Transferové systémy - TRUMPF

Transferové systémy - TRUMPFTransferové systémy - TRUMPF 2Transferové systémy - TRUMPF 3

IMEC
IMEC is available as Solo – stand-alone solution – and as a system in combination with TRUMPF ceiling mounted support systems. The effect for the workflow: an ideal symbiosis of ceiling-mounted and mobile supply systems.

CALIPSO
For the initial examination in the outpatient clinic, for patient transport or the subsequent examinations in the radiology department: The highly mobile transport table CALYPSO ensures an optimal emergency workflow thanks to its good handling and extensive range of accessories. The radiolucent positioning area allows good radiolucence, e.g. with a C-shaped frame. As a multifunctional plastering table, CALYPSO is also suitable for plastering extremities.

ORBITER


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Termotransferové tlačiarne Etipack

  Termotransferové tlačiarne Etipack

  Termotransferové tlačiarne Etipack umožňujú potláčať etikety, fóliu a textilné vysačky rôznymi variabilnými textami, čiarovými kódmi a logami podľa vašich požiadaviek. Priame prepojenie k PC a užívateľsky príjemný a jednoduchý obslužný program zaistí rýchle a spoľahlivé označenie vašich produktov. - Scooter Je kompaktná a flexibilná termotransferová tlačiareň pre potlač etikiet a kupónov až do šírky 50 mm (Scooter 2 ) alebo 100 mm (Scooter 4) pri rozlíšení tlače 8 bodov na milimeter a rýchlosti tlače 120 mm/s. Tlačiareň je možné pripojiť na akýkoľvek počítač a obsluhovať tlačiareň priamo z tohto PC pomocou programu DG10 al...

 • Termo-transferové etikety

  Termo-transferové etikety

  * Termo-transferové etikety samolepicí etikety na kotouči určené pro černobílý i barevný potisk v termotransferových tiskárnách potisk přes barvicí pásku. * Termo etikety samolepicí etikety vyrobené z termocitlivého materiálu pro potisk v termo tiskárnách bez barvicí pásky nejčastější použití v termo vahách.

 • Termotransferové pásky do termotransferových tlačiarní a tlačiarní plastových kariet

  - voskové - čierne - voskovo-živicové - farebné monochromatické - živicové - farebné CMYK - sublimačné

 • Termotransferové pásky

  Termotransferové pásky

  Termotransferové pásky pre všetky typy tlačiarní ponúkame v rámci odberov etikiet za bezkonkurenčné ceny. Z dôvodu, že každý druh materiálu vyžaduje špeciálnu kvalitu pásky dodávame voskové, voskovoživicové alebo živicové pásky. - voskové pásky - používame ich pri potlači najbežnejších papierových materiálov . - voskovo-živicové pásky - vhodné pri tlači na fólie a iné nesavé materiály, alebo ak je požadovaná vysoká odolnosť tlače. - živicové pásky - najkvalitnejšie TTR pásky. Potlač pomocou nich je odolná aj voči rozpúšťadlám a vhodná do náročných podmienok (do exteriérov). Pomocou živicových pások sa potláčajú najmä...

 • Termotransferové tlačiarne

  Termotransferové tlačiarne

  Ponúkame Vám širokú škálu termo a termotransferových tlačiarní značky Zebra, od mobilných, stolových až po vysokovýkonné priemyselné tlačiarne. Sú určené predovšetkým na potlač samolepiacich etikiet vo výrobných, distribučných a logistických aplikáciách. Využitie v obchodoch, zdravotníctve a kanceláriách. Môžete si vďaka nim napr. dodatočné označiť tovar v maloobchode.

 • Transferové oceňovanie

  Medzinárodné spoločnosti pôsobiace v niekoľkých krajinách stále častejšie čelia daňovým kontrolám zameraným na transferové oceňovanie. V minulosti často podcenili daňové riziká spojené s nedostatočnou alebo chýbajúcou dokumentáciou týkajúcou sa transakcií skupiny. Kvalifikovaný tím Accace poskytuje poradenské služby v oblasti transferového oceňovania. Našou výhodou je medzinárodné pozadie nášho daňového tímu, odborné znalosti na vysokej úrovni, praktické skúsenosti a profesionalita našich odborníkov. Zostavovanie výkazov si prirodzene vyžaduje informácie uvedené v zahraničných databázach, ako sú Amadeus, RoyaltySource a One Source...

 • Termotransférové tlačiarne

  Termotransférové tlačiarne

  Ponúkame Vám širokú škálu termotransferových tlačiarní od mobilných, stolových až po vysokovýkonné priemyselné tlačiarne.

 • Termotransferové pásky

  Termotransferové pásky

  Termotransferové pásky sú určené na dotlač širokej škály materiálov ako tlačové médium do termotransferových tlačiarní a často sú nazývane užívateľmi rôznymi názvami ako napr. farbiace pásky, TTR, ribbon, termotransferová fólia, atď.

 • Termotransférové tlačiarne etikiet LP/TLP

  Termotransférové tlačiarne etikiet LP/TLP

  Najmenšie stolové termo- a termotransférové tlačiarne radu LP/TLP tejto triedy sú určené pre potlač menších sérií etikiet – cca 500 etikiet za deň. Ideálne uplatnenie tieto tlačiarne nájdu napríklad v menej náročných aplikáciách ako je dodatočné označovanie tovaru v maloobchode, tlač prepravných etikiet, označovanie laboratórnych vzoriek. Vzhľadom k malým rozmerom sú tieto tlačiarne vhodné pre aplikácie, kde je limitujúcim faktorom priestor – pracovné stoly, pulty pri pokladniach a pod.

 • Termotransférové tlačiarne etikiet 105SL

  Termotransférové tlačiarne etikiet 105SL

  Zebra 105SL je nástupcom tlačiarne Zebra 105Se. Typickým miestom použitia tlačiarne 105SL sú priemyselné podniky s potrebou nepretržitej potlače etikiet, expedícia výrobných liniek, sklady, distribučné centrá a pod. Tlačiareň možno taktiež doporučiť na aplikácie, kde sa potlačujú veľké objemy etikiet v kratšom čase. ZEBRA 105SL * Metóda tlače: Termodirekt (DT), termotransfér (TT) * Rozlíšenie štandardne 0,125 mm (8 bodov/mm, 203 DPI), voliteľne 0.083 mm (12 bodov/mm, 305 DPI) * Rýchlosť tlače 51 mm/s až 203 mm/s * Tlačová plocha: Šírka : 104 mm x Dĺžka : 2692 mm (203 DPI), Šírka : 104 mm x Dĺžka : 1651 mm (305 DPI) * Roz...

 • Termotransférové pásky

  Ponúkame Vám termotransférové pásky vhodné do všetkých značiek termotransférových tlačiarní etikiet používaných na Slovensku za najlepšie ceny. Termotransférové pásky Wax, Wax-Resin, Resin, Near-Edge, termotransférové pásky pre potlač textilných stúh.

 • Termotransférové tlačiarne etikiet SATO, ZEBRA, AVERY

  Ponúkame Vám spoľahlivé termotransférové tlačiarne etikiet značky SATO, ZEBRA, AVERY a iné podľa požiadaviek zákazníka.

 • Termotransferové online zariadenia - tt PRINT

  Termotransferové online zariadenia - tt PRINT

  Termotransferové tlačiarne triedy tt PRINT zn. KBA - METRONIC sú vhodné k integrácii do všetkých typov baliacich a etiketovacích liniek k značeniu na flexibilné obaly. - možnosť individuálneho riešenia podľa aplikácie - malé rozmery, jednoduchá inštalácia - rozlíšenie 300 dpi - vysoká kvalita a odolnosť značenia - tlač s rozmermi do 128 x 780 mm - možnosť tlače: čiarové kódy, grafické znaky, automatický dátum, dátum spotreby, deň v roku, počítadlo, identifikácia zmeny atď. - výnimočný sw program tt designer umožňujúci generovanie čiarových kódov, grafických znakov a prevody dát z databáz cez PCMCIA rozhranie - rýchle a ľ...

 • Termotransferové tlačiarne Etipack

  Termotransferové tlačiarne Etipack

  Termotransferové tlačiarne Etipack umožňujú potláčať etikety, fóliu a textilné vysačky rôznymi variabilnými textami, čiarovými kódmi a logami podľa vašich požiadaviek. Priame prepojenie k PC a užívateľsky príjemný a jednoduchý obslužný program zaistí rýchle a spoľahlivé označenie vašich produktov. * Scooter Je kompaktná a flexibilná termotransferová tlačiareň pre potlač etikiet a kupónov až do šírky 50 mm (Scooter 2 ) alebo 100 mm (Scooter 4) pri rozlíšení tlače 8 bodov na milimeter a rýchlosti tlače 120 mm/s. Tlačiareň je možné pripojiť na akýkoľvek počítač a obsluhovať tlačiareň priamo z tohto PC pomocou programu DG10 al...

 • TTR PÁSKY - termotransférové pásky

  TTR PÁSKY - termotransférové pásky

  TTR PÁSKY do termotransférových tlačiarní s CleanSTART (15cm čistiaci pás na čistenie hlavy tlačiarne), pre všetky transférové tlačiarne. Voskové, voskovo živicové, živicové pre tlač na papierové, foliové etikety, papierové a plastové visačky.

 • DATAMAX termotransférové tlačiarne radu I-class

  DATAMAX termotransférové tlačiarne radu I-class

  Tlačiarne radu I-Class boli navrhnuté ako konečné riešenie pre pokrytie trhu v oblasti tepelnej tlače a zahrňujú množstvo štandardných vlastností, ktoré šetria investičné náklady. Vyznačujú sa modulárnou konštrukciou, umožňujúcou používateľovi kedykoľvek doplniť alebo zmeniť voliteľné príslušenstvo. Tlačiarne je možné ľahko prekonfigurovať tak, aby do budúcnosti vyhovovali potrebám rozvíjajúcich sa aplikácií.

 • DATAMAX termotransférové tlačiarne radu M-class

  DATAMAX termotransférové tlačiarne radu M-class

  Tlačiarne radu M-Class sú určené pre tlač etikiet a dotlač údajov na etikety vo výrobných podnikoch, potravinárskom, farmaceutickom alebo dopravnom priemysle a v celom rade ďalších aplikácií. Zmenu konfigurácie je možné previesť jednoduchou výmenou príslušenstva priamo u zákazníka. Tlačiareň je možné rozšíriť o veľké množstvo doplnkov (napr. strihač etikiet, interné navíjanie, separátor etikiet, snímač odobratej etikety, sieťové rozhranie atď.) K prednostiam patrí jednoduché zavádzanie média podľa priložených schémat, ľahký prístup k tlačovej hlave pri výmene a zavádzaní pásky.

 • Termotransferové online tlačiarne tt PRINT

  Termotransferové online tlačiarne tt PRINT

  Termotransferové tlačiarne triedy tt PRINT zn. KBA - METRONIC sú vhodné k integrácii do všetkých typov baliacich a etiketovacích liniek k značeniu na flexibilné obaly. - možnosť individuálneho riešenia podľa aplikácie - malé rozmery, jednoduchá inštalácia - rozlíšenie 300 dpi - vysoká kvalita a odolnosť značenia - tlač s rozmermi do 128 x 780 mm - možnosť tlače: čiarové kódy, grafické znaky, automatický dátum, dátum spotreby, deň v roku, počítadlo, identifikácia zmeny atď. - výnimočný sw program tt designer umožňujúci generovanie čiarových kódov, grafických znakov a prevody dát z databáz cez PCMCIA rozhranie - rýchle a ľ...

 • Termotransferové pásky voskové, černé

  Pásky pro běžné aplikace, zejména na papírové podklady.

 • Termotransferové tiskárny

  Termotransferové tiskárny tisknou přímo na flexibilní obalový materiál, fólie, kartony, nebo na etikety. Nacházejí uplatnění ve všech odvětvích průmyslu, především ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu, ale také v automobilovém průmyslu a dalších technických odvětvích. Tiskárny lze jednoduše instalovat téměř do všech horizontálních a vertikálních balicích linek. Umožňují tisknout ve vysokém rozlišení (300 dpi) alfanumerické znaky, loga, obrázky, grafiku, čárové kódy, 1D a 2D kódy, proměnná data jako datum výroby a spotřeby.

 • Termotransferové tiskové hlavy

  - Termotransferove_tiskove_hlavy - Near edge termmotransferové hlavy - Flat termotransferové tiskové hlavy - True edge termotransferové tiskové hlavy - veškeré šíře termotransferových tiskových hlav

 • Termotransferové barvící pásky

  - Termotransferove_tiskove_barvící_pásky - vhodné pro Near edge termmotransferové hlavy - vhodné pro Flat / ploché termotransferové tiskové hlavy - vhodné pro True edge termotransferové tiskové hlavy - veškeré šíře termotransferových pásek - základní rozměry stále skladem - různé typy dutinek a průměrů dutinek - různé velikosti návinu délky barvící pásky

 • Termotransferové tlačiarne

  Termotransferové tlačiarne

  K produktom našej firmy patrí aj široká ponuka termotransferových tlačiarní. Táto forma tlače využíva termotransferový spôsob tlače, kde je teplotne prenášaná farbiaca látka z termotransferovej pásky na etiketu.

 • Termotransferové pásky

  Termotransferové pásky

  Termotransferové pásky ponúkame vo viacerých šírkach a návinoch.

 • Transferové vozíky

  Tyto mobilní vozíky se používají při překládání ložné jednotky z jedné trasy dopravníku na druhou, při transportu na větší vzdálenosti nebo při obsluze více pohotovostních drah. Stabilní rámová konstrukce může být vybavena různými manipulačními elementy jako řetězovými či rolnovými dopravníky, otočnými stoly, rohovými překladači nebo teleskopem, příp. manipulátorem SAT.

 • Termotransferové farbiace pásky (ttr) do tlačiarní na etikety

  - Wax / voskové - Wax-resin / voskovo-živicové - Resin / živicové

 • Transférové pásky (beznosičové)

  Film lepidla nanesený na krycom papieri-lineri (silikónovaný papier alebo film). Tento sortiment pások je vyrábaný bez nosiča tieto produkty nie sú priradené k štandardným obojstranným lepiacim páskam.Transférové pásky ponúkajú excelentnú alternatívu pre priame nanesenie vo variáciach aplikácií. Charakteristiky / Výhody - ekonomické - výborné prispôsobenie - môžu byť aplikované na veľké množstvo materiálov (papiere, textílie, plasty, koža, oceľ...) - ideálne na lepenie veľkých povrchov

 • Termotransferové tiskárny CITIZEN CLP9001, 9301

  Tiskárny CLP9001 a CLP9301 jsou rychlé robustní průmyslové tiskárny čárových kódů. Maximální šíře tisku je 104mm. Maximální šíře materiálu je 118 mm. Tiská rny jsou osazeny 256K flash pamětí. Tiskárny CLP9301 jsou vybaveny tiskovou hlavou 12 bodů/mm (300 dpi) s max. rychlostí tisku 100mm/s.

 • Termotransferové tiskárny CITIZEN CLP6401

  Termotransferové tiskárny CLP6001, 6002 jsou ve své cenové kategorii neobvykle výkonné tiskárny umožňující tisk čárových kódů, textů a grafiky na samolepící etikety, visačky a kontinuální materiály. Tiskárny robustní kovové konstrukce jsou vhodné pro průmyslové nasazení v nepřetržitém provozu. Tisknou rychlostí 175 mm/s a mají seriové i paralelní rozhraní. Jsou vybaveny displejem, který zobrazuje stav tiskárny a počet etiket zbývající do konce dávky. Tiskárna CLP6401 má rozlišení 400DPI a umožňuje splnit i nejvyšší nároky na kvalitu tisku.

 • Termotransferové tiskárny GODEX EZ-1200

  Termotransferové tiskárny Ez-1200 mají kompaktní design a jsou vhodné pro nižší objemy tisku (tisíce etiket denně). Standardně jsou vybaveny sériovým i paralelním rozhraním, odlepovačkou, flash pamětí a příkazovou sadou jazyka EZPL. V ceně je SW QLABEL pro Win. Jsou vybaveny tiskovou hlavou 8 bodů/mm o šíři tiskové zóny104 mm. Max. šíře materiálu je 118 mm. Rychlost tisku je až 76 mm/s.

 • Termotransferové tiskárny EZ-4Z, TTPS, TKPS

  Termotransferové tiskárny EZ-4T, EZ-4TTPS a EZ-4TKPS umožňují tisk textů, obrázků a čárových kódů termotransferovou technologií na samolepící etikety, visačky i na kontinuální materiály. Tiskárny jsou vhodné pro nižší objemy tisku (tisíce etiket denně). Standardně jsou vybaveny seriovým i paralelním rozhraním a příkazovou sadou jazyka EZPL. V ceně je SW QLABEL pro Win. EZ-4TTPS a TKPS jsou vybaveny odlepovačkou. Tiskárna EZ-4TKPS je vybavena tiskovou hlavou 300DPI a umožňuje tak splnit i nejvyšší nároky na kvalitu tisku.

 • Termotransferové etikety

  Sú samolepiace etikety na kotúči určené pre potlač v zariadeniach pracujúcich na princípe termotransferovej tlače. Uplatnenie nachádzajú najmä pri aplikáciách vyžadujúcich potlač premenlivých údajov a pri tlači množstva málonákladových mutácií. Štandardne dodávame samolepiace TTR. etikety z materiálov TRANSFER VELLUM - biely matný bezdrevný papier. Na základe požiadaviek zákazníka môžeme dodať etikety i z ďalších materiálov vhodných pre potlač v TTR. tlačiarniach. (napr. materiál TRANSFER GLOSS – biely lesklý papier, TRANSFER FÓLIA BIELA, TRANSFER FÓLIA TRANSPARENTNÁ).

 • Termotransferové pásky

  V rámci komplexného servisu dodávame termotransferové pásky čierne aj farebné. Z dôvodu, že každý druh materiálu vyžaduje špeciálnu kvalitu pásky, ponúkame Vám aj voskové, voskovoživicové a živicové pásky.

 • Termotransferové tlačiarne

  Ponúkame Vám širokú škálu termo a termotransferových tlačiarní značky Zebra, od mobilných, stolových až po vysokovýkonné priemyselné tlačiarne. Sú určené predovšetkým na potlač samolepiacich etikiet vo výrobných, distribučných a logistických aplikáciách. Využitie v obchodoch, zdravotníctve a kanceláriách. Môžete si vďaka nim napr. dodatočné označiť tovar v maloobchode.

 • Termotransférové fólie / TTR

  TTR sú základným spotrebným materiálom pre TTP a využívajú sa pri potlači samolepiacích etikiet a iných materiálov. Okrem štandartných čiernych pások ponúkame aj pásky farebné a metalické. Sortiment TTR rozlišujeme podľa: 1. Zloženie farbiacej vrstvy: - voskové - voskovo-živicové - živicové 2. Stupeň kvality - štandard - prémium 3. Typ tlačiarne - tlačiareň s plochou hlavou - s rôznou šírkou návinu - s rôznym priemerom dutinky (12,5/25mm) 4. Materiál potláčaného média - textilné stuhy - plastové karty - obalové fólie

 • Termo transferové etikety

  Charakteristika: - Tlačiteľné – čiernobielo aj farebne v termo transferových tlačiarňach cez farbiacu pásku - Široká škála rozmerov - Lacná tlač v potrebnom množstve a v potrebnom čase - Tlač malých sérií - Možnosť výberu z celej rady materiálov pre rôzne aplikácie Príklady použitia: - Logistické a distribučné etikety – označenie miesta určenia, čiarové kódy a pod. - Označovanie výrobkov a ich balení - Rôzne druhy použitia Rozmery a prevedenie na kotúčoch: Skladom: - Základné rozmery – príloha - Materiál - Vellum (biely matný papier) - Dutinka priemer 40 mm, max. priemer kotúča do 150 mm - Minimálne odberové...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Transferové systémy - TRUMPF 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.