Výstava orchideí, Budapešť 14.4.2012

Výstava orchideí, Budapešť 14.4.2012

Navštívte s nami Výstavu orchideí, ktorej 15. ročník sa koná v Budapeští!


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Výstava výrobkov

  Pozývame Vás do priestorov našej prevádzky v Remeninách, kde je zriadená stála výstava našich výrobkov. Sú tu vystavené všetky druhy záhradného nábytku a kvetináčov, ako aj niektoré druhy predeľovacích stien a dielcov. Výstavu výrobkov môžete po telefonickom dohovore pozrieť aj po pracovnej dobe a počas víkendov.

 • Zabezpečenie účasti na výstavách v tuzemsku aj v zahraničí

  Zabezpečenie účasti na výstavách v tuzemsku aj v zahraničí

  - komlexné zabezpečenie účasti na výstavách - architektonické a výtvarné riešenia expozície - pôdorys a axonometria - vizualizácia

 • Londýn - veľkolepá výstava Leonarda da Vinci 16. 11. - 20. 11. 2011

  Londýn - veľkolepá výstava Leonarda da Vinci 16. 11. - 20. 11. 2011

  V londýnskej národnej galérii, ktorej sa podarilo získať polovicu zo 14 zachovaných malieb tohto renesančného génia, budú niektoré obrazy vystavené po prvý raz. Vystavených bude aj 50 Leonardových kresieb a obrazy niektorých jeho spolupracovníkov. Obrazy: Portrét dámy, Sv. Jeroným, Dáma s hranostajom, Madona s dieťaťom, Portrét hudobníka, Madona v skalách či kópiu poslednej večere, ktorú maľoval Leonardov žiak Giampietrino si budete môcť vychutnať ak sa včas na zájazd prihlásite. Zabezpečíme Vám časenku na vstup do múzea. Národná galéria sa rozhodla pre také opatrenia, aby zabezpečila návštevníkom potrebné pohodlie. Rámcový program: 1....

 • Urobte si radosť - kúpte si originálny obraz! - predajná výstava obrazov Bc. Marcely Caunerovej

  Urobte si radosť - kúpte si originálny obraz! - predajná výstava obrazov Bc. Marcely Caunerovej

  Máte pocit, že už do bytu nič nepotrebujete a predsa Vám tam čosi chýba? Urobte si radosť – kúpte si originálny obraz! Týmito ukážkami z tvorby Vás srdečne pozývame na návštevu galérie a zároveň predajne nábytku Eden – Domus na Bratislavskej ulici v Senci (pri Tescu, oproti zastavke SAD smer BA) kde v priebehu septembra 2012 vystavuje svoje obrazy Bc. Marcela Caunerová. Autorka vystavuje diela v rôznych štýloch (moderné pop-art, portrét, krajinka …) v stredných a väčších formátoch, ktoré majú široké využitie ako doplnok interiéru. Výhodná cena obrazov je jednotná 100,- € /ks.

 • Aktuálna predajná výstava obrazov Jany Semianovej

  Srdečne Vás pozývame na predajnú výstavu obrazov akademickej maliarky Jany Semianovej pod názvom “Selection”, ktorá sa uskutoční v predajni nábytku Eden Domus, s. r. o. a potrvá do konca augusta 2012. Autorka vystavuje viaceré originály (akryl na plátne) a reprodukcie niektorých úspešnejších diel. Jej diela maľované najmä živšími farbami výborne doplnia interiér obývačky, schodiska, haly, pracovne a pod. Všetky vystavené diela je možné ihneď zakúpiť. Ďalšie diela si môžete pozrieť priamo v predajni Eden - Domus.

 • Výstava obrazov Mgr. Art. Eriky Miklóšovej

  Srdečne Vás pozývame na výstavu obrazov Mgr. Art. Eriky Miklóšovej Comfort in shadows v predajni nábytku Eden - Domus, Bratislavská 51/A, Senec (ktorá od januára 2012 funguje aj ako galéria). Vystavené obrazy je možné zakúpiť. Výstava potrvá do 30. 4. 2012.

 • Výstava obrazov Mgr. Art. Jany Hirnerovej

  Srdečne Vás pozývame na výstavu obrazov Mgr. Art. Jany Hirnerovej pod názvom ZMENY , ktorá sa uskutoční v predajni nábytku Eden-Domus na Bratislavskej ulici 51/A v Senci. Expozícia potrvá od 3. mája do 31. mája 2012.

 • Predajná výstava sklených plastík Mariána Kováčika

  v priestoroch predajne s nábytkom Eden-Domus, s. r. o. už skončila. Ak sa Vám jeho diela páčili a nestihli si ich kúpiť, alebo máte požiadavku na iné prevedenie kontaktujte prosím priamo umelca Mariána Kováčika: 0904/692 374. Momentálne Vás pozývame na ďalšiu predajnú výstavu - tento krát obrazov Martina Mrvu, Zuzany Mrvovej a Kataríny Mrvovej. Výstava ich obrazov sa koná do 31.3.2012 v predajni Eden-Domus v Senci na Bratislavskej ul. 51/A (priamo oproti autobusovej zastavke SAD).

 • Výstava - Incheba - CONECO

  Výstava - Incheba - CONECO

  Sme stavebná firma a ponukame spoluprácu a prezentaciu na výstave INCHEBA-CONECO v BRATISLAVE. Nasa firma tam bude mať stánok v pavilone A0. VYHODNA PONUKA KTORA SA NEBUDE OPAKOVAT.

 • Výstava - Incheba - CONECO

  Výstava - Incheba - CONECO

  Sme stavebná firma a ponukame spoluprácu a prezentaciu na výstave INCHEBA-CONECO v BRATISLAVE. Nasa firma tam bude mať stánok v pavilone A0. VYHODNA PONUKA KTORA SA NEBUDE OPAKOVAT.

 • Vybavovanie formalít na výstavách

  - Ubytovanie a doprava - Vybavenie vstupov - Zápisy do katalógov - Reklama na veľtrhu

 • KLOSTERNEUBURG - výstava orchideí 19.3.2011

  KLOSTERNEUBURG - výstava orchideí 19.3.2011

  Zájazd na výstavu orchideí spojenú s prehliadkou kláštora s unikátnymi historickými zbierkami v rakúskom Klosterneuburgu. Cena zájazdu 25 €, odchod zo Žiliny s možnosťou nástupu po Bratislavu

 • Vystava Aupark Bratislava

  Vystava Aupark Bratislava

  Vystava sedaček firem Divanidea -Divadivan-Simpo

 • Naše pole – zemědělská výstava Chrudim 2010

  Naše pole – zemědělská výstava Chrudim 2010 Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu Naše pole - zemědělská výstava Chrudim 2010, která se koná ve dnech 22. - 23.4.2010 v Nabočanech, okres Chrudim. K vidění bude univerzální čistička KUT 500 a další zařízení.

 • Naše pole – poľnohospodárska výstava Chrudim 2010

  Naše pole – poľnohospodárska výstava Chrudim 2010 Dovolujeme si Vás pozvať na výstavu Naše pole - poľnohospodárska výstava Chrudim 2010, ktorá sa koná v dňoch 22. - 23.4.2010 v Nabočanoch, okres Chrudim. K videniu bude univerzálna čistička KUT 500 a dalšie zariadenia.

 • Výstava LIGNUMEXPO+LES 2008

  Výstava LIGNUMEXPO+LES 2008

  Tak ako každý rok sa naša spoločnosť zúčastňuje medzinárodnej výstavy drevárskej techniky. Srdečne Vás všetkých pozývame na návštevu našej expozície. Na výstave predstavíme novinku na slovenskom trhu v oblasti manipulačnej techniky - manipulačnú techniku popredného svetového výrobcu - TCM. Tešíme sa na Vás. POZOR! Počas výstavy prebieha súťaž. Pre tlač súťažného kupónu použite prosím súbor vo formáte .pdf, uložený medzi našimi katalógmi na tejto stránke! Ďakujeme


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Výstava orchideí, Budapešť 14.4.2012 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.