Terénne buginy - adrenalín v teréne

Terénne buginy - adrenalín v teréne

Ste fanúšikom jazdy v teréne? Pre firemné akcie môžete okrem štvorkoliek vyskúšať aj terénne buginy, ktoré patria k adrenalínovým motoristickým aktivitám.

Terénne buginy majú automatickú prevodovku, preto je jazda na nich jednoduchá podobne ako na štvorkolkách. Buginy sú dvojmiestne, majú výkonné motory s objemom 300 cm kubických.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Búracie, terénne a betonárske práce

  Búracie, terénne a betonárske práce

  V stavebnej oblasti poskytujeme komplexné služby aj v oblasti prípravy stavby Zemné a terénne práce – úprava záhrady okolo domu, úprava pozemkov, úprava svahovitého, nerovného terénu pozemkov a záhrad, zavážanie základov rodinných domov, rozhŕňanie štrku, hliny, zeminy na pozemku a iné. Demolačné a búracie práce – likvidácia objektov, stavieb, búranie domu, garáže... Realizujeme aj rôzne výkopy, zemné práce, demolácie v tesných priestoroch, ale aj pri náročnejšom teréne – mechanizmom alebo ručne. Podieľame sa aj pri realizovaní veľkých developerských projektov.

 • Terénne úpravy

  Terénne úpravy

  Vyrovnávanie a úprava pozemkov, pre prípravou stavby

 • Terénne úpravy

  Terénne úpravy

  Úpravy pozemkov

 • Kamenárske a terénne práce

  Kamenárske a terénne práce

  - tvorba kamenných spevnených plôch - tvorba kamenných múrov - drenáže a odvodnenie plôch - príprava terénu pre špeciálne účely - hrubé terénne práce

 • Terénne úpravy

  Terénne pomery na pozemku sa menia už vybudovaním domu, lebo plochu pod ním treba vždy vyrovnať, a to do jednej alebo viacerých úrovní. Založenie domu na svahovitom teréne si vyžiada vloženie rovnej plochy do svahu, čo znamená vybudovanie zárezu na jednej a násypu na druhej strane. Na rovinnom pozemku si môže nutnosť vyššieho osadenia vyžiadať vybratý typ domu. Jednopodlažná stavba s plochou alebo len mierne zošikmenou strechou vyžaduje vyššie osadenie oproti pôvodnému terénu a tým aj vytvorenie násypu a istú modeláciu alebo jemné terasovanie plochy.

 • Terénne práce

  Úpravy terénu lyžicou so šírkou 130cm, s možnosťou vytáčania lyžice do oboch strán.(úpravy parkov, záhrad, svahov).

 • Terénne kĺbové plošiny

  Určené pre náročné pracovné miesta, Snorkel A-séria ramenovoteleskopických plošín kombinuje vynikajúcu manévrovateľnosť, výkon a presnosť, poskytuje pracovné výšky až 27,7 m a nosnosť pre dve osoby plus nástroje.

 • Terénne nožnicové plošiny

  Terénne nožnicové plošiny sú v plnom rozsahu poháňané naftovými motormi od kompaktných plošín až po plošiny s dvojitým roztiahnutím koša. Plošiny Snorkel série S-RT poskytujú vynikajúci priestor v koši, nosnosť a vynikajúce terénne schopnosti. Všetky plošiny sú vybavené štvorkolesovým pohonom a na nerovnom teréne môžu zdolať sklony až 50%.

 • Služby - zemné práce a terénne úpravy so strojom UNC

  Služby - zemné práce a terénne úpravy so strojom UNC

  Našim zákazníkom ponúkame aj zemné a terénne úpravy s strojmi UNC.

 • Terénne úpravy

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti terénnych úrav podľa požiadaviek zákazníkov.

 • Pokládka zámkovej dlažby a trávnikov, terénne práce

  Pokládka zámkovej dlažby a trávnikov, terénne práce

  Prípravné práce pre stavbu - výkopové, zemné, demolačné, betonárske. Maliarske a natieračske práce. Čistiace a upratovacie práce. Pokládka zámkovej dlažby. Vývoz a odvoz sutinnoveho materiálu, Úprava stavebného terénu do pôvodného stavu. - výkopové, zemné práce - demolačné, búracie práce - stavebné práce - upratovacie služby, čistenie pivníc - pokladanie dlažby - sadenie, úprava trávnikov, terénov - drenažovanie - odvoz odpadu

 • Terénne a stavebné úpravy

  - záhradné úpravy záhrad

 • Snehové, terénne a špeciálne reťaze PEWAG

  Ponúkame snehové, terénne a špeciálne reťaze rakúskeho výrobcu PEWAG, ktorý má vyše 100-ročnú tradíciu.

 • Terénne vozíky MAST EXPLORER - diesel

  Terénne vozíky MAST EXPLORER - diesel

  H13D 2WD (MICRO RANGE)- novinka Nosnosť (kg): 1.300 Zdvih (mm): 2.400 Ťažisko bremena (mm): 500 H16D 2WD/4WD (MICRO RANGE)- novinka Nosnosť (kg): 1.600 Zdvih (mm): 2.400 Ťažisko bremena (mm): 500 H20DL 2WD/4WD Nosnosť (kg): 2.000 Zdvih (mm): 2.700 Ťažisko bremena (mm): 500 H25DA 2WD/4WD Nosnosť (kg): 2.500 Zdvih (mm): 3.300 Ťažisko bremena (mm): 500 H30DA 2WD/4WD Nosnosť (kg): 3.000 Zdvih (mm): 3.300 Ťažisko bremena (mm): 500 H35DA 2WD/4WD Nosnosť (kg): 3.500 Zdvih (mm): 3.300 Ťažisko bremena (mm): 500 H40DA 2WD/4WD Nosnosť (kg): 4.000 Zdvih (mm): 3.300 Ťažisko bremena (mm): 500 ...

 • Zemné, výkopové a búracie práce, terénne úpravy

  Zemné, výkopové a búracie práce, terénne úpravy

  Naša sesterská firma patrí medzi stabilné spoločnosti v sektore stavebníctva, služby poskytuje už od roku 1997 a na základe dlhoročných skúseností odborne a vo vysokej kvalite zabezpečí: zemné práce a výkopy, búracie práce, búracie práce vo výškach, terénne úpravy a realizáciu spevnených plôch vrátane hutnenia, odvoz zeminy, štrku a stavebnej sutiny na skládku, recykláciu (drvenie) betónovej sute, rezanie betónu a asfaltu, distribúcia betónových zmesí, uskladnenie výkopovej zeminy a drvenej sute na vlastnej skládke (cca 80 000 m3). Na realizáciu zákaziek používame predovšetkým vlastné mechanizmy, ale vieme pružne zabezpečiť realizáciu aj...

 • Terénne vozidlo Mitsubishi Pajero

  Terénne vozidlo Mitsubishi Pajero

  Terénne vozidlo Mitsubishi Pajero používame na vyslobodzovanie vozidiel s neprístupných miest. Kôli pohonu všetkých štyroch kolies a uzávierke diferenciálu má vysokú prechodnosť ťažkým terénom. Vozidlo sa používa aj na prepravu ľudí a ich vozidla na autoprapravníku, ak mali nejakú poruchu alebo nehodu a vozidlo nie je spôsobilé cestnej premávky.

 • Terénne úpravy

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti terénnych úprav.

 • Terénne úpravy

  - odvoz odpadovej sute - pokladanie laminátových a drevených podláh - zámkové dlažby - všetky druhy oplotenia - kamenné murivá

 • Prefabrikáty pre oporné konštrukcie a terénne úpravy:

  - oporné steny - grefy - cestné panely

 • Terénne úpravy

  Ponúkame Vám realizáciu vysievaných alebo predpestovaných kobercových trávnikov. Pri vysievaných trávnikoch Vám zaistíme optimálne zloženie trávnej zmesi pre Vašu záhradu a spôsob jej využitia. Nezakladáme len tzv. reprezentačné trávniky anglického typu, ale realizujeme i osiatie prírodných lúk, suchých stanovíšť, extrémne namáhaných plôch špeciálnymi zmesami osív. Pokiaľ nechcete na svoj trávnik čakať, položíme pre Vás predpestovaný trávny koberec, umožňujúci takmer okamžité využitie plochy. Môžete teda ráno odísť z domu bez okolitého trávnika a večer si už môžete ľahnúť do vlastného dokonalého trávnika. Zabezpečujeme tie...

 • Terénne úpravy

  Vyhotovujeme základy, ktoré majú za úlohu bezpečne preniesť stále aj príležitostné zaťaženie do základovej pôdy. Dbáme na to, aby boli základy navrhnuté spoľahlivo a zabezpečili stabilitu stavby. Zabezpečujeme úpravu svahovitého terénu ako výkopové práce, oporné múry a oplotenia. Riešenie vyhotovujeme pomocou prefabrikovaných oporných múrov. Svahy spevňujeme oceľovým oplotením. Realizujeme terénne úpravy okolo rodinného domu, pokládla dlažby aj s pod kladnými vrstvami.

 • Terénne úpravy

  Terénne úpravy

  Spoločnosť ponúka terénne úpravy.

 • Terénne úpravy

  Pri realizácii záhrady je niekedy potrebné upraviť tvar terénu za účelom dosiahnutia žiadaného efektu.

 • Terénne vozíky

  Terénne vozíky

  Spoločnosť KM LOGISTIC Vám ponúka terénne vozíky AUSA

 • Terénne štvorkolky

  Je vašim snom si zajazdiť na silných strojoch, kde vnímate silný adrenalín z veľkej rýchlosti? Ponúkame vám stabilitu štyroch kolies, ale aj rýchlosť motorky v jednom. Bezpečnosť je však prvoradá, preto najskôr musí každý účastník prejsť teoretickou výučbou a praktickou skúškou na tréningovom okruhu. Profesionálny inštruktor má celú jazdu neustále pod dohľadom a po zvážení vám doporučí jazdu na náročnejšom 4 kilometrovom okruhu. Ovládanie štvorkolky je úplne jednoduché, takže sa nemusíte ničoho obávať. Balíček ponúka: - jazdu na štvorkolke v rámci offroad areálu, kuklu do prilby, inštruktora.

 • Terénne úpravy a stavebná činnosť

  ESPE STAV, s.r.o. je stavebná spoločnosť s 4 ročnou históriou realizujúcou stavebné práce od drobných rekonštrukcií až po stavby rodinných domov na kľúč. Máme skúsenosti so stavbami pomocou rôznych technológii. Tiež vykonávame terénne úpravy a zemné práce strojom LOCUST 853, kt. je možné si aj prenajať. V obci Hraň, okr. Trebišov prevádzkujeme stavebniny.

Prenajímate kancelárske priestory?

Prenajímate kancelárske priestory?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Terénne buginy - adrenalín v teréne 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.