Rekonštrukčné a murárske práce

- rekonštrukcie bytov a bytových jadier spĺňajúce slovenské technické normy
- rekonštrukcie a prestavby rodinných domov
- rekonštrukcie nebytových priestorov a kancelárii
- výkopové práce - ručne - základy
- vymurovanie obvodových múrov - omietky
- výroba plotov - systémom betónových tvárníc


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Rekonštrukčné práce

  Kompletné rekonštrukčné práce zamerané na byty, domy a kancelárske priestory. Dokončovanie holobytov, holodomov, kancelárii a reštaurácii.

 • Rekonštrukčne práce

  Naša spoločnosť sa zameriava na stavebnú činnosť ako sú rekonštrukčné práce na kľúč, montáž plastových okien. Svojú činnosť v stavebníctve postupne rozširujeme. Množstvo naších skúsenosti a našich partnerov sme nadobudli počas rokov spolupráce. Na základe skúsenosti vieme odovzdáť kvalitne vykonanú prácu pre rastúce množstvo spokojných klientov za prijateľné ceny. Pritom všetkom sa maximálne snažíme klásť dôraz na kvalitnú realizáciu.

 • Maliarske a rekonštrukčné práce

  Maliarske a rekonštrukčné práce

  Vykonávame široké spektrum maliarskych, murárskych a rekonštrukčných prác, pri ktorých používame najkvalitnejšie materály tých najlepších výrobcov. Naša firma má na svojom konte veľa spokojných a zároveň taktiež stálych zákazníkov, ktorí sa k nám neustále vracajú. Hlavným cieľom firmy je zodpovedné, odborné a spoľahlivé poskytovanie všetkých ponúkaných služieb. Svojich zákazníkov si veľmi vážime a najväčším vyznamenaním pre nás je, keď využívajú naše služby opakovane. Vyskúšajte nami ponúkané služby a sami budete môcť naše kvality posúdiť.

 • Rekonštrukčné práce

  Rekonštrukčné práce

  Kompletné rekonštrukčné práce zamerané na byty, domy a kancelárske priestory. Dokončovanie holobytov, holodomov, kancelárii a reštaurácii. Výstavba rodinných domov od základu až po stavbu na kľúč. Búracie a demolačné práce s vývozom sutiny a stavebného odpadu. Kladenie obkladov a dlažieb z keramiky, kameňa a umelého kameňa. Murárske práce, maliarske práce, škrabanie starej farby, plyn, kúrenie, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce. Kamerové systémy, alarmy, zložité elektromontážne systémy, počítačové siete. Kladenie parkiet a laminatových podláh. Montáž drevených zárubní a dverí. Kladenie zámkovej dlažby. Rekonštrukcie byto...

 • Stavebné a Rekonštrukčné práce od A po Z

  Firma zaoberajúca sa kompletnou stavbou a rekonštrukciou búdou od A po Z. (hrub.stavba,omietka,zateplovanie,fasády,malovanie,dlažba,obklad,plav.podlahy,strecha – strešná krytina.) a veľa ďalších prác. Po zaslaní projektovej dokumentácie, alebo bližších informácii o práci Vám naša firma zašle cenovú ponuku.

 • Stavebné a Rekonštrukčné práce od A po Z

  Stavebné a Rekonštrukčné práce od A po Z

  Firma zaoberajúca sa kompletnou stavbou a rekonštrukciou búdou od A po Z. (hrub.stavba,omietka,zateplovanie,fasády,malovanie,dlažba,obklad,plav.podlahy,strecha – strešná krytina.) a veľa ďalších prác. Po zaslaní projektovej dokumentácie, alebo bližších informácii o práci Vám naša firma zašle cenovú ponuku.

 • Stavebné a rekonštrukčné práce

  Stavebné a rekonštrukčné práce

  Ponúkame Vám nasledujúce stavebné a rekonštrukčné práce: - maliarské a natieračské práce - montáž sadrokartónu - murárske a obkladačské práce - rekonštrukcie bytov a bytových jadier - montáž plastových okien Deceuninck - búracie práce spojené s odvozom sute - elektroinštalačné práce aj s revíznou správou - vodoinštalačné práce - pokládka laminátových aj drevených parkiet - práce architekta - lepenie tehličiek rustique - rezanie panelu a v prípade potreby aj statický posudok - výroba a montáž kuchynských liniek a dverí - manipulácia a zakrytie nábytku - čistiace práce a tepovanie po maľovaní

 • Rekonštrukčné práce

  Rekonštrukčné práce

  Ponúkame moderné a príjemné bývanie pre každého. Používame najmodernejšie postupy a materiály s najvyššou kvalitou. Pokiaľ potrebujete rekonštruovať, opravovať alebo poradiť v oblasti stavebníctva, neváhajte nás kontaktovať.

 • Rekonštrukčné práce

  V našej ponuke nájdete taktiež možnosť rekonštrukcie a opravy objektov.

 • Maliarske a rekonštrukčné práce

  - Kompletné maliarske práce - Montáž dverí a zárubní - Montáž podláh a parkiet - Sadrové omietky - Stierky - Murárské a iné stavebné úpravy - Zateplenie

 • Rekonštrukčné práce

  V našej ponuke nájdete taktiež možnosť rekonštrukcie a opravy bytových jadier, administratívnych budov a iných nebytových priestorov. Ku všetkým uvedeným službám, v prípade potreby, zaistíme projektovú dokumentáciu. Okrem toho Vám ponúkame stavebný i keramický materiál od renomovaných firiem za bezkonkurenčné ceny.

 • Rekonštrukčné práce

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti rekonštrukčných prác.

 • Rekonštrukčné práce

  Okrem výstavby rodinných domov na kľúč vieme zrealizovať aj kompletné rekonštrukcie a prerábky interiérových priestorov, terénne úpravy a aj úplné obnovenie a opravy fasád od rodinných domov po obytné historické budovy.

 • Stavebné a rekonštrukčné práce

  Naša spoločnosť Vám ponúka: - stavby rodinných domov a polyfunkčných objektov na kľúč, - rekonštrukcie a opravy bytov a budov vrátane PSV (voda, kúrenie, plyn, elektroinštalácie), - maliarske a natieračske práce, - búracie práce a práce v oblasti stavebnej chémie, - prestavby bytových jadier, - realizácie zámkových dlažieb na kľúč.

 • Rekonštrukčné práce

  - murárske práce - maľby a stierky - elektroinštalácie - búracie práce - sadrokartóny - zatepľovanie - obklady a dlažby - vodoinštalácie - tapetovanie

 • Rekonštrukčné práce

  Spoločnosť sa zameriava na rekonštrukčné práce.

 • Rekonštrukčné práce a zateplovanie budov

  Naša firma vznikla v roku 2000. Firma sa zaoberá rekonštrukčnými prácami a zatepľovaním budov. Do rekonštrukcie, ktorú Vám ponúkame patria všetky remeselné práce, medzi ktoré patria demolačné práce, elektroinštalácia s revíznou správou, vodoinštalačné práce, murárske práce, obklady, dlažby, omietky, stierky, maľby a nátery, montáž laminátových podláh a podlahových krytín, izolácie proti vode, tepelné a akustické izolácie, maliarske, natieračské, sádrokartonárske práce, montáž dekoratívnych ozdobných prvkov a rôznych bytových doplnkov. Našim cieľom je kvalitná práca a spokojnosť zákazníka. Vieme akceptovať požiadavky zákazn...

 • Stavebné a rekonštrukčné práce

  Búracie a prípravné práce pre rekonštrukcie rôzneho druhu, konzultácie a poradenstvo v oblasti stavebných materiálov a postupov.

 • Kompletne rekonštrukčne prace

  Kompletne rekonštrukčne prace

  Sme vyučeny v obore murar a ponukame kompletne rekonštrukčne a renovovacie prace.Kompletne rekonštrukcie domov a bytov, interieru a exterieru.Rekonštrukcie striech,fasad, stropov,stien,podlah,rekonštrukcie kupelni,schodov a ine prace.

 • Opravné práce, rekonštrukčné práce vo výške

  - škárovanie panelových stykov obytných a občianskych budov - ošetrenie a pretmelenie vzniknutých puklín na fasáde - oprava opadanej a porušenej omietky, oprava zateplení a plechových plášťov na fasáde - oprava komínov a celých fasád - opravy a nátery hydroglóbusov

 • Stavebné, rekonštrukčné a búracia práce

  Ponúkame kompletný sortiment stavebných prác. Od búrania starých stavieb až po výstavbu na kľúč. Ďalej ponúkame projektovanie, kompletné a aj čiastočné rekonštrukcie bytov a domov, tesárske práce a návrhy a realizácie záhrad a parkov.

 • Rekonštrukčné práce

  Ponúkame Vám rekonštrukčné práce, úpravu bytov, nebytových priestorov, rodinných domov za prijateľné ceny. Zabezpečujeme komplexné služby, sme riadne vybavený a naši pracovníci sú vyškolený. Záruka a serióznosť je u nás samozrejmá.

 • Stavebné a rekonštrukčné práce

  Stavebné a rekonštrukčné práce

  Rekonštrukcie domov, bytov, prerábky bytových jadier, malovanie...stavby domov.

 • Stavebné a rekonštrukčné práce

  Rekonštrukcie domov, bytov, prerábky bytových jadier, malovanie...stavby domov.

 • Výstavba RD na klúč, rekonśtrukčné a iné stavebné práce

  Sprostredkujeme rozne stavebne prace BA, TT od prerabanie bytovych jadier az po vystvabu RD na kluc, vynikajuce ceny, nadstandartna kvalita a cim dalej viac spokojnych klientov.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Rekonštrukčné a murárske práce 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.