Strešná krytina - TYP 3/1120

Strešná krytina - TYP 3/1120

- efektívna šírka 1120 mm
- celková šírka ~1180 mm
- maximálna dĺžka ~6500 mm
- vzdialenosť medzi latkami 350 mm
- výška profilu 42 mm


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Tradičná strešná a stenová nemecká krytina z umelej bridlice ARDESIA-TERRAFLEX/STABUFLEX - ľahká a e

  Tradičná strešná a stenová nemecká krytina z umelej bridlice ARDESIA-TERRAFLEX/STABUFLEX - ľahká a e

  Alternatíva pre tých, ktorí chcú mať strechu plastickú, ľahkú a pritom maximálne estetickú s nádychom nostalgie klasických bridlicových striech alebo chcú chrániť či zatepliť severnú stenu objektu a pod. Krytina je výnimočná svojím verným vzhľadom prírodnej bridlice, materiálom a tvarmi. Je výsledkom nového, patentovo chráneného výrobného postupu a je neškodná pre životné prostredie. Poskytuje unikátne možnosti v estetike pokrývaní striech. Dáva objektom výnimočný kvalitný vzhľad. Vlastnosti: - atraktívny vzhľad prírodnej štiepanej bridlice - vyrobená zo 70% práškového kaolínu a vysokokvalitných termoplastov, UV ...

 • Sklolaminátová strešná krytina, priesvitná i farebná ELYPLAST, ELYONDA

  Sklolaminátová strešná krytina, priesvitná i farebná ELYPLAST, ELYONDA

  Sklolaminátová nepriesvitná (farebná) i priesvitná (presvetľovacia) strešná krytina je chemicky odolná a stála, dodávaná je v doskách (tabuliach), resp. v roliach (zvitkoch). Trapézové presvetľovacie profily sú vhodné ku všetkým typom trapézových plechov.

 • Vláknocementová vlnitá strešná kytina ETERNIT

  Vláknocementová vlnitá strešná kytina ETERNIT

  Bezazbestová vláknocementová vlnitá strešná krytina v prírodnom šedom, alebo farebnom prevedení. Vhodná náhrada za starú azbesto - cementovú strešnú krytinu na poľnohospodárskych objektoch.

 • Hliníková strešná krytina

  Hliníková strešná krytina

  Hliníková strešná krytina v prírodnom i farebnom prevedení, vhodná hlavne do agresívneho prostredia, dodávaná v trapézových profiloch, šírka cca 1,0 m, dĺžky do 13,5m.

 • FOAM-LOK™ 2800, Foam-Lok™ 3000 Strešná Izolácia

  Pre izoláciu plochej strechy je systém izolačnej peny FOAM-LOK™2800, FOAM-LOK™3000 úplne ideálnym riešením. Medzi hlavné prednosti patrí celistvá izolačná vrstva bez nutnosti mechanického kotvenia (hydroizolačná vrstva) a vysoké izolačné hodnoty. Strešné izolácie sú výhodné aj z hľadiska iných faktorov - majú napríklad výnimočnú pevnosť v tlaku, nízku hmotnosť, trvanlivosť, odolnosť proti poryve vetra apod Strešné pena FOAM-LOK™2800, FOAM-LOK™3000 spĺňa prísne požiarne a stavebné normy - je klasifikovaná triedou A1 podľa STN EN 13501-1 (reakcia na oheň), ďalej v požiarne nebezpečných priestoroch značením BROOF (t3).

 • Strešná krytina

  Vstupný rozmer: - Šírka: 460 - 500 mm - Dĺžka: 1000- 1250 mm Do 1m2 cca pri rozmere (orientačná užitočná plocha v m2): 1) 430 x 1000 mm = 3 ks /1,10 m2 2) 430 x 1250 mm = 3 ks/ 1,40 m2

 • Kinga Plus - strešná krytina

  Kinga Plus - strešná krytina

  - Celková šírka 1190 mm - Skutočná šírka pokrytia 1120 mm - Výška pretlačenia 24 mm - Dĺžka modulu škridly 350 mm - Min. dĺžka 850 mm - Max. dĺžka 6000 mm - Hrúbka plechu 0,5 mm - váha 4,5 - 5 kg/m?

 • ŠKRIDPLECH - ľahká strešná krytina

  ŠKRIDPLECHŠkridplech sa vyrába z oceľového plechu tvarovaním za studena do symetrického tvaru s priečnymi prevismi. Tvarom pripomína niektoré klasické pálené krytiny. Modul jednej škridly je 350 alebo 400 mm, výška vlny je 19 mm a výška prelisu 20 mm. Strešná oceľová škridlová krytina škridplech je určená na vytváranie ľahkých strešných plášťov pri sklone strechy najmenej 16° s priečnymi spojmi, alebo pri sklone strechy 12° bez priečnych spojov. Osová vzdialenosť latovania je 350 mm (400 mm). Vstupný materiál je plech o nominálnej hrúbke 0,5 mm s dĺžkou modulu 350 mm (400mm) a výškou vlny 19 mm. Dodáva sa v dĺžkach jednotlivých pásov od 8...

 • Betónová strešná krytina

  Betónová strešná krytina je ekonomickejším variantom skladanej škridly v porovnaní s keramickou. Vďaka kompletnému sortimentu a variáciám farieb a tvarov ju možno použiť na všetky typy budov – od moderných spoločenských objektov cez rodinné domy, vysokohorské chaty až po rekonštrukciu pamiatok. Bramac sa dá využiť pri veľmi malých sklonoch striech od 7°.

 • Kingas plus - strešná krytina

  Kingas plus - strešná krytina

  - Celková šírka 1195 mm - Skutočná šírka pokrytia 1120 mm - Výška pretlačenia 20 mm - Výška profilu 23 mm - Dĺžka modulu škridly 350 mm - Min. dĺžka 850 mm - Max. dĺžka 5750 mm - Hrúbka plechu 0,5-0,6 mm

 • Diament plus - strešná krytina

  Diament plus - strešná krytina

  - Celková šírka 1150 mm - Skutočná šírka pokrytia 1045 mm - Výška pretlačenia 20 mm - Výška profilu 34 mm - Dĺžka modulu škridly 350 mm - Min. dĺžka 850 mm - Max. dĺžka 5750 mm - Hrúbka plechu 0,5-0,6 mm

 • ADAMANTE™ - nová stýlová strešná krytina

  ADAMANTE™ - nová stýlová strešná krytina

  Ruukki Adamante je nový pôsobivý strešný profil pre náročnejších majiteľov domu, ktorý si potrpia na štýl. Dve nové farby, Vínovo červená a Zamatovo baklažánová skvele podčiarknu výrazný, štýlový tvar. Ak chcete originálny a nápaditý dom, dovoľte Ruukki Adamante ukázať sa v plnej kráse. Jednoduchý nákup, jednoduchá montáž, jednoducho ju chcete vlastniť. Rovnako ako všetky oceľové strešné krytiny Ruukki, aj Adamante je navrhnutá tak, aby majiteľom domu zjednodušila a spríjemnila život.

 • Maloformátová strešná krytina Finnera

  Maloformátová strešná krytina Finnera

  Vďaka novému strešnému modulovému systému Finnera bude vaša strecha nie len krásna, ale aj extrémne odolná a praktická. Revolučné ohnutie prednej hrany maximalizuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a vytvára bezšvové ukončenie strechy i pri použití menšieho formátu plechov. Dosiahnete tým väčšiu kvalitu v rámci celkom bežného skladného balíka, a tak je montáž strechy jednoduchšia a plynulejšia. Finnera je vhodná pre rôzne pokrývačské projekty. Predáva sa po moduloch o ploche 0,86 m2 pripravených pre montáž priamo zo skladu, a tak bude montáž vašej strechy rýchlejšia a jednoduchšia. Finneru si vďaka malým rozmerom zo skladu odveziet...

 • Monterrey™ - strešná krytina

  Monterrey™ - strešná krytina

  Monterrey je naším najobľúbenejším modelom a dokonale sa hodí k architektúre každého typu domu a k okolitej krajine. Má nižší profil, čo poskytuje príjemný vzhľad. Krytinu Monterrey ponúkame v troch odlišných modeloch - štandard, plus a premium. Jednotlivé modely sa od seba odlišujú vzhľadom a trvácnosťou. Pozrite si podstránky s detailnejším popisom každého modelu Monterrey. Monterrey štandard: Monterrey štandard je tým správnym výberom pre štandardné budovy, ktoré nevyžadujú žiadne výnimočné požiadavky na dlhotrvácnosť.. Monterrey štandard odporúčame hlavne na rekonštrukcie. Na typ krytiny Monterrey štandard poskytujeme 30ro...

 • Decorrey™ - strešná krytina

  Decorrey™ - strešná krytina

  Teraz môžete mať pravú strechu za neuveriteľnú cenu. Nová strecha Decorrey je odolná, jej inštalácia a údržba je jednoduchá. Jej nízky profil jej dáva moderný a štýlový vzhľad, zatiaľ čo jej cenová dostupnosť znamená, že je dokonalá aj pre rekonštrukcie.

 • Vintage™ - strešná krytina

  Vintage™ - strešná krytina

  Inšpirovaný architektúrou minulosti, Ruukki Vintage kombinuje tradičný štýl v moderným podmienkach. Vintage je strecha vysokej kvality, založená na najnovšom know-how materiálov a postupov technológií, tvarom pripomínajúca falcovanú krytinu. Nadčasový dizajn v kombinácii s ľahkou montážou predstavuje prvotriedny výber pri rekonštrukcii strechy. Vintage má záruku na prehrdzavenie 40 rokov. Je vyrobená v povrchovej úprave Purex.

 • Classic™ - strešná krytina

  Classic™ - strešná krytina

  Náš model Classic je vo svojej skromnosti štýlová a nadčasová krytina. Jej vzhľad ju robí tiež vhodnou pre rôzne štýly domov. Jej moderná technológia upevňovania zaisťuje to, že jej montáž je rýchla a jednoduchá, bez potreby špeciálnych nástrojov a je možné ju použiť pre strechy s malým sklonom. Strecha Classic je k dispozícii v luxusnom prevedení - nový reliéfny povrch dodáva čerstvý elegantný dojem a súčasne zvyšuje tuhosť profilu. Vyznačuje se tiež zlepšenými zvukovo izolačnými vlastnosťami.

 • Classic premium - strešná krytina

  Classic premium - strešná krytina

  Pre najnáročnejších zákazníkov sme navrhli novú podobu oceľových striech Classic. Reprezentuje všetky silné stránky Classic-u, ako nadčasový elegantný vzhľad, rovnako aj vysokú kvalitu a trvácnosť. Novinkou je embossovaný povrch, ktorý dodáva strechám Classic nový, svieži štýl. Reliéf zvyšuje tuhosť a vytvára rovný a plochý profil. Dalšou prednosťou je účinná zvuková izolácia, ktorá ešte viac zvýši komfort Vášho bývania.

 • Strešná šindľová krytina

  Táto rokmi odskúšaná metóda zastrešovania objektov, má aj v dnešnej architektúre svoje zastúpenie.Využívala sa po stáročia kedy nebola možnosť výberu medzi takou širokou škálou sortimentu ako je tomu teraz. Aj napriek moderným alternatívam sa drevené strešné krytiny stále využívajú. Vďaka vizuálnemu efektu, schopnosti bezproblémovo realizovať zložité geometrické tvary striech a pomerne jednoduchej inštalácii, je táto krytina vhodná na akýkoľvek typ strechy.Vyznačuje sa pomerne vysokou životnosťou a trojnásobné prekladanie šindľov zabráni akémukoľvek pretekaniu dažďovej vody.

 • FOAM-LOK™ 2800, Foam-Lok™ 3000 Strešná Izolácia

  Pre izoláciu plochej strechy je systém izolačnej peny FOAM-LOK™2800, FOAM-LOK™3000 úplne ideálnym riešením. Medzi hlavné prednosti patrí celistvá izolačná vrstva bez nutnosti mechanického kotvenia (hydroizolačná vrstva) a vysoké izolačné hodnoty. Strešné izolácie sú výhodné aj z hľadiska iných faktorov - majú napríklad výnimočnú pevnosť v tlaku, nízku hmotnosť, trvanlivosť, odolnosť proti poryve vetra apod Strešné pena FOAM-LOK™2800, FOAM-LOK™3000 spĺňa prísne požiarne a stavebné normy - je klasifikovaná triedou A1 podľa STN EN 13501-1 (reakcia na oheň), ďalej v požiarne nebezpečných priestoroch značením BROOF (t3).

 • Strešná fólia GUTTAFOL WB

  Strešná fólia GUTTAFOL WB je parotesná polyetylénová fólia zosilnená výstužnou mriežkou 6x8 mm. Zabraňuje prenikaniu pary do podstrešného priestoru. Transparentnosť fólie zlepšuje montáž. 75m2/bal

 • Diament ECO - strešná krytina

  Diament ECO - strešná krytina

  - Celková šírka 1200 mm - Skutočná šírka pokrytia 1120 mm - Výška pretlačenia 14 mm - Výška profilu 22 mm - Dĺžka modulu škridly 350/400 mm - Min. dĺžka 950 mm - Max. dĺžka 5750 mm - Hrúbka plechu 0,5-0,6 mm

 • Stamina - ľahká strešná krytina

  Stamina - ľahká strešná krytina

  Strešná krytina STAMINA, ktorú na trhu ponúka naša firma je správnou kombináciou tradičného vzhľadu, progresívnych materiálov a modernej technológie. Strešná krytina STAMINA má charakteristický klasický vzhľad, ktorý je elegantnou imitáciou pálenej škridle. Vďaka tomu, že je vyrábaná z lakoplastovaného pozinkovaného plechu je však na rozdiel od bežnej škridle zákazníkovi k dispozícii pestrá ponuka farieb a vzhľadov povrchu krytiny. Pozinkovaná oceľ dodáva krytine trvácnosť a ľahkosť a plastová vrstva, ktorá sa za tepla nanáša na plech zabezpečuje jeho ochranu a estetický vzhľad. Spojenie týchto vlastností podstatne zlepšuje zvukovoizola...

 • Strešná krytina

  Strešná krytina

  * Pozink: - Pozink (galvanicky pozinkovaná oceľ) je všeobecne najznámejší a najrozšírenejší materiál vďaka jeho nízkej zaobstarávacej cene. Jeho nevýhodou oproti materiálom ako sú napríklad meď a titán-zinok je kratšia životnosť (korózia). Z tohoto dôvodu je nutná povrchová ochrana, čo v konečnom dôsledku zvyšuje jeho cenu. * Meď: - Meď je jeden z ušľachtilých kovov s najbohatšou históriou v oblasti použitia pri pokrývaní striech. Už od stredoveku bola meď uprednostňovaná pri pokrývaní kostolov a sakrálnych budov. Aj v systéme patrí meď ku kovom s najdlhšou tradíciou. V súčasnosti patrí odkvapový systém v medenom prevedení m...

 • Strešná krytina, fasádne obklady, tehly, komínové systémy

  Strešná krytina, fasádne obklady, tehly, komínové systémy

  *** Ponúkame na predaj strešnú krytinu EURONIT Široká škála produktov renomovaného výrobcu zahŕňa kompletné strešné systémy od základných prvkov cez doplnkové strešné elementy až po systémové príslušenstvo. V ponuke: CEMENTOVÁ ŠKRIDLA, VLÁKNOCEMENTOVÁ ŠABLÓNA, VLNITÁ DOSKA *** Ponúkame na predaj fasádne obklady od nemeckého výrobcu ETERNIT a belgického výrobcu CREATON. Rôznorodé materiály, povrchové prevedenie a farebné odtiene umožňujú realizáciu moderných fasád. Pre ponúkané vláknocementové keramické materiály je charakteristická minimálna údržba a dlhá životnosť. *** Tehly a komínové systémy značky LEIER (zľava 15%)...

 • Strešná šablóna s rastrovaným povrchom (imitácia bridlice)

  Strešná šablóna s rastrovaným povrchom (imitácia bridlice)

  Svojej streche dodáte jedinečný výraz so šablónou s rastrovaným povrchom (imitácia bridlice). Hlavne nemecké prekrytie so šablónou s klasickým oblým rohom sa hodí na tradičné strechy. Materiál: vláknocement (EN 12467) Úprava: čistým akrylátom, naneseným za tepla,všetky dosky su farbené Povrch: štrukturovaný Farebné odtiene: 4 rôzne odtiene Stavebná trieda: nehorľavá, A2-s1, d0 (EN 13501-1) Použitie: pokrývanie striech Druhy krytia: kosoštvorcové,kosoštvorec šablona, špicatá šablona, dvojité krytie, nemecké krytie

 • Strešná krytina

  Strešná krytina

  Pri výrobe drevených strešných konštrukcií ponúkame aj dodávku a pokládku všetkých typov strešných krytín, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Naša firma má certifikát od renomovanej spoločnosti BRAMAC, ktorý dáva zákazníkovi záruku kvality pokládky strešnej krytiny ako aj možnosť nákupu strešnej krytiny so zvýhodnenou cenou. Na základe tohto certifikátu vystavujeme zákazníkovi záručný list na pokládku strešnej krytiny. Pri výstavbe drevených zrubových domov ponúkame ako ďalšiu krytinu strechy drevený šindeľ v troch prevedeniach – tlakovo impregnovaný, neimpregnovaný a plastový, ktorý práve vstupuje na náš trh ako novinka v ponuk...

 • Letná Akcia - Strešná Krytina Mediterran - Zľava 40%

  Letná Akcia - Strešná Krytina Mediterran - Zľava 40%

  Od 1.7.2009. ponúkame na vaše strechy strešnú krytinu MEDITERRAN v LETNÝCH AKCIOVÝCH CENÁCH. ZĽAVA min. 40% na základnú škridlu v závislosti od veľkosti strechy. DOPRAVA ZDARMA PO CELOM SLOVENSKU. V prípade záujmu nám pošlite e-mailom projekt strechy, poprípade výpis materiálu a my vám spracujeme kompletnú cenovú ponuku vrátane strešných doplnkov na mieru.

 • Strešná fantázia

  Strešná fantázia

  Ideálny spôsob na každé strešné okno. Látkové rolety majú mechanické ovládanie s automatickou brzdou. Roletová tyč je krytá zaobleným krytom navíjacieho mechanizmu a je priamo montovaná na rám okna. Bočné vodiace lišty, ktoré sú montované priamo na rám okna zabezpečujú rovnomerný pohyb roletového plátna.

 • NOVINKA - Strešná krytina MERIDA

  NOVINKA - Strešná krytina MERIDA

  Strešný systém MERIDA je vhodný pre pokrytie striech rodinných domov, novostavieb, ako aj rekonštrukciu starších striech, objektov občianskej vybavenosti, sakrálnych stavieb a priemyselných objektov. Vďaka svojim vynikajúcim mechanickým vlastnostiam a vzhľadu podobnému tvrdej škridlovej krytine je MERIDA vhodná na všetky tipy striech pultových, sedlových a manzardových s minimálnym sklonom 8°. Vyniká vysokou variabilitou hlavne pri rekonštrukcii starších striech rodinných domov a to vďaka modifikáciám v ktorých sa vyrába (v štandartne 350 mm a 400mm).

 • Strešná krytina mediterran

  Strešná krytina mediterran

  Ponúkame na vaše strechy strešnú krytinu MEDITERRAN v LETNÝCH AKCIOVÝCH CENÁCH. ZĽAVA min. 40% na základnú škridlu v závislosti od veľkosti strechy. DOPRAVA ZDARMA PO CELOM SLOVENSKU. V prípade záujmu nám pošlite e-mailom projekt strechy, poprípade výpis materiálu a my vám spracujeme kompletnú cenovú ponuku vrátane strešných doplnkov na mieru.

 • Calearo AM/FM strešná anténa aktívna s fant.napájaním

  Strešná anténa AM / FM do zadnej časti strechy so zosilovačom a fantomovým napájaním - uhol sklonu: 60°.

 • Strešná krytina - Natura

  Najobľúbenejší profil škridiel Bramac je teraz dostupný skutočne pre každého. Vďaka novému výrobnému postupu dokáže Bramac ponúknuť škridlu Natura za veľmi priaznivú cenu. A navyše vďaka kombinácii prírodne hnedého tela škridly s jemne lesklým povrchom získate jedinečný “medený” charakter vašej strechy.

 • Strešná krytina - Reviva

  Takto vyzerajúcu strechu máme všetci v pamäti už od detstva. Model Bramac Reviva je však klasikou v novom šate. Ponúka obľúbený vzhľad Bobrovky, no vďaka modernému tvaru s bočnou drážkou a kladeniu škridiel vedľa seba má viaceré výhody: menší počet kusov na m2, nižšiu hmotnosť na m2, rýchlejšiu pokládku a výhodnejšiu cenu. Pre prípad potreby pokrytia oblých tvarov odporúčame doplniť tento model modelom Bobrovka v rovnakých farebných odtieňoch.

 • Strešná krytina - Tectura

  Bramac Tectura s povrchovou úpravou Protector je dizajnovo mo derné riešenie pre vašu strechu. Váš dom zvýrazní svojou jednoduchosťou a čistotou línií. Je ideálna pre tých, ktorí chcú aj prostredníctvom strechy vyjadriť svoju výnimočnosť.

 • Strešná krytina - Bramac Montero

  Atraktívny vzhľad a vysoká odolnosť nemusia byť v protiklade. Materiálové zloženie modelu Montero bolo upravené tak, aby až o 50% prekročilo platnú normu na pevnosť škridiel. Jej odolnosť a schopnosť zniesť zaťaženie je tak na trhu bezkonkurenčná! Navyše štrukturovaný povrch prináša ďalšie výhody - bezpečnú pochôdznosť, zamedzenie nekontrolovanému zosuvu snehu a tiež výrazne sýto pôsobiace farby, vo verzii canyon dokonca aj vo viacfarebnom prevedení.

 • Strešná krytina - Adria

  Rozmýšľate o spôsobe, ako si vytvoriť atmosféru Stredomoria u vás doma? Korunujte svoj dom štýlovou strechou. Viacfarebný model Adria vám zakaždým navodí spomienky na dovolenkovú atmosféru. Na výber máte dve farebné verzie: umbra (kombinácia tmavohnedej, svetlohnedej a bielej) a magico (kombinácia červenej, hnedej a bieložltej).

 • Strešná krytina - hliník v rôznom farebnom prevedení

  Hliníková strešná krytina v troch vzoroch. Materiál: eloxovaný hliník rôznych farieb, hrúbka plechu 0,7 mm. Všetky doplnkové výrobky (hrebenáče, štítové a odkvapové lišty, odvetrávacie prvky, zachytávače snehu...).

 • Betónová strešná krytina KMB BETA

  Betónová strešná krytina KMB BETA je elegantná a pritom vysoko účelná. Škridle KMB BETA sú vyrábané osvedčenými technológiami a dosahujú prvotriednej kvality. O tom svedčí vzrastajúci záujem realizačných firiem, projektantov aj koncových užívateľov o naše výrobky, ktorý nás pasuje do úlohy jedného z najväčších výrobcov krytiny v SR. Výraznou vlastnosťou betónovej krytiny je jej vysoká pevnosť. Preto je možné vyrábať škridle väčších rozmerov a tým znížiť ich počet na 1m2. S tým je spojená aj nižšia cena a zrovnateľné zaťaženie strešnej konštrukcie ako u krytiny pálenej. Presné tvary škridiel a široký sortiment doplnkov ...

 • Strešná krytina a Strešný plášť

  Realizácia strešných krytín – Bramac, Tondach, RUKKI, RHEINZINK, Prefa, MPVC folie. Realizácia strešných plášťov a sendvičových stavebných izolačných konštrukcií.

 • Strešná krytina MEDITERRAN

  Betónová krytina z vysokokvalitného farebného betónu, hladká s dvojvrstvovou akrylátovou úpravou Škridly sú farbené pridaním oxidovej farby do základného materiálu, na povrchu škridiel sa nachádza homogénna ochranná vrstva, ktorá sa neodlišuje svojou farbou od farby základného materiálu. Táto ochranná vrstva spôsobuje zároveň aj vodonepriepustnosť škridlí, čo značne predĺži životnosť škridlí.

 • Keramická strešná krytina

  - Tondach

 • Strešná krytina

  ponuka strešnej krytiny (betonova škridla) značka Mediterrán.

 • Samonosná strešná krytina REGOLA

  Systém Plannja Regola je jednoduchý z hľadiska montáže, je vodotesný, nevyžaduje si údržbu a je konkurenčný voči tradičným materiálom slúžiacim na pokrývanie striech. Plannja Regola je jediná samonosná plechová strešná krytina so škridlovým profilom na trhu. Môže sa používať všade: pri oprave alebo výstavbe obchodných, priemyselných, rekreačných

 • Strešná krytina EMKA

  Plannja EMKA sa vďaka svojim plastickým vlastnostiam dokonale osvedčuje na tých najnáročnejších a najčlenitejších plochách moderných a historických objektov.

 • Strešná krytina ROYAL

  Tento exkluzívny profil bol navrhnutý v štýle holandského esíčka a je určený pre spotrebiteľa, ktorý sa nebojí istej voľnosti a fantázie.

 • Strešná krytina ROYAL

  Tento exkluzívny profil bol navrhnutý v štýle holandského esíčka a je určený pre spotrebiteľa, ktorý sa nebojí istej voľnosti a fantázie.

 • Strešná krytina REGENT

  Tento harmonický, strešný profil je strednou cestou, pretože sa môže efektívne použiť pri strechách s nízkym, ale aj vyšším sklonom.

 • Strešná krytina RAPID

  Tento populárny škridlový profil bol projektovaný v štýle francúzskej hugenotky a obvzlášť pekne vynikne na strechách s malým uhlom sklonu.

 • Strešná krytina SMART

  Strešná krytina Smart je univerzálnym produktom spoločnosti Plannja. Atraktívna cena a zároveň vysoká kvalita zaručujú, že strešná krytina SMART je produktom ekonomickým.

Ponúkate kancelársky, školský nábytok?

Ponúkate kancelársky, školský nábytok?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Strešná krytina - TYP 3/1120 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.