Strihanie plechov

- Max. hrúbka strihaného plechu 8 mm
- Max. dĺžka strihu 3150 mmZaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.

Hľadáte zákazníkov?
?
Transportné vozíky
 • Strihanie plechu na mieru

  Plechy striháme aj na presnú mieru: - hrúbka 0,4 - 16 mm - dĺžka max. 3000 mm

 • Strihanie hutného materiálu

  Strihanie hutného materiálu

  1. Hydraulické nožnice HN 3150/10 Výrobca Liptovské strojárne, ul. 1. mája 1850, 031 80 Liptovský Mikuláš Parametre: - najmenšia hrúbka strihaného plechu - 1 mm, - najväčšia hrúbka strihaného plechu - 10 mm, - max. dĺžka strihu - 3000 mm. Tolerancia rozmerov nadeleného materiálu je podľa normy STN 014480. 2. Hydraulické nožnice HN 3150/16 s manipulačným zariadením Výrobca: Liptovské strojárne, ul. 1. mája 1850, 031 80 Liptovský Mikuláš Parametre: - najmenšia hrúbka strihaného plechu - 1,6 mm, - najväčšia hrúbka strihaného plechu - 16 mm, - max. dĺžka strihu - 3000 mm. Tolerancia rozmerov nadeleného materiálu je ...

 • Stôl na strihanie psov

  Stôl na strihanie psov

  Stůl s komfortním ovládáním výšky ručním nebo nožním ovladačem je osazen protiskluzovou pracovní deskou o základních rozměrech 1000x600mm (rozměr desky lze upravit podle přání zákazníka). Stabilní konstrukce stolu je vyrobena z kvalitních uzavřených profilů a je opatřena odolným práškovým lakem. Pohon stolu obstarává lineární actuátor od firmy Dewert, který je certifikován pro zdravotnictví. Stůl lze doplnit o další příslušenství, např.hrazdička, eurolišty podél pracovní plochy apod.

 • Strihanie živého plota

  - strihanie živého plota

 • Strihanie živého plota

  - strihanie živého plota

 • Rez a strihanie ovocných stromov

  - rez a strihanie ovocných stromov

 • Pneumatické nožnice na strihanie viniča

  Pneumatické nožnice na strihanie viniča

  Predám pneumatické nožnice na strihanie viniča cca15 kusov + náhradné čepele. Cena 150€ dohoda možná

 • Strihanie oceľových plechov

  Hydraulické tabuľové nožnice CNTA 3150/10-A od spoločnosti určené na priamočiare strihanie 1-10mm.

 • Služby - Strihanie plechov a kovu

  Služby - Strihanie plechov a kovu

  NC systém podľa hrúbky a akosti materiálu automaticky nastavuje strižnú medzeru nožov, čo umožňuje dosahovať čistý strih s vysokou presnosťou. Možnosť jemného nastavenia pridržiavačov pre mäkké materiály. Vyhotovenie: # Východzí materiál je vyznačený vo výrobnej dokumentácii, ktorá je archivovaná, a preto je možné aj dodatočne dodať materiálový atest k požadovanému výrobku. # Výstrižky sa dodávajú prevažne s okujneným povrchom podľa EN 10 163, hrúbka podľa EN 10 029. # Deformácia strižnej hrany je zaručená podľa STN 014480. Pri strihaní dlhých a úzkych pásov dochádza k pozdĺžnemu skrúteniu materiálu a je nutné počítať ...

 • Zariadenie na strihanie viazacej oceľovej pásky

  Zariadenie na strihanie viazacej oceľovej pásky

  Zariadenie na strihanie pásky umožňuje v automatickom cykle pripraviť a nastrihať požadované dĺžky viazacej pásky. Zariadenie pozostáva z pevného rámu (so zásobníkom na kotúč pásky, spolu s podávacím zariadením a nožnicami), ukotveného k podlahe a ukladača pásky. Obsluha zariadenia vkladá viazaciu pásku do podávacieho zariadenia. Po navolení dĺžky pásky a počtu kusov, zariadenie nastrihá požadované množstvo. Rýchlosť podávania pásky pre strihanie, je riadená el. motorom s frekvenčným meničom. Technické údaje: - Šírka pásky(mm) - max 32 - Dĺžka pásky (m) - max 4,5 - Hrúbka pásky (mm) - max 0,8 - Hmotnosť zariadenia (kg) - 550 - R...

 • Služby - Strihanie hydaulickými a pneumatickými nožnicami

  Služby - Strihanie hydaulickými a pneumatickými nožnicami

  Spoločnosť na delenie a strihanie rozvinutých tvarov dielcov používa hydraulické a pneumatické nožnice s možnosťou strihať plechy maximálneho formátu 1250 x 2500. Pre strihanie, dierovanie a jednoduché plošné tvárnenie výrobkov spoločnosť využíva CNC vysekávacie lisy Trumatic 2020 R FMC a Trumatic 3000 R. Stroje pracujú v automatickom cykle.

 • Zariadenie na strihanie viazacej oceľovej pásky

  Zariadenie na strihanie viazacej oceľovej pásky

  Zariadenie na strihanie pásky umožňuje v automatickom cykle pripraviť a nastrihať požadované dĺžky viazacej pásky. Zariadenie pozostáva z pevného rámu (so zásobníkom na kotúč pásky, spolu s podávacím zariadením a nožnicami), ukotveného k podlahe a ukladača pásky. Obsluha zariadenia vkladá viazaciu pásku do podávacieho zariadenia. Po navolení dĺžky pásky a počtu kusov, zariadenie nastrihá požadované množstvo. Rýchlosť podávania pásky pre strihanie, je riadená el. motorom s frekvenčným meničom. Technické údaje: - Šírka pásky(mm) - max 32 - Dĺžka pásky (m) - max 4,5 - Hrúbka pásky (mm) - max 0,8 - Hmotnosť zariadenia (kg) - 550 - R...

 • Poloautomatické pneumatické nožnice na strihanie kartónplastu (kartónu, lepenky)

  Poloautomatické pneumatické nožnice na strihanie kartónplastu (kartónu, lepenky)

  Nožnice na strihanie kartónu boli navrhované tak, aby umožňovali strihať dvojvrstvú lepenku do šírky 2 m. Rám nožníc je ukotvený k stojanu, na ktorom sú namontované podávacie valce, a vedenie dvojvrstvovej lepenky. Strih zabezpečuje kotúčový nôž, ktorý je vedený oproti pevnému nožu na guličkových vedeniach. Kotúčový nôž je poháňaný bezpiestnicovým pneumatickým valcom. Cyklus strihania je riadený automatom. Technické údaje: - Šírka strihaného papiera (mm) - 2000 - Vedenie papiera (mm) min/max - 800/800 - Výkon pohonu (kW) - 1,1 - Výkon pohonu podávacích valcov (kW) - 0,25 - Hmotnosť (kg) - 1430 - Rozmery (mm) - 950 x 790 x 3400

 • Poloautomatické nožnice na strihanie kruhov z tenkých plechov

  Poloautomatické nožnice na strihanie kruhov z tenkých plechov

  Vykružovací stroj vystrihuje z tabule plechu kruhy. Stroj je vybavený riadiacim systémom. Pre potreby údržby má stroj aj ručné ovládanie. Tabule plechu sa vkladajú do stroja z dvoch protiľahlých strán. Požadovaný rozmer kruhu zadá obsluha a riadiaci systém v automatickom režime prevedie strihanie. Maximálny vystrihnuteľný priemer je 2 500 mm, minimálny 400 mm.

 • Strihanie, ohýbanie, zakružovanie plechov

  Strihanie, ohýbanie, zakružovanie plechov

  Dobrý deň, ponúkame strihanie plechov do hrúbky 8mm, max. šírky 2500mm, do hrúbky 6,3mm, max. šírka 3000mm, ohýbanie do hrúbky 4,3mm max. šírka 2000mm, zakružovanie max. šírka 1000 mm, rezanie ručnou plazmovou rezačkou do hrúbky 12mm a autogénom.

 • Strihanie živých plotov

  Strihanie živých plotov

  Strihanie a tvarovanie živých plotov, okrasných drevín

 • Strihanie živých plotov

  Strihanie živých plotov

  Strihanie Tvarovanie Hnojenie Mulčovanie Likvidácia

 • Obrábanie plechu - strihanie

  - hrúbka do 5 mm - šírka do 2 000 mm - ohýbanie - hrúbka do 2 mm - šírka do 2 000 mm

 • Strihanie plechov

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti strihania plechov do hrúbky 6 mm.

 • Pláštenka na strihanie

  Pláštenka na strihanie gumenná.

 • Strihanie polotovarov na nožnici

  - maximálna šírka 2500mm, hrúbka 4mm pre oceľ.

 • Strihanie živých plotov

  Tvarovanie podľa požiadaviek zákazníka.

 • Strihanie živých plotov

  Živé ploty si vyžadujú veľa starostlivosti pre udržanie kondície a reprezentatívneho tvaru. Ak živý plot nie je pravidelne strihaný a usmerňovaný na rast požadovaným smerom, veľmi ľahko prerastie nesprávnym smerom a nie je vždy jednoduché ho napraviť. Pravidelným rezom zabezpečíme, že samotný krík v rámci živého plota dávkuje svoju energiu vnútorným konárom, ku ktorým by sa potrebné množstvo nedostalo a krík by rástol nekontrolovane do šírky a nie do hustoty , čo je hlavným zámerom pri pestovaní živého plota.

 • Ohýbanie - strihanie

  V tejto kapitole sa budeme venovať voľnému ohýbaniu. Samozrejmosťou je i aplikácia technológie zakružovania. Výsledky ohýbania závisia na množstve prvkov, ktoré sme rozdelili do nasledovných troch kapitol: plech, nástroje, postup.

 • Strihanie okrasných drevín

  Pravidelná činnosť na záhrade je strihanie okrasných drevín a živých plotov podľa požiadaviek majiteľa.

 • Zámočnícka výroba - strihanie

  - max. hrúbka 20 mm - max. šírka 3000 mm

 • Strihanie a omladzovanie stromov nízkych a stredných výšok

  - Strihanie a omladzovanie okrasných záhrad - Údržba okrasných záhrad - Údržba trávnika - Postreky - Poradenstvo

 • Strihanie plechy

  Strihanie plechy

  Strihanie 1-6 mm, pálenie laserom 10-50 mm, zváranie poloautomatom, ohranovnie, ohýbanie lisom 400 BAR

 • Strihanie plechov

  Firma ponúka strihanie plechov do hrúbky 16 mm.

 • Strihanie a ohýbanie betonárskej ocele

  Výrobné možnosti: a) Automatická strihacia a ohýbacia linka: - spracovávané priemery: ? 6 – 32 (40) mm, - maximálna dĺžka ohybu: 16 m, - zložitosť prvkov: možnosť výroby len jednoduchých tvarov, - výsledný produkt: ohýbaná betonárska oceľ z tyčí. b) Strmienkovačka: - spracovávané priemery: ? 6 – 16 mm, - maximálna dĺžka ohybu: 1,5 m, - zložitosť prvkov: možnosť výroby kruhových alebo iných zložitých tvarov až do priemeru 1,5 m, - výsledný produkt: ohýbaná BO, betonárska oceľ rovnaná a strihaná na presné dĺžky zo zvitkov.

 • Tvarové strihanie

  Na tvárniacích centrách TRUMATIC. Max. hrúbka 8 mm, max. rozmery 1250 x 2500 mm.

 • Strihanie plechov

  - max. hrúbka strihaného plechu: 16 mm - min. hrúbka strihaného plechu: 0,8 mm - max. dĺžka strihaného plechu: 3150 mm

 • Strihanie plechov

  - max. hrúbka strihaného plechu - 25 mm - max. dĺžka strihu - 3 150 mm

 • strihanie , odizolovanie, krimpovanie

  Firma zaoberájúca sa výrobou náhradnych dielov pre autokáblové spoločnosti, ponúka svojim zákaznikom široký sortiment Strihacích, odizolovací a krimpovacích nožov na stroje ako: Komax, Schleuniger, Metzner, Makfil a ďalšie...Firma je výrobcom (nie díler!!!) a má ISO 9001:2000 .

?
Vozíky na sudy

X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Strihanie plechov 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.