Active Hair Power Energy

Šampon proti vypadávání vlasů. • Čistírny odpadních vod ALFA Active

  ČOV Alfa Active slouží ke kontinuálnímu čištění vod od chemických a mechanických nečistot, ropných látek a jiných znečištění odstranitelných biologickou degradací. Zařízení najdou uplatnění především tam, kde je třeba čistit vodu znečistěnou volnými i emulgovanými ropnými látkami. Svými konstrukčními parametry /malý rozměr, jednoduchá obsluha, propracovaný řídící systém automatizace/ předurčuje čistírnu zejména na čistění vod z mytí automobilů a jiné techniky v autoservisech, autoopravnách, dopravních střediscích průmyslových a zemědělských podniků a pod.

 • ACTIVE - Masážny box SHARK

  Nákupom masážneho boxu Active získate oveľa viac, než iba ako prostriedok na udržiavanie hygieny. Váš domov bude obohatený o plnohodnotné wellness masážne centrum a vtlačí vášmu životu celkom nový rozmer.

 • Active new Milly Mally

  multifunkčná detská stolička určená pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov ? ideálna na kŕmenie aj hranie, regulácia výšky (šesť polôh) a uhlu opretia (tri polohy), regulácia vzdialenosti medzi táckami a dieťaťom, odnímateľná opierka nôh, zadné kolesá s brzdami, umožňujúcimi ľahké presúvanie stoličky, predné stopery, päťbodové bezpečnostné pásy, bezpečnostná časť, zabraňujúca vysunutiu dieťaťa, ľahko udržiavateľný vnútorný poťah, dve odnímateľné tácky, praktický košík na drobnosti v komplete.

 • Adidas active bodies edt koncentrát 100ml

  Adidas active bodies edt koncentrát 100ml

  LIMITOVANÝ POČET

 • Active autoline II

  Nová abrazivní řezací hlava AUTOLINE™ II kombinuje spolehlivost původního modelu s množstvím inovací, které dělají řezání vodním paprskem ještě více efektivní a uživatelsky přátelské. Staré typy řezacích hlav mohou být vyměněny rychle a jednoduše. ACTIVE AUTOLINE™ II systém může být integrován do všech technologií na řezání vodním paprskem 2D systémů, víceosých strojů nebo robotických systémů. Tato osvědčená řezací hlava, která může být přizpůsobena jakémukoliv konvenčnímu řezacímu systému, je vybavena přesnou a automaticky nastavenou diamantovou nebo safírovou vodní tryskou a keramickou tryskou abrazivní. Konsiste...

 • Masážní křesla INTERACTIVE® - Las Vegas

  Masáže: Válečková masáž (možnost nastavit ve třech intenzitách), Compresní masáž (možnost nastavit ve dvou intenzitách), Roztírací masáž (možnost nastavit ve dvou intenzitách), Perkusní masáž (možnost nastavit ve dvou intenzitách),Volba intenzity masáží, Oblastní masáž, Lokální masáž, Bodová masáž, Automatické programy pro masáže zad a nohou, Tlaková masáž (chodidla a lýtka), Časový spínač 15 min., Automatická parkovací poloha masážní mechaniky, Individuální el. polohování opěrky zad a manuální polohování podpěrky nohou, Manuální nastavení výšky masáže dle masírované osoby.Speciální funkce STRETCH.

 • Masážní křesla INTERACTIVE® - Dallas

  Masáže: Válečková masáž (možnost nastavit ve třech intenzitách), Compresní masáž (možnost nastavit ve dvou intenzitách), Roztírací masáž (možnost nastavit ve dvou intenzitách), Perkusní masáž (možnost nastavit ve dvou intenzitách),Volba intenzity masáží, Oblastní masáž, Lokální masáž, Bodová masáž, Automatické programy pro masáže zad a nohou, Tlaková masáž (chodidla a lýtka), Časový spínač 15 min., Automatická parkovací poloha masážní mechaniky, Individuální el. polohování opěrky zad a manuální polohování podpěrky nohou, Manuální nastavení výšky masáže dle masírované osoby.Speciální funkce STRETCH. Rozměry křes...

 • Masážní křesla INTERACTIVE® - HT 7450

  Masážní a relaxační křeslo HT 7450 Zero Gravity je top ve své třídě. Nabízí 8 přednastavených masážních programů a mnoho možností pro nastavení nebo upravení masáže. Stylové masážní a relaxační křeslo HT 7450 má také zabudovanou podpěrku pro chodidla a lýtka, masážní systém v sedadle a dvojitý bederní systém zahřívání, které zapojí do procesu masáže Vaše celé tělo. Nastavitelná podložka hlavy a velký výběr poloh masážního křesla, umožňuje velmi komfortní masáž. Systém v masážním křesle HT 7450 Vám zvolí masáž přímo na míru.

 • Atlanta HT 410 - Masážní křesla INTERACTIVE®

  Masáže: Válečková masáž (možnost nastavit ve třech intenzitách), Compresní masáž (možnost nastavit ve dvou intenzitách), Roztírací masáž (možnost nastavit ve dvou intenzitách), Perkusní masáž (možnost nastavit ve dvou intenzitách),Volba intenzity masáží, Oblastní masáž, Lokální masáž, Bodová masáž, Automatické programy pro masáže zad a nohou, Tlaková masáž (chodidla a lýtka), Časový spínač 15 min., Automatická parkovací poloha masážní mechaniky, Individuální el. polohování opěrky zad a manuální polohování podpěrky nohou, Manuální nastavení výšky masáže dle masírované osoby.

 • ACTIVE PS - Recruiting

  ACTIVE PS - Recruiting

  Personálna služba ACTIVE PS - Recruiting (vyhľadávanie, nábor a výber pracovníkov) je zameraná najmä na vyhľadávanie a výber nižších a juniorských pozícií. Naša práca je pri tejto metodike založená na inzercii (internetovej aj plošnej v tlačených médiách), práci s databázou uchádzačov a osobnými pohovormi s uchádzačmi). Výsledkom našej práce je prezentácia niekoľkých vhodných kandidátov na požadovanú pracovnú pozíciu. - Analýza - každá obsadzovaná pracovná pozícia si vyžaduje spracovanie analýzy pracovnej pozície a to konkrétne náplň práce, úlohy a ciele pozície. Nevyhnutná je aj analýza požiadaviek na kvalitu pracovníka,...

 • ACTIVE PS - Headhunting

  ACTIVE PS - Headhunting

  Personálna služba ACTIVE PS - Headhunting ( vyhľadanie a priame oslovenie potenciálne vhodných pracovníkov) je náročnejšou metódou vyhľadávania a výberu kandidátov. Je vhodná najmä na vyhľadávanie a výber kandidátov pre manažérske pozície alebo pozície senior špecialistov. Naša práca pri tejto službe je založená na dobrej znalosti trhu, priamom vyhľadávaní a oslovovaní kandidátov a sofistikovaných metódach hodnotenia a výberu kandidátov ako sú psychologické testy, či získavanie referencií. Výsledkom našej práce je komplexný prieskum trhu na úrovni hľadanej pozície a predstavenie najvhodnejších kandidátov.

 • ACTIVE PS - Jobhunting

  ACTIVE PS - Jobhunting

  Personálna služba ACTIVE PS - Jobhunting je pre firmu vlastne ponukou kandidáta ktorý má na trhu práce vysokú hodnotu (svojím know - how, skúsenosťami, a pod.) aj napriek tomu že aktuálne takéhoto človeka nehľadá. Po stretnutí takáto potreba môže vzniknúť, prípadne firma môže vymeniť zamestnanca, s ktorým sú dlhodobo nespokojní. Jedná sa najmä o kandidátov na pozíciách senior špecialistov a manažérov so žiadanými znalosťami a skúsenosťami na trhu. Tí si z viacerých dôvodov nemôžu alebo nechcú hľadať prácu sami a preto ich zastupujeme my. Výsledkom našej práce je ponúknutie a prezentácia kvalitného a zaujímavého kandidáta, bez ča...

 • ACTIVE PS - Assessment systems

  ACTIVE PS - Assessment systems

  Personálna služba ACTIVE PS - Assessment Systems je zameraná na hodnotenie vhodnosti kandidátov na pracovné pozície pomocou modernej psychologickej diagnostiky Hogan Assessment Systems. Výsledkom našej práce je zistenie a popísanie vhodnosti kandidátov na obsadzované pozície. Súčasťou výslednej správy je zhodnotenie silných aj slabých stránok kandidáta s návrhom na jeho prípadný ďalší rozvoj.

 • ACTIVE PS - Outplacement

  ACTIVE PS - Outplacement

  edným z výborných nástrojov ako sa s prepúšťaným zamestnancom korektne rozísť je okrem veľkorysého odstupného aj podpora a pomoc v hľadaní a uplatnení sa na trhu práce formou OUTPLACEMENTOVÝCH asistenčných programov. Personálno - poradenská služba ACTIVE PS - Outplacement je pre firmu aktívny program uvoľňovania zamestnancov, ktorý slúži na zvýšenie ich šancí pri znovu-uplatnení sa na trhu práce. Pozostáva z troch fáz: 1. Profilovanie klienta (prepúšťaného), 2. Tréningový program, 3. Asistencia pri hľadaní zamestnania.

 • ACTIVE PS - Talent

  ACTIVE PS - Talent

  Na Slovensku sa medzi prioritami personalistov čoraz viac začína objavovať Talent manažment alebo práca s talentami. Súčasná krízová situácia, ale aj nepriaznivé odhady konzultingových spoločností na štruktúru pracovnej sily v neďalekej budúcnosti, nútia firmy zlepšovať prácu s internými ľudskými zdrojmi a ešte intenzívnejšie vzniká potreba lacnejších foriem výberu. Firmy musia nielen zaujať čo najviac talentovaných absolventov, ale sa taktiež musia snažiť nájsť talenty spomedzi vlastných radov. Ale: - Ako nájsť tých správnych ľudí? - Ako identifikovať, ktorí zamestnanci majú potenciál vykonávať svoju prácu naozaj dobre? - Ako zisti...

 • ACTIVE PS - IT Professionals

  ACTIVE PS - IT Professionals

  Personálna služba ACTIVE PS - IT Professionals je zameraná na vyhľadávanie a výber kandidátov v oblasti IT. Naša práca je založená na dobrej znalosti IT trhu a vyhľadávaní kandidátov v tomto segmente neštandardnými nástrojmi na báze internetových komunikačných kanálov. Ide najmä o pozície programátorov, IT špecialistov, konzultantov a projektových manažérov. Výsledkom našej práce je vyhľadanie a oslovenie vhodných kandidátov aj na veľmi vyčerpanom trhu informačných technológií.

 • K-Active

  K-Active

  Veľmi dobrý pohodlný a kvalitný tejp z Japonska. Vhodný ako pre aktívnych športovcov tak aj pre ľudí po úrazoch či operáciách.

 • AMIA ACTIVE čistící pleťové tonikum bez alkoholu

  AMIA ACTIVE čistící pleťové tonikum bez alkoholu

  Čistící tonikum doporučuje: Pleťové tonikum pro jemné čištění a dočištění pleti odstraňuje zbytky kosmetických přípravků a nečistot bez vysušení či odmaštění pokožky. Zvláčňující složky přípravku podporují přirozený tonus pleti. Panthenol, alantoin a aktivní látky lékořice a měsíčku lékařského přispívají k regeneraci a očistě pokožky. Parfém bez alergenů nedráždí. Po ošetření zůstává pleť čistá, svěží a vláčná.

 • AMIA ACTIVE olivové mléko pro normální pokožku

  AMIA ACTIVE olivové mléko pro normální pokožku

  Olivové mléko doporučuje: Jemné pleťové a tělové mléko s přírodními antioxidanty pro aktivní péči o pokožku celého těla. Obsahuje olivový olej, vitamin E a extrakt zeleného čaje, které zvláčňují, zjemňují a vitalizují pokožku. Olivové mléko se lehce roztírá, rychle vstřebává a vytváří na pokožce hedvábně lehký, nemastný, ochranný film.

 • AMIA ACTIVE mandlový noční krém pro každou pleť

  AMIA ACTIVE mandlový noční krém pro každou pleť

  Mandlový krém doporučuje: Vydatný pleťový krém s uklidňující vůní mandlových květů pro aktivní péči o pleť. Obsahuje mandlový olej, olejový extrakt měsíčku lékařského, rostlinné máslo karité a elastin, které regenerují, zvláčňují a vyživují pokožku během noční relaxace. Mandlový krém se příjemně aplikuje a na pokožce zůstává sametově hebký film, který podporuje obnovu pokožky po celodenní zátěži.

 • NORDIC CRUISING ACTIVE - kalhoty

  NORDIC CRUISING ACTIVE - kalhoty

  - Vetruodolné kalhoty se šlemi Materiál: Hypervent RS, Mesh - podšívka na předním dílu - zvýšený pas - odnímatelné a nastavitelné šle - 2 přední kapsa na zip - rozepínání nohavic ke kolenám s reflexní paspulí Barvy/velikosti: šedá, černá S,M,XL,XXL

 • ACTIVE ECLAT - vitamínová rada

  ACTIVE ECLAT - vitamínová rada

  Energia pre pleť. Unavená a nevýrazná pleť potrebuje jedinečnú exkluzívnu formulu Activ´Eclat C+, na báze čistého pomarančového koncentrátu s vitamínmi C, A, E a F, ktorá prebudí novú energiu, dodá jej jedinečné a trvalé vyžarovanie. Každý typ pleti bude pôsobiť mladšie a žiarivo vitálne.

 • NUTRIACTIVE - výživná rada

  NUTRIACTIVE - výživná rada

  Okamžitý pocit komfortu. Napätá a nepríjemná pleť, ktorá stráca pružnosť a jemnosť, a ktorá má stále nedostatok výživy. Aby ste zabránili týmto javom, ponúka Gatineau s programom Nutriactive líniu produktov, ktoré sa navzájom optimálne dopĺňajú počas celého dňa. Obzvlášť pružné molekuly Omega 3-6-9 (mastné kyseliny) prenikajú do membrán buniek, zlepšujú látkovú výmenu, chránia pleť pred únavou a starnutím pokožky. Pripravujú ju na lepšie prijatie látok potrebných pre rovnováhu a výživu pleti, dlhodobo udržať komfort suchej, nevýraznej a drsnej pleti.

 • HYDRO ACTIVE - hydratácia

  HYDRO ACTIVE - hydratácia

  Vysoko-kvalitná hydratačná starostlivosť pre všetky typy pleti. PHYRIS Hydro Active výrobky boli vyvinuté predovšetkým pre mladšie typy pokožky s nedostatkom vlhkosti. Táto nová hĺbkovo-hydratačná rada produktov kombinuje aktívnu starostlivosť o pokožku s dlhodobou ochranou proti nadmernej dehydratácii pokožky. Produkt so starostlivosťou o pokožku s prísunom hydratácie .

 • Line-interactive - Stolní záložní zdroje UPS

  Line-interactive - Stolní záložní zdroje UPS

  Stolní záložní zdroje UPS typu line-interactive pracují s bateriovým měničem pouze při výpadku napájecí sítě, v síťovém režimu se napětí přenáší na výstup zdroje přes odrušovací filtry a stabilizace vstupního napětí se realizuje přepínáním odboček autotransformátoru. Jsou to zdroje s jednofázovým vstupem i výstupem. Jejich instalace je velmi jednoduchá, zpravidla pouze zapojení vstupní síťové šňůry do síťové zásuvky, připojení zátěže na výstup a poté zapnutí zařízení (plug and play).

 • Active Fleet

  Řešení Active Fleet (AFL) využívá technologii GPS, nabízí ale více než pouhé sledování polohy a statusu vozidla (i když tyto funkce jsou pochopitelně v řešení obsaženy také). AFL zabezpečuje především komfortní obousměrnou komunikaci s vozidlem, umožňující předávání pracovních příkazů a výsledků o jejich vyřízení. Pracovní příkaz zaslaný z dispečinku na vozidlový terminál obsahuje kromě jiného také GPS souřadnice nebo adresu „místa určení“, posádka vozidla tak může jedním tlačítkem příkaz převzít (nebo odmítnout, samozřejmě) a spustit navigaci. Souřadnice cílového místa jsou automaticky předány navigačnímu soft...

 • Tay Play Active 2000-S

  Síťová pyramida malá.

 • BECKER Active 43 Talk GPS 4.3 3D mapy 43 krajin Europy + (Ukrajina a

  Becker Ready R43 Traffic GPS navigácia so 4,3 displejom, 3D mapami 43 krajín Európy + Ukrajina a Rusko (NAVTEQ), 4 alternatívne trasy + ekonomická + best track, asistent jazdných pruhov, zobrazenie info návestí, databáza POI, interná pamäť 4GB, microSD slot, špeciálne blokovanie trasy, nový vylepšený.

 • TEXPLAN S.A. SOYA ACTIVE 34/1 tex

  - 25/1 tex dle barevnice TEXPLAN soja

 • Bunda pánska Active

  Pánska bunda s odopínateľnou kapucňou, dve predné vrecká, rukávy zakončené pružnou manžetou, dve vnútorné vrecká, prčedĺžený zadný diel. Materiál: vonkajšia strana 100% nylon, vnútorná strana fleece.

 • Web, Interactive, IT

  Nezáleží koľko financií vynaložíte na vašu stránku, pokiaľ ju ľudia nenavštívia, je „neviditeľná“. Poradíme Vám, ako dosiahnuť to, aby Vaši zákazníci vždy našli na Vašich stránkach to, čo hľadajú, aby zostali on-line viac ako pár sekúnd, aby Vás kontaktovali alebo objednali danú službu/produkt. - tvorba www stránok - web 2,0 optimalizácia a integrácia - prieskum segmentu webu - analýza internetovej konkurencie - online reklama - seo - bezpečnostný audit www - iphone aplikácie - sociálne siete

 • IVR (Interactive Voice Response)

  Automatický hlasový strom umožňuje interaktívne spojenie so zákazníkom. Ideálne riešenie pre Infolinku je kombinácia IVR a operátora, pričom je zabezpečené správne triedenie hovorov podľa tematiky, produktu a zvoleného jazyka. V prípade, ak nie je aktuálne voľný operátor, zákazníkovi môže byť napr. prehrávaná hláska s aktuálnymi produktmi Vašej spoločnosti. Zákazník môže byť vopred identifikovaný na základe PIN pre poskytnutie „offline“ informácií, bez aktívneho vstupu operátora. Zároveň sa IVR využíva aj mimo pracovných hodín, kde je zákazník navigovaný k rôznym produktovým informáciám s možnosťou zanechania odkazovej správ...

 • MRI Active Lock

  MRI Active Lock je určený fyzickým i právnickým osobám, ktorých vozidlá si vyžadujú zvýšenú ochranu proti krádeži, resp. neoprávnenému pohybu. Ide o novú technológiu moderného zabezpečenia vozidla. MRI Active Lock si môžete zakúpiť online. kontrola stavu vozidla - na vyžiadanie okamžité zaslanie textovej správy o aktuálnom stave vozidla - info o vybití, aj odpojení autobatérie alarm - SMS na váš mobil v prípade poplachu (typ udalosti, známu polohu/pozíciu, počet prejdených km, smer ) - prostredníctvom SMS správy - možnosť na diaľku ovládať relé, zabudované v MRI alarm localization (napr. blokovať štartér motora, zapnúť sirénu...

 • FOR ACTIVE ion drink

  FOR ACTIVE ion drink

  FOR ACTIVE ion drink je koncentrát určený pro přípravu velice osvěžujícího hypotonického nápoje s obsahem vitaminů, minerálů a látek podporujících vitalitu a výkonnost organismu.

 • ACTIVE DATA - overenie adries na základe dodanej databázy v rámci celej SR

  Overenie adries na základe dodanej databázy v rámci celej SR s možnosťou adresného doručovanie periodických, listových zásielok alebo atypických zásielok V prípade, že sa v databáze našich klientov nachádzajú spotrebiteľské alebo firemné adresy, o ktorých klient nemá istotu, či sú aktuálne, dokážeme overiť, či na danej adrese skutočne spotrebiteľ alebo firma existuje. V prípade vyradenia nepresnej adresy z databázy môže klient ušetriť významné finančné prostriedky na výrobu a doručovanie materiálov, ktoré nemajú správneho adresáta. Klient dostane ako finálny produkt databázu v elektronickej forme s vyznačením, či je adresa správna ale...

 • Plastové tašky - Atractive

  V našem sortimentu naleznete i plastovou tašku, jejíž textilní držadlo je uzpůsobeno pro nošení přes ramena.Tento batůžek je možno vyrábět s jedním úchytem - přes jedno rameno, nebo s dvěma úchyty - pro nošení na obou ramenech.

 • Systém pre správu realít Active Reality

  Active Reality je elektronický webový systém pre jednoduchú a zároveň profesionálnu správu realít na Vašej internetovej stránke. Bez nutnosti akýchkoľvek technických znalostí a dodatočných programov, všetko prostredníctvom webového prehliadača z ktoréhokoľvek miesta na svete. Vďaka systému Active Reality budú mať zákazníci Vašu ponuku vždy k dispozícii, pretože: - na Vašom webe nájdu vždy aktuálnu ponuku nehnuteľností s cenami, fotografiami a všetkými potrebnými informáciami, - budú si môcť prehľadne spoľahlivo a rýchlo vyhľadať nehnuteľnosti podľa zadaných kritérií, - budú Vám môcť poslať svoju ponuku, alebo odporučiť aktu...

 • Endozym active

  Pod dohledem University v Reims-Champagne/Ardeny (Francie), Fakulta přírodních věd. ENDOZYM ACTIVE je čistý biologický přípravek založený na pektolytických enzymech, speciálně určený k ošetření hroznů, moštů a vína. Ví se, že hrozny obsahují přírodní pektolytické enzymy schopné štěpit molekuly pektinů, které ztěžují čištění moštu, ale tato přírodní reakce vyžaduje příliš mnoho času.

 • ACTIVE XC FULL - kalhoty

  Zateplené kalhoty se šlemi Materiál: 100% PES, Mesh - podšívka - zvýšený pas - odnímatelné a nastavitelné šle - 2 přední kapsy - rozepínání nohavic ke kolen?m - ukončení nohavic do gumy - předtvarovaná kolena Barvy/velikosti: černá S-XXL

 • ACTIVE XC CLASSIC - kalhoty

  Volné, pohodlné kalhoty do pasu Materiál: Hypervent Stretch - mírne zvýšená záda - 2 přední kapsy na zip, tvarovaná kolena - vnitřní nohavice dole do gumy - protisněhová zábrana - reflexní zvýraznění spodní části nohavic Barvy/velikosti: - černá S-XXL


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Active Hair Power Energy 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.