Sedací nábytok

V naší nabídce bytového sedacího nábytku naleznete dětské židle MINI Therapia, vaky a sedací pytle pro děti i dospělé, barové židle, sedací soupravy, luxusní sofa pro bytové i komerční prostory vč. konferenčních stolků, designově zajímavá křesla z masivního ohýbaného dřeva a v neposlední řadě i kuchyňské židle vč.stolů.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Lip

  Sedacie vaky, Sedací vak Lip

  Rozmer: 80/120 CM Objem: 220 L Materiál: Nylon, Bavlna Tento sedací/ležací vak v netradičnom tvare vám zabezpečí to pravé pohodlie, ktoré si môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek v pohodlí vášho domova. Je ideálny na zrelaxovanie celého vášho tela. Presvedčte sa sami.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka S

  Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka S

  Rozmer: 45/65 CM Objem: 150 L Materiál: matná ekokoža Tento druh sedacieho vaku je roztomilým darčekom pre najmenších športovcov. Je obzvlášť obľúbený u malých detí, ktoré ho radi využívajú pri svojich hrách. Je ľahký a preto si ho aj malé detičky môžu samé prenášať kam len chcú. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Lider

  Sedacie vaky, Sedací vak Lider

  Rozmer: 100/80 CM Objem: 400 L Materiál: matná ekokoža Vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu je tento sedací vak originálnym reprezentačným doplnkom akéhokoľvek priestoru. Vďaka svojmu anatomickému tvaru bude tento vak nenahraditeľnou súčasťou Vašej pracovne, kancelárie či obývačky. Chrbticu udržuje v prirodzenej polohe vďaka čomu budete celý deň svieži a nebudete pociťovať únavu. Na účely relaxu je veľmi obľúbený v kombinácii s vakmi Cube alebo Point. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Foster

  Sedacie vaky, Sedací vak Foster

  Rozmer: 90/115 CM Objem: 355 L Materiál: matná ekokoža Pohodlnosť tohto prekrásneho sedacieho vaku ocenia malí aj veľkí. Vhodný je ako originálny darček, ktorý zaručene poteší. Je ideálny na pohodlné sedenie pri čítaní knihy, pri práci s notebookom alebo len tak pri relaxe pri televízii. Môžete ho použiť ako štýlový doplnok do obývačky, pracovne či detskej izby. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vrece XXXL

  Každý z nás je úplne iný, jedinečný s iným štýlom a vkusom. Z našej ponuky si vyberie naozaj každý, prinášame obrovský výber sedacích/ležacích vakov, taburetiek, aby sme tak čo najviac vyhoveli vašim individuálnym potrebám. V skupine vakov Edition 2012 si môžete vybrať z týchto materiálových prevedení - ľahko udržiavateľná matná ekokoža (D,DE), elegantná lakovaná ekokoža (L), mimoriadne odolná dvojfarebná ekokoža (AL), jemná, mäkká a zároveň oteruvzdorná alcantara (A), vodeodolný polyester s jemnými lesklými vláknami (S), odolné textilné mikrovlákno (M), nekrčivý 100 % polyester so vzormi exclusive (K,G,GK), mäkká no zároveň o...

 • Sedacie vaky, Sedací vak Donut

  Rozmer: 70/150 CM Objem: 550 L Materiál: matná ekokoža Tento sedací vak je ideálny stať sa štýlovým doplnkom vašej obývačky pretože sa krásne hodí do priestoru. Jeho pohodlnosť ocení najmä Vaša návšteva pri príjemných večerných posedeniach alebo Vy pri pozeraní TV či akejkoľvek inej činnosti. Veľmi obľúbený je v kombinácii s vakom Cube alebo vakom Point.Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Stripes

  Rozmer: 130/90 CM Objem: 300 L Materiál: matná ekokoža Pohodlný sedací vak je ako stvorený na relax pri pozeraní TV alebo na poobedné zdriemnutie počas siesty. Stane sa neodmysliteľným miláčikom vašej domácnosti. Pozor, má však jednu jedinú nevýhodu a síce – jeden Vám určite nebude stačiť. Je určený pre všetky vekové kategórie. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak The Original

  Sedacie vaky, Sedací vak The Original

  Rozmer: 135/85 CM Objem: 300 L Materiál: matná ekokoža Tento sedací vak si určite hneď zamilujete. Je štýlovým doplnkom kamkoľvek ho umiestnite. Nádherne vynikne ako originálny prvok vašej obývačky alebo ako praktická súčasť vašej pracovne či relaxačný bod študentskej izby. Jeho neuveriteľnú pohodlnosť oceníte najmä pri práci s notebookom, pri čítaní knihy alebo pozeraní TV. Veľmi obľúbený je v kombinácii s vakom Cube alebo vakom Point. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Donut Junior

  Sedacie vaky, Sedací vak Donut Junior

  Rozmer: 70/105 CM Objem: 310 L Materiál: matná ekokoža Tento sedací vak je mladším súrodencom sedacieho vaku Donut. Pohodlnosť tohto prekrásneho sedacieho vaku ocenia najmä Vaše deti po celodennom strnulom sedení v školských laviciach. Vak svojím anatomickým tvarom kopíruje chrbticu vášho dieťaťa a napomáha tak, aby sa chrbtové svalstvo dokázalo optimálne uvoľniť. Deti sú potom oddýchnuté a plné energie. Vaky sú tak neoddeliteľnou súčasťou ich detských izbičiek pri učení a hrách. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak The Original Outdoor

  Sedacie vaky, Sedací vak The Original Outdoor

  Rozmer: 130/85 CM Objem: 300 L Materiál: Nylon Obľúbený vak The Original sme pre vás ešte viac vylepšili! Obliekli sme ho do nového, ešte praktickejšieho nylonového šatu, ktorému postačí len jednoduchá údržba. Sedací vak tak môžete využiť nielen vo vnútri ale aj pri obľúbených aktivitách vonku na záhrade alebo na terase. Sedací vak je dostupný v krásnych farbách či vzoroch, z ktorých si určite vyberiete. Vak sa hodí aj ako skvelý darček pre vašich blízkych či priateľov, ktorý určite poteší.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Dumpy Outdoor

  Sedacie vaky, Sedací vak Dumpy Outdoor

  Rozmer: 140/180 CM Objem: 500 L Materiál: Nylon Dumpy Outdoor má aj svojho elegantnejšieho brata – Model Outdoor. Tento vankúš je priam stvorený na ležmú polohu. Vďaka svojmu nylonovému povrchu zabezpečuje jednoduchú a nenáročnú údržbu. Na výber vám ponúkame množstvo krásnych farieb a vzorov, ktoré si môžete navzájom kombinovať podľa vlastnej potreby, tzn. môžete ho mať celý vo vzore, alebo si skombinujete vzor s nejakou farbou. Výber je len na vás.

 • Sedacie vaky, Sedací vak, Záhlavok

  Sedacie vaky, Sedací vak, Záhlavok

  Rozmer: 17/35 CM Objem: Materiál: spandex/nylon Tak tento hebký záhlavok si úplne zamilujete. Pokiaľ chodíte na dlhé cesty, alebo strávite dlhý čas v sede, záhlavok vám bude skvelým pomocníkom. Podopiera vašu krčnú chrbticu a tým zabraňuje jej stuhnutiu. Vďaka svojmu úžasne jemnému povrchu, je záhlavok príjemný na dotyk a krásne hreje. Vzorovými a materiálovými prevedeniami sa zhoduje s vakom Darling, takže si môžete vyskladať úžasný set podľa vášho priania.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Animals

  Sedacie vaky, Sedací vak Animals

  Rozmer: 40/120 CM Objem: 420 L Materiál: Plyš Tak to tu ešte nebolo!!! Úžasný sedací vak s plyšovým povrchom v prevedení sexi prúžkov ešte viac umocní pocit komfortu a pohodlia pri akejkoľvek obľúbenej činnosti. Tento fantastický nadčasový vzor vdýchne život akémukoľvek priestoru a nádherne ho dotvorí.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Basketbalka

  Sedacie vaky, Sedací vak Basketbalka

  Rozmer: 50/100 CM Objem: 490 L Materiál: matná ekokoža Máte doma nádejného basketbalistu? My máme pre vás originálny darček, ktorý ho určite poteší. Umožnite mu dotvoriť si jeho vlastný priestor a vyjadriť tak jeho imidž. Sedací vak z ekokože je dostupný v krásnej oranžovej farbe.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka XXL

  Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka XXL

  Rozmer: 55/90 CM Objem: 300 L Materiál: matná ekokoža Sedací vak bude neodmysliteľnou súčasťou priestoru vášho malého i veľkého futbalistu, ktorá u vás určite nesmie chýbať. Tak ukážte aký ste fanúšik a uvidíte, že pozeranie futbalu z tohto vaku nadobudne úplne iný rozmer. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka Mini

  Sedacie vaky, Sedací vak Futbalka Mini

  Rozmer: 35/55 CM Objem: 95 L Materiál: matná ekokoža Nezabudli sme ani na tých najmenších. Ako vyplýva už z názvu vaku, tento sedací vak je určený práve pre nich. Je ľahučký takže detičky s ním môžu ľahko manipulovať. Môžete ho tiež použiť ako podložku pod nohy k väčšej Futbalke XXL. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Sedacie vaky, Sedací vak Triple

  Sedacie vaky, Sedací vak Triple

  Rozmer: 120/160/120 CM Objem: 450L Materiál: Bavlna/ nylon Jedinečné spojenie jemnej bavlny a odolného nylonu v jednom, iba pre vás! Vďaka bavlne je vak príjemný na dotyk pričom vďaka nylonovému spodku je nenáročný na údržbu. Tento sedací/ležací vak v netradičnom tvare vám zabezpečí to pravé pohodlie, ktoré si môžete vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek v pohodlí vášho domova. Je ideálny na zrelaxovanie celého vášho tela. Presvedčte sa sami.

 • Náplň do sedacích vakov - EPS granulát

  Náplň do sedacích vakov - EPS granulát

  Náplň sedacích tvoria tisíce malých guličiek, ktoré sa vo vaku ľahko prevaľujú a umožňujú vám tak meniť tvar vaku. Originálna náplň pozostáva z rovnakých, hladkých guličiek pravidelného tvaru, ktoré sa vyznačujú pevnosťou a vzdušnosťou (po stlačení guličky sa gulička vráti do pôvodného tvaru).

 • Sedacie vaky, Sedací vak Junior

  Sedacie vaky, Sedací vak Junior

  Rozmer: 110/70 CM Objem: 220 L Materiál: matná ekokoža Deti ho budú zbožňovať. Krásne vynikne v izbe vašej malej slečny alebo mladého muža. Pre jeho anatomický tvar je využiteľný pri robení domácich úloh, pri detských hrách alebo pri pozeraní obľúbených rozprávok. Vak sa tak stane neodmysliteľnou súčasťou priestoru vášho dieťaťa. Sedací vak z ekokože je dostupný v 15-tich farebných prevedeniach.

 • Lavička s plastovými sedacími lištami (Šatníkové lavice)

  Rozmery: 450 x 1000 x 330 mm (výška x šírka x hĺbka)

 • Sedací klín 11°

  Sedací klín 11°

  Většina židlí nemá ergonomický úhel sedáku. Tento nedostatek odstraňuje sedací klín. Sezením na klínu 11° dojde k fyziologickému natočení pánve, díky němuž dochází ke vzpřímení páteře až po cervikální oblast. Klín je prevencí bolestí zad a napomáhá správnému držení těla.

 • Sedacie súpravy na mieru - Bezkonkurenčné ceny !!!

  Sedacie súpravy na mieru - Bezkonkurenčné ceny !!!

  Sedacie súpravy, pohovky, kreslá a taburety v dizajne, rozmeru podľa Vašej vlastnej požiadavky alebo z našej modelovej rady. Úpravy na mieru: úprava rozmeru a dizajnu podľa požiadavky!!! V našej ponuke nájdete viac ako 140 druhov poťahových materiálov / vysoko odolné látky, talianske tkané látky s vysokou životnosťou, pravú kožu 1. triedy a syntetickú kožu /. AKCIE !!! Sedacie súpravy so zľavami 10% + 2x vankúše GRÁTIS !!! Výstavné modely sedačiek so zľavami 20% !!! !!akcia na vysokoodolne latky a potahy: zlavy az do 40%!!

 • Moderné sedacie súpravy na mieru !!!

  Moderné sedacie súpravy na mieru !!!

  Sedacie súpravy, pohovky, kreslá a taburety v dizajne, rozmeru podľa Vašej vlastnej požiadavky alebo z našej modelovej rady. Úpravy na mieru: úprava rozmeru a dizajnu podľa požiadavky!!! V našej ponuke nájdete viac ako 140 druhov poťahových materiálov / vysoko odolné látky, talianske tkané látky s vysokou životnosťou, pravú kožu 1. triedy a syntetickú kožu /. AKCIE !!! Sedacie súpravy so zľavami 10% + 2x vankúše GRÁTIS !!! Výstavné modely sedačiek so zľavami 20% !!!

 • Čistenie a ošetrovanie kožených sedacích súprav

  Ponúkame čistenie a ošetrovanie kožených sedacích súprav priamo u vás doma.

 • Howard / Limited - sedacia súprava

  Sedacia súprava typu Howard a Limited s hĺbkou sedenia 72/65 cm a výškou opierky 57/49 cm. Možnosť voľby výplne sedákových a opierkových vankúšov: perie, PES striž, molitan alebo sandwich (molitan a perie). Vankúše sú voľné, poťahy sú snímateľné. Vyrába sa buď ako samostatné kreslo, alebo ako sedačka v prevedení dvoj, troj alebo štvorsedák. Špecifikom je tzv. round v prevedení dvoj, troj a štvorsedák. Prevedenie Chaisslong je kreslo s taburetkou, pričom majú spoločný vankúš (prekrývajúci sedák aj taburetku). Nóblesa a zaoblené tvary madiel, sedáka a opierky predurčujú tento typ sedacej súpravy do väčších priestorov, v ktorých nedominuj...

 • Sedacie súpravy „Jones“ / „Smith“

  Sedacie súpravy „Jones“ / „Smith“ sú veľmi obľúbené pre ich nadčasovú jednoduchosť, modernosť a vysokú variabilitu . Vyrábajú sa v štyroch hĺbkových prevedeniach (compact/small/medium/large = 75/83/95/105 cm) s možnosťou výberu šírky madiel 6/12/18/24 cm. Výška opierky je 47 cm. Základný rozdiel medzi Jones a Smith je vo výške madiel. Smith má madla rovnako vysoké ako chrbát, Jones má madla o 10 cm nižšie. Dĺžka sedacej súpravy, výška opierok ako aj komfort sedenia sa plne prispôsobuje predstavám zákazníka. Sedákové vankúše sú molitanové, výplň opierkových vankúšov je perie, PES striž (synt. vlákno) alebo molitan. Vankúše sú v...

 • Komfortná sedacia súprava

  - ľavé aj pravé prevedenie - možnost objednania aj zostavy 3+2+1 a ich kombinácie - možnosť kresla alebo taburetky - celočalúnená, len v pevnom prevedení bez možnosti rozťahovania a úložného priestoru

 • Moderná variabilná sedacia súprava s nadčasovým dizajnom - SANNY

  - exkluzívny vzhľad - sedačka skôr vhodná do veľkého priestoru - len pevné prevedenie bez možnosti rozťahovania a úloźného priestoru - sedenie s HR peny a dekoraćné vankúše v cene

 • Moderná štýlová celočalúnená sedacia súprava - MAXO

  - bez rohového prevedenia - len pevné prevedenie bez možnosti rozťahovania a úložného priestoru

 • Nadčasovo moderná a priestranná celočalúnená sedacia súprava - Eta 2

  - možnosť vyskladať zostavy rôznych rozmerov - pevné prevedenie alebo verzia s rozťahovaním a úložným priestorom (len s priamym rohom) - farba dreva nožiciek – buk alebo orech

 • Variabilná sedacia súprava – exkluzívny vzhľad – komfortné sedenie - VARPI

  - nekonečná variabilita nám umožňuje vyskladať sedačku takmer na mieru - pevné prevedenie bez možnosti rozťahovania - polohovateľné podrúčky - sedenie z HR peny - možnosť prvku s úložným priestorom, - voliteľná taburetka (až tri rozmery) – možnosť dorobenia úložného priestoru do taburetov

 • Moderná variabilná sedacia súprava s nadčasovým dizajnom na nožičkách - malibu

  - nižší typ sedacej súpravy s pevným opieraním o opedo - len pevné prevedenie bez možnosti rozťahovania a úložného priestoru - pri U – variante je moźnosť vytvoriť ložnú plochu so zasunutím taburetu XL medzi ramená sedacej súpravy - možnosť voľby noźičiek - tento typ sedacej súpravy je moźné upraviť takmer na mieru

 • Trendovo moderná a priestranná celočalúnená sedacia súprava - BETANIE

  - pevné vankúše držia líniu sedacej súpravy - možnosť vyskladať zostavy rôznych rozmerov s možnosťou úpravy aj na mieru - pevné prevedenie alebo verzia s rozťahovaním. - farba dreva nožiciek a drevenej podložky – buk alebo orech

 • Sedacie súpravy

  Sedacie súpravy

  - Sedačky Design - Sedačky na mieru - Sedačky Calia - Sedačky Caligaris - Sedačky Wajnert

 • Výroba a predaj sedacích súprav

  Výroba a predaj sedacích súprav

  Slovenský výrobca pre vaše pohodlie. Sedačky na mieru, rozkladacie s úložnými priestormi Sedaciu súpravu si kupujeme na viac rokov, ba až desaťročí, preto treba venovať jej výberu veľký dôraz !. - prvý dojem je veľmi dôležitý !!! Ak vás nejaká sedačka zaujme, vráťte sa k nej a dôkladne si ju vyskúšajte a prezrite. Dajte si vysvetliť všetky funkcie a variácie, ktoré ponúka. Na 1.mieste je pohodlie Potom funkčnosť, kvalita vypracovania, šitia, čalúnenia Pýtajte sa na všetko! Z akého materiálu je zložený rám, výplne, pruženie,kvalita poťahovej látky, kože, ako ju treba udržiavať, či je možné upravovať rozmery aj na mieru, či je mo...

 • Požičovňa Umývací Sedací Automat - umývanie podzemných parkovísk a veľkých skladových plôch

  Požičovňa Umývací Sedací Automat - umývanie podzemných parkovísk a veľkých skladových plôch

  RA Sauber je vlajkovou loďou medzi umývacími automatmi CLEANFIX. Jeho robustná konštrukcia a špičkové dielenské spracovanie robí z tohto stroja zdatného pomocníka pri čistení rozľahlejších plôch. Vďaka podvozku so 4 kolesami / poháňané sú zadné kolesá/ má stroj výnimočnú stabilitu, pričom nie je zhoršená manévrovateľnosť stroja a polomer otáčania je zrovnateľný s trojkolesovými strojmi. Rýchlosť umývania podláh je pri tomto stroji v ideálnom prípade o 50 % vyššia, než pri stroji s chodiacou obsluhou pri nezrovnateľne nižších nárokoch na obsluhu stroja. RA Sauber má nielen výkyvnú zadnú saciu lištu, ale aj samotnú kefovú hlavu, ...

 • Sedacie súpravy

  K predajnému sortimentu našej spoločnosti patria aj sedacie súpravy, čalúnené kreslá, hojdacie kreslá, pohovky a rôzne bytové doplnky ako sú konferenčné stolíky, vešiaky a podobne.

 • SVhl Sedací vak hruška

  - limetka

 • SVhb Sedací vak hruška

  - béžový

 • Sedacie súpravy

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby sedacích súprav.

 • Sedací soupravy

  Sedací soupravy

  SEDACÍ SOUPRAVA RÁCHEL Sedací souprava RÁCHEL nabízí nejen pohodlné posezení. Na přání zákazníka lze vyrobit sedací soupravu s úložným prostorem nebo s rozkládacím mechanizmem s možností polohování v hlavové části. V roce 2007 získala nábytková řada RÁCHEL prestižní ocenění „ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK „. SEDACÍ SOUPRAVA GEFER Pohodlná sedací souprava GEFER připomíná elegantní design šedesátých let.Ohýbané části sedací soupravy jsou zhotoven tradiční technologií z masivního vrstveného dřeva.Sedací soupravu GEFER lze na přání zákazníka doplnit polohovacím podhlavníkem. SEDACÍ SOUPRAVA NOE, pohupovací křeslo JEFET, k...

 • Sedací soupravy a obývací stěny

  Sedací soupravy a obývací stěny

  OBÝVACÍ STĚNA RÁCHEL Variabilita obývací stěny RÁCHEL umožňuje několik kombinací. Sestavu nízkých komod je možné doplnit závěsnými policemi, závěsnými prosklenými skříňkami, knihovnou nebo jinou komodou z ložnicového nábytku typu RÁCHEL. V roce 2007 získala nábytková řada RÁCHEL prestižní ocenění „ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK „. SEDACÍ SOUPRAVA NOE, pohupovací křeslo JEFET, křeslo ORTOS masážní Anatomicky tvarovaná sedací souprava NOE vám zaručí dokonalou relaxaci. Správná podpora zad výrazně snižuje únavu a zároveň slouží jako prevence proti deformaci páteře. SEDACÍ SOUPRAVA RÁCHEL Sedací souprava RÁCHEL nabízí ...

 • Sedacie súpravy - výpredaj skladových zásob

  Sedacie súpravy - výpredaj skladových zásob

  Akciové ceny platia na sedacie súpravy v snehovo-bielej 1mm koži, akciové ceny sú pre tieto modely nasledovné: Polárna noc rohová pravá alebo ľavá, po zľave 10% - 2150,- € (s vankúšmi B) Polárna noc rohová pravá alebo ľavá, po zľave 15% - 2175,- € (s vankúšmi D) Orleana rohová pravá alebo ľavá, po zľave 10% - 2240,- € (s vankúšmi D) Tara rohová pravá alebo ľavá, po zľave 10% - 2020,- € (kožené vankúše) Tara maxi rohová ľavá, po zľave 10% - 2178,- € (kožené vankúše)Zľava: -10% -15% Podmienky pre uplatnenie zľavy: Akcia na skladové zásoby

 • Sedacie súpravy - Doretta

  Sedacie súpravy - Doretta

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Leonardo

  Sedacie súpravy - Leonardo

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Acapulco

  Sedacie súpravy - Acapulco

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Morelia

  Sedacie súpravy - Morelia

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Nova

  Sedacie súpravy - Nova

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Nova

  Sedacie súpravy - Nova

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

 • Sedacie súpravy - Lounge

  Sedacie súpravy - Lounge

  Pri výrobe kožených sedacích súprav sa používajú prvotriedne prírodné materiály ako drevo, hovädzia koža v rôznych farebných odtieňoch, molitany rúôznych tvrdostia množstvo daľšieho materiálu. Na základe požiadaviek trhu boli zaradené do výroby aj sedacie súpravy v kombinácii koža - koženka, ktoré sú cenovo dostupnejšie. Ako jediná výrobná spoločnosť v tomto odvetví ponúka svojim zákazníkom komplexné služby, 30 ročnú nadštandartnú záruku a plnohodnotný servis. Svoju produkciu umiestňuje na trhoch v pomere 30 % domáci trh a zvyšných 70% na zahraničných trhoch prevažne Škandinávskych.

Vyrábate nábytok na mieru?

Vyrábate nábytok na mieru?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Sedací nábytok 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.