Sedacie súpravy

Slovenský výrobca pre vaše pohodlie. Sedačky na mieru, rozkladacie s úložnými priestormiViac informácií na 0903 736 366

Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Sedacie vaky, Sedací vak Lip

  Sedacie vaky, Sedací vak Lip

  Rozmer: 80/120 CM Objem: 220 L Materiál: Nylon, Bavlna Tento sedací/ležací vak v netradičnom tvare vám zabezpečí to pravé pohodlie, ktoré si môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek v pohodlí vášho domova. Je ideálny na zrelaxovanie celého vášho tela. Presvedčte sa sami.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka S

  Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka S

  Rozmer: 45/65 CM Objem: 150 L Materiál: matná ekokoža Tento druh sedacieho vaku je roztomilým darčekom pre najmenších športovcov. Je obzvlášť obľúbený u malých detí, ktoré ho radi využívajú pri svojich hrách. Je ľahký a preto si ho aj malé detičky môžu samé prenášať kam len chcú. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Lider

  Sedacie vaky, Sedací vak Lider

  Rozmer: 100/80 CM Objem: 400 L Materiál: matná ekokoža Vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu je tento sedací vak originálnym reprezentačným doplnkom akéhokoľvek priestoru. Vďaka svojmu anatomickému tvaru bude tento vak nenahraditeľnou súčasťou Vašej pracovne, kancelárie či obývačky. Chrbticu udržuje v prirodzenej polohe vďaka čomu budete celý deň svieži a nebudete pociťovať únavu. Na účely relaxu je veľmi obľúbený v kombinácii s vakmi Cube alebo Point. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Foster

  Sedacie vaky, Sedací vak Foster

  Rozmer: 90/115 CM Objem: 355 L Materiál: matná ekokoža Pohodlnosť tohto prekrásneho sedacieho vaku ocenia malí aj veľkí. Vhodný je ako originálny darček, ktorý zaručene poteší. Je ideálny na pohodlné sedenie pri čítaní knihy, pri práci s notebookom alebo len tak pri relaxe pri televízii. Môžete ho použiť ako štýlový doplnok do obývačky, pracovne či detskej izby. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vrece XXXL

  Každý z nás je úplne iný, jedinečný s iným štýlom a vkusom. Z našej ponuky si vyberie naozaj každý, prinášame obrovský výber sedacích/ležacích vakov, taburetiek, aby sme tak čo najviac vyhoveli vašim individuálnym potrebám. V skupine vakov Edition 2012 si môžete vybrať z týchto materiálových prevedení - ľahko udržiavateľná matná ekokoža (D,DE), elegantná lakovaná ekokoža (L), mimoriadne odolná dvojfarebná ekokoža (AL), jemná, mäkká a zároveň oteruvzdorná alcantara (A), vodeodolný polyester s jemnými lesklými vláknami (S), odolné textilné mikrovlákno (M), nekrčivý 100 % polyester so vzormi exclusive (K,G,GK), mäkká no zároveň o...

 • Sedacie vaky, Sedací vak Donut

  Rozmer: 70/150 CM Objem: 550 L Materiál: matná ekokoža Tento sedací vak je ideálny stať sa štýlovým doplnkom vašej obývačky pretože sa krásne hodí do priestoru. Jeho pohodlnosť ocení najmä Vaša návšteva pri príjemných večerných posedeniach alebo Vy pri pozeraní TV či akejkoľvek inej činnosti. Veľmi obľúbený je v kombinácii s vakom Cube alebo vakom Point.Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Stripes

  Rozmer: 130/90 CM Objem: 300 L Materiál: matná ekokoža Pohodlný sedací vak je ako stvorený na relax pri pozeraní TV alebo na poobedné zdriemnutie počas siesty. Stane sa neodmysliteľným miláčikom vašej domácnosti. Pozor, má však jednu jedinú nevýhodu a síce – jeden Vám určite nebude stačiť. Je určený pre všetky vekové kategórie. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak The Original

  Sedacie vaky, Sedací vak The Original

  Rozmer: 135/85 CM Objem: 300 L Materiál: matná ekokoža Tento sedací vak si určite hneď zamilujete. Je štýlovým doplnkom kamkoľvek ho umiestnite. Nádherne vynikne ako originálny prvok vašej obývačky alebo ako praktická súčasť vašej pracovne či relaxačný bod študentskej izby. Jeho neuveriteľnú pohodlnosť oceníte najmä pri práci s notebookom, pri čítaní knihy alebo pozeraní TV. Veľmi obľúbený je v kombinácii s vakom Cube alebo vakom Point. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Donut Junior

  Sedacie vaky, Sedací vak Donut Junior

  Rozmer: 70/105 CM Objem: 310 L Materiál: matná ekokoža Tento sedací vak je mladším súrodencom sedacieho vaku Donut. Pohodlnosť tohto prekrásneho sedacieho vaku ocenia najmä Vaše deti po celodennom strnulom sedení v školských laviciach. Vak svojím anatomickým tvarom kopíruje chrbticu vášho dieťaťa a napomáha tak, aby sa chrbtové svalstvo dokázalo optimálne uvoľniť. Deti sú potom oddýchnuté a plné energie. Vaky sú tak neoddeliteľnou súčasťou ich detských izbičiek pri učení a hrách. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak The Original Outdoor

  Sedacie vaky, Sedací vak The Original Outdoor

  Rozmer: 130/85 CM Objem: 300 L Materiál: Nylon Obľúbený vak The Original sme pre vás ešte viac vylepšili! Obliekli sme ho do nového, ešte praktickejšieho nylonového šatu, ktorému postačí len jednoduchá údržba. Sedací vak tak môžete využiť nielen vo vnútri ale aj pri obľúbených aktivitách vonku na záhrade alebo na terase. Sedací vak je dostupný v krásnych farbách či vzoroch, z ktorých si určite vyberiete. Vak sa hodí aj ako skvelý darček pre vašich blízkych či priateľov, ktorý určite poteší.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Dumpy Outdoor

  Sedacie vaky, Sedací vak Dumpy Outdoor

  Rozmer: 140/180 CM Objem: 500 L Materiál: Nylon Dumpy Outdoor má aj svojho elegantnejšieho brata – Model Outdoor. Tento vankúš je priam stvorený na ležmú polohu. Vďaka svojmu nylonovému povrchu zabezpečuje jednoduchú a nenáročnú údržbu. Na výber vám ponúkame množstvo krásnych farieb a vzorov, ktoré si môžete navzájom kombinovať podľa vlastnej potreby, tzn. môžete ho mať celý vo vzore, alebo si skombinujete vzor s nejakou farbou. Výber je len na vás.

 • Sedacie vaky, Sedací vak, Záhlavok

  Sedacie vaky, Sedací vak, Záhlavok

  Rozmer: 17/35 CM Objem: Materiál: spandex/nylon Tak tento hebký záhlavok si úplne zamilujete. Pokiaľ chodíte na dlhé cesty, alebo strávite dlhý čas v sede, záhlavok vám bude skvelým pomocníkom. Podopiera vašu krčnú chrbticu a tým zabraňuje jej stuhnutiu. Vďaka svojmu úžasne jemnému povrchu, je záhlavok príjemný na dotyk a krásne hreje. Vzorovými a materiálovými prevedeniami sa zhoduje s vakom Darling, takže si môžete vyskladať úžasný set podľa vášho priania.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Animals

  Sedacie vaky, Sedací vak Animals

  Rozmer: 40/120 CM Objem: 420 L Materiál: Plyš Tak to tu ešte nebolo!!! Úžasný sedací vak s plyšovým povrchom v prevedení sexi prúžkov ešte viac umocní pocit komfortu a pohodlia pri akejkoľvek obľúbenej činnosti. Tento fantastický nadčasový vzor vdýchne život akémukoľvek priestoru a nádherne ho dotvorí.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Basketbalka

  Sedacie vaky, Sedací vak Basketbalka

  Rozmer: 50/100 CM Objem: 490 L Materiál: matná ekokoža Máte doma nádejného basketbalistu? My máme pre vás originálny darček, ktorý ho určite poteší. Umožnite mu dotvoriť si jeho vlastný priestor a vyjadriť tak jeho imidž. Sedací vak z ekokože je dostupný v krásnej oranžovej farbe.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka XXL

  Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka XXL

  Rozmer: 55/90 CM Objem: 300 L Materiál: matná ekokoža Sedací vak bude neodmysliteľnou súčasťou priestoru vášho malého i veľkého futbalistu, ktorá u vás určite nesmie chýbať. Tak ukážte aký ste fanúšik a uvidíte, že pozeranie futbalu z tohto vaku nadobudne úplne iný rozmer. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka Mini

  Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka Mini

  Rozmer: 35/55 CM Objem: 95 L Materiál: matná ekokoža Nezabudli sme ani na tých najmenších. Ako vyplýva už z názvu vaku, tento sedací vak je určený práve pre nich. Je ľahučký takže detičky s ním môžu ľahko manipulovať. Môžete ho tiež použiť ako podložku pod nohy k väčšej Futbalke XXL. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Triple

  Sedacie vaky, Sedací vak Triple

  Rozmer: 120/160/120 CM Objem: 450L Materiál: Bavlna/ nylon Jedinečné spojenie jemnej bavlny a odolného nylonu v jednom, iba pre vás! Vďaka bavlne je vak príjemný na dotyk pričom vďaka nylonovému spodku je nenáročný na údržbu. Tento sedací/ležací vak v netradičnom tvare vám zabezpečí to pravé pohodlie, ktoré si môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek v pohodlí vášho domova. Je ideálny na zrelaxovanie celého vášho tela. Presvedčte sa sami.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Junior

  Sedacie vaky, Sedací vak Junior

  Rozmer: 110/70 CM Objem: 220 L Materiál: matná ekokoža Deti ho budú zbožňovať. Krásne vynikne v izbe vašej malej slečny alebo mladého muža. Pre jeho anatomický tvar je využiteľný pri robení domácich úloh, pri detských hrách alebo pri pozeraní obľúbených rozprávok. Vak sa tak stane neodmysliteľnou súčasťou priestoru vášho dieťaťa. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie súpravy na mieru - Bezkonkurenčné ceny !!!

  Sedacie súpravy na mieru - Bezkonkurenčné ceny !!!

  Sedacie súpravy, pohovky, kreslá a taburety v dizajne, rozmeru podľa Vašej vlastnej požiadavky alebo z našej modelovej rady. Úpravy na mieru: úprava rozmeru a dizajnu podľa požiadavky!!! V našej ponuke nájdete viac ako 140 druhov poťahových materiálov / vysoko odolné látky, talianske tkané látky s vysokou životnosťou, pravú kožu 1. triedy a syntetickú kožu /. AKCIE !!! Sedacie súpravy so zľavami 10% + 2x vankúše GRÁTIS !!! Výstavné modely sedačiek so zľavami 20% !!! !!akcia na vysokoodolne latky a potahy: zlavy az do 40%!!

 • Moderné sedacie súpravy na mieru !!!

  Moderné sedacie súpravy na mieru !!!

  Sedacie súpravy, pohovky, kreslá a taburety v dizajne, rozmeru podľa Vašej vlastnej požiadavky alebo z našej modelovej rady. Úpravy na mieru: úprava rozmeru a dizajnu podľa požiadavky!!! V našej ponuke nájdete viac ako 140 druhov poťahových materiálov / vysoko odolné látky, talianske tkané látky s vysokou životnosťou, pravú kožu 1. triedy a syntetickú kožu /. AKCIE !!! Sedacie súpravy so zľavami 10% + 2x vankúše GRÁTIS !!! Výstavné modely sedačiek so zľavami 20% !!!

 • Sedacie súpravy „Jones“ / „Smith“

  Sedacie súpravy „Jones“ / „Smith“ sú veľmi obľúbené pre ich nadčasovú jednoduchosť, modernosť a vysokú variabilitu . Vyrábajú sa v štyroch hĺbkových prevedeniach (compact/small/medium/large = 75/83/95/105 cm) s možnosťou výberu šírky madiel 6/12/18/24 cm. Výška opierky je 47 cm. Základný rozdiel medzi Jones a Smith je vo výške madiel. Smith má madla rovnako vysoké ako chrbát, Jones má madla o 10 cm nižšie. Dĺžka sedacej súpravy, výška opierok ako aj komfort sedenia sa plne prispôsobuje predstavám zákazníka. Sedákové vankúše sú molitanové, výplň opierkových vankúšov je perie, PES striž (synt. vlákno) alebo molitan. Vankúše sú v...

 • Sedacie súpravy

  Sedacie súpravy

  - Sedačky Design - Sedačky na mieru - Sedačky Calia - Sedačky Caligaris - Sedačky Wajnert

 • Sedacie súpravy

  K predajnému sortimentu našej spoločnosti patria aj sedacie súpravy, čalúnené kreslá, hojdacie kreslá, pohovky a rôzne bytové doplnky ako sú konferenčné stolíky, vešiaky a podobne.

 • Sedacie súpravy

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby sedacích súprav.

 • Sedacie súpravy - Doretta

  Sedacie súpravy - Doretta

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Leonardo

  Sedacie súpravy - Leonardo

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Acapulco

  Sedacie súpravy - Acapulco

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Morelia

  Sedacie súpravy - Morelia

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Nova

  Sedacie súpravy - Nova

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Nova

  Sedacie súpravy - Nova

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Lounge

  Sedacie súpravy - Lounge

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Kožené sedacie súpravy

  Kožené sedacie súpravy

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych. Dividend Manufacturing, a.s. je spoločnos...

 • Sedacie súpravy - výpredaj skladových zásob

  Sedacie súpravy - výpredaj skladových zásob

  Akciové ceny platia na sedacie súpravy v snehovo-bielej 1mm koži, akciové ceny sú pre tieto modely nasledovné: Polárna noc rohová pravá alebo ľavá, po zľave 10% - 2150,- € (s vankúšmi B) Polárna noc rohová pravá alebo ľavá, po zľave 15% - 2175,- € (s vankúšmi D) Orleana rohová pravá alebo ľavá, po zľave 10% - 2240,- € (s vankúšmi D) Tara rohová pravá alebo ľavá, po zľave 10% - 2020,- € (kožené vankúše) Tara maxi rohová ľavá, po zľave 10% - 2178,- € (kožené vankúše)Zľava: -10% -15% Podmienky pre uplatnenie zľavy: Akcia na skladové zásoby

 • Bytový nábytok a sedacie súpravy

  Bytový nábytok a sedacie súpravy

  Bytový nábytok - PROFAP - SENSO SENSO je nová kolekcia nábytku, ktorá v sebe kombinuje súčasné formy s tradičnou ručnou prácou. Každý nábytok zo systému SENSO je zakončený masívnou vrchnou a spodnou doskou, ktorá dodáva nábytku a aj celej kolekcii, hoci je tvorená z viacerých častí, robustný vzhľad. Bytový nábytok - PROFAP - ARA Dizajnérska línia nábytku ARA je jedinečnou modernou kolekciou založenou na ocenenej línii komôd ARA, ktoré v roku 2006 získali prestížnu cenu ProDeco udeľovanú magazínom Elle Decoration. Bytový nábytok - PROFAP - ARREDO Kolekcia ARREDO je komplexnou ponukou pre interiéry ako sú obývacie priestory, spálne, jed...

 • Reklamné sedacie vaky bagie

  Reklamné sedacie vaky bagie

  - Sedací vak vynikajúci svojou jednoduchosťou, prirodzenými tvarmi a zdravým sedením. Kvalitný materiál a vnútorná náplň poskytuje pohodlie a komfort pri sedení. Flexibilita materiálu umožňuje jeho tvarovateľnosť s možnosťou plnofarebnej potlače Vášho loga. - Elegantný, pútavbý a moderný doplnok do interiéru. Kvalitný materiál a vnútorná náplň poskytuje pohodlie a komfort pri sedení. Flexibilita materiálu umožňuje jeho tvarovateľnosť s možnosťou plnofarebnej potlače Vášho loga.

 • Sedacie vaky

  Sedacie vaky

  Moderné, zdravé a hlavne pohodlné, to sú naše sedacie vaky. Všetky ponúkané sedacie vaky prinášajú skvelé uvoľnenie počas sedenia aj ležania, prinášajúc úľavu vašej chrbtici. Majú ideálnu schopnosť sa prispôsobiť tvaru Vášho tela. Široká ponuka krásnych, moderných, pohodlných a hlavne zdraviu prospešných kresiel a sedacích vakov poteší každého. Moderný a ergonomický dizajn je vhodný do každej domácnosti. Uvoľnenie a relax tak môžete zažiť v každej vašej pracovni, obývačke, spálni či detskej izbe. Sedacie vaky rýchlo regenerujú vaše sily, dobýjajú energiu. Starajú sa o vaše telo a aj vaše zdravie, čím zvyšujú vašu efektiv...

 • Sedacie súpravy a sedačky

  Sedacie súpravy a sedačky

  Vyberte si z našej širokej ponuky obsahujúcej rôzne sedacie súpravy a sedačky výlučne Slovenskej výroby. Môžete si vybrať z viac ako 10 druhov poťahových materiálov v rôznych farebných prevedeniach. Ponúkame: - sedacia súprava COSMO - rozkladacie sedacie súpravy - rohové sedacie súpravy - pevné sedacie súpravy Neváhajte a navštívte našu predajňu, kde si môžete prezrieť a vyskúšať viacero typov sedacích súprav a jednoducho si vybrať sedačku podľa Vašich potrieb.

 • Sedacie vaky

  Sedacie vaky

  Rozhodne oboje. Sedacie vaky predstavujú revolúciu v riešení pohodlného sedenia. Skvele vynikajú v moderných interiéroch aj na záhradách, kam s nimi bez obáv môžete vyraziť. Prednosti sedacieho vreca sa skrátka snáď ani nedajú opísať. Raz vyskúšate a už nebudete chcieť nič iné. Hoci sú sedacie vaky považované za hit modernej doby, rozhodne nie sú v sortimente nábytku žiadnou novinkou. Prvý sedací vak uzrelsvetlo sveta už v roku 1968. V 70. rokoch boli veľmi obľúbené, ale naozajstný boom zažili sedacie vaky až na prelome 21. storočia. Vďaka použitiu moderných materiálov sa oveľa ľahšie čistí - stačí vziať vlhkú hubku a po škvrnách n...

 • Sedacie súpravy

  Sedacie súpravy

  V kategórii Sedacie súpravy a sedačky môžete nájsť širokú ponuku sedacích súprav, kresiel, rohových sedačiek, kožených sedačiek zarovno ako sedacie súpravy s možnosťou rozloženia na spaciu plochu, prípadne možnosťou úložného priestoru. Stačí si len vybrať podľa vlastných potrieb a predstáv. Pri výbere sedačky nezabudnite pozorne vybrať látku a farbu, v prípade rohovej sedačky orientáciu.

 • Šitie poťahov pre sedacie súpravy

  Šitie poťahov pre sedacie súpravy

  Krajčírska dielňa zabezpečuje šitie poťahov pre sedacie súpravy i šitie výrobkov konfekčného charakteru. Pracovné odevy ešte nevyšli z módy. Sú stále aktuálne. Podľa ošatenia pracovníkov, možno posúdiť solídnosť Firmy. Módne a praktické návrhy pracovných odevov záležia iba od Vás. Ušitie podľa Vášho želania Vám prevedieme my. S dôverou sa obráťte na nás. Šijeme dámske, pánske pracovné oblečenie vo všetkých veľkostiach a farebných kombináciách. Pracovné odevy majú platný certifikát. Podľa Vášho želania zabezpečíme potlač sieťotlačou podľa Vašich požiadaviek.

 • Predaj sedacieho nábytku

  Predaj sedacieho nábytku

  Na konci 19. století byla v německé obci Mannsgereuth v horním Bavorsku poblíž města Redwitz založena nábytkářská firma MAYER. Od 60. let 20. století se začala věnovat výhradně výrobě sedacího nábytku. Na prahu 3. tisíciletí se firma MAYER SITZMÖBEL GmbH &Co. KG vypracovala v moderního výrobce kancelářských a bytových židlí. Obchodně působí po celém světě, centrem je západní Evropa.

 • Sedacie súpravy

  Sedacie súpravy

  Naša spoločnosť bola založená ako podnik zameraný na výrobu a distribúciu nábytku. Počas vývoja sme rozširovali výrobný program sedenia, kancelárskych stoličiek, kresiel, sedací a čalúnený nábytok. V súčastnosti ponúkame kancelárske stoličky a kreslá, konferenčné stoličky,sedací nábytok pre komerčné a profesionálne účely, výrobné služby pre výrobcov, šitie a čalúnenie a montáž s pridanou hodnotou. Sedačky, pohovky, kreslá, špeciálne sedenie

 • Sedacie súpravy

  Sedacie súpravy

  Váš domov si u nás môžete zariadiť aj sedacími súpravami. V ponuke je takmer 40 modelov, v 46 odtieňoch kože hrúbky 1,2 alebo 1,4 mm a rôznych odtieňoch poťahovej látky. Hlavnými vlastnosťami týchto sedačiek sú kvalita, dlhá životnosť, vysoká úroveň spracovania a estetické prevedenie.

 • Výroba kovového sedacieho nábytku

  Výroba kovového sedacieho nábytku

  Výroba kovového sedacieho nábytku: - hlavne pre herne a kasína Kooperačné práce zámočníckeho a kovoobrábacieho charakteru: - skrinky, regále a pod. - povrchová úprava práškovými farbami - odtieň v celej škále stupnice RAL - elektrostatické nanášanie - elektrokinetické nanášanie

 • Sedacie súpravy

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti predaja sedacích súprav.

 • Sedacie súpravy

  Pripravili sme pre vás náhľad zopár sedacích súprav, ktoré u nás nájdete. Oveľa viac toho pre vás máme pripravené na našom predajnom mieste kde sa dozviete aj viac informácii.

 • Sedacie vaky

  Sedacie vaky

  - Hruška - Veľka hruška - Vankúš - Guľa - Malá guľa - Lopty - Luxusné - Plyš - Kreslo - Stolička - Taburetka Kocka - Príslušenstvo

 • Záhradné sety, sedacie súpravy

  Záhradné sety, sedacie súpravy sú vhodné do záhrad, altánkov, na terasy i do záhradných reštaurácií.Ich súčasťou môžu byť stoly, dve lavice, stoličky.Vyrábame ich v rôznych veľkostiach, kombináciach a farebných prevedeniach.

 • Nábytok a sedacie súpravy priamo od slovenského výrobcu

  Nábytok a sedacie súpravy priamo od slovenského výrobcu

  Ponúkame nábytok, ľubovoľné sedacie súpravy, pohovky, postele od slovenského výrobcu. Veľká výhoda - možnosť platby výmenou za Vaše tovary a služby

 • Sedacie súpravy

  Sedacie súpravy

  Sedacie súpravy sú dokonalosť sama o sebe, krásna a precízna rezba, jemná, zároveň odolná látka a vysoko kvalitné drevo, to sú záruky pohodlia a luxusu.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Sedacie súpravy 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.