Bytový textil pre penziony a ubytovny

Bytový textil pre penziony a ubytovnyBytový textil pre penziony a ubytovny 2Bytový textil pre penziony a ubytovny 3Bytový textil pre penziony a ubytovny 4Bytový textil pre penziony a ubytovny 5

Ložní textil - prestieradla, plachty, povlečenie, periny, vankůše, froté ručníky a osušky, utěrky


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Výstavba bytových a občianskych stavieb

  Výstavba bytových a občianskych stavieb

  - murárske a maliarske práce, - tesárske práce, - obkladačské práce, - dláždenie, - klampiarske práce, - vodoinštalačné práce, - elektroinštalačné práce, - akustické obklady stropov a stien.

 • Bytový textil

  - záclony - deky - poťahové látky - posteľná bielizeň - paplóny a podhlavníky - ručníky

 • Hydro-thermo-izolácie striech RD, bytových domov, výrobných hál

  So živičnými hydroizolačnými materiálmi sa profesne zaoberáme už od r. 1972, kde  v rámci bývalých komunálnych služieb sme robili hydroizolácie rovných striech, izolácie žúmp, základov rodinných a bytových domov. Niektoré ešte slúžia dodnes, ako napríklad miestne termálne kúpalisko v Turčianskych Tepliciach zrealizované v roku 1975. Za ten čas sme sa oboznámili s technológiou prác s rôznymi materiálmi ako napríklad: IPA, BITAGIT, ESTERBIT, FOALBIT, ALFOBIT, ACIBIT, SKLOBIT. Tak isto ako materiály, vývojom prešli aj rôzne pracovné postupy a náradia. V prácach dnes už s modifikovanými asfaltovými pásmi pokračujeme ako súkromná firma od r...

 • Bytový textil

  Bytový textil

  Sekcia Bytový textil obsahuje - deky, kuchynské sady, osušky, vankúše, prikrývky, obliečky, plachty, obrusy a utierky. Odporúčať môžeme najmä kvalitné vankúše a prikrývky vyrábané v EÚ. V ponuke sú základné modely vhodné pre každého a pre všetky ročné obdobia, na zimu ponúkame výrobok THERMO, ktorý vďaka dvojitej vrstve zahreje i v najväčšom chlade. Poteší tiež sada obsahujúca výtažok liečivej Aloe Vera, ktorá má blahodarné účinky na ľudský organizmus, prispieva k relaxácii a ukľudneniu, pomáha pri hojení rán a popálenín. - Deky - Kuchynské sady - Obaly a vrecia na odevy - Obliečky - Obrusy - Osušky - Utierky - Vankúše, ...

 • Rekonštrukcie bytov, bytových jadier a kúpeľní

  Rekonštrukcie bytov, bytových jadier a kúpeľní sú hlavným predmetom našej činnosti. Výmena bytového jadra sa vykonáva počas normálneho chodu rodinného života v rekonštruovanom byte. Pri rekonštrukcií bytového jadra používame materiály, ktoré zodpovedajú normám. Dovoz materiálu a odvoz starého jadra zabezpečíme vlastnými vozidlami. Vďaka dobrej organizácií a postupnosti prác, Vám vymeníme bytové jadro do päť dní s garanciou kvality.

 • Poistenie bytových domov aj pre eurofondy

  Poistenie bytových domov aj pre eurofondy

  Na požiadavky, ktoré neuverejnia korektné telefónne číslo nebudem reagovať! Spolupracujem so všetkými poisťovňami. Poistenie bytových domov Poistenie bytových domov je komplexný produkt, ktorý spája poistenie majetku a poistenie zodpovednosti za škodu a tým poskytuje vlastníkom bytov a nebytových priestorov optimálnu poistnú ochranu. Druhy poistenia: - Poistenie zodpovednosti za škodu z vlastníctva bytu a/alebo nebytového priestoru v bytovom dome - Poistenie majetku - Poistenie strojov a elektroniky Poistenie zodpovednosti za škodu z vlastníctva bytu a/alebo nebytového priestoru: Ako vlastníka bytu a/alebo nebytového priestoru vás toto pois...

 • Správa bytových domov

  Hlavnou činnosťou je správa správa nehnuteľností v zmysle zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov v znení neskorších zmien a doplnkov v jednotlivých bytových domoch – bytoch a nebytových priestoroch. Cieľom našej spoločnosti je spokojnosť vlastníkov bytov a nebytových priestorov v bytovom dome. V rámci správcovskej činnosti sa snažíme najmä o sprehľadnenie finančných tokov pre všetkých vlastníkov bytov, včasné riešenie technických, ako aj právnych problémov a aktívnu komunikáciu so všetkými vlastníkmi bytov.

 • Veľkoobchod vianočný bytový textil, deky, vankúše, návleky, obrusy

  Veľkoobchod vianočný bytový textil, deky, vankúše, návleky, obrusy

  Široká ponuka vianočného bytového textilu a doplnkov. Obrusy, behúne, prestieranie, deky, návleky, obrúsky už aj s vianočnými motívmi v rôznych farbách. Nákup pre veľkoobchodníkov je možný aj cez e-shop.

 • Veľkoobchod bytový textil, deky, vankúše, návleky, obrusy

  Veľkoobchod bytový textil, deky, vankúše, návleky, obrusy

  Ponúkame širokú ponuku návlekov, vankúšov, obrusov, behúňov, prestieraní a pod....háčkované obrusy a obrúsky, behúne, háčkované záclony, rôzne rozmery, rôzne vzory v bielej a béžovej farbe.

 • BYTOVÝ TEXTIL

  Vyrábame široký sortiment bytového textilu. Možnosť prispôsobenia podľa potrieb zákazníka a hotovej finalizácie do spotrebiteľského obalu.

 • Preprava batožiny resp. bytovych doplnkov

  ponukam možnosť prepravy batožiny resp. bytovych doplnkov (a pod.) na trase Košice - Bratislava a spať cez Rožňavu za cenu nákladov na palivo (dodavka- minibus Peugeot Boxer). Termin cca 24.- 25.6.2016

 • Bytový parfém Modrá orchidea

  Osviežujúci bytový parfém vnesie do vášho domova jedinečnú vôňu orchideí, ktorá je mocná a ohromujúca pre všetky zmysly, dokonale osvieži, povzbudí a skvele naladí.

 • Upratovanie bytových domov, spoločných priestorov

  Ponúkame Vám upratovanie Vašich bytoviek, panelákov. Ide o pravidelné upratovanie podľa dohody, väčšinou 2-3krát do týždňa, ovšem podľa požiadaviek vieme aj častejšie. Používame kvalitné čistiace prostriedky a moderné psotupy pri upratovaní, ktoré zabezpečujú kvalitné čistenie.

 • Upratovanie nebytových priestorov

  U nás Vám radi zabezpečíme čistiace služby pre Vaše nebytové priestory. Ponuku prispôsobíme presne podľa Vašich potrieb jednorázovo, prípadne s požadovanou pravidelnosťou. Kontaktujte nás okamžite! Dohodneme sa.

 • Upratovanie bytových priestorov

  Sme hrdí na to, že ku každému z Vás pristupujeme individuálne, preto zoznam ponúkaných služieb je len orientačný. Na základe Vašich požiadaviek sa flexibilne prispôsobíme každému. Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie ponuky. Vyskúšajte si naše pravidelné upratovanie prvý mesiac za polovicu cenníkovej ceny!

 • Komplexné rekonštrukcie bytov a bytových jadier

  Pri týchto druhoch rekonštrukcií zabezpečujeme všetky potrebné písomnosti – povolenia na potrebný rozsah rekonštrukcie efektívne a rýchlo. Zabezpečíme navrhovaný pôdorysný stav novej rekonštrukcie s dispozičným riešením podľa Vašich predstáv.

 • Zateplenie obvodových plôch bytových domov

  Zateplenie obvodových plôch vyhotovujeme viacerými certifikovanými systémami. Pri využití externých kontaktných zatepľovacích systémoch používame izolanty - polystyrén a minerálnu vlnu. Zateplenie sa vyhotovuje v technologických krokoch, ktoré kontroluje nezávislý certifikačný orgán. Všetky technologické postupy dodržujeme podľa najvyšších kritérií.

 • Komplexná obnova bytových domov

  Pri komplexnej obnove bytových domov zabezpečujeme kompletný profesionálny servis od A po Z. Prvoradým cieľom našej spoločnosti je poradiť konečnému spotrebiteľovi ako vyhotoviť obnovu za prijateľné cenové variácie. Ďalším cieľom je zabezpečiť pre Vás vyhotovenie diela s najvyšším stupňom kvality a garancie za nízke ceny, prijateľné pre všetky vrstvy obyvateľstva. Preto naša politika spĺňa všetky predpoklady pre spokojnosť zákazníka.

 • Upratovanie spoločných nebytových priestorov bytových domov v Bratislave a okolí

  Vítame Vás na stránke našej spoločnosti. Spoločenstvám vlastníkov bytov a správcovským spoločnostiam ponúkame upratovacie a čistiace práce v spoločných nebytových priestoroch bytových domov. Okrem pravidelného upratovania, ktoré vykonávame podľa odsúhlaseného harmonogramu, zabezpečujeme aj upratovanie jednorázové, ako napríklad upratovanie po stavebných a rekonštrukčných prácach. Pravidelné upratovanie v súčasnosti vykonávame pre viac ako 200 bytových jednotiek v Bratislave a okolí. Čistota vo Vašich vchodoch je z našej strany pravidelne kontrolovaná. Medzi ďalšie služby, ktoré ponúkame, patrí letná údržba (kosenie trávnikov, strihanie ži...

 • Bytový nábytek

  Vybrat si u nás můžete bytový nábytek, obývací stěny, sedací soupravy, ložnice, koupelnový nábytek, postele, dětské pokojíky, pohovky, matrace, stoly, stolky, židle, křesla a interiérové doplňky. Vždy se jedná o moderní design s dokonalou funkcí a kvalitou.

 • Nábytok bytový

  Nábytok bytový

  Ponúkame nábytky typizované i atypické vo farbách a ich kombináciách podľa vzorkovníkov od výrobcov laminodrevotrieskových panelov Kronospan, Egger, Kaindl, Wodego, Duropal.

 • Upratovanie bytových domov

  Zabezpečujeme pravidelné ale i jednorázové upratovanie spoločných priestorov bytových domov. Jedná sa o údržbové upratovanie spoločných priestorov vrátane výťahu, schodiska a vstupných priestorov. Táto služba obvykle zahŕňa zametanie a umytie priestorov, umytie výťahu a vstupných dverí, dezinfekcia kľučiek a taktiež umývanie okien.

 • Zateplenie fasád bytových domov

  - firma ponúka zateplenie fasád bytových domov

 • Komplexná obnova bytových domov

  - firma ponúka komplexnú obnovu bytových domov

 • Čistenie spoločných priestorov bytových domov

  - Čistenie spoločných priestorov bytových domov

 • Bytový a hotelový textil

  Bytový a hotelový textil

  Portfólio produktov spoločnosti je možné rozdeliť do nasledujúcich kategórií: vankúše a prešívané prikrývky, matracové chrániče, posteľná bielizeň, prestieradlá, dekoračné prikývky postelí a dekoračné vankúšiky, obrusy, prestierania, uteráky a osušky. Výrobky sú buď produkované priamo vo výrobnom podniku alebo nakupované od stálych a overených dodávateľov zo zahraničia. Hlavným výrobným programom spoločnosti je produkcia vankúšov a prikrývok plnených dutým polyesterovým vláknom s využitím modernej škandinávskej technológie, pre ktorú je charakteristické, že jemné pavučinky vlákna sa priamo prešívajú spolu s vrchným materi...

 • Zatepľovanie bytových domov

  Zatepľovanie bytových domov

  Spoločnosť AZ Profistavba Holíč Vám ponúka zatepľovanie bytových domov KZS podľa požiadavky a potreby klienta. Spolu so zatepľovaním realizujeme aj ostatné práce ako sú výmena okien a dverí, výmena kopilitov, rekonštrukcie a opravy striech, zatepľovanie striech a povál, maliarske a murárske práce v interiéri spoločných priestorov, pokládku PVC,obkladu a dlažby na schodištiach a v spoločných priestoroch. Pri kompletných stavebných prácach ponúkame klientovi aj zhotovenie projektovej dokumentácie, termovízie, vybavenie stavebného povolenia, vybavenia úveru a na konci aj vybavenie kolaudácie. Cena za zateplenie plášťa s novou fasádnou omietkou sa p...

 • Prestavba bytových jadier

  Prestavba bytových jadier

  Prestavbou bytových jadier sa naša firma zaoberá od roku 1997. Ponúkame kompletné služby pri prestavbe, od návrhu, poradenstve, cenovej ponuky a samotnej realizácii prestavby. Samozrejmosťou je kompletná dodávka stavebného materiálu, sanity, obkladov a dlažieb po konzultácii a dohode so zákazníkom. Pri prestavbách celého bytu vykonávame komplet služby: Omietanie, maľovanie, sadrokartón, výmena radiátorov, pokládka plávajúcich podláh, výmena okien. Úprava bytov na bezbariérové. Prestavba bytového jadara už od 3900.- eur. Bytové jadro už od 3660,- Vykonávame pílenie panelov do hrúbky 15 cm bez použitia príklepových mechanizmov na základe vyprac...

 • Rekonštrukcia bytových jadier

  Rekonštrukciu Vášho bytového jadra ponúkame v týchto troch základných programoch.

 • Rekonštrukcie bytových jadier

  - stavebné úpravy bytov aj domov - vyrezávanie zárubní - výmena zárubní a dverí v panelových aj tehlových domoch - murárske práce - pokladanie dlažby a obkladačiek - elektrikárske práce - plávajúce podlahy - vodoinštalačné práce

 • Projekce rodinných a bytových domů, hal, administrativních a výrobních objektů

  Předprojektová příprava - radonové měření, hydrogeologický posudek, výškopis a polohopis - studie, (technické a technologické řešení) - energetický štítek - hluková studie, studie oslunění, zastínění - technologickou část - stavebně architektonickou část - statickou část - požárně bezpečnostní řešení - technické zařízení budov - elektro-silnoproud - VZT-vzduchotechnické zařízení - ZTI-zdravotechnické zařízení - ÚT-vytápění,tlakový vzduch - EPS-elektropožární signalizace, EZS a další. - zpevněné plochy, komunikace, parkovací stání - přípojky vody, plynu, elektro - hlavní vodovodní, plynové, kanalizačn...

 • Kompletná obnova bytových domov

  Kompletná obnova bytových domov

  Zateplenie+fasada bytovych domov kompletna repasacia balkonov a zabradli na bytovych domov Generalne dodavanie stavieb prenajom lesenia zateplenie rovnych striech SIKA FATRAFOL VEDAG

 • Upratovanie bytov , domov, kancelárii , bytových vchodov a garáži.

  Kvalitné upratovanie zabezpečujeme skúsenými a školenými zamestnancami. Na každú zákazku vypracujeme samostatnú ponuku , ktorá bude presne cielená pre konkrétneho zákazníka.

 • Inovácia interierov, prerábanie bytových jadier, montáž sadrokartonových sistémov.

  - omietky - montáž SDK priečok, podhľadov, podkrovia - minerálne podhľady

 • Čistenie bytových , povalových a pivničných priestorov

  Naša spoločnosť disponuje technológiou na čistenie povalových priestoroch po neželaných návštevníkoch. Zabezpečujeme likvidáciu a čistenie po holuboch (mŕtve holuby a holubí trus) ako aj montáž preventívnych ochranných prvkov proti holubom a inému vtáctvu (sieťové systémy a hrotové systémy). Vypratanie takéhoto odpadu je dôležité pre ochranu stavieb (pri znečistení dreveného krovu trusom hrozí vážne poškodenie dreva hnilobou) a zároveň aj pre ochranu ľudí. Trus predstavuje ideálne prostredie pre šírenie rôznych baktérií a choroboplodných zárodkov. Veľké nebezpečenstvo a zdroj infekcií v tomto prípade predstavujú parazity, ktoré žij...

 • Prenájom nebytových priestorov

  Prenájom nebytových priestorov

  Ponuka prenájmu obchodných, kancelárskych a skladových priestorov so vstupom priamo z Južnej triedy. Možnosť parkovania pre zákazníkov vo dvore.

 • Prestavba bytových jadier

  Prestavba bytových jadier

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti bytových jadier.

 • Zateplovanie rodinných a bytových domov

  Zateplenie fasády, premalovanie. Akcia na zateplenie fasády silikonovou omietkou Caparol ( cena obsahuje: komplet material vrátane špaliet, práca, lešenie ) Zateplenie na komplet Omietka silikon 50mm EPS 1 m2 - cena 26€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silikon 80mm EPS 1 m2 - cena 28€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silikon 100mm EPS 1 m2 - cena 30€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silikon 150mm EPS 1 m2 - cena 32€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silkon 200mm EPS 1 m2 - 34€ aj s lešením Zateplenie na koplet Omietka silikon 100mm mineralna vata Isover 1 m2 - 34€ aj s lešením Premalovanie...

 • Bytový textil

  - Posteľné súpravy - Posteľné plachty - Paplóny - plachty - vankuse - uteraky

 • Bezplatné stavebné poradenstvo v oblasti výstavby a rekonštrukcie bytov, bytových domov, domov

  Nezávisle Vám poradíme a predložíme viaceré možnosti pri rekonštrukcii ako aj kalkulácie v každej oblasti našej spolupráce podľa Vašich potrieb. Dodáme potrebné informácie ohľadom jednotlivých ponúk zo spoločností. Následné sprostredkovanie Vašich potrieb a dohodnutie podmienok s jednotlivými spoločnosťami.

 • Rekonštrukcie kúpeľní a bytových jadier

  ?konzultácia a poradenstvo, návrh ?demontáž starých rozvodov, odvoz stavebného odpadu ?murárske práce, obklady, dlažby, maľovanie, stierka a pod. ?dodanie armatur, sanity, materiálu, keramiky ?kompletná inštalácia zariadenia

 • Prestavby bytových jadier

  Prestavby bytových jadier od podlahy po strop.

 • Kompletné rekonštrukcie bytov a bytových jadier

  Kompletné rekonštrukcie bytov a bytových jadier, obklady, dlažby, sadrokarton, voda, elektrika a všetky druhy stav. prác. Rýchlo, lacno, kvalitne Možnosť obhliadky na živo už hotových prác. K dispozícií kontakty s majitelmi.

 • Pre správcov bytových domov a SVB púkame:

  Servis a údržbu malých kotolní. Výmenu stúpačkových uzáverov. Opravy rozvodov kúrenia.

 • Bytový textil z pohodlia domova

  Bytový textil z pohodlia domova

  Najväčší internetový obchod bytového textilu na Slovensku: rímske rolety, závesy, záclony, dekoračné vankúšiky,sedáky, poťahy na stoličky a sedačky z IKEA, deky, obrusy,široký výber tkanín, bytové dekorácie, porcelán a keramika, ručníky, osušky, rôzne druhy tkanín, obrusy na Vianoce ...

 • Bytový textil

  - široký výber záclon - doplnky k záclonam a závesom - ponuka matracov - paplóny - prehozy, deky a prikrývky - vankúše - výplne do vankúšov, chrániče - rôzne typy obliečok a obrusovín - plachty - župany - uteráky, utierky, dekorácie a dečky - vitrážky - prestierania - kúpeľnové sety - kúpeľnové protišmykové podložky

 • Obnova bytových domov

  V priemernej domácnosti sa takmer dve tretiny energie spotrebujú na vykurovanie. Cez steny pritom uniká tretina celkových tepelných strát budov. Spolu so stratami tepla cez nevyhovujúce okná je to viac ako polovica. Keď potom príde vyúčtovanie za spotrebovanú energiu, nestačíme sa nad nedoplatkami čudovať. Pri kombinácii zatepľovacieho systému obvodových stien s výmenou okien alebo ich úpravou možno dosiahnuť výrazné zníženie spotreby energie na vykurovanie. Riešenie vysokej energetickej náročnosti budov je iba v dodatočnom zatepľovaní

 • Zateplovanie bytových domov

  Zateplovanie bytových domov

  Stavte na skúsenosti: V prípade, že plánujete zatepliť alebo komplexne obnoviť svoj bytový dom, stavte na skúsenosti ktoré vám ponúkame. Sme obchodno – stavebná spoločnosť pôsobiaca v oblasti zatepľovania a komplexnej obnovy budov a bytových domov certifikovaným zatepľovacím systémom. Náš tím má dlhodobé skúsenosti a odborné znalosti s prípravou, riadením a realizáciou zateplenia a obnovy bytových domov. Skúsenosti ktoré ponúkame, sme získali pri realizácii obnovy a zateplenia na viac ako 35 - tich bytových domoch o výmere takmer 60 000 m2. Realizácia prác: - Zateplenie bytových domov realizujeme zo závesných lávok alebo lešenia. Gara...

 • Upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch

  - pravidelné umývanie schodísk a medziposchodí - umývanie výťahu - umývanie okien raz za 6 mesiacov - umývanie zabradlí - umývanie sklenených častí vchodových dverí - zametanie vstupného chodníka - zotretie prachu z poštových schránok - zotretie prachu z hasiacich prístrojov a hydrantov - odstraňovanie nálepiek z vchodových dverí a vývesných skriniek

 • Rekonštrukcie bytov a bytových jadier Liptov

  Rekonštrukcie bytov a bytových jadier Liptov

  Rekonštrukcia – byt, bytové jadro, kúpeľňa, interiér, stierky, maľovanie, podlahy, obklady, dlažby, sadrokartóny.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Bytový textil pre penziony a ubytovny 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.