Prekladateľské služby

Naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie služieb v oblasti prekladov a tlmočenia.
Hlavným programom sú preklady a tlmočenia z/do jazyka poľského.
Okrem toho zabezpečujeme preklady v rámci európskych jazykov.
Realizáciu našich služieb vykonávajú profesionálni prekladatelia a tlmočníci.
Zabezpečujeme preklady obyčajné aj súdne overené.
V oblasti poľského jazyka máme 15 ročnú prax.Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.

Hľadáte zákazníkov?
 • Tlmočnícke a prekladateľské služby

  Agentúra Suzanne Vám ponúka tlmočnícke a prekladateľské služby z jazykov: Anglický jazyk Nemecký jazyk Francúzsky jazyk Španielsky jazyk Ruský jazyk Arabský jazyk Grécky jazyk iné ... Do jazyka slovenského a naopak. Ponúkame Vám konzekutívne, alebo simultánne tlmočenie a prekladateľské služby.

 • Prekladateľské služby

  Realizujeme preklady z Anglického jazyka do Slovenského, a naopak zo Slovenského jazyka do Anglického v rôznych oblastiach. Zaoberáme sa všetkými druhmi textov, bežnými aj odbornými. Kladieme dôraz na kvalitu prekladov a spokojnosť zákazníka.

 • Elena Muráriková - Agentúra Elliem Prekladateľské a tlmočnícke služby - nemecký jazyk

  Preklady a tlmočenie nemeckého jazyka. Rýchlo a kvalitne. Cena za normostranu 9,- Eur. Výučba nemeckého jazyka. Individuálny, osvedčený a úspešný spôsob výučby. Cena za 60 min. hodinu 7,- Eur.

 • Prekladateľské a tlmočnícke služby

  Potrebujete preklad, korektúru alebo tlmočníka? Ak, áno, potom sme boli stvorení pre Vás :-) Naša firma pracuje na Slovensku aj v cudzine už od roku 1995. To že sme odvtedy prežili a stále rastieme trochu vypovedá o našom prístupe k práci. Pracujeme možno trošku pomalšie, ale precíznejšie a pedantnejšie. Lebo preklady a tlmočenie sú o presnosti. Svojim klientom sa snažíme poskytovať najkvalitnejšie služby v oblasti korektúr, prekladov a tlmočenia. Zabezpečuje ich náš tím dlhoročných profesionálov. Našu flexibilitu dokazujú schopnosti spoločnosti prekladať a tlmočiť : - z a do akéhokoľvek jazyka - vo veľmi krátkom čase (1-2 str...

 • Preklady a prekladatelské služby

  Ponúkame Vám preklady z/do týchto jazykov: anglický, nemecký, francúzsky, taliansky, španielsky, maďarský, český. Spolupracujeme výlučne s kvalifikovanými prekladateľmi, ktorí prekladajú všeobecné, odborné texty, diplomy, osvedčenia, reklamné materiály. Preklady realizujú pomocou nástrojov Wordfast triedy CAT pre prekladateľov, čo zrýchľuje a zefektívňuje ich prácu. Zašlite nám Váš text spolu s upresnením požiadavky a na jej základe pre Vás pripravíme cenovú kalkuláciu podľa vašich požiadaviek. Cenu stanovujeme vždy vopred.

 • Prekladateľské služby ADVANS - aj krátke preklady, aj rýchle preklady

  Preklady - prekladateľské služby, aj krátke preklady, aj rýchle preklady. Rôzne jazykové kombinácie. Iba neúradné preklady.

 • Prekladateľské služby

  NUPSESO, a.s. pôsobí v oblasti prekladateľských a tlmočníckych služieb už viac ako 13 rokov. Prekladateľské služby vykonávame podľa osvedčených postupov pre zabezpečenie kvality, ktoré sú certifikované podľa normy ISO 9001:2008. Aké jazyky máme v ponuke? Ponúkame prekladateľské služby na profesionálnej úrovni z a do rôznych európskych jazykov a menej frekventovaných ázijských jazykov: - český - anglický - nemecký - portugalský - srbský - čínsky - slovenský - poľský - taliansky - španielsky - turecký - ukrajinský - francúzsky - holandský - ruský - slovinský - rumunský - bulharský - maďarský - kórejský - nórsky ...

 • Prekladatelské služby

  Prekladové a prekladateľské služby pre jazyk Nemecký - Slovenský Urýchlené vybavovanie Vašich požiadaviek.

 • Tlmočnícke a prekladateľské služby z/do talianskeho jazyka

  Ponúkam profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby z a do jazyka talianskeho. Dlhoročné skúsenosti, profesionalita a dôraz na maximálnu presnosť a kvalitu prekladu/tlmočenia. Vykonávam tlmočenie a preklady z rôznych oblastí (právo, ekonómia, obchod, stavebníctvo, technické preklady a mnohé ďalšie). Tlmočím aj v zahraničí. Kontaktujte ma! Teším sa na našu budúcu spoluprácu!

 • Prekladateľské služby - úradné a neúradné preklady, kurzy účtovníctva, PC a jazykové kurzy

  Ponúkame preklady a tlmočenie - úradné i neúradné, jazykové kurzy, kurzy počítačových zručností, kurzy účtovníctva, účtovné semináre - pre verejnosť, firmy. Zameranie /nielen/ na: individuálne a duokurzy, slovanské jazyky - poľsky, bulharsky, rusky, ale i kurzy anglického, nemeckého, talianskeho a španielskeho jazyka.

 • Prekladateľské služby

  ri poskytovaní prekladateľských služieb ide väčšinou o preklady rôznych typov oficiálnych správ, zmlúv, zákonov, diplomových a rigoróznych prác, manuálov, návodov na použitie, prezentácií firiem, propagačných materiálov, obchodnej korešpondencie, katalógov, brožúr, textov webových stránok, reklamných textov, formulárov, atď. Ponúkame aj úpravu prekladu vo formáte, ktorý si zákazník vyžaduje, pričom medzi bežne používané formáty patria Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Powerpoint a PDF formát.

 • Prekladateľské a tlmočnícke služby za veľmi výhodné ceny.

  Prekladateľské a tlmočnícke služby za veľmi výhodné ceny.

  Nemčina, Angličtina - Profesionálne preklady a tlmočenie za veľmi výhodné ceny, - expresné preklady - korektúry - grafika - konferenčné tlmočenie

 • Prekladateľské a tlmonícke služby v 38 jazykoch

  Jazykové centrum ARIANA s.r.o. ponúka prekladateľské a tlmočnícke služby v 38 jazykoch -preklady obratom a expresné termíny -kvalitné služby -rýchle dodacie lehoty -rozumné ceny, zľavy -skvelé referencie -široké možnosti zadania dokumentov

 • Prekladateľské služby

  Preklady prijímame, spracovávame a odovzdávame v l ubovol nom textovom editore e-mailom / faxom / kuriérom / na diskete / na CD médiu. Vd aka profesionálnym grafikom zabezpečujeme a odovzdávame aj kompletnú grafickú úpravu vrátane rôznych druhov tabuliek, grafov, obrázkov a prekladaných textov až po následnú sadzbu a profesionálnu tlač podl a predstáv klienta. > Preklady v expresnom termíne do 2, 8 a 24 hodín podl a rozsahu zákazky. > Odborné preklady bez príplatkov. > Kompletné grafické spracovanie prekladov, DTP služby. > Súdne overené preklady v expresnom termíne – Angličtina / Nemčina do 2 hodín. > Notárske overenie dokumentov.

 • Prekladateľské služby

  Prekladateľské služby

  Ponúkam prekladateľské služby: - jazyk nemecký, anglicky francúzky,taliamsky - cena podľa náročnosti textu a požiadavky za rýchlosť vyhotovenia dohodou - za 1 normostranu - doučovanie nemecký jazyk v okrese Ružomberok a Liptovský Mikuláš - cena individuálne dohodou

 • Prekladateľské a tlmočnícke služby

  Prekladáme z/do všetkých cudzích jazykov.Najmä: angličtina,nemčina,poľština,taliančina,španielčina,ruština,uktajinčina,francúzština,holanština,portugalština,čeština,latinčina,a ďalšie Jednoduché a odborné texty, manuály, letáky, príručky, zmluvy, webové stránky, technické listy k automobilom, osvedčenia, atď. Preklady aj s úradným overením: súdne overené preklady : Pre štúdium, resp. pre prácu v zahraničí. potrebujete preložiť dokumenty, doklady, sobášny list, diplomy, vysvedčenia, registre trestov, rodné listy, dokumenty ako sú pracovné zmluvy, potvrdenia pre poisťovňu a ďalšie. Všetky tieto dokumenty vyžadujú overenie súdnym pre...

 • Prekladateľské služby pre medzinárodné preklady

  Naše oddelenie medzinárodných prekladov sa špecializuje na zabezpečovanie prekladov v rámci rôznych svetových jazykov do jedného alebo viacerých jazykov súčasne. Vďaka kvalitným a overeným prekladateľom z celého sveta máte istotu, že naše konečné preklady sú na veľmi vysokej úrovni. Prekladateľské služby oddelenia medzinárodných prekladov využívajú miestni, ale aj zahraniční zákazníci, ktorí požadujú preklady pre rozsiahle medzinárodné projekty v európskom alebo celosvetovom meradle.

 • Překladatelské služby

  Nabízím překladatelské služby z a do polštiny. Jsem rodilá mluvčí polského jazyka s dlouholetou praxí v oboru překladatelských služeb. Překladatelské služby poskytuji na základě emailové nebo telefonické objednávky. V případě zájmu o mé služby zašlete text k překladu na emailovou adresu, obratem Vám sdělím cenu a možný termín vyhotovení.

 • Překladatelské služby

  Nabízím překladatelské služby z a do polštiny. Jsem rodilá mluvčí polského jazyka s dlouholetou praxí v oboru překladatelských služeb. Překladatelské služby poskytuji na základě emailové nebo telefonické objednávky. V případě zájmu o mé služby zašlete text k překladu na emailovou adresu, obratem Vám sdělím cenu a možný termín vyhotovení.

 • Zakladanie spoločností, prekladateľské služby

  Spoločnosť poskytuje poradenské služby v spojitosti so zakladaním spoločností na Slovensku, Maďarsku a v Čechách. Na základe poverenia zakladá spoločnosti v uvedených krajinách. Poskytuje prekladateľské a tlmočnícke služby v európskych jazykoch.

 • Prekladateľské služby

  Zaoberáme sa takmer všetkými anglickými prekladmi, ktoré priemyselná a hospodárska sféra potrebuje. Máme skúsenosti v oblasti strojárskeho, elektrotechnického, automobilového, drevárskeho a nábytkárskeho priemyslu, stavebného priemyslu, čiastočne energetiky. Jedná sa o preklady: - technickej dokumentácie k strojom, zariadeniam a prístrojom, príručky na ich inštaláciu, prevádzku a údržbu a pod., - návodov na použitie a spracovanie materiálov a polotovarov, ich technicko-bezpečnostné špecifikácie a pod., - technologických postupov, výrobných postupov, pracovných inštrukcií a pod., - podnikovej agendy a dokumentácie, zmlúv, ponúk,...

 • Prekladateľské služby

  Ak potrebujete zabezpečiť preklad dokumentov, zmlúv, internetovej stránky, e-mailovej korešpondencie alebo iných textov do cudzieho jazyka, kontaktujte nás. Ak v rámci svojich podnikateľských aktivít potrebujete preklad materiálov do slovenského jazyka, prípadne jazykovú korektúru textu v slovenskom jazyku, neváhajte sa na nás obrátiť. Preklady a korektúry zabezpečujeme v nasledujúcich jazykoch: - anglický - nemecký - ruský - poľský - portugalský

 • Prekladateľské a tlmočnícke služby

  - z jazyka anglického do jazyka slovenského a naopak - z jazyka českého do jazyka slovenského a naopak - tiež vydavateľské a tlačiarenské služby

 • Prekladateľské služby

  Neviete si dať rady s prekladom z cudzieho jazyka, alebo naopak do cudzieho jazyka, nelámte si viac hlavu a využite služby Inštitútu Vzdelávania Mateja Korvína, s.r.o. Kolektív Inštitútu Vzdelávania Mateja Korvína, s.r.o. Vám pomôže, preloží a poradí, ak by ste potrebovali daný text prezentovať ďalej. Naše služby môžte využiť pri prekladoch diplomových prác, úradných dokladov, pri prekladoch listov, vysvedčení a pod. Ponúkame Vám preklad: - Anglicko - Slovenský - Slovensko - Anglický - Nemecko - Slovenský - Slovensko - Nemecký - Rusko - Slovenský - Slovensko - Rusky

 • Prekladateľské služby

  - Preklady z/do všetkých svetových jazykov a ich jazykové kombinácie - Odborné a súdne preklady v takmer 60 odboroch - Nízkonákladový informatívny preklad - Prekladateľský audit - Jazykové korektúry profesionálnymi lingvistami - Preklady audio a video nahrávok - Grafické spracovanie, úprava textov a dokumentov, DTP služby - CAT nástroje - Kvalita, odbornosť, spoľahlivosť, serióznosť

 • Prekladateľské služby

  Nepáči sa Vám, že si mnohé prekladateľské agentúry účtujú nielen príliš vysoké ceny, ale každú načatú stranu považujú za jednu celú stranu prekladu, za ktorú musíte zaplatiť? Neplaťte navyše! Mám pre Vás lepšiu alternatívu. Zaplatíte len za preložený text. Fakturácia na základe počtu preložených normostrán – 1 NS = 1800 znakov vrátane medzier. Ponúkam expresné preklady do 24 hodín! Maximálne denné množstvo preložených strán – 10 NS. Keďže som vlastníkom profesionálneho prekladateľského softvéru SDL Trados Studio 2009 Freelance, preložím aj rozsiahlejšie viacstranové dokumenty z rôznych oblastí.

 • Prekladateľské a tlmočnícke služby z francúzskeho jazyka

  preklady od 9 EUR/NS tlmočenie na Slovensku aj v zahraničí cena dohodou

 • Prekladateľské a tlmočnícke služby

  Zabezpečujeme preklady 40 jazykov v kombinácii so slovenským, českým, anglickým, nemeckým, francúzskym a španielskym jazykom. Pracujeme v súlade s EN 15038 ( Európskou normou pre prekladateľské služby). Všetci naši prekladatelia majú minimálne 5 rokov praxe a sú odborníkmi z rôznych oblastí. Máme vybudovanú databázu prekladateľov pre rôzne odbory a jazyky nielen zo Slovenska a Čiech, ale aj zo zahraničia a teda máme k dispozícii prekladateľov – rodených hovorcov pre jednotlivé jazyky. Prekladáme rôznorodé manuály a technické dokumentácie pre priemysel, spomínané zdravotníctvo a medicínu ale aj právne dokumenty a ekonomické, či marketingov...

 • Výučba anglického jazyka, prekladateľské služby z/do anglického jazyka

  Mgr. Michaela Horváthová - lektorské služby – anglický a arabský jazyk - prekladateľské služby – z/ do anglického jazyka Profil : - štátna skúška z jazyka anglického/ arabského v odbore prekladateľstvo a tlmočníctvo na Filozofickej Fakulte UK v Bratislave Ponuka prekladov z/ do anglického jazyka: • preklady bežných textov, obchodnej korešpondencie • firemné prezentácie, internetové stránky, reklamné a marketingové materiály • katalógy, návody, manuály • obchodné zmluvy • fyzika, matematika, geológia, ekológia Objednávky a dodanie prekladov : osobne, e-mailom alebo poštou. Výučba anglického jazyka: ...

 • Ekonomické a prekladateľské služby

  Spracovanie jednoduchého účtovníctva, Prekladateľské služby NJ, Organizácia spoločenských podujatí, Osobná autodoprava,

 • Tlmočnícke a prekladateľské práce, opatrené okrúhlou pečiatkou SR

  - Profesionálne preklady z nemeckého jazyka do slovenského a naopak - Spracovanie textov podľa odbornosti - technické, medicínske, právne, ... - Úradne overené preklady opatrené okrúhlym razítkom so znakom SR - osvedčenia - živnostenské listy - výpisy z obchodného registra - vysvedčenia - výpisy z registra trestov - a ďalšie - Preklady diplomových prác - Overovanie prekladov - Grafický formát prekladu zabezpečíme podľa Vašich požiadaviek - Profesionálne tlmočenie z nemeckého jazyka do slovenského a naopak

 • Prekladateľské a tlmočnícke služby

  Prekladateľské a tlmočnícke služby: Angličtina, taliančina - slovenčina a naopak

 • Prekladateľské a tlmočnícke služby

  Prekladám, tlmočím z a do Anglického jazyka, prípadne organizujem špecializované resp. Firemné kurzy. Košický kraj.

 • Prekladateľské služby chráneného pracoviska

  PABAR vám vyhotoví preklady odborných textov z rôznych oblastí (návody, technológie, normy, karty bezpečnostných údajov, zmluvy, korešpondencia, prírodné a spoločenské vedy) a v rôznych jazykoch. Využívaním tejto služby vyplýva ďalšia výhoda. PABAR je chránené pracovisko občana so zdravotným postihnutím. Podľa zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti sú zamestnávatelia zamestnávajúci 20 a viac zamestnancov povinní zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím. V prípade, že si túto povinnosť neplnia, musia odvádzať Úradu práce sankčný odvod. Tento odvod je stanovený v náväznosti na minimálnu mzdu. Podľa § 64 citovaného z...

 • Prekladateľské služby

  NEPLAŤTE SANKČNÉ ODVODY ÚRADOM PRÁCE AK NEZAMESTNÁVATE OBČANOV SO ZDRAVOTNÝM POSTIHNUTÍM, VYUŽÍVAJTE ICH SLUŽBY PABAR je chránené pracovisko občana so zdravotným postihnutím. Poskytujem služby v oblasti prekladov odborných textov z rôznych oblastí (návody, technológie, normy, karty bezpečnostných údajov, zmluvy, korešpondencia, prírodné a spoločenské vedy) a v rôznych jazykoch. Využívaním tejto služby pre Vás vyplýva ďalšia výhoda. Keďže PABAR je chránené pracovisko, využívaním jeho služieb sa zbavíte povinnosti platiť sankčné odvody úradom práce, ak nezamestnávate občanov so zdravotným postihnutím. Podľa zákona č. 5/200...

 • Prekladateľské a tlmočnícke služby v 38 jazykoch

  Prekladateľské a tlmočnícke služby až v 38 svetových jazykoch so špecializáciou na anglický a nemecký jazyk. Naším primárnym cieľom je kvalita prekladu. Termínmi vyhotovenia, spôsobmi dodania prekladu, kvalitou práce a doplnkovými službami sa snažíme vychádzať zákazníkom maximálne v ústrety. Spolupracujeme iba s kvalitnými a overenými prekladateľmi, korektormi, hovorcami v rodnom jazyku a tlmočníkmi, ktorí pôsobia v tejto profesii už dlhší ča


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

V prípade otázok kontaktujte prevádzkovateľa obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Prekladateľské služby 2004 - 2021 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.