Zábradlia

ZábradliaZábradlia 2Zábradlia 3Zábradlia 4Zábradlia 5

Vyrobíme pre vás akékoľvek zábradlia - na schody, na terasu, na gánok, na balkóny - kované, nerezové, sklenené, bezrámové, lexanové. Samozrejmosťou je poradenstvo, zameranie a montáž.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Balkónové zábradlia

  Balkónové zábradlia

  Ponúkam výrobu balkónových zábradlí na mieru + montáž.

 • Nerezové, kované a sklenené zábradlia

  Zábradlie pre rodinny dom, historickú budovu ale aj administratívne alebo nákupne centrum. Rôzne prevedenia výplní (horizontálne, vertikálne, tabuľové), rôzne materiálové zloženie ( nerez, drevo, sklo, polykarbonát, plast) a všetko potrebné príslušenstvo. Jednoducho nakúpite všetko pre kované alebo nerezové zábradlie.

 • Nerezové zábradlia- polotovary

  Nerezové zábradlia- polotovary

 • Sklenené zábradlia

  Sklenené zábradlia jednoducho a za priaznivú cenu s našimi polotovarmi. Nerezové polotovary z našej ponuky sú komponenty určené pre montáž finálnych produktov ako sú nerezové alebo sklenené zábradlia. Široká ponuka polotovarov a ich vzájomná kompatibilita umožnuje kombináciu nerezu aj s drevom a sklom, bez nutnosti zvárania. V našej ponuke nájdete nerezové držiaky skla, výplne, madlá, kotvenia, stĺpiky, záslepky, kolená a mnoho ďalších.

 • Zábradlia

  Bytové zábradlia, ktoré ponúkame spĺňajú okrem bezpečnostných kritérií aj estetický vzhľad, ktorý dotvára celkový vzhľad bytových priestorov. Výnimočnosť týchto produktov spočíva aj v náročnosti prevedenia.

 • Brány - ploty - zábradlia

  Výroba plotových brán - samonosné, dvojkrídlové, koľajničkové, zábradlia, schodiská, oplotenia, mreže, zváračske práce

 • Zábradlia, balkóny

  Zábradlia, balkóny

  Jedným z odvetví je realizácia kováčskych prác a výroba atypických oceľových konštrukcií. Naši odborníci majú dostatočnú prax a odborné znalosti v oblastiach realizácie a montáže. Navrhujeme vždy také riešenie materiálu, formy a rozmerov, ktoré sú najvhodnejšie z hľadiska architektúry, estetiky a funkčnosti. Najlepšie riešenie vypracujeme v každom prípade v úzkej spolupráci so zákazníkom a s architektom. Pracujeme s dôrazom na detaily, na základe aplikovanej povrchovej úpravy zabezpečujeme aj dlhodobú záruku na naše výrobky. Variabilitu kováčskych výrobkov zabezpečuje široký sortiment polotovarov a jedinečné skĺbenie návrhu s praxou...

 • Kované zábradlia

  Kované a oceľové zábradlie predstavuje zaujímavé a cenovo prijateľné riešenie oplotenia domu, balkónu alebo terasy. Architektonicky je často neutrálnym riešenim vo vzťahu k celkovej kompozícii domu. Žiarovo pozinkované kované zábradlie ponúka dlhodobý užívateľsky komfort pre zákazníka a použitie farieb s patinou dotvára  estetickú hodnotu tohoto typu zábradlia. V prípade záujmu osadíme na brány elektrické diaľkové ovládanie uzatvárania a zamykania brány . V galérii nájdete niekoľko vzorov, ktoré Vám uľahčia výber zábradlia. Pri osobnom jednaní spolu dotvoríme návrh zo širokej škály  dostupných prvkov pre kované zábradlia a celko...

 • Nerezové zábradlia

  Ponúkame výrobu a montáž zábradlí pre rodinné domy a firmy. Vyrábame zábradlia podľa želania zákazníka. V ponuke máme jednoduché , cenovo výhodné riešenia z nerezu  a kombinácie nerezu a ocele, ako aj náročné prevedenia z atypických profilov a individuálnych riešení . Spolupracujeme s architektonickými firmami na osobitých riešeniach. V prípade záujmu sme pripravení realizovať aj vlastné návrhy zákaznika a umelecké návrhy . Vo fotogalérii sme pripravili zopár takýchto riešeni zo zahraničia pre inšpiráciu naších potenciálnych zákazníkov.

 • Nerezové zábradlia

  - brány a ploty

 • Ploty, zábradlia

  - unikátna kombinácia plastu a hlinikového rámu

 • Nerezové zábradlia

  Nerezové zábradlia

  Ponúkame výrobu nerezových zábradiel a balkonov podľa vašich predstáv.Zaoberáme sa kompletnou dodávkou od výroby až po samotnú montáž. Vyrábame rozne tipy nerezových konštrukcii rebriky k bazénom na strechy,schody,gastronomické stoly,potrubia,atipcké konzoly a zvarence ,držiaky na sneh,

 • Zábradlia

  Zábradlia

  Naša spoločnosť vám ponúka výrobu zábradlí balkónov ,schodišťových zábradlí a terás bytov a domov. Zábradlia vyrábame s oceli ktorá je žiarovo pozinkovaná ,nerezové zábradlia vedia osloviť aj náročného zákazníka. Balkónové zábradlia dodávame aj pre bytové domy a paneláky ktoré prechádzajú rozsiahlou rekonštrukciou .Vyrábame závesne balkóny, výplň balkónov poskytujeme v rôznych materiálových prevedeniach -perforované plechy ,dosky fundermax, atypická výplň z profilov. Pre informáciu o dodaní zábradlí vám radi zodpovedajú naši pracovníci.

 • Kovové zábradlia

 • Zábradlia ,kombinácia nerez-sklo

  Zábradlia ,kombinácia nerez-sklo

  Rozmery: Výška zábradlia 900,alebo 1000 mm Výpln zábradlia tvoria Sklenené výplne z lepeného skla Stadip, ktoré môže byť číre, mliečné, alebo bronzovo hnedé.

 • Vstupné zariadenia a zábradlia

  - sú neoddeliteľnou súčasťou a zároveň pomôckou pri orientácii zákazníka v priestore predajne.

 • Kovovýroba, zváracie práce,zábradlia ploty brány

  Kovovýroba, zváracie práce,zábradlia ploty brány

  Výroba zábradlia kovaných brán, schodov, ploty.

 • Zábradlia

  •Vyrábame moderné aj kované zábradlia •Materiály: oceľ , nerezová oceľ, hliník, alebo ich kombinácia • Povrchová úprava : farba syntetická, farba prášková ,alebo pozinkovanie. •Prevedieme zameranie, výrobu, dopravu, aj montáž • Výhodné ceny

 • M81000 systémy zábradlia

  Do systému je tiež možne vkladať rôzne typy výplni, vrátane plexiskla alebo akrylatových dosiek, ktoré môžu byt vložené medzi vodorovne nosne profily, alebo sú priamo napojené do madiel.

 • RB 10 systémy zábradlia

  Zábradlie RB 10 ponúka rad tvarov: functional, eliptic alebo softline.Do systému je tiež možne vkladať rôzne typy výplni, vrátane plexiskla alebo akrylatových dosiek, ktoré môžu byt vložené medzi vodorovne nosne profily, alebo sú priamo napojené do madiel. Systém RB 10 bol testovaný v renomovaných skúšobných centrách podľa prísnych európskych noriem a zaručuje optimálnu úroveň bezpečnosti.

 • Sklenená výplň zábradlia

  Poznámka: Ak potrebujete presnejšie rozmery ako sú uvedené vo voľbách vedľa obrázku postupujte následovne: 1., Vo voľbách vedľa obrázku zvoľte najbližší rozmer k Vášmu rozmeru 2., Do poznámky v objednávke uveďte Váš presný rozmer skla

 • Železné zábradlia (hotové)

  Po vstupe do zvoleného typu Vás v popise krok po kroku navedieme na určenie Vaších rozmerov, aj celkovej ceny.

 • Kované brány, ploty, zábradlia, prístrešky - výroba.

  Kované brány, ploty, zábradlia, prístrešky - výroba.

  Kovovýroba Ponúkame Vám výrobu veľmi širokého sortimentu výrobkov. priemyselné posuvné brány ozdobné a jednoduché, kované aj nekované železné ploty kované brány (posuvné, krídlové), mreže zábradlia (balkónové, terasové, schodiskové) oceľové, hliníkové a antikorové konštrukcie vývesné štíty, reklamné a informačné tabule záhradný nábytok (kovové steny, altánky, prístrešky) iné ručne kované výrobky podľa špecifikovania zákazníka kované polotovary (kované elementy a tyče)

 • Výroba kovaných brán, plotov, mreží, zábradlia.

  Výroba kovaných brán, plotov, mreží, zábradlia.

  Kovovýroba Ponúkame Vám výrobu veľmi širokého sortimentu výrobkov. priemyselné posuvné brány ozdobné a jednoduché, kované aj nekované železné ploty kované brány (posuvné, krídlové), mreže zábradlia (balkónové, terasové, schodiskové) oceľové, hliníkové a antikorové konštrukcie vývesné štíty, reklamné a informačné tabule záhradný nábytok (kovové steny, altánky, prístrešky) iné ručne kované výrobky podľa špecifikovania zákazníka kované polotovary (kované elementy a tyče)

 • Výroba zábradlia

  Výroba zábradlia

  Výroba, dodávka a montáž: - nerezové (antikorové) zábradlie - oceľové zábradlie Výplň: - nerez - oceľ - sklo - drevo Dodávka zahrňuje zameranie konštrukcie a navrhnutie konkrétneho zábradlia.

 • Zábradlia, schodiská, brány, ploty, prestrešenia

  Spoločnosť sa zaoberá - výrobou, dodávkou a montážou: - točitého a samonosného schodiska a to s oceľovou ako aj nerezovou (antikorovou) konštrukciou s použitím drevených, sklenených, betónových a oceľových resp. nerezových nástupníc. - nerezových (antikorových), oceľových zábradlí s nerezovou, oceľovou, sklenenou ako aj drevenou výplňou - hliníkoveho posuvného presklenia balkónov a terás - zimných záhrad - svetlíkov ako aj ich rekonštrukcie - oceľových, nerezových (antikorových) prestrešení - predaj polykarbonátových platní

 • Jfkov Nerezové a oceľové zábradlia.

  Jfkov Nerezové a oceľové zábradlia.

  Vyrabame nerezové a oceľové zábradlia a ľahké oceľove konštrukcie rôzných typov podľa požiadaviek zakaznika.Vykonavame aj montažne a zvaračské práce metodami MIG,MAG,TIG,Elektrodov.Zvarame aj hlinik a jeho zliatiny metodov TIG.

 • Zábradlia

  - výroba zábradlí podľa požiadaviek zákazníka

 • Schodiská a zábradlia

  Výroba schodiskových zábradlí rôzneho druhu, s vodorovnou aj zvislou výplňou a stĺpikmi rôzneho druhu.

 • Oplastovanie zabradlia

 • Ohýbanie rúr, výroba zábradlia a aschodísk

  Ohýbanie rúr, výroba zábradlia a aschodísk

  Ponúkame ohýbanie rúr CNC strojom - priemer D12 - D65mm. Vyrábame zábradlia a schodíská z ušľachtilej ocele vhodné pre bytové a rodinné domy, prístrešky a zábradlia balkónov. Výplň zábradlia a prístreškov - možnosť výberu sklo, rúry, tyče, lexan. Široká paleta práškových RAL farieb alebo pozinkovania.

 • Zábradlia balkónové

  - schodiskové, panelákové, nerezové, kované, hliníkové ako aj brány a ploty

 • Kovovýroba - ploty, zábradlia

  Kovovýroba - ploty, zábradlia

  Naša firma Mima ponúka zákazkovú výrobu predmetov úžitkového i umeleckého zámočníctva a kovania. Aplikácie: ploty, zábradlia, mreže, nosné konštrukcie a iné.

 • Výroba nerezového zábradlia

  Výroba nerezového zábradlia

  Ponúkame výrobu nerezového zábradlia podľa požiadaviek zákazníka, nakoľko sme predajca nerezovej ocele ponúkame zábradlie za najlepšie ceny na trhu-100 metrov mesačne.

 • Zábradlia výroba

  Spoločnosť vznikla v roku 1996. Základným prvkom výrobného programu je výroba kúpelňových rúrkových a dekoratívnych radiátorov. Dlhoročné skúsenosti s ich výrobou využíva pri rozšírení výrobného programu o zábradlia.

 • Schody a zábradlia

  Schody a zábradlia

  Vyrábame a montujeme samonosné drevené schody, schody s kovovou nosnou konštrukciou a obklad betónových schodov.

 • Predaj - Zábradlia

  Predaj - Zábradlia

  U nás si môžete vybrať z širokého spektra zábradlí.

 • Zábrany a zábradlia

  - oplotenie - plastové stojky

 • Nerezové zábradlia

  Nerezové zábradlia

  Vyrábame a montujeme nerezové zábradlia použitá výplň môže byť sklo alebo nerezové prúty a nerezové lanká,alebo celosklenené zábradlia.

 • Sklenené zábradlia

  Celosklenené samonosné zábradlia a sklené výplne stĺpikových zábradlí sú veľmi efektným spojením modernej konštrukcie a kvality a bezpečnosti špeciálneho skla. Sklenené výplne z kaleného lepeného bezpečnostného skla CONNEX s brúsenou leštenou hranou. Použitie pre exteriér a interiér -schodiská, zábradlie terás, balkónov a lodžií bytových a rodinných domov.

 • Kované brány, ploty zábradlia

  V poslednej dobe sa kované brány, ploty a zábradlia tešia čoraz väčšej obľube. Stávajú sa súčasťou našich domov a záhrad. Okrem toho že plnia v prvom rade ochrannú funkciu, pozitívne vplývajú aj na architektúru budovy. Rovnako zapadajú do prostredia moderného domu,aj historickej budovy. Vyznačujú sa vysokou pevnosťou, dlhou životnosťou a v neposlednom rade nízkimi nákladmi na údržbu.

 • Nerezové zábradlia so sklennou výplňou

  Ponúkame Vám zábradlie o rozmeroch: Výška 1000 mm Dlžka 1000 mm priemer sĺpov a madla (trubkového profilu 40 mm ) a lepeného bezpečnostného skla.

 • Zábradlia

  Zábradlia

  Systém zábradlí vhodne dopĺňa interiérové a exteriérové návrhy na vstupoch administratívnych budov, priemyselných a obchodných spoločností, bánk, letísk. Je esteticky plne integrovateľný do systému inštalácií turniketov a bránok, čím sa stávajú priestory vstupov štýlovo kompletné, s predpísanými únikovými zónami a v súlade s architektonickým návrhom. Systém pozostáva z modelov radu BH-01 a MB-15. Séria BH-01 Táto séria je určená predovšetkým do interiérových priestorov ako doplnok k turniketom a bránkam, ktoré sú konštruované do výšky pása prechádzajúcich osôb. Vlastnosti: - 30 typov rôznych prvkov navzájom prepájaných sp...

 • Zábradlia kované

  •Vyrábame moderné aj kované zábradlia •Materiály: oceľ, nerezová oceľ, hliník, alebo ich kombinácia • Povrchová úprava: farba syntetická, farba prášková, alebo pozinkovanie. •Prevedieme zameranie, výrobu, dopravu, aj montáž •Výhodné ceny

 • Ponúkame zábradlia

  Ponúkame zábradlia

  Popísať jednotlivé druhy zábradlí je prakticky nemožné. Napriek tomu je možné zábradlia zhotoviť z nerezu, mosadze, železa, ich kombinácií ako aj kombinácií s drevom. Podobne delenia je možné uplatniť aj pri celých samostatných schodiskách. Uvítame aj návrhy architektov, ako aj samotných zákazníkov na prevedenie zábradlí. Súčasťou našej ponuky je aj návrh schodísk a zábradlí na počítači s grafickou vizualizáciou s interaktívnymi zmenami priamo zákazníkom. Súčasťou dodávky je aj konštrukčné riešenie a zameranie a to v prípade kompletnej dodávky - zdarma.

 • Nerezové zabradlia,brány aploty

  Nerezové zabradlia,brány aploty

  výroba nerezového zábradlia, brán a plotov

 • Brány - zábradlia - prístrešky - konštrukcie

  Ponúkame výrobu a montáž kovaných ako aj oceľových brán, plotov, samonosné brány pre priemyselné využitie ale aj pre domáceho spotrebiteľa. Montáž elektrického otvárania pre brány. Ponúkame výrobu a montáž lexanových prístreškov v akej koľvek veľkosti. Povrchovú úpravu všetkých výrobkov či už pieskovaním, zinkovaním alebo striekaním. Hkiníkové balkónové striešky a zatváracie systémy na balkony.

 • Zábradlia

  - Exteriérové – bežná alebo nerezová oceľ - Interiérové – bežná alebo nerezová oceľ

 • Kované zábradlia

  Kované zábradlia

  Zábradlia sú vyrobené podľa predstáv zákazníka.

 • Nerezove konštrukcie /zábradlia/

  Nerezove konštrukcie /zábradlia/

  Firma zaoberajuca sa výrobou nerezových zábradlí, iných konštrukcií z nerezu a ich montáž. Naša spoločnosť za zaoberá: návrh, výroba a montáž antikorových konštrukcií, s kombináciou drevo, sklo, plast. Konštrukcie ako sú balkónové a schodiskové zábradlia, stoly, schodiská, brány, grily, hrazdy, a rôzne konštrukcie podľa výkresovej dokumentácie. Sústreďujeme sa na výrobu v interiéri aj v exteriéri, zaoberáme sa zákazkovou výrobou.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Zábradlia 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.