Barokové perly Južnej Moravy a pohár kvalitného vína 22. 10. - 23. 10. 2011

Barokové perly Južnej Moravy a pohár kvalitného vína 22. 10. - 23. 10. 2011Barokové perly Južnej Moravy a pohár kvalitného vína 22. 10. - 23. 10. 2011 2Barokové perly Južnej Moravy a pohár kvalitného vína 22. 10. - 23. 10. 2011 3Barokové perly Južnej Moravy a pohár kvalitného vína 22. 10. - 23. 10. 2011 4Barokové perly Južnej Moravy a pohár kvalitného vína 22. 10. - 23. 10. 2011 5

Mikulov - Znojmo - Vranov nad Dyjí - Jaroměřice nad Rokytnou a zaujímavá výstava: Vláčiky pre malých aj veľkých

1.deň: 22. 10. 2011
O 06:00 hod odchod zo Žiliny, prehliadka mesta s cenným renesančným námestím a s monumentálnym barokovým stĺpom Najsvätejšej trojice. Mohutný barokový zámok na skalnom útese priamo nad námestím tvorí už niekoľko storočí dominantu mesta. K najzaujímavejším patrí zámocká knižnica a sál predkov. Expozícia Vinohradníctva a vinárstva Vám ponúkne aj najväčšiu raritu múzea - obrí vinný súd z rok 1643.

V zámku je inštalovaná zaujímavá výstava: Vláčiky pre malých aj veľkých, kde uvidíte vláčiky papierové, drevené, z lega i plastové, modelové železnice, s ktorými sa hrali naši otcovia, či dedovia, ale aj moderné vláčiky známej firmy Merkur. Lákadlom je modelová železnica, po ktorej budú súčasne prechádzať štyri vlakové súpravy.

O 13:00 hod pokračovanie do Znojma, prehliadka mesta - pamiatkovej rezervácie - ktoré sa pýši radou významných historických pamiatok: Radničná veža, Chrám sv. Mikuláša. Rotunda sv. Kataríny a ďalšie. Navštívime unikátny labyrint chodieb pod centrom mesta, ktorý ma štyri podlažia po sebou a cca 30 km. Patrí k najväčším bludiskám v strednej Európe. Chodby slúžili na skladovanie potravinových zásob, ale mali aj strategický a obranný účel. V sprístupnenej časti 1 km je 14 zastavení, na ktorých na Vás čakajú škriatkovia, či mučiace nástroje a rakvy s kostrami nebožtíkov. Prehliadka je zážitok pre veľkých i malých.

Po prehliadke odchod na ubytovanie, krátky oddych.
O 19:00 hod na posedenie do vínnej pivnice v Novom Šaldorfe, večera a ochutnávka vína v neskorých nočných hodinách návrat na ubytovanie.

2.deň: 23. 10. 2011
O 09:00 hod po raňajkách odchod do Vranova nad Dyjí, prehliadka zámku, ktorý patrí k najpozoruhodnejším svetským stavbám stredoeurópskeho baroka.
O 12:00 hod pokračovanie do Jaroměřic nad Rokytnou, prehliadka barokového zámku, ktorý v čase svojho najväčšieho rozkvetu bol centrom kultúrneho života na Vysočine a barokového chrámu sv. Markéty.
O 15:30 hod cesta späť cez Brno a Uherské Hradište, predpokladaný návrat do Žiliny do 21:30 hod.

CENA: 65 €/osoba za dopravu luxusným autobusom, ubytovanie s raňajkami hotel *** izby po rekonštrukcii a sprievodcu
Nepovinný príplatok:
- posedenie vo vínnej pivnici vrátane hudby - harmonika 20 € (teplá večera, ochutnávka 6 vzoriek vína, druhá večera - studená misa, 0,75 l vína na osobu podľa výberu)
- vstupné podľa výberu - pri absolvovaní všetkých cca 16 €
- zájazdové poistenie UNION 2,80 €/osoba
  • Mikulov - Znojmo 25. 08. 2012 - barokové perly Južnej Moravy

    Mikulov - Znojmo 25. 08. 2012 - barokové perly Južnej Moravy

    O 05:30 hod odchod zo Žiliny do Mikulova, prehliadka mesta s cenným renesančným námestím a s monumentálnym barokovým stĺpom Najsvätejšej trojice. Mohutný barokový zámok na skalnom útese priamo nad námestím tvorí už niekoľko storočí dominantu mesta. K najzaujímavejším patrí zámocká knižnica a Sál predkov. Expozícia Vinohradníctva a vinárstva Vám ponúkne aj najväčšiu raritu múzeá - obrí vinný sud z roku 1643. O 13:00 hod pokračovanie do Znojma, prehliadka mesta - pamiatkovej rezervácie - ktoré sa pýši radou významných historických pamiatok: radničná veža, Chrám sv. Mikuláša, Rotunda sv. Kataríny a ďalšie. Navštívime unikátny laby...Noví zákazníci - každý deň!  Viac >>>

X

Zadajte prihlasovacie meno a heslo
Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zaslať zabudnuté prihlasovacie meno a heslo
Vytvoriť prihlasovacie meno a heslo
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:

Napíšte nám:

Text:
Meno:
Telefón:
E-Mail:


Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Barokové perly Južnej Moravy a pohár kvalitného vína 22. 10. - 23. 10. 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.