MPS 320 Maxilla

MPS 320 Maxilla

Matador pripravil pre majiteľov ľahkých nákladných automobilov novú pneumatiku určenú predovšetkým na letné a prechodné obdobie. V nížinatých oblastiach i na celosezónne použitie. MPS 320 Maxilla je vhodná na diaľničnú i regionálnu prepravu. Pneumatika bola riešená s cieľom maximalizácie hospodárnosti prevádzky. Bude sa vyrábať v širokej škále 18 rozmerov v rýchlostných kategóriách „R“ – do 170 km/h a „T“ – do 190 km/h.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Montážne pracovisko MPS63

  Montážne pracovisko MPS63

  Názov výrobku: MPS63 Objednávacie označenie: MPS63 Rozmery[mm]: 700 x 2000 x 2250 Montážne pracovisko s dvomi skriňami na náradie. Cena odpovedá vyobrazenej zostave: Pracovný stôl S6 s doskou 2m Nosná konštrukcia H44 El. panel H15 Žiarovka H43 Skriňa na náradie Z107 (2ks) Držiak plastových zásobníkov H24 Plastové zásobníky D19 (5ks) Sada držiakov na náradie Dierovaný panel H121 Dierovaný panel H122

 • Odstredivé čerpadlá 3M PUMPS a GEMMECOTTI

  Odstredivé čerpadlá 3M PUMPS a GEMMECOTTI

  Odstredivé bezupchávkové čerpadlá s magnetickou spojkou od firiem 3M PUMPS a GEMMECOTTI tvoria hlavnú súčasť predaja čerpadiel firmy Envi Slovakia, s.r.o. Sú dodávané v mnohých modeloch vo výkonoch až do 400 m3/hod. Na výber sú materiálové vyhotovenia kov (nerez, Hastelloy, Monel atd.) a plastové modely (PP, PVDF, vodivý PVDF). Špeciálne čerpadlá pre vysoké teploty alebo naopak vyhrievané čerpadlá pre nízke teploty. Vybrané modely je možné dodať vo vyhotovení do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu – certifikát ES94/9 – ATEX 100 a.

 • Čerpadlá s excentrickým šnekovým rotorom Mono Pumps Limited

  Čerpadlá s excentrickým šnekovým rotorom Mono Pumps Limited

  - pre abrazívne a viskózne kvapaliny - až do 1.000 000 mpas - veľké množstvo materiálových zložení a konštrukčných rád čerpadiel - pružné napojenie rotora – odstránenie kĺbovej konštrukcie pre prenos momentu - pružný hriadeľ - nízke náklady na údržbu a eliminácia prestojov - priemyselné, potravinárske a farmaceutické vyhotovenia - šetrné čerpanie - nedochádza ku kontaminácii produktu - čerpadlá sú certifikované a spľňajú normu ATEX

 • MPS 125 Variant All Weather

  MPS 125 Variant All Weather

  Celoročná pneumatika vyznačujúca sa vynikajúcimi vlastnosťami na suchej, mokrej a zasneženej vozovke. Jej vlastnosti v zimny?ch podmienkach sú vďaka optimalizovanému tvaru dezénu porovnateľné so zimny?mi pneumatikami. Hlavnou prednosťou pneumatiky MPS 125 je ekonomickosť, univerzálnosť, vysoká životnosť a bezpečnosť bez potreby „prezúvania ” počas roka.

 • MPS 520 Nordicca Van M+S

  MPS 520 Nordicca Van M+S

  Plášť modernej koncepcie so smerovým typom dezénu, ktorý je špeciálne vyvinutý pre zimnú prevádzku ľahkých nákladných automobilov po cestách regionálneho i diaľničného charakteru. Garanciou vysokej spoľahlivosti a vynikajúceho záberu v zimných podmienkach je piktogram zimnému záberovému testu v zmysle ASTM F-1805 na bočnici plášťa.

 • Modulární pásové dopravníky MPS

  Modulární pásové dopravníky jsou určeny pro dopravu jak kusových předmětů, tak i sypkých a jiných materiálů. Modulární pásové dopravníky jsou odvozeny od pásových dopravníků tím, že pás klasického typu je zde nahrazen pásem složeným z plastových článků. Pásové dopravníky dodáváme z vysoce kvalitních plastických hmot v široké škále typů. Konstrukce dopravníků je z nerezové nebo práškově lakované oceli.

 • Hot-rolled sheet metal and strips with oval stumps

  Sheet metal and strips with relief are only supplied with oval stumps („tear-drop sheet metal and strips“). Hot-rolled strips with oval stumps in coils are produced and supplied according to technical delivery conditions. Strips and sheet metal with oval stumps in sheets are produced according to following dimensional standards: ČSN 42 5392:1990 – “Hot-rolled sheets of 10 and 11 steel grades with oval stumps.” DIN 59220:2000 – “Hot-rolled relief steel sheets – Dimensions, weight, tolerance.” TP NH – 222/02 – “Wide steel strips with oval stumps in coils – hot-rolled at the P-1500 Steckel rolling mill (manufacturing standards). The pattern of the strip and sh...

 • Sale hydraulic pumps motors (lic Sauer®)

  Sale hydraulic pumps motors (lic Sauer®)

  A hydrostatic transmissions consists of a hydraulic pump and motor, typically used as the main drive system on modern construction and many other industrial equipments. Axial piston variable displacement pumps are of swash plate construction with variable flow capability suitable for hydrostatic transmissions with closed loop circuit. The flow rate is proportional to the pump´s driven speed and displacement which in turn is determined by the swash plate angle. The latter is infinitely adjustable between zero and maximum displacement. Flow direction is reverted by tilting the swash plate to the opposite direction side of the neutral or zero displacement position. Axial piston fixed ...

 • Nobasil MPS

  Minerálnovláknitý materiál na báze čadičových vlákien vo forme dosiek štandardne balený po viacerých kusoch. Materiál je pre svoje tepelne technické, akusticko-izolačné a najmä protipožiarne vlastnosti predurčený na aplikáciu do vnútorných stien, na miesta, kde izolácia nebude namáhaná tlakom. Ďalej ho možno použiť do konštrukcií šikmých striech, stropov a podhľadov.

 • Modulárne svorkovnice CLIPLINE - MPS-IH WH

  - Strana: 327 - Váha: 490 g

 • NOBASIL MPS

  Minerálnovláknitý materiál na báze čadičových vlákien vo forme dosiek štandardne balený po viacerých kusoch.ô Materiál je pre svoje tepelne technické, akusticko-izolačné a najmä protipožiarne vlastnosti predurčený na aplikáciu do vnútorných stien, na miesta, kde izolácia nebude namáhaná tlakom. Ďalej ho možno použiť do konštrukcií šikmých striech, stropov a podhľadom.

 • MPS - dverné systémy

  Pneumatické prvky a příslušenství určené k ovládání a pohonu dveřních systémů prostředků hromadné přepravy osob – autobusů, trolejbusů, drážních vozidel. Vyvíjíme a vyrábíme nové pneumatické prvky dle požadavků zákazníků, dodáváme náhradní díly pro provozovatele a pro společnosti provádějící generální opravy. - zajišťujeme záruční a pozáruční servis

 • Stohovací zařízení na palety SMPS

  Stohovač palet slouží k bezobslužnému stohování palet a to jak prostého stohování, tak i zámkování palet do sebe. Obvykle se řadí za linku opracování palet, případně hned za sbíjecí stroj na palety. SMPS stohuje palety o rozměrech min. šířka od 600 mm do max. šířka 1000 mm a min. délka 700 mm do max. délka 1 500 mm.

 • UVB lamps for psoriasis treatment

  The equipment is designed to treat psoriasis, vitiligo, dermatitis etc. at home. The treatment of skin diseases with ultraviolet radiation consists of two completely different phases: skin clearing and maintaining its satisfactory state. The skin is cleared as a result of exposure of affected areas to UV radiation.

 • Chlapčenské boxerky SIMPSONS

  Chlapčenské boxerky SIMPSONS

  - dvojbalenie (farba tmavo modra a svetlo modra) - namiešané veľkosti: 5/6, 7/8, 9/10, 11/12 - paket 12 dvojbalení, cena je uvedená za 1 dvojbal.

 • Hempseeds (Cannabis)

  Hempseeds (Cannabis)

  Hempseeds contain all fatty- and aminoacids, necessary for support of human health. They are supplied for consumption in the raw state, for tea preparation, production of flour, hempseed milk, bakery products, oil, bird feed.

 • Podlahové profily - typ MPS1

  Podlahové profily - typ MPS1

  Materiál: Mosadz Charakteristika: profil priskrutkovaný k podkladu, sada obsahuje hmoždinky a upevňovacie skrutky.

 • Model MPS 300

  Technické dáta: - Napájacie napätie (VAC) 400 V 400 V 400 V - Frekvencia (Hz) 50/60 50/60 50/60 - Príkon (kVA) 15,1 10,3 13,6 - Istenie (A) 3xT20 3xT16 3xT20 - Zvárací prúd (A) 300 300 300 - Pracovný cyklus (%) 60 60 60 - Napätie naprázdno (V) 59 59 59 - Rozmery VxŠxD (mm) 300x425x591 - Váha (kg) 42 - Krytie IP 23

 • THE SIMPSONS šiltovka

  THE SIMPSONS šiltovka

  - Veľkosť: Dieťa 4-8 rokov - Farba: Ako na obrázku - Balenie: 6ks

 • STAMPS

  STAMPS

  Jedná se o nový reklamní sortiment značky S.T.A.M.P.S., jehož jsme výhradní distributor pro ČR a SK. Dané hodinky můžou být použity jako samolepka dárek a nebo hodinky s různými doplňky.

Ponúkate tapetovanie stien?

Ponúkate tapetovanie stien?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: MPS 320 Maxilla 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.