16GB Apple iPad 3G + Wifi (9,7", 1GHz, 16GB, Touch-LED)

16GB Apple iPad 3G + Wifi (9,7", 1GHz, 16GB, Touch-LED)

Špičkový IPS Displej s LED podsvícením – 9,7" LED podsvícený-IPS displej (1024×768 bodů) má velmi ostrý a živý obraz. Je ideální pro prohlížení webových stránek, sledování filmů nebo zobrazení fotografií. S iPadem neexistuje nahoru nebo dolů, obraz se vždy přizpůsobí podle zobrazeného obsahu. A protože používá zobrazovací technologii s názvem IPS (in-Plane Switching), má 178° široký úhel pohledu. Životnosti baterie až 10 hodin – Pro větší výdrž použili inženýři Applu lithium polymerovou (baterie má 25Wh) technologii, která byla vyvinuta pro notebooky Mac. Díky tomu můžete používat iPad až 10 hodin při surfování na webu na Wi-Fi, sledování videa nebo poslechu hudby. Výkon procesoru Apple A4 – čip A4 má extrémní výkon, je velmi úsporný a díky němu je možné iPad použít i pro hraní graficky náročných her. iPad je k dispozici s možností výběru velokosti úložné paměti z 16 GB, 32 GB nebo 64 GB, a dává vám dostatek prostoru pro vaše fotky, filmy, hudbu, aplikace a další dokumenty. Multi-Touch displej – Multi-Touch displej na iPadu je založen na stejné technologii jako na revolučním iPhone. Technologie ale byla zcela přepracována pro větší iPad, takže je velmi přesná a citlivá. Ať už zvětšujete mapu, zoomujete své fotografie nebo odstraňujete e-mail, iPad reaguje s neuvěřitelnou přesností. Tenký a lehký – Jedna z prvních věcí, které si všimnete je, jak je iPad tenký a lehký. S displejem o úhlopříčce 9,7" je jen o něco málo menší než časopis. Při hmotnosti pouhých 0.68 kg (1,5 lbs) a tlouštce 13,4 mm (0,5 palce) jej můžete použít kdekoliv. Mírné zakřivení na zadní straně umožňuje pohodlné držení. Bezdrátové připojení – S vestavěným WiFi 802.11n IPAD automaticky vyhledá dostupné Wi-Fi sítě, ke kterým se můžete okamžitě připojit. iPad má také vestavěné Bluetooth 2.1 s EDR, umožňující připojit další zařízení, jako jsou bezdrátová sluchátka nebo Apple Wireless Keyboard. * Dodává se s touto softwarovou výbavou: o Safari – prohlížení Internetu o Mail – čtení a psaní e-mailů o Photos – prohlížení fotografií o Video – přehrávač videí o YouTube – přehrávač videí ze stejnojmenného serveru o iPod – přemění IPAD v IPOD o iTunes – komunikace s PC o App Store – stažení a zakoupení nových programů o Maps – navigace pomocí Google Maps a vestavěné A-GPS o Notes – poznámkový blok o Calendar o Contacts * Obsah balení: o iPad o USB kabel s dokovacím konektorem o 10W USB síťový adaptér o dokumentace.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Tablet Apple iPad 4G 16GB white

  Nový Apple iPad je priamym nástupcom veľmi úspešných tabletov Apple iPad a iPad 2. Nový iPad je však oveľa prepracovanejší a ponúka nové funkcie. Tešiť sa môžte na nové iOS 5.1, úžasne jemný Retina displej, veľmi tenké telo prístroja, rýchlejší chod, podstatne vylepšený grafický čip, ktorý zvláda aj náročné 3D hry alebo tiež fotoaparát s rozlíšením 5Mpx a funkcie pre obstaranie videa vo Full HD kvalite (1080p).

 • Brand New Unlocked Apple Iphone 5 16GB

  Brand New Unlocked Apple Iphone 5 16GB

  All our product are brand new, 1. Complete accessories(Well packed and sealed in original Company box) 2. Unlocked / sim free. 3. Brand new (original manufacturer) box - no copies 4. All phones have english language as default 5. All material (software, manual) - car chargers - home Chargers - usb Data cables -holsters/belt clips - wireless Headsets(bluetooth) - leather and non-leather carrying cases - batteries. All our product are brand new , original and they comes in there orginal BOX with Full accessories and also with 12 month international warranty . All Product Factory Unlocked (Ready to use )

 • Samsung i9300 Galaxy S III 16GB - Pebble Blue

  Operační systém: Android; Integrovaný fotoaparát: s rozlišením 8 Mpix;

 • Apple iPad 2 16GB Wi-Fi biely

  Popis: Revolučný tablet na prehliadanie internetu, e-mailov, prezeranie a zdieľanie obrázkov, pozeranie videa /H.264,MPEG-4, Motion JPEG/, počúvanie hudby /AAC, MP3, Audible, Apple Lossless, AIFF, WAV/, hrania hier a čítania kníh. Multi-touch displej 9.7 LED podsvietenie 1024×768.

 • Apple iPad2 black 16GB Wi-Fi 3G CZ

  BlueTooth: Áno; Farba: Čierna; Formát obrazovky: 16:9; Integrovaná Web kamera: Áno; Kapacita pevného disku (GB): 16; Operačný systém: Mac OS; Rozlíšenie displeja: WSVGA 1024 x 600; Typ displeja: lesklý; UMTS - WWAN 3G: áno.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: 16GB Apple iPad 3G + Wifi (9,7, 1GHz, 16GB, Touch-LED) 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.