Plastová zatrávňovacia dlažba

Plastová zatrávňovacia dlažba Plastová zatrávňovacia dlažba 2Plastová zatrávňovacia dlažba 3Plastová zatrávňovacia dlažba 4Plastová zatrávňovacia dlažba 5

Je vyrobená z TRAPLASTu, ktorý svojimi vlastnosťami určuje jej nesporné prednosti. Tými sú najmä hrúbka (iba 40-60 mm), ktorá minimalizuje pred inštalovaním nutné zemné práce. Hmotnosť je 4 × nižšia ako pri betóne. Znižuje náklady na dopravu, prácnosť, ale aj fyzickú záťaž pri vlastnom kladení. Dlažba nenavlhne, preto v lete neodoberá zeleni potrebnú vlahu a zatrávnené plochy sú naozaj zelené. V zime potom nepremrzne, ani nepraská. Jednoduchá opracovateľnosť umožňuje presne vytvárať aj náročné okrajové tvary, napr. okolo kanalizačných šácht, uzáverov vody, stĺpov verejného osvetlenia a pod.. Dlažba je ideálna pre spevnenie príchodových ciest, dvorov, ale aj parkovísk a odstavných plôch. Dlažba spĺňa príslušnú STN a vďaka svojej pružnosti je ešte pevnejšia ako dlažba betónová. Dlažba Lite - má hrúbku iba 4 cm a je určená len pre zaťaženie osobnými vozidlami.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Plastová podložka do skrine

  Plastová podložka do skrine

  •plastová podložka je určená do šatníkových skríň pre zachytenie nečistôt z obuvi •veľkosť plastovej podložky je 392 x 303 mm

 • Plastová prepravka TU4622

  Plastová prepravka TU4622

  ponúkame prepravku: rozm. 600x400x230v.mm plná, bez otvorov na ruky spevnené rebro dno farba: modrá Cena : 8,00- €/ ks poskytnutie zľavy pri odbere min. 50 ks sklad Horná Streda: 187 ks

 • Plastová prepravka 800x400x250v.mm

  Plastová prepravka 800x400x250v.mm

  Máme na odpredaj plastové prepravky, ktoré sa dajú využiť v priemysle, hlavne v potravinárskom. rozm. 800x400x250v.mm vnút.rozm. 738 x 344 x 226v.mm materiál: PP objem: 60 L s otvormi na ruky farba: biela stohovateľná v prázdnom stave možnosť zasúvať do seba, šetrí priestor Cena ........... 9,90- EUR/ ks + DPH Sklad Horná Streda: 270 ks, odber okamžite

 • Menovka na stenu - plastová

  Menovka na stenu - plastová

  Menovka pozostáva z bieleho plastu s oblými rohmi a zasúvateľného plexiskla hrúbky 2mm. Samotná manipulácia spočíva len vo výmene papierových listov s potlačeným textom, alebo grafikou. •rozmer menovky v x š: 150x150mm •farebnosť menoviek sa dá prispôsobiť Vašim požiadavkám - farbu tela menovky (štandardne strieborná), farba oddeľovacieho pásika na plexiskle •menovka može byť vyrobená aj bez oddeľovacieho pásika

 • Ochranná plastová čela

  Ochranná plastová čela

  Nabízíme výrobu ochranných plastových čel. Čela jsou vhodná pro oboustrannou ochranu / krytí bočních návinů plošných materiálů (rolí - fólií, textilu, koberců, podlahovin atd.) a zabránění deformace PAP dutinek. Čela jsou vyráběna z PP (polypropylenu). Ideální pro exportní balení. Opakovatelně použitelná. Recyklovatelná.

 • Plastová madla

  Plastová madla

  Plastová madla na zábradlí u schodišť. V nabídce je 5 různých typů madel (profilů), které je možné nasunout na téměř všechny typy běžných kovových zábradlí. Profily jsou standardně vyráběny v černé barvě a v definovaných délkách, na objednávku je možné je vyrobit i v jakékoliv jiné barvě a délce.

 • Plastova šálka biela s uškom na kávu, čaj

  Plastova šálka biela s uškom na kávu, čaj

  Ponuka bielych šálok s uškom na kávu, alebo čaj . balenie po 60 ks cena za rolku 60 ks 3,30 € s DPH. zvýhodnena cena za celé balenie cena za 1 ks 0,07 € s DPH Pošleme aj na DOBIERKU. Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti Dom ZORNICA. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti Potravinám Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Plastová tabuľka, alebo samolepka, zákaz predaja alkoholu

  Plastová tabuľka, alebo samolepka, zákaz predaja alkoholu

  V ponuke máme plastovu tabuľku, alebo samolepku, zákaz predaja cigariet a alkoholu osobám mladším ako 18 rokov. Rozmer tabulky, alebo samolepky 29,5 x 10 cm . Tabuľka z plastu 1,29 € s DPH Samolepka 1,19 € s DPH Pošleme aj na DOBIERKU Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly,v pasáži oproti je DOM ZORNICA Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.

 • Pohárik pevný farebný plast 0,2 L, tanierik plast, miska plastova,príbor plast.

  Pohárik pevný farebný plast 0,2 L, tanierik plast, miska plastova,príbor plast.

  Ponuka farebných pohárikov s objemom 0,2 L, tanierikov, misiek a príboru lyžižky, nožíky a vidličky s pevného plastu. Balenie po 6 ks. Cena za sadu 2,70 EUR s DPH. Vhodné pri stravovani v škôlkach, pri bazénoch, aj v domácnosti. odolné voči rozbitiu, vhodné do mikrovlnnej rúry znesie teplotu do + 120 ´C môže sa vložiť do umývačky riadu. 1 ks cena 0,35 € s DPH. Pošleme na DOBIERKU cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Plastova prepravka SUPRO 15 kg

  Plastova prepravka SUPRO 15 kg

  V ponuke máme plastove prepravky SUPRO vhodné aj na Chlieb a pečivo, prípadne na iné produkty výrobky s nosnosťou 15 kg. rozmer prepravky 40 x 60 x 40 cm. farba šedá,zelená, bledo modrá, alebo podľa aktuálnej ponuky vo výrobe. cena 6,98 EUR s DPH / ks. Pošleme aj na DOBIERKU . Najdete nás na pešej zóne Hlavná ul.22 v pasáži PAPIERNICTVO obaly . Ľahký prístup autom z Vajanského ul. 21 oproti sú Potraviny COOP Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Plastova prepravka OZ 15 kg

  Plastova prepravka OZ 15 kg

  V ponuke máme plastove prepravky na ovocie aj zeleninu s nosnosťou 15 kg. rozmer prepravky 40 x 60 x 20 cm. farba šedá,zelená, bledo modrá, čierna, alebo podľa aktuálnej ponuky vo výrobe. cena 3,88 EUR s DPH / ks. Najdete nás na pešej zóne Hlavná ul.22 v pasáži PAPIERNICTVO obaly . Ľahký prístup autom z Vajanského ul. 21 oproti sú Potraviny COOP Jednota. Pošleme aj na DOBIERKU .

 • Vstup zakázaný : samolepka, alebo plastova tabuľka A 5 .

  Vstup zakázaný : samolepka, alebo plastova tabuľka A 5 .

  Ponukame piktogramy samolepky, alebo plastove tabuĺky A 5 . VSTUP ZAKÁZANÝ rozmer 14 x 20 cm cena 1,29 € s DPH. Nájdete nás na internetovom obchode, alebo objednať telefonicky. Využite náš nový e shop na novej web stránke. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za listovú záselku do 500 g cca 2,86 EUR . cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Plastova tabuľka a samolepka A 5, Pozor schod/ Y /

  Plastova tabuľka a samolepka A 5, Pozor schod/ Y /

  Ponuka samolepiek a tabuliek A 5, označenie pre rizikové miesta úrazu. POZOR SCHOD SCHODY Odporúčané umiestniť na viditeľné miesta pred vstupom do rizikovej zóny. cena 1,29 EUR s DPH samolepka. cena 1,39 EUR s DPH plástova tabulka. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za listovú záselku do 500 g cca 2,86 EUR . Za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Plastová prepravka na ovocie a zeleninu KLAUDIA 1

  Plastová prepravka na ovocie a zeleninu KLAUDIA 1

  V ponuke máme plastové prepravky na ovocie a zeleninu, prípadne aj na iné produkty. rozmer prepravky : š 28 x dl.38 x výška 11,5 cm V prípade záujmu, pošlite objednávku Nájdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.

 • Prepravka plastova na pečivo B 220

  Prepravka plastova na pečivo B 220

  Ponuka nových prepraviek pre pekárov, cukrárov, ale aj na iné využitie. Označenie ma B 220 vyrába sa štandardne v žltej farbe. Je možnosť aj inej farby. rozmer: 60cm x 40 x 22 cm. cena 9,40 EUR s DPH Najdete nás na Hlavnej 22, PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup autom je z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop JEDNOTA. Pošleme aj na DOBIERKU

 • Plastova vanička na zemiakove hranolky

  Plastova vanička na zemiakove hranolky

  Ponuka plastovej vaničky na pečené zemiakove hranolky. objem vaničky 250 g. V balení je 100 ks vaničiek Cena 3,32 EUR s DPH. Objednávky pošlite cez e shop na web stranke, alebo e mailom. Vanička je vhodná na potraviny. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Lyžička plastova farebná na ochutnavky aj na zmrzlinu

  Lyžička plastova farebná na ochutnavky aj na zmrzlinu

  Ponuka farebných lyžičiek na ochutnávkove prezentácie potravinových výrobkov, aj na zmrzlinu. Balenie po 100 ks cena 0,55 EUR s DPH. Balenie po 1000 ks cena 5,45 EUR s DPH. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Plastová nádoba s dvoma držiakmi 60 L,, na kvas,

  Plastová nádoba s dvoma držiakmi 60 L,, na kvas,

  plastove výrobky: Nádoby kruhové konické, majú dve držadlá na uchopenie. Nádoba je vhodná na zber ovocia,čerešne, marhule, slivky, hrozno a iné produkty. nádoba 60 L cena 14,59 € s DPH - // - 37 cm veko biele pre 60 L, s hermetickým uzavretím cena 4,49 € s DPH. Veko sa dá samostatne objednať. Objednávky sa dajú posielať cez e shop na našej novej web stránke. Objednaný tovar pošleme aj na DOBIERKU . cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 8,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Kusový predaj cigariet je zakázaný ,,Plástova tabulka´´29 x 10,5 cm

  Kusový predaj cigariet je zakázaný ,,Plástova tabulka´´29 x 10,5 cm

  V ponuke máme plástovú tabulku 29 x 10,5 cm Kusový predaj cigariet je zakázaný ! Vhodné umiestniť na viditelnom mieste v Pohostinstvách, predajniach tabaku, PNS stánkoch a podobne. cena 1,39 EUR s DPH. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Bezpečnostná samolepka a plastova tabulka :Nebezpečenstvo pokĺznutia !

  Bezpečnostná samolepka a plastova tabulka :Nebezpečenstvo pokĺznutia !

  V ponuke máme piktogramy na samolepke a plastovej tabulke:Nebezpečenstvo pokĺznutia ! Samolepka na formáte A 6, cena 1,19 EUR s DPH . Samolepka na formáte A 5, cena 1,29 EUR s DPH . Plast.tabulka na formáte A 5, cena 1,39 EUR s DPH . Samolepka na formáte A 4, cena 1,39 EUR s DPH . Plast.tabulka na formáte A 4, cena 1,49 EUR s DPH . Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Plastova podšálka hnedá s uškom

  Plastova podšálka hnedá s uškom

  Ponuka plast. podšálok s uškom farba hnedá . cena 0,32 € za 1ks podšálky . Biele plast vložky na kávu,čaj,do podšálky Balenie 100 ks cena 2,70 € s DPH zvýhodnená pri 100 ks cena za 1 ks 0,03 € s DPH. pošleme aj na DOBIERKU Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je Dom Zornica Lahký prístup autom z Vajanského ul.21 , oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Plastova lyžička na kávu, čaj, plastove miešatka,

  Plastova lyžička na kávu, čaj, plastove miešatka,

  Ponuka bielych plastových lyžičiek na kávu, alebo čaj . balenie po 100 ks cena za balenie 100 ks 1,15 € s DPH. cena za balenie 10 ks 0,25 € s DPH Ponuka plástových miešatiek balenie po 1000 ks aj 100 ks cena za balenie 1000 ks 4,80 € s DPH. cena za balenie 100 ks 0,53 € s DPH Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Hasiaci prístroj piktogram samolepka, plastova tabulka

  Hasiaci prístroj piktogram samolepka, plastova tabulka

  Ponuka piktogram samolepka, plastova tabulka, označenie miesta umietnenia hasiaceho prístroja. rozmer 20 x 28,5 cm cena 1,28 € s DPH samolepka 9,5 x 9,5 cm cena 0,98 € s DPH rozmer 14 x 14 cm cena 1,15 € s DPH Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je Dom ZORNICA. Ĺahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota. Pošleme aj na DOBIERKU .

 • Požiarny hydrant s požiarnou hadicou plastova tabuľka

  Požiarny hydrant s požiarnou hadicou plastova tabuľka

  Ponuka samolepiek Piktogramov a tabuliek. Požiarny hydrant označenie v budovách kde sa nachádza skrinka s požiarnou hadicou . tabuľka A 5 formát Pošleme na DOBIERKU. Nájdete nás na pešej zóne Hlavná 22,PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.

 • Plastova 1000 ml miska 8 hran s vrchnačikom

  Plastova 1000 ml miska 8 hran s vrchnačikom

  V ponuke je plástová miska s objemom 1 L . Tvar 8 hran, s vrchnáčikom, priemer misky 13 cm x výška 7,5 cm. Vhodné na potraviny aj horúce ! cena 10,99 € s DPH za 50 ks. V balení je 5O ks misiek. V kartóne je 200 misiek. Pošleme aj na DOBIERKU . Nájdete nás na Hlavnej ul.22 v pasáži PAPIERNICTVO obaly. Oproti je dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, oproti sú POTRAVINY Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Recyklácia - Plastová zmes PBT, PA a PC

  Recyklácia - Plastová zmes PBT, PA a PC

  Zmes obsahuje PBT 60% a ostatné je PA a PC materiál. Plast je voľne uložený, ale je možnosť na žiadosť klienta zlisovať aj podrviť. Materiál je uložený v bich bagoch a podľa klienta sú zmiešané vždy len dva druhy materiálu.

 • Plastová okna

  Bydlete stylově s konfortem: Plastová okna jsou investicí na dlouhé období. Pokud stavíte nebo renovujete a stojíte před důležitým rozhodnutím, kladete-li důraz na tvar, obytný komfort a úsporu nákladů díky efektivní tepelné izolaci, výběrem plastových oken ze systému REHAU Brillant-Design učiníte správné rozhodnutí. Náročný design pro Váš domov: Investujete mnoho do Vašeho domova a přitom chcete, aby do detailu odpovídal přesně Vašim osobním představám. Plastová okna ze systému Brillant-Design přispívají k tomu, že se vždy těšíte, až přijdete domů. Především tehdy, když máte mimořádné požadavky na design. Plastová okna ...

 • Plastová nádoba PE 3000x3370 – 11530.

  Plastová nádoba PE 3000x3370 – 11530.

  Plastová nádoba PE 3000x3370 – 11530. Katalogové číslo:11530 Typ, parametry:3000x3370 Popis:2 ks průměr 3000 mm výška 3370 mm

 • Plastová nádoba PE 2160x2800 – 11532.

  Plastová nádoba PE 2160x2800 – 11532.

  Plastová nádoba PE 2160x2800 – 11532. Katalogové číslo:11532 Typ, parametry:2160x2800 Popis:1 ks průměr 2160mm výška 2800mm

 • Drôtené pletivo, poplastované pletivo na plot

  Klasické štvorhranné pletivo na plot určené na oplotenie rodinných domov a pozemkov. Sme priamo výrobca tohto pletiva a preto si zakladáme na kvalite našich výrobkov. Životnosť a pevnosť pletiva je priamo úmerná priemerom drôtu a velkosťou oka. Preto vám odporúčame typ pletiva s čo najväčším priemerom drôtu a s okom max. 53mm. Úprava PVC predlžuje jeho životnosť o minimálne 20 rokov oproti pozinkovaným pletivám!

 • Plastová a kovová hrebeňová väzba

  Plastová a kovová hrebeňová väzba

  Väzba dokumentov Vám zabezpečí dokonalý vzhľad prezentácií, poriadok a prehľad v materiáloch. Hrebeňová väzba - dokumenty sú zviazané plastovým hrebeňom. Ako predná strana zviazaného dokumentu sa používa transparentná fólia a zadná strana kartón v rôznom prevedení. Rozoberateľný hrebeň - konštrukcia hrebeňa umožňuje viacnásobné použitie, pridávanie a odoberanie listov. Tepelná väzba – dokumenty sa vkladajú do dosiek s transparentnou prednou stranou. Listy sú zlepené tepelným lepidlom, ktoré je pripravené v chrbte dosiek. Jedná sa o najrýchlejší spôsob viazania. Väzba je plochá a nezväčšuje hrúbku dokumentu, je vhodná pre zasielan...

 • Fľaša Mimoni so slamkou plastová

  Fľaška Mimoni so slamkou je určená pre staršie deti, ktoré už vedia samé piť. - uzáver na pohári zabraňuje vyliatiu. - Uzavretie slamky

 • Plastová hrana WIGO

  Plastová hrana WIGO je hrana nekonečné délky, dodávaná v rolích, vyrobená z termoplastického granulátu ABS, splňujícím všechna ekologická kritéria. Plastové nábytkové hrany WIGO plně vyhovují všem požadavkům výrobců nábytku. Materiál ABS Barevné provedení standardní barvy dle barevného vzorníku nábytkových hran firmy WIGO, ostatní barevné možnosti dle vzorkovnice RAL nebo po dohodě Povrchová úprava - hladká - povrchová úprava (perlička - dřevo dekor) - dřevní potisk Odolnost povrchu nábytková hrana odolává všem běžným chemickým látkám obyčejně používaným v domácnostech, kromě rozpouštědel jako je aceton či...

 • Plastova škridla, plastova kritina

  ponukam plastovu skridlu v cene 0,7 eur/kus,cca 9,- eur za m2 v pripade zaujmu ma kontaktujte, je to slovensky vyrobok

 • Zváračská kukla plastová+kríž+sklo+fólia

  Plastová kukla pre zváračov s ľahko vymeniteľnými sklami (110x90 mm) a tmavosťou ochranných zváračských skiel od DIN 6 - 11. EN 166 a EN 175.

 • Plastová okna a dveře

  Plastová okna dodáváme na český trh již 20 let. Vyrábíme plastová okna a plastové dveře, které se vyznačují vysokou pevností, spolehlivostí a dokonalou funkčností.

 • Jmenovka s otočným klipem Durable, plastová, 6 x 9 cm, modrá

  barva: modrá rozměr: 60 x 90 mm, balení: 25 ks Jmenovka plastová, typ otevřená kapsa. Rozměr 60 x 90 mm. Zadní strana má různé provedení. Balení 25 ks, cena za ks. Barva modrá.

 • Plastová nádrž

  Plastová nádrž na jadrové krmivo pre automatické krmelce s objemom na výber 120l alebo 220l. - na výber objem 120l a 220l - uzatvárateľná, chráni krmivo pred nepriaznivým počasím - s hladinomerom pre jednoduchú kontrolu stavu naplnenia - s presným výrezom pre krmný automat z našej ponuky

 • Pozinkované a poplastovane plechy

  - 1000 - 1250 - 1500 tabule

 • Lahvička plastová 10ml, např. na propolis

  Lahavička z PE Možnost potisku šroubovací víčko v barvě bílé Vhodné na vzorky nebo propolis, tinktura apod. minimální odběr: 500ks:

 • Plastové zatravňovače, plastová dlažba, spevnenie pôdy s Ecoraster-om

  Plastové zatravňovače, plastová dlažba, spevnenie pôdy s Ecoraster-om

  Ecoraster (Ekoraster)- spevnenie pôdy Najlepší spôsob spevnenia pôdy bez uzavretia povrchu: - ľahké a rýchlé položenie (cca. 100 m2 na osobu a hodinu) vďaka nízkej hmotnosti (cca. 11 kg / m2) - nízke náklady na prepravu a manipuláciu - vysoká nosnosť(do 350 t /m2) - patentovaný bezpečnostný spojovací systém (patent č. 0576939) - spevnenie plôch bez narušenia pôdy - proti vsakovaniu dažďovej vody - spevnenie plôch bez narušenia pôdy - so vsakovaním dažďovej vody - vďaka doplnkovým prvkom(klinové a svahové prvky,parkovacie značky) je jeho použitie veľmi mnohostranné - minimalizácia nákladov na údržbu plôch - protišmykový a ne...

 • Plastová škridla Classic

  Plastová škridla Classic

  Plastová škridla je najpoužívanejším profilom krytiny. Tvarom pripomína ostatné keramické a betónové škridle. Je použiteľná u stavebných objektov so šikmou konštrukciou striech - domy, priemyselné objekty, hospodárske budovy, prístrešky, garáže atď. Na stavebnom trhu vyniká nízkou hmotnosťou a dlhou životnosťou (daná vlastnosťami použitých plastových komponentov, ktoré výrazne prekračujú životnosť iných materiálov). Jemne rastrovaný povrch zamedzuje nežiaducemu a neprirodzenému lesku povrchu strechy. Realizáciou získate bezúdržbový, bezpečný, nenasiakavý, kompaktný a odolný strešný systém, ktorý myslí na každý detail. Pri použit...

 • Plastová šablóna Quartet

  Plastová šablóna Quartet

  Plastová strešná šablóna Quartet je tradičná a elegantná plochá strešná krytina s jemne rastrovaným povrchom, vhodná aj na obnovu striech so zachovaním ich výnimočnosti. Vďaka svojej konštrukcii úplne nahrádza pôvodné bridlicové alebo azbestocementové šablóny s možnosťou zachovania pôvodného latovania. Je použiteľná u stavebných objektov so šikmou konštrukciou striech - domy, priemyselné objekty, hospodárske budovy, prístrešky, garáže atď. Rovnako ako ostatné krytiny z našej produkcie vyniká nízkou hmotnosťou a dlhou životnosťou (daná vlastnosťami použitých plastových komponentov, ktoré výrazne prekračujú životnosť iných materiál...

 • Plastová rohož Seina

  Plastová rohož Seina

  Plastová rohož Seina je univerzálna podlahová krytina so širokými možnosťami využitia v interiéry a exteriéry. Vďaka drenážnej (odvodňovacej) schopnosti poskytuje zvýšenú hygienu podláh objektov, predovšetkým v prostredí so zvýšenou manipuláciou s vodou, má dostatočné protišmykové vlastnosti, čím znižuje možnosť úrazu. Je vhodná do prostredí so zvýšenou náročnosťou na záťaž, teda aj do všetkých odvetví priemyslu. Jednoduché spájanie modulov umožňuje vytvoriť ľubovoľný rozmer a tvar v 6 farebných prevedeniach.

 • Oplastovanie zabradlia

 • Poplastované pletivo

  Poplastované pletivo se vyznačuje mimořádnou odolností proti korozi a estetickým vzhledem. Povrchová úprava poplastovaného pletiva, která je prováděna nanášením plastu na bázi PVC na pozinkovaný ocelový drát zaručuje dlouholetou životnost za přijatelnou cenu.

 • Sloupky a vzpěry poplastované Zn + PVC

  Sloupek a vzpěra se vyrábí v rozměrech průměru 38 mm s tloušťkou stěny 1,5 mm Sloupek a vzpěra se vyrábí v rozměrech průměru 48 mm s tloušťkou stěny 1,5 mm

 • Plastová predokenná roleta ŠTANDARD

  Plastová predokenná roleta ŠTANDARD predstavuje cenovo výhodnejšiu alternatívu k hliníkovým systémom. Montuje sa do hotovej stavby. Po montáži je roletový box z exteriéru viditeľný. Skladá sa z roletového boxu, vodiacich líšt a lamelového panciera. Roletový box je hliníkový, dodáva sa v bielej a v hnedej farbe. Vodiace lišty a lamely sú vyrobené z plastu. Dutá plastová lamela má šírku 37 mm, v ponuke je 7 farebných odtieňov vrátane priesvitnej. Roleta sa vyrába v dvoch vyhotoveniach, obyčajnom a tichom. Pri tichom vyhotovení sú vodiace lišty opatrené kefkami, ktoré eliminujú rušivé zvuky pri zatváraní a otváraní roliet.

 • Poplastované (PVC)

  K poplastovaným pletivám ponúkame šponovací (napínací) drôt poplastovaný: - s priemerom 2,9 mm v 50, 82 a 100 metrovom prevedení, - s priemerom 3,5 mm v 52 a 78 metrovom prevedení.

 • Poplastované stĺpiky

  - Dlhodobo predávame stĺpiky poplastované 48/2 mm (narezané sú z konšturkčných rúr Fe 48/2mm, ktoré sú následne poplastované) - Stlpiky sa vyznačujú veľkou pevnosťou (toho času niektoré firmy ponúkajú na trhu lacné stĺpiky, ktorú sú však tenkostenné a značne labilné) - Dĺžky na predaj sú: 1,25m 1,5m 2,0m 2,33m 2,5m


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Plastová zatrávňovacia dlažba 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.