Pneumatická doprava

Pneumatická dopravaPneumatická doprava 2Pneumatická doprava 3

Pneumatické systémy sú od vstupu až po výstup úplne uzavreté. Využívajú pozitívny alebo negatívny tlak vzduchu na prepravu sypkých materiálov bezprašným spôsobom.

Inštalované aplikácie siahajú od hygienických prostredí v potravinárskom či farmaceutickom priemysle až po cementárne, chemický a hutnícky priemysel.

Dopravované materiály sú od jemného TiO2 či mastenca až po abrazívnu železnú rudu alebo koks, ale aj krehké materiály ako mydlá, kávové zrná a celé arašídy.ARCON Slovakia, spol. s r.o.
Peter Sekela
+421 2 / 4020 8030
ks.nocra@alekesHľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Horizontálne viacúrovňové preosievačky

  Viacúrovňové vibračné a gyrotačné preosievačky majú použitie vo veľkom množstve rozličných aplikácií od farmaceutického až po ťažký priemysel.

 • Bezkontaktná tlač

  Spoločnosť Arcon Slovakia s.r.o. je výhradným distribútorom technológií DOMINO na slovenskom trhu, vrátane poskytovania kompletnej technickej podpory a servisu. Domino Printing Sciences je svetovým lídrom v ink-jet a laserových technológiách s kompletnou ponukou riešení pre kódovanie a potlač. Na produkty v potravinárskom, nápojovom a farmaceutickom priemysle sa potlačujú premenné informácie ako napr. čiarové kódy a časové údaje. Vyvinuté boli systémové riešenia na tlač adries a čísel produktov v zväzkoch na obaly, dennú tlač, počítačové hry a mnoho ďalších.

 • Mineral Separator

  Mineral Separator

  ROTEX® MINERALS SEPARATORS™ (separátory minerálov) boli špeciálne navrhnuté, aby spĺňali náročné požiadavky na aplikácie triedenia minerálov. Tieto zariadenia sú schopné maximalizovať výťažnosť produktu pri teplotách materiálu do 205°C.

 • Poloautomatické uzatváranie

  Tieto jednoduché uzatváracie zariadenia sú vhodné do menších prevádzok, pracujú s rozličnými veľkosťami uzáverov. Sú vhodné pre skrutkovacie, ale aj pritláčacie vrchnáčiky.

 • Guľové mlyny

  Guľové mlyny

  Táto časť sortimentu obsahuje: - Guľové mlyny - Valcové mlyny - Tyčové mlyny - Kameňové mlyny Nízka rýchlosť rotácie spolu s jednoduchou a robustnou konštrukciou z nich robí ideálne riešenie pre mletie tvrdých a abrazívnych materiálov, kde sú kontinuita výroby, nízke nároky na údržbu a minimálne prestoje nevyhnutnosťou. Typické použitie: - Minerály - Ruda - Uhlie - Uhlíkové produkty - Všeobecné chemikálie Dodávajú sa vo verziách pre otvorený aj uzavretý okruh. Sotiment je doplnený o mlyny so sitami a dávkové mlyny.

 • Automatické kartónovacie zariadenie

  zabezpečíme Vám dodávku automatických kartónovacích zariadení, vrátane vkladanie produktu, príslušného informačného letáku a pod.

 • Rotačné preosievačky

  Tieto stroje sú určené pre jednofrakčné preosievanie, čiže jeden nadsitný a jeden podsitný výstup, pri použití nerezových, alebo nilonových sít.

 • Tabletovanie a poťahovanie

  Tabletovanie a poťahovanie

  Tabletovacie stroje, dodávame na slovenský a český trh už viac ako 25 rokov. Zaisťujeme záručný a pozáručný servis, dodávky náhradných dielov a pod. Tabletovacie stroje Pre našich zákazníkov, sme schopní zabezpečiť dodávku nových tabletovacích strojov, ale aj dodávku repasovaných strojov pre rozličné použitie hlavne vo farmaceutickom priemysle, ale aj pre špeciálne aplikácie v potravinárskom a chemickom priemysle. Tabletovacie razidlá Naša spoločnosť ponúka taktiež kvalitné razidlá. V našej ponuke nájdete razidla ekonomických variánt od základných razidiel typu Euro B, BB, D s rozličným typom povrchov, ale aj razidlá špeciálnych typ...

 • Reťazové dopravníky

  Reťazové dopravníky

  Takmer v každom odvetví priemyslu pracujú tieto reťazové dopravníky už mnoho rokov, poskytujú vysoký a spoľahlivý výkon. Kapacity začínajú od 10 až do úctyhodných 2000 t/h. Sortiment je široký: - vysokokapacitné - plynotesné - pre vysoké teploty (až do 900°C) Použitie: - Chemický priemysel - Cementárenský priemysel - Ťažba nerastov - Hutníctvo - Potravinársky priemysel - Poľnohospodárstvo

 • Plastic Pellet Screener

  Plastic Pellet Screener

  Triediče PLASTIC PELLET SCREENERS (plastový granulát) sú navrhnuté pre potreby výrobcov zmesí, ktorí vyžadujú cenovo konkurencie schopné riešenia pre presné oddelenie materiálu určitej frakcie s rýchlym a jednoduchým nastavením medzi jednotlivými dávkami. Triediče na plastový granulát využívajú originálny horizontálny, krúživý/vratný pohyb a exkluzívne patentovaný dvojrýchlostný pohon s pozitívnou amplitúdou.

 • Vibračná vírivá sušiareň

  Vibračná vírivá sušiareň

  Vibračné vírivé sušiarne sú navrhnuté na sušenie (príp. chladenie) širokého rozsahu prietokov.

 • Automatické a poloautomatické blistrovacie zariadenia

  Zabezpečíme Vám automatické a poloautomatické blistrovacie jednotky pre laboratórne, pilotné a výrobné prevádzky s kompletným sortimentom perforačných a orezávacích doplnkov.

 • Atramentové technológie

  Atramentové technológie

  Inkjet Základné informácie, popis princípu a výhody A100 2 riadky stredné rýchlosti A200 4 riadky vysoká rýchlosť A300 4 riadky vysoká rýchlosť A400 do obmedzeného priestoru A300 Opaque na tmavé povrchy farebný atrament A300 Pinpoint Znaky malej výšky do obmedzeného priestoru výrobku C séria viacriadková tlač na kartón grafika a čiarové kódy EAN, UCC, ITF 14

 • Kužeľové mlyny

  Tieto mlyny sú určené na premletie mohutných aglomerátov, alebo častíc na konečnú veľkosť cca 400 mikrónov (v závislosti od materiálu). K dispozícii sú zariadenia od laboratórnych veľkostí až po zariadenia s výkonom niekoľko desiatok ton za hodinu.

 • Vakové hate

  Arcon Slovakia zastupuje na slovenskom trhu sesterskú spoločnosť Arcon AquaPro, ktorá navrhuje, dodáva a inštaluje moderné systémy vakových hatí. Tieto systémy majú široké využitie, okrem iných aj pre protipovodňové opatrenia. Viac informácií nájdete na stránkach Arcon Aquapro.

 • Rúrové dopravníky

  Sú použiteľné pre široký rozsah materiálov a poskytujú množstvo výhod v porovnaní s tradičnými dopravníkmi. Úplne uzavretý a bezprašný spôsob dopravy materiálu - Žiadne straty vysýpaním alebo rozfúkaním materiálu z pásu - Materiál z opačnej strany pásu pri návrate nepadá - Dopravník môže byť zakrivený vo vodorovnom aj zvislom smere - Dopravník môže strmo stúpať - Vracajúci sa pás je taktiež možné využiť na dopravu materiálu Dodávka môže podľa želania zákazníka obsahovať: - štúdie - projektovú dokumentáciu - výrobu všetkých alebo niektorých dielov - inštaláciu/montáž - oživenie - prípadne dodávku systém...

 • Triediče pre potravínárstvo

  Triediče pre potravínárstvo

  Typickými aplikáciami sú cereálie, káva, cukor, atď.

 • Miešanie tekutých a polotekutých látok

  Miešanie tekutých a polotekutých látok

  Predovšetkým vo farmaceutických, kozmetických a potravinárskych výrobách, zameraných na spracovanie tekutých a polotekutých látok, majú zákazníci vysoké požiadavky jednak na kvalitu výrobných zariadení a jednak na ich ovládanie a bezpečnosť. V tejto oblasti sme pre Vás schopní zaistiť kompletné a veľmi sofistikované systémy zahrňujúce napr. spracovanie materiálu vo vákuu, pridávanie zmesí a pod.

 • Automatické uzatváranie

  Automatické uzatváracie zariadenia dodávame aj ako súčasť automatických plniacich liniek, ale aj ako samostatne stojace zariadenia.

 • Odrazové drviče

  Odrazové drviče

  Pre aplikácie primárneho a sekundárneho drvenia PRIMÁRNE DRVENIE Primárne drviče poskytujú vysoký redukčný pomer v jednej operácii. Dosiahnuteľné sú výkony cez 1000 t/h, v závislosti od veľkosti stroja, požadovaného produktu a charakteristiky materiálu. SEKUNDÁRNE DRVENIE Sekundárne odrazové drviče sú navrhnuté pre ďalšie spracovanie materiálu, ktorý bol už primárne spracovaný. Výhody - Konštrukcia pre primárne aj sekundárne drvenie - Vysoké redukčné pomery - Kapacity až do 1000 t/h - Výkony do 1000 kW - Kvalitný kubický produkt - Nízke náklady na prevádzku a údržbu

 • Kladivové drviče

  Kladivové drviče

  Redukcia drobivého a vláknitého materiálu. Možno spracovávať vlhké materiály; prípustný obsah vlhkosti je určený druhom materiálu a požadovaného produktu. Výhody - Vysoké redukčné pomery - Kapacity až do 500 t/h - Nastaviteľná štrbina - Spracovanie vlhkých materiálov

 • Triediče ROTEX®

  Triediče ROTEX®

  Triediče ROTEX® sú samostatné výrobné triediace stroje určené na separáciu suchých materiálov podľa veľkosti frakcie. CHARAKTERISTIKA POZITÍVNE ČISTENIE SITA Kmitavý pohyb udržuje otvory sita čisté, zabezpečuje tak optimálnu efektívnosť a výkon triedenia. AUTOMATICKÉ NAPÍNANIE Jedinečný spôsob uchytenia sita eliminuje potrebu nástrojov a nastavení. POHONY S DYNAMICKÝM ABSORBÉROM Pohony ROTEX sú navrhnuté na dlhodobú prevádzku, bezproblémový servis a minimálne požiadavky na údržbu. VSTUPNÉ/VÝSTUPNÉ PRIPOJENIA Posuvný kryt eliminuje pravidelné výmeny vašich ohybných rukávov a ich praskanie alebo štiepanie. KOMPENZAČNÉ...

 • Miešacie nádoby, manipulačné nádoby

  Miešacie nádoby, manipulačné nádoby

  Nevyhnutnou súčasťou každej výrobnej prevádzky hlavne vo farmaceutickom priemysle sú uskladňovacie a zároveň aj mobilné nádoby, IBC nádoby, budnové nádoby, ale taktiež aj zariadenia na poslednú homogenizáciu zmesí a práškom pred vstupom napríklad do tabletovacieho lisu.

 • Konvenčná vírivá sušiareň

  Konvenčné vírivé sušiarne sú navrhnuté na sušenie (príp. chladenie) širokého rozsahu produktov bez pomoci vibrácií. V procese vírivého spracovania sa vháňa plyn priamo cez tuhý materiál cez perforovaný plech, trysky alebo iné médium a takýmto spôsobom zdvíha a premiešava tuhé častice

 • Drviče

  Drviče

  - reverzné kladivové drviče - drviče s pohyblivou drviacou doskou - kladivové drviče s flexibilnými kladivami - dezintegrátory

 • Kužeľové mlyny

  Tieto mlyny sú určené na premletie mohutných aglomerátov, alebo častíc na konečnú veľkosť cca 400 mikrónov (v závislosti od materiálu). K dispozícii sú zariadenia od laboratórnych veľkostí až po zariadenia s výkonom niekoľko desiatok ton za hodinu.

 • Separátory LIQUATEX™

  Separátory LIQUATEX™

  Separátory LIQUATEX™ sa vyrábajú z nerezovej ocele a sú navrhnuté pre spracovanie širokej škály aplikácií s tekutinami a pevnými látkami. Využívajú jedinečný vibračný pohyb, ktorý sa vytvára rotujúcim excentrickým závažím so silovou čiarou v ťažisku stroja.

 • Triedič ROTEX Minerals Separator

  Triedič ROTEX Minerals Separator

  Triedič ROTEX Minerals Separator bol špeciálne navrhnutý pre potreby triedenia minerálov. Triediče ROTEX a MEGATEX možno tiež jednoducho upraviť pre abrazívne materiály.

 • Odvodňovanie

  Vibračné odvodňovacie sitá odstraňujú tuhé častice z kalov, vytvárajú tak produkt, ktorý je ľahšie dopravovateľný, suchší a ľahšie spracovateľný.

 • Etiketovanie - veľké produkty

  Na základe Vašich požiadaviek a podľa typu produktu Vám zabezpečíme kvalitné, presné poloautomatické aj plne automatické etiketovačky na celoobvodové, predné a zadné, spodné, vrchné ale taktiež špeciálne umiestnenie etikiet.

 • Miešanie suchých a pastovitých látok

  Miešanie suchých a pastovitých látok

  Naše miešače a mixéry miešajú látky pluhovými, ale aj páskovými remeňmi, v jedno - aj v dvojplášťovom prevedení, s dávkovaním suchých i tekutých prímesí, systémom CIP/WIP, manuálnym alebo plne počítačovým ovládaním podľa predpisov GAMP4, CFR.

 • Ventily

  Ventily

  Ventily Worcester Control sú známe na celom svete ako svetová jednička. Vo svojom sortimente má najvyčerpávajúci rozsah guľových ventilov na svete. Od štandardných prírubových guľových ventilov po ANSI aj DIN špecifikácie v redukovanom aj plnom vŕtaní, trojdielne ventily pre kryogenické, vysokotlakové, parové aplikácie, rozdeľovacie alebo vzorkovacie úlohy, alebo vysoko celistvé či viac-cestné vyhotovenia, s funkciou modulácie či špeciálnu konštrukciu pre konkrétne riešenia. Aktuálne sa Worcester stal prvým výrobcom z Veľkej Británie, ktorý obdržal osvedčenie PED. Aplikácie: - AUTOMATIZÁCIA Od pohonov po koncové spínače. Tieto systémy...

 • Triediče Plastic Pellet Screener

  Triediče Plastic Pellet Screener

  Triediče Plastic Pellet Screener využívajú jedinečný hotizontálny, krúživý dvojrýchlostný pohon s pozitívnou amplitúdou, čím dosahujú pozoruhodne účinné vytriedenie veľkých a dlhých frakcií. Pre vyššie kapacity ponúka ROTEX triediče s rovnakým krúživým pohybom, presnou separáciou, kompaktným dizajnom, konfiguráciami a jednoduchým čistením.

 • Odstredivý triedič

  Odstredivý triedič

  Odstredivé triediče ROTEX sú navrhnuté pre vysokokapacitné požiadavky objemového vstupy/výstupy a väčšie procesné aplikácie. Má široké využitie v spracovaní práškov, granulátov, aglomerátov a iných voľne tečúcich materiálov.

 • Extruzia a sferonizácia

  Extruzia a sferonizácia

  K najmodernejšej technológií spracovanie práškov patrí extruzia a sferonizácia. Výsledkom týchto technológie sú drobné pelety, ktoré sa využívajú hlavne vo farmaceutickom priemysle. K ich výhodám patrí jednoduché premiešavanie, a po prípadnom potiahnutí rozličným druhom poťahom sa dá zabezpečiť napr. rozličná rozpustnosť účinnej látky v organizme. Extrudéry Na Slovensko dodávame zariadenia v rozličných veľkostiach od laboratórnych zariadení až po zariadenia s vysokými kapacitami výroby. V týchto zariadeniach sa z vlhkého granulátu vytvoria tenké niťovité produkty. Sferonizéry Z tenkých niťovitých produktov sa vytvoria pelety. Tie...

 • Upravené zariadenia

  Spoločnosť ROTEX poskytuje možnosť zakúpenia použitých zariadení. Tieto zariadenia sú plne zrekonštruované u výrobcu. - Vynikajúce triediace výkony za atraktívne ceny - Zrekonštruované stroje vybavené len originálnymi náhradnými dielmi - Plná záruka ako na nový stroj - Najvyššia kvalita rekonštrukcie na trhu

 • Systém ROTEX® ULTRASONEX™

  Systém ROTEX® ULTRASONEX™

  Systém ROTEX® ULTRASONEX™ na rozkmitáva pomocou ultrazvukového meniča priamo sitovú plochu. Pomocou sekundárnej vysokej frekvencie s malou amplitúdou podstatne zlepšuje výkon triediča a zabraňuje upchávaniu sita.

 • Vertikálne dopravníky

  V našom sortimente je množstvo riešení vertikálnych dopravníkov: - Hromadné elevátory - Reťazové elevátory - Korčekové elevátory - a iné

 • Triediče MEGATEX™

  Triediče MEGATEX™

  Triediče MEGATEX™ sú vysokokapacitným riešením pre efektívne triedenie veľkých objemov materiálu, ktoré prekonáva jednoduché konvenčné triediče. MEGATEX™ poskytuje efektívnu a presnú separáciu pri výrobných výkonoch väčších ako poskytujú iné možnosti triedenia veľkých kapacít. Triediace plochy sú dostupné od 9,3 do 32,5 m2 v kompaktnom zariadení veľkosti 3 x 3 x 3,7 m. MEGATEX spoľahlivo vykoná prácu, kde by bolo potrebné použiť viacero konvenčných triedičov, znižuje investície a náklady na inštaláciu, prevádzku a priestorové nároky.

 • Celofánovacie zariadenia

  Celofánovacie zariadenia

  Spoločnosť Arcon SLovakia, s.r.o. na Slovensku výhradne zastupuje najvýznamnejšieho svetového výrobcu celofánovacích strojov - spoločnosť Marden Edwards Limited, ktorý sa zaoberá výrobov zariadení určených na celofánovanie kompaktných audio a videokaziet, filmov, kancelárskych a hygienických potrieb, kozmetiky, čajov, kávy, cukroviniek a tabakových výrobkov. Poprednú pozíciu na trhu si spoločnosť Mardew Edwards s 50 ročnou výrobnou tradíciou vydobyla hlavne vďake svojej vo svete obalovacích technológii pomerne neobvyklej filozofii, pripomínajúcej skôr výrobcov luxusných automobilov. Na rozdiel od ostatých dodávateľov, ktorí svoje strojné celky ...

 • Fluidné veže

  Súčasťou granulačných systémov sú fluidné sušiace veže. Vlhký granulát vstupuje do fluidného systému, kde sa osuší, prípadne potiahne nástrekovým poťahom. Tieto technológie sú taktiež vyrábané v rozličných veľkostiach. Výhodou kompletných uzavretých liniek je, že priestor okolo zariadení je veľmi čistý, kedže produkt je prepravovaný od vstupu až po výstup pomocou vákuovej dopravy.

 • Automatické a poloautomatické deblistrovacie zariadenia

  V našej ponuke máme aj stroje určené pre šetrné a hygienické vytlačenie tabliet z blistra v automatickom aj poloautomatickom prevedení.

 • Zubové drviče

  Priemysel Aplikácie a inštalácie podľa priemyselných odvetví Dizajn Popis konštrukcie drvičov Produkty Drviče, drviace stanice, podávače

 • Práce pod vysokým napätím

  - vysokozdvižné plošiny pre práce pod vysokým napätím - nástroje a ochranné pomôcky - stavače stĺpov - vyťahovače stĺpov

 • Etiketovanie - špeciálne produkty

  Naša spoločnosť Vám dodá aplikátory etikiet na špeciálne druhy a tvary produktov, ktoré sa používajú hlavne vo farmaceutickom priemysle.

 • Poloautomatické kartónovacie zariadenie

  Výhodou tohto poloautomatického kartónovacieho zariadenia je jeho variabilita pre rôzne veľkosti kartónov bez použitia ďalších rozmerových dielov. Je vhodný pre menšie a stredne velké prevádzky, ktoré pracujú s rôznymi veľkosťami krabičiek a menšími dávkami.

 • Homogenizátory a emulgátory

  Homogenizátory a emulgátory

  Homogenizátory a emulgátory nájdu použitie v rozličných odvetviach priemyslu. Na Slovensko dodávame tieto zariadenia v rozličných veľkostiach a prevedeniach.

 • Plničky tuhých zmesí a práškov

  Plničky tuhých zmesí a práškov

  - Dávkovačka práškových zmesí - Prídavné zariadenia do plničky, nevyhnutné pre plnenie tažko sypkých práškov

 • Poloautomatické plniace zariadenia

  Poloautomatické plniace zariadenia

  Poloautomatické plničky sú vhodné do menších výrobných prevádzok, vyznačujú sa jednoduchou obsluhou a ich hlavnou výhodou je ľahká údržba a rýchla možná zmena produktu na iný produkt, pretože plnený roztok zostáva v hadičke a neprichádza do styku so žiadnou inou časťou zariadenia.

 • Granulátory

  Na Slovensko dodávame laboratórne i veľkoobjemové granulačné zariadenia, ktoré sú vyrobené presne podľa potrieb zákazníka. Granulačné mixéry dodávame buď ako samostatne stojace jednotky, alebo súčasť kompletnej linky, vrátane zabudovaného kalibračného mlynu.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Pneumatická doprava 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.