Stolárska výroba

Nájdete u nás komplexné služby. Ponúkame stolárske práce, výrobu na zakázku, dodanie tovaru a montáž. Od vzniku stolárstva v roku 1991 sme získali množstvo skúseností, referencií a spokojných klientov. Flexibilne reagujeme na požiadavky zákazníka a snažíme sa Vám vždy vyjsť v ústrety.

Radi pre Vás v našom stolárstve vyrobíme a dodáme:
- kuchynské linky
- vstavané skrine
- nábytok
- reštauračné pulty
- kancelárie
- skladové regály
- dvierka do kúpeľňových jadier
- a rôzne atypické požiadavky


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Stavebná činnosť, Stolárska činnosť, Autodoprava

  STAVEBNÁ ČINNOSŤ sádrokartonové strop protipožiarne prestupy a upchávky obklady, dlažby plávajúca podlaha stierky, montáž zárubní vysprávka dverí, okien zateplovanie, maľovanie búracie práce plyn, voda, kúrenie, zváranie elektroinštalácia kompletné rozvody hrubá práca – kompletáž LED pásiky … STOLÁRSKA ČINNOSŤ kuchynské linky, detské izby, obývacie izby, vstavané skriňe… kompletné prerobenie bytov, domov, chát, hotelov… návrh realizácia dovoz montáž AUTODOPRAVA odvoz z nákupných stredísk (Merkury Market, OBI, Metro, NAY, TPD…) sťahovanie (domy, byty…) – možnosť odvozu starého nábytku stavebný ...

 • Stolárska výroba

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti stolárskej výroby na zákazku. Vyrábame: euro okná, vchodové dvere, interiérové dvere, schodištia, zábradlia, madlá, pergoly, ploty, brány,záhradný nábytok, a tiež: kuchyne, vstavané skrine, nábytok na mieru, kancelárie, interiéry.

 • Stolárska výroba

  Výroba rôzneho druhu a sortimentoveho nábytku na požiadanie klienta

 • Stolárska výroba

  Stolárska výroba

  Zaoberáme sa najmä tradičnou stolárskou výrobou, výrobou schodísk, zábradlí a interiérových dverí, výrobou nábytku na mieru, výrobou altánov a záhradných prístreškov, tokárskou výrobou - sústružením dreva a drevostavbami.

 • Stolárska výroba

  -dvere-samonosné schody-eurookná-altánky-kuchyne -kanc. nábytok

 • Stolárska výroba

  Nosnú časť našej činnosti tvorí výroba nábytku z masívneho dreva - spálne, postele, nočné stolíky, obývačkové zostavy. Ponúkame aj výrobu atypických prvkov bytového zariadenia, taktiež typizované či atypické interiérové a exteriérové dvere. Podľa Vášho želania vyrobíme repliku dobového nábytku, samostatné výstavné skrinky, komody, písacie stolíky či kompletnú pracovnú zostavu so stolíkom pod PC, ako aj jedálenský stôl, stoličky, lavice aj záhradný nábytok či doplnok k rôznym altánkom a oddychovým sedeniam v exteriéroch. Ponuka kuchynských liniek je na našom trhu už dostačujúca, no veľkí výrobcovia nedokážu riešiť špecifi...

 • Stolárska výroba

  Stolárska výroba

  Najviac vyrábaný sortiment:: - kuchyňské linky ( na mieru ) - kúpeľnové nábytky - detský nábytok - kancelársky nábytok - nábytok do Vašej obývacej izby - vešiakové steny - spálňový nábytok - police - regály - skrine - botníky - konferenčné, jedálenské stoly - stolíky pod PC - kryty radiátorov a ich potrubí - atypický nábytok - a iné........

 • Stolárska výroba

  Spoločnosť sa od svojho vzniku venuje výrobe euro okien, dverí a drevených schodísk. Dlhoročné skúsenosti a mnoho spokojných zákazníkov tvoria vizitku tisícov našich výrobkov, ktoré sme počas tejto doby vyprodukovali.

 • Stolárska výroba

  eurookná, vchodové eurodvere, interierové dvere, posuvné dvere, schody, nábytok záhradny nábytok, a iné.

 • Stolárska výroba

  V súčasnosti sa zameriavame na atypickú výrobu pre interiér a exteriér, a to od: kuchýň, predsiení, šatníkových skríň, interiérových dverí, reštauračných stolov, barových pultov, jednolôžkových a manželských postelí, detských postielok, kúpelňového nábytku, kancelárskeho nábytku, schodísk až po altánky, drevené obklady, podlahy, prístrešky, ploty a psie búdy. Robíme všetko preto, aby sme vyhoveli požiadavkám a prianiam zákazníka.

 • Stolárska výroba

  Stolárska výroba

  Mojou prioritou je prinášať do nábytkového designu inováciu a držať sa nových trendov, tak i dbať na spokojnosť, ak sú zvolené staršie štandardy. Mojím hlavným cieľom je vyrábať a predávať nábytok za dostupné ceny a tým zabezpečiť spokojnosť zákazníka. Na tejto webovej stránke nájdete všetky služby, ktoré ponúkam pre Vás. Ak máte nejaké otázky kľudne sa obrátťe na moju e-mailovú adresu, ktorú nájdete na tejto webovej stránke medzi kontakty. - kuchynské linky na mieru - skrine na mieru - obývacie zostavy interiér - atipické riešenie - spálne - detské izby - šatníky na mieru - kancelárie - podlahy , koberce , gumy , park...

 • Maliarske práce, interiéry, exteriéry, nátery, stolárska výroba

  Maliarske práce, interiéry, exteriéry, nátery, stolárska výroba

  Vykonávame maliarske práce, interiérov, exteriérov, bytov, rodinných domov - aj starších, kancelárii, priemyselných budov, nátery konštrukcii a rôznych objektov aj vo výškach s použitím horolezeckej techniky. Moderny náterový systém, kvalita, čistota a spokojnosť zákaznika sú našimi prioritami.

 • Stolárska výroba

  Stolárska výroba

  Naša spoločnosť sa zaoberá stolárskou výrobou. Hlavným výrobným programom spoločnosti je výroba okien, balkónových, vchodových, interiérových dverí a presklených stien. Tieto stavebné konštrukcie dotvárajú architektonický ráz budovy, ovplyvňujú tepelnú a svetelnú pohodu v jej interiéri. Eurookná, balkónové vchodové dvere a presklené steny sú vyrábané z dreva profilu 68, 78 , 88. Vynikajú svojou stabilitou i pevnosťou, vďaka zloženiu euro hranola z 3 vrstiev - lamiel, ktorý je základným konštrukčným prvkom výrobkov. Moderná konštrukcia drevených výrobkov poskytuje výbornú zvukovú a tepelnú izoláciu. - interiérové dvere - vonkajši...

 • Stolárska výroba

  Stolárska výroba

  Za túto dobu sme nazbierali cenné skúsenosti a kvalitným spracovaním a serióznym prístupom sme si získali dôveru mnohých zákazníkov z celého územia Slovenska, ktorí sa k nám, a to nás veľmi teší, stále vracajú, aby sme ich mohli uspokojiť realizáciou ich nápadov a projektov. Medzi týchto zákazníkov patria aj mnohé známe osobnosti z verejného a spoločenského života. Zo širokého portfólia produktov našej zákazkovej stolárskej dielne vyberáme: - schody a zábradlia - záhradný nábytok - zariadenie reštaurácií, kancelárií a obchodov - dvere a okenice - jedálne a kuchynské linky - detské izby - spálne - informačné tabule a ostatné ...

 • Stolárska výroba

  Stolárska výroba

  - nábytok na mieru (obývacie izby, detské izby, spálne), - kuchynské linky, - výmena dvierok, pracovných dosiek, osadenie drezov a varných platní, - kancelársky nábytok, - kúpeľňový nábytok, - vstavané šatníky a skrine, - obklady schodov a zábradlí, - zariadenia pre predajne, reštaurácie a bary, - pergoly, altánky a prístrešky, - záhradný nábytok a posedenia, - výrobky pre použitie v priemyselných oblastiach, - rekonštrukčné práce.

 • Stavebná stolárska výroba

  Stavebná stolárska výroba

  Zaoberáme sa výrobou eurookien, eurodverí, interiérových dverí, exteriérových dverí, balkónov a schodísk. Novodobý trend v bývaní – prechod na tradičné materiály, to sú predpoklady rozvoja firmy. Kvalita výrobkov je zaistená pomocou kvalitnej technológie a materiálu, no hlavne dlhoročnou skúsenosťou zamestnancov firmy. Všetky výrobky sú ako sa povie šité na mieru pre konkrétneho zákazníka. To spolu s precíznou prácou zodpovedných zamestnancov tvorí základ kvalitnej produkcie našich výrobkov.

 • Zákazková stolárska výroba

  Zákazková stolárska výroba

  Od roku 1993 sa ako rodinná firma zaoberáme zákazkovou stolárskou výrobou. Zameriavame sa hlavne na výrobu exteriérových a interiérových dverí, schodíšť a prvkov záhradnej architektúry. Ku každej zákazke pristupujeme individuálne s dôrazom na potreby zákazníka. Naše služby využilo už mnoho spokojných klientov z radov malých a strednýchfiriem ako aj občanov.

 • Stolárska výroba

  Stolárska výroba

  - Okná a dvere hrúbky 68mm - Interierové dvere z masívu - Samonostné schody, obkladané schody - Nábytok z masívu, dyhovaného materiálu - Balkónové, terasové a interierové zábradlie - Kuchynské linky - Vstavané skrine - Záhradný nábytok - Altánky a chatky - Shopping center MIRAGE Žilina

 • Stolařská výroba

  Stolařská výroba

  Konzultace, zaměření, návrh, výroba, realizace. Nezáleží na velikosti zakázky. Vyrobíme prodejnu na klíč i jednotlivý regál v barvě a provedení na přání. - Stolařská výroba - Prodejní pulty - Pečivové regály - Samoobslužné zóny - Vinotéky - 3D vizualizace u komplexních zakázek

 • N62FN - Stolárska klincovačka

  Najvýkonnejšia klincovačka na T-klince ?1,8 mm. Nastaviteľná hĺbka zarážania, bezolejové prevedenie. Dodávané v plastovom kufríku. Použitie hlavne na pokladanie paluboviek, parkiet, drevenného obloženia stien a stropov. Realizáia drevostavieb, drevenných podláh, záhradných domov a konštrukcií. Pribíjanienpodlahových líšt do muriva. Výroba hračiek, debničiek, vtáčich búdok, včelárskych úľov, atd. - Hmotnosť: 1,75 kg - Dĺžka: 373 mm - Šírka: 83 mm - Výška: 295 mm - Pracovný tlak: 4,2–7,0 barov - Zásobník: 130 klincov - Klince: FN15.

 • FN1664 - Stolárska klincovačka

  Najnovšia klincovačka na T-klince priemeru 1,6 mm a dĺžky do 65 mm. Bezolejové prevedenie, nastaviteľná hĺbka zarážania. Možnosť prepnutia na jednotlivé výstrely alebo na rýchle zbíjanie. Použitie hlavne na pokladanie paluboviek, parkiet, drevenného obloženia stien a stropov. Pribíjanie podlahových líšt do muriva. - Hmotnosť: 1,7 kg - Dĺžka: 302 mm - Šírka: 86 mm - Výška: 289 mm - Pracovný tlak: 4,8–8,3 barov - Zásobník: 110 klincov - Klince: SB16.

 • TU216-2330 - Stolárska spinkovačka

  Najnovší typ spinkovačky na spinky bez hlavičiek z drátu 0,6 mm. Veľký rozsah dĺžok 12-30 mm. Použitie na fixáciu ozdobných nábytkových líšt, zasklievacích líšt okien a dverí. Ďalej na výrobu hračiek, debničiek, shránok na flaše od vína a všade tam, kde je potrebný takmer neviditeľný spoj.

 • Stolárska výroba

  Stolárska výroba

  Naša firma sa zaoberá stolárskou výrobou dreveného nábytku a iných drevených výrobkov.

 • Stolárska výroba

  Spoločnosť sa zameriava na stolársku výrobu.

 • Stolárska výroba

  Stolárska výroba

  - Kuchynské linky a stoly na mieru - Stavané skrine na mieru - Komody a skrine - Vešiakové skrine a botníky - Šatníky na mieru - Knižnice - Spálne - Detské izby - Kancelárie - Interiéry

 • Stolárska výroba

  Sme schopní zhotoviť akýkoľvek druh nábytku podľa vášho želania. Najčastejšie vyrábame: kuchynské linky, vstavané skrine, šatníky, kancelársky nábytok a dvere. Ďalej zariaďujeme detské izby, obývačky a aj atypycké interiéry.

 • Stolárska výroba

  - stropy steny - hladké, trámové, kazetové obloženie - akustické stropy - umývateľné obloženie - drevene steny, akusticky izolované

 • Stolárska výroba

  Venujeme sa klasickej stolárskej výrobe z masívneho dreva alebo drevotriesok až po výrobu nábytku z moderných kompozitných materiálov. Disponujeme modernými CNC technológiami v oblasti delenia materiálov, lepenia materiálov a modernou lakovňou. Toto nám umožňuje: - veľku variabilitu výrobkov - dokonalú kvalitu - bezkonkurenčnú cenu - krátke dodacie termíny

 • Stolárska výroba

  - interiérový a exteriérový nábytok - výroba s bukasových dosiek, alebo masívu

 • Stolárska výroba

  - vstavané skrine - šatníky - interiérové dvere - kuchynské linky - schody - pokládka plávajúcich podláh - pokládka dlažby - obklady

 • Stolárska výroba

  Stolárska výroba zahŕňa široké spektrum činností: - výroba interiérového zariadenia na mieru - výroba nábytku pre zariadenie predajní a reštaurácií - výroba záhradného nábytku podľa priania zákazníka - výroba štýlových a designových predmetov z dreva, príp. dreva v kombinácii s kovom

 • Stolárska výroba

  - Skriňový nábytok do predsieni aj s posuvnými dverami rôznej konštrukcie - Stoly jedálenské, kuchynské, konferenčné, špeciálne podľa požiadavky - Skrinkové zostavy do pracovne, obývacej izby, jedálne, jedálenské príborníky - Spálne, postele, skrine, šatníky, toaletné stolíky, perináky - Detsky nábytok bežný aj špeciálny - Kúpeľňový nábytok skrinkový, špeciálny - Dvere interiérové, klasické, skladacie, posuvne, zárubne, rôzneho druhu - Euro dvere vchodové - Euro okná drevené Používaný konštrukčný materiál: - Masív rôzneho druhu podľa požiadaviek a dostupnosti - Aglomerované dosky /škárovky/ rôzneho druhu - Drev...

 • Stolárska výroba

  stropy steny - hladké, trámové, kazetové obloženie - akustické stropy - umývateľné obloženie - drevene steny, akusticky izolované dvere - vonkajšie izolované, vnútorné, euro dvere - zárubne obložené, hranolové - masívne brány okna - jednoduché, euro okná schody - nosníkové drevene masívne kombinovane točené - obloženie betónov kovu - zábradlia zabraný mladla Drevene podlahy, klasické masivne, mozaiky, lamelové - Drevene ploty - okrasne, krycie výhľadu, - hĺbkovo upravene lazurovanim, kvalita zaručená - povrchová úprava dreva - montážne práce - rekonštrukcie, reštaurácia dreva

 • Stolárska výroba a zariaďovanie interiérov

  Výroba nábytku z masívu, predsieňového nábytku, kuchynských liniek, vstavaných skríň a kancelárskeho nábytku.

 • Stavebno stolárska a tesárska výroba

  Stavebno stolárska a tesárska výroba

  Ponúkame montáž krovov, pokládku krytiny, izolácie krovov, montáž sadrokartónu, zateplovanie budov, debnenie stropov, debnenie schodov, montáž plávajúcich podláh, montáž tatranského profilu, dodávku reziva, dodávku krytiny ...

 • Stolárska výroba

  Výroba nábytku - stoly, stoličky, bytové doplnky. Výroba drevených polotovarov.

 • Stolárska výroba

  Stolárska výroba

  Výroba stolárskych výrobkov na zákazku vrátane montáže a dopravy. Zabezpečíme kovanie podľa požiadavky zákazníka. Poradenstvo, vypracovanie cenovej ponuky, komplexné služby.

 • Stolárska výroba z dreva

  Výroba kastlových okien,dverí,nábytku a iných výrobkov z dreva

 • Stolárska zákazková výroba

  Firma je na slovenskom trhu od roku 1997. Vyrábame na mieru vstavané skrine s otváracími a posuvnými dverami, kuchynské linky so vstavanými spotrebičmi, spálne a postele, detské izby, obývacie steny, zostavy do predsiení, stoly a stolíky, zariadenia do reštaurácií, kancelársky nábytok,interiérové dvere, záhradný nábytok, altánky a pergoly, ploty a iné výrobky. Taktiež kladieme podlahy a montujeme obklady na steny a stropy. Pri výrobe používame sušené hlavne smrekové, bukové a dubové rezivo a všetky druhy veľkoplošných materiálov. Dodávame aj drôtený program, drezy a rôzne doplnky od renomovaných výrobcov. Odtiene a dekóry si zákazník v...

 • Zákazková stolárska a zámočnícka výroba

  Vážený zákazník, možno uvažujete o moderne ladenom interiéri, možno o triezvom, konzervatívne ladenom. Nech už plánujete čokoľvek, nezabudnite aj na dvere, nábytok a iné stolárske výrobky. Nechajte sa inšpirovať rôznorodosťou dnešnej už veľmi širokej ponuky. Možno práve správny výber dverí, okien, nábytku a rôznych doplnkov, Vám pomôže určiť základný štýl Vášho domova. Ponúkame Vám zákazkovú stolársku výrobu. Zákazková výroba vstavaných skríň, nábytku, dverí, schodísk, plotov, pergol ... Ďaľšie činnosti: zámočnícka výroba, rezbárstvo, reštaurovanie starožitného nábytku, zákazkové delenie hutného materiálu, zváranie,...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Stolárska výroba 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.