Kurz účtovníctva

Študentov 3. a 4. ročníka SŠ
Mladých ľudí začínajúcich svoj samostatný život
Mladé rodiny
Ľudí s finančnými ťažkosťami
Ľudí s nadštandartnými príjmami, ktorí chcú zlepšiť hospodárenie so svojimi financiamiZaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.

Hľadáte zákazníkov?
 • Kurz pracovníkov na opravy vyhradených zariadení

  Kurz pracovníkov na opravy vyhradených zariadení

  - plynových - OPZ -tlakových - OTZ Odbornú prípravu organizujeme v zmysle § 16 ods. 4 Zákona 124/2006 Zz o BOZP, podľa ktorého pracovník na opravy je povinný každých päť rokov absolvovať odbornú prípravu u osoby oprávnenej na výchovu a vzdelávanie. Školiteľ Ing. Vladimír Švec OHSAS vlastní oprávnenia na výchovu a vzdelávanie pracovníkov na opravy vyhradených technických zariadení : - plynových č. VVZ - 0191/09-04.3 - tlakových č. VVZ - 0347/10-02.3 Program odbornej prípravy je zameraný na prípravu pracovníkov a získanie dokladu na opravy technických zariadení plynových a tlakových skupiny B, a prípravu na skúšku u OPO pre získani...

 • Kurz opatrovanie (au-pair) detí

  Kurz opatrovanie (au-pair) detí

  * Cieľ: Spoznať a vedieť účinne využiť teoretické a praktické poznatky získané na kurze v bežnej starostlivosti o deti. * Obsah: Uplatnenie detskej psychológie a pedagogiky vo výchove detí: - Čo potrebuje dieťa vedieť vo svojom veku. - Emocionálny vývin dieťaťa, vzťahy s dospelými a rovesníkmi. - Motivácia dieťaťa, význam odmeňovania a povzbudzovania vo výchove, na čo slúži kritika dieťaťa. - Úloha hry v rozvoji dieťaťa a princípy učenia hrou. - Deti s poruchami správania a práca s nimi. Vplyv médií PC, televízie na formovanie dieťaťa. - Prečo dieťa klame a ako vhodne zasiahnuť. - Čo má vedieť opatrovateľka - Komunikácia ...

 • Základný kurz bezpečnostných technikov

  Základný kurz bezpečnostných technikov

  Kurz výchovy a vzdelávania bezpečnostných technikov má za cieľ oboznámiť a dôsledne pripraviť účastníkov vzdelávania, ktorí budú osobne vykonávať úlohy bezpečnostných technikov (BT), s teoretickými vedomosťami bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a o správnom konaní týkajúcom sa vykonávania bezpečnostno-technickej služby. Dĺžka kurzu : 176 vyučovacích hodín, cena 400,- eur

 • Kurz záhradný dizajnér, založenie, realizácia a údržba záhrad,verejných priestranstiev

  Kurz záhradný dizajnér, založenie, realizácia a údržba záhrad,verejných priestranstiev

  Ponúkame kurz záhradný dizajnér pre jednotlivcov a skupiny. Kurz vedú skúsení lektori s dlhoročnou praxou. Výuka je možná on line pre jednotlivcov a skupiny, prezenčne pre skupinu minimálne 8 záujemcov Kurz je možné prispôsobiť požiadavkám záujemcov.

 • Kurz starostlivosťi o stromy

  Hľadám dodávateľa na kurz na starostlivosť o stromy, kurz rezu drevín. Nie orez ovocných drevín. Termín čím skôr.

 • Masérske kurzy

  Organizujeme masérske kurzy akreditované MŠ-SR, zamerané na klasickú masáž a doplnkové masérske kurzy. Naša škola má už 7 ročnú históriu a za ten čas vychovala množstvo kvalifikovaných masérov, ktorí sa uplatnili či už na Slovensku alebo v zahraničí. Našou hlavnou prednosťou je, že u nás pri výuke prevláda rodinná atmosféra a individuálny prístup k žiakom.

 • Kurzy plávania

  V ponuke máme kurzy plávania s certifikovaným inštruktorom pre deti od 4 mesiacov do 6 rokov. Kurz má desať 45-minútových lekcií + 15 minút sauna pre detičky. Cena kurzu je 100,- €. V kurze je maximálne 6 detičiek a veková odchýlka maximálne 3 mesiace.

 • Jazykové kurzy, poznávací zájezdy

  Organizujeme poznávací pobyty do všech zemí světa, s hlavním zaměřením na anglicky mluvící země Velkou Británii a Irsko, avšak jezdíme taky do Francie, Německa, Belgie, Nizozemska a dalších zemí. Nově jsme zařadili program do USA. Není problém uspořádat poznávací zájezd šitý na míru přímo pro vybranou skupinu a dá se říct, že většinou pracujeme právě na objednávku, kdy sestavujeme itineráře podle ( často velmi specifických) přání.

 • MALTA » Jazykové kurzy angličtiny pre dospelých – celoročne

  MALTA » Jazykové kurzy angličtiny pre dospelých – celoročne

  Naša firma ponúka jazykové kurzy angličtiny pre dospelých. Kurzy organizuje škola „ENGLISH LANGUAGE ACADEMY“. V cene transferu sú zahrnuté aj asistenčné služby na letisku ako aj počas pobytu na Malte.

 • Konkurz | Reštrukturalizácia | Oddlženie

  - Zastupovanie v konkurzných konaniach - Príprava návrhu na vyhlásenie konkurzu - Vypracovanie reštrukturalizačného posudku - Poradenstvo - Oddlženie fyzických osôb

 • Svadobná agentúra a kurzy etikety

  Agentúra Giovanna pre Vás urobí všetko, čo je potrebné pre nezabudnuteľnú a očarujúcu svadbu, či spoločenskú udalosť. Okrem krásnych šiat, oblekov, topánok a doplnkov pre Vás radi sprostredkujeme tieto služby: •Svadobné oznámenia, blahoželania •Poháre pre novomanželov, darčeky pre rodičov a prarodičov •Služby vizáže – kaderníčka, kozmetička, celková vizáž, úprava nechtov, ošetrenie tela... •Služby fotografa aj videozáznam •Kytice pre nevesty, kvetinová výzdoba •Výzdobu a dizajn miestností, nastieranie stolov •Sprostredkovanie limuzín s vodičom •Výučba svadobného valčíka, kurzy spoločenského tanca •Výučba spol...

 • Kurzy SBS typu S , P a CIT

  Kurzy SBS typu S , P a CIT

  Kurzy odbornej spôsobilosti pre pracovníkov a konateľov SBS: PREUKAZ SBS TYPU S . Cena 179 € + 33 € správne poplatky. PREUKAZ SBS TYPU P . Cena 390 € + 66 € správne poplatky. PREUKAZ TYPU CIT . Cena 890 € + správne poplatky Ceny sú konečné. Nie sme platci DPH.

 • Kurzy pre firmy

  - podľa požiadaviek klienta

 • Kurzy nemčiny, angličtiny, francúzštiny, ruštiny, ukrajinčiny a taliančiny za skvelé ceny v Bratisla

  Kurzy nemčiny, angličtiny, francúzštiny, ruštiny, ukrajinčiny a taliančiny za skvelé ceny v Bratisla

  MIMORIADNE ZĽAVY: Cena 24 € za osobu a 4 týždňový turnus # so zaradením do skupinového režimu výučby pre 6 a viac osôb v triede SECTO a výučbou v rozsahu osem 60 minútových lekcií za turnus, tj. každý týždeň jedna lekcia základnej výučby (tzv. z knihy) a jedna lekcia konverzačne intenzívnej výučby (tzv. audio / video), # alebo so zaradením do individuálneho režimu výučby pre 3 osoby v triede TRIO s výučbou v rozsahu štyri 60 minútové lekcie za turnus, tj. každý týždeň jedna lekcia základnej výučby (tzv. z knihy), # alebo za doplatok 12 € k cene 24 € so zaradením do individuálneho režimu výučby v triede DUO v rozsahu štyri...

 • Manažérske kurzy

  Kurzy tzv. mäkkých manažérskych zručností Kurzy sú zamerané hlavne na komunikačný aspekt manažérskych zručností. Využívame pritom nielen bohaté terotetické vedomosti, ale aj priame skúsenosti z pôsobenia v nadnárodných firmách, ako aj v multilaterálnej aj ekonomickej diplomacii.

 • Kurz Prince2® Practitioner

  - je kurz pokročilej úrovne projektového manažmentu podľa PRINCE2. Pred absolvovaním kurzu PRINCE2 Practitioner je potrebné absolvovať kurz projektového riadenia PRINCE2 Foundation u našej spoločnosti alebo u inej akreditovanej tréningovej organizácie, prípadne získať vedomosti úrovne PRINCE2 Foundation samoštúdiom a zložiť certifikačnú skúšku PRINCE2 Foundation.

 • Kurz PRINCE2 Foundation

  PRINCE2 Foundation je kurz projektového manažmentu pokrývajúci základy metodiky projektového riadenia PRINCE2. Jeho cieľom je objasniť účastníkom filozofiu, na ktorej je postavená a pripraviť ich na medzinárodnú certifikačnú skúšku PRINCE2 Foundation, ktorú obvykle absolvujú na konci školenia.

 • KURZY SM (SPS) SYSTÉM MUDr. R. Smíška - zdravie pre váš chrbát

  KURZY SM (SPS) SYSTÉM MUDr. R. Smíška - zdravie pre váš chrbát

  ponúkame Vám jedinečnú rehabilitačnú metódu SPS MUDr. Smíška ( Stabilizace Páteře Spirálními svalovými řetezci ), ktorá: SPS-systém je súbor jednoduchých a účinných cvikov založených na aktivácii svalových špirál. Tie sťahujú obvod tela, vyrovnávajú chrbticu do strednej línie a vytvárajú silu nahor, ktorá chrbticu naťahuje. Tým sa uvoľňujú blokády chrbtice, zvyšujú sa medzistavcové platničky a rovnomerným rozložením pohybu sa predchádza zvýšenému opotrebeniu veľkých kĺbov (bedrový, kolenný a ramenný, kĺby nohy a nožná klenba). integruje posilňovanie, preťahovanie a nácvik koordinácie pohybu, rozvíja cit pre...

 • Intenzívne letné kurzy

  Ak chcete stráviť letné obdobie užitočne a zábavne, prihláste sa do niektorého z našich intenzívnych letných kurzov.

 • Detské kurzy

  Ponúkame Vám špeciálnu ponuku pre Vás a Vaše dieťa. Príďte sa učiť jazyk spolu s Vaším dieťaťom a môžete tak tráviť svoj spoločný čas užitočne a zábavne, pričom o aktivity sa postaráme my. Kurzy sú prispôsobené deťom od 6 do 14 rokov, môžu, no nemusia ich absolvovať s rodičmi za cenu jedného účastníka kurzu. Detské kurzy sa realizujú v malých skupinách, kde je maximálne 10 detí s rodičmi dvakrát v týždni po 60 minút. Počet hodín v jednom semestri je 25 hodín (60 minút).

 • Semestrálne kurzy

  Semestrálne kurzy sa realizujú v malých skupinách, kde je maximálne 10 osôb dvakrát v týždni po 2x45 minút. V jednom semestri je 40 vyučovacích hodín (45 minút). Kurzy sú určené pre dospelých a mládež od 14 rokov.

 • Polosemestrálne kurzy

  Polosemestrálne kurzy sa realizujú v malých skupinách, kde je maximálne 10 osôb dvakrát v týždni po 2x45 minút. V jednom semestri je 20 vyučovacích hodín (45 minút). Kurzy sú určené pre dospelých a mládež od 14 rokov.

 • Kurzy na mieru

  Nenašli ste to, čo ste hľadali? Máte záujem o špecializovaný kurz, ste skupinka kamarátov a chceli by ste sa jazyk učiť len spolu? Neváhajte nás kontaktovať s Vašou požiadavkou, aby sme našli spoločné riešenie.

 • Výchova a vzdelávanie, organizovanie a realizácia kurzov, školení a seminárov

  •01.1-Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce, výchova a vzdelávanie zamestnancov a vedúcich zamestnancov, ev.č. oprávnenia: VVZ-0015/08-01.1 •01.2-Výchova a vzdelávanie v oblasti všeobecnej ochrany práce v rozsahu výchova a vzdelávanie bezpečnostných technikov, ev.č. oprávnenia: VVZ-000122-06-01.2 •01.3-Výchova a vzdelávanie zamestnávateľov, ktorí budú osobne vykonávať úlohy bezpečnostných technikov a autorizovaných bezpečnostných technikov, ev.č. oprávnenia: VVZ-0852/07-01.3 •03.2-Výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu vyhradených technických zariadení zdvíhacích, ev.č. oprávnenia: VVZ-0376/09-03.2 •03.4-Výchova a vzdelá...

 • Talizmany .Kurzy reiki

  Kurzy reiki, Liečenie SRT

 • Prednášky a kurzy

  Jednou z činnosti spoločnosti Power System Management, s.r.o. je aj poskytovanie odborných prednášok a školení v oblasti elektroenergetiky. Snahou našej spoločnosti je informovať odbornú verejnosť o aktuálnych problémoch a trendoch v oblasti elektroenergetiky vychádzajúc pri tom z vlastných skúseností a skúseností prezentovaných rôznymi odbornými a vedeckými inštitúciami.

 • Kurzy cudzích jazykov

  Jazyková škola your sCOOL ponúka kurzy cudzích jazykov vo všetkých úrovniach pre jazyky: angličtina, nemčina, francúzština, ruština, španielčina a slovenčina pre cudzincov. Kurzy pre deti i pre dospelých. Takisto ponúkame odborné a úradne preklady textov a tlmočenie.

 • Kurzy kreslenia, maľovania pre deti

  - rozvoj talentu, výtvarného cítenia a zručností pre deti od 9 do 15 rokov, ktoré sú schopné samostatnej práce bez sprievodu rodičov

 • Kurzy, seminare

  veštenie z kariet, veštenie pri komunikácii s anjelmi, kurzy komunikácia s anjelmi,liečenie anjelskou energiou, numerológia, regresné techniky, rodinné konštelácie a iné.

 • Povinné kurzy kvalifikácie vodičov

  POVINNÉ KURZY KVALIFIKÁCIE VODIČOV základného a pravidelného výcviku skupiny C a D podľa zákona č.280/2006 Z. z.

 • Kurz základov klasickej kresby a maľby

  - 10 týždenný kurz základov klasickej kresby a maľby, 1x týždenne, 2x 60 min, 4-6 osôb v skupine

 • Kurz olejomaľby

  - kurz umožní pochopiť a úspešne používať techniku maľby olejovými farbami ľahko, efektívne, bez zdĺhavých teórii, receptov a sedenia nad knihami

 • Kurz prípravy na prijímacie, talentové skúšky

  - kurz je určený pre záujemcov o štúdium na stredných a vysokých školách s výtvarným zameraním, alebo školách, kde je preukázanie talentu súčasťou skúšky.

 • Kurz KomiX-áreň

  - 10 týždňový kurz, 2x60min, 1x do týždňa, 4-6 osôb v skupine, tento výtvarný program je vhodný aj pre úplných začiatočníkov

 • Kurz abstrakcie

  - 7 týždenný kurz kreslenia, maľovania, 7 stretnutí- 1x týždenne na 2x 60 min., 4-6 osôb v skupine, program pre úplných začiatočníkov a mierne pokročilých

 • Kurzy

  - obsluha zvislých rolovacích brán, - obsluha tlakových zariadení, - obsluha zdvíhacích zariadení, - viazači bremien, - obsluha stavebných strojov, - obsluha reťazových píl, - obsluha plynových zariadení, - montáž a demontáž lešení, - obsluha motorových vozíkov.

 • Kurzy mzdového účtovníctva a personalistiky na PC

  Skupinový kurz mzdového účtovníctva a personalistiky pre začiatočníkov v programe Olymp 32 vyučovacích hodín (príručka v cene kurzu).

 • Kurzy jednoduchého účtovníctva na PC

  Skupinový kurz jednoduchého účtovníctva pre začiatočníkov v programe Alfa s celkovým počtom vyučovacích hodín 32 (príručka v cene kurzu).

 • Kurzy podvojného účtovníctva na PC

  Skupinový kurz podvojného účtovníctva pre začiatočníkov v programe Omega s celkovým počtom vyučovacích hodín 48 (príručka v cene kurzu).

 • Firemné kurzy

  Firemné kurzy sú pripravované podľa individuálnych požiadaviek objednávateľa. Ten určuje počet účastníkov kurzu, typ hodiny, čas, miesto a intenzitu kurzu. Účastníkov firemných kurzov otestujeme vstupnými testami a podľa toho určíme ich stupeň kurzu. Podľa týchto požiadaviek pre Vás vypracujeme cenovú ponuku našich kurzov. Neváhajte nás kontaktovať.

 • Individuálne kurzy

  Ak preferujete individuálnu formu výučby, môžete sa na nás obrátiť s Vašou požiadavkou. Výhodou týchto kurzov je: •možnosť zvoliť si ľubovoľný čas a intenzitu výučby, •výučba môže prebiehať kdekoľvek - v priestoroch jazykovej školy na, u Vás doma, na pracovisku, alebo na inom mieste, •možnosť zamerať sa na tie oblasti cudzieho jazyka, ktoré sú pre Vás najdôležitejšie alebo najproblematickejšie.

 • Mikrokurzy

  Mikrokurz ponúkame pre 2-3 účastníkov. Môžete tak absolvovať kurz s minimálnym počtom účastníkov za veľmi priaznivú cenu. Výhodou je individuálny prístup, no zároveň bude učenie vo dvojici alebo trojici zábavnejšie. Jednoducho sa prihláste sami alebo s Vaším priateľom/priateľkou a kurz môžete absolvovať spoločne. Mikrokurzy sa realizujú buď dvakrát v týždni po 2x45 minút alebo intenzívnou formou podľa požiadaviek účastníkov mikrokurzu. Mikrokurz možno absolvovať aj v dopoludňajších hodinách.

 • Kurzy prvej pomoci

  Kurzy prvej pomoci

  Pre všetkých žiadateľov o vodičské oprávnenie.

 • Zdvihák - VARIO-LIFT 2.35 kurz

  Speciální zvedák pro terénní vozidla, velkoprostorové limuzíny, malé autobusy a transportní vozidla.V provedení s krátkými rameny. Nosnost 3500 kg.

 • Kurz „Inštruktor raftingu“

  Kurz je určený pre ľudí, ktorí už majú základné skúsenosti s jazdou na divokej vode, ovládajú základné techniky pádlovania, čítanie vody. Ďalej je určený pre rekreačných rafterov, vodných turistov, členov záchranárskych zložiek a pod. Cieľom kurzu je rozšíriť rady inštruktorov raftingu na Slovensku a prispieť tým k zvýšeniu profesionality a bezpečnosti pri organizovaných raftingových aktivít pre verejnosť či rekreačné raftovanie. Kurz sa uskutoční na umelom kanály v Čunove alebo v Liptovskom Mikuláši.

 • Kurz záchrany na divokej vode

  Kurz je určený pre inštruktorov raftingu, ktorí už majú skúsenosti s jazdou na divokej vode (nie je podmienkou), ale aj rekreačných kajakárov, rafterov, členov záchranárskych zložiek či pre úplných začiatočníkov. Cieľom kurzu je zdokonaliť schopnosti záchranára počas krízových situácií pri záchrane osôb a materiálu na divokej vode, splavovania, športových podujatí či povodní a pod. Kurz zahŕňa zjednotenie postupov všetkých členov, využívanie lanovej techniky, zdokonalenie aktívneho a pasívneho plávania počas záchrany, vyprosťovanie osôb, materiálu a sebazáchranu. Kurz sa uskutoční na umelom kanály v Čunove alebo v Liptovskom Mikuláši...

 • Školenia a kurzy IT

  Školenia a kurzy IT

  Výučba v našom Vzdelávacom IT centre Telegrafia je určená pre získavanie počítačových kompetencií - zručností aj vedomostí - prostredníctvom školení, seminárov a praktických cvičení resp. individuálnych konzultácií. Školenia sú zamerané na získavanie uceleného širšieho rozsahu určených počítačových zručností a vedomostí, a to prostredníctvom samostatnej praktickej činnosti na počítači pod vedením lektora. Semináre sú zamerané na získanie prehľadu o možnostiach nových nástrojov a technológií a praktické vyskúšanie určitých možností a postupov ( best-practice ). Na rozdiel od školení sú semináre kratšie (2-6 hod.) a zam...

 • Bozp - po - kurzy, školenia - revízie 2014 (arpas)

  I. Komplexné služby v oblasti bozp a po - výkon činnosti autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany Ii. Koordinátor bezpečnosti na stavbách Iii. Komplexná dokumentácia bozp a po v zmysle platnej legislatívy sr Iv. Implementácia požiadaviek iso 9001, iso 14001, ohsas 18001 V. Odborné vzdelávanie - kurzy, školenia - základné, opakované, rozširovacie školenia a aktualizačná odborná príprava: - obsluha vybraných stavebných strojov a zariadení (strojníci) - všetky druhy stavebných strojov a zariadení - obsluha vybraných poľnohospodárskych strojov a zariadení (poľnohospodári) - všetky druhy poľnohospodárskych strojov a zar...

 • Elektrotechnické kurzy

  Získanie odbornej spôsobilosti pri práci na elektrických zariadeniach (Vyhl.č.508/2009) pre elektrotechnikov, samostatných elektrotechnikov a elektrotechnikov na riadenie činnosti alebo prevádzky, v objektoch triedy A, B, do 100O V, nad 1000 V a aktualizačnej odbornej prípravy.

 • Lešenársky kurz

  Získanie odbornej spôsobilosti pri montáži a demontáži lešenia podľa jednotlivých druhov lešenia, opakovaného školenia a aktualizačnej odbornej prípravy.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Kurz účtovníctva 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.