Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Imitácia kameňa- Kresané čapice-krajovky.

Imitácia kameňa- Kresané čapice-krajovky.Imitácia kameňa- Kresané čapice-krajovky. 2

Prírodný kameň je možné nahradiť imitáciou kameňa. Tieto obklady a dlažby – Imitácia kameňa sú lacnejšou alternatívou , ktorých kvalita a estetický vzhľad pripomínajú obklady a dlažby z prírodného kameňa.

Horizontálne vrstvený obklad s charakteristickým, prirodzeným reliéfom a sfarbením je prakticky nerozoznateľný od prírodného kameňa. Základnú skladbu tvorí kombinácia lámaných kameňov rôznej výšky. Najčastejšie uplatnenie nájde pri obkladaní fasád a soklov rodinných domov, plotových a oporných múrov, ale aj ako dekorácia v interiéroch.

Pre dokonalý vzhľad obloženej plochy sú v ponuke aj vonkajšie rohové kusy.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Imitácia dreva

  Betónové výrobky v dizajne imitácia dreva dajú Vašej záhrade prirodzený vzhľad aj o niekoľko rokov. Sú vyrobené z plnofarebného betónu, výrobky v imitácii dreva sú mrazuvzdorné a zachovávajú si štruktúru vďaka najkvalitnejším materiálom, ktoré sú pri výrobe použité. PS: Drevo ktoré nikdy nezhnije.

 • Dlažba Imitácia dreva

   Hľadáte Dlažby imitujúce drevo ktoré vytvorí z Vašej podlahy dokonalú predstavu skutočného dreva s vlastnosťami keramické dlažby.Výborná voľba pre podlahové vykurovanie, táto podlaha vám vytvorí dokonale teplé prostredie domova. Dlažby imitujúce drevo je veľmi vhodným riešením pre milovníkov dreva.Má vyššiu odolnosť voči oteru, ľahšiu údržbu dlažba je nenasiakavá, nehorľavý a majú vynikajúcu vodivosť tepla.Obklady a dlažby s imitáciou dreva si určite nájdu miesto aj vo vašom dome aj byte alebo aj ako obklady a dlažby na vašej terasu.

 • 3M imitácia carbonu

  Tento výnimočný materiál s neyameniteľným dizajnom a kvalitou je dostatočne hrubý aby odolával mechanickému namáhaniu a súčastne neuveriteľne pružný aby sa dokázal prispôsobiť najnáročnejším povrchom. - CA - 421 čierna - CA - 420 tmavá sivá metalíza - CA - 424 hnedá - CA - 418 svetlá sivá metalíza - CA - 419 biela

 • Keramická dlažba - imitácia dreva

  Drevená dlažba je veľmi vhodným riešením pre milovníkov dreva, ktorí súčasne požadujú vysokú odolnosť, ktorú drevo nedokáže poskytnúť, pretože dokonale imituje drevenú podlahu, má vyššiu odolnosť voči oderu, stály vzhľad, ľahšiu údržbu, je nenasiakavý, nehorľavý a má vynikajúcu vodivosť tepla. Obklady a dlažby s imitáciou dreva si určite nájdu miesto aj vo vašej domácnosti.

 • Imitácia tehly a kameňa

  V poslednom čase je v stavebníctve nahradzovanie prírodných materiálov ich vernými imitáciami stále rozšírenejšie. Je vhodný všade tam kde je potrebné vytvoriť niečo skutočne originálne a kde by prírodný kameň a tehla zbytočne zvyšovali náklady na ich realizáciu. Imitácie kameňa a tehly sú vhodné na architektonické stvárnenie plotov, stĺpov, múrov, pre záhradnú architektúru a ponúkajú veľa netradičnych riešení v interiéroch.

 • Priemyselná podlaha: imitácia kože

  Priemyselná podlaha: imitácia kože

  •zlepšená odolnosť proti pošmyknutiu •odolnosť voči najbežnejším chemikáliám, vratane oleja a benzínu •samohasiace vlastnosti •statická a dynamická záťaž •možnosť vytvárania pracovných zón •jednoduchá údržba

 • Imitácia dreva

  Imitácia dreva

  ZAR® Wood Stain je moriaci prípravok s jednoduchým spôsobom aplikácie. Svojou riadenou penetráciou zabezpečuje rovnomerný farebný odtieň bez pruhov alebo fľakov. Môže sa aplikovať na všetky druhy dreva, neupravené aj upravené, na povrchy farbené i lakované, s cieľom získania imitácie žilkovania dreva. ZAR® Wood Stain prináša krásu dreva na interiérové povrchy ako skrine, podlahy, panelové výplne, starožitný nábytok, dvere, drevené obloženia a neopracovaný nábytok. ZAR® Wood Stain má výdatnosť cca 20 metrov štvorcových na jedno balenie (236 ml), v závislosti od poréznosti materiálu. Je dostupný v 20 odtieňoch dreva a v bielej farbe, v ...

 • Skryté hrany Imitácia bridlice

  •protišmyková úprava •skryté spoje •odolnosť voči najbežnejším chemikáliám, vratane oleja a benzínu •samohasiace vlastnosti •jednoduchá údržba

 • Imitácia zrubovej steny

  Imitácia zrubovej steny

  Drevina hranolov rámu: smrek Sortiment hranolov: podľa potreby Povrchová úprava: ADLER, Pullex plus dvojnásobný náter Ochrana proti biologickým škodcom pre pohľadové časti: ADLER, Pullex IG Ochrana proti biologickým škodcom pre skryté časti: KATRIT OBVODOVÁ STENA: Zrubový obklad hr. 30 mm Vzduchová medzera, drevený rošt hr. 26 mm OSB 3 doska hr. 12 mm Tepelná izolácia hr. 140 mm Paropriepustná fólia OSB 3 doska hr. 12 mm Vzduchová medzera, drevený rošt hr. 30 mm Drevený obklad hr 20 mm, alternatívne sádrokartónové a dádrovláknité dosky PRIEČKOVÁ STENA: Drevený obklad hr. 20 mm OSB 3 doska hr. 12 mm Tepelná izolácia hr. 100 mm O...

 • Strešná šablóna s rastrovaným povrchom (imitácia bridlice)

  Strešná šablóna s rastrovaným povrchom (imitácia bridlice)

  Svojej streche dodáte jedinečný výraz so šablónou s rastrovaným povrchom (imitácia bridlice). Hlavne nemecké prekrytie so šablónou s klasickým oblým rohom sa hodí na tradičné strechy. Materiál: vláknocement (EN 12467) Úprava: čistým akrylátom, naneseným za tepla,všetky dosky su farbené Povrch: štrukturovaný Farebné odtiene: 4 rôzne odtiene Stavebná trieda: nehorľavá, A2-s1, d0 (EN 13501-1) Použitie: pokrývanie striech Druhy krytia: kosoštvorcové,kosoštvorec šablona, špicatá šablona, dvojité krytie, nemecké krytie

 • Imitácia podlahy

  Imitácia podlahy a klasické vzory prichádzajú v nových atraktívnych farbách s kovovými alebo trblietavými efektmi, vykladané škvrnami a novými drevenými variantmi - odpoveď na všetky dekoračné štýly. Väčšina sérií má silnejšie nášľapné vrstvy pre väčšiu odolnosť proti poškriabaniu a pôsobeniu času a zbrusu nová rada sa vyznačuje Select 200 obzvlášť silnou nášľapnou vrstvou pre aktívny životný štýl. S novou radou textilného podkladového materiálu je Select 280T ideálnou voľbou pre jednoduché rekonštrukcie. Všetky tieto dôvody a mnoho ďalších sú dobré pre voľbu podlahových krytín Tarkett pre splnenie všetkých pož...

 • Imitácia kameňa- Bridlica,Kameň,Pieskovec,skala...

  Imitácia kameňa- Bridlica,Kameň,Pieskovec,skala...

  Prírodný kameň je možné nahradiť imitáciou kameňa. Tieto obklady a dlažby – Imitácia kameňa sú lacnejšou alternatívou , ktorých kvalita a estetický vzhľad pripomínajú obklady a dlažby z prírodného kameňa. Horizontálne vrstvený obklad s charakteristickým, prirodzeným reliéfom a sfarbením je prakticky nerozoznateľný od prírodného kameňa. Základnú skladbu tvorí kombinácia lámaných kameňov rôznej výšky. Najčastejšie uplatnenie nájde pri obkladaní fasád a soklov rodinných domov, plotových a oporných múrov, ale aj ako dekorácia v interiéroch. Pre dokonalý vzhľad obloženej plochy sú v ponuke aj vonkajšie rohové kusy.

 • Horizontálne drevené Imitácia dreva

  Horizontálne drevené Imitácia dreva

  Na prvý pohľad je táto žalúzia k nerozoznaniu od klasickej drevenej a má tú výhodu, že pri vyťahovaní nevytvára vysoký bal a tak nedochádza k zníženiu svetlosti okna. Niektoré kovové súčiastky sa dajú nahradiť za drevené podľa želania zákazníka.

 • Imitácia drevených trámov a dosák

  Tento výrobok je imitáciou prírodného dreva (dosky, trámy) a môže byť použitý na dekoráciu stien a stropov v bytoch, domoch, obchodoch, reštauráciach, hoteloch atď. Je vyrábaný z tvrdeného polyuretánu s protipožiarnými vlastnosťami. Dodáva sa v dĺžke 2m (3 a 4 m - obmedzene) a dvoch štandardnych odtieňoch svetlej a tmavej. K týmto výrobkom ešte ponúkame konzoly a imitáciu kovovej obruče - kovania. Pri obrázkoch sa nachádzajú rozmery jednotlivých trámov.

 • Marmorierungsspachtel - Benátsky štuk - imitácia mramoru

  Popis: Jemná špachtľovacia hmota pre interiéry dodávaná k okamžitému použitiu k imitácii mramorových povrchov i pre iné efektné techniky (základná i krycia špachtl. hmota). Dá sa ju použiť tiež ako špachtľovaciu hmotu pre úpravu plôch alebo vyplnenie škár pri renovačných prácach, alebo po odpovedajúcej penetrácii pomocou prípravku TiefgrundLF na omietky, betón, murivo a drevené i iné stavebné dosky. Pre dosiahnutie vysokého lesku a farebnej brilancie s hĺbkou farebného odtieňa sa nanáša na štuk transpar. Vosk STUCCO WACHS. Vlastnosti: Biela pigmentácia, vysoká plnivosť. Pre farebné riešenia použite miešací systém TATRAMIX.

 • Kameň - imitácia

  Kameň - imitácia

  Prírodny kameň: Skala, Bridlica, Travertin, Kameń, Pieskovec.

 • Imitácia rustikalného dreva

  Tento výrobok je imitáciou prírodného dreva (dosky, hranoly) a môže byť použitý na dekoráciu stien a stropov v bytoch, domoch, obchodoch, reštauráciach, hoteloch atď. Je vyrábaný z tvrdenej polyuretanovej peny s protipožiarnými vlastnosťami. Dodáva sa v dĺžke 2,3,4 m a dvoch štandardnych odtieňoch svetlej a tmavej. Farba a dĺžka sa dá dohodnúť aj na zákazku.

 • Imitácia pieskovaného skla a iných vzorov

  Fólia imitujúca pieskované sklo, mliečne sklo, mráz... Používa sa v aplikáciách ako náhrada za pieskované sklo a iné vzory. Je možné ju rezať na rezacích plotroch.

Chcete, aby Vás zákazníci kontaktovali priamo?

Chcete, aby Vás zákazníci kontaktovali priamo?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Imitácia kameňa- Kresané čapice-krajovky. 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.