Vzduchotechnika

VzduchotechnikaVzduchotechnika 2Vzduchotechnika 3Vzduchotechnika 4Vzduchotechnika 5

VZT potrubie vyrábame v troch skupinách II.,III. a IV. z ocelí nízkouhlíkových, nelegovaných,ocelí nízko a stredne legovaných, ako aj z ocelí vysokolegovaných, anitikoróznych. Je určené na prepojenie rôznych vzduchotechnických, technologických zariadení a systémov. Podľa použitého materiálu je možné potrubím prepravovať vzdušniny čisté a vzdušniny s abrazívnymi prímesami až do teplôt prisúchajúcich danému materiálu. Maximálny pretlak, resp. podtlak je 6000 Pa.

Okrem kruhového potrubia vyrábame aj štvorhranné a na požiadanie zákazníka je možné vyrobiť atypické tvary a diely potrubia. Súčasť rovných rúr tvoria rôzne tvarovky ako sú oblúky, prechody, redukcie, odbočky, nohavice, tepelné kompenzátory, tlmaice vložky, výfukové hlavice, šupátka, ručné a strojné regulačné klapky, preklápacie klapky, tlmiče hluku, sacie nádstavce a pod, ktoré sú spájané uholníkovými, alebo plochými prírubami. Všetky VZT komponenty sú povrchovo upravované jednou vrstvou antikorózneho, základného náteru a podľa požiadavky zákazníka aj vrchným náterom rôznej kvality.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Vzduchotechnika - Riadené vetranie & Rekuperácia tepla

  RIADENÉ VETRANIE Riadené vetranie je založené na výmene vzduchu a to tým, že odvádzame opotrebovaný vzduch vrátane vlhkosti a škodlivín a privádzame čerstvý vzduch. V určitých prípadoch je to len otázkou komfortu a znižovania energetických nákladov, v iných prípadoch je to nutnosťou z pohľadu prevádzky. V každom prípade, riadené vetranie eliminuje zdraviu škodlivé vplyvy vnútornej klímy objektov, či už je reč o rezidenčnom alebo komerčnom využití. Klasickým vetraním dosiahneme nárazovú výmenu vzduchu s tým, že všetko teplo vypustíme do vonkajšieho prostredia. Riadeným vetraním však dosiahneme opak. Namiesto nárazovej a málo účin...

 • Rekuperácia a vzduchotechnika

  Rekuperácia a vzduchotechnika

  Hovorí sa, že najlacnejšie teplo je to ktoré si nemusíte vyrobiť. Ak máte dobre zaizolovaný obvodový plášť domu a strechu a taktiež ste vymenili okná za plastové či viacsklové prevedenia jediným spôsobom ako sa vám teplo straca je vetranie! Už ani tu nemusí ! Efektívne hospodárenie s teplom pri výmene vzduchu v objektoch, jeho ohrievanie, čistenie a ďalšia kvalitatívna úprava vzduchu je možná takmer bez tepelných strát vďaka lokálnej či centrálnej rekuperácií. Mať vždy čistý vzduch a pritom nestrácať teplo je možné ! Lokálna rekuperácia sa dá nainštalovať bez väčších nákladov do každého objektu a do každej miestnosti !

 • Digestory, odsávače pár, vzduchotechnika

  výroba a montáž digestorov, odsávačov pár, dymovodov, vzduchotechniky na mieru, podľa požiadaviek zákazníka do kuchýň, priemyslu, nad krby, ohniská materiály: nerez, meď...

 • VZDUCHOTECHNIKA

  Pre vzduchotechniku a ventiláciu platia vysoké nároky. Skúsennosť a odbornosť firmy je základom pre kvalitnú realizáciu od teoretických schém a projektovýchh dokumentácii až po premenu na reálny projekt. Od začiatku našej pôsobnosti sa spoločnosť Klimaservis Bratislava s.r.o zaoberá touto činnosťou, zúčastňujeme sa pravdieľných previerok a školení. Kvalitu našej práce ocenili spokojné firmy ako Orange, Tesco, Telecom a mnohé iné.

 • Kompresory a vzduchotechnika

  Kompresory a vzduchotechnika

  predaj vzduchových a tlakových zariadení (kompresorov a náradia) zastupujeme rakúsku firmu AGRE na Slovensku. Záruka je 24-30 mesiacov a unikátom je záruka na dodanie náhradných dielov 15 rokov po vyradení modelu z výroby.

 • Vzduchotechnika a ventilácia

  Na vzduchotechniku a ventiláciu platia vysoké nároky a to predovšetkým na odbornosť a skúsenosti firmy, ktorá teoretické schémy a návrhy premieňa na reálny projekt. Spoločnosť KKG NEMEC SK, s.r.o.? sa zaoberá touto činnosťou od roku 1992, čím Vám poskytne svoje niekoľko ročné skúsenosti.

 • Vykurovanie, vzduchotechnika, klimatizácia, tepelné čerpadlá

  návrh tepelných čerpadiel •vykurovanie (vykurovacie systémy v oblasti pozemného staviteľstva, priemysel, teplovody, horúcovody, zdroje tepla - plyn, para, olej, netradičné zdroje tepla, hydronomické vyregulovanie systémov, vyregulovanie a termostatizácia, kogenerácia, trigenerácia...) •vetranie a klimatizácia (oblasť pozemného staviteľstva, priemysel, technologické odsávanie ...) •chladenie (rozvody a zdroje chladu - oblasť pozemného staviteľstva, priemysel) •zdravotná technika a plynové zariadenia.

 • Vzduchotechnika

  Zajistíme projekt, návrhy, řešení včetně realizace vzduchotechniky, v místnostech, restauracích a halách společností. Změříme průtoky vzduchu, zajistíme regulaci, dodávku potrubí a vzduchových jednotek. Vzduchotechnika je potřebná zejména tam, kde v objektech a budovách některé z místností nemají vůbec možnost kontaktu s vnějším prostředím, například jsou bez otevíratelných oken. Tepelná pohoda, odvod škodlivin, filtrace vzduchu a přivádění čerstvého vzduchu jsou pro člověka nezbytné a zásadně ovlivňují kvalitu života, pracovní nasazení a produktivitu práce. Nedílnou součástí vzduchotechniky jsou i klimatizační jednotky s cirku...

 • Vzduchotechnika a klimatizácie

  Systemair, Lennox, Elektrodesign, Trane, VTS, REMAK, Dospel, Trox, Halton.

 • Vzduchotechnika - stavba rekuperácia

  Vzduchotechnika - stavba rekuperácia

  - dodávka a montáž teplovzdušného vykurovanie objektov - dodávka a montáž vzduchotechniky pre priemysel, RD,vývarovne a iné - ohrev,vetranie,rekuperácia, rozvody VZT - montáže zemných registrov a tepelných čerpadiel.... - vetranie domov a bytov,bytových budov – samoregulovateľný hygrosystém AERECO - výroba a montáž kovových konštrukcií - montáž kŕbového vytápania,rozvody VZT - klimatizácia ,chladenie

 • Vzduchotechnika

  Vzduchotechnika

  - Realizujeme kompletní dodávky vzduchotechniky, větrání, klimatizace, chlazení, filtrace pro nemocnice, sportovní haly, školy, masokombináty, prodejny a supermarkety, průmyslové a výrobní provozy. Nabízíme zdarma úvodní konzultace a poradenství, zpracování prováděcí projektové dokumentace, dodávku VZT potrubí a VZT komponentů a jejich montáž, uvedení zařízení do provozu. - Provádíme záruční a pozáruční servis zařízení na parametry projektové dokumentace, pravidelnou revizi správné funkčnosti zařízení, revizi a výměnu filtračních vložek, kontrolu strojních částí, revizi požárních klapek. V rámci komplexnosti akce dodáváme i...

 • Klimatizácia, rekuperácia, vzduchotechnika

  Klimatizácia, rekuperácia, vzduchotechnika

  Naša spoločnosť ponúka dodávku, montáž a hlavne servis rôznych značiek klimatizácii do bytových aj verejných priestorov. Ďalej sa zaoberá už nevyhnutnou rekuperáciou pri výstavbe nízkoenergetických a pasívnych domov a s tým aj spojené tepelné čerpadlá. Do kaviarní, reštaurácií dodáme a namontujeme vzduchotechniku.

 • KLIMAX - antibakteriálny prípravok - vzduchotechnika, klimatizácie

  KLIMAX - antibakteriálny prípravok - vzduchotechnika, klimatizácie

  Antibakteriálny prípravok KLIMAX® s obsahom striebra je určený na ošetrenie priemyselných, bytových a automobilových klimatizácii, vzduchových rozvodov v nákupných centrách alebo iných veľkých klimatizovaných objektoch. Doba účimku je minimálne pol roka.

 • Vzduchotechnika

  Vzduchotechnika

  Společnost ŘÍHA GROUP se od roku 2000 zabývá dodávkou vzduchotechnických celků řízených systémy MaR, aby bylo dosaženo optimálních požadovaných parametrů při zachování maximální ekonomičnosti provozu. Vzduchotechnické potrubí dodáváme kruhové i čtyřhranné z pozinkovaného, nerezového či hliníkového plechu. Součástí našich dodávek upřednostňujeme jednotky od společností GEA nebo HŘEBEC, popřípadě dle přání zákazníka.

 • Pojazdné kompresory - tlaková vzduchotechnika

  Pojazdné kompresory - tlaková vzduchotechnika

  Najbežnejšie v dielňach sú kompresory Super a Univerzal kompresory. Na stavbách prichádzajú do úvahy Compakt kompresory. Ak je pre Vás zvlášť výhodná prevádzka bez ošetrovania stroja, potom by ste sa mali rozhodnúť pre bezolejové kompresory. Olej a olejové zostatky sa vylúčia v kondenzovanej vode a životné prostredie zostane neznečistené. Silent kompresory sú potrebné predovšetkým tam, kde sú zvláštne požiadavky na odhločnenú prevádzku, t.j. v obytných priestoroch alebo lekárskych ambulanciách. Výhodou kompresorov na benzínový pohon je ich nezávislosť od elektrického zdroja.

 • Plastová vzduchotechnika

  Plastová vzduchotechnika

  Plastová vzduchotechnika predstavuje plnú náhradu za plechové konštrukcie. Vyznačuje sa nižšou hmotnosťou, vysokou životnosťou a pevnosťou. Vzduchotechniku zhotovujeme na základe požiadaviek zákazníkov. Vzhľadom na materiál, z ktorého je vyrábaná, je ju možné ľahko prispôsobiť do rôznych priestorov.

 • Predajňa vzduchotechnika

  Predajňa vzduchotechnika

  Ventilátory - malé axiálne (s automatickou žalúziou, s časovým dobehom alebo bez neho) - malé radiálne - potrubné - stropné - priemyselné (nástenné, potrubné, strešné, radiálne, do výbušného prostredia, nízkotlakové, stredotlakové, ostatné) - príslušenstvo (elektrické – regulátory) Klimatizačné zariadenia - split systém - mobilné klimatizačné jednotky - dverové clony Digestory - odsávače pár s výfukom do potrubia - odsávače pár s recirkuláciou Čističe vzduchu a odvlhčovače Príslušenstvo VZT - komponenty a distribučné elementy VZT (žalúzie, mriežky, pásky) - ohybné hadice

 • Vzduchotechnika - Servis

  Vzduchotechnika - Servis

  - Servisná činnosť sa skladá zo záručného a pozáručného servisu profylaktických kontrol všetkých typov VZT zariadení. - Pre našich zákazníkov zabezpečujeme dodávku náhradných dielov pre VZT a KLM zariadenia. - V oblasti VZT zabezpečujeme prerábky potrubia a komponentov podľa požiadaviek zákazníka. V súvislosti so servisnou činnosťou disponuje firma vyškolenými pracovníkmi pre opravy a montáže VZT a KLM, ktorí sú pre okamžité servisné činnosti vybavení vhodným náradím a dopravnými prostriedkami.

 • Vzduchotechnika - Komplexné dodávky

  Vzduchotechnika - Komplexné dodávky

  - Poradenstvo a projekcia spojená s výberom optimálnych riešení a projekčnou kanceláriou, v ktorej odborne spôsobilí pracovníci pracujú systémom Auto CAD. - Obstaranie a dodávka vzduchotechnických zariadení. - Montáž a nastavenie celého prevádzkového súboru vzduchotechniky, klimatizácie, chladenia a MaR na území SR a v zahraničí.

 • Vzduchotechnika

  Vzduchotechnika

  Ponúkame všetko pre vzduchotechniku- úprava a rozvody stlačeného vzduchu /hadice, filtre, regulátory, filterregulátory, maznice, odkalovače, ventily elektropneumatické, mechanické, uzatváracie, škrtiace, rozdvojky hadicové, spojky hadicové, manometre, otočné uhlové a priame šrobenia, T-kusy, fitinky,.../, pneumatické chapadlá a valce /guľaté, krátkozdvižné, mini, rotačné, bezpiestnicové, s piestom, s dvojitou piestnicou,.../

 • Vzduchotechnika, Klimatizácia, Meranie a regulácia

  Vzduchotechnika, Klimatizácia, Meranie a regulácia

  Zabezpečujeme výrobu, dodávku, montáž, servis a projekciu: - vzduchotechniky - klimatizácie - chladenia - pneudopravy - meranie a regulácia - elektroinštalácia Naša činnosť je zameraná na komplexné služby v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie, chladenia a merania a regulácie, počnúc spracovaním projektu a končiac komplexným vyskúšaním a uvedením vzt - zariadenia do prevádzky.

 • Projekční a inženýrska činnost v oblasti vzduchotechnika, klimatizace, vytápění

  Projekční a inženýrska činnost v oblasti vzduchotechnika, klimatizace, vytápění

  Naše společnost byla založena v Hradci Králové v roce 2004. Zabývá se projekční a inženýrskou činností v oblasti technického zařízení budov v následujících profesích: - vzduchotechnika - klimatizace a chlazení - ústřední vytápění - měření a regulace Společnost zajišťuje kompletní projektovou dokumentaci ve všech stupních od návrhu – studie stavby, dokumentace k územnímu řízení přes dokumentaci ke stavebnímu povolení, dokumentaci pro provedení stavby vč. zajištění položkového rozpočtu až po sestavení tendrové dokumentace, autorský dozor, dokumentaci skutečného provedení, provozní řády, posouzení apod. Další informac...

 • Vzduchotechnika, vetranie

  Vzduchotechnika, vetranie

  Vzduchotechnika slúži na vetranie priestorov, kde nie je nutné z rôznych dôvodov použiť nútené vetranie. Zväčša ide o priestory, kde nie je možné, alebo je nedostatočné prirodzené vetranie pomocou otvorených okien a podobne, alebo je prirodzené vetranie neekonomické. Dnešné vzduchotechnické zariadenia dokážu vytvoriť komfort a zdravé prostredie na pracoviskách kde predtým bolo životu nebezpečné zdržiavať sa, alebo spríjemniť a ozdraviť bývanie v ktorom bola predtým nezdravá klíma. Správne navrhnutá a prevádzkovaná vzduchotechnika pomáha proti únave, rieši problematiku plesnivých stien, šetrí zdravie zváračov, maliarov a často je jediným ...

 • Vzduchotechnika

  Vzduchotechnika

  Oblasť vzduchotechniky pokrýva naša spoločnosť v rozsahu : Dodávky a inštalácie vzduchotechnických jednotiek a systémov. Inštalácie odsávanie lakovní, pieskovacích staníc, zváračských pracovísk, strojných zariadení a iné. Inštalácie odvetrávania. Inštalácie rekuperačných jednotiek ( inteligentné vetranie ) Inštalácie VZT jednotiek pre vetranie, vykurovanie a chladenie ( s rekuperáciou ) Inštalácie ventilátorov, VZT potrubí a elementov. Kompletná MaR pre vzduchotechnické systémy. Realizujeme inštalácie pre rodinné domy, byty, bytové domy, administratívu a priemysel.

 • Vzduchotechnika a klimatizácia

  Vzduchotechnika a klimatizácia

  V oblasti vzduchotechniky a klimatizačných zariadení ponúkame moderné a hospodárne riešenia v súlade s kvalitou produktov a ceny. Dodávame zariadenia svetových výrobcov, ktoré majú jednoduchú inštaláciu a ovládanie. Zariadenia sú vhodné pre všetky typy interiéru ako napr. kancelárie, priemyselné budovy, výrobné haly, nemocnice a zdravotné strediská atď. * Pre svojich zákazníkov poskytujeme : - Konzultačnú a poradenskú činnosť - Dodávku vzduchotechnických a klimatizačných zariadení - Montáž vzduchotechnických a klimatizačných zariadení - Záručný a pozáručný servis

 • Vzduchotechnika

  Vyrobíme a dodáme kompletný systém vzduchotechniky. Zabezpečíme kompletnú montáž vzduchotechniky.

 • Vzduchotechnika, dymovody, krbové obloženia a príslušenstvo

  Dokážeme pre vás dodať rôzne systémy dymovodov, krbových obložení a príslušenstva.

 • Vzduchotechnika

  Vzduchotechnika

  Predaj vzduchotechnického materiálu a zariadení.

 • Klimatizácie a vzduchotechnika

  Zabezpečujeme: •poradenstvo a projekcia spojená s výberom optimálnych riešení •obstaranie, dodávka vzduchotechnických zariadení •montáž, nastavenie celého prevádzkového súboru vzduchotechniky, klimatizácie, chladenia na území celej SR aj v zahraničí •záručný, pozáručný servis

 • Kompresory a vzduchotechnika

  Kompresory a vzduchotechnika

  - Kompresory - Príslušenstvo - Náradie

 • Klimatizácie a vzduchotechnika

  Na to, aby sme sa v obchode, kancelárii alebo doma cítili príjemne, majú vplyv tri faktory: teplota, vlhkosť a rýchlosť prúdenia vzduchu. Optimálne navrhnuté klimatizačné zariadenie zohľadňuje jasne definovanú oblasť tepelnej pohody: 21 – 24°C (v závislosti od činnosti človeka), vlhkosť 35 – 65 % a rýchlosť prúdenia vzduchu 0,1 – 0,15 m/s, t.j. menej ako 0,4 km/h. Klimatizačné zariadenia sa automaticky a takmer nehlučne prispôsobujú zmenám počasia a nepretržite udržiavajú optimálnu teplotu v miestnosti. V lete zostáva horúci a vlhký vzduch vonku. A ak prídu na jeseň prvé chladné dni, systém sa automaticky prepne na vykurovanie. Výsledkom je o...

 • Klimatizácie a vzduchotechnika

  Ponúkame Vám tie najlepšie klimatizačné vzduchotechnické zariadenia od popredných výrobcov, ale aj vlastnej výroby. Naša firma sa zaoberá výrobou vlastných produktov, ako sú vzduchotechnické potrubia, ktoré slúžia na distribúciu vzduchu a ich komponenty - tlmiče hluku, filtre, kolená. Týmto sa snažíme vyhovieť špecifickým potrebám a požiadavkám zákazníkov a za pomoci nášho projekčného oddelenia nájsť vyhovujúce a optimálne riešenie pre každého klienta.

 • Klimatizácia, vzduchotechnika a tepelné čerpadlá

  Klimatizácia, vzduchotechnika a tepelné čerpadlá

  - dodávka - montáž - rozvody chladnej vody

 • Vzduchotechnika v priemyselnom a komerčnom využití

  Riešenie systémov vetrania chladenia a vykurovania administratívnych priestorov pomocou tzv. centrálnych vzduchotechnických jednotiek. Odvetranie skladov, či výrobných prevádzok rôznych druhov. Odvetranie kaviarní, reštaurácií a obchodných priestorov.

 • Vzduchotechnika, klimatizácia

  Ponúkam Vám montáž vzduchotechniky a klím do domov, kancelárií atď. Viem aj dodať klími napr. hitachi a iné. Viem sprostredkovať výrobu rekuperačných jednotiek pre nízko energetické domy.

 • Vzduchotechnika

  • Odsávací digestoře • Odlučovače emisí • Vnitřní a venkovní potrubní rozvody (pro aerosoly a plynná média) • Filtrační jednotky

 • Klimatizácie, odvlhčovanie, zvlhčovanie, vzduchotechnika, tepelné čerpadlá

  značky Toshiba, Daikin, LG, Gree, Fair, Wamak Dodávka, montáž, servis

 • Vzduchotechnika

  - nútené vetranie WC a kúpeľní ventilátorom - odvetranie kuchynskej linky (uhlíkovým digestorom bez vzduchotechnického potrubia – nie je predmetom dodávky stavby)

 • Klimatizácia a vzduchotechnika

  Využití: pro zajištění tepelné pohody vnitřního prostředí v bytech, domech, kancelářích, výrobních halách, komerčních prostor.

 • Vzduchotechnika a vetranie

  - Jednoduché vzduchotechnické podtlakové systémy - vetranie WC priestorov, kúpeľní, šatní, obytných miestností - Nízkotlaková vzduchotechnika - vetranie skladov, garáží, pivníc, ... - Teplovzdušné vetranie s centrálnou úpravou vzduchu - reštaurácie, sály, ... - Vzduchotechnické zariadenia s kompletnou úpravou vzduchu - filtrácia, chladenie, kúrenie, spätné získavanie tepla, vlhčenie - obchodné domy, kultúrne zariadenia, kinosály, hotely, ... - Vzduchotechnické zariadenia pre špeciálne prevádzky - kotolne, telekomunikačná technológia, laboratóriá, kuchyne, bazény - Projekčná činnosť, realizácia, servis / záručný, pozáručný, ročná ...

 • Vzduchotechnika a zásobovacie zariadenia

  Dodáme Vám energetický zásobovací systém, ktorý bude pre Vašu aplikáciu najhospodárnejším riešením. Či ide o ohrev alebo chadenie, stlačený vzduch či vákuové zariadenie, teplú vodu do 90° C alebo elektrický ohrev, zrealizujeme to pre Vás. Vaše procesy zásobíme aj teplou vodou do 140° C podľa DIN 4752, termálnym olejom do 300° C podľa DIN 4754 alebo nízko-, stredno- či vysokotlakovou parou. Čo sa týka energie, ponúkame Vám všetko, čo pre Vašu procesnú a skladovaciu techniku potrebujete.

 • Vzduchotechnika, chladenie, klimatizácia

  Spoločnosť v odvetví vzduchotechnika, chladenie a klimatizácia zabezpečuje pre svojich klientov komplexné služby od prvotnej projekcie, cez realizáciu až po záručný a pozáručný servis. Kladieme vysoký dôraz na odbornosť a kvalitu prevedenia, a preto okrem iného spolupracujeme s poprednými svetovými výrobcami a dodávateľmi.

 • Plastová vzduchotechnika

  - plastová vzduchotechnická potrubí v běžném sortimentu nebo atypické provedení dle požadavku zákazníka - konstrukční a materiálové vyřešení - dodávka a montáž včetně kompletního příslušenství

 • Topvex vzduchotechnika

  Úplne nové vydanie katalógu rozšírenej ponuky kompaktných VZT jednotiek typ Topvex. Tieto jednotky sú špecifické jednoduchosťou návrhu a montáže. Zahŕňajú totiž kompletný vstavaný systém MaR Plug and Playa sú navrhované s dôrazom na vysokú energetickú účinnosť - vysoká účinnosť spätného získavania tepla a aplikácia nejnovšej technológie EC motorov s nízkou spotrebou energie.

 • Vzduchotechnika a úspora energie

  Spoločnosť investuje značné prostriedky do vývoja vzduchotechnických výrobkov, kde kvalita, funkčnosť a úspora energie majú rozhodujúci význam. Sme hrdí na naše výrobné podniky. Cieľom bolo dosiahnuť systém výroby, ktorý by bol schopný produkovať veľký objem výrobkov efektívnym spôsobom, pri zachovaní schopnosti a flexibility produkovať nízko objemové výrobky bez straty našej efektívnosti. Toto usmerňovalo naše rozhodnutie pri výbere výrobných zariadení a náš spôsob plánovania produkcie. Neustále zlepšovanie platí nielen pre naše výrobné zariadenia, ale musí prenikať do všetkých oblastí v organizácii. Dostupnosť je dôle...

 • Vzduchotechnika

  Vzduchotechnika

  - Válcový zásobník - Ventilátory - Zásobník hranatý - Odlučovače - Odsávacie zariadenia - Odsávacie systémy

 • Stavebná činnosť, kúrenie, voda, plyn, ,klimatizácia, vzduchotechnika

  Spoločnosť sa okrem strojárskej výroby venuje aj stavebnej činnosti. Realizujeme komplet projekciu a montáž v oblastiach ako kúrenie, voda, plyn, klimatizácia a vzduchotechnika aj s možnosťou dodania materiálu. - Ponúkané služby: projektová dokumentácia - rozvod plynov s pretlakom plynu do 0,3 MPa vrátane - montáž kúrenárskych rozvodov a zariadení a potrubárskych rozvodov - röntgenové skúšky zvarov prežiarením - tlakové skúšky rozvodov a vystavenie revíznych správ o akosti potrubia - tlakové skúšky rozvodov a zariadení ÚK - kúrenárske a zváračské - potrubárske práce - kompletná dodávka materiálu - záručný a pozáručný servis ...

 • Vzduchotechnika a klimatizácia

  Zabezpečujeme kompletnú dodávku a montáž všetkých druhov vzduchotechnických zariadení vrátane merania a regulácie / MaR /, klimatizácie a chladenia. Projekty realizujeme podľa riadenej a záväznej projektovej dokumentácii.

 • Vzduchotechnika a klimatizácia

  - vzduchotechnika obytnych budov - vzduchotechnika priemyselnych budov

 • Vzduchotechnika, radiatory a sanita

  Ponúkame na predaj vzduchotechniku, radiatory, rozne druhy sanity, sprchovacie kuty, klimatizacne jednotky velke 2ks a prislusennstvo k tomu. Ceny dohodou. Za celý tovar alebo jednotlivo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Vzduchotechnika 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.