Zásobovanie zväzkami fliaš

Zásobovanie vo zväzkoch fliaš predstavuje optimálny zásobovací systém pri mesačnej spotrebe do 800 m3 plynu. Vo zväzkoch fliaš sa dodávajú všetky základné druhy čistých plynov aj ich zmesí. Technické zariadenia sú prenajímané, čo pre užívateľa znamená nulové náklady nielen na investície do týchto zariadení, ale počas celej doby prenájmu aj do servisu a revízií.

Inštalácia zväzkov je možná vo veľa variantoch, od inštalácie jednotlivého zväzku až k prepínatelným staniciam medzi jednotlivými vetvami batérie zväzkov. Zväzky sú pripojené na redukčnú stanicu, ktorá je napojená buď priamo k miestu spotreby, alebo k rozvodu plynu. Táto koncepcia dovoľuje použitie aj mobilných redukčných staníc pre práce uskutočňované na prechodných pracoviskách.Viac informácií na 0903 736 366

Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Zásobovanie tovarom

  Potrebujete zásobovať Vaše pobočky, predajne prípadne Vašich zákazníkov tovarom a potrebujete zabezpečiť kvalitnú, spoľahlivú dopravu za najlepšie ceny? Naša kvalitná a spoľahlivá autodoprava je pripravená k Vašim službám vyhovieť Vám po všetkých stránkach za tie najlepšie ceny na trhu. Presvedčte sa aj vy o kvalitách, ktoré poskytujeme a využilo už množstvo spokojných zákazníkov.

 • Zásobovanie pre školské jedálne, reštaurácie, obchody a iné.

  Ponúkame zásobovanie pre školské jedálne, reštaurácie, obchody a vývarovne. Jedná sa o kompletný sortiment ovocia, zeleniny, potraviny, mlieko, oleje, atď.cenník na vyžiadanie. Rozvoz tovaru podla telefonickej objednávky, denne od 7.00h-17.00h. Možnosť okamžitého dodania tovaru, po telefonickej objednávke.

 • Rúry z materiálu PE100 na zásobovanie plynnými palivami

  Rúry z materiálu PE100 na zásobovanie plynnými palivami

  Použitie a dopravované médium Rúry sú určené pre výstavbu tlakových rozvodov zemného plynu, svietiplynu a bioplynu uložených v zemi, do pracovného pretlaku podľa zodpovedajúceho použitia SDR potrubia a požadovaného koeficientu bezpečnosti. Rúry sú vyrábané podľa STN EN 1555 z PE 100 s menovitým vonkajším priemerom dn od 90 do 315 mm v rade SDR 17,6 a používajú sa do tlaku 0,4 MPa a pre dn od 20 do 75 mm v rade SDR 11 taktiež do tlaku 0,4 MPa s vyššou bezpečnosťou ako je minimálne požadovaná. Životnosť Životnosť PE rúr na základe pevnostných izoteriem je stanovená minimálne na 100 rokov. Požiarna klasifikácia potrubí Polyetylén, z kt...

 • Centrálne zásobovanie teplom

  - teplovody - horúcovody - meranie tepla - meranie teplej úžitkovej vody ( V zmysle zákona o tepelnej energetike č. 657/2004 Z.z.)

 • Centrálne zásobovanie teplom

  - teplovody - horúcovody - meranie tepla - meranie teplej úžitkovej vody ( V zmysle zákona o tepelnej energetike č. 657/2004 Z.z.)

 • Zásobovanie do regálov

  Zásobovanie do regálov Vám garantuje vysokú flexibilitu a pokryje Váš kolísavý dopyt. Či už obhospodárenie z centrálneho skladu, alebo zabezpečenie náraďových a skrutkových systémov priamo na pracovnom mieste, máme pre Vás stále to správne riešenie.

 • Zásobovanie potravinami

  Spoločnosť ponúka služby v zásobovaní potravinami pre gastro priemysel.

 • Zásobovanie tlakovými fľašami

  Pre dodávky vzdušných plynov (kyslík, dusík, argón, zmesi) sa najčastejšie používajú tlakové fľaše vodného objemu 50 l s plniacim tlakom 20 MPa a obsahom plynu prevyšujúcim 10 m3. Pre acetylén sa používajú fľaše s objemom 40, alebo 50 l s náplňou acetylénu 8 resp. 10 kg. Pre dodávky oxidu uhličitého sa používajú fľaše z objemom 27 a 40 l s náplňou 20 resp. 30 kg.

 • KCMT - Komplexné zásobovanie

  Účelom združenia je poskytnúť našim zákazníkom zabezpečenie kompletného sortimentu tovarov potrebného pre chod ich firmy, spoločnosti alebo školy, chceme poskytnúť kompletný sortiment potravinárskych tovarov a príslušenstva potrebného na chod jedálne, reštaurácie, kancelárie alebo školy. V ponuke potraviny do reštaurácii jedálni, kuchýň príslušenstvo na zariadenie, školské tabule, nábytok, kancelársky papier, tlačiarne a výpočtovú techniku, dokážeme zohnať aj nezvyčajný tovar ktorý v ponuke nemáme zaradený. Chceli by sme sa stať komplexnými a výhradnými dodávateľmi z najlepšími cenami na trhu.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Zásobovanie zväzkami fliaš 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.