Vykurovacie káble

LOSi, LOSi YQ, LOSi YQF, LOSi YQFQ, 10 KTOQ, 10 KTOQF, 15 KTOQ 230V, 15 KTOQF 230V, 15 KTOQ 400V, 15 KTOQF 400V, 20 KTOSFP, 25 KTOSFP, 30 KTOSFP, ... • Elektrické vykurovacie rohože

  Elektrické vykurovacie rohože

  Teplo v interiéri nemusí vždy zabezpečovať len teplovodný radiátor. Prijemné teplo z dlážky alebo zo steny môže zabezpečiť i elektrická vykurovacia rohož. Taktiež Vaše príjazdové cesty či chodníky nemusia byť v zime nebezpečné.

 • DREVENÉ VYKUROVACIE PELETKY- 15kg PE balenia

  Drevené pelety sú vyrobené zo 100% -ného prírodného materiálu z drevných pilín a hoblín,    ktoré sú druhotne spracované, ako vedľajší produkt pri spracovaní dreva v špeciálnych lisoch    pri vysokom tlaku. Do zmesi nie je pridávané žiadne pojivo ani chemické látky. Peleta má valcovitý tvar o hrúbke 6mm a dľžke 5-30mm. Všetky produkty sú vyrobené z rovnakých vstupných surovín vďaka čomu je dlhodobo zabezpečená rovnaká kvalita.

 • Vykurovacie a klimatizačné zariadenia

  - konvenčné radiátorové vykurovanie - podlahové, stenové, stropné vykurovanie - krbové vykurovanie - solárne systémy (ohrev TUV, podpora vykurovania) - príprava TUV - tepelné čerpadla - termostatizácia, hydraulické vyregulovanie systémov

 • Vykurovacie tyče, regulátory teploty

  Vykurovacie tyče, regulátory teploty

  K našim výrobkom ponúkame aj vykurovacie tyče a regulátory teploty na kombinované alebo elektrické vykurovanie.

 • Sklené infračervené vykurovacie panely

  Sklené infračervené vykurovacie panely

  - infračervené - elektrické

 • Infračervené vykurovacie obrazy Heat4All

  Infračervené vykurovacie obrazy Heat4All

 • Zasklené vykurovacie obrazy

  Zasklené vykurovacie obrazy

  Heat4All

 • Vykurovacie zrkadlá

  - infračervené - elektrické

 • Vykurovacie panely InfraSWISS

  Vykurovacie panely InfraSWISS

  Panely švajčiarskej spoločnosti InfraSWISS so skleneným povrchom a kovovým rezistorom majú zadný kryt z povrchovo upraveného oceľového plechu. Svojim designom a technickým spracovaním patria k špičke vo vykurovaní. Dodávané sú s montážnou sadou obsahujúcou šablonu, konzoly, skrutky, podložky a hmoždinky. Okrem kúrenárskej rady spoločnosť InfraSWISS dodáva aj panely určené do kúpelní. Majú nižšiu povrchovú teplotu a sú dodávané aj s madlom na zavesenie uterákov.

 • Inteligentný systém Intuition-C pre dialkové riadenie vykurovacieho procesu.

  Inteligentný systém Intuition-C pre dialkové riadenie vykurovacieho procesu.

  Umožnuje externé ovládanie dialkovo zapínať a vypínať tepelné zariadenie, programovať teplotné zmeny, monitorovať zmenu teploty v priestore pomocou číselného aj grafického vyjadrenia.Umožnuje okamžité zvýšenie aj zníženie teploty.Jednoduché a prehladné ovládanie. Možnosť doplnenia o modul na monitorovanie spotreby el. energie.

 • Vykurovacie rúrky pre podlahové vykurovanie EVAFLEX

  Je to nová 5- vrstvová rúrka na podlahové kúrenie s dokonalou kyslíkovou bariérou z produkcie firmy THERMOPOL®. Základ rúrky tvorí oktánový polyetylén DOWLEX. Kyslíková bariéra je na báze EVOH. Je hydraulicky dokonale hladká s vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami a dlhou životnosťou. Znáša teploty do 95°C. Na rozvodný systém sa pripája štandardným euroconusom alebo iným dostupným spájacím systémom. Dodáva sa vo zvitku 200 m s rozmerom 20/2.

 • VIEGA vykurovacie rozvody

  Systém tlakových spojov Viega SC-Contur od Viega zabezpečuje efektívnu a bezpečnú prevádzku kovových za studena spájaných spojov. Unikátny systém SC-Contur ihneď odhaľuje spoje, ktoré bolo nutné doteraz testovať tlakovou skúškou a zabezpečuje 100% nepretekavosť spojov.

 • REHAU vykurovacie rozvody

  So systémami REHAU získate kompletné riešenie pre rozvody vykurovania v priestoroch budov. Trvalo pevná technika spojov pomocou násuvnej objímky umožňuje rýchlu a bezchybnú montáž od domovej prípojky až po miesta odberu. Systém je ideálny aj pre kancelárske budovy, hotely, školy alebo viacpodlažné obytné domy.

 • Regulátor vykurovacieho procesu ST408N

  Regulátor vykurovacieho procesu ST408N

  Funkcie vykonávané regulátorom: ovládanie dvoch trojcestných alebo štvorcestných ventilov, ovládanie čerpadla TÚV, možnosť riadenia ďalších dvoch ventilov pomocou dodatočných modulov ST-61, ochrana teploty spiatočky, regulácia podľa počasia, týždenná regulácia, spolupráca s dvoma izbovými termostatmi, štandardným alebo s komunikáciou RS. Možnosť vypnutia tepelného zdroja v prípade ak regulátor nepožaduje teplotné zmeny. Vybavenie Controller: displej LCD, snímač teploty ventila snímač teploty spiatočky, vonkajší snímač. Možnosť montáže a nastavenia.

 • Vykurovacie a chladiace jednotky FAN-COIL

  Vykurovacie a chladiace jednotky FAN-COIL

  Vykurovacie a chladiace jednotky FAN-COIL sa prezentujú elegantným a čistým vzhľadom. Ich hlavnou devízou je vysoko výkonný výmenník - turbo rebrá s vysokým Reynoldovým číslom a ventilátory s nízkou úrovňou hluku. Poskytujú širokú škálu modelov a verzií. Sú dostupné v 12 veľkostiach pre 2-rúrový systém, v 6 veľkostiach pre 4-rúrový systém, v 14 rozdielnych verzii + 3 špecialne verzie. Ponúkajú širokú paletu príslušenstva a vysokú produktovú flexibilitu dovoľujúcu akúkoľvek inštaláciu za účelom uspokojenia každej požiadavky.

 • Vykurovacie a vetracie jednotky

  Vykurovacie a vetracie jednotky

  ATR-EA je vykurovacia jednotka s axiálnym ventilátorom a výmenníkom na vodu. Jej prednosťou je elegantný kryt so zaoblenými hranami a s vzhľadom zapadajúcim do každého porstredia. Kryt je vyrobený z pevnej galvanickej upravenej a nastriekanej ocele, ktorá je odolná voči korózii, hrdzi, chemickým rozpúšťadlám a alifatickým látkam a alkoholu. Štandardná farba krytu je biela RAL 9002. Jednotka dáva možnosť inštalácie na stenu alebo pod strop. Výmenník tepla vysokej účinnosti (krídla s vysokým Reynoldovým číslom) je vyrobený z medených trubiek a hliníkových krídel upevnené mechanicky. Pri výmenníku je doporučený pracovný pretlak 15 bar. Jednotka ...

 • Vykurovacie elementy ES systems

  Vykurovacie elementy ES systems

  Infrapanely českej spoločnosti ES systems sa vyznačujú vysokou účinnosťou a spoľahlivosťou. Sklenené elektrické panely majú kovový rezistor, oceľový zadný kryt so servisným otvorom. Zo zadnej strany panela je vyvedený prívodný kábel. Každý panel je dodávaný so sadou na montáž obsahujúcou šablonu, konzoly, skrutky, podložky a hmoždinky. Farba :biela, čierna, zrkadlo, dymové zrkadlo, farby RAL aj s metalízou. Infrapanely ES-systems sú zárukou nízkych investičných a aj prevádzkových nákladov, sú totiž konštruované tak, aby sa maximum energie produkovalo sálavou zložkou.

 • Pre vykurovacie plyny

  - Funkcia: 2/2 NC, 2/2 NO - DN a pripojenie: 6 [mm] / G1/4 - Pracovný tlak: max. 50 [kPa] - Teplota média: 60 [°C] - Materiály: mosadz, nerez, tesnenie - FPM

 • Vykurovacie teleso

  Vykurovacie teleso

  - vykurovacie teleso je zostavené z výliskov koalitu v alumíniovom obale, - prídavný termostat pre nastavenie požadovanej teploty, - ochrana proti mrazu + 5 °C, - tepelná poistka proti prehriatiu, - povrch odolný proti poškriabaniu, - biela farba - RAL 9003

 • Vykurovacie registre OR pre individuálne inštalácie

  Vykurovacie registre OR pre individuálne inštalácie

  Srdcom všetkých konvektorov Licon je práve vykurovací register Licon OR. Jeho použitie je však omnoho širšie. Je vhodný pre individuálnu inštaláciu hlavne v miestach, kde sa vyžaduje kompaktnosť interiéru z hľadiska použitých materiálov. Pri dodržaní určitých podmienok je tak možné vykurovacie registre Licon OR zakryť takmer akýmkoľvek materiálom k ich hladkému zakomponovaniu do priestorov.

 • Vykurovacie konvektorové lavice OL so stojančekmi

  Vykurovacie konvektorové lavice OL so stojančekmi

  Táto rada vykurovacích telies OL je vyrábaná v dvoch šírkach 16 a 26 cm a výškach 9, 15, 30, 45 a 60 cm. Pripojenie na vykurovací systém je možné bočné alebo spodné. U tohto vykurovacieho telesa je možnosť dvoch spôsobov pripojenia ku konštrukcií objektu. Stojanové pripojenie (na podlahu) a stenové pripojenie (na stenu).

 • Vykurovacie konvektorové lavice OL

  Vykurovacie konvektorové lavice OL

  Vykurovacie lavice Licon OL nájdu svoje uplatnenie na miestach so zníženou parapetou, u presklených plôch atď. Široká škála prevedení a výkonov umožňuje ich umiestnenie do akéhokoľvek typu priestoru, bez toho aby sa tým narušila kompaktnosť interiéru. Variantou konvektoru Licon OL je vykurovacia lavica s krycou doskou OL/D, ktorá znesie bežné statické zaťaženie a je preto vhodná na sedenie napríklad pri bazéne alebo v chodbách.

 • Nástenné vykurovacie telesá Ceramic

  Nástenné vykurovacie telesá Ceramic

  LICON CERAMIC - je inteligentné vykurovacie teleso, absolútna novinka vo svete vykurovacích telies! Prvý radiátor s opláštením vyrobeným z keramických kachieľ. Jedná sa o veľmi originálne vykurovacie teleso určené do priestoru, kde je kladený veľký nárok na originálny, netradičný design. CERAMIC nie je absolútnou novinkou jen z vonku, vo vnútri sa nachádza prepracovaný systém prestupu tepla do miestnosti. Počínajúc novým usporiadaním Al/Cu výmenníka a hlavne systémom regulácie Low noice axiálnych ventilátorov - pri trvalom chode iba 21,4 dB. Nastavenie požadovanej teploty v miestnosti si užívateľ nastaví priamo na vykurovacom telese. Ak je v jed...

 • Nástenné vykurovacie telesá

  Nástenné vykurovacie telesá

  Nástenné konvektory Licon OK sú bežné nástenné radiátory s dlhou históriou, používané v domácnostiach, vo verejných i priemyslových priestoroch. Ich moderný design, jednoduchá montáž a hospodárna prevádzka sú dôvodom ich pretrvávajúcej obľúbenosti u našich zákazníkov. Vzhľadom k unikátnemu riešeniu použitého výmenníku tepla dosahujú vyšších výkonov aj pri malých rozmeroch telesa.

 • Vykurovacie automaty DZ/AT

  Vykurovacie automaty DZ/AT

  Olejové vykurovacie automaty s integrovanou nádržou na palivo DZ 18-80 HD sú prístroje spaľujúce priamo extraľahký vykurovací olej alebo naftu. Prístroje pracujú bez odťahu spalín vo výkonovej rade od 18 kW do 93 kW. Výkon je možne regulovať priestorovým termostatom, ktorý je dodávaný samostatne na prianie zákazníka. Prístroje sú vybavené vstavaným zásobníkom paliva, axiálnym ventilátorom, vysokotlakým rozprašovacím horákom s optickým strážením plameňa, pripojovacím káblom k el. sieti so zástrčkou, stupňovým filtračným systémom a zásuvkou pre napojenie priestorového termostatu. Prístroje sú prevádzkovo spoľahlivé a nenáročné na obsl...

 • Vykurovacie systémy RHEINLAND

  Vykurovacie systémy RHEINLAND

  Priamovýhrevné plynové teplovzdušné agregáty RHEINLAND-Europa sú vyrábané a certifikované podľa noriem CE, TüV a STN Rozsah dodávky zariadenia: - kompletné zariadenie vybavené dvoma vzduchovými výustkami formy 2 - horák na spaľovanie zemného plynu - komín vrátane 3 m výfukového potrubia - riadiaca automatika zabudovaná v spínacej skrini Postup realizácie vykurovania pomocou agregátov RHEINLAND - projektová dokumentácia - prípojka plynu a elektrickej energie - špecifické úpravy agregátu (zmena výustiek, predĺženie vzduchových kanálov, komína,...) - montáž a pripojenie zariadenia (elektro, plyn, komín) - nastavenie a uvedenie agre...

 • Vykurovacie radiátory

  Vykurovacie radiátory

  Pre bežné použitie a na kvalitné odovzdávanie tepla zo zliatiny Silumínia. Možnosť pripojenia na všetky druhy rozvodov. Korózia pod dovoleným stupňom minima. Možnosť použitia bez inhibitora. Záruka 15 rokov. Obsah článku je 4 ml tekutiny čo má za príčinu rýchle odovzdávanie tepla už pri 30 °C.

 • Vykurovacie telesá

  Vykurovacie telesá

  Podlahové kúrenie Komfort sálavého tepla, rovnomerné vykúrenie miestností a nulové vírenie prachu. Podlahové kúrenie 31 Týmito slovami je možné charakterizovať podlahové kúrenie, ktoré sa teší čoraz vyššej popularite. Obzvlášť pri novostavbách. Nielenže sa vďaka nemu zbavíte radiátorov, ale získate aj čosi navyše. Úsporu, ktorá sa prejaví vo vašom rodinnom rozpočte. Vyhrievaná podlaha izby neprekuruje. Keďže na rozdiel od radiátora má podstatne väčšiu plochu, stačí ju zohriať na teplotu, ktorú očakávate v interiéri. Najviac tepla sa sústredí pri zemi, o málo chladnejšie bude pod stropom. Pri klasickom radiátorovom vykurovaní to b...

 • Vykurovacie centrály HTL 150, 200 a 250

  Vykurovacie centrály HTL 150, 200 a 250

  Mobilná vykurovacia centrála vhodná pre krátkodobé i trvalé nasadenie k vytápaniu, vysušeniu, temperovaniu a vetraniu hál, skladov, výstavných stankov, stavieb, atď. Hlavnou prednosťou tejto vykurovacej centrály je kompaktné prevedenie, které zaručuje jej bezproblémovú prevádzku. Všetky diely centrály od rozvodov až po horák sa nachádzajú v uzatvorenej skrini, ktorá chráni jednotlivé prvky pred poškodením alebo zničením. Ďalšou prednosťou tohto zariadenia je rychlá inštalácia a demontáž. Použitie: pre vysušovanie, temperovanie a vetranie, napr.: - hál, - skladov, - výstavných stankov, - stavieb, atď. Výhody: - plneautomatická prev...

 • Teplovodné variabilné vykurovacie automaty REMKO PWW

  Teplovodné variabilné vykurovacie automaty REMKO PWW

  PWW 30-100 sú teplovodné jednotky určené pre vytápanie. Dajú sa použíť tam, kde je k dispozícií voda o tepelnom spáde v rozmedzí od 50/40 o C do 130/100 o C. V závislostí na teplotách vzduchu pracujú jednotky v širokej škále výkonov od 5 do 127 kW. Tepelným a vzduchovým výkonom odpovedajú i veľkosti jednotiek dodávaných v štyroch základných veľkostiach s dvoj až čtvorradovými výmenníkmi voda-vzduch v prevedení Cu-Al. Ohrievaný vzduch je transportovaný pomocou axialného ventilátora s elektromotorom napájeným el. prúdom 220 V alebo 380 V v normálnom alebo nevybušnom prevedení. Celkové konštrukčné riešenie a vlastné prevedenie jednoti...

 • Olejové nástenné vykurovacie automaty REMKO WKL INOX

  Olejové nástenné vykurovacie automaty REMKO WKL INOX

  WKL INOX 30 I -120 I sú nástenné vykurovacie automaty s pretlakovými horákmi. Prístroje pracujú s odťahom spalín do komína v štyroch výkonových veľkostiach s menovitým tepelným výkonom od 29 kW do 115 kW. Prístroje sú dodávané s olejovým, prípadne plynovým horákom, nehlučným radiálnym jednostupňovým ventilátorom, tepelným výmenníkom z ušľachtilej ocele, kompletným elektro rozvadzačom a vstavaným spínacím a regulačným zariadením. Extrémne nízka strata spalinami má za následok výsokú účinnosť tepelného výmennika, čím je dosiahnutá optimálna hospodárnosť prevádzky. Montáž zariadenia s príslušenstvom a obsluha je celkom bezproblé...

 • Výkonné vykurovacie automaty so samostatným horákom CLK

  Výkonné vykurovacie automaty so samostatným horákom CLK

  Výkonovo najsílnejšie mobilné REMKO tepelné automaty v prevedení na striedavý prúd o ~ 230 V s ventilátormi o vyššom pretlaku a s možnosťou rozvodu teplého čistého vzduchu teplovzdušnými hadicami až do vzdialenosti 90 m. Pracujú s odťahom spalín vo výkonovej rade od 119 kW do 166,9 kW. Tieto zariadenia sú vybavené tepelným výmenníkom s ventilátorom a pretlakovým olejovým horákom spaľujúcím priamo ELTO alebo naftu. Ostatné údaje, ktoré sa nevylučujú, sú totožné s agregátmi typovej rady CLA. Použitie : - k vytápaniu veľtržných stanov a pavilónov - k vytápaniu prevádzkových stanov pre skladovaný tovar - k vysušovaniu novostavieb pri ...

 • Výkonné vykurovacie automaty so samostatným horákom CLA

  Výkonné vykurovacie automaty so samostatným horákom CLA

  Mobilné prístroje s možnosťou napojenia teplovzdušnej hadice pre rozvod teplého čistého vzduchu až do vzdialenosti 20 m. Pracuje s odťahom spalín vo výkonovej rade od 29 kW do 58 kW. Pracovný režim sa dá regulovať priestorovým termostatom, ktorý je dodávaný samostatne na želanie zákazníka. Tieto zariadenia sú vybavené spaľovacou komorou, tepelným výmenníkom a v závislosti na voľbe plynového alebo olejového horáku spaľuje priamo PB, extraľahký vykurovací olej alebo motorovú naftu. Sú vybavené vysoko výkonným axiálnym ventilátorom, pripojovacím káblom k el. sieti a zásuvkou pre priestorový termostat. Prístroje sú prevádzkovo spoľahlivé a n...

 • Vykurovacie rúrky pre podlahové vykurovanie OXIFLEX

  Je to prvá 6- vrstvová rúrka s dokonalou kyslíkovou bariérou vyrobená na Slovensku. Je polyfúzne zvariteľná, hydraulicky absolútne hladká a má nízky modul pružnosti, čím sa značne znižuje pracnosť pri montáži a betonáži. Vysoká flexibilita rúrok zaručuje ich výnimočnú odolnosť. Dodávajú sa vo zvitkoch 200 m, resp. nad 20 mm vo 4-metrových tyčoch, alebo podľa osobitnej objednávky. • rozmer 18/2

 • Krby a vykurovacie systémy

  Ak snívate o teple z krbu, určite tu nájdete všetko, čo potrebujete pri realizácii tohoto sna. Máme krbové vložky, ktoré v kombinácii so širokou škálou krbových plášťov vytvoria optimálny krb a prispôsobia sa Vaším potrebám a vkusu. Zodpovedajúca distribúcia tepla posilni spokojnosť s dosiahnutými výsledkami. Samozrejme, máme tiež v ponuke kotly, pece, vykurovacie telieska čo zabezpečia, aby Váš domov bol pekný a teplý aj v tých najchladnejších dňoch. To všetko Vám môžeme ponúknuť za dobru cenu. Srdečné Vás pozývame.

 • Sklenené sálavé vykurovacie telesá

  Vykurovanie elektrikou lacno a zdravo. Vhodné do domov, bytov, chát, kancelárií, sanatórií...

 • Solárne vykurovacie techniky

  Ohrievač nepriamy ohrev stacionárny Solárny kolektor Herz CS 100F plocha 2,08 m2 selektívny HERZ Solárny kolektor Wolf Solárny paket Wolf kombi paket Wolf plniace čerpadlo WOLF Wolf solárna expanzná nádoba Wolf snímač ohrievača vody Wolf súprava AluPlus na montáž 1 kolektora TopSon

 • Vykurovacie jednotky VEMOS A

  Vykurovacie jednotky VEMOS A sú určené na teplovzdušné cirkulačné vykurovanie hál, skladov a iných veľkoobjemových priestorov. Sú vyrábané v troch veľkostiach – 315, 400 a 560. Môžu mať osadené teplovodné alebo horúcovodné a parné výmenníky tepla. Rôzne typy žalúzií a výustiek pre nástennú alebo podstropnú montáž vrátane kompletného príslušenstva regulácie umožňujú použiť tieto vykurovacie jednotky takmer pre všetky zaužívané aplikácie.

 • Termokáblové vykurovacie a ochranné systémy

  - ochrana strešných odkvapov - roztápanie ľadu a snehu na dopravných plochách - inštalácia termokábla na potrubie - akumulačné podlahové kúrenie

 • Vykurovacie oleje

  Zhodnocovaním odpadov umožňujeme ich opätovné použitie na pôvodný alebo iný účel. Vykurovacie oleje sa predávajú pod obchodným názvom OLEPAL V1 a V2 a sú zmesou prevažne vyššie vrúcich ropných uhľovodíkov. Sú to horľavé kvapaliny III. a IV. triedy požiarnej nebezpečnosti. Ide o recyklované vykurovacie oleje bez obsahu prímesí, tmavšej farby. Oleje sú určené na energetické zhodnotenie. Dodávajú sa v železničných a automobilových cisternách, IBC kontajneroch á 1000 l, sudoch á 200 l, podľa požiadaviek zákazníka.

 • Vykurovacie telesá

  Vykurovacie telesá

  - panelové radiátory - dekoračné radiátory - podlahové konvektory - príslušenstvo

 • Termokáblové vykurovacie systémy DEVI

  Úsporné elektrické podlahové vykurovanie DEVI do všetkých typov objektov Elektrické podlahové kúrenie je cenovo výhodnou, komfortnou alternatívou tradičných vykurovacích systémov. Rovmomerná klíma miestnosti dovoľuje primerane znížiť teplotu miestnosti pri zachovaní príjemnej pohody a tým dosiahnuť úsporu energie až o 15%. Skrytý vykurovací systém je výhodou pri zariaďovaní interiéru. Teplá dlažba DEVI do renovovaných alebo novo budovaných kúpelní, kuchýň Je to extrémne tenká samolepiaca vykurovacia rohož hrúbky 2,5 mm s doporučeným výkonom 150 W/m2 riadená inteligentným mysliacim termostatom s podlahovým snímačom. Elektrické podlah...

 • Plynové vykurovacie jednotky

  Firma DMC Slovakia, s.r.o. ponúka aj teplovzdušné jednotky na horúcu vodu, v prípade, že nie je ako vykurovacie médium dostupný zemný plyn. Vodné výmenníky tepla však majú nižšiu účinnosť , sú náročnejšie na celkovú realizáciu. Preto, sa výkon výmenníka a tým aj cenová realizácia nedá určiť bez obhliadky u zákazníka na mieste inštalácie. V prípade záujmu radi vykonáme obhliadku u zákazníka a vypracujeme cenovú ponuku tak, aby neboli u zákazníka znižované tepelné výkony ústredného kúrenia potrebné pre výrobu a administratívne priestory.

 • Priamovykurovacie teplovzdušné agregáty ERMAF

  Agregáty ERMAF GP sú určené predovšetkým na vykurovanie objektov živočíšnej výroby, skleníkov a skladovacích priestorov. riamovykurovací princíp zaručuje stopercentnú účinnosť využitia tepla. Ako palivo sa môže používať zemný plyn alebo propán. Agregáty môžu byť riadené priestorovým termostatom alebo regulátorom klímy. Zaručujú vysoký stupeň bezpečnosti v prevádzke.

 • Vykurovacie telesá

  Hrubý kremičitý povrch je spoločným znakom všetkých typov našich infrapanelov. Emisivita takéhoto povrchu infrapanelu je rovnaká ako emisivita steny a stropu vo väčšine obytných miestností, pretože kremičitý piesok je ich súčasťou. To je dôvod prečo naše infrapanely pracujú v takýchto priestoroch s výrazne lepšou účinnosťou ako napr. infrapanely s kovovým povrchom. Teplota povrchu našich infrapanelov je 100°C – 115°C (podľa toho aké je napätie v sieti). Naše infrapanely nie je preto možné porovnávať s panelmi, ktoré majú teplotu povrchu 85°C. Oproti nim dosahujú naše infrapanely zhruba o 100% vyšší výkon infražiarenia. (hodnota infra...

 • Podlahové vykurovacie systémy

  Podlahové vykurovacie systémy, systémy stenového ako aj stropného vykurovania a chladenia. Samozrejmosťou je príslušenstvo ako sú rozdeľovače,skrinky rozdeľovačov,prvky regulácie a najnovšie aj rada tepelných čerpadiel s názvom ECOEN. Spoločnosť využíva svoje viac ako 25 ročné skúsenosti z trhov Talianska, Španielska , Francúzska , Írska , Čiech a Slovenska , kde s úspechom rastie už od svojho vstupu v roku 2006. Využite preto aj Vy možnosť kvalifikovanej podpory pri realizácii Vášho sna o optimálnej tepelnej pohode vo Vašom dome snov!

 • BUDERUS - vykurovacie zostavy

  - Nízko teplotná zostava ŠTANDARD K - Nízko teplotná zostava ŠTANDARD T - Nízko teplotná zostava ŠTANDARD - Kondenzačná zostava PRAKTIK - Kondenzačná zostava EKONOMIK - Kondenzačná zostava KOMFORT - Kondenzačná zostava KOMFORT PLUS - Kondenzačná zostava EXCELENT - Kondenzačná zostava EXCELENT PLUS - Kompaktná zostava KOMPAKT 83S/17OSR - Kompaktná zostava KOMPAKT 120/150 - Kompaktná zostava KOMPAKT SOLÁR + CPC12 - Solárna zostava SOLÁR EXTRA - Solárna zostava SOLÁR - Solárna zostava SOLÁR PLUS - Solárna zostava SOLÁR KOMPLET - Akciové solárne kombinácie - Tepelné čerpadlo AIR INDOOR - Tepelné čerpadlo AIR OUTDOOR

 • Vykurovacie telesá

  Vykurovacie telesá

  - panelové - dekoračné - hliníkové - podlahové konvektory - Podlahový konvektor P bez ventilátora - príslušenstvo

 • Elektrické vykurovacie systémy LHZ

  NOVINKA ! Magmatic akumulačná doska. Pomocou špecialného postupu výroby sú vykurovacie vodiče z ušľachtilej chróm-niklovej ocele (žiaruvzdorné do 1100 °C) zaliate do akumulačnej dosky. Elektrická energia sa tak priamo z dosky bezdrôtovo premení na akumulačné teplo. Ďalšie výhody: - kratšia doba nahriatia a dlhšia doba uchovania tepla ako bežné akumulačné kachle - vďaka špeciálnej povrchovej glazúre sú akumulačné dosky odolné proti absorpcii vody, prístroje sú preto zvlášť vhodné aj do vlhkých priestorov - pomocou zväčšenej povrchovej plochy kameňa je odovzdanie tepla do okolia zvýšené takmer o 60% - jednoduché zapojenie, stačí z...

 • Vykurovacie systémy

  Ponúkame Vám služby v oblasti vykurovacích systémov a zariadení: Obchodná činnosť: * predaj, montáž, záručný a pozáručný servis * obhliadka starých zariadení, ich revízie a výmena * odborné poradenstvo v oblasti kúrenia Stavebná činnosť: * projekty TZB (technického zariadenia budov) a zdrojov tepla * realizácia projektov TZB U nás nájdete sortiment od výrobcov: VAILLANT, PROTHERM, FERROLI


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Vykurovacie káble 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.