Kuchynské štúdio

Firma má dlouholeté zkušenosti s výrobou kuchyňských linek na míru. Na základě analýzy požadavků trhu je naší snahou, abychom mohli vyhovět zcela osobním představám našich zákazníků na kuchyňské linky. Důkazem toho je široká nabídka kování, dezénu korpusů a pracovních desek do našich kuchyní. Samozřejmostí je kompletní nabídka kuchyňských spotřebičů. Podívejte se na kuchyňské linky a jejich fotogalerie. Kontaktovat nás můžete pomocí interaktivního poptávkového formuláře nebo v sekci kontakty.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Utierky 3 vrst.ADAJ,Toaletný pap. HARMASAN 400 ú, kuchynske utierky,

  Utierky 3 vrst.ADAJ,Toaletný pap. HARMASAN 400 ú, kuchynske utierky,

  Priemyselne utierky ADAJ, 3 vrstvové biele, šírka útržku pap. 40 cm x 25 cm, počet útržkov v kotúči 1988 ks, cena za 1 ks kotúč 32,98 € s DPH. Ponuka toaletného papiera HARMASAN 400 ú / balenie po 30 ks cena 0,26 € s DPH za 1 ks kotúčik. Pri odbere celeho balenia cena 8,15 € s DPH. Toaletný papier biely, 2 vrstvový KATRIN,bal po 8 ks cena 2,00 € s DPH /balenie Toaletný papier JUMBO 1 vrstvový priemer 190 mm /130 m dlžka šírka 9,5 cm/6 kotúčov cena 3,99 € s DPH / balenie Toaletný papier JUMBO 2 vrstvový priemer 190 mm/6 kotúčov cena 6,98 € s DPH/ balenie Toaletný papier JUMBO 2 vrstvový priemer 280 mm/6 kotúčov cena 14,90 € s DPH/ balen...

 • Kuchynské utierky biele 2 vr. KATRIN

  Kuchynské utierky biele 2 vr. KATRIN

  V ponuke máme kvalitné kuchynské biele 2 vrstvové utierky KATRIN. Balenie 4 rolky cena 1,70 € s DPH. Vo vreci je 8 bal/4 rolky. = 32 roliek. cena 13,60 € s DPH po zľave Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti je Dom ZORNICA . Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať. Pošleme aj na DOBIERKU.

 • Kuchynské drezy a batérie

  Kuchynské drezy a batérie

  V ponuke kuchynské drezy nerezové, granitové a z tvrdeného skla+ batérie

 • Ponorné kuchynské mixéry

  Ponorné kuchynské mixéry

  Ponorné mixéry od renomovaného výrobcu Dynamic. Špeciálne vyvinuté pre prípravu jedál ako sú polievky, omáčky a krémy. Z nehrdzavejúcej ocele o dĺžke ramena (nôž od 160 mm), 4 čepeľami, variabilnou rýchlosťou. Vhodné pre rôzne objemy.

 • Kuchynské linky na mieru

  Kuchynské linky na mieru

  Súčasná kuchyňa je priestorom náročným na funkčnosť a modernosť. Preto vyrábame kuchyne, ktoré sú krásne, komfortné, bezpečné a maximálne praktické. Naše kuchynské linky vás okúzlia svojim štýlom, perfektnou funkčnosťou a dokonalými detailmi. Sme výrobca kuchýň na mieru so zárukou kvality a osobitosti. Kuchyňa od nás sa stane aj galériou moderného umenia, ktorá spĺňa požiadavky komfortu a efektívnosti.V našej stolárskej dielni vám vyhotovíme kuchyňu aj do minimálnych rozmerov miestnosti. Napriek tomu sa vaše výdavky sa nezvýšia, aj keď máte zvláštnu kuchyňu. Atypické kuchynské linky realizujeme bez príplatku. Kuchynské skrinky atypi...

 • Nábytok na mieru - Komody , Kuchynské linky

  Nábytok na mieru - Komody , Kuchynské linky

  Ponúkame výrobu komôd všetkých možných tvarov, farieb a štýlov. Väčšinu komôd vyrábame z masívu a svoju originalitu dotvára povrchová úprava ako -ŠTRUKTÚROVANIE, MORENIE , PATINOVANIE, VOSKOVANIE,OLEJOVANIE.Komody od nás to je široká ponuka za skvelé peniaze! Sektorové kuchyne, ktoré vyrábame,obsahujú veľké množstvo základných typov kuchynských skriniek rôznych farieb a tvarov. Z týchto sa vyskladá praktická kuchynská linka požadovaného tvaru a dĺžky, o akej už dlho snívate. Vyrábame kuchynské linky: moderné kuchyne, trendové kuchyne a klasické kuchyne. Kuchyňa môže byť doplnená o ďalšie komponenty ako sú rímsy, osve...

 • Elektrické vozidlo na zber odvoz a evidenciu kuchynského odpadu

  Elektrické vozidlo na zber odvoz a evidenciu kuchynského odpadu

  Plne elektrický voz na zber a odvoz komunálneho odpadu, ktorý sa vyznačuje nízkym hlukom, bezemisnou prevádzkou, nízkymi prevádzkovými nákladmi. Môže byť vybavený HW na evidenciu zberu odpadu. Na celooceľovom podvozku je osadená kovová kabína, ktorá sa ľahko čistí a udržuje, je klimatizovaná, s odpruženým, ergonomickým sedadlom pre vodiča. Veľké čelné a bočné sklá umožňujú vodičovi dobré výhľady dopredu a na stranu. Vozidlo je vybavené cúvacou kamerou a farebným ovládacím displejom. Voz na zber a odvoz odpadu má odpadkový kontajner s možnosťou automatickej nakládky komunálneho odpadu uloženého v rôzne veľkých odpadových nádobá...

 • Ponorné kuchynské mixéry

  Ponorné kuchynské mixéry

  Ponorné mixéry od renomovaného výrobcu Dynamic. Špeciálne vyvinuté pre prípravu jedál ako sú polievky,omáčky a krémy. Nehrdzavejúcej ocele s rôznou dĺžkou ramena a veľkosti noža (od 160 mm), 4 čepeľami a variabilnou rýchlosťou. Vhodné pre rôzne objemy.

 • Ponorné kuchynské mixéry

  Ponorné kuchynské mixéry

  Ponorné mixéry od renomovaného výrobcu Dynamic. Špeciálne vyvinuté pre prípravu jedál ako sú polievky,omáčky a krémy. Nehrdzavejúcej ocele s rôznou dĺžkou ramena a veľkosti noža (od 160 mm), 4 čepeľami a variabilnou rýchlosťou. Vhodné pre rôzne objemy.

 • výpredaj výstavnej kuchynskej linky (-20%)

  výpredaj výstavnej kuchynskej linky (-20%)

  Predáme úplne novú výstavnú kuchynskú linku s ostrovčekom, spolu so zásuvnými systémami s drezom a batériou. Vystavená je na Kukučínovej ul.9, v Košiciach. Vidieť ju môžete aj na stránke forwood.sk. Cena 4990 Eur.

 • výpredaj spotrebičov BOSCH z výstavnej kuchynskej linky (-20%)

  výpredaj spotrebičov BOSCH z výstavnej kuchynskej linky (-20%)

  Predáme úplne nové spotrebiče z výstavnej kuchynskej linky s 20% zľavou. Vystavenaú na Kukučínovej ul.9, v Košiciach. Vidieť ich môžete aj na stránke forwood.sk. Cena je bez DPH. vstavaná chladnička KIL38A51 570,00 € vstavaná rúra HBA38B950 970,00 € vstavaný automatický kávovar TCC78K750 1 220,00 € plynový panel s ovládaním PPO716B20E 370,00 € ohrevná zásuvka push&pull HSC140P51 380,00 € umývačka riadu 60cm SMV69M20EU 580,00 €

 • Kuchynské dosky

  Vytvoríme kuchynskú dosku presne podľa priania našich zákazníkov.

 • Kuchynské linky – kuchyne na mieru

  Kuchynské linky – kuchyne na mieru

  Sa vyrábajú na mieru z drevotrieskovej dosky, alebo z prírodného masívu. Je možná aj kombinácia: korpus – drevotrieska, dvierka – masív. - Zásuvka je vyrábaná so systémom BLUM rôzneho prevedenia - Rovné kuchynské dvierka z LTDT dosiek hrubých 18 mm opatrené ABS hranou o hrúbke 2 mm, výber dekorov a tvarov z ponuky - Pracovná doska hrúbky 38 mm – veľký farebný výber drevených alebo kamenných dekorov. - Široký farebný výber použitých DTD dosiek na korpus podľa(odkaz). Rôzne hrúbky dosiek od 18mm. - Úchytky. - Montáž.

 • Kuchynské linky

  Vyrobíme Vám kuchynskú linku na mieru podľa Vašich predstáv a požiadaviek. V prípade potreby, Vám veľmi radi pomôžeme s výberom vhodných materiálov a doplnkov.

 • Kuchynské linky na mieru

  Ponúkame vám kuchynské linky na mieru slovenskej výroby (naša vlastná výroba) s moderným designom a materiálom. Špecializujeme sa hlavne na moderné kuchyne, klasické kuchyne a retro kuchyne. V našej bohatej ponuke sa nachádzajú aj ďalšie doplnky ako sú pracovné dosky z prírodného kameňa a taktiež umelého kameňa (CORIAN, ZODIAQ, HANEX, TECHNISTONE) v širokej škále farieb. Kuchynské linky dopĺňame o vstavané spotrebiče, kuchynské drezy, osvetlenie a samozrejme mnoho ďalších kvalitných kuchynských doplnkov. Ponúkame cenovo dostupné, lacné kuchyne na mieru v kvalitnom prevedení, ale aj kuchynské linky vo vyšších cenových reláciách pre najnáročn...

 • Kuchynské linky

  Začíname poradenstvom a grafickým 3D návrhom, výberom materiálu drevotriesky, vrátkoviny, pracovnej dosky. Na korpusy skriniek používame kvalitnú drevotriesku hrúbky 18 mm v širokej škále farebného prevedenia. Kvalitnú vrátkovinu ponúkame v dizajne dreva, pastelových farieb, a farieb vo vysokom lesku. V ponuke máme aj rôzne hliníkové rámy s výberom skla. Doplnky podľa výberu, ako napríklad výsuvný kôš na fľaše, otočný kôš do rohovej skrinky, kôš na smeti, príborníky, osvetlenie kuchynskej linky alebo rampy s led žiarovkami, barové pulty... Po dohode so zákazníkom zabezpečíme aj všetky spotrebiče.

 • Kuchynské zásteny

  Kuchynské zásteny: Je to najmodernejší spôsob ako si skrášliť kuchyňu.Zo sklenenou kuchyňskou zástenou budete mať modernú prekrásnu kuchyňu. Možnosť vyhotovenia aj vlastnej vzorky ( podtlače na sklá), alebo jednofarebné moderné riešenie so skla Lakobel.

 • Kuchynské linky

  Kuchynské linky na mieru: široký výber materiálov vstavané spotrebiče 3D návrh kvalitné kovanie

 • Drvič kuchynského odpadu Eco Master

  Drvič kuchynského odpadu Eco Master

  Drvič kuchynského odpadu je vhodný pre všetky druhy kanalizačných radov, septikov aj domácich čističiek odpadových vôd. Spracováva odpadky rýchlo. Drvič v priebehu drvenia dokonale prečisťuje odpadové potrubie. Rozdrvené miniatúrne čiastočky tvrdých a ostrých materiálov (kosti, škrupinky) sú spoločne s vodou tlakom vháňané do odpadového potrubia, narážajú do starých usadenín, uvoľňujú ich a odnášajú so sebou. V ponuke je viac druhov drvičov, konkrétnu ponuku vypracujeme podľa želania klienta.

 • Kuchynské roboty

  Kuchynské roboty

  - Roboty Kitchen-Aid - Roboty stolové - Roboty Spar

 • Plastové korpusy na kuchynské linky a vstavané skrine

  Plastové korpusy na kuchynské linky a vstavané skrine

  Čo je lepšie: kúpiť novú, alebo renovovať. Túto otázku si kladie takmer každý obyvateľ panelákového bytu, keď sa pozrie na svoju pôvodnú kuchynskú linku. Pokiaľ nerozhodujú peniaze, voľba je jasná- nové je nové. Ale nie každý si môže dopriať nové. Okrem renovácie dverí spustila firma KRÁSA DOMOVA aj renováciu kuchynských liniek. Celkom lacným riešením pomocou plastových korpusov, ktoré sa naaplikujú na pôvodné vrátka. Linka omladne k nepoznaniu. Čo je dôležité – renovácia vyjde minimálne o 50 percent lacnejšie ako nová kuchynská linka, nehovoriac o tom, že aj novú linku musí prísť osadiť odborník a to tiež niečo stojí...

 • KUCHYNSKÉ DVIERKA

  Nosným materiálom kuchynských dvierok je surová MDF doska, či biodoska, povrchovo upravená lakmi, moridlami či PVC fóliou. Postupným rozširovaním sortimentu, inováciami od výrobcov sme schopný vám ponúknuť rozsiahly sortiment tvarov dvierok, druhov fólií a frézovania dvierok. V neposlednej rade širokú škálu rozmerov dvierok vrátane výroby podľa individuálnych požiadavkou zákazníkov. Všetká výroba prebieha objednávkovo na základe objednávok odberateľov. Výroba dvierok je možná od niekoľkých kusov maloodberateľa až po dodávky komponentov rádovo v tisíckach kusov od veľkých odberateľov - výrobcov nábytku i obchodných firiem.

 • PRACOVNÉ KUCHYNSKÉ DOSKY

  Druhy kuchynských pracovných dosiek •Drevotrieskové kuchynské pracovné dosky •Masívne kuchynské pracovné dosky •Ľahčené kuchynské pracovné dosky •Pracovná kuchynská doska z umelého kameňa

 • Kuchynské výrobky

  - Nealkoholické nápoje - Kávy - Čokoláda - Smotana - Čaje - Cukry - Sladidlá - Citrónové šťavy - Papierové filtre - Nádoba na cukor a smotanu - Poháre - Slamky - Otvárače - Tácky - Príbory - Nože - Držiak na ľad

 • Kuchynské linky

  Ponúkame Vám širokú farebnú škálu pracovných dosiek z rôznych materiálov. Slovenský výrobca Polyston ponúka pracovné dosky z minerálneho kameňa, ktorý vedia odliať do tvaru podľa Vašich predstáv. Doska je 100% antibakteriálna, odolná voči vysokým teplotám, nenasiakavá a samozhášavá. Spoje sú takmer neviditeľné, takže sa veľmi ľahko udržiava. Rakúsky Egger ponúka drevotrieskové pracovné dosky s hrúbkou 38mm. Kvalitné laminovanie a postforming Vám zaručí dlhú životnosť a odolnosť dosky. Od nemeckej firmy Getalit dovážame drevotrieskové pracovné dosky s hrúbkou 40mm. Na výber máte veľa zaujímavých dekorov vo vysokej kvalite. ...

 • Kuchynské obklady a dlažby

  Kuchyňa je dôležitým miestom každej domácnosti. Mnoho ľudí ju považuje za ich najobľúbenejšiu miestnosť a preto si zaslúži zvláštnu pozornosť pri jej zariaďovaní. Obklady a dlažby do kuchyne od spoločnosti MAAG môžete doplniť o zaujímavé dekory alebo mozaiky.

 • Kuchynské linky a interiérové vybavenie

  Kuchynské linky a interiérové vybavenie

  Ponúkame Vám výrobu kuchynských liniek na mieru /garancia nižšej ceny o minimálne 20 až 30%/. Ďalej Vám ponúkame výrobu ostatného bytového nábytku podľa Vaších predstáv.

 • Drvič kuchynského odpadu EM DELUXE

  napätie: 230 V príkon elektro: 660 W otáčky: 2700 ot/min krútiaci moment: 1,8 Nm pre prevádzky do 200 jedál/hod. rozmer: 219x362 v objem komory: 1,48 l výkon: 3/4 HP (550 W) priemer otvoru drezu: 90 mm priemer odpadového kolena: 40 mm odhlučnenie: motor a drviaca komora - krytom, izolačná výplň drviaca komora a drviace segmenty: nerez tepelná ochrana motoru: áno vrátane sifónu a zátky

 • Drvič kuchynského odpadu EM COMMERCIAL

  Napätie: 230 V Výkon: 2 HP/1500 W El. príkon: 2035 W Otáčky: 1450 ot/min. Pre spracovanie odpadu z prípravy pokrmov a likvidáciu neskonzumovaných zbytkov jedál. Nepretržité prevádzky až 2500 jedál. Väčšie hotely, domovy dôchodcov, reštaurácie a nemocnice, supermarkety atd. * indukční motor s vlastným chladením * spôsob upevnenia: výškovo nastavitelné nohy a cez mísu o priemere 45,5 cm do stolu * ústie komory: o 15 cm * nerezové provedenie

 • Vyšívané kuchynské utierky

  Výber z 11 vzorov. Rozmer : 50x75cm, praktické uško na zavesenie. Materiál : 100% bavlna, panie v pračke.

 • Kuchynské spotrebiče

  Mixéry, roboty, šlahače, konvice, kávovary, fritézy, odšťavovače, toustre. Moulinex, Philips, Rowenta, Tefal, Eta, Ufesa, EIO, Zelmer, Concept, Solac

 • Kuchynské a kúpeľnové študio

  Grafika -výroba- montáž Komplexnosť služieb v zariaďovaní kuchyne-jedálne-kúpeľne

 • Veľkokuchynské zariadenia

  - (rada 700, 900 a voľnestojace) : elektrické a plynové prevedenie - šporáky, rúry, kotle, panvice, fritézy, opekacie platne, neutrálne podstavce a tepelné udr?iava?e.

 • Kuchynské drezy

  Aby sme mohli našim zákazníkom zabezpečiť komplexný servis a dodať aj tovary, ktoré majú blízko kúpeľňového sortimentu, máme pre Vás v ponuke aj kvalitné drezy do kuchyne z rôznych materiálov a rôznych prevedeniach.

 • Kuchynské linky

  Kuchynské linky

  Sektorové kuchyne, ktoré predávame, obsahujú veľké množstvo základných typov skriniek rôznych farieb a tvarov. Z týchto Vám zostavíme praktickú linku požadovaného tvaru a dĺžky, o akej už dlho snívate. Doplnky ako bodové svietidlá, farebné sklá v AL. rámiku a barové pulty vyčarujú nevšedný a estetický celok Vášho bytu. Okrem 170 druhov skriniek zabezpečíme aj atypické rozmery podľa Vašej potreby. Fóliované dvierka, pracovné dosky, drezy, batérie a zásuvky s dobrzďovaním zabezpečíme podľa želania zákazníka, čo tvorí tiež súčasť ucelenej ponuky našej spoločnosti.

 • Kuchynské stoly, jedálenské stoly, stoly a lavice

  Kuchynské stoly, jedálenské stoly, stoly a lavice

  Kuchynské stoly, jedálenské stoly, stoly - patria k najstarším druhom nábytku. Ich hlavnou úlohou je spĺňať okrem estetických požiadaviek aj funkčné požiadavky. Na ich výrobu používame zväčša tvrdé dreviny alebo kombináciu tvrdej dreviny s použitím DTD - dyhovanej. - Rozmery, tvar, farebný odtieň a povrchová úprava závisí od požiadaviek zákazníka. - Lavice – na ich výrobu sú použité rovnaké materiály ako pri kuchynských a jedálenských stoloch s tou výhodou, že sedacia a operadlová plocha môže byť očalúnená.

 • Kuchynské linky

  Kuchynské linky

  Kuchynská linka je dôležitou súčasťou každej domácnosti. Pri výbere kuchynskej linky je potrebné brať do úvahy jej štýl, prevedenie, použitý materiál, vnútorné vybavenie, od ktorých sa následne odvíja jej cenová hladina. Vyrábame kuchynské linky na mieru, takže štýl kuchynskej linky závisí od zákazníka. Prevedenie dvierok je dvojaké: - masívne alebo MDF, ich tvar môže byť rôzny - pri masívnom prevedení dvierok používame iba tvrdé dreviny ako sú buk, dub, jaseň, javor prípadne iné tvrdé dreviny Korpus skriniek: - DTD- laminovaná, DTD- dyhovaná - skrinky na sokloch prípadne na nožičkách - pracovná doska hrúbky 30- 40 mm od...

 • Kuchynské nožnice hydina

  - vyrobené s najväčšou starostlivosťou z vysoko kvalitných, stabilných nehrdzavejúcich materiálov. Doživotná záruka na všetky závady zavinené výrobou.

 • Kuchynské linky

  Ak je Vašim problémom obmedzený priestor a s tým spojená malá kuchynská linka, netrápte sa hľadaním. Dovoľte nám, aby sme pre Vás kuchynskú linku na mieru vyrobili my. Po precíznom nameraní priestorov, vytvoríme návrhy a následne vyrobíme linku podľa Vašich preferencií. V prípade požiadaviek zapracujeme do kuchynskej linky aj výstrednejšie prvky alebo barový pult.

 • Kuchynské drezy

  Kuchynské drezy

  - nerezové - granitové - akrylové - voliteľné doplnky

 • Kuchyňské linky

  Kuchyňské linky

  Vyrábíme přesně na míru interiéru. Zdarma navrhneme po společné konzultaci. Máme k dispozici velký výběr lisovaných dvířek, kování a úchytů, bodových světel. Na přání zákazníka dodáváme spotřebiče za výhodnější ceny než na trhu. Jedná se o trouby elektrické či plynové, varné desky, myčky, odsávače, lednice, mikrovlné trouby. Spotřebiče jsou značky Fagor, Bosch, Zanussi a Mora. Je zde tak moderní drátěný program. Cena kuchyňské linky záleží na výběru materiálu - dřevotřísek potáhnutých imitací všech druhů dřeva a barev. Také máme možnosti výběru hran. Vyrábíme i v ABS hranách. Možnost velkého výběru židlí i baro...

 • Vstavané skrine,kuchynské linky

  Vstavané skrine,kuchynské linky

  Vstavané skrine a kuchynské linky na mieru ........ Zdarma ponúkame :::Zameranie, cenovú ponuku, grafický návrh a montáž...

 • Kuchynské a domáce potreby

  Kuchynské a domáce potreby

  Hrnčeky, šálky Potešte svojich blízkych i obchodných partnerov a darujte im hrnček s motívom podľa Vášho priania! Ponúkame Vám klasické hrnčeky, súpravy hrnčekov i sety na cappucino. Kanvice Jednoduché, ale i extravagantné sú kanvice z našej ponuky. Oceníte ako ich kvalitu, tak prevedenie. Ak túžite po pravom anglickom čaji o piatej alebo si len chcete vychutnať horúci nápoj po namáhavom dni, naše kanvice Vám budú vždy k dispozícii. Poháre Základným kameňom kuchyne v domácnosti i v kancelárii sú poháre. Poháre Vám umožnia elegantne podávať sebe i návštevám nápoje všetkého druhu. Misky Potrebujete praktické skladacie misky, mi...

 • Kuchynské drezy

  Kuchynské drezy

  - Nerezové drezy - Granitové a kompozitné drezy - Vodovodné batérie

 • Kuchynské linky

  Kuchynské linky

  Výroba kuchynských liniek na mieru bez príplatkov Samozrejmosťou u nás sú služby ako: - návrh podľa vašej predstavy /3D vizualizácia/ - odborné poradenstvo - zameranie - montáž

 • Kuchynské linky

  Kuchynské linky

  Spoločnosť dodáva kuchynské linky vyrobené z masívneho dreva na zákazku. Zákazník si môže vybrať dodávku samostatnej linky, alebo dodávku linky vybavenej bielou technikou, spravidla zabudovanou v nej. Ich charakteristickými vlastnosťami je vysoká funkčnosť a účelnosť, výborný vzhľad a dlhá životnosť. Základnou surovinou použitou na výrobu kuchynských liniek je masívne drevo dubové, bukové alebo jaseňové. Druh dreva aj farebný odtieň si vyberá zákazník podľa vzorkovníka aj vlastných predstáv. Pred konečnou úpravou sa môže povrch moriť, alebo môže zachovať pôvodnú, prírodnú farbu dreva. Spôsob opracovania a vhodná povrchová úpra...

 • Kuchynské nácinie

  Kuchynské nácinie

  - Naberacky - Sumovacky - Kuchynské náradie - Príslusenstvo na servírovanie - Príslusenstvo na ryby - Strúhadlá - Dosky na krájanie - Príslusenstvo na dávkovanie - Lisy - Pasírovac a mandolina - Otvárac na konzervy

 • Kuchynské linky

  Kuchynské linky

  Jedným z výrobných programov našej firmy je výroba kuchynský liniek. Kuchyňa je miesto kde trávime najviac času s našou rodinou. Preto je veľmi dôležitý výber dizajnu, farby, spotrebičov, úchytiek... Aby bola kuchyňa skutočne podľa vašich predstáv, treba ju dôkladne naprojektovať. Našim zákazníkom, ktorí majú vážny záujem o výrobu kuchynskej linky ponúkame počítačovú vizualizáciu a odborné poradenstvo. Našim zákazníkom ponúkame nielen moderný dizajn a kvalitu liniek, ale aj široký sortiment doplnkov - úchytiek, kovaní či výsuvov zásuviek. Kvalita, trvácnosť a jednoduchá údržba sú skutočnými silnými stránkami našich výrobkov...

 • Kuchynské linky

  Spoločnosť sa zaoberá výrobou kuchynských liniek.

 • Kuchynské súpravy

  Kuchynské súpravy

  - rôzne kombinácie obrusov, obrúskov, záster, chňapiek, rukavíc šité z uni a pestrotkaných bavlnených kár , olemované

Poskytujete cisternové prepravy?

Poskytujete cisternové prepravy?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Kuchynské štúdio 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.