Kamerový set HD100-IN24

Set obsahuje:
- 1x HD-100
- 1x IN24 kamera
- 1x zdroj 12V 1000mA
- 1x kabel 20m (bez audia),
- dialkové ovládanie
- 2xCD


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Bezpečnostný kamerový systém

  Kamerový systém vám umožní prezeranie, nahrávanie a diaľkové monitorovanie vašej firmy, obchodu, kancelárie, domu atď. Vybraný objekt môžete monitorovať aj diaľkovo cez telefónnu linku, počítačovú sieť prípadne internet. Vždy budete vedieť, čo sa v ňom práve deje.

 • Piktogram samolepka TENTO priestor je monitorovaný kamerovým systémom

  Piktogram samolepka TENTO priestor je monitorovaný kamerovým systémom

  V ponuke máme samolepky piktogramy Tento priestor je monitorovaný kamerovým systémom. rozmer 10 x 10 cm. Pošleme aj na Dobierku. Nájdete nás na Hlavnej ul.22, PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Piktogram na sklo 10,5 x 15 cm objekt je chánený kamerovým systémom

  Piktogram na sklo 10,5 x 15 cm objekt je chánený kamerovým systémom

  Ponuka : Samolepka na sklo objekt je chránený kamerovým systémom. rozmer 10,5 x 15 cm . cena 1,19 € s DPH . Samolepka A 5 na sklo , 15 x 21 cm Chránené kamerovým systémom . cena 1,29 € s DPH . Pošleme na DOBIERKU . Nájdete nás na pešej zóne Hlavná 22, PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom Zornica. ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Samolepka 10 x 10 cm, Tento priestor je monitorovaný kamerovým systémom

  Samolepka 10 x 10 cm, Tento priestor je monitorovaný kamerovým systémom

  V ponuke máme samolepku pre označenie monitorovaného priestoru. rozmer samolepky 10 x 10 cm. cena 1,18 EUR s DPH / ks. Pošleme aj na DOBIERKU. Najdete nás na Hlavnej ul.22 Papiernictvo obaly v pasáži, oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Kompletný vrátane inštalácie - Kamerový systém Full HD IP PoE s 8 kanálovým NVR s 1TB HDD

  Kompletný vrátane inštalácie - Kamerový systém Full HD IP PoE s 8 kanálovým NVR s 1TB HDD

  8 x Kvalitne Full HD IP Kamery s IR prisvietením do vonkajšieho prostredia - statické 1 x PoE Ethernet switch 9x1Gb pre 8 kamier pre napájanie kamier 1 x NVR 8 Kanálovy sietový IP rekordér pre nahrávanie digitalného záznamu 1 x 1TB HDD pre uloženie záznamov v digitalnej podobe 1 x WAN router pre prístup cez internet/mobil/tablet 1 x Monitor 24 LCD pre zobrazenie náhladov kamier Cena je 2 999 Eur s DPH Bez inštalácie od ktorej záleží navýšenie o elektroinštalačný materiál Instalácia sa pohybuje od 20 do 80 hodin po 12Eur/hod.

 • Dodávka a montáž poplachových (EZS), kamerových (CCTV) a iných bezpečnostných technológii

  Pod pojmom technická služba chápeme službu, ktorá je zaisťovaná prostredníctvom technických zariadení – elektrická zabezpečovacia signalizácia (EZS), elektrická požiarna signalizácia – EPS, kamerové systémy – CCTV, dochádzkové systémy - ACCES.

 • Kamerový systém

  Kamerový systém zabezpečuje monitorovanie dôležitých priestorov. V ponuke kamerových systémov, často nazývaných ako priemyselná televízia, je široká ponuka kamier, záznamových a prenosových zariadení, ktorá sa neustále rozširuje.

 • Kamerový server

  Kamerový server

  Kamerové systémy sú v súčasnosti nevyhnutnou súčasťou vybavenia priestoru, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a následné vyhodnocovanie udalostí. Nenechávajte bezpečnosť na náhodu, ale zabezpečte seba, svojich blízkych a váš majetok, či už súkromný alebo firemný tak, aby ste sa mohli cítiť komfortne a bez obáv. Kamerové systémy rozdeľujeme na základné druhy a to: Analógové, predstavujú kamerový systém staršieho typu, ktorý je založený na uzavretom televíznom okruhu. Analógový kamerový systém využíva špeciálne koaxiálne káble pre prenos analógového signálu. Kvôli analógovému prenosu v norme PAL má ...

 • Kamerový systém (CCTV)

  V oblasti kamerových systémov dodávame a inštalujeme široký sortiment kamier a ďalších analógových i digitálnych komponentov od renomovaných výrobcov. Iinštalovaný kamerový systém umožňuje monitorovať strážený objekt a zároveň odradzuje potencionálneho páchateľa. Vďaka kvalitnému záznamu všetkych udalostí na stráženej (snímanej) scéne umožňuje vyhodnotenie krízových situácií a identifikáciu prípadného páchateľa.

 • Kamerový systém

  Kamerové sytémy umožňujú snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať vodeo obraz do PC pocou digitalizačných kariet alebo na harddisk digitálneho videorekordéra s vysokou kvalitou nahrávania. ( ďalej len DVR ). V DVR si môžeme nastaviť nepretržité nahrávanie ,v určitom čase ,alebo nahrávanie pri detekcii pohybu pred kamerou . Veľmi dôležitou súčasťou kamerových systémov je aj softvér inštalovaný v DVR alebo klientskom PC. Softvér kamerového systému umožňuje množstvo funkcií: on-line prehliadanie obrazu zo zvolenej kamery alebo zo záznamu, konfiguráciu systému (nastavenie záznamu z jednotlivých kamier podľa kalendára, pohybovej detek...

 • Kamerový systém, priemyselná televízia - CCTV, PTV

  Kamerový systém, priemyselná televízia - CCTV, PTV

  Systémy pre sledovanie vybraných priestorov. Možnosti a aplikácie sú takmer neobmedzene. Od jednoduchého priameho sledovania udalosti na monitore po záznam na HDD, pripojenie do miestnej siete LAN, internetu. V ponuke sú kamery od jednoduchých, ekonomicky nenáročných zariadení pre sledovanie priestorov s malými nárokmi na detailnosť záznamu až po diaľkovo ovládané PTZ kamery. Digitálne rekordéry sú takisto v rôznych kategóriach. Vhodnou kombináciou technológie dokážeme pre každého klienta vytvoriť systém zodpovedajúci jeho potrebám ako aj finančným možnostiam.

 • Kompletný 8 kamerový set

  8 kamerový SET, novinka v ponuke, komplet balenie v krabici.

 • Kompletný 4 kamerový

  Kamerový SET, novinka v ponuke, komplet balenie v krabici, ONLINE sledovanie.

 • Kamerovy set 4-ch KONIG/BCS

  Sada obsahuje: - Digitálny záznamník BCS-0404-LE-(kat. č 2188) - 4x Kamera KONIG G24SHR KG-GUARD (kat. č 3900) - HDD 500 GB (kat. č 7962) - Splitter 8x napájanie (kat. č 4030) - Adaptér SMPS 12V - 2500 m / 2,5 A (kat. č 1400) - 8 x F-konektor 5,9 mm (kat. č 9401) - 8 x F BNC (4034) - 4 x S-55 - 2.1/5.5 DC konektor (kat. č 9238

 • Inštalácia a montáž bezpečnostných a kamerových systémov

  Inštalácia a montáž bezpečnostných a kamerových systémov

  Firma sa zaoberá inštaláciou bezpečnostných a kamerových systémov, pre rodinne domy, firmy, školy, chaty a iné. Ďalej firma ponúka inštaláciu počítačových sietí. Firma taktiez vykonava elektroinstalacne prace.

 • Kamerový systém

  Kamerový systém

  Kamerový systém slúži na zobrazenie dôležitých častí objektu. Môže slúžiť ako zabezpečovací systém, prípadne ako doplnok pre zvýšenie komfortu. Videovrátnik je vhodný pomocník pri dverách. Ak niekto zazvoní, Vám sa stačí pozrieť na obrazovku a už viete kto zvonil. Videovrátnik je možné kombinovať so skrytou kamerou a použiť ho zároveň ako súčasť zabezpečovacieho zariadenia. Kamerový systém (priemyselná televízia) sa používa na sledovanie objektu a záznam dôležitých udalostí. Je možné ho kombinovať so zabezpečovacím systémom, prípadne ho priamo použiť ako zabezpečovací systém.

 • Objekt chránený kamerovým systémom samolepka

  Objekt chránený kamerovým systémom samolepka

  Ponuka samolepky Objekt je chránený kamerovým systémom. Vhodný piktogram na upozornenie sledovaného objektu, kamerovým systémom. V ponuke je aj opačný piktogram na sklo z vnútornej strany. rozmer 10,5 x 14,5 cena 1,19 € s DPH rozmer 15 x 21, cena 1,29 € s DPH Pošleme aj na DOBIERKU môžete si objenať aj u nás v predajni: PAPIERNICTVO obaly, Hlavná ul.22 v pasáži, oproti je Dom ZORNICA v Trnave. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota.

 • Bezpečnostný kamerový systém

  Bezpečnostný kamerový systém

  Komplexný systém ochrany bezpečnosti je vhodný na športoviská, do priemyselných budov, objektov, administratívnych, obchodných priestorov, škôl, rodinných, obytných domov a ponúka pripojenie bezpečnostných kamier a potrebný počet detektorov, ktoré tvoria komplexný - ucelený systém ochrany Vášho objektu. Ich cieľom je poskytnúť maximálnu bezpečnosť pre Váš domov alebo Vaše podnikanie. Ponúkaný systém, tvorí základná riadiaca jednotka a jednotlivé funkčné moduly čo umožňuje rozširovanie systému podľa rastúcich požiadaviek klienta.

 • Kamerový Set A2 490,00 EUR

  Kamerový Set A2 490,00 EUR

  Jednoduchý kamerový set s cenou 490,00 EUR..tvoriaci 4ks kamier s nočným videním do 12m,1ks DVR rekordera+HDD 500GB s možnosťou sledovania kamier odkiaľkoľvek na svete. Obsah balenia: •1x DVR rekordér s 500 GB hardiskom, •1x diaľkové ovládanie, •1x napájací adaptér pre DVR, •4x IR kamera Sony CCD 1/3 540TV riadkov, •4x 15m kábel, •1x napájací adaptér pre 4 kamery, •1x CD so softwarom, •1x užívateľský manuál

 • Kamerový SET B 670,00 EUR

  Kamerový SET B 670,00 EUR

  Jednoduchý kamerový set s cenou 670,00 EUR..tvoriaci 4ks kamier s nočným videním do 12m,vonkajšie kovové prevedenie krytie IP66 ,1ks DVR rekordera+HDD 500GB s možnosťou sledovania kamier odkiaľkoľvek na svete. Obsah balenia •1x DVR rekordér s 500 GB hardiskom, •1x diaľkové ovládanie, •1x napájací adaptér pre DVR, •4x IR kamera Sony CCD 1/3 600TV riadkov, •4x 15m kábel, •1x napájací adaptér pre 4 kamery, •1x CD so softwarom, •1x užívateľský manuál

 • Kamerový systém na záznamové zariadenie s HDD 500 GB

  Kamerový systém na záznamové zariadenie s HDD 500 GB

  Hdd kamerový rekordér mini prevedenie, na 3,5 HDD, záznam 4 kamier , USB výstup pre pripojenie k PC+software, infračervené diaľkové ovládanie , slim design, detekcia pohybu, šikovný rekordér ktorý sa dá pekne zamaskovať. Novinka v ponuke firmy ! Jediná kamera na trhu s pozorovacím uhlom až 110° do vonkajšieho prostredia. Gold housing, profesionálne prevedie, SONY CCD chip zaručuje kvalitný obraz. Napájanie kamery 12V/500mA. Kamera sa dodáva bez držiaka a adaptéra. Kamera má ako všetky ostatné vonkajšie kamery vyhrievanie. Pracovná teplota -30°C až +50°C, systém PAL, 420TV riadkov, krytie IP67, infra prisvetlenie 30 ...

 • Kamerový set HD100-IN24

  Kamerový set HD100-IN24

  Jednoduchá inštalácia a obsluha, možnosť použitia vlastného HDD a pripojenia ďalších troch kamier Set obsahuje: - 1x HD100 nahrávacie zariadenie - 1x kamera IN24 vnútorna - 1x zdroj 12V 1000mA - 1x kabel 20m (bez audia), - dialkové ovládanie 2xCD

 • Kamerový set HD400-4IN27

  Kamerový set HD400-4IN27

  Set vhodný do sendvičových stropov z možnosťou výberu objektívu Set obsahuje: - 1x HD400 nahrávacie zariadenie - 4x kamera IN27 vonkajšia - 1x zdroj 12V/2000mA - 4x kabel 20m (bez audia), - 1x rozbočovací kabel napájania - dialkové ovládanie, 2xCD

 • Kamerový set HD400-4R24

  Kamerový set HD400-4R24

  Najpredávanejší kompletný set s jednoduchou inštaláciou Set obsahuje: - 1x HD400 nahrávacie zariadenie - 4x kamera R24 vonkajšia - 1x zdroj 12V/2000mA - 4x kabel 20m (bez audia), - 1x rozbočovací kabel napájania - dialkové ovládanie, 2xCD

 • Kamerový set HD400-2R30

  Kamerový set HD400-2R30

  Možnosť pripojenia ďalších dvoch kamier kapacita zdroja aj rozbočovač na 4 kamery Set obsahuje: - 1x HD400 nahrávacie zariadenie - 2x kamera R30 vonkajšia - 1x zdroj 12V/2000mA - 2x kabel 20m (bez audia), - 1x rozbočovací kabel napájania - dialkové ovládanie 2xCD

 • Kamerový set HD400-2R24

  Kamerový set HD400-2R24

  Možnosť pripojenia ďalších dvoch kamier kapacita zdroja aj rozbočovač na 4 kamery Set obsahuje: - 1x HD400 nahrávacie zariadenie - 2x Kamera R24 vonkajšia - 2x kabel 20m (bez audia) - 1x zdroj 12V/1000mA - 1x konektor rozbočenia napájania - dialkové ovládanie 2xCD

 • Kamerový set HD100-R24

  Kamerový set HD100-R24

  Jednoduchá inštalácia a obsluha, možnosť použitia vlastného HDD a pripojenia ďalších troch kamier Set obsahuje: - 1x HD100 nahrávacie zariadenie - 1x kamera R24 vonkajšia - 1x zdroj 12V 1000mA - 1x kabel 20m (bez audia) - dialkové ovládanie 2xCD

 • Podavače s kamerovým systémem

  Podavače s kamerovým systémem

  Slouží k podávání a orientaci nesnadno oddělitelných dílů nebo dílů s velmi obtížnou orientací v klasických vibračních podavačích. Jsou sestaveny z víceosého manipulátoru se servomotory, soustavou dopravníků a kamerového systému. V porovnání s klasickými vibračními podavači mají tyto podavače následující výhody: - podávání nesnadno oddělitelných dílů - jednoduché řešení orientace dílů - podstatně nižší hlučnost - nevnáší do zařízení žádné vibrace, odpadá nutnost instalace speciálního antivibračního rámu pro uchycení podavače - minimální spotřeba stlačeného vzduchu (náklady na „zásobování“ jedné ...

 • Podavače s kamerovým systémem

  Podavače s kamerovým systémem

  Podavače s kamerovým systémem slouží pro podávání nesnadno orientovatelných, případně zapletených dílů. K jejich podávání slouží kamerou řízené chapadlo na manipulátoru. Jsou sestaveny z víceosého manipulátoru se servomotory, soustavou dopravníků a kamerového systému. Mezi velké výhody těchto podavačů patří nižšší hlučnost, minimální spotřeba stlačeného vzduchu, vysoký výkon, necitlivost na kvalitu rozvodné sítě.

 • Zabezpečenie a sledovanie kamerovým systémom

  Zabezpečenie a sledovanie kamerovým systémom

  V rámci bezpečnosti dnes kamerové sytémy predstavujú veľmi dôležitú úlohu. Jednako sú kamerové systémy omnoho dokonalejšie a prepracovanejšie ako kedysi. Na trhu je obrovské množstvo systémov a kamier a to od triviálnych až po špičkové. Je naozaj na zákazníkovi poprípadne dohode so zákazníkom aký systém mu bude namontovaný. Taktiež je dôležité či sa bude monitorovať celý priestor alebo len detaily(tváre, postavy, autá, poznávacie značky apod). Kamerový systém v spojení so zabezpečovacím systémom a systémom identifikácie tvorí obrovskú bariéru pre prípadné narušenie alebo vniknutie do objektu. Dnes sa dá zabezpečiť celý objekt vr...

 • Kamerový SET A 390,00 EUR

  Kamerový SET A 390,00 EUR

  Jednoduchý kamerový set s cenou 390,00 EUR..tvoriaci 2ks kamier s nočným videním do 12m,1ks DVR rekordera+HDD 500GB s možnosťou sledovania kamier odkiaľkoľvek na svete. Obsah balenia •1x DVR rekordér s 500 GB hardiskom, •1x diaľkové ovládanie, •1x napájací adaptér pre DVR, •2x IR kamera Sony CCD 1/3 470TV riadkov, •4x 15m kábel, •1x napájací adaptér pre 4 kamery, •1x CD so softwarom, •1x užívateľský manuál

 • Kamerový systém - Kamerové systémy

  Kamerový systém - Kamerové systémy

  Kamerové systémy sú v súčasnosti nevyhnutnou súčasťou vybavenia priestoru, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a vyhodnocovanie udalostí. Videosignál a zvukový výstup z jednotlivých kamier je možné ďalej spracovať rôznymi technológiami. Nenechávajte bezpečnosť na náhodu. Zabezpečte seba, svojich blízkych a Váš majetok, či už súkromný alebo firemný tak, aby ste sa mohli cítiť komfortne a bez obáv. Kamerový systém chráni Vás a Váš majetok, kdekoľvek sa nachádzate.

 • PTV - priemyselná televízia KAMEROVÝ SYSTÉM

  PTV - priemyselná televízia KAMEROVÝ SYSTÉM

  - priemyselná televízia KAMEROVÝ SYSTÉM

 • Bezpečnostný kamerový systém

  Kamerový systém so štyrmi CCTV kamerami s infraprisvietením a so záznamom už od 780 eur s dph

 • Inštalácie EZS a kamerových systémov

  Firma, je platným držiteĺom licencie na poskytovanie technických služieb.

 • Kamerový systém

  Kamerový systém odrádza prípadných zlodejov od vstupu do domu, c?ím sa znižuje riziko vykradnutia bytu. Vel?a prepadnutí a násilných trestných c?inov sa udeje práve vo vchode a pri výt?ahu, kamerový systém odrádza násilníkov od vykonania takýchto c?inov. Ak sa aj trestný c?in udeje, poskytuje dôkazy proti osobám, je vel?ká pravdepodobnost? identifikácie páchatel?a a jeho zadržania políciou. Zlepšuje prehl?ad o dianí vo Vaších priestoroch – poškodzovanie spoloc?ného majetku alebo o vstupoch nepovolaných osôb. Jednoznac?ne zvyšuje pocit bezpec?ia v spoloc?ných priestoroch a v bytoch.

 • Návrh a realizácia kamerových monitorovacích systémov

  - Sledovanie a záznam výroby - Sledovanie a záznam objektov

 • Hlavní rozdíly klasických a IP kamerových systémů

  Maximální rozlišení obrazu u klasických kamerových systémů je D-1 PAL (720×576). Rozlišení obrazu u IP kamerových systémů je od VGA(640x480), po HSXGA (5120×4096, 21Mpixel). V současné době se nasazují převážně kamery s HD rozlišením, HD 1080i (1920×1080) a HD 720p (1280×720). Při použití IP kamer s vyšším rozlišením získáme oproti klasickým kamerám detailnější obraz, snímané scény, nebo větší plochu snímané scény z jedné kamery. Lze najít při vhodném navržení Mpix kamer, pro danou situaci optimální řešení vysokého rozlišení, při vyšším pokrytí snímané scény, což nám umožní použití např. pro monitorování parkov...

 • Kamerový set HD400-4R30

  Kamerový set HD400-4R30

  Kompletný set s novými kamerami a OSD menu Set obsahuje: - 1x HD400 nahrávacie zariadenie - 4x Kamera R30 vonkajšia - 1x zdroj 12V/3000mA - 4x kabel 20m (bez audia), - 1x rozbočovací kabel napájania - dialkové ovládanie, 2xCD

 • Konektory ku kamerovým systémom

  Konektory ku kamerovým systémom

  - BNC-RG59 - BNC- UNI - BNC-SFF - BNC-SMM - BNC-T - BNC-CINCH

 • Zdroje ku kamerovým systémom

  Zdroje ku kamerovým systémom

  - ROZBOČOVAČ 1x4 - ZDROJ 12V-1A - ZDROJ 12V-2A - ZDROJ 12V-3A - ZDROJ 12V-5A - UPS záložny zdroj

 • Káble ku kamerovým systémom

  Káble ku kamerovým systémom

  - CCTV 20M VIDEO - CCTV 20M VIDEO-AUDIO - CCTV PROFI KOAX

 • Inštalácia a montáž bezpečnostných a kamerových systémov

  Inštalácia a montáž bezpečnostných a kamerových systémov

  Firma sa zaoberá inštaláciou bezpečnostných a kamerových systémov, pre rodinne domy, firmy, školy, chaty a iné. Ďalej firma ponúka inštaláciu počítačových sietí.

 • Kamerový systém

  Návrh a implementáciu kamerových systémov realizujeme najčastejšie po konzultácii so zákazníkom, pretože je potrebné vedieť, na čo má byť samostatný systém CCTV použitý. Pred samotnou ponukou a realizáciou je potrebné poznať objekt z hľadiska svetelných podmienok, snímanej plochy, kvality záznamu atď. Na základe týchto skutočností môžeme vykonať kamerové skúšky priamo na mieste s vybranými kamerami a objektívmi a následnú realizáciu.

 • Predaj a montáž kamerových systémov

  Kamerové systémy sú v súčasnosti nevyhnutnou súčasťou vybavenia priestoru, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a vyhodnocovanie udalostí. Videosignál a zvukový výstup z jednotlivých kamier je možné ďalej spracovať rôznymi technológiami. Nenechávajte bezpečnosť na náhodu. Zabezpečte seba, svojich blízkych a Váš majetok, či už súkromný alebo firemný tak, aby ste sa mohli cítiť komfortne a bez obáv. Kamerový systém chráni Vás a Váš majetok, kdekoľvek sa nachádzate. Preto Vám naša spoločnosť zabezpečí predaj a odbornú montáž takýchto systémov. - Ponúkame široký výber analógových a IP kamier - Pred...

 • Predaj kamerových systémov

  Predaj kamerových systémov

  - kamery - objektívy ku kamerám - napájacie zdroje - digitálne záznamníky - príslušenstvo

 • Kamerový set HD400-4IN24

  Set obsahuje: - 1x HD400 - 4x IN24 - 1x zdroj 12V/2000mA - 4x kabel 20m (bez audia), - 1x rozbočovací kabel napajania - dialkové ovládanie

 • Kamerový systém, priemyselná televízia - CCTV, PTV

  Systémy pre sledovanie vybraných priestorov. Možnosti a aplikácie sú takmer neobmedzene. Od jednoduchého priameho sledovania udalosti na monitore po záznam na HDD, pripojenie do miestnej siete LAN, internetu. V ponuke sú kamery od jednoduchých, ekonomicky nenáročných zariadení pre sledovanie priestorov s malými nárokmi na detailnosť záznamu až po diaľkovo ovládané PTZ kamery. Digitálne rekordéry sú takisto v rôznych kategóriach. Vhodnou kombináciou technológie dokážeme pre každého klienta vytvoriť systém zodpovedajúci jeho potrebám ako aj finančným možnostiam.

 • Montáž kamerových a zabezpečovacích systémov

  Naši technici sú profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami s montážou a servisom zabezpečovacích systémov. Používane iba kvalitné a certifikované zariadenia vyhovujúce tým najprísnejším kritériám ohľadom spoľahlivosti a životnosti Orientujeme sa hlavne na montáže do : - kancelárskych priestorov - firemných objektov - administratívnych objektov - skladových priestorov - rodinných domov - bytov - rekreačných objektov - atď...

 • IP kamerový systém

  IP kamerový systém obsahuje centrálny obslužný software, ktorý monitoruje, zaznamenáva, nastavuje a ovláda určité IP kamery. Software na správu IP kamery môže byť bezplatný, alebo licencovaný na daný počet IP kamier, monitorovacích pracovísk a vlastnosti software-u.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Kamerový set HD100-IN24 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.