Japonské textilné posuvné závesy

Japonské textilné posuvné závesyJaponské textilné posuvné závesy 2Japonské textilné posuvné závesy 3Japonské textilné posuvné závesy 4Japonské textilné posuvné závesy 5

Ďalším hitom na našom trhu sú japonské textilné posuvné závesy. Závesy a ich jednoduchosť či elegancia pred veľkým presklením im dodáva prekvapivý dekoratívny charakter. Závesy sú dodávané vo viac ako 220 druhoch jemných farebných odtieňov a materiálov. Japonské závesy modernizujú a umocňujú dokonalý efekt bývania.

Závesy tak nahrádzajú záclony, možno s nimi nápadito a zaujímavo prerobiť a zútulniť interiér. Japonské textilné závesy sa posúvajú v dvoch až piatich koľajničkách a skladajú sa za seba do strán. Zákazník si môže objednať textilné japonské závesy v rôznej šírke a výške voľne vysiacich pásov. Japonské závesy sa dajú vyrobiť zo širokej ponuky farebných odtieňov, vzorov a materiálov od priehľadných až po zatemňujúce závesy.


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
?
Barové stoly
 • Japonské steny

  Japonské steny ponúkajú originálne riešenie ako účelne a jednoducho zatieniť veľké plochy alebo rozdeliť miestnosť. Medzi výhody tohto produktu patrí jednoduchá montáž, ľahká obsluha a elegantný vzhľad. Skladá sa z látkových panelov ktoré sa posúvajú v hliníkovej lakovanej vodiacej koľajnici. Pomocou ovládacej šnúrky sa dá rozhrnúť ako opona alebo zhŕňať na ľavú a pravú stranu. V ponuke máme veľkú škálu farebných odtieňov a textilných materiálov.

 • Japonské posuvné stěny

  Japonské posuvné stěny

  Japonské posuvné stěny jsou vysoce esteticky dekorativním prvkem a tvoří tak originální alternativu roletám a žaluziím. Při použití moderní látky se japonské posuvné stěny stávají vhodným doplňkem, který se začlení do jakéhokoli interiéru a dotváří tak jeho celkový design. Výrobek je určen zejména pro komplexní zastínění celého proskleného otvoru bez ohledu na počet oken nebo křídel. Instaluje se zpravidla tak, aby paket shrnutých panelů nebránil ve výhledu. Může být ale použit i jako variabilní dělící příčka v interiéru (např. nemocnice, školy atd.). Výhody a přednosti - Vysoce dekorativní zastínění interiéru - Š...

 • Japonské stěny-3drážkové

  Japonské rolety (japonské žaluzie) slouží nejen jako ochrana proti slunečním paprskům, ale jsou také moderním a elegantním doplňkem interiérů. Potřebujete-li například místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé látky jsou populární v kancelářích, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají třeba alergici. 3-Drážkový profil umožňuje instalaci panelů ve 3 řadách, šířka panelů se automaticky ve výrobě rozpočítá na danou šířku, možnosti ovládání naleznete v souborech ke stažení.

 • Japonské stěny-4drážkové

  Japonské rolety (japonské žaluzie) slouží nejen jako ochrana proti slunečním paprskům, ale jsou také moderním a elegantním doplňkem interiérů. Potřebujete-li například místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé látky jsou populární v kancelářích, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají třeba alergici. 4-Drážkový profil umožňuje instalaci panelů ve 4 řadách, šířka panelů se automaticky ve výrobě rozpočítá na danou šířku, možnosti ovládání naleznete v souborech ke stažení.

 • Japonské stěny-5drážkové

  Japonské rolety (japonské žaluzie) slouží nejen jako ochrana proti slunečním paprskům, ale jsou také moderním a elegantním doplňkem interiérů. Potřebujete-li například místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé látky jsou populární v kancelářích, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají třeba alergici. 5-Drážkový profil umožňuje instalaci panelů v 5 řadách, šířka panelů se automaticky ve výrobě rozpočítá na danou šířku, možnosti ovládání naleznete v souborech ke stažení.

 • Japonské jehly Organ

  - Jehly pro domácí šicí stroje - Jehly pro průmyslové šicí stroje - Jehly pro domácí vyšívací stroje - Jehly pro průmyslové vyšívací stroje - Jehly s vrstvou titanu jsou možné ve všech systémech!! - a další…

 • Predaj žalúzií - Japonské posuvné panelové steny

  Predaj žalúzií - Japonské posuvné panelové steny

  Ako nahovára sám názov, japonské posuvné panelové steny pochádzajú z orientu, kde sa využívala hlavne ich funkcia predeľovania interiéru. Súčasné panelové posuvné steny však plnia oveľa viac funkcií ako pôvodné Japonské posuvné steny a ich funkčnosť bola plne prispôsobená súčasným potrebám. Japonské posuvné panelové steny sú v súčasnosti veľmi vyhľadávaným doplnkom a to nielen v domácnostiach ale aj v kanceláriách. Možnosti využitia Japonských posuvných stien Pod pojmom Japonské posuvné steny si každý predstaví veľké priestory rozdelené pevnými, ale priehľadnými posuvnými stenami. Japonské posuvné panelové steny vo svojej p...

 • Objektívy japonskej firmy TAMRON

  Objektívy japonskej firmy TAMRON

  Široký rozsah použití - objektívy Tamron môžete použiť od ultra širokého záberu 2,4 mm pri uhle 111,3° až po teleskopických 100mm pri uhle 2,8° Špičková kvalita vďaka použití asférických prvkov - v tom je sila objektívov Tamron, vďaka čomu ich objektívy dosahujú vysoké rozlíšenie a maximálny kontrast v celom rozpätí ohniskovej vzdialenosti, kvalita zobrazenia v rohoch záberu je tak až o 50% vyššia. Kompatibilita s Day/Night kamerami - IR korekcia je ďalšia silná stránka objektívov Tamron, už nemusíte riešiť problém s rozostrením nočných záberov pri použití IR osvetlenia a farebných Day/Night kamier.

 • Japonské zásteny

  Japonské zásteny

  Originálne riešenie na jednoduché a účelné zaistenie alebo rozdelenie miestností. Panely tvoria súvislú stenu, sú vyrobené z látok alebo rôzne kombinované s voálom. Upevnené sú v hornej časti na posuvnom hliníkovom nosníku pomocou suchého zipsu. Počet drážok v profile je (2, 3, 4 alebo 5). Spôsob otvárania ovplyvňuje počet panelov. Zhrňovanie panelov je pomocou ovládacej šnúrky.

 • VIBRA - spolehlivé japonské cejchuschopné váhy

  VIBRA - spolehlivé japonské cejchuschopné váhy

  Funkce: - vážení - počítání kusů - procentní vážení - nastavení a signalizace limit - výběr jednotek hmotnosti Displej graficky zobrazuje procentní zatížení kapacity váhy. Modely s dílkem 0,001g jsou dodávány včetně ochranného krytu vážicí platformy. Součástí váhy je sériové datové rozhraní RS232. Modely označené AJH mají vestavěné kalibrační závaží díky jemuž je přesné seřízení váhy otázkou okamžiku.

 • Postele japonské

  Dizajn výrobkov vyrábaných na Ďalekom východe vždy očarí svojou noblesou a harmóniu. Tieto výrobky sú vyrobené v harmónii medzi človekom a predmetom každodennej potreby. Harmónia v japonskom dizajne je najvyššie dobro- rovnako ako v celej kultúre krajiny vychádzajúceho slnka. Dizajn je charakterizovaný vitalitou, láskou k životu a je v súladem s prírodou. Japonský štýl sa stáva módny po celom svete - vrátane Európy. Má tvar viac symbolický - vzťahuje sa len na niektoré detaily originálneho štýlu. Japonský štýl nábytku je tiež mapovanie len určitých vlastností. Po prvé, hlása myšlienku o vylúčení všetkých nadbytočných motívov. V t...

 • Japonské zásteny

  Japonskú stenu tvoria jednotlivé látkové panely, ktoré sa posúvajú po vodiacej lište. Látka je v hornej časti pripevnená pomocou suchého zipsu a hliníkového profilu. Ten dodávame v bielej alebo striebornej farbe v dvoch, troch, štyroch alebo piatich drážkových koľajniciach. Panely je možné pomocou ovládacej šnúry sumarizovať buď od stredu alebo na ľavú i pravú stranu a to pomocou šnúrky, retiazky, ovládacej tyče alebo motorom. Hlavnými výhodami japonských posuvných stien sú jednoduchá a rýchla montáž, jednoduchá obsluha a hlavne veľmi elegantný dizajn, ktorý splní nároky aj najnáročnejších jedincov. Uplatniť sa môžu aj ako deli...

 • Japonské stěny

  Kolejničky japonských stěn umožňují široké a téměř nekonečné využítí. Počet vodících drážek umožňuje násobit počty panelů, které pro dekoraci použijete.

 • Japonské steny

  V moderných typoch interiérov sa často používajú japonské steny. Môžu byť zhotovené aj na ovládanie a funkčné buď na stranu, alebo sa odsúvajú zo stredu do bokov. Pri správne zvolených textíliách vyzerajú veľmi pôsobivo. Japonské steny, tak ako koľajničky, sa dajú inštalovať do stropu aj na rôzne konzoly do prekladu. Používajú sa nielen na aranžovanie textílií na oknách, ale aj na predelenie priestoru v interiéri. Pretože vyzerajú efektne aj pri naaplikovaní závesových textílií, nie je ničím výnimočným stretnúť sa s nimi aj v iných typoch interiérov, možno aj z týchto dôvodov narastá ich popularita.

 • Japonské posuvné stěny

  Japonské posuvné stěny jsou další výrobek z naší nabídky, který si v poslední době získává velkou popularitu. Japonské posuvné stěny plní velice dobře funkci zastínění interiéru.

 • Japonské textilné posuvné závesy

  Ďalším hitom na našom trhu sú japonské textilné posuvné závesy. Závesy a ich jednoduchosť či elegancia pred veľkým presklením im dodáva prekvapivý dekoratívny charakter. Závesy sú dodávané vo viac ako 220 druhoch jemných farebných odtieňov a materiálov. Japonské závesy modernizujú a umocňujú dokonalý efekt bývania. Závesy tak nahrádzajú záclony, možno s nimi nápadito a zaujímavo prerobiť a zútulniť interiér. Japonské textilné závesy sa posúvajú v dvoch až piatich koľajničkách a skladajú sa za seba do strán. Zákazník si môže objednať textilné japonské závesy v rôznej šírke a výške voľne vysiacich pásov. Japonské záves...

 • Náhradné diely na japonské a korejské auta

  Ponúkame náhradné diely predovšetkým na Japonské a Kórejské auta, mimo uvedených máme v ponuke aj dielce na ostatné vozidla.

?
Jedálenské stoly

X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Japonské textilné posuvné závesy 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.