Detské oblečenie na spoločenské akcie

Spoločnosť ponúka na predaj, alebo prenájom oblečenie pre deti na spoločenské akcie. • Detské ihriská

  Naša firma je vý­hrad­ný distri­bútor pre umelé tráv­niky VHAF® NottsSward® 1150 a povr­chový sys­tém det­ských ih­rísk Childsplay® na Slo­ven­sku. Tento sys­tém z Veľ­kej Britá­nie spĺ­ňa prís­ne kri­té­ria Európ­skej únie pre bez­peč­nosť detí pri hra­ní na pre­liez­kach, hoj­dač­kách a iných hra­cích sys­té­moch pre deti. Je to tech­no­lógia, kto­rá je prak­tická s vysokou odol­nos­ťou voči van­da­lizmu, dlhou život­nosťou a mož­nosťou kom­bi­novať až 15 farieb a rôz­nych tva­rov bez hra­níc.

 • Detské ihriská a dopadové plochy

  Detské ihriská a dopadové plochy

  Našou hlavnou prioritou pre našich najmenších “budúcich” športovcov je bezpečnosť pri hre a pohybe. Škôlky, školy, obchodné centrá, terasy v reštauráciach, sídliská a pod. sú priestorom, kde je potrebné pod detské preliezky a nielen pod ňe riešiť dopadovú plochu, aby rodičia bez obáv sledovali pohyb svojich ratolestí.

 • Povrchy pre detské ihriská

  Náročné hygienické a bezpečnostné požiadavky na detské preliezky a ihriská spĺňa povrch ACOMO 35DR, ktorý má naša spoločnosť certifikovaný s faktorom HIC 150 cm. Okrem tohto povrchu ponúkame aj zostavy preliezok s dodávkou a montážou.

 • Detské ihriská

  Detské ihriská

  Detské ihriská dodávame v prevedeniach do záhrad a na verejné priestranstvá. Všetky drevené produkty sa vyrábajú s ohľadom na bezpečnosť a životnosť. Pri výrobe zohľadňujeme všetky potrebné Slovenské technické normy (STN - EN 1176). Produkty sú vyrábané so smrekového dreva a preglejkových doplnkov. K preliezačkám dodávame laminátové šmýkačky, lanové siete, reťazové rebríky a iné doplnky. Na výrobky poskytujeme dvojročný záručný a samozrejme aj pozáručný servis. Na požiadanie vykonávame aj bežnú údržbu našich produktov.

 • Pečiatky TRODAT a zhotovenie pečiatok, detské pečiatky zvieratka a iné

  Pečiatky TRODAT a zhotovenie pečiatok, detské pečiatky zvieratka a iné

  Vyhotovíme pečiatky TRODAT 4911, 4912, 4913,4724, pečiatky s textom a nastavením dátumu napr. pre LEKARNE na recepty a ďaľšie, podľa požiadavky, do 2 dní, bez príplatku dodáme. Pečiatky včielka na drievku , cca 6,80 € s DPH Detské pečiatky a iné druhy od 1,00 € s DPH/ ks Treba si pripraviť podklady čo potrebujete na pečiatke: Logo, je s príplatkom , cca 12,- 15,- € s DPH prípadne akú veľkú pečiatku treba. Pečiatky pre intenzívne opečiatkovanie spisov napr POŠTA, Lekárne cena za gumovú planžetku priemer 40 mm 8,90 € s DPH. Cena za komplet pečiatku TRODAT S datumom v strede pečiatky 33,20 € s DPH. Tvar pečiatky: kruh, elipsa, ob...

 • Prací tekutý 2 L prostriedok na všetky druhy bielizne aj jemnej a detskej bielizne

  Prací tekutý 2 L prostriedok na všetky druhy bielizne aj jemnej a detskej bielizne

  V ponuke máme prací tekutý 2 L prostriedok . Vhodné na pranie všetkých druhov bielizne aj jemnej a detskej bielizne. S jemnou vôňou po broskynke. Počet dávok 26 do pračky. cena za 2 L pracieho prostriedku 11,50 EUR. Najdete nás na pešej zone Hlavná ul.22 Papiernictvo obaly Trnava, oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Detské ihriská

  Detské ihriská

  Ponúkame Vám detské ihriská na kľúč /vrátane mobiliáru, oplotenia, dopadových plôch, chodníkov, .../. Od vypracovania projektu až po kompletnú realizáciu na základe Vašich požiadaviek. Bližšie informácie nájdete v katalógu, kde si môžete vybrať zo širokého množstva detských prvkov a zostáv. V našom katalógu nájdete ucelenú ponuku herných prvkov a zostáv pre výstavbu, obnovu alebo doplnenie detských ihrísk. Máme pre Vás pripravené nové certifikované herné prvky spĺňajúce normu STN EN 1176 ako sú: - húpadlá na pružine - kolotoče - hojdačky - preliezky - šplhacie a balančné zostavy - húpačky a pieskoviská - ...

 • Zlaté detské náušnice 2305/Z

  Zlaté detské náušnice 2305/Z

  Krásne náušnice zo žltého zlata pre malé princezné. Sú vhodné pred dievčatká od narodenia až do dosiahnutia školského veku. Náušnice sú celozlaté a majú tvar malej guľôčky s priemerom 4 mm. Hmotnosť náušníc je 1 g. Zapínanie je riešené bezpečným brizúrovým uzáverom, a preto sa nemusíte báť, že sa náušnica stratí.

 • Figuríny - detské,dámske a pánske

  Figuríny - detské,dámske a pánske

  Figuríny sú polystyrénové s čiernym(béžovým) návlekom. Figuríny dámske sú od veľkosti 36-48. Figuríny pánske a detské sú iba jednej veľkosti. Figuríny sú ľahučké dajú sa demontovať .Cena od 33,00€ aj iné druhy

 • Detské top značky outlet

  Detské top značky outlet

  Obchodníkom ponúkame detský outlet najznámejších značiek. Minimálny odber je 150 kusov. V mixe nájdete značky Puma, Nike, Ralph Lauren, Calvin Klein, Disney, Carters, Quiksilver a iné.Všetko oblečenie je nové a s visačkami. Velkosti sú od 0-16 rokov. Cena za kus je 3 eurá bez DPH. K dispozícii neobmedzené množstvo. Pri velkých odberoch možnosť zľavy.

 • INTEGROVANÉ DETSKÉ IHRISKÁ

  Myslíme aj na deti, pre ktoré sú štandardné ihriská neprístupné a prinášame riešenie v podobe integrovaných ihrísk s bezbariérovým prístupom pre vozíček. Ihrisko je obľúbené aj u menších detí, ktoré sú radi nohami pevne na zemi. Deti ocenia okrem iného aj vstavané piškvorky, ktoré potrápia ich hlavičky.

 • TOM TAILOR mix detského zimného oblečenia

  TOM TAILOR mix detského zimného oblečenia

  Prekrásny, farebný zimný mix pre dievčatká a chlapcov v rôznych veľkostiach. Balenie obsahuje farebné, trendové tričká, pulovre, mikiny, svetre, nohavice, približne 2-3 bundy, módne doplnky z vysokokvalitných materiálov. Tovar je označený pôvodnými visačkami. Vo veľkosklade ho ponúkame v cca.20kg baleniach. Najlepšia je osobná návšteva skladu.

 • Dětské hřiště House se skluzavkou

  Hřiště velikosti S . Krátká skluzavka ve výšce 125 cm. Kompletní sestava obsahuje montážní krabici, nakrácené impregnované řezivo ( pro dřevěnou konstrukci hřiště) a skluzavku. Barvu prosím vyberte v nabídce níže.

 • Ponožky detské - Minions - 3ks

  Materiál: 70% bavlna, 27% polyamid, 3% elastan

 • Veľkosklad, outlet, detské oblečenie Tom Tailor / Zippy

  Veľkosklad, outlet, detské oblečenie Tom Tailor / Zippy

  Do nášho veľkoskladu sme dostali zásielku so zimným tovarom. Tento krásny farebný detský mix obsahuje mikiny, pulovre, pyžamká, tričká, bundy, vesty, nohavice v rôznych veľkostiach aj s Disney motívmi. Detský mix je balený po 15kg a obsahuje približne 61 kusov zimného oblečenia za úžasnú cenu. V prípade záujmu Vám rada pošlem podrobnejšie informácie, prípadne aktuálny cenník. Najlepšia je osobná návšteva našich skladov. Tovar je možné poslať kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Dámske pánske detské spodné oblečenie

  Dámske pánske detské spodné oblečenie

  Predáme za veľkoobchodnú cenu. Dámske Pánske aj Detské tričká tielka boxerky nohavičky ponožky svetre spodky legíny Dámske sťahovacie spodné oblečenie korzety a iné

 • Detské Rozpustilé fontánky 10ks

  Farebná fontána s praskajúcimi hviezdami. Výška: 38 mm. Priemer: 8 mm. Trieda nebezpečenstva: Kategorie 1 Predaj po malých škatuľkách obsahujúcich 10 ks. Celé obchodné balenie obsahuje: 20 bal. po 10 ks.

 • Detské ihriská (DI)

  Ponúkame Vám športovo-relaxačné zariadenia pre deti a mládež. Jednotlivé prvky sú roztriedené podľa použitých materiálov: - kov, plast, vodovzdorná preglejka, - plast - celoplastové, - kov, lano. Všetky zariadenia sú pevnostne riešené tak, aby nedošlo k ich poškodeniu pri využití aj staršími deťmi. Spĺňajú bezpečnostné kritériá podľa noriem STN 1176 a EU. Kovové prvky sú povrchovo upravené proti korózii. Drevené časti sú vodoodolné.

 • Detské kurzy

  Ponúkame Vám špeciálnu ponuku pre Vás a Vaše dieťa. Príďte sa učiť jazyk spolu s Vaším dieťaťom a môžete tak tráviť svoj spoločný čas užitočne a zábavne, pričom o aktivity sa postaráme my. Kurzy sú prispôsobené deťom od 6 do 14 rokov, môžu, no nemusia ich absolvovať s rodičmi za cenu jedného účastníka kurzu. Detské kurzy sa realizujú v malých skupinách, kde je maximálne 10 detí s rodičmi dvakrát v týždni po 60 minút. Počet hodín v jednom semestri je 25 hodín (60 minút).

 • Detské deky LULU

  Detské deky LULU

  Novinka v našej ponuke - Detské deky LULU. Delikátny materiál a trendové farby pre Vaše ratolesti. Vrchný materiál je velúr z polyesteru, vnútri je výplň a spodná tkanina je pásikovaná bavlna. Ponuka v našom e-schope.

 • Predaj detskej kozmetiky

  Predaj detskej kozmetiky

  Detské telové mlieko Detské telové mlieko 200 ml Telové mlieko pre jemnú a pružnú pokožku vášho dieťaťa. Obohatené o výťažky z mandľového a olivového oleja. Himalaya Herbals Baby Lotion Detský krém na zapareniny Detský krém na zapareniny 20 g Špeciálne zloženie lieči vyrážky, zápal a podráždenie spôsobené trením detskej pokožky o plienky. Himalaya Herbals Nappy Rash Cream Vyživujúci detský olej Vyživujúci detský olej nie: 200 ml Výťažky z olivového oleja, vitamínov a ženšenu detskú pokožku vyživujú, hydratujú a zjemňujú. Himalaya herbals Nourishing Baby Oil Detský zásyp Detský zásyp 100 g Púder so špeciálnym zložen...

 • Detské oslavy

  Ponúkame realizáciu detských narodeninových osláv pre oslávencov vo veku od 2 do 15 rokov. Máme za sebou veľa realizovaných osláv pre rôzny vek hostí s rôznymi požiadavkami, zameraním a náročnosťou. Oslavy realizujeme u klienta v dome alebo v byte, vo vybranej reštaurácií alebo v inom priestore. Poprípade vám môžeme doporučiť priestor podľa charakteru oslavy. Oslavu vám vieme pripraviť tématicky. V rámci oslavy okrem priestoru vám vieme zabezpečiť animátorov, ktorý budú oslavu viesť, občerstvenie a stravu podľa požiadaviek, výzdobu, program, rôzne zábavné atrakcie a ďalšie služby. Naším cieľom je, aby oslava bola pre oslávenca a všetky...

 • AKCE - Sestava do dětského pokoje Julien 1

  Interiér určený ke spánku by měl být jednotný a kompaktní. Přílišná členitost nejen zhoršuje soustředění, ale také brání klidnému odpočinku. Dopřejte svým dětem zdravý spánek v dětském pokoji Julien 1, který je vytvořen potřebám vašich dětí přímo na míru. U nábytku do dětského pokoje je potřeba v první řadě dbát na precizní zpracování a stabilitu konstrukce, neboť bezpečí našich dětí je na prvním místě. Kvalitní LTD a MDF desky tyto požadavky beze zbytku splňují. Navíc vás potěší svou odolností, která prodlužuje životnost nábytku a chrání ho před poškozením při dětských hrách, které na vybavení pokoje mnoh...

 • Detské oblečenie

  Detské oblečenie

  Predávame detské oblečenie ako sú dupačky, čiapky, letné súpravy, body, bundy, overaly, pyžamá, sukne, súpravy, šaty, tričká a mikiny.

 • Detské postele

  Keď pre vaše dieťa príde ten veľký deň, keď prestane spať v postieľke pre bábätká, sú naše detské postieľky tá správna voľba. Ponúkame široký sortiment štýlov a farieb a niektoré sa dajú predĺžiť a rastú tak spolu s vašim dieťaťom.

 • Detské oblečenie chlapčenské

  Detské oblečenie chlapčenské

  Kompletnu ponuku tohto sortimentu najdete na www.store29.sk

 • Detské oblečenie dievčenské

  Detské oblečenie dievčenské

  Kompletnu ponuku tohto sortimentu najdete na www.store29.sk

 • Detské atrakcie a nafukovacie skákačky

  Detské atrakcie a nafukovacie skákačky

  Predám nové ešte nepoužívané 4 detské nafukovacie šmýkačky ( viď foto) Cena - 3500 eur/ks V cene je zahrnutá 1 kus nafukovacej skakačky, vzduchový ventilátor. Dohoda možná V prípade ďalších otázok ma prosím kontaktujte.

 • Detské samolepky

  Naša spoločnosť sa za 3 roky svojej existencie stala najväčším distribútorom na Slovenskom trhu. Spolupracujeme s najväčšími spoločnosťami v Európe, ktoré sa zaoberajú výrobou detských samolepiek. Máme v ponuke niečo cez 1 000 dizajnov. Spolupracujeme s takými odberateľmi ako sú spoločnosti: Billa - Hypernova- Carrefour - DM drogerie - 101 drogerie - Panta Rhei - Daffer

 • Dáždniky detské

  Dáždnik detský palicový 48/8 LOONEY TUNES, automatické otváranie, poťah microfibra.

 • Detské ihrisko HY LAND Project P1

  Detské ihrisko Hy Land Project P1 je určené pre menšie zastavané plochy a patrí k menším typom detských ihrísk pre verejné priestranstvá. Je vyrobené z hladko opracovaného impregnovaného dreva, je vybavené certifikovanou šmýkačkou a kotviacim materiálom. •určené pre deti vo veku 3-12 rokov •určené pre 4 deti •rozmery ihriska 3,90 x 1,60 x 2,30 m •rozmery vrátane dopadovej plochy 8,0x5,5m •výška podesty 1,5m •certifikováno podľa EN 1176 •spojovací a kotviaci materiál v pozinku •kotvenie v cene •váha 206kg •šmýkačka 300cm

 • Detské ihrisko Swing 1 bez šmýkačky

  Detské ihrisko pre privátne použitie. Tlakovo impregnované drevo. BALENIE OBSAHUJE: Plastovú hojdačku Drevené diely

 • Detské ihrisko Jungle Gym Crazy Playhouse CXL

  Príslušenstvo: Tabuľa, 6 okenných dverových krídel, zástavka Jungle FlagTM Iné príslušenstvo: Montážny návod, základná sada montážnych nástrojov, skrutky a krytky, brúsny papier, kovové konzoly, identifikačný štítok Logo ID, kryt hrebeňa strechy, pokrytie podlahy, pieskovisko, sieťka prito mačkám, rebrík, zástavka, šmýkačka 3,m , pozvánky pre priateľov Jungling CardsTM

 • Detské ihrisko Jungle Gym Cottage

  Príslušenstvo: Rebrík, Pieskovisko, 4 Zemné ukotvenia, 4 Úchytky, Chrániče proti nárazu hlavy Bumper Pad™, Zástavka Jungle Flag™, Šmýkačka 3,0 m

 • DETSKÉ IZBY

  Detská izba je pre našich najmenších rozprávková krajina, v ktorej zažívajú radosti a starosti. Je miestom, kde sa hrajú, kde sa učia novým veciam. Je miestom, kde na konci dňa sklonia svoje hlávky a snívajú svoje detské sny. Doprajte svojím ratolestiam, krásne a dokonalé izby vyrobené na mieru presne podľa Vašich priání. Dostatok úložných priestorov je možnosť, ako uľahčiť dieťaťu udržiavanie poriadku. Každé dieťa potrebuje asi trojnásobok priestoru na svoje veci v porovnaní s dospelou osobou. Na výber máme širokú škálu farieb čo je pri detských izbách veľmi dôležité.

 • Detské obklady a dlažby

  Detské obklady a dlažby

  Deti chcú objavovať svet a tešia sa ak je svet okolo nich farebný. Prichádzame z novou sériou čísiel, písmen, zvieratiek a rôznych iných detských motívov, určenou pre každú detskú kúpelňu,škôlky, základné školy, oddychové centrá, detské kúpaliská, pediatrické ambulancie a nemocnice.

 • Detské ihriska

  Detské ihriska

  Ihriska s agatového dreva . Originalny tvar a dlhodoba trvanlivosť-bezúdržbovosť.

 • Ponožky detské Disney 3-4r

  Ponožky detské Disney 3-4r

 • Baby dream detské vlhčené obrúsky s aloe vera 72ks

  Detské vlhčené obrúsky s aloe vera

 • Barbie detské zubné kefky

  Zubné kefky pre najmenších

 • Detské izby

  Prečo si vybrať detskú izbu od nás: Naše detské izby pozostávajú z pevných a stabilných skriniek. Dodávame už hotový zmontovaný nábytok. Detskú izbu prinesieme k vám až do bytu. Namontujeme skrinky na stenu, ak je to potrebné. Prispôsobime rozmery vybraného nábytku podľa vašich potrieb. Vyrobíme vám aj doplnkový nábytok na mieru.

 • Super jarná AKCIA na detské izby !!!

  Super jarná AKCIA na detské izby !!!

  Super jarná AKCIA na detské izby !!! Zľava na všetky detské izby -15% Komplet grafický návrh v 3D programe zdarma ! Dovoz a vynáška v rámci BA zdarma ! Montáž zo zľavou -50%

 • Detské izby

  Detské izby

  Zariaďujeme detské izby podľa Vašich prianí a prianí Vašich detí čím vytvárame pre Vaše deti príjemné a pestrofarebné prostredie. Bezpečnosť, funkčnosť, realizovatelnosť atypických tvarov, umelecká kreatívita, to sú základné charakteristiky našich produktov.

 • Obliečky detské

  Obliečky detské

  - Večerníčky - Disney a licencie - Nelicenčné - Krepové - Fototlač - Do postieľky

 • Detské hojdačky

  Detské hojdačky

  Konštrukcie hojdačiek SWINGS alumínium, sú vyrobené masívnych alumíniových profilov mimoriadnej pevnosti. Na každé sedadielko je počítané s nosnosťou 750 kg. Konštrukcia je povrchovo upravená práškovou napaľovanou farbou v pastelových odtieňoch. Konštrukcie drevených hojdačiek, sú z lepených hranolov zo severskej borovice. Všetky drevenné časti konštrukcii sú povrchovo úpravené , špeciálnou hĺbkovou impregnáciou vo vákuovom prostredí. Impregnačné látky, s účinkami proti proti hnilobe, drevokazným hubám, UV žiareniu a odolnosti voči povetrenosti, dávajú tomuto materiálu všetky predpoklady, pre dlhodobú životnosť na povetern...

 • Doska na detské ihriská hrúbka 65 mm

  500x500x65 mm

 • Doska na detské ihriská hrúbka 80 mm

  500x500x80 mm

 • Doska na detské ihriská hrúbka 45 mm

  Doska na detské ihriská hrúbka 45 mm

  500x500x45 mm

 • Doska na detské ihriská hrúbka 20 mm

  500x500x20 mm 1000x1000x20mm

 • Doska na detské ihriská hrúbka 30 mm

  1000x1000x30 mm 500x500x30mm


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Detské oblečenie na spoločenské akcie 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.