Paplón POPULÁR

Celoročný antialergický paplón pre každého.Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.

Hľadáte zákazníkov?
?
Páskovacie náradie
 • Paplóny

  Paplóny

  Výrobca ponúka paplóny, vrátane vyváracích, plnené silanizovaným polyesterovým rúnom s dutými vláknami a paplóny plnené pravou ovčou vlnou.

 • Prešívane paplóny

  - plnené polyesterovým rúnom

 • Antialergické paplóny a vankúše

  - rozmery: 135x200, 70x90 (aj iné na objednávku) - materiál: poťahový - 100% bavlna, náplň - 100% polyesterové rúno Prešívané paplóny a vankúše plnené polyesterovým rúnom s obsahom dutých vlákien majú výnimočné vlastnosti ako je ľahkosť a hrejivosť. Sú vhodné pre alergikov a astmatikov. Poťahový materiál môže byť jednofarebný alebo vzorovaný.

 • Paplony a vankuse perove a paperove

  Paplony a vankuse perove a paperove

  perove paplony a vankuse Sme výrobcami perových, páperových paplónov a vankúšov. Náš rodinný podnik už 22 rokov uspokojuje zákazníkov na Slovensku aj v zahraničí. Naše výrobky spĺňajú certifikát EN. Paplóny a vankúše sú plnené perím a páperím, ktoré je prané a sterilizované pri teplote 130°C za použita ekologických pracích prostriedkov. Z hľadiska sterility, čistoty a hygieny vyhovujú nárokom a požiadavkam EN 12935 (DAUNASAN).

 • Perove paplony a vankuse

  Perove paplony a vankuse

  Ponukame nove perove a paperove paplony a vankuse paplon . paplony a vankuse su z noveho hygienicky nezavadneho peria a paperia.

 • Paplóny a vankúše z driapaného husacieho peria

  Ponúkame Vám vyhotovenie kvalitných výrobkov z driapaného husacieho peria - ako ponuku našich vlastných výrobkov, alebo vyhotovenie výrobkov z vašich dodaných materálov. Vyrábame/ponúkame z driapaného husacieho peria a páperia: - paplóny štandartných a atypických rozmerov (kazetové šitie) - vankúše a kapricky štandartných a atypických rozmerov - detské súpravy - páperové vložky do detských zavinovačiek - obliečky zo sýpkoviny (paplón, vankúš, kapric) - šitie návliečok z prineseného materiálu - šitie záclon a iných textilných bytových doplnkov. Na požiadanie zákazníka vyhotovíme výrobky i v mimoštandartných r...

 • Perový paplón

  Perový paplón

  - rozmery: 140 x 200 cm - sýpkovina: NOLA, FLORISA, SULPA, SULANA - náplň: 2,00 kg jemné driapané husacie perie

 • Páperový paplón

  Páperový paplón

  - rozmery: 140 x 200 cm - sýpkovina: SULANA, SULPA, ROMANA - náplň: 1,80 kg jemnej driapanej páperovitej husacej náplne

 • Detský páperový paplón

  Detský páperový paplón

  rozmery: 90 x 130 cm sýpkovina: SULANA, SULPA, ROMANA náplň: 1,00 kg jemnej páperovitej husacej náplne

 • Paplóny štandartných a atypických rozmerov

  Paplóny štandartných a atypických rozmerov (kazetové šitie).

 • Paplón SOFT

  Povrchová tkanina z jemného mikrovlákna. Výplň obsahuje jemné polyesterové silikónové vlákna s vynikajúcimi vlastnosťami.

 • Paplón Prestige d´Or 135x200cm

  Exkluzívny antialergický paplón Prestige d´Or

 • ANTIMIKROBIAL 60?C - paplón

  Náplň: bioaktívne duté vlákno s tvarovou pamäťou, antimikrobiálnou a protiroztočovou ochranou Povrch: Percal supersoft – 65% PES, 35% BA.

 • MEDICA PROFI 95?C - paplón

  Náplň: 100% PES -duté konjugované vlákno s tvarovou pamäťou Povrch: Percal supersoft – 65% PES, 35% BA -pranie pri 95?C, alergicky neutrálne prostredie, vysoký hygienický štandard.

 • MEDICA MICRO 60?C - paplón

  Náplň: 100% PES -duté konjugované vlákno s tvarovou pamäťou Povrch: Microfibre soft – 100% PES.

 • Antistress - paplón

  Náplň: duté konjugované vlákno s tvarovou pamäťou Povrch: Antistress –59,6% BA, 40% PES, 0,4% karbón – ruší negatívny vplyv elektrostatického náboja počas spánku.

 • TRIMAXXX Termoprikrývka 135x200cm 1350g Extra hrejivý Antialergický paplón

  Termoprikrývka TRIMAXX svojim objemom a tepelným komfortom prekonala všetky doposiaľ vyrábané termoprikrývky. Je určená tým najnáročnejším zákazníkom, ktorí doteraz nenašli dostatočne hrejivú termoprikrývku. Patentom chránený výrobok

 • Paplón Termo

  Záruka: 2 roky Rozmery: 200 x 140 cm Poťahová látka: mikrofáza 100 % PES Paplóny určené pre spánok počas horúcich letných nocí. Prekvapia Vás svojou ľahkosťou a jemnosťou. Majú vynikajúce termo-regulačné vlastnosti. Touch the difference

 • DE LUXE Kazeta 135x200cm 790g Páperovo perový paplón

  Kazetová páperovo perová prikrývka. 90% páperie 10% mäkké perie.Hrejivá. 100% prírodný produkt. Povrchový materiál: Sypkovina: 100% bavlna Mako Daunenbatist, č. priadzí 150 , periu a paperiu nepriepustná.

 • Basic 135x200cm 600g Páperovo perový paplón

  Štepováná páperovo perová prikrývka. 80% páperie 20% mäkké perie. Stredne hrejivá.

 • Paplóny a vankúše

  Predaj paplónov a vankúšov od slovenského výrobcu. Prísada aloe vera zabezpečuje vysoký komfort spánku a dobré vlastnosti materiálu aj pri praní.

 • Paplóny

  Paplóny

  - Paplóny z dutého vlákna - Paplóny EKO - Novinka! - Detské paplóny a vankúše

 • Paplóny Aloe vera Relaxpur®

  Paplóny Aloe vera Relaxpur®

  Antialergické paplóny Aloe vera 140x200cm z jemného mikrovlákna slovenskej výroby. Paplóny sú jemné na dotyk, prirodzené vzdušné a dobre kopírujú telo. Zónové prešitie dobre stabilizuje výplň z dutého termovlákna aj pri viacnasobnom praní. Paplón -letný 800g(výplň)- 22€,paplón -univerzálny 1200g(výplň) - 26€, paplón -zimný 1400(výplň) - 28€. Akcie pre množstevný odber. Doprava zdarma pre celú SR.

 • Paplón+vankúš

  Rozmery: Paplón 120x90, vankúšik 60x40. Výplň paplónika a vankúša je antialergická.

 • Posteľné oblečenie / Vankúš 70x90, Paplon 140x200

  Krepové bavlnené posteľné oblečenia spoločnosti LINTEX sú vyrobené zo 100% bavlny - krepu, vďaka čomu je bielizeň veľmi príjemná a hebká na dotyk. Posteľné oblečenie krepové je ponúkané vo viacerých dezénoch a v rôznych rozmeroch s praktickým gombíkovým zapínaním s okienkami a vnútorným overlokovým vypracovaním. Nami ponúkaná nová kolekcia krepového posteľného oblečenia je charakteristická predovšetkým svojou kvalitou, ktorá dokáže naplniť očakávania aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Posteľné oblečenie je ponúkané za skvelé ceny, čím sa snažíme aj naplniť filozofiu nášho podniku: ,,Kvalitne, nemusí znamenať draho M...

 • Posteľné oblečenie / Vankúš 70x90, paplon 140x200

  Bavlnené posteľné oblečenia spoločnosti LINTEX sú vyrobené zo 100% bavlny, vďaka čomu je bielizeň veľmi príjemná a hebká na dotyk. Posteľné oblečenie je ponúkané vo viacerých dezénoch a v rôznych rozmeroch s praktickým gombíkovým zapínaním s okienkami a vnútorným overlokovým vypracovaním. Nami ponúkaná nová kolekcia posteľného oblečenia je charakteristická predovšetkým svojou kvalitou, ktorá dokáže naplniť očakávania aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Posteľné oblečenie je ponúkané za skvelé ceny, čím sa snažíme aj naplniť filozofiu nášho podniku: ,,Kvalitne, nemusí znamenať draho Možnosť výberu posteľného obleče...

 • Paplony / Paplon 95 x 135

  Všetky nami vyhotovené paplony sú vyrobené z antialergických materiálov, klasickým spôsobom uloženia a prešitia jednotlivých vrstiev. Povrchový materiál: Použitá poťahová látka na výrobu jednotlivých paplonov je 100 % bavlna, čím spĺňa ideálne úžitkové vlastnosti - jemnosť, ľahkosť a splývavosť. Poťahová látka je z mäkkého, nedráždivého materiálu, príjemne pôsobiaceho na ľudskú pokožku. Výplň: Vo vnútry sa nachádza zmes dutých 100% polyesterových vlákien, ktoré vďaka svojmu zloženiu dodávajú výrobkom pružnosť a návratnosť. Veľmi dobre udržiavajú teplo, sú vzdušné a ľahké, vhodné pre alergikov a astmatikov. Všetky...

 • Paplón LUCIANA

  Paplón LUCIANA je cenovo výhodný, vhodný na celoročné použitie. Gramáž prikrývky je o niečo nižšia ako napr. pri prikrývke Classic, čo bude určite vyhovovať tým, ktorí radšej uprednostnia ľahké, vzdušné a menej hrejivé paplóny. Prikrývka je jednoduchá a účelná, má veľmi dobré úžitkové vlastnosti a môže sa prať. Je balená v ekonomickom polyetylénovom sáčku.

 • Vankúše a paplóny

  Vankúše a paplóny

  - Vankúše - paplóny

 • Hotelové paplóny a vankúše

  Hotelové paplóny a vankúše

  Paplóny a vankúše SOFT Povrchová tkanina u vankúšov a paplónov je z jemného mikrovlákna. Výplň obsahuje jemné polyesterové silikónové vlákna s vynikajúcimi vlastnosťami. Vďaka týmto vlastnostiam je kolekcia Soft príjemná na dotyk, bezprašná a vhodná pre alergikov. Vankúš so zipsom umožňuje doplniť po dlhšom čase výplň. Výhoda: možnosť prania pri 95°C umožňuje kompletnú dezinfekciu vankúšov a paplónov.

 • Paplón BASIC

  Paplón BASIC

  Antialergický paplón s náplňou 0,8 kg zmesi dutých 100% polyesterových vlákien, vhodný na celoročné použitie. Možnosť prania v práčke pri teplote 40°C.

 • Paplón ROYAL

  Paplón ROYAL

  Na výrobu paplóna sú používané vysoko kvalitné materiály, ktoré umožňujú prať tento výrobok až pri teplote 95?C. K tomuto typu paplóna doporučujeme vankúše ROYAL a KING MEMORY.

 • Paplón PREMIUM letný

  Paplón PREMIUM letný

  Antialergický letný paplón s náplňou 0,6 kg zmesi dutých 100% polyesterových vlákien. Prax ukázala, že prešitie našich paplónov - na kocky - je najvhodnejším riešením fixácie rúna v paplónoch, ktoré zabraňuje posunutiu rúna, čím vieme garantovať dlhšiu životnosť výrobku na rozdiel od paplónov od iných výrobcov s naoko pekným prešitím. Možnosť prania v práčke pri teplote 60?C, už pri tejto teplote dochádza k hubeniu roztočov a baktérií nachádzajúcich sa vo výrobku.

 • Paplón PREMIUM celoročný

  Paplón PREMIUM celoročný

  Predĺžený antialergický paplón s náplňou 0,8 kg zmesi dutých 100% polyesterových vlákien, vhodný na celoročné použitie Prax ukázala, že prešitie našich paplónov - na štvorce- je najvhodnejším riešením fixácie rúna v paplónoch, ktoré zabraňuje posunutiu rúna, čím vieme garantovať dlhšiu životnosť výrobku na rozdiel od paplónov od iných výrobcov s naoko pekným prešitím. Možnosť prania v práčke pri teplote 60?C, už pri tejto teplote dochádza k hubeniu roztočov a baktérií nachádzajúcich sa vo výrobku.

 • Paplóny aloe vera

  Paplóny aloe vera

  Vlákno paplónov a vankúšov je obohatené výťažkami z rastliny Aloe Vera – Kráľovná medzi liečivými bylinami. Vo svojej podstate funguje ako biokatalyzátor a zosilňuje pôsobenie iných liečivých látok. Doposiaľ nebola nájdená taká zmes ingrediencií s vlastnosťami, ktoré má v sebe Aloe Vera. Súčasne má detoxikačné vlastnosti, regulačné, regeneračné, protizápalové, bakteriostatické (brániaci rastu mikróbov), stimulačné, ochranné a tonizujúce. Pôsobením tepla ľudského organizmu sa Aloe Vera uvoľňuje. V každodennom boji proti infekciám a znečisteniu je naša pokožka v prvej frontovej línii! Potrebujeme ju teda chrániť a posilňovať so...

 • Antialergická súprava paplón vankúš marhuľová

  Antialergická súprava paplón vankúš marhuľová

  Súprava sa skladá z antialergického paplóna s hmotnosťou 1,0kg a vankúša s hmotnosťou 1,0kg a je vhodná na celoročné použitie. Povrch-100% bavlna, výplň-zmes holofilových silanizovaných dutých polyesterových vlákien, vo vankúši v tvare guličiek. Možnosť prania v práčke. 140x200 cm + 70x90 cm

 • Antialergická súprava paplón vankúš farebný

  Antialergická súprava paplón vankúš farebný

  Súprava sa skladá z antialergického paplóna s hmotnosťou 1,0kg a vankúša s hmotnosťou 1,0kg a je vhodná na celoročné použitie. Povrch-100% bavlna, výplň-zmes holofilových silanizovaných dutých polyesterových vlákien, vo vankúši v tvare guličiek. Možnosť prania v práčke. 140x200 cm + 70x90 cm

 • Antialergická súprava paplón vankúš biela

  Antialergická súprava paplón vankúš biela

  Súprava sa skladá z antialergického paplóna s hmotnosťou 1,0kg a vankúša s hmotnosťou 1,0kg a je vhodná na celoročné použitie. Povrch-100% bavlna, výplň-zmes holofilových silanizovaných dutých polyesterových vlákien, vo vankúši v tvare guličiek. Možnosť prania v práčke. 140x200 cm + 70x90 cm

 • Predaj paplónov a vankúšov

  Predaj paplónov a vankúšov

  Antialergická súprava sa skladá z paplónu a vankúša.Vrchný Material je z veľmi kvalitnej 100% bavlny aleb z 52% polyesteru a 48 % bavlny. Podrobný popis nájdete pri každom produkte.Náplň paplónov je termozzolačné rúno /izotex pes / ktorí má veľmi dobré tepelno izolačné vlastnost. Paplón je 2ahký vzdušný a hrejivý. Náplň vankúša je priestorovo tvarovatelné polyesterové rúno alebo polyesterové guličky s tvarovou pamäťou, podľa výberu zákazníka.Súpravy sa dajú prať pri teplote 40°C až 60°C, K bielym paplonommôžeme dodať aj vankúše s praním pri teplote 95°C Keď potrebujete iný rozmer paplóna alebo vankúša kontaktujte nás a náj...

 • Paplóny, vankúše

  Paplóny, vankúše

  Prikrývky SCAN quilt® sú vyrábané škandinávskou technológiou, ktorá spočíva vo vrstvení jemných pavučín z kvalitného polyesterového dutého vlákna. Toto vlákno si zachováva svoj pôvodný objem po dlhú dobu a dokonale nahrádza prírodné materiály. Aj vankúše sú plnené dutým vláknom. Najobľúbenejšie je vlákno v tvare vločky, ktoré má najväčšiu schopnosť regenerácie. - Vankúše - Paplóny - Vankúše, paplóniky pre deti - Anatomické vankúše - Materasso - Anatomické vankúše - SCAN QUILT LETNÉ PAPLÓNY - Páperové - SCAN QUILT - Protialergické - GRENO - Protialergické - Materasso - Protialergické - SCAN QUILT

 • Paplón Thermo plus 140x200

  - Antialergická přikrývka s hustotou výplně - Kolekcia: Scan quilt - Typ: zimný hrejivý paplón - Poťahová látka: 100% bavlna - Farba poťahu: biela - Klimatizačná výplň: antialergické duté priestorové vlákno 200 x 140 cm - dodacia doba: 2-5 dní

 • WOOLMEX Quattro 135x200cm 800g+1200g Celoročný Antialergický predĺžený paplón

  Excelentné prevedenie výrobku s použitím 100% prírodných materiálov. Vysoko hodnotný výrobok z originálnej značkovej ovčej vlny WOOL-LINE Vám zaručí optimálnu pohodu počas všetkých ročných období.

 • STILLUS Quattro 135x200cm 500g+900g celoročný Antialergický paplón

  Prikrývka je vhodná pre osoby trpiace alergiami a astmou.

 • ClimAxel long 135x220cm 330g Chladivý Antialergický predĺžený paplón

  Ultratenká letná prikrývka, plnená špeciálne upravenými prevzdušnenými priestorovo vrstvenými vláknami s technológiou dutého jadra, vďaka čomu je omnoho rýchlejšie odvádzané nadmerné teplo od pokožky. Povrchový materiál je príjemná MICROFÁZA, ktorá je na dotyk jemná, mäkká a komfortná.

 • CHARISMA 135x200cm 1200g Hrejivý Antialergický paplón

  Stelesnenie luxusu, to je nová a výnimočná kolekcia prikrývok a vankúšov prémiovej rady CHARISMA. Výrobky sú jedinečné v každom detaile. Spojili sme najušľachtilejšie materiály, aké je možné použiť.

 • JUNIOR Vankúšik 45x60cm + Paplón 90x130cm Hrejivý Antialergický

  Súprava Junior, vankúšik + prikrývka, vyvinutá pre pohodlie detí, pre ich zdravý, spokojný a ničím nerušený spánok.

 • AXEL twin light 200x240cm 1100g Mierne hrejivý Antialergický Francúzsky dvojpaplón

  Prikrývka Axel twin light sa vyznačuje veľmi príjemným povrchovým materiálom - MICROFÁZOU, ktorá je na dotyk jemná, mäkká a komfortná.

 • CHARISMA 135x200cm 1200g Hrejivý Antialergický paplón

  Stelesnenie luxusu, to je nová a výnimočná kolekcia prikrývok a vankúšov prémiovej rady CHARISMA. Výrobky sú jedinečné v každom detaile. Spojili sme najušľachtilejšie materiály, aké je možné použiť.

 • WOOLMEX long 135x220cm 1800g Hrejivý Antialergický predĺžený paplón

  Excelentné prevedenie výrobku s použitím 100% prírodných materiálov. 100% značková prírodná ovčia vlna WOOL-LINE zabezpečuje vynikajúci tepelný komfort, ktorý zaručuje zdravý, ničím nerušený spánok. Povrchový materiál je 100% husto tkaná bavlna - sýpkovina so špeciálnym vnútorným záterom, ktorý zabraňuje prieniku extra jemných vlnených vlákien na povrch prikrývky.

 • TRIMAXXX Termoprikrývka LONG 135x220cm 1450g Extra hrejivý Antialergický predĺžený paplón

  Termoprikrývka TRIMAXX Long svojim objemom a tepelným komfortom prekonala všetky doposiaľ vyrábané termoprikrývky. Je určená tým najnáročnejším zákazníkom, ktorí doteraz nenašli dostatočne hrejivú termoprikrývku.

?
Recepčné pulty

X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Paplón POPULÁR 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.