Sedák se šňůrkami prošitý

Sedák se šňůrkami prošitý

Pěkný sedák 40x40 cm, potisk a nebo jednobarevný se šňůrkami, potah 100% bavlna , náplň 100% PUR


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Podsedáky

  Podsedáky

  V sekcii nájdete podsedáky pre pohodlné sedenie doma i na záhrade. Podsedáky sú dodávané v mnohých veľkostiach, jednoduché v tvare štvorca, zložené v tvare L, v mnohých farebných prevedeniach. Z ponuky našich podsedákov si určite vyberie každý.

 • Sedák na zem

  Sedák na mokrú zem, prípadne do snehu. Mäkký a pohodlný. Približné rozmery : 40x30x2cm (roztvorený)

 • Dzarm PVC sedák pre dynamické sedenie

  Dzarm PVC sedák pre dynamické sedenie

  Při dynamickém sezení dochází k mobilizaci dolního úseku bederní páteře a tím k prevenci bolestivých stavů při dlouhém a strnulém sezení. Sedák se také využívá k provádění balančních cviků ve stoji. Tak se rovněž zlepšuje dynamika celé páteře. Působení masážních hrotů na plosku nohy zlepšuje propriocepci a prokrvení dolních končetin.

 • Sedáky na objednávku

  Materiál : 100% Polyester s teflonovou úpravou proti presiaknutiu tekutín. Vhodný do interiéru i do exteriéru. Informujte sa aj na iné rozmery a hrúbky sedákov, ako sú uvedené. Upevnenie na suchý zips, popod stoličku.

 • Sedák tvarovaný 39 x 39

  Na výrobu tvarovaných sedákov bola použitá polyuretánová pena o hrúbke 2 cm. Povrchový materiál je 100 % bavlna alebo je použitý povrchový meteriál so zložením 80 % bavlna + 20 % polyester. Upevnenie na stoličku pomocou šnúriek.

 • Červený klinový sedák pre vzpriamené zdravé sedenie

  Používanie klinového sedáku odbremeňuje chrbticu od nerovnomerného zaťažovania medzistavcových platničiek a zabezpečuje tak ergonomicka a anatomicky správne držanie tela. Táto zdravotná pomôcka je vyrobená z jedného tvar-udržateľného kusu. Odolný kryt klinového sedáku je možné prať na 30°C.

 • Klinový sedák pre vzpriamené zdravé sedenie

  Používanie klinového sedáku odbremeňuje chrbticu od nerovnomerného zaťažovania medzistavcových platničiek a zabezpečuje tak ergonomicka a anatomicky správne držanie tela. Sedák je vyrobený z jedného tvar-udržateľného kusu. - odolný kryt je možné prať na 30°C

 • Sedák Petzl CANYON C86

  Sedák Petzl CANYON C86

  Pevný, nenasiakavý materiál zaručuje ľahkosť a dlhú životnosť vašich vodných dobrodrúžstiev. Odnímateľná a vymeniteľná ochranná sedačka Protectin Canyon chráni neopren voči oderu. Oporu poskytuje polstrovaný pás širokou penou a zvyšuje pohodlie. Upínacie oko je zosilnené materiálom Dyneema a pre pohodlnejšie zlaňovanie je umiestnené vyššie nad pásom. Pás a nožné popruhy sú opatrené prackami DoubleBack. Pútka na materiál sú voči oderu zosilnené.

 • Sedák Petzl HIRUNDOS C36

  Sedák Petzl HIRUNDOS C36

  Hirundos a extrémne lezenie idú spolu ruka v ruke. Je ultra ľahký, technológia Frame Construction je dovedená na maximum. Tkaná polyesterová sieťovina na vnútornej strane odvádza vlhkosť a urýchluje schnutie aj vo vlhkom prostredí. Dierkovaná pena v páse a nožných popruhoch ešte viac zvyšuje priedyšnosť. Vďaka štyrom pútkam na materiál je možné používať aj na viacdĺžkových cestách Big Wall a v horách. Pracka DoubleBack umožňuje zapínanie jednoducho a ľahko jednou rukou. Zosilnené naväzovacie oko má vyššiu odolnosť voči oderu. Elastické nožné popruhy zvyšujú rozsah veľkostí.

 • Sedák Petzl SELENA C55

  Sedák Petzl SELENA C55

  Selena je dámska verzia sedáku Sama.Je šitá na mieru žien, čo znamená že tvar pásu je navrhnutý tak, aby dokonale sadol na ženský pás a bedrá. Vyššie položenie pásu sa dosiahlo predĺžením naväzovacieho oka. Rovnako bol upravený pomer medzi veľkosťou pásu a nožných popruhov.Selena je sedák určený na športové lezenie a dlhšie cesty. Elastické nožné popruhy držia na nohách a poskytujú pohodlie v prípade pádu alebo odsadnutia beztoho aby ombmedzovali pohyb pri lezení. Pre maximálne pohodlie a opory pri dlhých letných dňoch, boli u technológie Frame Construction použité materiály a sieťovina, ktorá rovnomerne rozkladá tlak po celej ploche. Tka...

 • Sedák Petzl CORAX C51

  Sedák Petzl CORAX C51

  Dôkaz jedinečnosti firmy Petzl že existuje spojenie univerzálny a viac účelový s názvom Corax. Systém Frame Construction s priedyšnými filamentami rovnomerne rozkladá tlak a poskytuje maximálnu oporu a pohodlie. Polyesterová sieťovina na vnútornej strane odvádza vlhkosť a urýchľuje schnutie vo vlhkých podmienkach. Priedyšnosti naviac pomáha aj dierkovaná pena v páse a nožných popruhoch. Veľkosť pásu sa nastavuje jednoducho vďaka dvom prackám DoubleBack a ich konštrukcia zabraňuje nesprávnemu zapnutiu. Naväzovacie oko je zosilnené a má zvýšenu odolnosť voči opotrebovaniu. Vybavený je dvoma slotmi pre nosič materiálu Caritool.

 • Fan sedák

  Fan sedák

  Materiálové zloženie a vlastnosti: - vrchná látka zo 100% Polyesteru (vhodnej na potlač rôznymi technológiami) - spodná PVC vrstva (zabezpečuje hydroizolačné vlastnosti produktu pri nasadení v mokrých a vlhkých terénoch) - PU pena (zabezpečuje tepelnoizolačné vlastnosti pri sedení) ripsovej pásky (ako doplnok dizajnovej stránky a zároveň funkcia uška na nosenie) - potlač technológiou sublimácie podľa požiadavky klienta.

 • Sedák PUZZLE

  Sedák PUZZLE

  Produkt sedák má veľké využitie v reklame - popri svojom efektnom dizajne ponúka navyše i špičkové úžitkové vlastnosti. Potlač a jeho tvar sa dá vo veľkej miere prispôsobiť predstavám zákazníka. Na obrázku môžete vidieť puzzle zostavené z jednotlivých sedákov (vyše 120 ks). Po skončení akcie sedák slúži svojmu pôvodnému účelu.

 • Sedáky na stoličky a polste. / Bavlnené

  Sedáky na stoličky a polste. / Bavlnené

  Sedáky na stoličky sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlnenej látky.Náplň je molitan alebo molitanová drť ktorá je kôli pocitu tepla kombinovaná s polyesterovým rúnom.Hrúbka molitanu môže byľ 10,20,30,40,a 50 milimetrov.Sedák je vhodný na vonkajšie aj vnútorné použitie.

 • Návleky na stoličky - Sedáky

  Návleky na stoličky - Sedáky

  Návleky na stoličky ponúkame šité na mieru. Materiál na návleky na stoličky je použitý zo vzorkovníka obrusov, taktiež s teflónovou úpravou. Pri výrobe návlekov na stoličky je možná kombinácia s dekoračným materiálom ako voal, organza, dekoračná sieťka a dekoračný záves, ktoré sú tiež obsiahnuté v našej ponuke. Návleky na stoličky v spojení s použitím materiálu identického s obrusmi vytvára elegantný celok a je neodmysliteľnou súčasťou sviatočného stolovania.

 • FIT vankúš a FAN sedáky

  FIT vankúš a FAN sedáky

  Novou produktovou líniou v našej výrobe sú výrobky podporujúce zdravie a zdravý vývoj, rehabilitačné a relaxačné účinky. Veľmi zaujímavou a v dnešnej dobe veľmi prínosnou pomôckou pre väčšinu populácie je FIT vankúš®. FIT vankúš® je schválená zdravotnícka pomôcka, ktorá je praktickou náhradou FIT lopty s nespornými pozitívnymi zdravotnými efektami na chrbticu. FIT vankúš oproti FIT lopte je cenovo prístupný, použiteľný prakticky v každom priestore a pri mnohých bežných denno-denných činnostiach (práca, relax, šoférovanie, voľný čas apod.) Na Fit Vankúš je možno aplikovať akúkoľvek potlač digitálnej kvality, takže produkt mô...

 • Flou multisedák

  Jednoduchá lavica so sklopnými sedákmi vhodná napr. do čakární, alebo konferenčných miestností. Spodný rám je oceľový v čiernej farbe, sedadlá je možné objednať plastové, drevené alebo čalúnené.

 • Star multisedák

  Jednoduchá celokovová lavica s jedným odkladacím priestorom. Vhodná napr. do čakární, alebo konferenčných miestností. Možná vo farbe šedej, čiernej alebo mosadz. Možnosť až piatich sedadiel na lavici.

 • Sedáky - plážové lehátka

  Sedáky - plážové lehátka

  - Plážové lehátka - Sedáky

 • Sedáky na stoličky a polste. / Polyesterové

  Sedáky a polstre majú vrchný material 100% polyester.Polyesterová látka je vhodná na náročné použitie vo verejných , vonkajších ale aj vnútorných priestoroch.Má protišpinavú úpravu,nehorí plameňom-odtavuje sa,dá sa dobre prať,nemusí sa žehliť lebo sa nekrčí.Náplň sa používa molitan ,molitanová drť a polyester,alebo kombinácia molitan polyester.Hrúka 10,20,30,40,50 milimetrov.

 • Sedáky na stoličky a lavice

  - Technológia: sublimačná tlač (polyester) | pigmentová tlač (bavlna). - Materiál: URUK+ - so záterom t.j. hydrofóbnou úpravou, 100% polyester ............. URUK - bez záteru t.j. bez hydrofóbnej úpravy, 100% polyester ............. TREVIRA cs - nehorľavá úprava (DIN 4102-B1), 100% polyester - Rozmer a tvar: podľa požiadaviek zákazníkov. - Farebnosť a prevedenie: podľa požiadaviek zákazníka (Pantone Matching System). - Cena závisí od: materiálu | farebnosti | prevedenia | počtu objednaných kusov. - Pre každého zákazníka sa vypracováva samostatná cenová ponuka.

 • Detská sedačka - podsedák JUNIOR

  Detská sedačka - podsedák JUNIOR

  Univerzálny polystyrenový podsedák so snímateľným poťahom. Podsedák je určený pre váhovú kategóriu II-III a to od 15 až 36 kg. Farebné vyhotovenie podľa aktuálnej ponuky.

 • Sedáky na židle a polštářky

  Sedáky na židle a polštářky

  - ponúka sedáky na židle a polštářky v rôznych veľkostiach, tvaroch a farebných prevedeniach


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Sedák se šňůrkami prošitý 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.