Vykurovanie

VykurovanieVykurovanie 2Vykurovanie 3Vykurovanie 4Vykurovanie 5

Teplovodné vykurovacie systémy :
- Ako teplonosné médium je využívaná voda.
- Najčastejšie inštalujeme :
- Veľkoplošné podlahové systémy ( „podlahovka“ )
- Veľkoplošné stenové systémy ( „stenové vykurovanie“ )
- Klasické konvekčné systémy ( „radiátory“ )


Teplovzdušné vykurovacie systémy :
- Ako teplonosné médium je využívaný vzduch.
- Najčastejšie inštalujeme teplovodné fancoilové jednotky s montážou na stenu, v strope do podhľadu alebo pod parapetu pod okno.

Kombinované vykurovacie systémy :
- Dnešné možnosti v oblasti vykurovania ponúkajú pomerne širokú paletu využiteľnosti jednotlivých zariadení a výrobkov od viacerých popredných dodávateľov.
- Preto je možné zvoliť aj kombináciu niektorých vykurovacích systémov, napríklad pomerne často sa vyskytuje kombinácia klasických radiátorov s podlahovkou, alebo kombinácia podlahovky a podlahových konvektorov.
- V poslednej dobe sme u viacerých zákazníkov úspešne inštalovali kombináciu podlahového teplovodného systému + fancoilových jednotiek + kotolňa s tepelným čerpadlom ako zdroj ohrevu / chladenie vody.

Realizujeme komplexné inštalácie kotolní a príslušenstva :
- Teplovodné kotolne so spaľovaním zemného plynu.
- Kotolne s kotlami na pevné palivo.
- Kotolne s kotlami na biomasu.

Priemyselné vykurovanie :
- Teplovodné kotolne so spaľovaním zemného plynu.
- Teplovzdušné generátory ( plynové, teplovodné )
- Infražiariče.
- Teplovzdušné vykurovanie pomocou centrálnych vzduchotechnických jednotiek.
- Rekuperácia – spätné využitie odpadového tepla, ktoré vzniká počas výrobných procesov v rôznych odvetviach priemyslu.


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
 • Nové vykurovanie - vykurovanie novej generácie

  Nové vykurovanie - vykurovanie novej generácie

  - Tepelné čerpadla - alpha innotec . www.auxilio.sk - IVT - Samsung - Viessman - Nové vykurovanie -Infra panely -Nízkoenergetické infražiariče -Vysokoteplotné sálavé panely -Nízkoenergetické prietokové ohrievače vody

 • Elektrické podlahové vykurovanie - vodiče, rohože, infra - fólie

  PREČO DOM IBA NA JEDNU ENERGIU - ELEKTRICKÚ? - investične i prevádzkovo zaujímavé - prudký nárast cien najmä plynu, ale i ostatných tuhých palív (cena elektriny ide dolu i od nového roku) - možnosť získania sadzby na PRIAMOVÝHREVNÉ VYKUROVANIE (20 hodín denne nízka sadzba) - dokonalá izolácia domov, čiže už viac elektriny sa minie na spotrebiče ako na vykurovanie a práááve tieto vysokovýkonné spotrebiče môžu bežať v nízkej sadzbe, čo sa dá technicky jednoducho zabezpečiť - masívny nástup a veľmi prudký pokles cien FOTOVOLTIKY - nikdy si nevyrobíte doma plyn, uhlie, drevo, peletky ..., ale elektrinu ÁNO - na streche Vášho domu - iba z...

 • Vykurovanie zo stropu

  Sálavé vykurovacie panely i fólie, možnosť vykurovania aj v nebezpečnom prostredí (vlhké, prašné, výbušné až po SNV 2). Použitie pre vypaľovacie boxy, sklady riedidiel a lakov,umyvárne ...), vysoká úspora energie. ZÁRUKA 2 - 4 ROKY, ŽIVOTNOSŤ: 40 ROKOV.

 • Podlahové vykurovanie

  Elektrické rohože, fólie i vodiče, tiež možnosť temperovania odkvapových žľabov, rozmrazovanie strmých zjazdov do garáží, chodníkov a schodíšť (najlacnejšie na Slovensku). ZÁRUKA: 10 ROKOV, ŽIVOTNOSŤ: 50 ROKOV.

 • Priemyselné teplovzdušné vykurovanie, ohrev a sušenie

  Priemyselné teplovzdušné vykurovanie, ohrev a sušenie

  Výrobky pre veľkoplošné alebo veľkoobjemové vykurovanie, či ohrev na stavbách, v priemyselných, výrobných halách, vykurovanie kostolov, športových hál, kultúrnych objektov, stanov, a pod... Pre nás nejestvuje nevykuriteľný objekt !

 • Podlahové vykurovanie prostredníctvom najnovšej nano infra technológie.

  Podlahové vykurovanie prostredníctvom najnovšej nano infra technológie.

  NanoCloth® predstavuje najkomfortnejší spôsob elektrického vykurovania, ktorý vďaka špeciálnej nano infra technológii zaplní váš priestor zdraviu prospešným teplom. NanoCloth® vykurovacia rohož sa vyznačuje: - jednoduchou inštaláciou - rýchlym nábehom tepla - nízkymi prevádzkovými nákladmi - bezúdržbovou prevádzkou s reálnou funkčnosťou až 80 rokov - inteligentnou reguláciou teploty NIEKOĽKONÁSOBNE VYŠŠIA ŽIVOTNOSŤ Veľký dôraz je kladený na napájanie vykurovacieho systému, ktoré zabezpečujú špeciálne vtkané káble a tým zaručujú vysokú životnosť rohože. Oproti iným vykurovacím infra fóliám s napájaním cez medený...

 • Efektívne vykurovanie terasy

  Efektívne vykurovanie terasy

  Chcete mať hostí na terase po celý rok? Príjemné teplo pre hostí zabezpečí teplomet! Prichádzajúcim hosťom čašník alebo manager pomocou diaľkového ovládania zapne teplomet a nastaví požadovaný výkon čím dáte hosťom najavo ako sú pre vás dôležití! Široký sortiment teplometov najdete na stránke http://www.energoprogres.sk/produkty/kratkovlnne-linearne-infraziarice-teplomety/produkty-v-e-shope/.

 • Infračervené vykurovanie a sálavé panely

  Infračervené vykurovanie a sálavé panely

  Široký sortimet moderných, ekonomicky úsporných a pohotových vykurovacích systémov ktoré vyžarujú príjemné teplo a nevíria prach. Sálavé panely dodávame vo všetkých možných prevedeniach tak, aby ľahko zapadli i do toho najnáročnejšieho interiéru pričom v niektorých prípadoch (obraz, zrkadlo) môžu dokonca interiér oživiť a spríjemniť nielen príjemným teplom. Ponúkané prevedenia: - prírodný alebo umelý kameň (mramor, žula ...) - sklo, zrkadlo alebo keramika - obraz alebo plastika - oceľový povrchovo upravený plech - špeciálna fólia Slnko v byte ? A prečo nie !

 • Elektrické vykurovanie

  Elektrické vykurovanie

  Ponúkame kompletný sortiment elektrického vykurovania – vykurovacie rohože, vykurovacie vodiče, vykurovacie fólie, sálavé panely, priamovykurovacie konvektory, reguláciu bytovú aj priemyselnú.

 • Piecka na vykurovanie.

  Piecka na vykurovanie.

  Ponúkame na predaj použitú piecku. Piecku je možné využiť do domu, alebo na chatu. Aktuálna predajná cena 200Eur .

 • PPR rúry na podlahové vykurovanie

  PPR rúry na podlahové vykurovanie

  Rúry PPR sú vhodné na podlahové vykurovanie. Jednoduchým a účinným spôsobom zníženia energetických nákladov pri bývaní je investícia do nových trendov vo vykurovaní, ktoré súčasne zabezpečia príjemné teplo v byte. Sálavý spôsob vykurovania je pre ľudský organizmus veľmi vhodný a zodpovedá optimálnym teplotným hodnotám. Relatívne nízka teplota vykurovacej vody – menej ako 50 st.C, predstavuje vysokú prevádzkovú úsporu energie, lebo znižuje spotrebu paliva kondenzačného ko­tla. - rozmer 20 x 2 mm - teplota vody do 55°C - maximálny tlak do 0,3 MPa - životnosť 40 rokov Dodávajú sa v návinoch v dĺžke 200 m a 300 m.

 • Elektrické vykurovanie a ohrev v priemysle

  Elektrické vykurovanie a ohrev v priemysle

  Elektrické vykurovanie v stavebníctve a ohrev v priemysle: - elektrické podlahové vykurovanie v občianskej a bytovej výstavbe - ohrev príjazdových ciest, komunikácií a nájazdových rámp; - vykurovanie elektrickými infražiaričmi v exteriéry a interiéry - temperovanie a ohrev potrubných rozvodov v priemysle

 • Anhydritový poter - samonivelačný poter na podlahové vykurovanie

  Anhydritový poter - samonivelačný poter na podlahové vykurovanie

  Cenovo najprístupnejšie anhydritové potery samonivelační potěrový materiál na bázi síranu vápenatého (CA)anhydritový potěr pro lité vyrovnávací a podkladní vrstvy podlah • pro podlahy v obytných a občanských objektech • pro podlahy v průmyslových objektech s lehkým provozním zatížením • vhodný jako spojovací potěr, potěr na separační vrstvě, na izolační vrstvě a pro podlahy s vytápěnímsamonivelující, s vynikající schopností zatékání • vysoká rovinatost povrchu (s tolerancí 2 mm/2 m) • není nutná další vyrovnávací stěrka pro pokládku konečné povrchové vrstvy • velké plochy bez dilatačních spár • pochůzn...

 • Ekonomické alternatívne vykurovanie

  Ekonomické alternatívne vykurovanie

  Nečakajte, kým Vám bude zima a vyberte si z našej ponuky ekologického a ekonomického vykurovania a prípravy TÚV!!! : Všetko pre ekologické a ekonomické alternatívne vykurovanie, pre prevádzku aj pre autorizovaný servis. Ponuku celého sortimentu výrobkov aj s cenami nájdete na našom webe a Vaše objednávky môžete posielať aj cez e-shop. Pokiaľ máte záujem, predvedieme Vám peletový kotol v prevádzke, napojený na podlahové kúrenie, aj na radiátory a boiler TÚV. Vami vybraný tovar dovezie až domov, alebo na stavbu. Poskytujeme autorizované poradenstvo a servis! Nepredávame lacné veci, ale kvalitu!! Tovar dovezieme až k Vám !

 • Vykurovanie o 50 % lacnejšie, ako s plynom!

  Vykurovanie o 50 % lacnejšie, ako s plynom!

  Naša spoločnosť sa s každým zákazníkom oddelene zaoberá a poradí s výberom najvhodnejšieho a najekonomickejšieho vykurovania pre neho!! Vykurujte drevom alebo drevnými briketami, vyjde Vás to o 50% lacnejšie, ako s plynom! Ponúkame v najlepších cenách, priamo od výrobcu kvalitné krbové vložky, plechové aj liatinové so zárukou 5 až 10 rokov. Veľmi kvalitné sporáky, krbové kachle, aj teplovodné a teplovzdušné krbové vložky z Fiľakova, teraz aj v AKČNÝCH cenách o 10% lacnejšie. Novinka: Nórske liatinové kachle a krbové vložky s dvojstupňovým spaľovaním s dobou horenia až šesť hodín na jedno naloženie paliva. Ponúkame aj teplovodnú krb...

 • Dodávka drevených peliet a brikiet na vykurovanie - ekologické palivo

  -Drevené pelety A1, A2, - Balenie 15kg sáčky, na paletách- dovezieme až na dvor a zložíme podľa požiadavky kupujúceho. - Dodávky cisternou podľa požiadaviek kupujúceho. - Veľké dodávky kamiónmi. -Drevene brikety - Válec D= 9cm s dierou, tehla 15x7x9cm, balenie vo fólii a na paletách. Podmienky dodávky tie isté ako u peliet.

 • Systémová doska pre podlahové vykurovanie - polystyren.

  Systémová doska pre podlahové vykurovanie - polystyren.

  Ponúkame na predaj systémové dosky pre podlahové vykurovanie vrátane izolačnej fólie. Cena na požiadanie.

 • Pelety na vykurovanie

  Pelety na vykurovanie

  Pelety 6 mm smrekové bielo -šedé Balenie BIg Bag 1000 kg Cena :125 .- Eur/ tona EXW sklad Min. odber 24 ton Kapacita : 500 ton mesačne Odber možný ihneď.

 • Vykurovanie

  Vykurovacie systémy sú dôležitou súčasťou budov. Bez vykurovania sa totiž nezaobíde žiadny dom v našom podnebnom pásme. Či už sa rozhodnete pre klasický systém s plynovým kotlom, alternatívne „zelené“ riešenie alebo jednoducho škrtnete zápalkou a zapálite oheň v krbe, podstatné je, aby ste sa cítili príjemne.

 • STENOVÉ VYKUROVANIE

  Systém stenového a stropného vykurovania/chladenia WR8 Inštalácia stenového a stropného vykurovania/chladenia je mimoriadne jednoduchá a v porovnaní s pokládkou (a zaliatím) podlahového vykurovania významne menej náročná na čas, technologické prestávky i náklady. Odpadáva dilatačný pás, izolácia proti vlhkosti, potreba dilatačných škár a v neposlednej rade i energeticky náročné vysúšanie betónového poteru. Systém sa inštaluje na stenu alebo strop. Hrúbka omietky je takmer identická so stenovým systémom / bez stenového systému. Systém nevyžaduje naviac žiadnu časovú náročnosť (napr. zrenie betónu) a je možné ho inštalovať na prianie in...

 • PODLAH.VYKUROVANIE TAC

  Zostava obsahuje: + 800 m polybuténovej rúrky 15 x 1,5 mm + 12 balení systémový pás TAC + 2 400 ks kotviacu sponu TAC + 125 m okrajového dilatačného pásu

 • PODLAH. VYKUROVANIE 1.2.3.

  Zostava podlahového vykurovania určená pre 120m2 -  Zostava obsahuje: + 800 m polybuténovej rúrky 15 x 1,5 mm + 20 balení systémovej dosky 30-20 + 125 m okrajového dilatačného pásu

 • Stenové vykurovanie

  Stenové vykurovanie je princípom činnosti a prevádzkovými podmienkami veľmi podobné podlahovému. Prednosťami tohto spôsobu vykurovania sú veľkoplošné sálavé teplo a hlavne schopnosť rýchlej reakcie a tým i rýchlejšie vyhriatie miestnosti. Práve tieto vlastnosti predurčujú stenové vykurovanie pre širokú oblasť použitia v zdravotníctve, priemysle, verejných budovách, ale aj rodinných domoch.

 • Podlahové vykurovanie

  Podlahové vykurovanie patrí medzi sálavé spôsoby vykurovania. Podiel sálavej zložky ku konvekčnej na celkovom prenose tepla z vykurovacej plochy je 55 % : 45 %. Od klasického konvekčného vykurovania (radiátorové vykurovanie, konvektorové vykurovanie) sa podlahové vykurovanie odlišuje spôsobom prenosu tepla a teplotnými pomermi v miestnosti.

 • Pelety na vykurovanie

  Pelety na vykurovanie

  Pelety 6 mm smrekové bielo -šedé Balenie BIg Bag 1000 kg Cena :110 .- Eur/ tona EXW sklad Min. odber 22 ton Kapacita : 500 ton mesačne Odber možný ihneď.

 • Vykurovanie priestoru

  - Sálavé panely - Priamovýhrevné konvektory - Akumulačné pece

 • Radiatorové vykurovanie

  Radiátorové vykurovanie je najrozšírenejší vykurovací systém. Je ideálne do objektov s nárokmi na na rýchly nábeh kúrenia a s vyššími tepelnými stratami. Teplo sa z väčšej časti dostáva do interiéru prúdením vzduchu okolo radiátora, čiastočne sálaním. Radiátorový vykurovací systém je vhodný pre pre plynové kotly a kotly na drevo, adekvátne sú aj tepelné čerpadlá.

 • Stropné vykurovanie

  Podobne ako stenové vykurovanie využíva stropné vykurovanie jav sálania. Sálanie vykurovacieho telesa pôsobí priamo na telo človeka, bez toho aby došlo k nadbytočnej cirkulácii a prehrievaniu vzduchu v interiéri. Nízka požadovaná teplota vykurovacieho systému umožňuje využitie alternatívnych zdrojov tepla s nižším výkonom, ako napríklad solárne kolektory a tepelné čerpadlá

 • Stenové vykurovanie

  Podobne ako podlahové vykurovanie využíva stenové vykurovanie jav sálania. Sálanie vykurovacieho telesa pôsobí priamo na telo človeka, bez toho aby došlo k nadbytočnej cirkulácii a prehrievaniu vzduchu v interiéri. Nízka požadovaná teplota vykurovacieho systému umožňuje využitie alternatívnych zdrojov tepla s nižším výkonom, ako napríklad solárne kolektory a tepelné čerpadlá.

 • Podlahové vykurovanie

  Podlahové vykurovanie domácností je revolúciou medzi technológiami vyhrievania bytov. Oproti väčšine bežných spôsobov vykurovania pomocou radiátorov netrpí podlahové kúrenie toľkými nedostatkami. Teplo sa na spotrebiteľa prenáša nie cirkuláciou teplého vzduchu, ale sálaním teplej podlahy. Tým dochádza k zahriatiu samotných osôb oveľa skôr, než dôjde k prehriatiu vzduchu a nie je tak potreba miestnosť zbytočne prekurovať.

 • Úsporné vykurovanie priemyselných priestorov

  • montáž tmavých plynových infražiaričov • montáž teplovzdušných agregátov • záručná a pozáručná oprava infražiaričov a teplovzdušných agregátov • bezplatný návrh pre vykurovanie priemyselných priestorov s vyhotovením, tepelnej mapy • dodanie, montáž a oprava plynových kotlov pre rodinné domy

 • Vykurovanie, vzduchotechnika, klimatizácia, tepelné čerpadlá

  návrh tepelných čerpadiel •vykurovanie (vykurovacie systémy v oblasti pozemného staviteľstva, priemysel, teplovody, horúcovody, zdroje tepla - plyn, para, olej, netradičné zdroje tepla, hydronomické vyregulovanie systémov, vyregulovanie a termostatizácia, kogenerácia, trigenerácia...) •vetranie a klimatizácia (oblasť pozemného staviteľstva, priemysel, technologické odsávanie ...) •chladenie (rozvody a zdroje chladu - oblasť pozemného staviteľstva, priemysel) •zdravotná technika a plynové zariadenia.

 • Vykurovacie rúrky pre podlahové vykurovanie EVAFLEX

  Je to nová 5- vrstvová rúrka na podlahové kúrenie s dokonalou kyslíkovou bariérou z produkcie firmy THERMOPOL®. Základ rúrky tvorí oktánový polyetylén DOWLEX. Kyslíková bariéra je na báze EVOH. Je hydraulicky dokonale hladká s vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami a dlhou životnosťou. Znáša teploty do 95°C. Na rozvodný systém sa pripája štandardným euroconusom alebo iným dostupným spájacím systémom. Dodáva sa vo zvitku 200 m s rozmerom 20/2.

 • Podlahové vykurovanie

  Z dôvodu vysokého podielu energetického sálania rúrkového podlahového vykurovania sa už pri výrazne nižších teplotách v miestnosti dostaví pocit komfortu. Na základe vysokého tepelného výkonu (80 až 120 W/m2) pri nižších teplotách na prívode (32 až 38 °C) je podlahové vykurovanie ideálne na kombinovanie s plynovými kotlami, tepelnými čerpadlami alebo so slnečnými kolektormi.

 • Stenové vykurovanie / chladenie

  Systém stenového vykurovania je vo svojej podstate veľmi príbuzný systému podlahového vykurovania. Často sa tieto systémy používajú aj vo vzájomnej kombinácii. S nízkymi povrchovými teplotami a rovnomerným rozdelením teploty vykurujú stenové systémy jemným a príjemným sálaním tepla zo steny. Na rozdiel od statických vykurovacích plôch je vytvorená rovnováha vyžarovania tepla medzi osobami a miestnosť ohraničujúcimi plochami a zaistený optimálny pocit komfortu. So stenovým kúrením sa dostaví pocit komfortnej teploty už pri výrazne nižších teplotách vzduchu v miestnosti. Preto je možné teplotu o 1°C až 2°C znížiť a tak usporiť 3% až ...

 • Ústredné vykurovanie

  Naša stavebná firma ponúka nasledovné služby: Stavby rodinných domov Elektroinštalácie Vzduchtechnika Termovízia budov Ploty Zámočnicke výrobky Garážové brány Ing.siete Ústredné vykurovanie

 • Elektrické infra vykurovanie

  Elektrické infra vykurovanie

  Súčasná ponuka kúrenia je veľmi bohatá, vybrať si môžete pochopiteľne klasické kúrenie radiátory alebo kúrenie podlahové. Ak sa však neuspokojíte s minimom a chcete naozaj úsporné kúrenie, je tu pre Vás ideálne riešenie a to ponuka INFRA vykurovanie. Ušetríte za teplo väčšie množstvo peňazí. Používatelia infrakúrenia sa môžu spoľahnúť na to, že miestnosť bude vykúrená za kratšiu dobu než u klasického kúrenia a spotreba energie bude rozpoznateľné nižšia. Infra vykurovanie možno inštalovať do rodinných domov, bytov, kancelárií, prípadne aj dielní je vhodná aj pri rekonštrukciách.

 • Elektrické vykurovanie

  Elektrické vykurovanie patrí nesporne k “lákavým” systémom vykurovania. Je čisté, bezpečné, výkonné s regulovateľnou prevádzkou, nenáročné na obsluhu, väčšinou nehlučné a estetické. •elektrické konvektory •elektrické infražiariče •elektrické podlahové kúrenie •elektrické akumulačné vykurovanie Odborné poradenstvo, návrh a realizácia Vášho elektrického vykurovania.

 • Regulátory teploty pre sálavé vykurovanie

  Regulátory teploty pre sálavé vykurovanie

  Regulátory teploty typu R sú vhodné pre reguláciu teploty sálavých vykurovacích systémov. Široký výber typov zabezpečuje optimálne riešenie regulácie. Zariadenie meria teplotu v priestore pomocou teplotného snímača SR a pomocou relé zapína a vypína zariadenia. Regulátory disponujú dvoma regulačnými stavmi, jednostupňovou a dvojstupňovou reguláciou. Sú schopné ovládať jednu, ale aj viac zón súčasne. Disponujú množstvom funkcií, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

 • Agropelety na vykurovanie

  Alebo tiež alternatívne pelety sú vyrábané z prebytkov poľnohospodárskej produkcie ako je slama, seno, odpady vznikajúce pri čistení obilia, olejnín a strukovín. Oproti dreveným peletám majú vyšší obsah popola, naproti tomu sa vyznačujú nízkou cenou a dostupnosťou a nízkym obsahom vody. Agropelety sú významným zdrojom obnoviteľnej energie a predstavujú značný potenciál pre ekonomický rozvoj vidieka. Použitie: Pelety sa používajú ako náyhrada fosílnych palív v kotloch s horákom. Keďže sú sypké, môžu sa používať v kotolniach s automatickou prevádzkou. Pomocou dopravníka je možné presne a plynulo regulovať prísun paliva a tým ovplyv...

 • Radiátorové vykurovanie

  Dvojrúrkový systém: Pozostáva s prívodného a spiatočkového okruhu, všetky vykurovacie telesá sú pripojené z jedného prívodného/spiatočkového potrubia. Hviezdicový systém: Pozostáva s prívodného a spiatočkového okruhu kde vykurovacie telesá sú každé zvlášť napojené na teleso rozdeľovača (na spoločný rozdeľovač možnosť pripojiť podlahové/stenové vykurovanie). Výhodou je ľahké vyregulovanie systému, nevýhodou drahšia montáž).

 • Stenové vykurovanie

  S nízkymi povrchovými teplotami a rovnomerným rozdelením teploty vykurujú stenové systémy jemným a príjemným sálaním tepla zo steny. Na rozdiel od statických vykurovacích plôch je vytvorená rovnováha vyžarovania tepla medzi osobami a miestnosť ohraničujúcimi plochami a zaistený optimálny pocit komfortu. So stenovým kúrením sa dostáví pocit komfortnej teploty už pri výrazne nižších teplotách vzduchu v miestnosti. Preto je možné teplotu o 1oC až 2oC znížiť a tak usporiť 3% až 6% energie ročne. Vďaka vysokému výkonu už pri nízkych teplotách na prívode je možné stenové kúrenie ideálne kombinovať s plynovými kotlami, tepelnými čerpadla...

 • Podlahové vykurovanie

  Zosieťovanie sa uskutočňuje pri vysokej teplote pomocou peroxidu vodíka, v dôsledku čoho vzniká trojrozmerná sieť. Zosieťovaním sa vylepší najmä teplotná a tlaková odolnosť, ako aj rázová húževnatosť pri nízkych teplotách (-50oC). Koextrudová tesniaca vrstva nerozpustná vo vode proti difúzii kyslíka je z etylvinylalkoholu (EVAL). Rúrky sa spájajú nerozoberateľnou spojovacou technikou, tzv. „násuvnou objímkou?, nalisovaním v axiálnom smere na rúrku a tvarovku, pričom nedochádza k zmenšeniu vnútornej svetlosti rúrky. Táto metóda nevyžaduje žiaden čas na zaschnutie lepidla a stuhnutie zvaru. Spájanie netrvá dlhšie ako niekoľko sekúnd a zvar ...

 • Radiátorové vykurovanie

  Radiátorové vykurovanie

  Okrem klasických doskových radiátorov firem Korado, USS, Buderus, Vám doporučujeme hlavne radiátory od firmy De-Longhi, ktoré sú pre zákazníka príjemné svojimi bezpečnostnými parametrami i cenou. Tieto radiátory dodáváme v 2 základných typoch: - DL Klasik - bočné pripojenie - DL VK - ventilkompakt - spodné pripojenie - 5 stavebných výšiek: 300, 400, 500, 600, 900 mm - 16 stavebných dĺžiek: od 400 do 3000 mm - 5 výrobných radách: typ 10, 11, 21, 22, 33 - Pripojenie: DL Klasik - všetky výrobné rady a dĺžky majú 4x 1 vnútorný závit vhodný pre všetky bežne predávané ventily. DL VK - všetky výrobné rady a dlžky majú 2x 3 vonkajší z...

 • Podlahové vykurovanie

  Podlahové vykurovanie

  Výhody podlahového topenia: - nízka energetická náročnosť, dosiahnutie úspor 20-30% energie vzhľadom k tomu, že požadovaného pocitu tepla je dosiahnuté pri skutočnej teplote nižšej o 2-3 C° - použitie všetkých druhov energie, ako plynu tak elektriny, tuhých paliv, tepelného čerpadla, solárnej energie ... - optické rozšířenie priestoru, výraz čistých línií interiéru a prirodzený obsah vlhkosti vzduchu - ideálne rozvrstvenie tepla v miestnosti - umožnenie slobodnej voľby nášľapnej krytiny - hospodárne vytápanie hlavne veľkých priestorov - optimálna pohoda a možnosť regulácie jednotlivých miestností podľa vnútorných pocitov Použ...

 • Stenové vykurovanie

  Stenové vykurovanie

  Výhody stenového vykurovania: Získate optimálnu tepelnú pohodu s nižšími energetickými nákladmi a minimálnou úsporou energie až 10%, pretože teplota v miestnostiach na rozdiel od tradičných vykurovacích systémov, môže byť znížená o 2-3°C. - Prinesie vám zdravý spôsob vykurovania, vhodný aj pre alergikov. - Nezasahuje do architektúry vášho interiéru, pretože je zabudované v stene a teda neviditeľné. - Predstavuje ideálne použitie najmä v spojení s kondenzačnou technikou, tepelnými čerpadlami, solárnymi kolektormi, čo vám môže priniesť ďalšie úspory energie. - Nevyžaduje žiadnu údržbu. - Zabraňuje vzniku plesní. - Dá sa ľa...

 • Vykurovanie

  podlahove vykurovanie ustredne vykurovanie solarne systemy kotolne tepelne cerpadla rozvody zdravotechniky

 • Elektrické vykurovanie bytov

  Elektrické vykurovanie bytov

  Pre elektrické vykurovanie bytov je vhodné inštalovať plošné akumulačné kúrenie EVO zo série FL alebo FN, výhodou oboch sérií je ich hrúbka 8 cm. Radiátory série FL majú výšku 61 cm a pre správnu cirkuláciu teplého vzduchu je potreba ponechať 2 cm voľného priestoru nad panelom a 2 cm pod panelom. Čiže minimálne potrebná výška steny, kam sa kúrenie môže inštalovať je 65 cm. Takto vysoké radiátory sa zmestia pod väčšinu okien bežných bytov, pričom pre svoju malú hrúbku neprekážajú v priestore a majú pekný dizajn. Inštalácia kúrenie zo série FL je vhodná do obývacích izieb, kuchyne, jedálne, detských izieb, izieb pre hostí, k...

 • Elektrické vykurovanie hotelov a veľkých budov

  Elektrické vykurovanie hotelov a veľkých budov

  Pre elektrické vykurovanie hotelov je vhodné inštalovať plošné akumulačné kúrenie EVO zo série FL alebo FN, výhodou oboch sérií je ich hrúbka 8 cm. Radiátory série FL majú výšku 61 cm a pre správnu cirkuláciu teplého vzduchu je potreba ponechať 2 cm voľného priestoru nad panelom a 2 cm pod panelom. Čiže minimálne potrebná výška steny, kam sa kúrenie môže inštalovať je 65 cm. Takto vysoké radiátory sa zmestia pod väčšinu okien bežných bytov, pričom pre svoju malú hrúbku neprekážajú v priestore a majú pekný dizajn. Inštalácia kúrenie zo série FL je vhodná do obývacích izieb, kuchyne, jedálne, detských izieb, izieb pre hostí, k...

 • Infravykurovanie STROPTERM

  Infravykurovanie STROPTERM

  Vykurovanie, ktoré vytvára veľmi príjemnú klímu a oproti konvenčnému vykurovaniu má veľa nezanedbateľných výhod. Zdrojom tepla je elektrický prúd s ohrevem karbonovej zmesi s minimálnym príkonom, vďaka kterému je dosiahnuté zdravé, výhodné a energiu šetriace teplo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

V prípade otázok kontaktujte prevádzkovateľa obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Vykurovanie 2004 - 2021 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.