Konštrukcie podľa objednávky

- konštrukcie na kľúč s montážou
- montáž strešných konštrukcií


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Prenájom debnenia pre stropy systém Dokaflex H20 včetne podpornej konštrukcie a debn.stien system Fr

  Prenájom debnenia pre stropy systém Dokaflex H20 včetne podpornej konštrukcie a debn.stien system Fr

  Ponúkame prenájom stropného debnenia aj prípadnú realizáciu,systém DOKAFLEX nosníky H20 včetne dosiek Doka 50/250cm pre stropy hr.betónu od 10-50cm s podpornou konštrukciou stropu. Debnenie stien jednostr.aj obostrané systém FRAMAX včetne spoj.materialu a vzpier. Cena strop.debnenia : od 0,30Eur/m2/deň podľa zaťaženie Cena jednostr.debnenia : 1,80 Eur/m2/deň do 14 dni prenájmu,nad 14dní cena dohodou. Cena obojstr. debnenia : 0,90 Eur/m2/deň do 14 dni prenájmu,nad 14dni cena dohodou. Poskytujeme dopravu debnenie včetne zloženia vozidlom Tatra 815HR s hydr.rukou Palfinger v cene dohodou .

 • Stavebné práce a rekonštrukcie domov, bytov, priemyselných a iných objektov

  Stavebné práce a rekonštrukcie domov, bytov, priemyselných a iných objektov

  Realizujeme stavebné práce a rekonštrukcie domov, bytov, priemyselných a iných objektov. Samozrejmosťou je aj výstavba parkovísk či pokládka zámkovej dlažby.

 • Oceľové, nerezové a hliníkové konštrukcie, protizávažia antény

  Oceľové, nerezové a hliníkové konštrukcie, protizávažia antény

  Divízia strojárska sa popri hlavnom výrobnom portfóliu venuje aj činnostiam, ako sú zvárané oceľové, nerezové a hliníkové konštrukcie, protizávažia antény, zábradlia a podobne. V rámci zámočníckych prác divízia strojárska zabezpečuje výrobky z plechu a z profilového materiálu. Výrobky sú vyrábané z ocele, hliníku alebo z nerezového materiálu. Technologické zariadenie a formy zvárania sú prispôsobené tejto požiadavke. Trieskové obrábanie je ďalšou oblasťou, ktorou sa zaoberá táto divízia. Výroba je zameraná na kusovú a malosériovú výrobu. Technologické zariadenie umožňuje sústruženie, frézovanie, vŕtanie, brúsenie na guľato a na...

 • Ocelove konštrukcie

  Ocelove konštrukcie

  Vyroba ocelových konštrukcii, zabradlia, balkóny

 • Prenájom stropného debnenia od 0,30€/m2/deň včetne podpornej konštrukcie a stenov.debnenia Framax od

  Prenájom stropného debnenia od 0,30€/m2/deň včetne podpornej konštrukcie a stenov.debnenia Framax od

  Ponúkame na prenájom : - Stenového debnenia FRAMAX hr.120mm romerov: širky od 30,60,90,135cm/výška 135,270cm,včetne spojovacieho materialu a stabilákov podľa požiadavky odberateľa. - Stropné debnenie DOKAFLEX : nosníky(tregre) od dl.120cm - 590cm,výška 20cm, debniaca preglejka Doka 50/250-300cm , - Cena prenájmu komplet.strop : od 0,30€/m2/deň podla PD. - Cena sten.debn.obojstranné : od 0,90€/m2/deň - Cena sten.debn.jednostranné : od 1,80€/m2/deň - Stabilizačné podpery pre výšku stropu od 120cm - 440 cm. - Cenu spracujeme podľa kalkulacie z PD na požiadanie . - Dopravu na stavbu a zo stavby T815 s hydraul.rukou . - Ponúkame komplexn...

 • Servis - Rekonštrukcie, opravy mostových žeriavov.

  Servis - Rekonštrukcie, opravy mostových žeriavov.

  Opravy, rekonštrukcie, zmeny nosností a zmeny rozpätí žeriavov, inovácie elektrovybavenia žeriavov, zmeny ovládania z koša (kabíny) na ovládanie rádiom, výroba rozvádzačov.

 • Projekt rekonštrukcie

  Na rodinné domy, prerábku bytu, nové dispozičné riešenie a opravy stavieb.

 • Rekonštrukcie objektov

  Rekonštruujeme staré objekty vrátane búracích, murárskych, vodo a elektroinštalačných prác, zakladanie jednoduchých stavieb, priemyselné podlahy všetkých druhov.

 • Zvárane konštrukcie

  Zvárane konštrukcie

  Výroba zváraných konštrukcii podľa výrobnej dokumentácie rôzne typy.

 • Rekonštrukcie bytov a domov

  Ponúkame rekonštrukcie bytov a domov. Búranie, voda, elektro, murovanie, sadrokartón, stierky, maľby, parkety, omietky, obklady a dlažby atď.

 • Kovové konštrukcie billboardov

  Firma zabezpčí výrobu kovových konštrukcií, nosných rámov ako napr. reklamných billboardov, nosičov reklám a pod.

 • Rekonštrukcie bytov

  Rekonštrukcie bytov, domov a kancelárskych priestorov

 • Rekonštrukcie bytov, bytových jadier a kúpeľní

  Rekonštrukcie bytov, bytových jadier a kúpeľní sú hlavným predmetom našej činnosti. Výmena bytového jadra sa vykonáva počas normálneho chodu rodinného života v rekonštruovanom byte. Pri rekonštrukcií bytového jadra používame materiály, ktoré zodpovedajú normám. Dovoz materiálu a odvoz starého jadra zabezpečíme vlastnými vozidlami. Vďaka dobrej organizácií a postupnosti prác, Vám vymeníme bytové jadro do päť dní s garanciou kvality.

 • REKONŠTRUKCIE INTERIÉROV A EXTERIÉROV

  V súčastnosti je hlavnou činnosťou v našom portfóliu komplexná rekonštrukcia bytov a domov, ich okolia, realizácia novostavieb alebo realizácia stavieb na kľúč. Ponúkame kompletné služby od návrhu až po finálnu realizáciu. Práce realizujeme za pomoci vlastných pracovníkov a formou spolupráce s overenými partnermi. Zabezpečujeme murárske, stolárske, kúrenárske, dekoračné, maliarske, tesárske, klampiarske, obkladačské a zatepľovacie práce, realizáciu sadrokartónov, elektroinštalácie.

 • Prestavby,rekonštrukcie

  Prerábky bytov, domov a nebytových zariadení v krátkych termínoch no i v dobrej cene.Riešenia sú vždy. Teraz dokonca prestavbu bytu cez fond UPSVaR!!!!

 • Opravy, rekonštrukcie a montáž vyhradených tlakových zariadení

  - Rekonštrukcie a montáž výmenníkových staníc a kotolní, vrátane vypracovania miestnych prevádzkových predpisov. - Rekonštrukcie a montáž ÚK a zdravotechniky.

 • Kompletne rekonštrukcie bytov a rodinných domov

  PVC podlahy Dlažby Obklady Sádrokartón Vodoinštalácie Elektroinštaláciu

 • Stavebné práce, rekonštrukcie, prenájom lešenia, zateplenie, stavebniny

  Výstavba rodinných domov Hrubá stavba a betonárske práce Elekotroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie a plyn Omietky a fasády Stierky a špalety Sadrokartonárske práce Obklady a dlažby Chodníky a oplotenia Montáž a dodávka plastových okien Požičovňa náradia,lešenie Doprava,stavebniny

 • Oceľové konštrukcie

  Oceľové konštrukcie

  Priemyselné oceľové konštrukcie pre stroje a zriadenia ,do výrobných hál,schody a zábradlia

 • Ocelové a hliníkové konštrukcie pre pevné i mobilné instalacie

  Ocelové a hliníkové konštrukcie pre pevné i mobilné instalacie

  Ocelové a hliníkové konstrukcie pre pevné instalacie i mobilné akcie. Rovné, rohové a spojovací diely v roznom prevedení, navijáky, pódia, spojovací čepy i dalšie príslušenstvá. Stojany pre reproboxy, mikrofony a rampy pre svetelnou techniku.

 • Rekonštrukcie bytov

  - prestavby bytov, domov - bytové jadrá - murovane, zo sadrokartonu - obklady, dlažby - stierkovanie, maľovanie - plávajúce podlahy - laminátové

 • Vyroba žulovych pomnikov a rekonštrukcie starých umelých pomníkov

  Vyroba žulovych pomnikov a rekonštrukcie starých umelých pomníkov

  Pomníkové diely z umelého kameňa, po asi 15 - tich rokoch pokryje vrstva machu a nečistôt. Tieto povrchové nedostatky prispievajú k rýchlejšiemu zničeniu vnútornej štruktúry umelého kameňa. A to sa prejaví hlbokými prasklinami, dierami na povrchu a úplným rozmrvením štruktúry. K rozpadu prispievajú aj poveternostné vplyvy.

 • Rekonštrukcie výťahov a modernizácia výťahov

  Rekonštrukcie výťahov a modernizácia výťahov

  Rekonstrukce a modernizace, zvyšování bezpečnosti výtahů v provozu Nejprve si uvědomme zásadní věc. Výtahy v našich domech jsou morálně i fyzicky zastaralé, z 90% jsou již za hranicí všeobecně udávané osmnáctileté životnosti. Vandalizmus za tu dobu také vykonal své. Výtah jako takový je dopravním prostředkem uvnitř objektu, zrovna tak jako naše auto mimo budovu. Chováme se však všichni k výtahu ve společném domě jako k vlastnímu autu ? Máme doma auto, kterým popojíždíme více než stokrát za den, ujelo téměř 0,5 mil.km a je starší než dvacet roků? Jsem si jist, že ne. Pokud ano, vyjedeme s ním pouze na srazy veteránů, stojí nás s...

 • Stavby a rekonštrukcie krovov

  V oblasti stavby a rekonštrukcie krovov pracujem už 20 rokov. Na montáž všetkých druhov krytín, strešných okien a ostatných doplnkov máme certifikáty, čo zaručuje vysokú úroveň kvality odvedenej práce. Týmto, ale hlavne množstvom spokojných zákazníkov zaručujeme, že nami vykonané práce spĺňajú najvyšší štandard.

 • Rekonštrukcie bytov a domov

  V poslednej dobe rastie záujem o rekonštrukcie pôvodných obytných jednotiek, pretože ich stav už dávno nezodpovedá dnešnému štandardu bývania. Vždy je potrebné prekonzultovať všetko s odborníkom, ktorý navrhne optimálne riešenie a hlbku sravebného zásahu.

 • Oceľové konštrukcie

  Oceľové konštrukcie

  Spoločnosť vyrába a dodáva oceľové konštrukcie podľa dokumentácie dodanej zákazníkom alebo podľa želania zákazníka, kde výkresovú dokumentáciu vyhotoví konštrukčná kancelária spoločnosti.

 • Konštrukcie rôznych druhov

  Výroba a montáž rôznych druhov menších konštrukcií podľa želania zákazníka a podľa projektovej dokumentácie. Výroba spočíva prevažne z rôznych druhov vozíkov, držiakov, podstavcov, regálov, schodíšť, plošín, rebríkov, rebrín, rôznych prípravkov, atď.

 • Oceĺové konštrukcie

  Oceĺové konštrukcie

  Oceľ je tá správna voľba ktorá ušetrí čas a peniaze!!! Ponúkame Vám rýchle a cenovo usporné riešenie stavieb a prístvieb z ocele. Oceĺové prístavby, luxusné a atypické brány a ploty, oceľové mosty, oceľové rošty, schody .

 • Oceľové konštrukcie

  Oceľové konštrukcie

  Ponúkame Vám výrobu atypických oceľových konštrukcií búdou, skladov, prístreškov a výrobných hál za veľmi atraktívne ceny. Naša firma zabezpečuje kompletnú dodávku od statických a výrobných dokumentácii až po samotnú výstavbu projektu. Naši pracovnici Vám poskytnú potrebné informácie o našej činnosti v ktorej sme doma.

 • Rekonštrukcie kanalizácií

  Rekonštrukcie kanalizácií

  Firma sa zaoberá rekonštrukciou kanalizačných rozvodov, vody a kúrenia, prerábanie rodinných domov, firiem a panelákov.

 • Haly – oceľové konštrukcie

  Máme výrobcov pripravených zostaviť ľahké aj ťažké výrobné a skladovacie haly. - Ľahká hala je normálna skladovacia hala. - Ťažká hala znamená halu ktorá zahrňuje možnosť stavby portálového žeriavu.

 • Rekonštrukcie

  Rekonštrukcia objektu je proces, pri ktorom sa nedá všetko naplánovať ako pri novostavbách. Avšak snažíme sa predvídať a tak šetríme objednávateľovi zbytočné náklady.

 • Stavebné práce,rekonštrukcie bytov,domov

  Stavebné práce,rekonštrukcie bytov,domov

  Zaoberáme sa všetkými stavebnými prácami.Rekonštrukcie bytových jadier ľudovo nazývaná aj prerábka bytu nieje jednoduchou záležitosťou,Na začiatku si treba uvedomiť,že každá práca sa dá robiť viacerými spôsobmi a rôznymi nákladmi.Je potrebné dbať hlavne nato ,aby rekonštrukciu realizovala profesionálna firma.Ak hľadáte kvalitu ste na správnej ceste.Príprava je dôležitou etapou celého procesu modernizácie.Prečo si vybrať rekonštrukciu u nás.Stojíme si za slovom,Dodržíme sľúbenú cenu,Kvalitu za rozumnú cenu,Sme vo všetkom pedantný,Zvyšujeme si odbornosť,Pracujeme moderne.Zavolajte nám alebo napíšte a mi sa vám ozveme,Dohodnite si obhliad...

 • Rekonštrukcie bytov, maliarske a murárske práce

  Rekonštrukcie bytov a bytových domov, maliarske a murárske práce, obklady a dlažby, stavebný materiál predaj a dovoz, sťahovanie, vypratávanie pivníc, odvoz a likvidácia starého nábytku, stavebného odpadu

 • Vykonávame tesárske práce, rekonštrukcie šikmých striech, drevodomy na klúč

  Vykonávame tesárske práce, rekonštrukcie šikmých striech, drevodomy na klúč

  Ponúkame tesárske práce, krovy, prístrešky, stavby a drevodomy na kľúč.Rekonštrukcie striech, šalovanie, armovanie, klampiarske a pokryvačské práce, podlahy, podbitia, maliarske a natieračské práce RD, byty, firmy. Zabezpečenie materiálov a dopravy samozrejmosťou.

 • Kovové konštrukcie

  Spol. Rodekov Vám ponúka služby v oblasti zhotovenia rôznych kovových konštrukcií na mieru: návrh zhotovenie výrobkov montáž

 • Rekonštrukcie interiérov

  Pre našich klientov vytvárame a rekonštruujeme komplexné interiéry a poskytujeme im tak plnohodnotný servis. Vieme však bez problémov vyriešiť aj rozlohovo menšie interiéry alebo funkčne odlišné priestory (napríklad showroom, kaviareň, ambulanciu, jednotlivé miestnosti - kuchyňa, kúpeľňa, obývačka, detská izba, spálňa, šatník alebo tiež konkrétny kus nábytku).

 • Bezrámové zasklené konštrukcie

  Bezrámové steny sú charakteristické veľkými presklenými plochami, bez nutnosti použitia profilov z hliníka alebo ocele. Jednotlivé sklá sa kotvia do podlahy a do stropu, prípadne navzájom medzi sebou špeciálnymi kotviacimi prvkami, ktoré nepôsobia rušivo a do popredia sa dostáva samotné sklo. Bezrámové steny je možné vyhotoviť ako pevné či skladacie zasklené deliace steny alebo ako steny v kombinácií s dverami.Dvere môžu byť aj samostatné jednokrídlové alebo dvojkrídlové v rôznych prevedeniach (otváravé, posuvné, kyvné, ...) podľa prevádzky či priestorových nárokov. Celý systém dopĺňa široká škála príslušenstva pre zabezpečenie dokon...

 • Zvárané konštrukcie

  Zabezpečujeme dodávky zváraných konštrukcií rôznej veľkosti a náročnosti. V prípade, že potrebujete takúto konštrukciu zašlite nám kompletnú výkresovú dokumentáciu, čím nám umožníte zhodnotiť na technickej úrovni daný projekt a poskytnúť Vám riešenie.

 • Komplexné rekonštrukcie bytov a bytových jadier

  Pri týchto druhoch rekonštrukcií zabezpečujeme všetky potrebné písomnosti – povolenia na potrebný rozsah rekonštrukcie efektívne a rýchlo. Zabezpečíme navrhovaný pôdorysný stav novej rekonštrukcie s dispozičným riešením podľa Vašich predstáv.

 • rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  Ponúkame rôzne práce okolo budov velkého rozsahu, realizujeme stavby striech rôzneho druhu a rôznych krytín,prípravy terénu a rôzne práce v interieroch. Sme málá firma a snažíme sa zhánať materiál čo v najnižšej cene a dobrej kvalite. Záleží nám na spokojnosti zákazníkov a dávame si záležať na čistote a poriadku po vykonaní realizačných prác.

 • Bezrámové konštrukcie

  Bezrámové konštrukcie

  Sklo je nadčasový prvok, ktorý vďaka čistým a vzdušným líniam umožňujúcim prirodzené osvetlenie interiéru získava ako stavebný materiál čoraz väčšiu vážnosť nielen v oblasti riešenia administratívnych a obchodných centier ale aj rodinných domov a bytovej architektúry. Sklo môže byť číre, matné mliečne(leptané, pieskované alebo polepené fóliou), Bezpečnosť a vhodnosť použitia v modernom stavebníctve rozdeľuje sklá na tvrdené (kalené) a vrstvené (lepené) z dvoch a viac vrstiev skla s jednou alebo niekoľkými vrstvami fólie. Tvrdené a rovnako aj vrstvené bezpečnostné sklo sú vynikajúcim prvkom pre bezpečnostné zasklievanie a daj...

 • Rekonštrukcie historických kováčskych artefaktov.

  Rekonštrukcie historických kováčskych artefaktov.

  brány a pod.

 • Oceľové konštrukcie

  Ľahké pozinkované oceľové konštrukcie vieme zabezpečiť a montovať z tenkostenných pozinkovaných profilov až po rozpätie 17 m bez vnutornej podpery, ľubovoľnej dĺžky, so sklonom strešnej kritiny 5, 10, 15 stupňov a s výškou steny do 6m. Dodávka a montáž napr. 15m x 60m konštrukcie od objednávky 60 dní.

 • Výroba, montáž, rekonštrukcie a opravy energetických zariadení

  Výroba a montáž vodných turbín vrátane príslušenstva - Kaplanovy turbíny - Francisovy turbíny - Peltonovy turbíny - Cross-flow turbíny Opravy vodných turbín všetkých typov a rozmerov. Opravy technologických částí vodných elektrární . Výroba trojfázových VN a NN asynchrónnych elektrických motorov s kotvou nakrátko, AMH typ. Opravy všetkých typov elektrických motorov a hydrogenerátorov. Opravy a servis všetkých typov parných turbín Výroba rôznych technologických komponentov ako sú ocelové konštrukcie, rámy atp. Výroba a dodávka náhradných dielov pre technologické jednotky ako sú vodné aj tepelné elektrárne, cementárne at...

 • Stavebné práce a rekonštrukcie domov

  - realizácie stavieb už od výkopových prác - príprava staveniska a terénne úpravy - príjazdové komunikácie a parkoviská - rekonštrukcie a renovovanie rodinných domov alebo bytových domov - murárske a omietkárske práce - tesárske, železiarske a betonárske práce - izolatérske práce - zatepľovanie budov, bytových a rodinných domov - demolácie, demolačné a búracie práce - lešenárske práce - montáž a demontáž lešenia - inštalácia zdravotno-technických rozvodov - realizácia solárnych systémov - inštalácia elektrických rozvodov - silnoprúd a slaboprúd - realizácia ústredného kúrenia - výmena a osadzovanie okien a osadzovanie para...

 • Vodorovné konštrukcie

  • konštrukcie monolitické • konštrukcie prefabrikované • konštrukcie oceľové • obnova, výmena a oprava ich poškodených častí

 • Zvislé a kompletné konštrukcie

  • všetky druhy murárskych a železobetonárskych prác • debnenia v každom rozsahu • montáž panelov • oprava murovaných konštrukcií

 • Strechy, rekonštrukcie, betonárske práce

  Strechy, rekonštrukcie, betonárske práce

  STRECHY, nové,rekonštrukcie,VÝHODNÉ CENY aj materiálov, betonárske práce. Kompletná montáž strešných konštukcií za výhodné ceny !

 • Rekonštrukcie a opravy

  ?Kompletná rekonštrukcia rodinného domu v Devíne, Bratislava ?Rekonštrukcia rodinného domu v Bukovej ?Kompletná rekonštrukcia meštiackeho domu na Jaskovom rade 55 v Bratislave ?Rekonštrukcia administratívnej budovy SAV-Ústav počítačových systémov ?Rekonštrukcia rodinného domu pre Inštitút Dcér Márie Pomocnice v Šamoríne na Záhradníckej ul. ?Rekonštrukcia sauny na plavárni Pasienky, Bratislava


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Konštrukcie podľa objednávky 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.