Interiérové dvere

Interiérové dvere

Spoločnosť sa zaoberá výrobou interiérových dverí.


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
?
Dielňa a priemysel
 • Interiérové a exteriérové schody

  Interiérové a exteriérové schody

  Ponúkame Vám výrobu schodov naša spoločnosť vyrába segmentové točité a rôzne atypické interiérové a exteriérové schody pre vašu budovu. Dodávame ich v rôznom materiálnom a povrchovom prevedení –žiarovo zinkovaná oceľ, nerez, úprava syntetickými farbami. Schody dodávame aj so zábradlím ktoré vieme zhotoviť podľa predstav zákazníka

 • Interiérové dvere

  Interiérové dvere

  V sekcii interiérových dverí Vám ponúkame nepreberné množstvo typov a druhov dverí v mnohých farebných prevedeniach. Naše interiérové dvere dodajú každému interiéru jeho osobitý ráz. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sa ľahko udržujú. Na ukážku vám predkladáme niektoré z mnohých sérií dverí. Kompletný sortiment nájdete v našom sídle. Ponúkame dvere značky PORTA.

 • Interiérové dvere

  Interiérové dvere

  Interiérové dvere značky Dre, Porta, Invado, Erkado, Disting od ktorých ponúkame rôzne typy dverí a zárubní-interiérové, exteriérové, kovové, drevené, protipožiarne s požiarnou odolnosťou 30, 45, 60 min., vchodové, bezpečnostné v rôznych povrchových úpravách ako dýha, laminát, fólia v širokom farebnom prevedení.

 • Interiérové zábradlia, exteriérové Balkónové zábradlia

  Interiérové zábradlia, exteriérové Balkónové zábradlia

  - stĺpiky zábradlia Zábradlie s držadlom by malo patriť na voľné strany schodiskových ramien. V každom prípade tento konštrukčný prvok predstavuje ochrannú bariéru proti pádu do schodiskového priestoru. Starším príbuzným či unaveným spolubývajúcim poskytne primeranú oporu, ale len ak narástlo do výšky 90 až 110 cm. Medzi jednotlivými nosnými stĺpikmi vám experti obyčajne navrhnú vzdialenosť najviac 120?cm; vychádza to približne tak, že stĺpiky sa ocitnú na každom treťom až štvrtom schode. Normy predpisujú výšku, pevnosť, rozmery výplní i umiestnenie zábradlia a súčasne určujú, ako je to s držadlom a so stenou, ktorá je súčasťou s...

 • Realizujeme interiérové stavebné a rekonštrukčné práce.

  Realizujeme interiérové stavebné a rekonštrukčné práce.

  Dobrý deň, realizujeme interiérové stavebné a rekonštrukčné práce. Máme viacročné skúsenosti so stavebnými a rekonštrukčnými prácami. Ponúkame nasledovné práce: obklady, dlažby, stierky, montáž sadrokartónu, betónovanie, vnútorné betónové potery, vyrovnávanie stien a podláh, murovanie priečok, prípravné elektroinštalačné a vodárenské práce.

 • Interiérové dvere

  Interiérové dvere

  KONŠTRUKCIA: Drevený lepený rám, vyplnený voštinovou výplňou, celok opláštený z oboch strán lisovaným panelom HDF. Rámček s mriežkou drevení. Priestor vo falci je olepený fóliou s imitáciou dreva. DOPLNKY V CENE KRÍDLA: * zámok na kľúč, vložkový zámok, kúpeľňový zámok * tri čapové závesy * vetracie otvory ( v kúpeľňových krídlach) *ornamentové sklo vzor 105 biele dostupné v krídlach vo farbe: Biela a Buk: *Ornamentové sklo vzor 105 medové dostupné v krídlach vo farbe :dub, calvados, jelša a erle * možnosť úpravy výšky krídla prostredníctvom skrátenia zo spodu do 60 mm DOPLNKY ZA PRÍPLATOK: * kľučka * vet...

 • Interiérové farby

  Ponúkame: * Final OK: - Biela maliarska farba s vynikajúcou krycou schopnosťou. Zmes plnív a pigmentov vo vodnej disperzií styrenakrylátu s prímesou aditív. Použitie: - Na povrchovú úpravu interiérov, sadrokartónu, betónu, drevotrieskových panelov, stierok. Riedi sa vodou podľa potreby, max do 50%, pri tónovaných max. do 20%. Tónovanie bežnými tekutými alebo práškovými farbami a pigmentovými pastami. Nanášanie maliarskou štetkou, valčekom alebo striekaním. Výdatnosť z 1 kg 6-8 m2. * Final LS: - Biela maliarska farba s vysokou belosťou, krycou schopnosťou a odolnosťou proti oteru za sucha. Zmes plnív a pigmentov vo vodnej styrénakryláto...

 • Akcia : Interiérové peletové kachle až do výkonu 18 kW

  Akcia : Interiérové peletové kachle až do výkonu 18 kW

  Peletové,kachle 18 kW biele Ponúkam moderné a úsporné interiérové teplovzdušné peletové kachle s plne automatickou prevádzkou, diaľkovým ovládaním a aj ovládaním cez telefón GSM . Nominálny výkon od 3,88 kW, do 18,0 kW. Výkon sa dá rozdeliť a potrubím rozviesť do dvoch miestností 50 / 50 %. Prevedenie biely lakovaný plech. Pôvodná cena 2 730,0 EUR, teraz je to po zľave: 1 930,0 EUR, záruka 24 mesiacov, prípadný servis do 24 hod. zaistený.

 • Interiérové vybavenie pre klientov a personál zariadení sociálnych služieb

  Interiérové vybavenie pre klientov a personál zariadení sociálnych služieb

  elektricky polohovateľné lôžka antidekubitné zdravotnícke matrace pasívne a aktívne nočné stolíky s jedálenskou doskou (prípadne bez dosky) špeciálne kardio kreslá pevné ale aj mobilné s príslušenstvom invalidné vozíky aj xxl rozmerov, zdviháky pre imobilných klientov, iný sedací nábytok sektorový nábytok ako skrine, komody, liekové zamykateľné skrine, kartotékové zamykateľné skrine....

 • Interiérové dvere a obložkové zárubne

  Interiérové dvere a obložkové zárubne

  Dvere a zárubne sú vyrábané z rôznych druhov drevín: dub, buk, jaseň, borovica, smrek a iné, v rôznom prevedení podľa priania zákazníka.

 • Interiérové dveře

  Interiérové neboli vnitřní dveře jsou jedním z nejdůležitějších prvků zařízení Vašeho interiéru. Výběr dveří výrazně ovlivní konečný vzhled Vašeho bydlení. Je proto důležité rozhodnout se pro výběr vhodných dveří, které se nejlépe hodí právě do Vašeho interiéru. S výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme. Věříme, že si v naší široké nabídce interiérových dveří vyberete ty správné dveře, které se budou nejlépe hodit právě do Vašeho interiéru. Z naší nabídky můžete vybírat dveře pro různé typy interiérů. Nabízíme Vám i různá designová řešení. Můžete si vybrat z mnoha modelů dřevěných interiérových ...

 • Interiérové dvere

  Interiérové dvere dotvárajú nielen celkový estetický dizajn nášho interiéru, ale i príjemnú atmosféru, sú našim každodenným spoločníkom. Vybrať si môžete z dreveného masívneho prevedenia alebo dyhované dvere.  Zaokrúhlené hrany nových modelov jasne zlepšia estetiku a komfort ich používania. S prihliadnutím na bezpečnosť sú interiérové dvere vyrobené s tvrdeným sklom Lakmat. Takmer všetky modely je možné vyrobiť i v posuvnom systéme, ktorý umožňuje maximálne využitie úžitkovej plochy.

 • Interiérové dvere a zárubne

  zariaďovanie interiérov v oblasti interiérových dverí a zárubní, kovania na dvere, laminátových a drevených podláh, kobercov, PVC krytín, kuchynských liniek a žalúzií. Spolupracujeme s poprednými europskými výrobcami.

 • Interiérové dvere ARTE 10 DRE

  Vytvorte si svoje Interiérové dvere DRE ARTE na mieru...

 • Interiérové dvere  

  Nadčasový dizajn Jednoduchosť Čisté línie Farebná striedmosť Monotónny hladký matný  povrch obohatený o UV lak

 • Interiérové dvere  

  Interiérové dvere sú neoddeliteľnou súčasťou pri zariaďovaní všetkých typov interiérov. V ponuke u nás nájdete tých najpredávanejších výrobcov ako sú napríklad DRE, CENTURION, ERKADO, PORTA DOORS, VASCO, VERTE, INTENSO za najvýhodnejšie ceny na trhu. Predávame výnimočné interiérové dvere, v najväčšiom výbere či už dekorov, alebo typov presklenia. Zľava na vybraných výrobcov 10-14% a taktiež doprava nad 1000€ zdarma.

 • Interiérové dvere a zárubne

  Interiérové dvere a zárubne

 • Celosklenné dvere - Interiérové dvere

  celosklenené dvere s drevenou alebo kovovou zárubňou so širokou škálou dverných skiel, kovania a závesov

 • Posuvné dvere - Interiérové dvere

  najmodernejší typ dverí v prevedení posuvného systému po stene alebo priamo do steny

 • Interiérové dvere, zárubne

  - klasické laminátové, foliované - zhrňovacie - posuvné - zalamovacie - montáž

 • Interiérové parapety

  vyrobené z PVC hrúbka 20 mm všetky farby podľa renolitového vzorkovníka krytky vo farbe parapiet

 • Interiérové farby

  Stavebniny a Stavebné centrá ponúkajú systémy na získanie požadovaného odtieňa vybranej farby v interiéri. V ponuke: - Maliarske farby - Dekoračné vnútorné farby - Špeciálne interiérové nátery

 • INTERIEROVÉ DVERE A ZÁRUBNE

  Ak hľadáte interiérové dvere pre váš byt, dom či kanceláriu, ste na správnom mieste. Ponúkame široký sortiment interiérových dverí a obložkových zárubní firmy Masonite. Spoločnosť MASONITE CZ patrí v súčastnosti k najvýznamnejším výrobcom dverí a zárubní v Českej republike. Neustále rozširuje rôznorodý rad dverí, aby spĺňal všetky požiadavky trhu. Rôzne typy plných, presklených, francúzskych dverí dopĺňa množstvo farebnyćh variácii a dekorov. Veríme, že v ponuke MASONITE, určite nájde práve tie vaše dvere.

 • Detské interiérové ihrisko

  Detské interiérové ihrisko na ploche 90 m2 je zábavným rajom pre všetky deti. Dve veľké trampolíny a obrovský domček s mnohými dobrodružnými cestami je tou správnou voľbou na voľné chvíle s rodinou. Príjemný personál na recepcii a opojná vôňa kvalitnej čerstvej kávy v kaviarni Vám poskytne dokonalý priestor pohodlia a rodinnej atmosféry.

 • Exteriérové a interiérové fasádne drevo

  Vo výrobnom programe firmy Oy Lunawood Ltd. majú veľmi dôležitú pozíciu profily ThermoWood® pre vonkajšie obklady budov (fasádne obklady), použiteľné pre všetky exteriérové aj interiérové obklady. Ide o obkladové materiály vysokého kvalitatívneho aj estetického štandardu a dlhej životnosti bez nutnosti ďalšej údržby v priebehu užívania, čo je pre tento účel nesmiernou výhodou. Profily pre tieto obklady majú tepelnú úpravu Thermo-D.

 • Interierové dvere

  Dvere predstavujú neoddeliteľnú súčasť interiéru. Majú svojím vzhľadom korešpondovať so štýlom zariadenia interiéru. Pri výbere sa môžete riadiť jednoduchým pravidlom: zladiť dezén dverí s podlahou a doplnkami alebo naopak vytvoriť kontrast.

 • Interiérové masívne dvere na mieru

  Interiérové masívne dvere na mieru

  Vyrobíme na mieru interiérové dvere s obložkovou zárubňou všetko z masívu dyhované za bezkonkurenčnú cenu 245€ bez Dph bližšie informáie na stránke.

 • Interiérové dvere

  Interiérové dvere

  Interiérové dvere už nie sú posledným nepodstatným prvkom každého bývania. Čoraz viac predstavujú originálny kus nábytku na výbere ktorého si treba dať záležať. Zosúlaďujú sa s bytovými doplnkami, aby tvorili jeden vkusný originálny celok. Firma ponúka tak ako v samom začiatku dvere zo smrekového masívu s rôznou škálou morenia a následnej povrchovej úpravy kvalitnými lakmi, alebo olejovaním. V duchu moderných trendov vyrábame dýhované dvere. Tieto sú z dýhovanej laťovky s veľmi kvalitnými bukovými, dubovými, ale aj inými okrasnými dýhami. Tak ako masívne dvere aj dýhované majú vysoko kvalitnú povrchovú úpravu.

 • Interiérové podhľady

  - sadrokartón, kazetové stropy

 • Interiérové žalúzie

  Interiérové žalúzie z hliníkových lamiel tvoria svojím elegantným dizajnom a bohatou farebnou paletou s oknami INCON jeden harmonický celok.

 • Interiérové dveře

  Interiérové dveře jsou důležitou součástí každé domácnosti. Své o tom ví i firma CAG, které se snaží vyjít každému zákazníkovi vstříc. Pokud si nevyberete z nabízených řad modelů ani dekoru, vyrobí Vám dveře přesně na míru. Speciální vlastnosti a neobvyklé rozměry pro ně nejsou překážkou.

 • Sklenená stena, sklenené interiérové priečky

  Ponúkame Vám radu produktov, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na použitie skla v exteriéri či v interiéri vďaka svojej kvalite, funkčnosti, spoľahlivosti a jedinečnému dizajnu. Medzi tieto produkty patria sklenené steny a kovania na sklo. Celosklenené steny sú systém otváracích, posuvných a pevných prvkov, ktoré sú usadené do kvalitného nerezového kovania. Vďaka deliacim stenám zmeníte svoj interiér a z veľkej miestnosti vytvoríte niekoľko menších, v ktorých bude mať každý svoje súkromie.

 • Interiérové dvere a zárubne

  Interiérové dvere a zárubne

  Ponukám výrobu a montáž masívnych dverí a zárubní rôznych tvarov a rozmerov, posuvných dverí, výrobu zárubní a krídiel pre stavebné puzdra Eclisse, Japp. Taktiež ponúkam výrobu dyhovaných dverí a zárubní.

 • Interiérové dvere Braga 5

  Dvere sa poťahujte jedným tahom dekoratívne fólie pomocou jedinečnej patentovanej metódy, Vďaka tomu dvere nemaj ziadna viditeľne lepené spoje. Kostru interiérových dverí tvorí pevný rám so zaoblenými hranami. Ako výplň je použitá kvalitná MDF doska alebo tvrdené (nerozbitné) sklo ESG.

 • Interiérové dvere Arvik A

  Dvere sa poťahujte jedným tahom dekoratívne fólie pomocou jedinečnej patentovanej metódy, Vďaka tomu dvere nemaj ziadna viditeľne lepené spoje. Kostru interiérových dverí tvorí pevný rám so zaoblenými hranami. Ako výplň je použitá kvalitná MDF doska alebo tvrdené (nerozbitné) sklo ESG.

 • Interiérové vybavenie

  •barové pulty •plavčíkárne •pokladne •recepčné pulty

 • Interierové dvere a zárubne

  Interierové dvere a zárubne

  Pripravili sme pre Vás ponuku interiérových dverí z masívneho dreva a dýhy. Dvere od nás sú z čistého masívu,alebo masív upravený dýhou z rôznych druhov dreva, kombinované sklom podľa výberu . Všetky ponúkané typy môžu byť doplnené ozdobnými lištami podľa katalógu,ktorý Vám ponúkame. Farebné odtiene povrchov prírodného dreva alebo dýh, sú realizované podľa požiadavky zákazníkov.

 • Dvere interiérové z masívu

  Dvere interiérové z masívu

  Charakteristika Tieto dvere patria medzi odborníkmi medzi najoceňovanejšie. Avšak to neznamená, že sa takto javia pre každého, resp. pre každé použitie. Na dverách z masívu je oceňované, že vďaka rôznym vadám a štruktúre materiálu vidno, že sú urobené z prírodného materiálu a väčšina sa robí polosériovou výrobou. Typické je, že pri detailnom pohľade sú každé dvere originál (čo sa týka kresby). Takéto dvere sa ťažšie vyrábajú z hľadiska farebného odtieňu. Dvere z masívu sa v našich podmienkach vyrábajú hlavne zo smreku, čím je napevno daný druh kresby dreva. Odtieň sa mení podľa morenia. Dvere z masívu môžu byť veľmi pe...

 • Interiérové a protipožiarne dvere

  Slovenský výrobca hľadá velkoodberateľov na interiérové , protipožiarne dvere z CPL,HPL laminátu a dýhy, kuchyne, kuchynské dvierka, vstavané skrine, kancelársky nábytok a zákazkový nábytok.

 • Interiérové presklené hliníkové steny

  Interiérové presklené hliníkové steny možno použiť všade tam, kde existuje požiadavka na oddelenie alebo ohradenie daného priestoru pomocou moderných materiálov, ktoré v sebe kombinujú funkčnosť, estetiku, účelnosť a nenáročnosť na prevádzku a údržbu. Pre interiérové aplikácie sú vhodné pevné systémy alebo posuvné časti deliacich priečok.

 • Interiérové obklady a dlažby

  Obklady a dlažby sú neodmysliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Tie od spoločnosti MAAG vytvára skutočne luxusný dojem. Prednosťou našej ponuky je najmä pestrosť výberu. Spoločnosť MAAG ponúka len tie najkvalitnejšie talianske obklady a dlažby, ktoré môžete vhodne doplniť o zaujímavé mozaiky. Nahliadnite do našej galérie a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

 • Interiérové obklady a nábytkové dvierka Holz in Form

  Interiérové obklady a nábytkové dvierka Holz in Form

  Dýhované reliéfne panely s jemnými aj hlbokými štruktúrami exkluzívneho vzhľadu a špičkovej kvality od Nemeckého výrobcu Holz in Form pre interiérové obklady v obytných aj obchodných priestoroch a taktiež vhodné na nábytkové dvierka a iné designové riešenia.

 • Kuchynské linky a interiérové vybavenie

  Kuchynské linky a interiérové vybavenie

  Ponúkame Vám výrobu kuchynských liniek na mieru /garancia nižšej ceny o minimálne 20 až 30%/. Ďalej Vám ponúkame výrobu ostatného bytového nábytku podľa Vaších predstáv.

 • Interiérové dvere

  Interiérové dvere

  Interiérové dvere vyrábame z masívu, na mieru, v dvoch prevedeniach: - celo-masívne, zhotovené kompletne z jednej dreviny - z vrstvenej smrekovej laťovky dyhovanej kvalitnými prírodnými dyhami Vďaka jedinečnosti a nikdy sa neopakujúcej kresbe dreva vieme zaručiť, že každé dvere budú skutočným originálom dotvárajúcim interiér. Kvôli zachovaniu jednotnosti štruktúry používame na výrobu dverí aj zárubní vždy rovnaké materiály. Samozrejmosťou je osadenie kvalitnými pántami umožňujúcimi nastavenie v troch smeroch.

 • rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  Ponúkame rôzne práce okolo budov velkého rozsahu, realizujeme stavby striech rôzneho druhu a rôznych krytín,prípravy terénu a rôzne práce v interieroch. Sme málá firma a snažíme sa zhánať materiál čo v najnižšej cene a dobrej kvalite. Záleží nám na spokojnosti zákazníkov a dávame si záležať na čistote a poriadku po vykonaní realizačných prác.

 • Univerzálne digitálne interiérové hodiny D502

  Podružné aj autonómne hodiny majú svoje výhody. Preto sme vyvinuli hodiny D502, ktoré sú v podstate autonómne, ale jedna z možností synchronizácie je signál z podružnej linky. Okrem toho je možné použiť prijímač DCF, podružnú linku RS485 a na objednávku aj prijímač GPS. Rozpoznanie synchronizačného signálu prebehne automaticky. Podružná linka ústrední Sontek je naviac doplnená o prenos kompletnej časovej informácie (protokol SONTEK), a tak sa hodiny z linky aj nastavia. Väzba medzi centrálou a hodinami je v tomto prípade oveľa voľnejšia ako tomu bolo v klasických systémoch jednotného času. Ak napr. prestanú prichádzať impulzy od hlavných hod...

 • Interiérové sklo

  - dekoračné sklá tvrdené a smaltované - dekoračné vzorkované sklá - sklá s drôtenou vložkou - lakované sklá - lakované sklá s matným vzhľadom - sklá matované v kyseline - lakované sklo so saténovou povrchovou úpravou - ekologické zrkadlá bez medi a olova - základné číre sklá - základné skla zafarbené v hmote

 • Interiérové parapety

  Vnútorné PVC parapety vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vnútornú úpravu okna. Okrem estetického vzhľadu domu a výhodnej cene sú ideálnym riešením ako pre novostavby, tak aj pre rekonštrukcie.

 • Interiérové videostěny

  Dodáváme interiérové videostěny, složené z bezešvých plazmových, nebo LCD monitorů, které se hodí zejména pro instalace do frekventovaných, prestižních a reprezentativních prostorů a provozů, jako jsou obchodní pasáže, konferenční místnosti, reprezentativní sály a další prostory hotelů, prodejní prostory významných prémiových značek, restaurace a podobně. Interiérové videostěny mohou být i v provedení RENT. Toto mobilní provedení je určeno především pro společnosti a agentury, specializované na prezentace a technický servis na různých kulturních a společenských akcích, výstavách, firemních večírcích, eventech, konferencích ...

 • Luxusné exteriérové a interiérové vázy a kvetináče Danaé

  Luxusné exteriérové a interiérové vázy a kvetináče Danaé

  Výroba luxusných váz a kvetináčov Danaé, ide o monolit s finálnou úpravou patinovaný taliansky travertín, farebná hladená hlina, farebná ryhovaná hlina, kovový efekt zlato, meď, platina a vzor rímska luna. Vázu vyrábame v rozmeroch výška 850mm a priemer vázy 1200mm, priemer otvoru 500mm. Váha vázy je 300kg a jej objem je 400 litrov. Je riadne zaizolovaná, vhodná aj do exteriéru a do interiéru. Garancia na celistvosť a finálnu úpravu 10 rokov.

?
Skladové skrine

X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

V prípade otázok kontaktujte prevádzkovateľa obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Interiérové dvere 2004 - 2021 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.