Záručný servis

- vykonávame záručný servis vysokozdvižných vozíkov EP, Focotruck, TCM a manipulačnej techniky EP







 • Predaj, prenájom, servis záručný aj pozáručný, prívesy brzdené aj nebrzdené s akoukoľvek nadstavbou/

  Predaj, prenájom, servis záručný aj pozáručný, prívesy brzdené aj nebrzdené s akoukoľvek nadstavbou/

  Naša spoločnosť sa už 11 rokov úspešne zaoberá predajom a prenájmom prívesných vozíkov, výrobou konštrukcií a autoplachiet, sme dodavateľom autoplachiet pre renomovanu firmu PONGRATZ s.r.o. aj na vývoz do štátov europskej únie.

 • Záručný a pozáručný servis

  Pri nákupe požiarnotechnických zariadení je potrebné si uvedomiť, že podliehajú pravidelným kontrolám a skúškam, ktoré môžu vykonávať len odborne spôsobilé osoby. Je teda samozrejmosťou, že popri predaji zabezpečujeme ich kontroly, záručný servis a pozáručné opravy.

 • Záručný a pozáručný servis lisov

  Ponúkame zákazníkom záručný a pozáručný servis lisov a prídavných zariadení, poradenstvo, školenie a pravideľné technické prehliadky.

 • Záručný a pozáručný servis

  Záruka na produkty je 24 mesiacov. Pozáručný servis realizujeme na požiadanie zákazníka.

 • Pozáručné opravy – pozáručný servis

  Dôležitá činnosť vzhľadom na životnosť spotrebiča je pozáručný servis, prípadne pozáručná oprava. Preto by mal byť zverený odbornej, alebo autorizovanej firme, ktorá má originálne náhradné diely, vedomosti a skúsenosti. Cena originálneho dielu od náhrady sa v podstate neodlišuje. Tým je zaručená odbornosť opravy a Váš spotrebič má toho správneho lekára. Opravujeme elektrospotrebiče aj iných značiek. Rozsah našej činnosti je široký aj čo sa týka sortimentu: práčky, umývačky, sporáky elektrické, plynové, kombinované, varné dosky elektrické, plynové, indukčné, digestory, drobné spotrebiče - vysávače a mikrovlnné rúry, tl...

 • Záručný a pozáručný servis bielej techniky a elektrospotrebičov

  - Bosch - Siemens - Beko - Electrolux - Zanussi - Zelmer - Solac - Delonghi a iné

 • Záručný a pozáručný servis

  Naša firma Vám zabezpečí kvalitný a odborný servis.

 • Záručný a pozáručný servis v oblasti informačných technológií

  Záručný a pozáručný servis v oblasti informačných technológií

  Už od roku 1990 dodávame naším zákazníkom komplexné riešenia v oblasti informačných technológií. Počas tejto doby sme vždy poskytovali odborný záručný aj pozáručný servis na nami dodanú výpočtovú a kancelársku techniku. V prípade poruchy, alebo závady na zariadení sa zákazníci môžu obrátiť na naše servisné strediská v Bratislave, Nitre, Martine, Prešove a Košiciach. Odstránenie poruchy zariadenia poskytujeme: - u zákazníka - náš pracovník na základe telefonického objednania servisného zásahu navštívi klienta a priamo na mieste odstráni poruchu zariadenia, - v našom servisnom stredisku - klient prinesie pokazené zariadenie do ná...

 • Záručný a pozáručný servis

  Poskytujeme záručný a pozáručný servis na nami dodávané zariadenia ako aj zmluvný alebo jednorázový servis na iné zariadenia podľa potreby zákazníka. Servisujeme zariadenia od výrobcov Airpol, MARK, SCHNEIDER, FINI, ATLAS COPCO a ďalších. Poskytujeme služby opravy strojov a zariadení, detekciu závady, návrh opravy, zabezpečenie potrebných servisných dielov, opravu a odskúšanie opravených zariadení. Naši pracovníci majú bohaté skúsenosti s opravárenskou činnosťou.

 • Záručný a pozáručný servis

  Klientom poskytujeme záruku na tovar v zmysle Obchodného zákonníka. Na fínske sedacie súpravy poskytujeme 20-ročnú záruku na kostru z masívu. Vďaka odbornému teamu vyškoleného u našich dodávateľov zabezpečujeme svojim klientom aj pozáručný servis. V prípade, že klientovi poškodí sedaciu súpravu dieťa, domáce zvieratko, alebo vznikne akákoľvek iná nehoda, poškodenú, prípadne opotrebovanú časť prečaluníme a sedacia súprava tak nestratí na svojej hodnote. Túto službu si platí klient na základe predbežnej kalkulácie.

 • Záručný a pozáručný servis

  Zručný a pozárúčný servis a ďalšie servisné práce realizujeme na všetkých výrobkoch.

 • Záručný a pozáručný servis strojov

  - záručný a pozáručný servis strojov doma i v zahraničí, - oživenie a uvedenie strojov do prevádzky, - opravu chybných dielov výmenným spôsobom, - dodávku nových náhradných dielov.

 • Záručný a pozáručný servis

  Záručný a pozáručný servis

  nakladačov PPS Detva, vysokozdvižných vozíkov, motorov Perkins, Zetor, Lombargini, hydrauliky Sauer, vstrekovacích čerpadiel, zváracích robotov.

 • Záručný a pozáručný servis domácich spotrebičov

  Záručný a pozáručný servis domácich spotrebičov

  - Kávovary - Presovary - Žehličky - Hriankovače - Kuchynské roboty - Ponorné mixéry - Šľahače - Varné kanvice - Vysávače - Hriankovače - Kuchynské roboty - Odšťavovače na ovocie - Sušiče vlasov - Krájače - Kuchynské váhy - Fritézy

 • Záručný servis automobilov

  Záručný servis automobilov

  - mahindra - lada - niva - kalina - priora

 • Záručný a pozáručný servis

  Vykonávame na viac ako 40 značiek svetových výrobcov manipulačnej techniky.

 • Záručný a pozáručný servis

  Fotovoltaické systémy dodávame buď vo forme dodávky na kľúč alebo formou stavebnice. Záruka na kompletnú dodávku stavebnice je 36 mesiacov, v prípade dodávky fotovoltaického systému na kľúč poskytujeme záruku 60 mesiacov.

 • Servis záručný a pozáručný

  Záručný a pozáručný servis na všetky nami dodané zariadenia a ich časti, ale aj od iných výrobcov. Technická podpora pri riešení problémov týkajúcich sa priemyselnej automatizácie.

 • Pozáručný servis

  - vykonávame pozáručný servis vysokozdvižných vozíkov Desta, Detvan, TCM, Focotruck, Bauman, Transporta, Still, Yale, Nissan ..... a stavebných strojov HON a UNC

 • Zaručný a pozaručný servis tvarniacích strojov

  Nahradné diely na lisy, prídavné zariadenia, kompletné linky na spracovanie kovu.

 • Servis záručný, pozáručný - kompresory, sušičky

  Kompresory: - lamelové : MATTEI - skrutkové :MARK, FINI, SCHNEIDER, ORLÍK - piestové : FINI, SCHNEIDER, MARK, ORLÍK a iné - sušičky vzduchu, filtre, úpravné jednotky, separátory - vzduchové rozvody - pneumatické náradie

 • Záručný a pozáručný servis

  Zmluvný alebo individuálny servis podľa priania zákazníka: - plánovaný alebo periodický, - operatívny alebo non-stop, - hot-line alebo diaľkový ... - Prediktívna údržba a diagnostika - Modernizácia elektroiinštalácie a systému riadenia - Výmena náhradných dielov a opotrebovaného materiálu - Zálohovanie, upgrade aplikačného SW a jeho archivácia - Úpravy a zmeny v aplikačnom SW - Dolaďovanie parametrov procesu a optimalizácia riadenia - Správa údajov a databáz - Preklady textov v aplikačnom SW, transformácie dát a programov

 • Záručný a pozáručný servis

  - záručný servis pre dodané energetické zariadenia a elektrárne podľa podmienok kontraktu, - dodávky náhradných dielov a servisné zásahy podľa potrieb a požiadaviek zákazníka počas celej životnosti dodaného zariadenia, - preventívna údržba a generálne opravy dodaných zariadení podľa vopred dohodnutých plánov údržby a opráv na základe dlhodobých kontraktov so zákazníkom, - záručných a pozáručný servis prostredníctvom vlastných kapacít a pomocou špecializovaných subdodávateľov.

 • Záručný a pozáručný servis plynových zariadení

  Záručný a pozáručný servis plynových zariadení

  Poskytujeme záručný a pozáručný servis plynových zariadení nasledujúcich značiek: • Protherm • Junkers • Vaillant • Viessmann • Buderus • Leiber • Immergas • Geminox

 • Dodávka, inštalácia, záručný, pozáručný a pravideľný servis záložných napájacích zdrojov

  Sme výhradný servisný partner pre UPS APC, GE, EATON, TRIPP LITE a multimediálnych projektorov 3M.

 • Helpdesk, záručný i pozáručný servis, opravy a údržba zariadení

  Starostlivosť o zákazníka a zabezpečovanie Post sale servisných služieb vysoko odborným servisom v štandardoch vendorov IT, prípadne na základe SLA (Service Level Agreement) v exkluzívnom režime patrí medzi základné priority v ponuke služieb našej spoločnosti. Východiskovým parametrom nášho servisného potenciálu – záručného i pozáručného – je certifikované servisné partnerstvo s producentami hardvéru v špecializáciách a produktových radoch Hewlett Packard, IBM, Lenovo, Dell a pod. HelpDesk – kľúčový integrovaný bod zákazníka pre komunikáciu v prípade incidentu a štruktúrované procesy Service Operation podľa štandardov ITILu na pozad...

 • Záručný a pozáručný servis

  - zajišťujeme záruční i pozáruční sevis na veškeré námi dodávané výrobky a to do jednoho pracovního dne

 • Záručný a pozáručný servis

  Neoddeliteľnou súčasťou našich služieb je záručný a pozáručný servis po celú dobu prevádzky dodaného zariadenia.

 • Záručný a pozáručný servis

  Montáž a servis produktov spoločnosti vykonávajú odborne školení pracovníci, alebo zmluvné dealersko - servisné strediská na území celého Slovenska. Poskytovaná záruka na jednotlivé zariadenia od 12 do 60 mesiacov. Pozáručný servis zariadení je súčiastkovo zabezpečený na dobu 10 rokov.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk

Vyžaduje sa overenie


Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkom



Pre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.



X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555



Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:



Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Záručný servis 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.