Autobatéria Starting Bull

Autobatéria Starting Bull

Cenovo výhodná, robustná, osvedcená a celkovo vylepšená: Tak vyzerá batéria Starting Bull – Váš predajný hit tohto roka. Táto batéria umožní najmä zákazníkom, pre ktorých je rozhodujúca cena, vstup do sveta vysokokvalitných batérií znacky Banner a upúta špickovým vybavením a skvelým výkonom.

Okrem technológie cistého vápnika pre absolútnu bezúdržbovost ponúka nová batéria Starting Bull ešte lepšiu ochranu proti úniku elektrolytu. Už 12 najpredávanejších typov od 40 do 95 Ah bolo sériovo vybavených spolahlivou štvorkomorovou ochranou proti úniku elektrolytu bodujúcou u Vašich zákazníkov centrálnym odvodom plynov a integrovanou ochranou proti spätnému zápalu.

Dizajn je kvalitný a pútavý. Významnou mierou k tomu prispievajú nové kryty pólov a priebežné etiketovanie na veku pri všetkých typoch. Jednoduché priradenie zabezpecujú typové oznacenia s císlami DIN a UK. Štartovacie batérie pre osobné vozidlá s nízkym poctom prídavných spotrebicov.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Autobatéria Bike Bull

  Autobatéria Bike Bull

  Batéria Bike Bull je ideálna všade tam, kde je vyžadovaný plný výkon. Najmä motocyklistom ponúka táto batéria nabitá energiou všetko, čo treba na pôžitok z jazdy. Sortiment zahŕňa tri výkonové varianty: - Bike Bull - Bike Bull AGM - Bike Bull AGM+SLA

 • Autobatéria Energy Bull

  Autobatéria Energy Bull

  Energy Bull od firmy Banner je práve TOU SPRÁVNOU špeciálnou batériu pre koníčky a voľný čas. A práve v tejto oblasti stále rastú nároky na moderné batérie pre dlhodobé vybíjanie. Na to má Banner novú odpoved‘: nová Energy Bull. Základom je excelentný počet nabíjacích cyklov a ľahké nabíjanie. Výraznejšie než kedykoľvek predtým, a teda s podstatným zlepšením sa prezentuje komfortná údržba, zabezpečenie proti vytečeniu a bezpečnosť prevádzky. Opätovnou výrobou Energy Bull potvrdzuje Banner svoju pozíciu ako predajca s moderným výrobným programom aj na špeciálne účely použitia. KDE JE ENERGY BULL DOMA. Banner Energy Bull je absol...

 • Top Silver - autobateria

  Top Silver - autobateria

  CHARAKTERISTIKY A VÝHODY: - slitina Pb Ag - protiexplozivní kapsle - separátory high performance - vyšší startovací proud a kapacita - menší koroze - nižší spotřeba vody - pomalejší samovybíjení Jedná se o baterii, která byla vyprojektována a vyrobena za použití nejnovější technologie olovo stříbro a která je schopna zaručit vynikající výkon, s nízkou korozí mřížky a dlouhou životností baterie. Použitím nejlepších slitin zaručuje pomalejší vybíjení ve srovnání s ostatními bateriemi, což dokazuje, že jde o výrobek na vysoké technologické úrovni.

 • Autobatéria Bosch S3 12V 70Ah 640A (+ vpravo) autobatérie

  Autobatérie Bosch S3 12V 70Ah 640A (+ pravá strana) Akumulátor Bosch S3 Spoľahlivosť a štartovací výkon so zodpovedajúcou cenou pre vozidlá s neveľkým rozsahom vybavenia. Vlastnosti: napätie: 12V, kapacita 70Ah, štartovací prúd: 640A. Rozmery (D x Š x V) v mm: 278 x 175 x 175.

 • Autobatéria Bosch S3 12V 45Ah 400A (+ vľavo) autobatérie

  Autobatérie Bosch S3 12V 45Ah 400A (+ ľavá strana) Akumulátor Bosch S3 Spoľahlivosť a štartovací výkon so zodpovedajúcou cenou pre vozidlá s neveľkým rozsahom vybavenia. Vlastnosti: napätie: 12V,kapacita 45Ah,štartovací prúd: 300A. Rozmery (D x Š x V) v mm: 219 x 135 x 225.

 • Autobatéria Bosch S3 12V 56Ah 480A (+ vľavo) autobatérie

  Autobatérie Bosch S3 12V 56Ah 480A (+ ľavá strana) Akumulátor Bosch S3 Spoľahlivosť a štartovací výkon so zodpovedajúcou cenou pre vozidlá s neveľkým rozsahom vybavenia. Vlastnosti: napätie: 12V,kapacita 56Ah,štartovací prúd: 480A. Rozmery (D x Š x V) v mm: 242 x 175 x 190

 • Autobatéria MONBAT dynamic 75Ah

  - EN 1200A

 • Autobatéria MONBAT 44Ah

  - EN 410A

 • Autobatéria MONBAT dynamic HD 180Ah

  - EN 1200A

 • VARTA BLUE dynamic - autobatéria

  BLUE dynamic je najpredávanejšou radou na trhu s náhradnými autobatériami. To je dobrý dôvod pre prezentáciu nástupcu na ešte vyššom stupni vývoja. BLUE dynamic svojou výkonnosťou zodpovedá, alebo dokonca predbehne pôvodné vybavenie. BLUE dynamic poskytuje pri kapacite až do 95 Ah mimoriadnu bezpečnosť a dostatočnú kapacitu aj pri náročnejšom elektronickom vybavení a je tak všestrannou batériou s pokrytím veľkej časti trhu. To platí aj pre špecifické rozmery batérií pre ázijské autá.

 • VARTA BLACK dynamic - autobatéria

  Kvalitu v tomto prípade získate za veľmi dobrú cenu. To umožňuje náhradu, ktorá je nákladmi primeraná veku a hodnote vozidla. Nový BLACK dynamic je preto ideálnou batériou pre staršie, menšie autá, ktoré majú menej dodatkových spotrebičov a tým tiež nižšiu potrebu energie. Je samozrejmé, že VARTA svojou inovatívnou technológiou aj tak nadchne. Nakoniec je značka, ktorá bola inštalovaná aj v novom vozidle a ktorá je schopná vyhovieť najvyšším nárokom.

 • VARTA SILVER dynamic - autobatéria

  Maximálny výkon pre maximálne nároky. 10 modelov novej rady SILVER dynamic určuje nové merítka na trhu a v súčasnej dobe dokonca prevyšuje požiadavky medzinárodných výrobcov áut. Spoľahlivé zásobovanie aj pri nadpriemerne vysokej spotrebe energie, vysoký výkon pri studenom štarte (520-920 A) aj za extrémnych klimatických podmienok a najvyššia rezervná kapacita (52-110 Ah) robí z tejto zásobárne energie vrcholový produkt tria dynamic.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Autobatéria Starting Bull 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.