaviek zákaznika presne na mieru.

 • Pergoly a tienenie zimných záhrad

  Každá chvíľka s rodinou na záhrade sa stane spomienkou , ktorú si chcete uchovať. Ak už bude svietiť alebo pršať, pod pergolou či v súkromí zatienenej zimnej záhrady vás počasie nezaskočí

 • Dřevostavby, pergoly, altánky

  Dřevostavby, pergoly, altánky

  Pergoly, venkovní posezení, garážová stání, altány, terasy. To vše a mnohem více jsme schopni pro Vás vyrobit. Pro lepší představu v prostoru nabízíme vizualizace. Opět máte na výběr širokou škálu dřevin a vše může mít jakoukoliv barvu podle vzorníku RAL, možnost lazury či bez povrchových uprav.

 • Pergoly

  Pôvodné využitie pergol ako záhradného doplnku pre popínavé rastliny sa v súčasnosti podstatne zmenilo. Záhradné a terasové pergoly sa čoraz častejšie využívajú ako miesto relaxu a oddychu, spoločných posedení alebo miestom pre prácu na čerstvom vzduchu. Tento trend so sebou priniesol nové požiadavky na komfort. Jednou z nich je naplno využívať priestor počas čo najdlhšieho obdobia, teda ja v príliš horúcich dňoch alebo naopak v dňoch, keď počasie sedeniu vonku príliš nepraje. Kvalitné slnečné clony riešia tento problém bez kompromisov. Pergoly dodávame ako samostatné hliníkové konštrukcie alebo spolu s tieniacim systémom. Na hotov...

 • Altánky a pergoly, mestský mobiliár

  Altánky a pergoly, mestský mobiliár

  Obľúbené altánky do záhrad, na detské ihriská či ako zastávky na cyklotrasách vyrábame z kvalitného agátového dreva. K altánkom vyrobíme aj stoly, lavičky, smetné koše a ďalší potrebný mobiliár.

 • Terasy a pergoly

  Montáž terasy alebo vyhotovenie pergoly terasy sú projekty, s ktorými sa dokážeme vždy popasovať viac než dobre. Drevené terasy sú dokonalým prvkom skrášľujúcim celý koncept bývania. Terasy v záhrade poskytnú v letnom období vždy príjemne strávené chvíle v spoločnosti rodiny.

 • Drevostavby, altánky, pergoly

  Ponúkame návrh a realizáciu altánkov, prístreškov, pergol a ostatnej záhradnej architektúry. V prípade záujmu vypracujeme podklady, cenovu kalkuláciu a výpočet materiálu, zabezpečíme dodávku materiálu a realizáciu stavby.

 • Hliníkové pergoly

  Hliníkové pergoly

  Naša spoločnosť ponúka výrobu a montáž hliníkových pergol. Jedná sa o investíciu, ktorá sa už nebude nikdy navyšovať. Ide o bezúdržbové prevedenie, odpadáva natieranie po pár rokoch, vyzerajú aj po rokoch používania ako nové. Toto zaručuje materiál budúcnosti hliník a kvalitná povrchová úprava práškové striekanie.

 • Ploty, pergoly, bránky, brány a zábradlia z tvrdeného PVC

  Ploty, pergoly, bránky, brány a zábradlia z tvrdeného PVC

  Profily Deceuninck sú vyrobené z tvrdeného PVC v bielej farbe a zodpovedajú najprísnejším európskym normám. Plotové profily: - tuhosť - tvarová a farebná stálosť - odolnosť voči vonkajším klimatickým vplyvom (dážď, mráz, slnečné žiarenie, sneh...) - široká škála profilov - vysoký estetický vzhľad a variabilnosť dosiahnutý použitím rôznych koncových krytiek

 • Plastové ploty, Pergoly

  Plastové ploty, Pergoly

  Charakteristika a vlastnosti plastového materiálu - dlouhá životnost - odolnost proti povětrnostním vlivům - mrazuvzdornost - barevná stálost (ÚV filtr) - variabilnost (široká škála profilů) - minimální údržba (saponátová voda, mycí houba) - není nutná žádná další povrchová úprava Výroba profilů Profily pro výrobu oplocení, zábradlí a pergol jsou na speciálních lisovacích strojích tlačeny z PVC granulátu v nepřetržité délce, další stroj profil dělí na délky 6 m a v těchto rozměrech je materiál skladován v ochranných obalech. U profilů bílé barvy obsahuje granulát UV filtr čímž je zaručena barevná stálost. U pro...

 • Altánky, pergoly a prekrytia, detské ihriská

  Altánky, pergoly a prekrytia, detské ihriská

  V súčasnosti sa altánky stali neodmysliteľnou súčasťou záhrad rodinných domov. Aj v tejto oblasti máme bohaté skúsenosti, ktoré uplatňujeme nielen pri samotnej výstavbe, ale už pri plánovaní. Ide o poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho materiálu na výstavbu ako aj pri navrhovaní samotného tvaru altánku, aby čo najlepšie spĺňaj funkčné požiadavky zákazníka. Detské ihriská sa v súčasnosti stali žiadaným produktom nielen sídliskových zón, ale aj ako súčasť záhrad rodinných domov. Konštrukcie jednotlivých častí vyrábame a dodávame aj podľa návrhov a želaní objednávateľov. Detské ihriská sú zhotovované z nezávadnej drevnej surov...

 • Altány, pergoly, krovy, zahradní nábytek

  Altány, pergoly, krovy, zahradní nábytek

  Vážený zákazníku, firma je mimo jiné výrobcem zahradních altánů, pergol a zahradního nábytku který vyrobíme na zakázku dle Vašich představ, popřípadě poradíme a navrhneme Vám výrobek který vynikne u Vašeho rodinného domu. Výrobu altánů a pergol provádíme převážně z masivního smrku který připravíme na vlastní pilnici. Zahradní nábytek vyrobíme z jakékoliv Vámi zvolené a na trhu dostupné dřeviny. Altány a pergoly dodáváme od A - Z tzn. stavebně připravíme základy, dodáme kovové patky, rámové konstrukce, v případě že se jedná o altán- dodáme i střechu a střešní krytinu včetně klempířských prvků. Pergolu, altán i zahrad...

 • Pergoly - Markízy Miranda

  Pergoly - Markízy Miranda

  Pergola MIRANDA je založená na novom systéme, ktorý kombinuje prednosti klasické drevené pergoly a použité moderné technológie. Látkové zatienenie ovládané motorom, poskytuje ochranu proti slnečnému žiareniu a proti dažďu. Plynový napínací mechanizmus ukrytý vo vnútri vazníkov zaručuje dokonalé napnutie látky i pri čiastočnom vysunutí. Pomocou ľahkej hliníkovej konštrukcie a dosiek polykarbonátu upevnených medzi vazníky je možné pergolu zastrešiť. Vazníky pergoly sú vyrobené z hliníkových profilov. Konštrukcia Mirandy je odolná proti poveternostným vplyvom a nevyžaduje údržbové práce.

 • Pergoly

  Pergoly

  Obľúbené nenáročné prvky záhradnej architektúry. Slúžia na oddelenie priestoru, alebo vytvorenia zátišia. Individuálna výroba na objednávku.

 • Altánky, pergoly

  Pevnosť, stabilita a variabilita sú základom týchto výrobkov. Vyrábané sú na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

 • Pergoly

  Pergoly slouží k lehkému zastřešení zimních zahrad a prostorů, kde již nestačí markýzy.

 • Altánky, prístrešky, pergoly

  - drevo - kov - hliník - sklo

 • Pergoly wood

  Pergoly wood

  Pergoly z masívu s krytinou Lexan alebo podľa vlastného výberu

 • Altánky, pergoly a prekrytia, detské ihriská

  V súčasnosti sa altánky stali neodmysliteľnou súčasťou záhrad rodinných domov. Aj v tejto oblasti máme bohaté skúsenosti, ktoré uplatňujeme nielen pri samotnej výstavbe, ale už pri plánovaní. Ide o poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho materiálu na výstavbu ako aj pri navrhovaní samotného tvaru altánku, aby čo najlepšie spĺňaj funkčné požiadavky zákazníka. Detské ihriská sa v súčasnosti stali žiadaným produktom nielen sídliskových zón, ale aj ako súčasť záhrad rodinných domov. Konštrukcie jednotlivých častí vyrábame a dodávame aj podľa návrhov a želaní objednávateľov. Detské ihriská sú zhotovované z nezávadnej drevnej surov...

 • Drevené pergoly

  Zhotovujeme ich podľa požiadaviek zákazníkov.

 • Altanky, pergoly, hojdacky, masivne stolovania..

  Altanky, pergoly, hojdacky, masivne stolovania..

  Ponuka: Akcia: Zahradny nabytok: Altanky, pergoly, hojdacky, masivne stolovania, domceky pre deti so smykalkou aj hojdackami, s moznostou spania, kvetinace.

 • Drevodomy, zruby, altánky, pergoly

  Zaoberáme sa stavbami drevodomov, zrubov, altánkov a pergol

 • Stolárske práce - Altánky a pergoly

  Stolárske práce - Altánky a pergoly

  Naša firma ponúka svojim zákazníkom stolárske služby. Vyrobíme a postavíme vám altánky a pergoly podľa priania zákazníka, alebo zákazník si môže vybrať z našich návrhov.

 • Altánky, pergoly, prýstrešky

  Altánky, pergoly, prýstrešky

  - altánky - pergoly - prýstrešky - Jazierka, záhrady - Zateplovacie práce a to aj novou technológiou TchermoShield ktorá je o 30% lacneišia oproti zateplovaniu polystirénom alebo nobasilom.

 • Pergoly - výroba a montáž

  Pergoly - výroba a montáž

  Výroba a montáž velkých i malých dřevěných pergol, jak u domu, tak volně stojících.

 • Žaluzie, rolety, markízy, pergoly

  Výroba a obchod: - okná, dvere, interiery - predaj manipulátorov a balancérov, žaluzie, rolety, markízy, pergoly

 • Plastové výrobky - Záhradné pergoly

  Plastové výrobky - Záhradné pergoly

  Z našich plastových profilov sme schopní vyrobiť ak kvalitné a úhľadné záhradné pergoly rôznych druhov.

?
Podložky pod stoličku

X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Pergoly 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.