Svadobné poháre ručne brúsené

Nádherné ručné brúsené a gravírované svadobné poháre pre Váš najkrajší deň v živote. V ponuke striebro, zlato, platina. Gravírovanie mien, dátumov platinou, zlatom, alebo brúsením podľa Vášho želania.

Pri pieskovaní je možné dátum vypieskovať aj na krúžko na stopke, pri gravírovaní platinou a zlatom len na čašu.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Kompletný aranžérsky sortiment pre kvetinárstva a svadobné salóny

  Ponúkame stuhy, obaly, sušinu, umelé kvety.

 • Svadobné poháre

  Svadobné poháre

  Najkrajší deň Vášho života si zaslúži len to najlepšie! Ponúkame Vám nádherné a zároveň jedinečné svadobné poháre z našej produkcie. Všetky poháre sú ručne brúsené a dekorované SWAROVSKÉHO kryštálmi. Štandardne sú SW kryštály vo farebnom prevedení kryštál alebo perleť. V prípade záujmu o prispôsobenie farby kryštálov farbe Vašej výzdoby, kontaktujte nás. Aby bol Váš najkrajší deň ešte viac nezabudnuteľný, môžete si zvoliť vypieskovanie mien na kalich a dátumu na dienko.

 • Svadobné obrúčky 2014022BC

  Svadobné obrúčky 2014022BC

  Decentné svadobné obrúčky sú zhotovené z bieleho a červeného zlata. Povrch je matovaný a veľmi jemne zaoblený. Biele a červené zlato sú od seba oddelené jemnou ryhou. V dámskej obrúčke je osadený 1 zirkón Swarovski (1,5 mm). Šírka obrúčky je 4,5 mm. Možnosť gravírovania mena a dátumu - zadarmo. Obrúčky majú hmotnosť 8,5 g. Hmotnosť a cena sú len orientačné a závisia od veľkostí obrúčok. Obrúčky je možné vyhotoviť aj v iných farebných kombináciach.

 • Zlaté svadobné obrúčky 2014090/B

  Zlaté svadobné obrúčky 2014090/B

  Moderné, geometricky čisté svadobné obrúčky sú vyrobené z bieleho zlata. Povrch je plochý, čiastočne matovaný s lesklými okrajmi a dvoma ryhami. V dámskej obrúčke je osadený štvorcový zirkón Swarovski (2 x 2 mm). Šírka obrúčky je 6 mm. Možnosť gravírovania mena a dátumu - zadarmo. Obrúčky majú hmotnosť 11 g. Hmotnosť a cena sú len orientačné a závisia od veľkostí obrúčok. Obrúčky je možné vyhotoviť aj zo žltého a červeného zlata.

 • Zlaté svadobné obrúčky K-019

  Zlaté svadobné obrúčky K-019

  Jemné, romantické svadobné obrúčky sú celé vyrobené z bieleho zlata. Majú jemne zaoblený povrch upravený stredne drsným pieskovaním a po celom obvode sú v určitých odstupoch dozdobené šikmými posaluxovými ryhami v tvare stužiek, ktoré symbolizujú spoločnú životnú púť oboch partnerov. Obrúčky sú široké 3 mm a vážia 6 g. Gravírovanie mena a dátumu je v cene obrúčok. Hmotnosť i cena obrúčok sú len orientačné a závisia od ich veľkostí. Obrúčky je možné vyhotoviť aj zo žltého a červeného zlata.

 • Svadobné korzety

  Svadobné korzety

  Ponúkam štrasové korzety k ušitiu exkluzívnych svadobných šiat, po ušití vyzerajú takto.

 • Svadobné bolérka

  Svadobné bolérka

  Ponúkam svadobné bolérka,rôzne veľkosti, kožušinové, saténové, taftové a krajkové. Farby: - biela - maslová

 • Svadobné a narodeninové oznámenia

  - Široká ponuka oznámení - Výroba oznámenia podľa predlohy alebo predstavy zákazníka - Menovky na stoly - Nádpisy na svadobné poháre - Značka ŠPZ pre Mladomanželov

 • Zlaté svadobné obrúčky 2014022/BC

  Zlaté svadobné obrúčky 2014022/BC

  Decentné svadobné obrúčky sú zhotovené z bieleho a červeného zlata. Povrch je matovaný a veľmi jemne zaoblený. Biele a červené zlato sú od seba oddelené jemnou ryhou. V dámskej obrúčke je osadený 1 zirkón Swarovski (1,5 mm). Šírka obrúčky je 4,5 mm. Možnosť gravírovania mena a dátumu - zadarmo. Obrúčky majú hmotnosť 8,5 g. Hmotnosť a cena sú len orientačné a závisia od veľkostí obrúčok. Obrúčky je možné vyhotoviť aj v iných farebných kombináciach.

 • Svadobné servítky

  Nevybrali ste si z predpripravených vzorov? Navrhnite si vlastnú potlač

 • Svadobné oznámenia...

  Svadobné oznámenia...

  Ponúkame svadobné oznámenia, pozvánky k svadobnému stolu, magnetky, etikety na víno, svadobné tričká, krabice na výslužky, tlač svadobných fotografií, tlač veľkých fotiek, tlač fotiek na plátno, fotoknihy z vašej svadby.

 • Svadobné ETIKETY na víno

  Svadobné ETIKETY na víno

  Etikety na vína, samolepky - vhodné na svadbu, alebo iné príležitosti - rozmer 8 x 12 cm

 • Svadobné oznámenia

  V ponuke máme viac ako 150 svadobných oznámení. Minimálny počet objednaných kusov nie je stanovený. Text svadobného oznámenia, farbu a typ písma si volíte sami. Je možné tlačiť aj v cudzom jazyku,prípadne doobjednať kartičky s pozvánkou k stolu. Nakoľko farebné podanie zobrazených fotografií svadobných oznámení je ovplyvnené parametrami monitora, fotografia Vám preto nemusí zobrazovať farby zodpovedajúce skutočnosti. Všetky oznámenia si môžete prezrieť v katalógoch u nás v svadobnom salóne Giovanna. Objednávky prijímame osobne alebo mailom. Celkový proces výroby svadobného oznámenia od objednávky po odovzdaní trvá max 10 dní.

 • Svadobné a spoločenské šaty – predaj a požičovňa

  Milé nevesty, pre rok 2016 sme pre Vás pripravili širokú ponuku svadobných šia Jola Moda, Tiffany Rose a dve nové luxusné značky za prijateľné ceny.

 • Svadobné lodičky

  Štýlové a jedinečné sandáliky dodajú Vašim šatám šmrnc. Jednoduchosť je zvýraznená kamienkami na zadnej časti.

 • Svadobné šaty NICOLETTE

  Sexy svadobné šaty, v ktorých budete neprehliadnuteľná. Priesvitný korzet so srdiečkovým výstrihom a čipkou nechá vyniknúť Vaše krivky. Sukňa je netradične strihaná a riasená, čím upúta pozornosť.

 • Svadobné šaty TAMARA

  Nádherné svadobné šaty s bohatou sukňou. Korzet má srdiečkový výstrih, čipkované zdobenie a viazačku. Sukňa je bohatá, viacvrstvová a napájaná v pásoch.

 • Svadobné šaty STELA

  Nádherné svadobné šaty cez jedno rameno so zdobením a bohatou sukňou.

 • Svadobné šaty SABINA

  Nádherné korzetové svadobné šaty s bohatou sukňou. Korzet je bohato zdobený. Sukňa je napájaná v pásoch, čím vytvára veľký objem. Šaty majú vlečku a viazačku.

 • Svadobné šaty NINA

  Extravagantnejšie svadobné šaty sa vyznačujú svojou prepracovanosťou. Sukňa je padavejšia, jednoduchšia a doplnená aplikáciami. Korzet je netradične riešený s ramienkami a aplikáciami. Šaty majú viazačku.

 • Svadobné šaty LINDA

  Svadobné šaty s predĺženým, riaseným korzetom nechajú vyniknúť Vašej postave. Sukňa sa rozširuje od kolien, kde sa nachádza ešte jedna vrstva sukne. Šaty majú viazačku a vlečku.

 • Svadobné šaty KORNELIA

  Krásne svadobné šaty. Šaty sú prestrihnuté pod prsiami, sukňa je bohatá a padavá, vrchný diel je klasický korzetový s nariasenými ramienkami. Šaty sú doplnené čipkovanými aplikáciami.

 • Krásne svadobné vankúšiky

  Krásne svadobné vankúšiky

  Krásne svadobné vankúšiky pod obrúčky a krížik, obvykle nesie najmenšia družička. Vankúšik symbolizuje spokojný domov, ktorý si začínajú mladomanželia budovať.

 • Svadobné oznámenia

  Tlač svadobných oznámení

 • Svadobné, promočné oznámenia

  Svadobné, promočné oznámenia

  Svadobné, promočné oznámenia

 • Svadobné holubice

  Budúci mladomanželia túžia, aby ich svadobný deň bol výnimočný. Svadba je radostná udalosť, s ktorou sa spája i mnoho symbolík. Jednou z nich je aj vypúšťanie holúbkov vo svadobný deň. Holúbky sú viac než len milé hrkutajúce stvorenia. Už od nepamäti sú biele holuby považované za symbol vernosti, lásky ale i za symbol čistoty, nevinnosti a pokoja. Táto krásna tradícia siaha až do stredovekého obdobia. Biele holubice sú známe tým, že si hľadajú partnera a keď si ho nájdu, zostávajú mu verný na celý život. Ak plánujete svadbu a túžite po jedinečnosti a výnimočnosti svadobného dňa ponúkame vám možnosť prenajať si svadobné holubic...

 • Svadobné poháre

  Svadobné poháre

  15 druhov svadobných pohárov, gravírovanie mien a dátumov svadby na želanie

 • Magnetky ( svadobné, reklamné, suveníry..)

  Magnetky ( svadobné, reklamné, suveníry..)

  Výroba magnetiek z magnetickej fólie (reklamné magnetky, svadobné magnetky, magnetky s fotkou do veľkosti A4). Veľkosti 5x5 cm - 0,50€/ks, 6x8 cm - 0,70€/ks. Podľa požiadavky aj iné veľkosti. Ceny bez poštovného a balného. Nie som platca DPH. Magnetky z drevenej preglejky gravírované v rôznych tvaroch podľa požiadavky.

 • Svadobné šaty Delsa 7246

  Model, strih: Korzet, Princess Farba: prírodná biela Veľkosť: 38/40 (Talianska veľkosť 44/46) Materiál: Svadobná krajka Ramienka: nie Poznámka: Vďaka vynikajúcemu strihu šaty krásne zvýrazňujú postavu. Šaty majú vlečku, ktorú je možné pri tanci nadvihnúť.

 • Svadobné šaty Delsa 7234

  Model, strih: Korzet, Princess Farba: prírodná biela Veľkosť: 36/38 (Talianska veľkosť 44) Materiál: Organza, bohaté korálkové zdobenie Ramienka: nie Poznámka: vďaka vynikajúcemu strihu šaty krásne zvýrazňujú postavu. Šaty majú vlečku, ktorú je možné pri tanci nadvihnúť.

 • Svadobné šaty Delsa 7214

  Model, strih: Korzet, princess Farba: prírodná biela Veľkosť: 36/38 (Talianska veľkosť 42/44) Materiál: Svadobná organza, bohato vyšívané exkluzívne zdobenie Ramienka: 2 princess Poznámka: Vďaka vynikajúcemu strihu šaty krásne zvýrazňujú postavu a šnurovačka v zadnej časti umožňuje prispôsobiť šaty každej postave. Šaty majú vlečku, ktorú je možné pri tanci nadvihnúť

 • Svadobné šaty Athene2

  Model, strih: Empir Farba: snehová biela Veľkosť: 34/36, 40/42 Materiál: Hodvábny šifón Ramienka: korálkové vyšívané , pri väčších veľkostiach možnosť dvoch ramienok pre lepšie držanie Poznámka: šaty sú vhodné aj pre tehotné nevesty vzhľadom na to, že korzet nezasahuje do oblasti bruška a umožňuje tak voľný pohyb bez nepríjemného tlaku na bruško. Vynikajúci strih začínajúce tehotenstvo krásne maskuje a dodáva postave ľahkosť a vzdušnosť.

 • Svadobné šaty Delsa 7200

  Model, strih: Korzet, princess Farba: prírodná biela, čierna krajka Veľkosť: 34 (Talianska veľkosť 42) Materiál: Svadobná organza, bohato vyšívané exkluzívne zdobenie Ramienka: 1 krajkové Poznámka: Vďaka vynikajúcemu strihu šaty krásne zvýrazňujú postavu. Šaty majú vlečku, ktorú je možné pri tanci nadvihnúť

 • Svadobné šaty Barcelona

  Model, strih: Korzet, Princess Farba: snehová biela Veľkosť: 36/38 Materiál: Svadobný tyl, korálky Ramienka: nie Poznámka: vďaka šnurovaciemu korzetu je možné šaty prispôsobiť každej postave. Šaty nemajú vlečku.

 • Svadobné šaty Aruba

  Model, strih: Korzet, A-line Farba: prírodná biela Veľkosť: 34/36, 38/40 Materiál: Svadobný taft Ramienka: nie Poznámka: vďaka šnurovaciemu korzetu je možné šaty prispôsobiť každej postave. Šaty majú vlečku, ktorá sa napríklad pri tanci vypína pomocou gombíkov v zadnej časti sukne.

 • Svadobné šaty Andalusia

  Model, strih: Korzet, A-line Farba: prírodná biela Veľkosť: 36/38 Materiál: Svadobný hodvábny satén Ramienka: 1 alebo bez Poznámka: vďaka šnurovaciemu korzetu je možné šaty prispôsobiť každej postave. Šaty nemajú vlečku

 • Svadobné fotenie

  K budúcim mladomanželom máme vždy individuálny prístup podľa požiadavky. Je možné fotiť len samotný obrad, alebo tzv. portrétne foto, alebo kompletnú svadbu. Podľa toho sa odvíjajú aj ceny. Prispôsobíme sa vašim predstavám, avšak ak nám necháte voľnú ruku preferujeme umeleckú fotoreportáž. Ako hotový produkt vám môžeme odovzdať CD - DVD prezent, fotografie, fotoalbum alebo dnes modernú fotoknihu. Tu vás v ničom neobmedzujeme. Platíte len za čas a výrobné náklady.

 • Svadobné dekorácie

  Svadobné dekorácie

  Práve ste otvorili našu stránku, možno že zo zvedavosti a možno už plánujete Váš veľký svadobný deň. Vieme že tento deň by mal byť veľkolepý, krásny, príjemný, neopakovateľný. Je veľa spôsobov ako urobiť svadbu nezabudnuteľným zážitkom. My vám ponúkame príjemné, vznešené a dokonalé prostredie, počas celého svadobného dňa. Naša špecializácia je svadobná výzdoba a ku každej pristupujeme osobitne a zodpovedne. Ak plánujete iba malú svadbu a hostinu v komornejšom duchu, výzdoba sa dá k tomu prispôsobiť. Stačí jemne vyzdobiť svadobný stôl kvetmi, pridať pekné svietniky a iné jemné dekorácie. Používame čerstvé kvety, zvolené ...

 • Výroba svadobnej pečiatky

  Výroba svadobnej pečiatky

  Novinkou našej služby je výroba svadobnej pečiatky – pôsobivého a originálneho doplnku na vaše svadobné oznámenie, pozvánku, svadobný diplom a na ďalšie kreatívne využitie. Takáto pečiatka, odtlačená na svadobnom oznámení alebo pozvánke pôsobí impozantne a púta pozornosť. Okrem toho ponúkame výrobu pečiatky s použitím ekologickej telovej farby. Pečiatkou s telovou farbou si môžete opečiatkovať svojich hostí napríklad na ruku, plece atď. Je to nezvyčajná zábava pre pozvaných, ale aj dobrá kontrola, či na svadbu neprenikli nevolané a nežiaduce osoby. Telová farba sa ľahko zmýva teplou vodou a mydlom, a je absolútne neškodná aj pre deti...

 • Narodeninové a svadobné torty

  Každy deň čerstvé s tých najlepších ingrediencíí z celého sveta, pečieme pre Vás a pre Vaše potešenie.

 • Svadobné poháre a maturitne pohare - Košice

  Svadobné poháre a maturitne pohare - Košice

  Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania...biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, prípadne odekorujeme podla Vašich predstav a navrhu.

 • Svadobné poháre a iné dekorované sklo

  Svadobné poháre a iné dekorované sklo

  Ponukame vyrobu a dodavku rôznych elegantnych svadobnych poharov, v rôznych farbach, biela, modra, ruzova, marhulkova, cervena, kremova, zelena, pripadne ine, s vypisanim mien a datumu svadby.

 • Maturitné a svadobné poháre

  Maturitné a svadobné poháre

  MATURITNE TRIEDY MAJU POHARE NA STUZKOVU SLAVNOST PRE TRIEDNEHO PROFESORA A RIADITELA ZDARMA. Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania... biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, dekorovane zlatom a striebrom/platina/,vsetko rucna vyroba

 • Maturitné a svadobné poháre

  Maturitné a svadobné poháre

  MATURITNE TRIEDY MAJU POHARE NA STUZKOVU SLAVNOST PRE TRIEDNEHO PROFESORA A RIADITELA ZDARMA. Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania... biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, dekorovane zlatom a striebrom /platina/, vsetko rucna vyroba ...

 • Svadobné auto

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti prenájmu svadobného auta.

 • Svadobné kytice

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby svadobných kytíc.

 • Svadobné poháre Košice

  Svadobné poháre Košice

  Svadobné poháre - Košice glass-decor. Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania... biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, dekorovane zlatom a striebrom /platina/, vsetko rucna vyroba vratane skla, prípadne odekorujeme podla Vašich predstav a navrhu.

 • Svadobné fotografie

  Svadobný deň patrí medzi najčarovnejšie dni v živote, na ktoré každý často a rád spomína. Avšak, aby spomienky zostali stále čerstvé, aby časom nevybledli a nestratili sa vo víre všedných dní, na to slúžia svadobné fotografie, ktorých výpovedná hodnota sa nestratí ani po rokoch. Ako svadobný fotograf pre vás veľmi rád zaznamenám všetky dôležité momenty vášho svadobného dňa, zachytím svadobný pár v tých najkrajších a nezabudnuteľných momentoch, zvečním ich pôvab i jedinečnosť emócií. Určite neopomeniem ani svadobných rodičov, príbuzných a ďalších svadobčanov. Svadbu dotvárajú i detaily, ktoré takisto pritiahnu objektív m...

 • Svadobné ozvučenie a osvetlenie

  Ak ste si už vybrali miesto svadobnej hostiny, urobíme obhliadku priestoru. Na mieste monitorujeme stav elektrického napájania, výšku stropu a veľkosť miestnosti. Podľa zistenia Vám poradíme, kde umiestniť tanečný parket tak, aby ozvučenie nerušilo svadobných hostí pri konzumácii alebo rozhovoroch pri stoloch. Prípadne ako dozvučiť hluché miesta. Nasvietime vašu tanečnú plochu profi osvetľovacou technikou, aby dynamicky dopĺňala hudobnú produkciu a zároveň nerušila svadobných hostí, ktorí sa zabávajú pri stoloch. Interiér svadobnej miestnosti osvetlíme dekoračným svetlom, ktoré dodá priestoru slávnostnú atmosféru a eleganciu. Myslíme i na to, ...

 • Svadobné podbradníky

  Svadobné podbradníky

  Svadobné podbradníky nielen ochránia Vaše svadobné odevy pri vzájomnom kŕmení sa za svadobným stolom, ale pohľad na Vás s podbradníkmi pod bradou určite pobaví svadobných hostí.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Svadobné poháre ručne brúsené 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.