Vyrábame štandardné a neštandardné akváriá

Vyrábame štandardné a neštandardné akváriá z kvalitného francúzkeho float skla značky Saint Gobain do dĺžky 6 m prípadne väčšie, ktoré lepíme priamo na mieste u zákazníka.

Zaručujeme kvalitné spracovanie akvárií: hrany skiel sú obrúsené na pásovej brúske, na lepenie akvárii používame značkový silikón značky Soudal, akváriá sú podľa potreby vystužené lištami, dlhoročné skúsenosti.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Vyrábame reklamné predmety na mieru ako perá, diáre, kalendáre na mieru

  Vyrábame reklamné predmety na mieru ako perá, diáre, kalendáre na mieru

  Sme firma zaoberajúca sa prenájmom detských nafukovacích atrakcií v letnom období, ako aj výrobou drobných reklamných, upomienkových predmetov - perá, diáre, kalendáre, hrnčeky a iné. V portfóliu máme 100 000 produktov rôznych typov. V prípade záujmu Vám radi zašleme možnosti, prípadne Vás radi osobne navštívime.

 • Vyrábame krabice a krabičky

  Vyrábame krabice a krabičky (škatule a škatuľky), ako aj iné obaly podľa Vašich požiadaviek.

 • Vyrábame kovové zámočnícke výrobky

  Vyrábame kovové zámočnícke výrobky napr. schody, zábradlia, brány a bránky, plotové dielce, mreže atď.

 • Vyrábame všetky typy plotov

  Vyrábame všetky typy plotov

  Všetky typy plotov zodpovedajúcich všetkým potrebám: tyčové ploty, zvárané ploty v rolkách alebo v paneloch, 4-hranné a šesťhranné pletivá, pletené pletivá ... Každému z plotov prináleží patentovaný stĺpik a montážne príslušenstvo. Koncept, ktorý zaručuje technickú prepracovanosť a spojitosť škály. V ponuke DIRICKX sú tiež voliteľné doplnky umožňujúce znásobiť funkcie plota a tým umocniť jeho kvality na poli ezpečnosti, montáže a údržby: ochranné nadstavce, betónové panely (podhrabové dosky), náhradné stĺpiky...

 • Navrhujeme a vyrábame robotizované pracoviská

  Navrhujeme a vyrábame robotizované pracoviská

  Navrhujeme a vyrábame robotizované pracoviská pre každú výrobu. Navrhujeme a vyrábame robotizované pracoviské pre každú výrobu. - paletizačné pracoviská krabíc - paletizačné pracoviská vriec - manipulačné roboty - obrábacie robotizované pracoviská - roboty na povrchovú úpravu (nanášanie farieb, lakov, ...) - obsluha obrábacích strojov a pod. Etapy tvorby projektu robotizovaného pracoviska: - návrh riešenia - layout - 3D model pracoviska - vytvorenie výrobnej dokumentácie - výroba príslušenstva pracoviska - dopravníkov, stohovačov, podávačov, uchopovačov a pod.) - inštalácia u zákazníka - spustenie do prevádzky - záručn...

 • Vyrábame eurookná

  Vyrábame eurookná

  Vyrábame eurookná, ktoré spĺňajú kritériá STN, sú to okná s dlhoročnou tradíciou. Na výrobu používame prírodné materiály, pretože sú ekologické. Používame drevený trojvrstvový lepený hranol ( europrofil ) zo smreku, dubu alebo meranti, ktorý je odolný proti zmenám teplôt, poveternostným vplyvom a hlavne zabezpečuje tvarovú stálosť produktu. Jeho spracovanie v kombinácií s kvalitnou povrchovou úpravou zaistí dobré fyzikálne aj estetické vlastnosti výrobku. Niektoré výhody eurookien: • vysoká tvarová stálosť • vysoké tepelno-izolačné vlastnosti • ľahká údržba • zvuková ochrana pred vonkajšími vplyvmi • sú zdr...

 • Vyrábame zrubové domy

  Vyrábame zrubové domy

  Vyrábame zrubové domy z frézovanej guľatiny ( jediný v SR a ČR) na jednotný priemer 300mm. Používame špeciálne tesnenie na pozdĺžne spoje 2 x pamäťová páska ovčie rúno a hydrofobizačná fólia. na zvislé spoje špecialné tmely s 250 % rozťažnosťou. Bližšie info poskytneme telefonicky alebo mailom.

 • Vyrábame modelové zariadenia

  Vyrábame modelové zariadenia

  - Vyrábame modelové zariadenia pre zlievarenskú výrobu, formy pre vakuové tvarovanie plastických hmôt a laminátové formy, - Poskytujeme poradenstvo a spracovanie výkresovej dokumentácie a 3D dokumentácie - Zabezpečujeme výrobu odliatkov vrátanie opracovania - Vyrábame kovové formy a kokily Vyrábame modelové zariadenia pre zlievarenskú výrobu pre ručné aj strojné formovanie, jadrovníky z elastomérov so životnosťou 140 000 cyklov, formy pre tvarovanie plastov, laminátové formy a ďalšie, podľa požiadavky zákazníka.

 • Vyrábame ekopanel

  Vyrábame ekopanel

  Tento prirodný materiál sa vyrába lisovaním obilného vlákna za vysokého tlaku a teploty v špeciálnom tvarovacom zariadení. Ekopanel je riešením pri oplašteni konštrukcií podkrovia, domu, skladov, garáži.... Taktiež je ideálny pri montáži priečok bez dalších podporných konštrukcií. Ma výborné tepelnoizolačné a akumulačné vlastnosti taktiež aj zvukový útlm. Prirodzená regulácia vlhkosti vzduchu v miestnosti - príjemná klíma na bývanie. S panelom sa jednoducho manipuluje bez obáv poškodenia materiálu. Máme niekolko ročné skúsenosti s použitím Ekopanelu v praxi pri výstavbe rodinných domov, skladov a iných objektov. Vieme poradit ako...

 • Vyrábame a ponukame na predaj ručné omietačky ...

  Vyrabame a ponukame na predaj rucne omietacky, vodovahy a plastove poziarne prudnice. Vyrabame aj formy a vyrobky z gumy a plastu. V pripade zaujmu zasleme dokumentaciu.

 • Vyrábame sauny

  Vyrábame sauny

  Vyrábame sauny, drevené kade, zruby....ponúkame túto saunu bližšie info pošlem mailom prípadne telefonicky

 • Vyrábame hlavičkové papiere

  Hlavičkové papiere, vizitky, letáky, hospodárske tlačoviny, priamoprepisový papier, papierové samolepky, brožúry, výročné správy, knihy, oznámenia, poštové poukážky, kalendáriky, pozvánky, prospekty, plagáty.

 • Vyrábame pracovné oblečenie

  - všeobecné: nohavice, kabáty, náprsenkové nohavice, komby, plášte - pre gastronóniu: kuchárske kabáty, nohavice, zástery, čapice - pre zdravotníctvo: plášte, kazaky, nohavice, košele Je možnosť ozdobiť nášivkou, výšivkou, alebo sieťotlač. Vydávame vyhlásenie o shode a materiály majú certifikáty.

 • Vyrábame ploty, zábradlia ....

  Vyrábame ploty, zábradlia, schodiska, prístrešky, požiarne rebríky, konštrukcie a mnoho iných výrobkov. Možnosť výroby ako kusovej tak aj sériovej.

 • Vyrábame veľkorozmerné oceľové konštrukcie

  Vyrábame veľkorozmerné oceľové konštrukcie, zvarence i menšie zámočnícko - zváračské výrobky.

 • Vyrábame postelné prádlo

  Vyrábame postelné prádlo, viac ako 100 vzorov, pošleme katalog na vyžiadanie.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Vyrábame štandardné a neštandardné akváriá 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.