Prekrytie Style

Konštrukcia zastrešenia je navrhnutá k zakrytiu bazénu pri použití stojacej steny v jeho blízkosti.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Prekrytie Altánkov a prístreškov

  Vyrábame prekrytia altánkov, prístreškov markíz zo zváranej autoplachty, strechy a steny s priehľadnou fóliou crystal...

 • Predaj - Prekrytie bazénov

  Predaj - Prekrytie bazénov

  Naša firma ponúka kvalitné druhy pokrytia na bazény.

 • Prekrytie Style

  Toto riešenie oceníte menovite pokiaľ potrebujete zakryť bazén a chcete alebo môžete k montáži zastrešenia využiť stenu Vášho domu. Horný pojazdný mechanizmus je umiestnený priamo na tejto stene. Ďaľšou výhodou tohoto zastrešenia je, že ako bazén tak aj priestor medzi bazénom a stenou sú veľmi dobre chránené. Jednotlivými segmentami zastrešenia môžete ľubovoľne posúvať vľavo alebo vpravo a to až k úplnému odkrytiu, alebo zakrytiu bazénu. Segmenty môžu byť presunované vľavo alebo vpravo tak, aby sa odkryl celý bazén. Technické parametre: Šírka: 5,00 - 8,50 m Dĺžka: 6,40 - 16,00 m Výška: 2,62 - 3,00 m Počet segmentov: 3 - 7...

 • Prekrytie Tropea

  Typ rozmernejšieho zastrešenia bazénu umožňujúci dokonalý výhľad na Vašu záhradu, alebo na Vaše práve hrajúce sa deti. Jedná sa o kompromis medzi priestornou Lagunou a nízkym Elegantom. Priestorná hala umožňuje voľný pohyb osôb po takmer celom zastrešení priestoru.

 • Prekrytie Combi

  Riešenie pre posuvné prekrytie bazénov, ktoré Vám ušijeme na mieru pričom našim jediným obmedzením je uzda Vašej fantázie.

 • Prekrytie Olympic

  Elegantný design, ktorý zaujme, predstavený počas Olympijských hier v Grécku v roku 2004. Jeho konštrukcia je zložená z jednej alebo dvoch polokupolí (okrúhlych častí). Vzadu je štandardný tvar segmentov zastrešenia. Hlavnou výhodou je možnosť voľného pohybu po celom zastrešení priestoru. Systém umožňuje ľahký posuv segmentov v oboch smeroch. V každej polokopuli je rozsuvná časť otvárateľná od stredu. Ľahké otváranie a zatváranie obstará jedna alebo dve osoby v závislosti na veľkosti konštrukcie, variantou môže byť i elektrický posuv zastrešenia bazénu.

 • Prekrytie ľadovej plochy

  Prekrytie ľadovej plochy

  Systém prekrytia ľadovej plochy je určený pre zimné štadióny a iné športové haly s ľadovou plochou umožňujúci jej multifunkčné využitie. Kompaktný povrch s kvalitnou izoláciou umožňuje využívať ľadovú plochu ku športovým, spoločenským a komerčným účelom. Zámkový systém „PUZZLE“ zabezpečuje pevné spojenie jednotlivých dosiek do kompaktnej plochy, ktorá dosahuje vynikajúce hodnoty odolnosti v tlaku. 1 ks dosky má rozmer 1760 x 1170 x 38 mm, plocha 2,03 m2, hmotnosť 13 kg a je zložený z dvoch vrstiev. - vrchnú rovinu tvorí tepelne formovaná ABS doska o hrúbke 3 mm, ktorá zabezpečuje pevný kompaktný povrch vybavený špeciálnym ...

 • Prekrytie bazénov ELEGANT

  Prekrytie bazénov ELEGANT

  K jeho prednostiam patrí malá výška a celkovo prirodzený vzhľad, na prvý pohľad sa ale odlišuje výraznejšími líniami. Ak Vám pripadajú hranaté tvary efektívnejšie, alebo sa Vám jednoducho viac páčia, nie je o čom dlho premýšľať. Technické parametre šírka : 3,00 m - 9,00 m ; dĺžka : 6,40 m - 16,00 m ; výška : 0,85 m - 1,70 m ; počet segmentov : 3 ks - 7 ks

 • Prekrytie bazénov

  Prekrytie bazénov

  Pokial Vám nestačia letné mesiace na kúpanie a chcely by ste predĺžiť kúpaciu sezónu tak Vám môžeme ponúknuť rôzne typy bazénových prekrytín. Je to možné použiť aj v zlom počasí keď prší a chcete sa kúpať. Toto prekrytie bazéna chráni aj Vaše deti pred spadnutím a utopením. Samozrejme chráni vodu aj pred znečistením z okolia. Ako vydíte je to viacúčelové zariadenie. Výhody bazénového prekrytia - zabezpečenie proti poveternostným vplyvom - ochrana proti pádu do vody - detská poistka - možnosť plného uzamknutia prekrytia - odtienenie škodlivého UV žiarenia - predlženie kúpacej sezóny od ...

 • Prekrytie bazénov, hladiny solárnou plachtou

  Prekrytie bazénov, hladiny solárnou plachtou

  Najväčšie tepelné straty až 80% predstavuje únik tepla cez hladinu bazénovej vody. Jednoduchým spôsobom použitím solárnej plachty zabránite tepelným stratám a zároveň obmedzíte mieru znečistenia bazénu ( lístie, prach a mikróby ) ktoré zapríčiňujú rôzne ne žiadúce zákaly vody. Môžete si vybrať zo širokej škály navíjacích zariadení. Tieto sú vyrobené z nerezu a eloxovaného hliníka. Obsahujú bežce, napínacie popruhy a kotviace hmoždinky .

 • Prekrytie bazénov

  - Radosť z pohybu ráno, večer i za slnka - Tepelná pohoda - Ochrana pred znečistením - Ekonomická prevádzka - Regulácia tepelných strát

 • Prekrytie Corso

  Tento model je samozrejmou súčasťou architektúry. Zastrešenie terasy je konštrukčne riešené tak, aby priliehalo k stene budovy. Asymetrický tvar, segment strechy a kolmej steny maximalizujú vnútorný priestor a zvyšujú jeho využitie.

 • Prekrytie Veranda Neo

  Už samotný názov hovorí, že zastrešenie VERANDA™ je určené pre terasy súvisiace s architektúrou budovy. Prekrytie terasy pri dome a v blízkosti stojacej steny, zakrytie balkónov a lodžií vytvorí pokojnú relaxačnú oázu a ďaľší obytný priestor domu, alebo bytu.

 • Prekrytie Oceanic - vysoký

  Prvotriedny model zastrešenia, kompletne alebo čiastočne vyplnený kompaktným polykarbonátom, ktorý je priehľadný ako sklo.

 • Prekrytie Venezia

  Elegantný a vzdušný model zastrešenia je uprednostňovaný mnohými zákazníkmi pre svoj tvar, veľký priestor a neobmedzený pobyt.

 • Prekrytie Ravena

  Ak hľadáte optimálny pomer medzi veľkosťou a funkčnosťou, potom tento model je zastrešením práve pre Vás. Ide o kombináciu zvislých stien v uhle cca 80° a vypuklých segmentov.

 • Prekrytie Olympic

  Elegantný design, ktorý zaujme, predstavený počas Olympijských hier v Grécku v roku 2004.

 • Prekrytie Laguna

  Mnohoúčelové zastrešenie s vysokými vertikálnymi stenami vytvárajúci priestornú halu, ktorého hlavnou výhodou je možnosť voľne sa pohybovať po celom zastrešenom priestore.

 • Prekrytie Orient

  Fascinujúca orientálna konštrukcia zastrešenia podobná tým, ktoré sú videné v rozprávke ,,Tisícej a jednej noci alebo vo východných krajinách.

 • Prekrytie Universe

  Pravidelný zaoblený tvar, plynulá línia a elegantné zastrešenie, ktoré sa stane ozdobou Vašej záhrady.

 • Prekrytie Tropea

  Typ rozmernejšieho zastrešenia bazénu umožňujúci dokonalý výhľad na Vašu záhradu, alebo na Vaše práve hrajúce sa deti.

 • Prekrytie Oceanic - nízky

  Ak hľadáte zastrešenie s dokonalým výhľadom z celého Vášho bazéna, tento model je najoptimálnejším riešením.

 • Prekrytie Riviera

  Tento typ bazénového zastrešenia je veľmi podobný typu Oceanic, jediným podstatným rozdielom je spôsob posuvu vlastného zastrešenia, ktorý prebieha priamo po dlažbe.

 • Prekrytie Imperia

  Nízke zastrešenie, ktoré neobmedzuje výhľad na okolitú krajinu alebo záhradu okolo bazénu.

 • Prekrytie Elegant

  Tento nízky model zastrešenia bol vyvinutý špeciálne pre ochranu bazénu. Vďaka svojej nízkej výške neobmedzuje výhľad na okolitú krajinu alebo záhradu a zároveň umožňuje plávanie vo vnútri zakrytého bazénu.

 • Prekrytie bazénov

  Prekrytie bazénov

  Máte problém s čistotou bazéna, chcete ušetriť na ohreve? Zaujímajte sa o prekrytie bazéna z hlinikovej konštrukcie s lexanom. Vyrobíme, dovezieme, namontujeme.

 • Bazén, prekrytie, sauna

  Bazén, prekrytie, sauna

  Bazén - betónový s fóliou, keramický. Prekrytie - hliniková konštrukcia s lexanom - rôzne tvary. Sauny - suché, parné, infrakabíny.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkom



Pre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.



X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555



Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:



Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Prekrytie Style 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.