Obklady a suché rezivo

Bežne robíme 1,5cm, 2cm a 2,5cm hrubé obklady.
Na objednávku sme schopný vyrobiť aj iné hrúbky obkladov i dlážkovice.
Na objednávku vieme vyrobiť i obojstrannú dlážku a obklad.
- terasové dosky
- zrubový obklad
- palubový obklad
- bavorský (tatranský) obklad
- obklad s vkladaným perkom
- dlážkovica
- neomietané (neosámované) dosky suché, šúpané, hobľované
- plotové dosky rovné i s oblúkom
- dosky so zaoblenými hranami
- lišty rohové i podkladové
- brikety


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Sortiment obklady a dlažba

  Spoločnosť je dodávateľom obkladov a dlažieb od všetkých významných tuzemských aj zahraničných výrobcov: - Villeroy & Boch - Imola - Keraben - Appiani - Marazzi - Lasslesberger - RAKO Sortiment zahŕňa tiež príslušenstvo: - špárovačky: MAPEI, KIESEL, CIMSEC - lepidlá: MAPEI - lišty: SCHLÜTER SYSTEMS, PROFIL CZ V ponuke sú výrobky z materiálov: - keramických glazovaných - keramických slinutých - sklenených Široký sortiment obkladov a dlažieb je doplnený aj o všetky ďalšie prvky: - listely - pásky - dekory - bordúry - sokle - schodovky - mozaiky

 • Kamenné obklady

  Upravíme Vám kameň na mieru. V prípade potreby Vám vieme obklad priamo vieme zapracovať na Vami vybrané miesto.

 • OBKLADY A DLAŽBY

  - predaj a montaz obkladov a dlazieb

 • Keramické obklady a dlažby

  Ponúkame veľké množstvo obkladov a dlažieb nielen do kúpeľne. Navštívte nás a dlažbu, či obklad vhodný do vášho interiéru si určite vyberiete.

 • Drevené obklady

  Drevený obklad je svojimi vlastnosťami použiteľný v interiéri aj exteriéri na obklad stien, stropu, altánku, prístrešku a svojím vzhľadom zlepšuje dizajn celého objektu.

 • Truhlárenská výroba - Fasády, obklady a podlahy

  Truhlárenská výroba - Fasády, obklady a podlahy

  Fasády, obklady a podlahy Fasády a obklady : * kvalitní palubkové a kosené obložení několika různých druhů * v kombinaci s tlakovou impregnací se zárukou na desítky let * výroba z kvalitního listnatého i jehličnatého řeziva * hotové obložení balíme a paketujeme dle přání zákazníka * po dohodě vyrobíme i nestandardní tvar Palubové podlahy: * kvalitní podlahové palubky v dřevině smrk a dub * rozměry a množství po dohodě se zákazníkem

 • Obklady, dlažby, sadrokartón

  Realizujeme rekonštrukcie bytových jadier (za 7 dní, podľa dohody), rekonštrukcie kúpelní rodinných domov(obklady všetkých druhov), pokládku dlažieb všetkých druhov, pokládku plávajúcej podlahy a drevenej podlahy(dlážkovica), montáž sadrokartónu.

 • Realizácia montáže obklady, dlažby

  Kompletná ponuka na kľúč dodávka a montáž.

 • Fasádne obklady z agátového dreva

  Fasádne obklady z agátového dreva

  Fasádne obklady z agátového dreva majú extrémnu životnosť až 40 rokov. Na povrchovú úpravu sa používajú moderné olejové lazúry v mnohých odtieňoch s UV filtrom, ktorý zabraňuje zošednutiu dreva. Mnohí architekti však v súčasnosti naopak preferujú prirodzené zošednutie drevenej fasády.

 • Plastové obklady

  Dnešný trend v stavebníctve uprednostňuje v exteriéri používať stále viac výrobkov z plastov. Ponúkame Vám tatranský profil z PVC. Obľubu u zákazníkov si získal vďaka svojim prednostiam, ktorými sú: • moderný estetický vzhľad • tepelná izolácia • vynikajúca odolnosť voči vplyvom prostredia • jednoduchá montáž • minimálna údržba – možnosť umývania • recyklovateľnosť

 • Sklenené obklady do kuchyne

  Nahraďte tradičný keramický obklad so špárami súvislou sklenenou plochou, ktorá se veľmi ľahko udržiava a zároveň dodá vašej kuchyni príjemný a moderný vzhľad. Sklenené obklady Grafosklo umožňujú výber z mnohých grafických motívov, ktoré môžete vo svojom byte zopakovať na ďalších miestach a tým si vytvoriť dizajnovo zladený interiér. Každá kuchyňa sa stane vďaka sklu s grafikou jedinečným prvkom v interiéri. Výroba a inštalácia je riešená podľa dispozícií domu alebo bytu vrátane umiestenia na kuchynskú linku na mieste. Zákazník tak neriskuje, že by vyrobené sklo s grafikou malo iné rozmery, než aké sú požadované pre osade...

 • Sklo s grafikou pre obklady do kuchyne

  Sklenený program Grafosklo (sklo s grafikou) pre kuchyne a kuchynské štúdiá vychádza z moderných trendov. Originálny vzhľad vašej kuchyne môžu zabezpečiť naše sklá s grafikou, použité na hladkých sklenených plochách. Program grafického skla vám umožní vybrať obrázok z ponuky našich dizajnérov, ktorý vám bude najviac vyhovovať a bude naväzovať na dizajn vašej kuchyne.

 • Murárske, maliarske práce, obklady, dlažby, parkety

  Murárske, maliarske práce, obklady, dlažby, parkety

  Realizujeme rekonštrukcie bytov, bytových domov Maliarske, murárske práce, sadrokartonové systémy Stavby RD, základové dosky Predaj a dovoz stavebného materiálu

 • Obklady

  Sú jednou z najrozšírenejších sekcií a zahŕňajú kúsky od popredných zahraničných výrobcov. Na výber máte rôzne rozmery, farebnosť a takisto štruktúru. Nechajte sa zlákať rôznymi tvarmi alebo napríklad pôsobivou mozaikou.

 • Obklady a dlažby

  Při výběru keramických obkladových prvků zvažujte kromě estetického vzhledu i náročnost podmínek použití, které při nákupu vždy projednejte s prodejcem a zvolte vhodný typ obkladového prvku. Obklad, jehož nákup zvažujete, může vykazovat kolísání v odstínu a designu oproti barevným odstínům a vzorům použitým při prezentaci na internetu nebo na ilustračních fotografiích. Při nákupu v autorizovaných prodejnách máte reálnou možnost si zkontrolovat výrobek před nákupem, zda barva a povrch plně odpovídá Vašim představám.

 • Fasádne obklady

  Fasádne obklady

  fasádne obklady

 • Fasádne obklady

  Fasádne obklady

  fasádne obklady

 • Fasádne obklady

  Fasádne obklady

  fasádne obklady

 • Keramické obklady s imitáciou prírodného kameňa

  Keramické obklady s imitáciou prírodného kameňa

  Představujeme Vám zcela novou produktovou řadu v sortimentu fa. ARTSTYL-keramické obklady s imitací přírodních kamenů.(Španělsko) Tyto výrobky vinikají především kvalitním zpracováním, vynikajícími provozními vlastnostmi a jsou obvzláště vhodné pro použití v interiérech a na fasádách domů. Díky jejich odolnosti vůči mastnotám, čistícím prostředkům, kyselinám a alkáliím, jsou také využívány např. v kuchyních, koupelnách,sprchách a bazénech. Tloušťka keramických obkladů činí pouhých 9-10mm, a jejich váha nepřesahuje 22kg/m2. Veškeré produkty této série jsou mrazuvzdorné, což umožňuje jejich uplatnění v podobě venko...

 • Obklady z umelého kameňa

  Obklady z umelého kameňa

  Dovolte nám představit obklady a dlažbu z umělého kamene , s povrchem přírodního kamene a ručně vyráběných cihlových pásků. Škála našich výrobků zahrnuje imitace břidlice, opuka, pískovec, staré přepálené cihly a další materiály, jejich plastičnost je 10 až 60mm.V našem sortimentu naleznete cca 250 typů obkldů od našich i zahraničních výrobců.

 • Keramické obklady a dlažby

  Novoker Predaj širokého sortimentu keramických obkladov a dlaždíc. Kerko Kúpeľne - Balza, Candy, Eden,Gotic, Inspiration, Lola, Niris, Pesca, Rosa Série RAKO - Concept, Concept Plus, Coral, Mikado, Remix, Shikoku, Vanity, Wenge Rako Keramické obklady a dlažby pre kompletné riešenie kúpeľní, podláh a kuchýň v interiéri, balkónov, terás a bazénov v exteriéri. Ucelený systém keramických obkladov pre architektov, projektantov, odborníkov s dôrazom na vysoké technické požiadavky. Ceramika Paradyz Obklady a klažby kúpeľňové, kuchynské, mozaiky, salónové, terasové, keramická hmota, nové kolekcie

 • Kuchynské obklady a dlažby

  Kuchyňa je dôležitým miestom každej domácnosti. Mnoho ľudí ju považuje za ich najobľúbenejšiu miestnosť a preto si zaslúži zvláštnu pozornosť pri jej zariaďovaní. Obklady a dlažby do kuchyne od spoločnosti MAAG môžete doplniť o zaujímavé dekory alebo mozaiky.

 • Obklady a dlažby do kúpeľne

  Dovozca talianskej keramiky pre vás zaisťuje aj obklady a dlažby do kúpeľne. Pomôžeme vám vytvoriť kúpeľňu vašich snov. Ponúkame vám širokú ponuku obkladov do kúpeľní. Môžete si vybrať zo zaujímavých dlažieb a doplniť ich rôznymi mozaikami. Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

 • Exteriérové obklady a dlažby

  Exteriér Vášho domova ponúka množstvo príležitostí pre použitie obkladov a dlažieb, ktoré zvýraznia celkový dojem vašej lodžie, balkóna či okolia bazénu. V našej ponuke nájdete mrazuvzdorné dlažby aj dlažby pre zvlášť namáhané priestory. Nazrite preto do galérie s dlažbami do exteriéru a vyberte si vhodnú exteriérovú dlažbu od MAAGu.

 • Interiérové obklady a dlažby

  Obklady a dlažby sú neodmysliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Tie od spoločnosti MAAG vytvára skutočne luxusný dojem. Prednosťou našej ponuky je najmä pestrosť výberu. Spoločnosť MAAG ponúka len tie najkvalitnejšie talianske obklady a dlažby, ktoré môžete vhodne doplniť o zaujímavé mozaiky. Nahliadnite do našej galérie a v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

 • Interiérové obklady a nábytkové dvierka Holz in Form

  Interiérové obklady a nábytkové dvierka Holz in Form

  Dýhované reliéfne panely s jemnými aj hlbokými štruktúrami exkluzívneho vzhľadu a špičkovej kvality od Nemeckého výrobcu Holz in Form pre interiérové obklady v obytných aj obchodných priestoroch a taktiež vhodné na nábytkové dvierka a iné designové riešenia.

 • Fasádne obklady a balkónové výplne

  Fasádne obklady a balkónové výplne

  Dodávame exteriérové HPL kompaktné dosky pre fasádne obklady a balkónové výplne. Materiál dodávame vo formátoch 3050x1300; 2800x1300; 2800x2040; 5600x2040 a v hrúbke 6, 8 a 10 mm. Podľa Vašej požiadavky je možné dodať materiál narezaný na presné rozmery.

 • Plastové obklady na podhlady

  Plastové obklady na podhlady

  Plastové obklady na podbitie. Obkladové profily z plastu s uv stabilnou foliou.

 • Pohľadový betón - MDF panely s betónovými štruktúrami pre obklady pulty aj nábytok

  Pohľadový betón - MDF panely s betónovými štruktúrami pre obklady pulty aj nábytok

  Pohľadový betón na MDF paneloch - materiál s betónovými štruktúrami pre tvorbu interéru a výrobu nábytku. Kancelária + vzorky v Bratislave: Pekná cesta 15 Bratislava - Krasňany Čas stretnutie dohodnúť telefonicky alebo emailom

 • Keramické dlažby, obklady

  Hlavným predmetom podnikania je obchod s keramickými dlažbami, obkladmi a obchod so zmiešaným tovarom a tiež sprostredkovateľská činnosť. Dlhodobo spolupracujeme s renomovanými producentmi z celého sveta a pravidelným vzdelávaním zamestnancov vytvárame optimálne podmienky pre kvalitný výber tovaru.

 • Keramické obklady a dlažby

  - Rako, Villeroy & Boch, Lasselsberger, Keope, Kerko, NovaBell, Armonie Arte Casa, Idea ceramica, Opoczno, Ceramika paradyz, Polcolorit, Gustavsberg, Alfalux, Marconi, Ceramiche Supergres, Tubadzin, Panaria ceramica, EnergieKer, Peronda, Zalakerámia

 • Celoplošné obklady z umělého kamene

  • Využití u kuchyňských linek a v koupelnách •Jednoduchá montáž,odpadá spárování • Absolutní životnost

 • Detské obklady a dlažby

  Detské obklady a dlažby

  Deti chcú objavovať svet a tešia sa ak je svet okolo nich farebný. Prichádzame z novou sériou čísiel, písmen, zvieratiek a rôznych iných detských motívov, určenou pre každú detskú kúpelňu,škôlky, základné školy, oddychové centrá, detské kúpaliská, pediatrické ambulancie a nemocnice.

 • Fasády a obklady

  Drevo má nespočetné množstvo dobrých vlastností, vďaka ktorým je stále obľúbeným a atraktívnym. My vám chceme ponúknuť riešenie, ako si skrášliť a zároveň aj uchrániť vašu stavbu pred nadbytočným únikom tepla. Šindľové fasády sú najrozšírenejšie u našich západných susedov v Rakúsku, kde sa tento spôsob izolácie stal tradíciou. Táto rokmi overená metóda pomaly nachádza uplatnenie aj u nás. Drevené fasády nielenže majú vynikajúce izolačné vlastnosti, ale aj zanechávajú kladný estetický dojem a sú absolútne ekologicky nezávadné.

 • Lepiace tmely na obklady a dlažby

  - Škárovacie hmoty Izolácie kúpeľní, balkónov a terás - Izolácie základov a soklov - Epoxidy a epoxidové podlahy - Sanačné omietky - Krycie nátery na betón

 • Dlažby, sanita, obklady

  Dlažby, sanita, obklady

  Návrh, dodávka, realizácia kúpeľní a interiérov na kľúč. Predaj exkluzívnych dlažieb, obkladov sanity a armatúr za najlepšie ceny. Hansgrohe, Grohe, Hasa, Kludi, Gessi, Bandini, Antonio Lupi, Oras, Duravit, Laufen, Keramag, Roca, Villeroy & Boch, Kaldewei, Hüppe, Dornbracht, Ronal, Duscholux, Palme, Ravak, Keuco, Simas, Kos, Ariostea, Bisazza, Cerim, Floorgres, L.I.K.E., Lord, Tiffany, Mosaico+, Mirage, Novabell, Rex, Sant, Agostino, Sky Tech, Trend

 • Korkové obklady

  Korkové obklady

  Skvělé vlastnosti korku nejsou vlastní jen podlahám, ale také obkladům. Hlavními důvody využití korku pro tyto účely je nejen tepelná a zvuková izolace, ale i výborný vzhled korkových obkladů. Díky příznivé ceně a jednoduché instalaci se korek v interiérech používá čím dál tím víc.

 • Obklady a dlažby

  Naša firma realizuje montáž obkladov a dlažieb z keramiky, kameňa, žuly, andezitu, travertínu. Taktiež sa venujeme výstavbe kamenných oplotení a obkladom a dlažbám z kameňa. Montujeme keramické obklady a dlažby do novostavieb domov, bytov a obchodných priestorov. Použitím kvalitných materiálov, dodržiavaním technologických postupov a odborne zaškoleným montážnym tímom zaručujeme kvalitu prevedenej montáže obkladov a dlažieb. Aktívne spolupracujeme s predajcami a výrobcami keramických obkladov a dlažieb, kamenných obkladov a dlažieb čím sa dostávame na čelo firiem poskytujúcich služby a profesie v stavebníctve. Menším investorom v...

 • Obklady exteriéru

  Zaoberáme sa aj povrchovou úpravou Topstone. Povrchy Topstone sú zmesou prírodného kameniva a špeciálnej živice. Táto kombinácia zaručuje vysokú pevnosť povrchu a jeho maximálnu odolnosť voči vonkajším vplyvom. povrch je: - mrazuvzdorný - vodopriepustný, čo uvítate najmä na príjazdových cestách, chodníkoch a v okolí bazénov - nešmýka sa a v zimnom období má výborné protišmykové vlastnosti - nie je náročný na údržbu v lete, ani v zime

 • Obklady interiéru

  Nadarmo sa nehovorí dvakrát počuť, ale raz vidieť. Na trhu je veľa majstrov obkladačov , no len málo z nich, Vám dá možnosť, pozrieť si prácu aj dopredu.

 • Obklady celodrevenné

  Obklady celodrevenné

  Obklady už jestvujúcich železobetónových alebo oceľových konštrukcií. Všetky prvky obkladu schodiska sú drevené. Pohodlie pri chôdzi je závislé na geometrii nosnej konštrukcie.

 • Obklady kombinované

  Obklady kombinované

  Nosná konštrukcia schodiska zo železobetónu alebo ocele. Tu je taktiež v prevažnej miere využívané drevo. Časti zábradlia môžu byť kombinované rôznymi materiálmi. Pohodlnosť schodiska je daná konštrukčným riešením nosnej konštrukcie.

 • Keramické obklady a dlažba

  Keramické obklady a dlažba

  Obklady a dlažba sú nenahraditeľným materiálom pri zariaďovaní bytu, ktorý umožní dotvoriť dizajn Vašej kúpeľne či kuchyne. Široká škála produktov ponúka uspokojiť aj tie najnáročnejšie predstavy o peknom domove či prevádzke. Používajú v rôznych tvaroch, rozmeroch a farbách, tvoria súčasť povrchových úprav stavby. Keramický obklad alebo tiež keramický obkladový prvok je tenkostenný stavebný prvok zo zmesi ílov, pieskov, taviv a farbív používaný predovšetkým na obloženie stien, podláh a fasád. Vlastnosti obkladu určujú vhodnosť obkladu pre rôzne použitia. Technické a fyzikálne vlastnosti sú určované podľa rôznych nori...

 • Obklady a dlažby

  Obklady a dlažby

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti pokladania obkladov a dlažieb.

 • Obklady, dlažba a plávajúca podlaha

  Obklady, dlažba a plávajúca podlaha

  Dodávka aj montáž.

 • Keramické obklady a dlažby

  - Exkluzívne kúpeľňové keramické obklady a dlažby vrátane dekoratívnych prvkov - Glazované a neglazované keramické dlaždice gresového typu - Keramické kuchynské obkladové prvky

 • Korkové obklady

  Korkový obklad v kombinácii s korkovou podlahou výrazne zvyšuje dizajnový komfort, či už pri dobovom alebo modernom nábytku. - korkový obklad je antistatický, preto sa na ňom neudržiava prach a je odolný voči drevokaznému hmyzu, hubám a plesniam. - zabezpečuje aj optimálnu zvukovú izoláciu - 22dB.

 • Drevené obklady

  Drevené obklady

  Ponúkam drevené obklady s kompletnou montážou a povrchovou úpravou v interiéry a exteriéry.Rôzne profily obkladov,podľa požiadavky zakazníka.

 • Obklady, dlažby

  Ponukam obklady a dlažby z prirodneho a umeleho kamena, za najnissie ceny. Cenove ponuky a obhliadky zdarma.

 • Murárske práce, obklady a dažby

  Murárske práce, obklady a dažby

  ponúkame murárske prace potrebne na rekonštrukcie rodinných domov bytov tiež rôznych verejných priestorov


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Obklady a suché rezivo 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.