Kontajnery kancelárske

Kancelárske kontajnery majú širokú škálu využitia. Sú jednoduché na prepravu a to z dôvodov správneho zabezpečenia a unifikovaným vonkajším rozmerom, ktoré umožňujú jednoduchú nakládku a manipuláciu.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Nosič kontajnerov dvojkolka, na vaňové kontajnery

  Nosič kontajnerov dvojkolka, na vaňové kontajnery

  PO repase

 • Vaňové, naťahovacie a skladové kontajnery

  Vaňové, naťahovacie a skladové kontajnery

  Menert spol. s r.o. vyrába vaňové a naťahovacie kontajnery, ktoré sú určené na zber, separovanie, zvoz komunálneho a priemyselného odpadu. Celozváraná konštrukcia z oceľových plechov hrúbky 3 až 6 mm zabezpečuje vodotesnosť a tuhosť vaňových kontajnerov. Sú dodávané v otvorenom alebo zatvorenom (s poklopom) prevedení s jedným alebo s dvoma úchytmi. Dvojnásobný krížový nástrek, ktorý môže byť prevedený v rôznych farebných vyhotoveniach, garantuje dlhodobú životnosť. Ročná produkcia o objeme tristo až štyristo kusov odzrkadľuje spokojnosť zákazníkov s kvalitou vyrábaných výrobkov.

 • Výroba - Izotermické kontajnery

  Výroba - Izotermické kontajnery

  Univerzálne izotermické kontajnery sú určené na umiestnenie navigačných, telekomunikačných, hydrometeorologických, ekologických, meracích a regulačných zariadení. Vyznačujú sa mimoriadne pevnou a pritom ľahkou sendvičovou konštrukciou. Sendvičová konštrukcia vyrobená zlepením vákuovou metódou z hliníkových materiálov a polystyrénu zabezpečuje výborné tepelno - izolačné vlastnosti, odolnosť voči korózií a takmer neobmedzenú životnosť. Kontajnery sú vyrábané v stacionárnom alebo mobilnom prevedení. Mobilné prevedenie je montované na samostatne ťahaných podvozkoch alebo ako nadstavba úžitkových či nákladných automobilov. O kvalite vyráb...

 • Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery sú konštruované pre náročné a trvalé nasadenia na stavbách alebo v priemysle. Konštrukcie kontajnerov umožňujú bezproblémovú manipuláciu so žeriavom a vysokozdvižným vozíkom.

 • Kontajnery v chladiacom a mraziacom prevedení

  Kontajnery v chladiacom a mraziacom prevedení

  Kontajnery z PUR panelov s oceľovou konštrukciou v rôznych dĺžkových prevedeniach.

 • Celodrevené kontajnery

  Celodrevené kontajnery

  Podľa druhu prepravovaného tovaru zhotovíme celodrevené kontajnery určené k ochrane tovaru pred mechanickým poškodením aj pred zvedavými pohľadmi nepovolaných osôb. Celodrevené kontajnery nachádzajú široké uplatnenie aj pri preprave nestáleho tovaru (sypké materiály v transportných vakoch alebo fóliách).

 • Dielenské skrine a kontajnery

  Dielenské skrine a kontajnery

  Zváraný korpus z oceľového plechu. Hrúbka plechu 0,7 mm 15 farebných odtieňov RAL. Vybavenie: na sokli, na nožičkách, na kolieskach

 • Stavebné kontajnery

  Stavebné kontajnery

  Výroba stavebných kontajnerov.

 • NOVÉ 1.000 litrové plastové nádrže – IBC kontajnery,

  NOVÉ 1.000 litrové plastové nádrže – IBC kontajnery,

  NOVÉ 1.000 litrové plastové nádrže – IBC kontajnery, NOVÉ od 150 € s potravinárskym certifikátom, s certifikátom na ropné produkty ( ADR, RID ) Paleta : drevená, plastová, oceľová. cena – použitej od 60 € vymytej nádrže / v 100 % stave / je od 80 –130 €, cena nádrže závisí po akom sú produkte, od saponátov až po potraviny v 100 % stave( nerozoznáte od novej ! ) Ceny sú bez dph,

 • NOVÉ 1.000 litrové plastové nádrže – IBC kontajnery,

  NOVÉ 1.000 litrové plastové nádrže – IBC kontajnery,

  NOVÉ 1.000 litrové plastové nádrže – IBC kontajnery, NOVÉ od 150 € s potravinárskym certifikátom, s certifikátom na ropné produkty ( ADR, RID ) Paleta : drevená, plastová, oceľová. cena – použitej od 60 € vymytej nádrže / v 100 % stave / je od 80 –130 €, cena nádrže závisí po akom sú produkte, od saponátov až po potraviny v 100 % stave( nerozoznáte od novej ! ) Ceny sú bez dph,

 • Nové 1.000 litrové plastové nádrže - IBC kontajnery

  Nové 1.000 litrové plastové nádrže - IBC kontajnery

  NOVÉ 1.000 litrové plastové nádrže - IBC kontajnery, s potravinárskym certifikátom, s certifikátom na ropné produkty ( ADR, RID ) s UN kódom. Paleta: drevená, plastová, oceľová. Cena – použitej od 60 € vymytej nádrže / v 100 % stave / je od 80 – 130 €, cena nádrže závisí po akom sú produkte, od saponátov až po potraviny v 100 % stave( nerozoznáte od novej ! ) Ceny sú bez dph.

 • Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery sú určené na skladovanie a prepravu rôznych druhov materiálov. Skladové kontajnery sú konštruované na veľkú záťaž, jednoducho sa premiestňujú pomocou vysokozdvižného vozíka alebo žeriavu.

 • Sociálne, sanitárne kontajnery

  Sociálne, sanitárne kontajnery

  Sanitárne kontajnery vzhľadom k variabilite je možné ich využitie ako WC a sprchové kontajnery, kontajnery pre telesne postihnutých. Vďaka neobmedzeným možnostiam ponúkame prevedenie odpovedajúce Vašim požiadavkám.

 • Kancelárske, obytné kontajnery

  Kancelárske, obytné kontajnery

  Široké využitie týchto typov kontajnerov umožňuje aj jeho rôznorodé prevedenie. Môžu slúžiť ako kancelárie, šatne, prípadne spojenie viacerých kontajnerov umožňuje vybudovať administratívnu budovu aj do troch poschodí. Z jednotlivých modulov je možné postaviť aj domčeky alebo iné ubytovacie stavby.

 • Sanitárne kontajnery

  Sanitárne kontajnery

  Sú plne porovnateľné s klasickými zariadeniami.Dostupné vo viacerých prevedeniach-samostatné WC,sprchové jednotky alebo ich kombinácie. Potrebujete zvýšiť kapacitu sanitárnych zariadení? Napíšte nám! Moderné materiály(keramika,nerez) prispievajú k ľahšej údržbe a dlhej životnosti.

 • Kancelárske a obytné kontajnery

  Kancelárske a obytné kontajnery

  Potrebujete rýchle a lacné zázemie pre prácu či ubytovanie,ktoré môže smelo konkurovať zabehnutým riešeniam? Naše jednotky sú najlepšou odpoveďou na vaše dlhodobé a krátkodobé problémy.Kontajnery sú plne vybavené (elektroinštalácia,kúrenie,WC,umývadlo,sprchovací kút...) Napíšte nám a vyriešte vaše problémy.

 • Prepravné a skladové kontajnery

  Prepravné a skladové kontajnery

  Potrebujete prepraviť alebo skladovať tovar? S naším prenájmom a predajom kontajnerov váš problém vyriešite. Prehliadky podľa kritérií IICL. Skladovanie na 70 depách po celom svete. Na Slovensku dostupné v Košiciach a Bratislave. Zavolajte nám a vyriešte váš problém.

 • Kontajnery na triedený odpad

  Kontajnery na triedený odpad

  Zvonové ekologické kontajnery - ECOBELL - sú určené pre separovaný zber odpadov s cieľom získania surovín pre ďalšie spracovanie. Sú vyrobené modernou technológiou rotačného odlievania plastov. Použité materiály ako aj celkové konštrukčné riešenie zabezpečujú bezporuchovú prevádzku, odolnosť voči poveternostným vplyvom, maximálnu funkčnosť, jednoduchosť obsluhy a prijatelnú cenu.

 • Predám použité IBC kontajnery 1000 l

  Predám použité IBC kontajnery 1000 l

  Predám použité 1000 lit. IBC kontajnery v dobrom stave v ochrannej klietke.Nečistené.Nie vhodné pre potravinárske účely.Nápustný a výpustný ventil.Paleta kovová,plastová a drevená. /cena dohodou+DPH/

 • Technologické kontajnery

  Technologické a atypické moduly patří mezi specifickou produktovou řadu, kterou nabízíme. V této oblasti nabízíme naše dlouholeté zkušenosti, které nám umožňují přinášet prvotřídní kvalitu a jakost, kterou naši globální partneři považují za standard. Díky našemu know-how a moderním přístupům připravujeme řešení a návrhy modulu na míru požadavků klienta i teritoriu. Naše technologické moduly splňují veškeré bezpečnostní požadavky, které se vztahují k oblasti, pro kterou jsou určeny. Technologické moduly CONTIMADE jsou navrženy tak, aby efektivně pomáhali rozvíjet Váš byznys.

 • Sanitární kontajnery

  Sanitární moduly z naší produkce dnes nabízí prvotřídní kvalitu, kterou dokládá unikátní řešení rozvodů vodoinstalace certifikovaný cechem instalatérů DVGW. Kvalita sanitárního modulu vychází již od samotné výroby, kdy klademe maximální důraz na dílenské zpracování a detaily ve finalizaci produktu tak aby užitná hodnota produktu byla co nejvyšší. Sanitární moduly vyrábíme jako trvalé stavby nebo jako dočasné řešení v rámci kulturních a společenských událostí (koncerty, festivaly atp.)

 • Polopodzemné kontajnery MOLOK

  Polopodzemné kontajnery MOLOK

  Naša spoločnosť je autorizovaným zástupcom fínskeho výrobcu polopodzemných kontajnerov MOLOK. Ponúkame širokospektrálne riešenie problematiky zberu a zvozu odpadov, vrátane úvodnej štúdie realizovateľnosti, projektu, vybavenia všetkých potrebných povolení, prieskum inžinierskych sietí pred osadením, dodávku a inštaláciu polopodzemných kontajnerov ako aj monitorovaci systém na sledovanie naplnenosti kontajnerov.

 • Stánky, kiosky, predajne, mobilne domy, obytné kontajnery.

  Ako výrobca sa špecializujeme na výrobu obytných kontajnerov, kioskov, predajný, kancelárií, mobilných domov, hausbotu a chaty. Využitie mobilných stavieb má veľmi široké uplatnenie. Ich možnosti využitia je aj na podnikateľské účely, ako kancelárie, vrátnice, predajne, kiosky, predajné stánky atd... štandardné rozmery (2500 mm x 6000 mm), alebo násobok týchto rozmerov ako modulárna výstavba, alebo podla požadovaných rozmerov zákazníka.

 • Kontajnery

  Vyrábame aj kontajnery dĺžky 10, 20, 30, až 40 stôp.

 • IBC kontajnery

  IBC kontajnery

  IBC kontajnery určené na prepravu nebezpečných vecí majú za cieľ pomôcť vyhnúť sa nehodám a chrániť ľudí, materiály a životné prostredie. WERIT IBC je vyrobený tak, aby spĺňali najvyššie požiadavky a sú schválené na prepravu nebezpečného tovaru. IBC kontajnery sú vyrobené z HDPE materiálu uložené v pozinkovanej oceľovej konštrukcii uložené na drevenej, plastovej alebo kombi palete. Ponúkajú možnosť bezpečného uskladnenia vody ,chemikálii , nafty , olejov a adblue. Kontajnery sú vhodné na pre prepravu horľavých kvapalín v potenciálne výbušných atmosférach pre Ex zóny 1 a 2. Veľkosti 600 / 800 / 1000 litrov

 • Závesné kontajnery 5 m3

  Špeciálne závesné kontajnery na veľkoobjemový odpad na reťazové zavesenia na automobily s výložno - výklopným ramenom konštrukcia oceľová s ochranou proti korózii ochranným náterom, farebné prevedenie nie je rozhodujúce objem min. 5 m3 nosnosť min. 6 t 2 x základný antikorózny syntetický náter a 2 x vrchný syntetický náter

 • Vaňové, naťahovacie a skladové kontajnery

  Vaňové, naťahovacie a skladové kontajnery

  Spoločnosť vyrába vaňové a naťahovacie kontajnery, ktoré sú určené na zber, separovanie, zvoz komunálneho a priemyselného odpadu. Celozváraná konštrukcia z oceľových plechov hrúbky 3 až 6 mm zabezpečuje vodotesnosť a tuhosť vaňových kontajnerov. Sú dodávané v otvorenom alebo zatvorenom (s poklopom) prevedení s jedným alebo s dvoma úchytmi. Dvojnásobný krížový nástrek, ktorý môže byť prevedený v rôznych farebných vyhotoveniach, garantuje dlhodobú životnosť. Ročná produkcia o objeme tristo až štyristo kusová odzrkadľuje spokojnosť zákazníkov s kvalitou vyrábaných výrobkov.

 • Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery sú konštruované pre náročné a trvalé nasadenia na stavbách alebo v priemysle. Konštrukcie kontajnerov umožňujú bezproblémovú manipuláciu so žeriavom a vysokozdvižným vozíkom. Podľa požiadaviek klienta sú možné rôzne úpravy.

 • Špeciálne kontajnery

  Špeciálne kontajnery

  Špeciálne kontajnery - technické vyhotovenie podľa potrieb zákazníka. Kontajnery pre umiestnenie technologických celkov - agregátový kontajner - bloková kotolňa (kogeneračná jednotka) - biofilter (čistenie vzduchu) - riadiaca miestnosť - rozvádzač, trafostanica - kompresorovňa - iné Technologický kontajner - CNL-1 Technologický kontajner s dvoma miestnosťami, zvukovo,tepelne a protipožiarne izolovaný, podlaha zo slzičkového plechu. Protipožiarna odolnosť zvonka 90 minút a zvnútra 30 minút. Nerezová záchytná vaňa. Odnímateľná strecha. Základný rám ZK-6500 Základný rám kontajnera. - Lakovanie : hrúbka suchého náteru 200 m? - Pieskov...

 • Kontajnery - predaj a prenájom. Kontajnerová preprava.

  Kontajnery - predaj a prenájom. Kontajnerová preprava.

  Predaj a prenájom ISO nových a použitých kontajnerov - skladových / námorných / lodných / prepravných, obytných / kancelárskych, špeciálnych. Logistika. Poradenstvo. Intermodálna preprava. Špedičné služby a zasielateľstvo do celého sveta. Kompletný logistický servis pre klienta a ku klientovi. Kombinovaná a námorná preprava /celokontajnerové a kusové zásielky/, cestná doprava /kontajnery, plachty/, železničná preprava /ucelené vlaky, kontajnerové a konvenčné zásielky/. Monitoring zásielok. Predaj námorných / bezpečnostných plomb.

 • Naftové čerpadlá na sudy a kontajnery

  Naftové čerpadlá na sudy a kontajnery

  - čerpadlá - výdajné stojany - pumpy - počítadlá

 • Mobilné kontajnery MPH

  Mobilné kontajnery MPH

  - kontajner je certifikovaný na prepravu podľa normy ADR 332019 a STN 650201 pre horľaviny II. a III. triedy (nafta, oleje a pod.) - je vhodný pre malé firmy a to hlavne pre zásobovanie strojov a techniky pri výjazdoch mimo firmu - objem kontajnera: 1000 l - mobilný kontajner zostava sa skladá z: - 1000 litrového kontajnera - výdajného zariadenia CUBE alebo ST - 4 m hadica - automatická výd. pištoľ - prietokomer - čerpadlo - nosná doska resp. skriňa zostavy - výkon 56 až 70 l/min - napájanie 230 V alebo 12 a 24 V - dĺžka hadice podľa požiadavky - možnosť prepojiť viac kontajnerov s výdajom na 1 čerpadlo

 • Kontajnery a plošiny

  Kontajnery a plošiny

  - sú vhodné pre rozličné druhy materiálu - plechová podlaha (spodok) má hrúbku 6 mm a steny 4 mm, spevnené profilmy - podvozok je vyrobený z valcovaných profilov, dno a steny z oceľových plechov, konštrukcia je vyrobená z joklových profilov - povrchová úprava je pieskovanie, základovanie a vrchné lakovanie podľa požiadaviek v odtieňoch RAL

 • Hákové kontajnery (Abroll)

  Hákové kontajnery (Abroll)

  Kontajner so zadnými rolkami podľa DIN 30722 určený pre hákový nakladač štandardne vyhotovený s dvojkrídlovými dverami s bočným zaistením, s pozinkovaným rebríkom a dookola navarenými háčikmi. Bočné steny majú hrúbku 3mm z materiálu EN S235JR, kontajnery sa vyrábajú v prevedení HEAVY, MEDIUM, LIGHT, ORCA.

 • Zberné kontajnery

  Zberný kontajner so zadnými rolkami určený pre hákový nakladač, môže byť vyhotovený pre zber odpadkov, zber skla alebo papiera.

 • Škatule/ potravinové kontajnery/ skladačky

  Škatule/ potravinové kontajnery/ skladačky

  Naše prepravky, potravinové kontajnery a skladacky sa používajú predovšetkým na prepravu flašiek, túb, striekaciek, vrchných castí, prázdnych alebo plných vreciek. Splnajú nielen požiadavky našich zákazníkov na kvalitu a hygienu, ale tiež riešia problémy spojené s námornou prepravou (korózia a vlhkost).

 • Plastové kontajnery

  Plastové kontajnery

  Náš sortiment kontajnerov vynikajúco zapadá do logistických retazcov našich zákazníkov. Ich pevnost, životnost a možnost obmeny z nich vytvára kritérium vo svojom sektore. Vrchné casti a palety sa vyrábajú za použitia dvojitého tabulového tvarovania termoplastov. Remene produktov Akylux® a Akyboard® sú plne adaptabilné, aby zodpovedali kontajneru alebo požadovanej nepoddajnosti.

 • Kontajnery na prepravu a skladovanie suchého ľadu

  Kontajnery na prepravu a skladovanie suchého ľadu

  Kontajnery sú vyrobené z polyetylénu a sú izolované polyuretánovou penou. Takáto konštrukcia má nízku hmotnosť a redukuje sublimáciu TCO2 na minimum. Výhody: - ľahká konštrukcia - maximálna izolácia a minimalizácia strát izolovaním veka kontajnera s použitím špeciálneho tesnenia veka - rozmery štandardizované na euro paletu - stohovateľné

 • Kontajnery na drobný separovaný odpad

  Kontajnery na drobný separovaný odpad

  Kontajnery na plechovky od spoločnosti Titan boli navrhnuté na zber menších množstiev recyklovateľných odpadov, akými sú hliníkové plechovky a konzervy, nespotrebované lieky alebo batérie. Tieto kontajnery majú dobrý dizajn a dobre vyzerajú, čo z nich robí riešenie použiteľné na verejných priestranstvách.. Kontajnery sú navrhnuté z masívneho polyetylénu, sú odolné voči účinkom UV žiarenia. Nevyblednú, neprasknú a nepodliehajú korózii. Kontajnery je možné používať v exteriéri aj v interiéri. Aj napriek svojej pevnosti sú kontajnery ľahké a prenosné, pričom je možné ich osadiť na miestach s obmedzenou plochou. Kontajnery sú dostupné v r...

 • Kontajnery na separovaný zber odpadov

  Kontajnery na separovaný zber odpadov

  Nádoby sa dodávajú v rôznych rozmeroch, tvaroch a farbách, čo umožňuje ich použitie na rôznych miestach. Aby sa zjednodušil proces triedenia, nádoby môžu byť farebne rozlíšené, a to v závislosti na type odpadu. Inovatívne dvierka z dvoch častí na spodku každej nádoby umožňujú jednoduché vyprázdňovanie a zabraňujú neoprávnenému prístupu. Nádoby sa vyprázdňujú pomocou štandardného systému hydraulického žeriava s 2 hákmi (HDS). Na nádoby je možné osadiť rôzne typy otvorov tak, aby nádoby spĺňali svoj účel - vrátane veľkých fliaš do objemu 5 l - a taktiež je možné nainštalovať špeciálne navrhnuté vrecká , ktoré sa používaj...

 • Kontajnéry pre ramenný systém

  Kontajnéry pre ramenný systém

  * Vaňové kontajnéry typu mulde - Štandartné - Otvorené - Kontajnéry s vekom-dekelmuldy - Kontajnéry uzavreté-mestské - Kontajnéry s klapkou - Kalové kontajnéry - Kontajnéry s odvodňovacou vložkou - Zápustné vane - Viacúčelové kontajnéry * Veľkoobjemové - Otvorené - So strechou - Skladovacie - Termomuldy * Nízkoprofilové * Kontajnéry na papier * Kontajnéry na sklo * Lisovacie kontajnéry * Sila * Transportné plošiny * Kontajnéry pre ramenný systém

 • Prepravné kontajnery rádioaktívnych odpadov (RAO)

  Prepravné kontajnery rádioaktívnych odpadov (RAO)

  * Kontajner na KRAO typ PKI / A Používa sa na prepravu kvapalných RAO z miesta ich vzniku do miesta likvidácie resp. uskladnenia. Pozostáva z nádržky z nehrdzavejúcej ocele uloženej v tieniacom telese z uhlíkovej ocele, ktorá má v hornej a dolnej časti vytvorené tlmiace zóny a z armatúrnej výbavy. V nádrži je uložené čerpadlo, miešadlo, snímače hladiny a ostrekovacie trysky pre dekontamináciu vnútra nádrže. Plnenie nádrže je pomocou cudzieho zdroja, vyprázdňovanie vlastným čerpadlom. Guľové kohúty v plniacej, vyprázdňovacej a dekontaminačnej vetve sú s elektrickým ovládaním. Činnosť kontajnera je ovládaná diaľkovo z panelu napojením 2 ká...

 • Abroll - kontajnery

  Abroll - kontajnery

  Je to otvorený kontajner, ktorý sa vyrába buď so zadnými dverami krídlovými, výkyvnou klapkou alebo vodotesnou klapkou. Je vhodný na uskladnenie a transport rôznych druhov materiálov. Proti úniku ľahkých látok, napr. papiera je vybavený háčikmi s možnosťou napnutia siete.....

 • Výklop. kontajnery-zatvorené

  Výklop. kontajnery-zatvorené

  Štandardné TIPPO kryté je prispôsobené väčšine vysokozdvižných a prepravných vozíkov, ktoré sú na trhu. My robíme aj špeciálne prispôsobenie podľa požiadavok zákazníka. Po dlhoročných skúsennostiach je konštrukcia TIPPO zásobníka upravená a zosilnená v miestach kde je to potrebné, aby užívateľ pracoval s maximálnou bezpečnosťou. Tippo zatvorené je s krytom. - automatický vyklápací systém je štandardný - automatické vyklápanie a vrátenie po vyprázdnení - Štandardná farba výrobku je modrá RAL 5010, iné farby sú možné s malým cenovým navýšením - možnosť dodania v nerezovom alebo galvanizovanom vyhotovení, napr. pre po...

 • Rollkontajnery

  Rollkontajnery

  Rollkontajnery sú určené pre skladovanie rôznych druhov a typov materiálu, polotovarov alebo hotových výrobkov. Kolieska im dodávajú vysokú variabilitu pohybu a stohovateľnosť zase efektívnu skladovateľnosť. * Špecifikácia rollkontajneru: - nosnosť: 200 kg - stohovateľnosť: až 3 ks - komaxitová varianta (vnútorné použitie) - pozinkovaná varianta (vonkajšie použitie) - výška úložného priestoru/výška celková: 900/1160, 1000/1260, 1100/1360, 1200/1460 mm - šírka: 850 mm - dĺžka: 1200 mm - NOVINKA: možnosť dodávky aj s ťažným zariadením !!!

 • Mate nadbytok zakaziek na kontajnery (podobne vyrobky) a nestihate ?

  Mate nadbytok zakaziek na kontajnery (podobne vyrobky) a nestihate ?

  Ponukame Vam kooperaciu pri vyrobe velkoobjemovych kontajnerov pripevnenych na napravy pripojnych vozidiel a pod. Sme okrem priamej produkcie aj subdodavatelia pri vyrobe lisovacich kontajnerov, vyroba ich sucasti a celkov v sucinnosti zo zapadoeuropskymi firmami z dlhou tradiciou. Podielanie sa na vyrobe roznych kotajnerov podla Vami dodanej dokumentacie, prip. podla nasej dokumentacie, resp. dohody.

 • Kontajnery na prepravu a skladovanie suchého ľadu

  Kontajnery na prepravu a skladovanie suchého ľadu

  Kontajnery sú vyrobené z polyetylénu a sú izolované polyuretánovou penou. Takáto konštrukcia má nízku hmotnosť a redukuje sublimáciu TCO2 na minimum. Výhody: - ľahká konštrukcia - maximálna izolácia a minimalizácia strát izolovaním veka kontajnera s použitím špeciálneho tesnenia veka - rozmery štandardizované na euro paletu - stohovateľné

 • EKO kontajnery

  EKO kontajnery

  Systém EKO-KONTAJNEROV predstavuje prostriedok, ktorý výrazne šetrí energiu prepravnej techniky. Minimalizovanie nákladov na balenie pri čo možno najväčšej istote pri preprave a možnosti viackrát nasadiť kontajnery, sú najdôležitejšie požiadavky pre budúcnosť a pre väčší úspech ekológie. Rozhodnúť sa pre väčšie baliace jednotky je jednoznačne ekonomické, pretože sa znižujú náklady na: - plnenie, zapečatenie, značenie, - dopravnú logistiku a stohovanie, - odoberanie plniacich materiálov, - používanie skladových priestorov, - využívanie miesta v prepravných prostriedkoch, - opätovná príprava nádrží, - viacnásobné použitie konta...

 • Mobilné lisovacie kontajnery

  Mobilné lisovacie kontajnery

  Mobilný lisovací kontajner je vhodný ku všetkým bežným vozidlám s hákovým hydraulickým ramenom. Lis zmenšuje objem až na 1/5 pôvodného objemu a je vhodný pre všetky druhy odpadu z domácností aj priemyslu (napr. papier, drevené debničky, fólie, kartón). Vďaka redukcii objemu dochádza ku zníženiu nákladov na odvoz. Veľký otvor na plnenie a nízka plniaca výška sú ďalším znakom tohto lisu. * Špecifikácia: - Jednoduché hydraulické ovládanie s jedným hydraulickým ventilom (bezúdržbový), - Elektrické komponenty s dielmi dostupnými na celom svete (Moeller), - Obracač fázy, - Masívna lisovacia hlava a lisovacia komora, - Sklopný predný...

 • Žiarovo pozinkované kontajnery

  Žiarovo pozinkované kontajnery

  Sú navrhnuté na rýchly a nenákladný zvoz tuhého komunálneho odpadu a priemyslového odpadu. Uplatnenia nájdu najmä vo firmách zásluhou svojej odolnosti a vyššej kapacite. Vyprázdňovanie sa robí do zvozových vozidiel s čapovým naberaním. Ich robustné vyhotovenie a povrchová úprava žiarovým pozinkovaním zaručujú vysokú životnosť.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Kontajnery kancelárske 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.