Dekorácie

Výroba vianočných, veľkonočných a množstvo iných dekorácií


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • 3D reklama - logá - dekorácie...

  3D reklama - logá - dekorácie...

  Výroba reklamy z extrudovaného polystyrénu. Vyroba textov, lôg, dekorácií. Povrchová uprava extérnymi natermi odolnymi voči poveternostným podmienkam. Hrúbky od 1cm do 10cm. Každá väčšia hrúbka je možna pričom je nutné spájanie materiálu.

 • Dekorácie

  Ktorá z nás romantických žien nezatúži po vlastnom kútiku plnom anjelov,  zrkadiel, dózičiek, porcelánových ružičiek, či voňavučkých sviečok a ligotavých svietničkov ?  Dopriať si luxus  a pôvab vlastného kútika, kde sa cíti ako kráľovná…. Káždá z nás  občas podľahne túžbe rozmaznať sa. 

 • Dekorácie stropu  

  Dekorácie stropu sú pekným doplnkom, pre každého čo si chce upraviť strop. Medzi najpredávanejšie produkty z tejto kategórie sú stropné dosky, polystyrénové lišty, stropné rozety a polystyrénové imitácie drevených trámov. Výhodné je lacné riešenie zároveň s jednoduchou montážou.

 • Bytové dekorácie

  Bytové dekorácie

  Ideálne do interiéru na spestrenie bývania s nekonečnou možnosťou.Dekorácie je možné upraviť náterom alebo lakom podľa vašich predstáv. Cena: na vyžiadanie, podľa špecifikácie.

 • Dekorácie s čipkou

  Dekorácie s čipkou

  Sme schopný vyrábať aj dekorácie s možnosťou kombinovania s čipkou.

 • Drevené dekorácie na stenu

  Drevené dekorácie na stenu

  Drevené dekorácie na stenu, krásne dozdobia Vašu stenu, jednoducho stiahnete vzadu na dekorácii ochrannú fóliu a nalepíte na stenu. Stenu pred nalepením zbavte prachu, a povrch steny by mal byť rovný. Dekoráciu je možné aj premiestniť, ak sa Vám už nebude páčiť na jednom mieste, tak ju jednoducho a opatrne odlepíte a vhodným lepidlom na stenu prilepíte.

 • Dekorácie s moosgummou

  Dekorácie s moosgummou

  Dekorácia kombinovaná s rôznymi farbami moosgummi.

 • Humorné dekorácie

  Humorné dekorácie

  Niektoré naše výrobky pre tých čo majú radi humor.Ideálny darček!

 • Bytové dekorácie

  Bytové dekorácie

  Pokiaľ už všetko máte, ponúka sa otázka, čo tak kúpiť a urobiť radosť sebe či Vašim blízkym. Tu je sortiment, s ktorým možno nájdete odpoveď na túto otázku. Vždy poteší svietnik, darčeková krabica na víno, dekoratívna fľaša či zaujímavo riešené košíky. Veľmi obľúbené sú najmä dekoratívne fľaše s farebnou náplňou.

 • Svadobná výzdoba a dekorácie

  Ponúkame kompletnú realizáciu svadobných hostín z hladiska výzdoby a dekorácie, tak svadobných stolov ako aj priestoru, kde svadobná hostina prebieha.

 • Vintage Dekorácie

  Predaj dekorácií a bytových doplnkov vo vintage, vidieckom štýle.

 • Bytové doplnky, dekorácie okien

  Bytové doplnky, dekorácie okien

  * Záclony: - Záclony tvoria bohato zastúpenú skupinu tovaru v našej ponuke. Ponúkame klasické biele aj moderné farebné záclony, hladké záclony bez vzorov,aj vzorované, obrázkové a štruktúrované záclony. Máme záclony do všetkých typov izieb a priestorov - detské, obývačkové, kuchyňové či kaviarňové. Do kuchyne nad dres sú oblúbené rímske rolety. * Závesy: - Závesy sú nielen estetickým prvkom našich okien, ale môžu slúžiť ako tienenie od slnka, či nepovolaných očí alebo tvoria tepelnú bariéru v chladných či naopak teplých mesiacoch. Ich dekoratívnosť je však ich najdôležitejšia vlastnosť, a preto by sme ich výberu mali venova...

 • Dekorácie

  - čokoládové, cukrové..

 • Sadrokartónové dekorácie

  Spoločnosť ponúka na predaj sadrokartónové dekorácie.

 • Svietiace dekorácie

  Glow King je niečo, čo je pre deti veľmi zaujímavé. Sú to Disney 3D dekorácie na stenu, ktoré sú fosforujúce, čo znamená, že v tme majú tendeciu svietiť.

 • Svadobné dekorácie

  Svadobné dekorácie

  Práve ste otvorili našu stránku, možno že zo zvedavosti a možno už plánujete Váš veľký svadobný deň. Vieme že tento deň by mal byť veľkolepý, krásny, príjemný, neopakovateľný. Je veľa spôsobov ako urobiť svadbu nezabudnuteľným zážitkom. My vám ponúkame príjemné, vznešené a dokonalé prostredie, počas celého svadobného dňa. Naša špecializácia je svadobná výzdoba a ku každej pristupujeme osobitne a zodpovedne. Ak plánujete iba malú svadbu a hostinu v komornejšom duchu, výzdoba sa dá k tomu prispôsobiť. Stačí jemne vyzdobiť svadobný stôl kvetmi, pridať pekné svietniky a iné jemné dekorácie. Používame čerstvé kvety, zvolené ...

 • Okenné a interiérové dekorácie

  Spoločnosť ponúka široký sortiment okenných a interiérových dekorácií.

 • Dekorácie

  - balóny, farby, party nábytok, umelé kvety

 • Vyšívané vianočné dekorácie

  Vyšívané vianočné dekorácie

  krásu Vianoc umocnia vyšívané bytové doplnky z našej firmy.

 • Dekorácie miesta obradu

  Dekorácie miesta obradu

  - návlek na stoličku - mašle do kostola

 • Dekorácie na auto

  Dekorácie na auto

  Ikebana na svadobné auto

 • Svietiace oblúky, stĺpy, hviezdy, balóny, kužele a iné dekorácie

  Svietiaca reklama - svietace nafukovacie pútače a dekorácie sú dodávané s kompletným príslušenstvom - kompresor, prenosná úložná taška a manuál. Umiestnenie týchto nafukovacích dekorácií a pútačov je ideálne na večerné spoločenské akcie, pri slávnostných otvoreniach, na plesy, výstavy, predstavenia, koncerty, do galérií... Svietiaca reklama - svietace nafukovacie pútače vyrábame podľa špecifickým požiadaviek klientov či to je farebné prevedenie, veľkosť, potlač, logá, tvar a iné.

 • Detské nálepky na stenu a dekorácie

  Detské nálepky na stenu a dekorácie

  - cars nálepky na stenu a dekorácie - macko pooh nálepky na stenu a dekorácie - hľadá sa nemo nálepky na stenu a dekorácie - barbie nálepky na stenu a dekorácie - staviteľ bob nálepky na stenu a dekorácie - batman nálepky na stenu a dekorácie - spiderman nálepky na stenu a dekorácie - tweety káčatko nálepky na stenu a dekorácie - princess nálepky na stenu a dekorácie - wall - e nálepky na stenu a dekorácie - hannah montana nálepky na stenu a dekorácie - national geographic nálepky na stenu a dekorácie - ostatné nálepky na stenu a dekorácie - detský nábytok

 • Sviečky, dekorácie

  Sviečky, dekorácie

  Party Lite sviečky, dekorácie, bytové doplnky, osviežovače vzduchu. Sviečky vyrábaného s vysoko čisteného parafínu. Vône sviečok sú navrhované poprednými kozmetickými a parfemárskymi domami.Farbivá neblednú, výrobky si dlho zachovávajú pôvodný vzhľad. Knôty sú vyrábané zo 100 % bavlny a plieškové podložky neobsahujú prímesi olova, pri horení neuvolňujú do ovzdušia karcinogénne škodliviny.

 • Dekorácie okien

  Dekorácie okien

  Okenné dekorácie v reštaurácii môžu harmonicky dotvoriť priestor, dodať mu prívetivosť a originalitu. Stačí si vybrať z bohatej ponuky vzorov, textúr a materiálov! Kvety, pruhy, dlhé či krátke, decentné či netradičné - v ponuke sú skutočne originálne kúsky. Pred umiestnením dekorácií je potrebné premyslieť jej umiestnenie, využívanie, požadovaný výsledný efekt a primeranosť interiéru.Určite oceníte aj balík služieb, ktoré ponúkame k dekorovaniu okien. Sme pripravení zamerať okná, vytvoriť Vám návrh, ktorý prepojí estetiku a praktické riešenie, samozrejmosťou je zavesenie a zamontovanie vo Vašom zariadení.Kolekcie našich tkanín ur...

 • Dekorácie

  Dekorácie

  - Sada aromaterapeutických sviečok s vonnými tyčinkami, so svietnikom, s potpuri s vonným olejom a s ďalšími doplnkami. Nemôže chýbať z Vašej domácnosti. - Svetlozelená keramická sada svetlozelených aromaterapeutických sviečok, vonného oleja a vonných tyčiniek v peknom svetlozelenom darčekovom balení.

 • Interiérové dekorácie

  Interiérové dekorácie

  Interiérové dekorácie ThermoWood® sú vyrábané z tepelne upravenej škandinávskej borovice a smreku. Proces ThermoWood dáva drevu charakteristickú sýtu tmavohnedú farbu až k jadru, vylepšenú odolnosť, trvanlivosť a dobré tepelné izolačné vlastnosti

 • Ručná práca - Papierové dekorácie

  Ručná práca - Papierové dekorácie

  Ponúkam možnosť zákazkovej výroby rôznych dekorácií z papiera. Jedná sa výlučne o ručnú prácu. Cieľom tohto projektu je propagácia a šírenie informácií ľudového remesla na Slovensku. Podporujme a udržujme tradičné remeslo na Slovensku, nech každý vie o tom: Čo je kvalitný Slovenský výrobok.

 • Dekorácie na stôl

  Dekorácie na stôl

  Svadby sú romantické, elegantné akcie oslavujúce lásku páru . Hoci obrad je kontaktným miestom konania akcie, obrady sú zvyčajne krátke a hostia trávia väčšinu svojho času na hostine - recepcii. Zdobené a nadekorované stoly vytvárajú slávnostnú atmosféru, na ktorú hostia väčšinou tak skoro nezabúdajú. Majte na pamäti, že to, čo sa rozhodnete použiť ako dekoráciu malo by odrážať tému, štýl, umiestnenie a náladu, ktorú chcete vytvoriť. Najjednoduchší spôsob, ako zvoliť dekorácie je pracovať s témou nejakého druhu, či už je to výber podľa farby, obľúbených kvetov, ročného obdobia apod. - Drôtené ozdoby - Krabičky - Kryštá...

 • Svadobné dekorácie na auto

  Svadobné dekorácie na auto

  Ako dekoráciu na auto môžete použiť niekoľko kvetín na kapotu auta aj na čelné sklo na strane spolujazdca, vyzerá to veľmi elegantne. Pokiaľ chcete decentnú ozdobu, stačí napríklad jedna kvetinka na bočných stranách auta. Skombinujte farby kvetiniek na dekoráciu auta, nemusí byť všetko v jednej farbe, skúste červenú a doprostred bielu farbu.

 • Dekorácie

  Dekorácie

  Všetky dekoračné prvky, ktoré môžete vidieť na fotografiách v sekcii GALÉRIA, sú z našej ponuky: - dekoračný piesok v zlatej, striebornej, červenej farbe - dekoračné kamienky v množstve farebných vyhotovení, umelé farebné diamanty - rôzne sviečky, umelé kvety, organza, korálky, kvetinové venčeky, umelé ozdobné svadobné vtáčiky, ozdobné konáre

 • Kvetinové dekorácie interiérov, exterierová údržba zelene, zavlažovanie

  Kvetinové dekorácie interiérov, exterierová údržba zelene, zavlažovanie

  - Údržba záhrad pred začiatkom vegetačného obdobia - Zazimovanie záhrad - Nová predajňa rezaných a črepníkových kvetov OC CUBICON - sieť kvetinárstiev - kvetinové dekorácie interiérov. - tvorba a údržba záhrad na klúč. - poradenská služba našim záhradným architektom - údržba zelene. - orez stromov, bežný aj havarijný. - údržba verejnej zelene - údržba záhradnej techniky - Preprava chladiarenskými vozidlami. - Nissan Cabstar - skrinovy, izoterma r.v. 2008, predaj - Mitshubisi Canter - skrinovy, chladenie Carier r.v. 2008 predaj - prenájom vysokozdvižnej plošiny MP 13 / II - zdravotný rez stromov- závlahové systemy - Thuja occ...

 • Luxuxsné dekoracie-Maľby

  Luxuxsné dekoracie-Maľby

  Vykonávam maľby a nátery, Luxusné dekorácie interiéru a všetky maliarské techniky od firmy Candis, Rival, Texturline, Zolpan, Benjamin Moore a iné. Všetky práce sú prevedené na vysoko profesionálnej úrovni. Všetky dekorácie môžu byť použité v rodinných domoch, hoteloch, reštauráciach, obchodoch, nákupných centrách a iných reprezentačných miestnostiach a budovách. Všetky dekorácie sú vysokoodolné voči vode, oteru, zašpineniu a inému mechanickému poškodeniu. Každá dekorácia je originálna svojím vzorom a štuktúrou. Nechajte sa prekvapiť a ozvite sa prosím. Ďakujem.

 • Dekorácie stien, maľby, nátery

  Dekorácie stien, maľby, nátery

  Vykonávam Dekorácie stien Maľby a nátery, špeciálne povrchové úpravy rôzne maliarske techniky, široka škála odtienov. Nátery drevo - zrubovych domov, inštalacia okrasných prvkov a líšt a iné dokončovacie práce. Všetko s vysokou kvalitou a zodpovednosťou, dlhoročná prax v zahraniči. Použivam najkvalitnejšie ekologické farby a náterové farby, laky a ine prípravky s dlhoročnou zárukou garantovanú od výrobcu. Dúfam že Vás moja ponuka zaujala. Tešim sa na spoluprácu. Ďakujem.

 • Tovar na dekorácie

  Tovar na dekorácie

  - Materiál na výzdobu - Dekorácia miestností - Dekorácia na stôl - Dekoračné vázy, svietniky - Návleky na fľaše - Tortové dekorácie - SPŽ na auto - Vankúšiky na obrúčky - Stuhy - Vystreľovacie konfety - Balóny šťastia - Figuríny, torzá - Balóny latexové - Kostými

 • Ekologické dekorácie - EkoDeko

  Ekologické dekorácie - EkoDeko

  Pod značkou Ekodeko vyrábame dekoračný bytový textil tým najšetrnejším spôsobom: recykláciou odpadových textílií. Tie sú samozrejme špičkovej kvality - jedná sa o 100% bavlnu, ktorá takto dostáva ešte jednu šancu obohatiť vaše bývanie. Zatiaľ máme v ponuke patchwork, ručne tkané koberce či skladacie nákupné tašky.

 • Dekorácie k zimným záhradám

  Dekorácie z umelého kameňa vhodné ku krbom, grilom, bazénom, ale aj do kúpeľní. Je možné ich použiť v exteriéroch aj interiéroch.

 • Samolepky, Dekorácie

  Samolepky, Dekorácie

  - Čínske znaky - vojsko - Hudobné nástroje - Erby, Vlajky, Šipky,Orámovania - Šport - Rastliny - Abeceda - Rozprávky - Vesmír, hviezdy - Stavby, náradie, domy - Doprava - Ludia, Portréty - Zvierata

 • Dekorácie a doplnky

  Ozdoby, dekorácie do bytu, obrazy a doplnky. Hľadáte niečo, čím by ste doplnili váš interiér? Inšpirujte sa v našom E-shope a zaobstarajte si dekoráciu do detskej izby či na stenu. Vo fotogalérii objavíte množstvo dobrých nápadov, ktoré sa vám môžu hodiť pri zariaďovaní vášho domova.

 • Darčeky, dekorácie a suveníry

  - Suveníry

 • Handmade dekorácie

  - vrecúška - vajíčka - rôzne

 • Dekorácie valentínske a veľkonočné

  Dekorácie valentínske a veľkonočné

  Výroba dekorácii na sviatky.

 • Popísateľné dekorácie

  Nechajte svoje ratolesti popísať svoje steny bez ujmy. Vaše ratolesti tak môžu mať tabuľu priamo na stene. S popísateľnými nálepkami na stenu máte možnosť zvoliť nálepky popísateľné kriedou (v čiernom prevedení) alebo fixkou (biele a transparentné prevedenie). Dekorácie sú umývateľné!

 • Dekorácie

  Dekorácie

  - Dekoračné gule - Sukulenty - Na stenu

 • Dekorácie okien

  Šijeme: - závesy - záclony - japonské steny - rímske rolety, zhrňovacie rolety Látky s ktorými pracujeme pochádzajú prevažne od českých výrobcov s dlhoročnou praxou vo výrobe bavlnených, zmesových a žakarových tkanín. Ale aj látky pochádzajúce z Holandska, Rakúska a Nemecka. Kolekcie tkanín sú od moderných a klasických až po historické (baroko, renesancia, rokoko,...) v rôznych vzoroch a farbách, vhodné pre historické objekty, exkluzívne hotely a iné inštitúcie.

 • Interiérové dekorácie

  V súčasnej dobe, čoraz viac kladieme dôraz na vzhľad a detail interiéru. Možnosti, ktoré prináša trh, sú rozmanité a preto je veľmi ťažké sledovať trendy a nové produkty v oblasti interiérových dekorácií. V našej predajni vám ponúkame služby interiérového štúdia, ktoré vám na profesionálnej úrovni pomôže zútulniť váš obytný priestor. Ponúkajú návrh, výrobu a montáž textilných dekorácií do bytov, rodinných domov, kancelárskych priestorov, reštaurácií a hotelov. Na našej predajni máme v ponuke záclony, závesy, dekoračné látky a iný doplnkový sortiment.

 • Interiérové dekorácie

  V súčasnej dobe, čoraz viac kladieme dôraz na vzhľad a detail interiéru. Možnosti, ktoré prináša trh, sú rozmanité a preto je veľmi ťažké sledovať trendy a nové produkty v oblasti interiérových dekorácií. V našej predajni vám ponúkame služby interiérového štúdia, ktoré vám na profesionálnej úrovni pomôže zútulniť váš obytný priestor. Ponúkajú návrh, výrobu a montáž textilných dekorácií do bytov, rodinných domov, kancelárskych priestorov, reštaurácií a hotelov. Na našej predajni máme v ponuke záclony, závesy, dekoračné látky a iný doplnkový sortiment.

 • Dekorácie a doplnky do kanc.

  Dekorácie a doplnky do kanc.

  - Vázy - Črepníky - Sviečky - Nástenné HODINY - Stolové a stojanové LAMPY

 • Dekorácie na auto-moto a športové výbavy

  Chceš polepšiť svoje auto alebo máš nudnú prilbu? Máš jednofarebné korčule alebo chceš novú grafiku na svoj snowboard, skateboard ? My zrealizujeme tvoje predstavy, vytlačíme ti želanú grafiku a nalepíme na tvoje auto, alebo motocykel!

 • Detský nábytok a dekorácie

  Detský nábytok a dekorácie

  - Dekorácia malá Donaldka - Dekorácia malá Minnie - Dekorácia malá Snehulienka - Dekorácia veľká Macko Pooh - Dekorácie Lúčka - a iné

Ponúkate služby osobného trénera?

Ponúkate služby osobného trénera?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Dekorácie 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.