Rezivo

RezivoRezivo 2Rezivo 3Rezivo 4Rezivo 5

Rezivo

- rezivo na krov
- stavebné rezivo
- parketové prírezy


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Stavebné rezivo - platný cenník

  Stavebné rezivo - platný cenník

  Stavebne rezivo najvyššej kvality: hranoly, fošne a stresne laty (stavebne rezivo) I. trieda 4,5,6 m - 195 euro+DPH Dosky (stavebné rezivo) I. trieda 4,5,6 m - 155 euro+DPH Šalovacia doska 125 euro+DPH

 • Rezivo - dub, buk, jaseň, smrek, borovica

  Rezivo - dub, buk, jaseň, smrek, borovica

  Ponúkame na predaj rezivo - DUB, BUK, JASEŇ, SMREK, BOROVICA za výhodné ceny! Neváhajte nás kontaktovať a pošlite nám Vašu špecifikáciu!

 • Stavebné rezivo

  Stavebné rezivo vieme vyrobiť na objednávku v rôznych hrúbkach, šírkach i dĺžkach.

 • Sušené stolárske rezivo

  Máme certifikovanú sušičku na drevo. K rezivu robíme na vyžiadanie i doklad o tepelnom ošetrení. Smrek- foršne suché i hobľované - dosky suché i hobľované - hranoly suché i hobľované Borovica- foršne suché i hobľované - dosky suché i hobľované - hranoly suché i hobľované Červený smrek- foršne suché i hobľované - dosky suché i hobľované - hranoly suché i hobľované Dub- foršne suché i dosky suché

 • Obklady a suché rezivo

  Bežne robíme 1,5cm, 2cm a 2,5cm hrubé obklady. Na objednávku sme schopný vyrobiť aj iné hrúbky obkladov i dlážkovice. Na objednávku vieme vyrobiť i obojstrannú dlážku a obklad. - terasové dosky - zrubový obklad - palubový obklad - bavorský (tatranský) obklad - obklad s vkladaným perkom - dlážkovica - neomietané (neosámované) dosky suché, šúpané, hobľované - plotové dosky rovné i s oblúkom - dosky so zaoblenými hranami - lišty rohové i podkladové - brikety

 • Strechy,rezivo, pílenie na mieru, realizácia

  Strechy,rezivo, pílenie na mieru, realizácia

  Ponúkame vam kompletnú realizáciu strechy so všetkým potrebným materiálom - pílenie reziva na mieru - vaznikove krovy, predaj, montáž - strešné laty a dosky (skladom) - predaj montáž vaznikovych krovov - predaj a pokládka krytiny Tondach, terran, maslen - postavenie novostavby - rekonstrukcia starej strechy - demontaz a likvidacia azbestu Vsetko bez starosti od jednej firmy

 • Rezivo

  Rezivo kamiónové množstvá 159 eur bez DPH / m3 s dopravou

 • Stolárske dubové rezivo - fošne hr. 60 mm, kv. rustikal

  Stolárske dubové rezivo - fošne hr. 60 mm, kv. rustikal

  Ponúkam stolárske rezivo - dubové fošne hr. 60 mm, dĺžky 3m, 4m, kv. rustikal, cena 800,- Eur/m3. Vhodné sú na výrobu schodísk, zábradlí, nábytku.. Prevádzka sa nachádza v okr. Poltár.

 • Stavebné rezivo - borovica

  Stavebné rezivo - borovica

  Ponúkam stavebné rezivo z borovice, rozmer podľa rozpisu zákazníka, pri rozmere väčšom ako 20 cm x 20 cm je stanovená individuálna cena. Prevádzka sa nachádza v okr. PT.

 • CNC kapovacie a optimalizačné píly na rezivo a hranoly

  CNC kapovacie a optimalizačné píly na rezivo a hranoly

  PUSH CUT CX CNC skracovacie zariadenie od firmy PAUL je vybavené posuvným systémom. Kladie mierku pre novú generáciu skracovacích zariadení vo funkčnosti a dizajne. Zariadenie je tvorené rozsiahlym príslušenstvom: triediace zariadenia, meranie šírok, dýzová tlačiareň, scanner, software. 11 E / 11 KE / 11 MKL - pre malé až stredné prierezy - najmenšia a najrýchlejšia CNC skracovacia píla - možné prierezy šírky až do 180 mm a dĺžky až do 90 mm - vyznačuje sa obzvlášť vysokou presnosťou rezu Modely rady 14 - ideálne pre veľké prierezy - sú postavené veľmi robustne a disponujú posuvným pohonom, ktorý aj pri ťažkých obrobkoch dosahuje ...

 • Ponúkam rezivo všetkého druhu

  Predám rezivo rezivo všetkého druhu - hranoly ,fošne, dosky, strešné laty, stolárske rezivo.

 • Predám vysušené dubové rezivo hr. 32mm, dĺžka 4,1m, objem 25m3

  Predám vysušené dubové rezivo hr. 32mm, dĺžka 4,1m, objem 25m3

  Predám kvalitné dubové rezivo, porez urobený na mebor 1100 pro, vysušené v sušiarni SUZAR. Na sklade objem 25m3, cena anblok pre všetky triedy 550,- EUR/1m3. Prevádzka sa nachádza v okr. Poltár.

 • Orechové rezivo parené Fošne,dosky

  Orechové rezivo parené Fošne,dosky

  Ponukam na predaj orechové rezivo parené Fošne,dosky Rôzne dĺžky viac info po telefone

 • Stavebné rezivo

  Stavebné rezivo

  VÝROBA STAVEBNÉHO REZIVA Stavebné rezivo na mieru a to na domy, strechy, altánky … podľa požiadaviek našich zákazníkov. Stavebné rezivo je vyrábané prevažne zo Smreka a Jedľe. POREZ STAVEBNÉHO REZIVA Porez štandartných dĺžok na bežné použitie (4m, 5m, 6m, 7m, 8m) Ak potrebujete dlhšie dĺžky, je možný porez až do dĺžky 11m. DOVOZ STAVEBNÉHO REZIVA Dovoz materiálu vám vieme zabezpečiť. Dovezieme Vám drevo na vami stanovenú adresu.

 • Predám čerstvé javorové rezivo

  Predám čerstvé javorové rezivo, guľatina bola spílená v 12/2019 a v 4/2020 porezané na fošne 5,5cm a dosky 3,5cm. dĺžka 5m, 6m. Objem 13 m3. Cena anblok 300,- EUR/m3. K tomu ešte predám 1m3 čerešňového reziva a 2m3 dubového reziva v rovnakej cene a rovnakom rozmere.

 • Bukové rezivo

  Bukové rezivo

  Predám bukové rezivo, sušené na 8%, hr. 3,2cm, dĺžka 4m, tr. B. Minimálny odber 1m3, Cena 230,- EUR/m3. Okr. Poltár.

 • Stolárske rezivo

  Stolárske rezivo

  Ponúkame kvalitné smrekové stolárske rezivo, ostrohranné hr. 32,52, šírka 95,135,155,175. Aj vysušené, možnoť dopravy.

 • Stolárske a stavebné rezivo

  Stolárske a stavebné rezivo

  Ponúkame sm. kvalitné stolárske a stavebné rezivo. V mokrom, alebo vysušenom stave. Možnosť dopravy.

 • Ponúkame sm.rezivo

  Ponúkame sm.rezivo pre výrobu paliet. Hrúbka - 32 a 22 mm Šírka - dohodou Dodávky aj v menších množstvách. Možnosť dopravy.

 • Rezivo pre výrobu paliet

  Ponúkame sm. rezivo pre výrobu paliet. rozmer 22x95,100,110 dĺžka 800 - 1900 mm 32x50-120 52x50-120 Strešné laty (malé hrče - nelámu sa) 30x50x 3,4,5 m 40x50x 3,4,5 m Dodávky aj v menšísh objemoch. Možnosť dlhodobej spolupráce a dopravy.

 • Smrekové rezivo stolárske

  Smrekové rezivo stolárske

  Ponúkame smrekové ostrohranné radiálne alebo tangenciálne pílené foršty suché v stolárskej kvalite, hr. 30mm a 50mm. Rezivo je pílené z čerstvej výberovej guľatiny. Ďalej ponúkame SM lamely na lepený program. Rozmery podľa objednávky odberateľa. Ponúkame obklady a podlahy zo severského smreku -Fínsko.

 • Rezivo

  Ponúkame pohľadové rezivo – foršty, dosky. Hrúbka 52,32 mm. Tento materiál je vhodný na na výrobu palubovky, alebo pre výstavbu drevodomov – malé hrčky. Možnosť pravidelných dodávok. Ďalej ponúkame na predaj kvalitné strešné laty,rozmer 40x50, 30x50 za výhodnú cenu. Možnosť dopravy.

 • Smrekové pohľadové rezivo

  Ponúkame smrekové pohľadové rezivo – foršty, dosky. Tento materiál je vhodný pre výstavbu drevodomov – malé hrčky. Ďalej ponúkame na predaj strešné laty v rozmeroch 40x5o, 30x50 mm.

 • Smrekové rezivo stavebné

  Predáme SM rezivo stavebné: hranoly, foršty, strešné laty 30x50mm,40x50mm a 50x50mm, dl. 3000, 4000, 5000, 6000. Predáme SM rezivo stolárske podľa požiadavky odberateľa. Rezivo je pílené na uhlových pílach.

 • Napílime smrekové rezivo

  Napílime smrekové rezivo podľa objednávky odberateľa. Rezivo je pílené na uhlových pílach. Vyznačuje sa presnosťou a kvalitou rezu. Zameriavame sa na stolársku kvalitu reziva z čerstvej výberovej guľatiny.

 • Stavebné rezivo

  Ponúka stavebného reziva , celý sortiment od dosiek až po hranoly.

 • Stavebné rezivo

  Rezivo pripravíme podľa dodanej projektovej dokumentácie, ale aj podľa individuálnych požiadaviek .  Na spracovanie drevnej hmoty sa používa kvalitná pásová píla značky MEBOR. Príprava stavebného reziva na mieru - hranoly, fošne, dosky, late.

 • Stolárske rezivo

  Pre truhlárske a stolárske rezivo spracovávame iba kvalitné zrná výrezy ihličnaté aj listnaté z východoslovenských lesov.

 • Stavebné rezivo

  hranoly stavebné, konštrukčné dosky fošne strešné laty strešné krovy - podľa zákazníka

 • Stavebné rezivo

  Porez guľatiny realizujeme na pásovej píle HTŽ 1100. Spracovavaným materiálom je ihličnatá guľatina, prevažne smrek a jedľa. Našim zákazníkom odporúčame ošetrenie stavebného reziva na konštrukciu krovu strechy ochranným prípravkom Lignofix zelenej farby, ktoré sa realizuje kúpeľom v nádobe, do ktorej sa rezivo ponorí. Pozor!! my rezivo nemaľujeme valčekami ,ale ponárame ho v nádobe ,kde dochádza k lepšej celkovej impregnácii reziva.

 • Stavebne rezivo

  predavame a vyrabame stavebne rezivo ,stolarke polotovary,sušene rezivo ihličnate velke objemy možnost dlodobej spoluprace

 • Predám bukové rezivo

  Predám bukové rezivo: - Fošne 50 mm, dĺžka 4 m, narezané z guľatiny AB, 135,-€ za m? - Dosky 32 mm, dĺžka 4 m, narezané z guľatiny AB, 130,-€ za m? Odber možný ihneď.

 • Stavebné rezivo

  Ponúkam strešné laty, foršne , krovy , suché bukové rezivo. Foršne s hrúbkou 53mm - dĺžka 4m. 20m3. Dosky 30mm - dĺžka 4m.

 • Stolárske Dubové rezivo, neomietané, sušené

  Stolárske Dubové rezivo, neomietané, sušené

  Predám dubové stolárske rezivo, hrúbka 50 a 29 mm suché na 8-10%. Kvalita A a B. Cena je od 550 eur/m3 bez DPH (záleží od odobratého množstva). Možnosť dopravy. Cena pre kamiónové odbery cca 22 m3 je po vzájomnej dohode. Dodávame aj veľké objemy.

 • Smrekové rezivo neomietané, suché

  Smrekové rezivo neomietané, suché

  Predám smrekové stolárske rezivo, hrúbka 50 a 32 mm, suché na 8-10%. Rezivo je v stolárskej kvalite. Cena je 205 eur/m3 bez DPH. Doprava je po dohode. Cena pre kamiónové odbery cca je po vzájomnej dohode. Dodávame aj veľké objemy.

 • REZIVO A PRÍREZY

  Naša spoločnosť vyrába rezivo a prírezy z drevín dub a buk. Dlhoročná tradícia kvality a lojality nám priniesla mnoho obchodných partnerov z rôznych krajín západnej Európy, akými sú napríklad Belgicko, Francúzsko, Fínsko, Nemecko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Rakúsko a ďalšie. Na výrobu využívame výhradne slovenské drevo s certifikáciou PEFC.

 • Stavebné a stolárske rezivo

  Zo stavebného reziva ponúkame : •kompletné krovy na strechy podľa výkresovej dokumentácie, •hranoly, •dosky a fošne, •strešné laty.

 • Stavebné a stolárske rezivo na predaj

  Ponúkame stavebné a stolárske rezivo smrek, dub, buk, jaseň, rôzne rozmery, ceny zašleme na vyžiadanie.

 • Ponukam na predaj rezivo a staba altanku,prístrešku

  Ponukam na predaj rezivo a staba altanku,prístrešku

  Ponúkam na predaj rezivo rôznych rozmerov podľa vašich požiadaviek a realizácia drevostavieb-altánky,prístrešky,strecha atď.(možnosť výstavby krbu v altánku)ceny reziva dosky 160,fošne 170,hranoly 175 ceny uvedené za m3. Všetko záleží na odoberanom množstve a dohode. Beriem na objednavky

 • Rezivo

  MAHOLZ je dodávateľom konštrukčného dreva, ktoré je určené najmä pre stavebné konštrukcie. Ponúkame možnosť pohodlne si objednať stavebné rezivo určené predovšetkým na stavbu krovov, altánkov ale aj pre ostatné tesárske stavby. Naše rezivo je čerstvé, čisté, zdravé, ostrohranné, bez napadnutia škodcami, bez hniloby a bez plesní. Rezivo dodávame ohobľované a s povrchom po reze, rezivo stolárske, tesárske.

 • Stavebné rezivo LADREMO

  Ako prví na Slovensku sme začali predávať certifikované morené rezivo-drevo napustené ochranným náterom na dlhodobú ochranu proti hmyzu, plesniam a drevokazným hubám.

 • Stavebné rezivo

  Režeme rezivo na mieru.

 • Rezivo

  Rezivo

  -

 • Stavebné rezivo

  ponukame hranoly,dosky,latovanie.cena 175€m3.Mame vlastnu dopravu s hydraulickou rukou.

 • Stavebné rezivo

  Stavebné rezivo

  Ponukame na predaj smrekové rezivo na krov hranoly,dosky,stresné laty . Dosky - 157 €/m3 Hranoly - 170 €/m3 Fosne - 180 €/m3 Stresné laty - 198 €/m3 (cca 0,30 €/bm) Susene stolarske rezivo (smrek) - 245 €/m3 Stiepané bukové palivové drevo 1x1x1,8m - 89 €/klietka Smrekové pelety 6mm,15kg balenie 165€/t Brikety 165€/t Ceny su s dopravou! Bez DPH Len kamionovy odber!

 • Stavebné rezivo

  Cenník stavebného reziva: Hranoly 200 € m3, dosky 190 € m3 ,strešné laty 0,50€ bežný meter.

 • Smrekové rezivo

  Dodám smrekové rezivo: hranole , fošne v dĺžkach 4,5,6m . Do 14 dní . Minimálna objednávka 35m3 a cena z dovozom 160€. Možnosť dodania po celý rok.

 • Rezivo drevené

  V rámci daného sortimentu je firma zameraná predovšetkým na výrobu čerstvého agátového reziva, rezivo ostatných druhov drevín vyrábame na základe konkrétnych objednávok. Rovnako ponúkame aj stavebné rezivo rôznych rozmerov podľa požiadaviek zákazníka. Porez guľatiny je realizovaný na profesionálnej výrobnej linke francúzskej značky MEM s kapacitou 50 m3 za smenu. V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť sušenie alebo parenie reziva.

 • Jehličnaté řezivo

  Jehličnaté řezivo

  Vstupní surovinou pro výrobu jehličnatého řeziva je smrková pilařská kulatina III. třídy. To znamená, že finálním výrobkem je stavební řezivo se širokou škálou použití. Naše nejlepší kvalita se používá hlavně pro výrobu pohledových lepených vazníků, hoblování a výrobu prvků pro dřevostavby, jako jsou rodinné domy, zahradní stavby, pergoly atd. Vyrábí se zakázkově s min. množstvím 20 m3 od jednoho rozměru. Druhá kvalita /souběhy/ je vhodná pro výrobu průmyslových lepených vazníků, latí, výrobu obalů a dále ke všeobecnému použití ve stavebním průmyslu.

 • Řezivo stavebné

  Vyrábíme převážně ze smrkového, borového, dubového a bukového dřeva. Dle požadavku kupujícího jsme však schopni zajistit i řezivo z jiných druhů listnatých nebo jehličnatých dřevin.

Prevádzkujete realitnú kanceláriu?

Prevádzkujete realitnú kanceláriu?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Rezivo 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.