Ručná sprcha AMBRA chróm

- RS 8 chrómované prevedenie


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • UNIMACH ručná ohýbačka

  UNIMACH ručná ohýbačka

  Ručná ohýbačka s protivážením , uhlovým dorazom (pre opakovaný ohyb) a CE certifikátom. Niektoré prislušenstvo: torzné tyče na vrchný a spodný baran pre presné ohýbanie na celú dĺžku, jednoducho nastaviteľný horný baran na hrúbku plechu, baran s protivážením pre jednoduchú obsluhu, nastaviteľný kivný baran pre radiusové ohyby, segmentové nástroje.

 • Strečová obalovacia, transparentná ručná Fólia š 50 cm / 300 , 23 mikron / 2,5 kg

  Strečová obalovacia, transparentná ručná Fólia š 50 cm / 300 , 23 mikron / 2,5 kg

  Ponuka: Strečové prieťažne obaľovacie folie š 50 cm/300 m cena 5,85 € s DPH /ks podľa odberového množstva. v kartone je 6 ks. V ponuke máme aj čiernu strečovú fóliu 21 mikrón hr.šírka 50 cm/300 m cena od 6,00 € s DPH/rolka. V ponuke máme aj bledo modrá strečová fóliu 23 mikron.hr.šírka 50 cm/300 m cena 6,65 € s DPH/rolka. Potravinárske fólie 30 cm /300 m, cena 3,90 €/ks s DPH, 45/300 m, cena od 4,90 €/ks podľa odberového množstva v kartóne sú 4 ks. Mikroténové Fólie plachty 4 x 5 m, 6 x 12 m od 0,70 € s DPH / ks LDPE plachty 4 x 5 m od 1,50 € s DPH Obrusy PE s potlačou 110 x 120 aj kruhové na stôl od 2,80 € s DPH / ks Lepi...

 • Lepiaci strojček, Ručná páskovačka šírka 5 cm na lepenie kartónv, balíkov.

  Lepiaci strojček, Ručná páskovačka šírka 5 cm na lepenie kartónv, balíkov.

  V ponuke máme ručný strojček, páskovač K 20 pre lepiaceu pásku, na lepenie kartónov, balíkov cena 9,95 € s DPH. Páskovač je praktická pomôcka, pomôže Vám ľahko zalepiť lepiacou páskou kartóny. Do páskovačky môžete použiť lepiacu pásku o šírke 5 cm x dl. 66 m. Ceny sa dajú upraviť podľa odberového množstva. Nájdete nás na internetovom obchode, alebo objednať telefonicky. Využite náš nový e shop na novej web stránke. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Drevený domček - ručná práca - TYP 1

  Drevený domček - ručná práca - TYP 1

  • drevený domček - ručná práca (hand made) • rozmer: 320 x 260 x 250 mm (d x š x v) • možnosť výroby domčeka podľa vašej fotografie • možnosť pridania nápisu (tabuľky s názvom)

 • Stretch fólia ručná, strojná, granáty

  Stretch fólia ručná, strojná, granáty

  V našej ponuke sa nachádzajú ručné a strojové stretch fólie: - Stretch fólia 2,0/23my - Stretch fólia strojná 17,2/23my/35my - Stretch fólia čierna 2,4/23my

 • Ručná výroba nápojov, sirupov z extraktom z konope ( Canabis sativa L.)

  Výrobca ručne vyrábaných alkoholických aj nealkoholických nápojov, sirupov ponúka limitované množstvá svojich produktov so zameraním na bary, kaviarne, reštaurácie, festivaly a pod.

 • Stretch fólia ručná

  - lepšiu stabilitu výrobkov alebo obalov, ktoré tvoria nákladovú jednotku - efektívnejšia manipulácia a skladovanie jednotkových nákladov - určitý stupeň ochrany proti prachu a vlhkosti - určitý stupeň odolnosti proti bezpečnostným opatreniam - čiastočná odolnosti voči rozkrádaniu

 • Ohýbačka plechu ručná XK 2000/2 A

  Ohýbačka plechu ručná XK 2000/2 A

  rok výroby 1998 Unicorn Tornaľa, 2000x2 mm stav výborný, vynikajúce ohyby, možnosť odskúšania, bola používaná veľmi málo na ohýbanie hliníkového plechu do 2 mm a pozinkovaného 0,6 mm. Hrubšie plechy majiteľ na nej nerobil, využitie bolo podľa zákazok cena bez DPH 2060,-Eur dokumentácia. Súčasťou ohýbačky je aj zadný naskrutkovateľný T profil

 • Ručná výroba šperkov

  Prevažne sa zaoberám ručnou výrobou šperkov zo zlata (žlté, biele, červené a ich kombinácie) a striebra, gravírovaním, prípadne osádzaním tzv. „fasovaním“ drahých alebo syntetických kameňov a perál.

 • Ručná výroba sudov

  Debnárstvo v Pukanci súviselo s tunajším baníctvom a vinohradníctvom, hoci debnárske nádoby sa v minulosti používali na množstvo ďalších účelov. Používali sa na nosenie a uskladňovanie vody, kapusty, mäsa, pranie a umývanie.

 • Ohýbačka plechu ručná 2000x2 mm

  Ohýbačka plechu ručná 2000x2 mm

  cena bez DPH 2600,-Eur, prípadne dohoda

 • Horizontálna ručná rezačka bublinkovej fólie

  Horizontálna ručná rezačka bublinkovej fólie

  - slúži na rezanie roliek bublinkovej fólie v rôznych návinoch - ľahké zhotovenie prírezov rôznych rozmerov, pri ktorých je zaručený hladký okraj v obidvoch smeroch - vhodná na rezanie roliek s návinom do 150 m a šírky do 150 cm - rezanie plastov, papiera, lepenky - rezanie v oboch smeroch pohybu rezacieho noža - ostrie rezacieho noža je ľahko vymeniteľné - tri typy nožov na rôzne druhy rezaného materiálu Jednoduchá a stabilná konštrukcia zabezpečená brzdiacimi kolieskami umožňuje ľahkú manipuláciu a umiestnenie rezačky na najvhodnejšom mieste vo výrobnom procese.

 • Ručná ohýbačka plechu

  Ručná ohýbačka plechu

  Ručná ohýbačka plechu slúži na ručné ohýbanie plechov pod ostrým uhlom, prípadne rôznym rádiusom ohybu. Masívna liatinová konštrukcia zaručuje vysokú pevnosť stroja a ohybu. Na opakované ohýbanie rovnakej šírky a uhla ohybov je ohýbačka vybavená dorazom. Nastavenie zdvihu hornej čeluste je zabezpečené ručným kolesom cez kužeľový prevod. Výkyvne zavesená ohýbacia čelusť je vyvážená protizávažím.

 • Páková rezačka Ideal 1038 + ručná rezačka KW trio 3804 ZDARMA

  Páková rezačka Ideal 1038 + ručná rezačka KW trio 3804 ZDARMA

  Precízne pákové rezačky kompletne vybavené predným, zadným i bočným dorazom.Zariadenie pre tenký rez umožňuje najtenší rez od 1 – 10 mm. Pomocou ručného ovládača možno nastaviť požadovanú mieru na milimeter presne.Rezačky sú vybavené automatickou ochranou noža ktorá se zdvíha a klesá s pohybom nože . Vlastnosti produktu dĺžka rezu (mm) : 385 výška rezu (listov70g/m2) : 50 rozmer stolu (mm) : 356 x 403 maximálny formát : A4 prítlak : ručný váha (kg) : 9 Cena: 238,- € bez DPH možnosť dokúpiť podložku na rezanie A3 len za 6,-€ bez DPH. V ponuke je aj podložka A2 za 12,-€ bez DPH alebo A4 za 5,- € bez DPH...

 • PL 13-16 - ručná páskovačka

  PL 13-16 - ručná páskovačka

  Jednoduché, ale spoľahlivé zariadenie slúžiace k ručnému páskovaniu polypropylénovou páskou väčších predmetov alebo tovaru v menšom počte ako sú volne zložené výrobky, tovar na paletách… Pre polypropylénovú pásku šírky 12, 15 alebo 16 mm. Pevnosť spoja je max. 900 N až 1300 N. Spoj je realizovaný oceľovou sponou.

 • Ručná stretch fólia

  - univerzálny obalový materiál nevyžaduje sa zvláštne zariadenia pri práci. Môžete použiť ručný držiak na odmotávanie fólie. Použitie držiaka urýchli proces balenia a ušetrí čas. Špecifikácia produktu sa môže líšiť v závislosti na vašich potrebách. Technické špecifikácie tohto produktu sa dajú upraviť podľa potrieb klienta. Váha sa pohybuje medzi 1 kg až 3 kg pri šírke fólie 500 mm.

 • Ručná pilka

  Skvelý a najmä praktický pomocník do prírody, ktorý si poradí aj s hrubšími konármi. Použiť sa dá aj vo dvojici, určený je hlavne na použitie pre jedného.

 • LED HS 05 Ručná sprchová hlavica s osvetlením

  LED ručná sprcha s osvetlením Rozmery: 21,7x4x9,7 cm Sprchová hlavica s LED diódami vytvára pri sprchovaní pôsobivé svetelné efekty Výnimočnosť spočíva v zariadení umiestnenom vo vnútri hlavice, ktoré dokáže meniť farby Zariadenie funguje zároveň ako zdroj energie pre LED diódy, a teda nie je potrebné meniť v hlavici batérie Farby sa menia v závislosti na teplote vody: Do 32 °C modrá farba 32-41°C zelená farba Nad 41°C červená farba

 • Ohýbačka plechu ručná 2000/2

  Ohýbačka plechu ručná 2000/2

  Strojárne Piesok uskladnená

 • Ručná fréza

  Ručná fréza

  Základné technické parametre: 1) motor Briggs & Stratton 161 ccm, 9,5 Nm 2) šírka rezu 344 mm. 4 rezacie nože 3) Rozmery: výška: 101 cm dĺžka: 130 cm šírka: 50 cm 4) Hmotnosť: 45 kg 5) Hĺbka rezu od 0 do 10 mm.

 • Ručná Stretch fólia

  Je používaná na obaľovanie tovaru, ktorý je obalením zoskupený a chránený. Vďaka svojim vlastnostiam má stretch fólia využitie v takmer každom priemyselnom odvetví.

 • Ručná kartónovačka - KTB19H

  Ručná kartónovačka - KTB19H

  Profesionálna univerzálna kovová kartónovačka pre sponky typ B od 16 do 19 mm.

 • Ručná sprcha 1-polohová

  - Anticalc

 • Ručná Stretch fólia

  Streč fólie na obaľovanie tovaru, ktorý je obalením zoskupený a chránený. Vďaka svojim vlastnostiam má stretch fólia využitie v takmer každom priemyselnom odvetví. Váha dutiniek je štandardne 680 g, pri metrových fóliach je to 240 g. Na objednávku vieme váhu dutinky prispôsobiť požiadavkám klieta. Pre našich stálych klientov používame aj dutinky s nižšími / vyššími váhami. Pre zefektívnenie Vášho nákupu vieme rolky dodať aj bez kartónu vo výhodnejšej cene.

 • Nová Ohýbačka plechu ručná s nožnicou 2040/1

  Nová Ohýbačka plechu ručná s nožnicou 2040/1

  Továrenská výroba Slovensko 2010 dá sa ohýbať a strihať do hrúbky 1 mm, dĺžka 2040 mm cena 2370,-Eur (nákup od neplátcu DPH) Poznámka: v ponuke sú aj dlhšie ohýbačky: - 2540 mm, cena 2593,Eur - 3040 mm, cena 2925,-Eur podľa objednávky máme aj hrubšie plechy do 2 mm a tie sú 2x drahšie Možnosť dovozu Niektoré sú na sklade k odberu ihneď, niektoré sú k dodaniu do 3 dní.

 • Ručná, elektrická, akumulátorová manipulačná technika

  Ručná, elektrická, akumulátorová manipulačná technika

  - Transportné kolesá - Pneumatiky a nosné lyžiny - Ručná manipulačná technika - Žeriavové vozíky - Viazacia technika (gurtne) - Paletovacie vozíky - Vysokozdvižné vozíky s ručným pojazdom - Vysokozdvižné plošiny - Nízkozdvižné a vozíky s batériovým zdvihom a pojazdom - Vysokozdvižné vozíky s batériovým zdvihom a pojazdom

 • Mantech ručná ohýbačka

  Mantech ručná ohýbačka

  Ručná ohýbačka s protivážením, uhlovým dorazom (pre opakovaný ohyb) a CE certifikátom. Niektoré prislušenstvo: torzné tyče na vrchný a spodný baran pre presné ohýbanie na celú dĺžku, jednoducho nastaviteľný horný baran na hrúbku plechu, baran s protivážením pre jednoduchú obsluhu, nastaviteľný kivný baran pre radiusové ohyby, segmentové nástroje.

 • Elektrické ručná náradie

  Elektrické ručná náradie

  Nove nepouživané ručne náradie zabalene 2. ročna záruka pre každého majstra, či do domácnosti. akku sktrutkovač /uťahovačka/ DS 12 DM HITACHI, vrtacie a kombinovane kladivo DH 24 PM HITACHI, uhlova bruska G 12 SS HITACHI, kotucova pila EPK 16 D NAREX blizsie info mail.

 • Horizontálna ručná rezačka bublinkovej fólie

  Horizontálna ručná rezačka bublinkovej fólie

  - slúži na rezanie rolí bublinkovej fólie o rôznych návinoch, - ľahké zhotovenie prírezov rôznych rozmerov, u ktorých je zaručený hladký okraj v oboch smeroch, - vhodná na rezanie rolí s návinom do 150m a šírkou do 150 cm, - rezanie plastov, papiera, lepenky, - rezanie v oboch smeroch pohybu rezacieho noža, - ostrie rezacieho noža je ľahko vymeniteľné, - tri typy nožov pre rôzne druhy rezaného materiálu. Jednoduchá a stabilná konštrukcia zabezpečená brzdenými kolečkami umožňuje ľahkú manipuláciu a umiestnenie rezačky na najvhodnejšom mieste vo výrobnom procese.

 • Ručná pásová píla Pulldown 160.120 G

  Ručná pásová píla Pulldown 160.120 G

  Ručná pásová píla Pulldown 160.120 G je najmenším strojom v našej ponuke. Je vhodná pre drobnejšie rezacie práce v zámočníckych dielňach ako náhrada za bežne používané rozbrusovacie píly. Vďaka svojej prenosnosti je stroj ideálnym pomocníkom pre zámočníkov pracujúcich na stavbách. Píla má výkonný dvojrychlostný motor, rýchloupínací sverák a natáčanie ramena až do 60°. Technická data Nejmenší řezaný průměr ?5 mm Délka nejkratšího zbytku 20 mm Ložná výška materiálu 90 mm Rozměry pilového pásu (D × V × Š) 1620 × 13 × 0,65 mm Výkon pohonu pilového pásu 250 / 370 W Rychlost pilového pásu 35 / 70 m·min-1 Celk...

 • Ručná rezačka s desaťhranným nožom a 4 valcovou pätkou-606 SL

  Ručná rezačka s desaťhranným nožom a 4 valcovou pätkou-606 SL

  Štýlová a vizuálne elegantná rezačka 606 SL je najpopulárnejšou z elektrických rezačiek. Okrem textilného a odevného priemyslu sa používa aj v iných odvetviach, kde je potrebné rezať ťažké a pevné materiály čisto a efektívne. Oblasť aplikácie siaha od kožiarenského priemyslu cez automobilový až po spracovanie materiálov zo sklených vlákien, oceľovej vlny, kožušín, plsti, apod. * Rezná výška: cca. 30-40 mm * Desaťuholníkový nôž: HSS 100 mm priemer * Univerzálny motor: 120 Watt, 18.000 ot/min. * Napätie: 230 V

 • Ručná rezačka s desaťhranným nožom s malou pätkou - 602 SL

  Ručná rezačka s desaťhranným nožom s malou pätkou - 602 SL

  Táto extrémne výkonná a jednoducho ovládateľná rezačka 602 SL s automatickým spínacím mechanizmom a turbínovým vzduchovým chladením váži necelých 600 gramov. Je obzvlášť vhodná pre textilný a odevný priemysel, pre vyrezávanie malých častí. Umožňuje jednoduché rezanie kriviek ako aj priamych hrán s presnosťou na milimetre. Osvedčila sa aj v priemysle na výrobu hračiek, oblečenia pre bábiky... * Rezná výška: niekoľko vrstiev materiálu * Desaťuholníkový nôž: HSS 50 mm priemer * Univerzálny motor: 60 Watt, 11.000 ot./min. * Napätie: 230 V

 • Ručná práca - Papierové dekorácie

  Ručná práca - Papierové dekorácie

  Ponúkam možnosť zákazkovej výroby rôznych dekorácií z papiera. Jedná sa výlučne o ručnú prácu. Cieľom tohto projektu je propagácia a šírenie informácií ľudového remesla na Slovensku. Podporujme a udržujme tradičné remeslo na Slovensku, nech každý vie o tom: Čo je kvalitný Slovenský výrobok.

 • Ručná manipulačná technika

  Ručná manipulačná technika

  Ponúkame: - reťazové zdviháky - lanové zdviháky - pákové zdviháky - pätkové zdviháky - pojazdné ručné kladkostroje - reťazové závesné kladkostroje - jednonosníkové podvesné mačky - napináky Ručné zdvihové mechanizmy sa vyznačujú veľmi priaznivým pomerom hmotnosti a výkonu. Pri nízkych vstupných investičných nákladoch získate spoľahlivé riešenie jednoduchej manipulácie.

 • Stretch-fólia ručná

  Stretch-fólia ručná

  Rozmery: - 500 mm / 0,017 mm - 500 mm / 0,020 mm - 500 mm / 0,023 mm Farba: Transparentná Balenie: Rolka 2,1kg, 2,2 kg, 2,4 kg, 2,5 kg, 2,6 kg na papierovej cievke o priemere 50 mm, 6 rolí v kartóne. Ručné aj strojové stretch-fólie sa používajú hlavne na balenie a fixovanie tovarov, umiestnených na palete i mimo palety. Chránia tovar proti rozsypu počas prepravy a mechanickému poškodeniu. Fólia je ekologicky nezávadná a plne recyklovateľná.

 • Ručná murárska omietačka

  Ručná murárska omietačka

  Ručná murárska omietačka - je mechanický strojček, ktorý sa používa hlavne v stavebníctve na fasády a omietky. Má veľmi dobrú ovládateľnosť, čo vedie k zníženiu fyzickej námahy pri omietaní. Používa sa tiež v záhradkárstve na postrek plodín a ovocných stromov.

 • Jadrová ručná vŕtačka Husqvarna DM 230

  Jadrová ručná vŕtačka Husqvarna DM 230

  Husqvarna DM 230 je nová, ručná jadrová vŕtačka pre ručné jadrové vŕtanie do ? 80 mm s výkonom 1850 W. Vŕtačku Husqvarna DM 230 je možné namontovať na stojany Husqvarna pre vŕtanie pod uhlom a vŕtanie otvorov do 150 mm. Je použiteľná pre vŕtanie širokého radu materiálov vrátane armovaného betónu, tehál a ďalšieho stavebného materiálu. Je vhodná pre ventilácie a kanalizácie, prestupy, elektrické zásuvky a telekomunikačné káble. Hmotnosť jadrovej vŕtačky DM 230 je 7 kg. Maximálny priemer vrtáka pri ručnom vŕtaní je 75 mm a maximálny priemer vrtáka pri vŕtaní v stojane je 150 mm.

 • Stretch fólia - ručná

  Stretch fólia - ručná

  Ručná stretch fólia je svojou váhou prispôsobená na jednoduché manuálne použitie, ktoré umožňuje spoľahlivo fixovať tovar na palete ako aj iné predmety rozmanitých tvarov. - šírka: 500mm; - návin: 2,2kg; 2,4kg; 2,6 kg, prípadne podľa objednávky - hrúbka: 17my; 20my; 23my Vykupujeme dutinky zo stretch fólie

 • Vzduchotlaková húkačka ručná

  - 400 Hz 116dB/2 m/

 • Jednovrstvová omietka strojová a ručná ľahčená

  Ľahčená jednovrstvová omietka s tepelno-izolačnými vlastnosťami. Pre všetky typy stavebných materiálov - vytváranie podkladov pod fasádne nátery a ušľachtilé omietky alebo keramické obklady. Vhodná pre široké rozpätie hrúbok aplikovaných v jednej vrstve (5-50 mm). Ideálna na omietanie muriva z pórobetónových tvárnic, ľahčených a tepelno-izolačných stavebných konštrukcií (predovšetkým typu THERM). Bez dodatočnej povrchovej úpravy štukovou omietkou. Vo vonkajšom prostredí potrebné vykonať hydrofóbnu povrchovú úpravu (fasádna farba, ušľachtilá omietka). Zvyšuje tepelný odpor konštrukcie, je priepustná pre vodnú paru.

 • Ručná kocka Schleiffix

  Čistí, leští a matuje najrôznejšie materiály ako kov, drevo, farby, plastické hmoty, gumu a papier. Okrem použitia v priemyselnej výrobe sa hodí tiež pre prácu v domácnosti a k starostlivosti o auto, napr. tiež k čišteniu spodných plôch žehličiek, hran lyží a pod. Účinok brusív Schleiffix sa ešte zosíli pridaním vody, mydla, petroleja alebo pasty. Výrobky v štyroch rôznych veľkostiach zrna umožňujú optimálne opracovanie nejrôznejších povrchov.

 • Ručná prieťažná polyetylénová fólia

  - minikotúč transparentný

 • Stretch fólia ručná

  Použitie ručnej stretch fólie je najjednoduchšie a najlacnejšie riešenie na zabalenie, alebo fixovanie akéhokoľvek tovaru na palete. Stretch fólia funguje tak, že predpätá fólia sa ovinie okolo materiálu na palete a jednotlivé predmety už nemajú možnosť z palety skĺznuť.

 • Ručná manipulačná technika

  Ručné zdvihové mechanizmy BRANO sa vyznačujú veľmi priaznivým pomerom hmotnosti a výkonu. Pri nízkych vstupných investičných nákladoch získate spoľahlivé riešenie jednoduchej manipulácie. V našej ponuke nájdete: - reťazové zdviháky - lanové zdviháky - pákové zdviháky - pätkové zdviháky - pojazdné ručné kladkostroje - reťazové závesné kladkostroje - jednonosníkové podvesné mačky - napináky

 • Zakružovačka plechu ručná klampiarska 2000/0,6

  Zakružovačka plechu ručná klampiarska 2000/0,6

  plne funkčná, možno odskúšať,priemer valcov 60 mm, EXW Prievidza, cena dohodou

 • Zakružovačka plechu ručná 1000/2

  Zakružovačka plechu ručná 1000/2

  plne funkčná, bez závad, možno odskúšať, priemer valcov 65 mm, pri záujme možnosť obhliadky v Prievidzi, cena na vyžiadanie - dohoda. Nakládka dohodou - nie je zabezpečená, prázdna hala.

 • Zakružovačka plechu ručná XZ 2000/1

  Zakružovačka plechu ručná XZ 2000/1

  rok výroby 2006, málo používaná ako nová, zakúpená v 11/06, najmenší priemer je cca 12 cm, možnosť obhliadky v Bernolákove.

 • Ručná výroba z kože

  Produkty našej firmy sú vyrábané z prírodných koží. Jedinečnosť im dodáva ručné vypracovanie, osobná zodpovednosť majstra a použitie zväčša hovädzích vrchových aj štiepaných usní. Pevnosť a hrúbka použitého materiálu zaručuje stabilný tvar a dlhú životnosť našich výrobkov. Hlavným cielom našej firmy je maximálne uspokojiť zákazníka a v rámci našich technických možností, vyhovieť jeho požiadavkám a prianiam. Prezentované výrobky sú len časťou základnej ponuky. Jednotlivé modely je možné akokoľvek variovať a prispôsobovať ( rozmery, farba, doplnky a iné). Naša firma taktiež ponúka zhotovenie výrobku podla Vášho vlastného n...

 • Ručná pumpa na plnenie solárneho okruhu

  Ručná pumpa na plnenie solárneho okruhu

  Je vhodná na: - naplnenie malého systému - zvýšenie tlaku - znovunaplnenie

 • Ručná výroba pozvánok a svadobných oznámení

  - vianočná ponuka - veľkonočná ponuka - darčekové krabice

Predávate farby, laky, tmely?

Predávate farby, laky, tmely?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.




X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkom



Pre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.



X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555



Rýchla navigácia:



Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Ručná sprcha AMBRA chróm 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.