Plotové stlpiky -

Plotové stlpiky -

Sú vyrobené z oceľovej pozinkovanej rúry o rozmere:
- priemer 38 x 1,5 mm – v základnej výške 2300 mm,
- priemer 48 x 1,5 mm – v základnej výške 2500 mm.

Stĺpiky sú ošetrené zinkovým náterom a práškovou zelenou farbou „komaxit“ – RAL 6005. Horné časti stĺpikov sú chránené plastovými čiapočkami čiernej farby.


AREPO s.r.o.
Beáta Michálková
+421 34 / 6242 861
ks.opera@opera • Predaj uzlového pletiva

  Vlastnosti a použitie: Uzlové pletivo je jedným z najvyhľadávanejších druhov pletív. Jeho neoceniteľnou vlastnosťou je pružnosť, ktorá umožňuje spoľahlivo kopírovať terén. Ohradu z tohto pletiva je možné premiestniť bez následného poškodenia.Nezanedbateľná je i jeho nízka cena. Uzlové pletivo sa používa na oplotenie stavebných priestorov, poľnohospodárskych objektov, pasienkov a lesných plôch. Je využiteľné pri ochrane diaľnic. Štruktúra: Uzlové pletivo tvoria dva systémy pozinkovaných drôtov (STN 426426, resp. DIN 177): - OSNOVNÉ (vodorovné), ktoré sú v každom oku krepo-vané, čo zabraňuje posúvaniu uzlov a slúži na vyrovnanie n...

 • Predaj špeciálnehouzlového pletiva

  Uzlové pletivo je jedným z najvyhľadávanejších druhov pletív. Jeho neoceniteľnou vlastnosťou je pružnosť, ktorá umožňuje spoľahlivo kopírovať terén. Ohradu z tohto pletiva je možné premiestniť bez následného poškodenia. Nezanedbateľná je i jeho nízka cena. Uzlové pletivo ŠPECIÁL sa používa hlavne na oplotenie diaľnic, v lesníctve na ochranu porastov ale aj na ochranu zvery a pod. Uzlové pletivo tvoria dva systémy pozinkovaných drôtov: - VODOROVNÉ – horizontálne drôty, ktoré sú ohraničené napínacími drôtmi, obyčajne vyššieho priemeru. Pevnosť týchto drôtov je v rozsahu 1100 – 1300 MPa. Tieto drôty sú v každom oku krepované,...

 • Pletivo zo 4uhlovými okami

  Drôtené pletivá so 4-uholníkovými okami sa dodávajú v dvoch typoch: - drôtené pletivo bez napínacieho drôtu, - drôtené pletivo s napínacím drôtom. Rozmery jednotlivých typov pletiva a ich váhy podľa veľkosti ôk a použitého drôtu nájdete v tabuľke. Iné dĺžky a šírky ple­tiva, resp. priemer drôtu, treba dohodnúť s výrobcom. Materiál: Pletivo sa vyrába z oceľového drôtu (STN 426426, resp. DIN 177). Povrchová úprava: Pletivo sa dodáva s nasledovnými povrchovými úpravami drô­tu: a) pozinkovaný drôt s obchodným nánosom zinku = min. 70 g/m2, s hrubým nánosom zinku = min. 200 g/m2 a viac, podľa priemeru drôtu (STN 426406, resp....

 • Predaj obory - pevná ochranná oceľová sieť

  Pevná ochranná oceľová sieť určená pre lesné a poľovné re­víry. Materiál a povrchová úprava: Pletivo je vyrábané z oceľových pozinkovaných drôtov o pev­nosti 300-500 MPa/mm2, s nánosom zinku 50-80 g/m2. Spôsob balenia: Dĺžka pletiva v rolke - zväzku je doporučená 10 bm. Iné dĺžky je možné dohodnúť s výrobcom. Doplnkový sortiment: K pletivu je možné dodať aj napínací drôt o priemere 3,15 - 5 mm a tiež viazací drôt o priemere 1,4 - 2 mm v rovnakej akosti ako je vyššie uvedené.

 • Plotové vzpery - komaxit

  Plotové vzpery - komaxit

  Sú to vlastne kovové stĺpiky, vyrobené z oceľových pozinkovaných rúr priemeru 38 x 1,5 mm, opatrené práškovou farbou RAL 6005, ku ktorým sa dodávajú hlavice s objímkami k priskrutkovaniu o stĺpiky.

 • Pletivo na ochranu stromkov

  Tento výrobok je určený na ochranu ovocných, okrasných a lesných drevín pred hrýzavou zverou, ale aj pred možným poškodením pri úprave terénu, napr. kosením, hrabaním a pod. Vyznačuje sa jednoduchou montážou, dostatočnou pevnostou a trvanlivosťou. Je ľahko rozoberateľný a použiteľný viackrát. Materiál: Výrobok je vyrobený z oceľových, pozinkovaných drôtov o priemere 1,8 mm, s obchodným nánosom zinku. Drôty sú zvárané do siete s okom 50 x 30 mm (A). Doporučené rozmery siete sú: V-výška 1200 mm a L- rozvinutá dĺžka 1120 mm. Stočením tejto siete sa vytvorí valec o priemere cca 320 mm. Rozmery (V, L) je možné meniť po dohode s výrobc...

 • Záhradná bránka jednokrídlová

  Záhradná bránka jednokrídlová

  Je vyrobená z oceľových rúr a plechu, ošetrená zelenou farbou RAL 6005. Ako výplet sa používa 4-hranné pletivo s PVC povrchovou úpravou. Môže byť s prevedením zamykania na visací zámok alebo vložkou FAB. Bránka je vyrábaná v základnom rozmere: - šírka 1000 mm, - výška 1500 mm, ale je možné dodávať /po dohode/ aj v iných rozmeroch /hlavne výška/.

 • Plotové stlpiky - základný náter

  Plotové stlpiky - základný náter

  Sú vyrobené z oceľovej rúry priemeru 43 x 2,3 mm a kovovej čiapočky, ktoré sú ošetrené základným náterom. Dodávané sú v základnej výške 2300 mm, po dohode aj v iných výškach.

 • Plotové vzpery - základný náter

  Sú vyrábané z oceľových rúr priemeru 25 - 32 mm, na konci upravené do uhla cca 45°, ošetrené dierou na priskrutkovanie o stĺpiky. Základná dĺžka je 2300 mm.

 • Plastové čiapočky na stĺpiky

  Plastové čiapočky na stĺpiky

  Sú vyrobené z plastu PVC – použiteľné na stĺpy o priemere 38 mm a 48 mm.

 • Hlavice s objímkou

  Hlavice s objímkou

  Sú určené na upevnenie plotovej vzpery a stĺpika s pozinkovaným povrchom ošetrených náterom komaxit RAL 6005. Hlavice sú vyrobené z plastu PVC. Objímky môžu byť: - pozinkované, - pozinkované + komaxit RAL 6005.

 • Držiaky napínacích drôtov

  Držiaky napínacích drôtov

  Používajú sa na uchytenie napínacích drôtov na stĺpik. Sú vyrobené z plastu PVC a opatrené skrutkou na prichytenie o stĺpik.

 • Napináky drôtov

  Napináky drôtov

  Sú určené na jednoduché a kvalitné napnutie napínacích drôtov, ku ktorým sa priväzuje ohradové pletivo. Napínaky sú dodávané s povrchovou úpravou: - pozinkované, - pozinkované + komaxit RAL 6005.

 • Lešenárska koza výsuvná:

  Lešenárska koza výsuvná:

  Je určená na stavebné a montážne práce. Výška pracovnej plochy: 1050 - 1700 mm Šírka – podlahy: 1200 mm Šírka – manipulačná: 900 mm Úžitková nosnosť: 400 kg Hmotnosť: 22 kg Výrobok je natretý základnou farbou.

X

Zadajte prihlasovacie meno a heslo
Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zaslať zabudnuté prihlasovacie meno a heslo
Vytvoriť prihlasovacie meno a heslo
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Plotové stlpiky - 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.