Predajné automaty na kusový tovar

Automaty sú vhodné pre predaj rôznych druhov cukroviniek, mliečnych výrobkov, nápojov a ďalšieho kusového tovaru.

Automat typu Office alebo Palma B je predurčený na predaj rôznych druhov chladených nápojov v rozličných baleniach. Typy automatov Brisa H a Palma H a Hz (resp. M a Mz) sú automaty na predaj kusového tovaru, prípadne kombinované v výdajom kusového tovaru a chladených nápojov. Líšia sa od seba v prevedeniach a niektorých detailoch.

Typy H (M) majú zaguľatené predné priehľadové sklo a preto pôsobia atraktívnejším dojmom, majú elektronické korekčné tlačidlo pre výdávanie mincí (pri Hz a Mz je mechanické), umoťňujú nastavenie 2 teplôt v automate (napr. v spodnej časti automatu, kde sú mliečne výrobky je teplota 3°C a v hornej so sušienkami 12°C), majú trojité čelné sklo (pri Hz a MZ je dvojité) apod.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Zalepovacie automaty

  Zalepovacie automaty

  V oblasti zalepovacích baliacich strojov je naša spoločnosť výhradným distribútorom výrobkov americkej firmy. V oblasti zalepovacích automatov a poloautomatov ponúka stroje novej generácie, ktoré sú svojou konštrukciou univerzálne, účinné a vysoko produktívne. Všetky typy zalepovacích automatov sú osadené lepiacou hlavou AccuGlide II, ktorá svojou krivkovou stopou zaisťuje, že i ľahké kartóny z vlnitej lepenky sú bezpečne a dokonale zalepené. Pre zalepovanie sa používa vysokovýkonná polypropylénová lepiaca páska SCOTCH 371 HP. Kontaktné lepidlo MOT-MELT je nanášané bez použitia riedidiel, nedochádza preto pri použití pásky ku kontaminácii ...

 • Páskovacie automaty

  Páskovacie automaty

  TP-100E Tento páskovací stroj pracuje s PP páskou 12 mm ktorej spojenie sa prevádza zvarom pomocou horúceho noža. Stroj je vhodný do prevádzok s početnosťou páskovania až 24 úväzkov/min a silou utiahnutia do 700 N. Obsluha stroja spočíva v prísune predmetov na stôl, ktorý je vybavený valčekmi. Spustenie úväzku je možné ručným tlačítkom alebo automaticky po umiestnení predmetu na pracovnú plochu. Minimálny rozmer páskovaného predmetu je 100 x 30 mm a maximálny 750 x 500 (š x v) mm. Prednosťami páskovacieho stroja je výhodný pomer cena / výkon, jednoduché ovládanie, robustná konštrukcia, dlhá životnosť a praktické riešenie, vysoká spoľahlivo...

 • Viazacie automaty

  Viazacie automaty

  Naša spoločnosť je výhradným distribútorom viazacích automatov japonskej firmy na Slovenskom trhu. Ponuka zahŕňa automaty a poloautomaty pre rôzne typy balenia a viazania rôznych rozmerov a druhov balených materiálov. Spoločnosť k automatom zabezpečuje polypropylénové a polyesterové viazacie pásky.

 • Sáčkovací automaty pro výrobu květinových sáčků

  Sáčkovací automaty pro výrobu květinových sáčků

  peciální příslušenství za příplatek PLS - vysekávačka kruhových otvorů - kontrolní jednotka úhlu natočení (EPC) - servo motor kontroler - forma pro svařování sáčků tvaru vinné láhve ALS - vysekávačka kruhových otvorů - kontrolní jednotka úhlu natočení (EPC) - dva fotoelektrické senzory a dvě servozařízení pro aplikaci potištěného materiálu (dolní & horní) - forma pro svařování sáčků tvaru vinné láhve Součástí dodávky je: - instalace a zaškolení - úprava elektroinstalace v souladu s národními předpisy včetně revize - mechanická opatření pro zamezení rizik včetně prohlášení o shodě CE - servis a záru...

 • Páskovacie poloautomaty

  Páskovacie poloautomaty

  SP-91 Vhodný do prevádzok, kde početnosť páskovaní nepresiahne 14 úväzkov/min a požadovaná sila utiahnutia je do 600 N. Sila utiahnutia pásky je plynule regulovateľná mechanicky pomocou matice. Dĺžka vysunutia pásky je plynule regulovateľná elektronicky z ovládacieho panela. Jednoduché nastavenie na šírku PP pásky 10 – 12 mm. SP-4E Vhodný do prevádzok, kde početnosť páskovania nepresiahne 14 úväzkov/min a požadovaná sila utiahnutia je 60 - 600 N. Sila utiahnutia a dĺžka vysunutia pásky je plynule regulovateľná elektronicky z ovládacieho panelu. Jednoduché nastavenie na šírku PP pásky 5,5 – 12 mm. Čelá odvíjača a nastaviteľné vodítko...

 • Vysokovýkonné frézovacie a sústružnícke automaty

  Vysokovýkonné frézovacie a sústružnícke automaty

  Špeciálne sústružnícke automaty od firmy HEMCO spĺňajú Vaše požiadavky pri výrobe atypických drevených výrobkov ako sú madlá, ozdobne tvarované zábradlie, garníže, drobné drevené predmety a pod.

 • Automaty na ovocné nápoje

  Automaty na ovocné nápoje

  Automaty na ovocné nápoje - džúsy jablkové, pomarančové

 • Orbitálne zváracie automaty

  Orbitálne zváracie automaty

  Orbitálne zváracie automaty, výrobky firmy Orbitalum Tools, Nemecko. Zváracie zdroje, uzatvorené zváracie hlavy, otvorené zváracie hlavy a ďaľšie príslušenstvá ako napr. brúska volfrámových elektród, prístroj pre meranie zbytkového kyslíka, prípravky pre riadenie formovacieho plynu atď.

 • Programovatelné šicí automaty

  Automatické šicí stroje pro šití vzorů a jednoduchých výšivek: s malou a středně velkou šicí plochou do rozměru 30x20cm s velkou šicí plochou do rozměru 60x40cm s extra velkou šicí plochou rozměru 100x60cm

 • Závlahové automaty(Automatická závlaha)

  Batériová ovládacia jednotka s pekným dizajnom, určená na závlahu každej veľkej aj malejdomácej záhrady. Ideálna pre kvapôčkovú aj postrekovú závlahu domácich záhrad, strešných záhrad, kvetinových záhonov a pod.

 • Páskovacie automaty

  Páskovacie automaty

  - Stroj je určený do prevádzky s vysokou rýchlosťou páskovania polypropylénovou páskou - Zvar je vytvorený taviacim nožom - Plynulá regulácia uťahovacej sily - Stroj je vybavený otočnými kolečkami - Rada TP 101 - možnosť úpravy veľkosti rámu – obvádzača - Jednoduchá obsluha, rýchlosť, robustná konštrukcia, dlhá životnosť, moderné riešenie, maximálna spoľahlivosť

 • Umývacie a dezinfekčné automaty

  Meiko sa radí k výrobcom umývacích a dezinfekčných automatov celosvetového významu. Už vyše 70 rokov produkuje umývaciu techniku a s ňou spojené doplnky pre všetky druhy gastronomických prevádzok, počínajúc umývačkou skla do baru a končiac automatickou umývacou linkou cateringovej letiskovej prevádzky.

 • Tankovacie automaty

  Tankovacie automaty

  HORN Systémy pre neverejny samoobslužný výdaj pohonných hmôt. UniCARD Bezobslužné čerpacie stanice Prídavné zariadenie systému PosWIN pre verejný samoobslužný výdaj pohonných hmôt na bankove alebo lokálne karty.

 • NEXTURN - CNC dlhotočné automaty

  NEXTURN - CNC dlhotočné automaty

  Kórejská spoločnosť Nexturn, Co, Ltd patrí medzi významných svetových výrobcov dlhotočných automatov typu swis-turn a CNC multivretenových sústruhov. Stoje sú určené pre veľkosériovú a masovú výrobu. Dlhotočné automaty sú modulárnej konštrukcie s možnosťou nakonfigurovania dodávky podľa konkrétnych potrieb technologického procesu odberateľa. Stroje sú dodávané pre sústruženie tyčového materiálu od priemeru O12 mm do O45 mm. Technologické možnosti sú doplnené dodávkou stroja s podávačom tyčí do dĺžky 3000 mm. Týmto je vytvorená automatizovaná technologická jednotka s vysokou produktivitou práce a viacstrojovou obsluhou.

 • Automaty na predaj tovaru a studených nápojov balených do fliaš

  Automaty na predaj tovaru a studených nápojov balených do fliaš

  Ponúkame automaty na predaj rôznych druhov potravín, nápojov, ale aj iného tovaru nepotravinového charakteru. Zároveň tieto automaty vieme vybaviť aj vhodnou technológio pre hotovostné aj bezhotovostné platby (na mince, bankovky, karty, kľúče,...), ako aj telemtriou (diaľkové monitorovanie) a systémom zberu údajov o predajoch.

 • Podlahové automaty so sedadlom

  Upratovanie a umývanie v jednom pracovnom pohybe hospodárne a dôkladne. Všetky stroje sú s praktickým vyprázdňovaním pomocou hydraulického zdvihu. - pohon: benzín, nafta, plyn

 • Podlahové automaty

  - efektívne jednoduché ovládanie - extrémna manévrovateľnosť a moderný dizajn. - stroje s priamym pohonom kolies alebo pohon rotačnou kefou. - silné motory kief a sania, ako aj vynikajúci lisovcí tlak zabezpečujú vrcholné výsledky v oblasti čistenia.

 • Štiepacie automaty, kálačky, cirkuláre

  Ponúkame na predaj štiepacie automaty, kálačky, cirkuláre rakúskej značky Binderberger. Sme výhradným zástupcom na SR a takisto zapezpečujeme servis a záruku strojov. v prípade záujmu alebo informácii kontaktujte.

 • Hydraulické cnc automaty

  Hydraulické cnc automaty

  – pily jsou řízeny programovatelným řídícím systémem B+R. Možnost naprogramování až 99-ti různých programů, na každý program lze zadat až 10 různých délek, počet kusů a řezná rychlost. K zastavení chodu pily dochází v případě docílení nastaveného počtu kusů, nedostatku materiálu, přetržení pásu nebo poruchy s identifikací jejího místa. Pila je vybavena elektrohydraulickým podáváním materiálu do délky 500 mm (možnost násobku podání) s elektronicky stavěným dorazem. Délka odřezku se nastavuje z klávesnice řídícího systému.

 • Pásové píly - hydraulické automaty

  Pásové píly - hydraulické automaty

  – pily jsou řízeny mikroprocesorovým řídícím systémem s displejem a klávesnicí pro programování funkcí pily. Možnost naprogramování řezné délky a počtu kusů. K zastavení chodu pily dochází v případě docílení nastaveného počtu kusů, nedostatku materiálu, přetržení pásu nebo poruchy s identifikací jejího místa. Pila je vybavena elektrohydraulickým podáváním materiálu do délky 500 mm (možnost násobku podání) s plynule stavitelným mechanickým dorazem s číselníkem přesnosti 0,1 mm a zvýšeným výkonem motoru pilového pásu napájeného frekvenčním měničem pro plynulou regulaci řezné rychlosti.

 • Automaty na mytí podlah HAKO

  Automaty na mytí podlah HAKO

  Hakomatic B 10 Použití: - Mýtí podlah - Automaty na mytí podlah HAKO - do 2000 m2 - ručně vedený - baterie - Hakomatic E 10 Použití: - Mýtí podlah - Automaty na mytí podlah HAKO - do 2000 m2 - ručně vedený - baterie Hakomatic B 12 Použití: - Mýtí podlah - Automaty na mytí podlah HAKO - do 2000 m2 - ručně vedený - baterie Hakomatic B 30 Použití: - Mýtí podlah - Automaty na mytí podlah HAKO - do 2000 m2 - ručně vedený - baterie Hakomatic B 30 CL Použití: - Mýtí podlah - Automaty na mytí podlah HAKO - do 2000 m2 - ručně vedený - baterie Hakomatic E 430 Použití: - Mýtí podlah - Automaty na mytí podla...

 • Sústružnícke automaty

  Sústružnícke automaty

  Nabízíme Vám soustružení na NC automatech tohoto typu: - TORNOS TOP 100 CNC: dlouhotočný tyč do ? 12 mm - HANWHA XD20J: dlouhotočný tyč do ? 20 mm Nabízíme Vám soustružení na vačkových automatech těchto typů: - TORNOS MS-7: tyč do ? 7 mm - dlouhotočný - TORNOS MS-10: tyč do ? 10 mm - dlouhotočný - 1M 06 DA: tyč do ? 6 mm - dlouhotočný - 1M 10 DA: tyč do ? 10 mm - dlouhotočný - A 20 B: tyč do ? 20 mm - revolverový - A 50 B, A 50 C: tyč do ? 50 mm - revolverový

 • Vykurovacie automaty DZ/AT

  Vykurovacie automaty DZ/AT

  Olejové vykurovacie automaty s integrovanou nádržou na palivo DZ 18-80 HD sú prístroje spaľujúce priamo extraľahký vykurovací olej alebo naftu. Prístroje pracujú bez odťahu spalín vo výkonovej rade od 18 kW do 93 kW. Výkon je možne regulovať priestorovým termostatom, ktorý je dodávaný samostatne na prianie zákazníka. Prístroje sú vybavené vstavaným zásobníkom paliva, axiálnym ventilátorom, vysokotlakým rozprašovacím horákom s optickým strážením plameňa, pripojovacím káblom k el. sieti so zástrčkou, stupňovým filtračným systémom a zásuvkou pre napojenie priestorového termostatu. Prístroje sú prevádzkovo spoľahlivé a nenáročné na obsl...

 • Prestavba liatinových kotlov na automaty

  Prestavba liatinových kotlov na automaty

  Stovky tisíc domácností v SR využívajú na vykurovanie svojich domov klasické liatinové kotly na tuhé palivá. Tie dokážu spaľovať širokú škálu palív a investície do nich sú nízke. Tieto zariadenia majú ale tri veľké nevýhody: a) Nízka prevádzková účinnosť bežného liatinového kotla s ručným prikladaním paliva, ktorá sa pohybuje na úrovni okolo 55%. To má za následok vysokú spotrebu paliva a s tým spojené vysoké platby za prevádzku kotla. b) Časté prikladanie v kotly, ktoré zaberie obsluhu až hodinu denne. c) Obťažujúci dym, ktorý znepríjemňuje život susedom v širokom okolí. To platí najmä v prípadoch, keď sa používa ...

 • Hracie automaty

  Hracie automaty

  Medzi našimi hracími automatmi nájdete domáce i profesionálne typy. Automaty na domáce použitie sú bez mincovníka, doporučujeme ich predovšetkým pre rodiny s deťmi. Automaty s mincovníkmi doporučujeme na rôzne akcie, do zábavných podnikov. Prevádzkujú sa žetónmi alebo mincami, niektoré typy aj s bankovkami.

 • Automaty a teplé nápoje

  Automaty a teplé nápoje

  Delikomat je synonymom najvyššej kvality a osobitných riešení v oblasti kávy a teplých nápojov. Používané automaty majú unikátny design, využívajú najnovšiu technológiu a majú širokú ponuku. Sú jednoduché aušetria Vám miesto. - café+co - Coffee-Shop XL - café+co Med - café+co - Coffee-Shop L - café+co Compact - café+co XS Mini - Studené nápoje a snack - café+co Vega 700 - café+co Vega 850

 • Programovanie - PLC automaty

  Programovanie - PLC automaty

  Prirodzeným krokom pri hľadaní spôsobu, ako zefektívniť inžinierske činnosti, je preberanie overených postupov a princípov z oblastí softvérového inžinierstva a výpočtovej techniky. Následkom toho sa do terminológie používanej v priemyselnej automatizácii zavádzajú doteraz neznáme pojmy, s ktorými je potrebné sa vysporiadať. PLCŠtandardizačné práce v oblasti definovania vlastností funkčných blokov a metodiky ich použitia iba dobiehajú potreby užívateľov, ktoré sú spojené s možnosťami najnovšej generácie riadiacich systémov. Keďže táto generácia je založená na spolupráci automatizačných prostriedkov od rôznych výrobcov, ktoré medzi...

 • Použité sústruhy automaty

  Použité sústruhy automaty

  - Sústruhy automat A 20 - 6 ks, cena za kus 2125,-Eur, odpojené, funkčné - Sústruh automat 11T16A, cena 2400,-Eur, odpojený, funkčný, priemer 16 - Sústruh automat A 20 B Speedy - 2 ks, cena za kus 2920,-Eur, rok výroby 1984, odpojené, funkčné

 • Měřicí stanice, automaty, linky

  Měřicí stanice, automaty, linky

  Hlavní náplní firmy je konstrukce a výroba různých zakázkových stanic (ručních, poloautomatických i automatických) kontrolních a třídících automatů i celých linek včetně montážních. Tato náročná zařízení jsou koncipována v souladu s technickými požadavky i finančními možnostmi zákazníků. Většinou se jedná o víceparametrická měřicí zařízení vybavená indukčnostními, inkrementálními, laserovými a jinými snímači. Standartně se měří vedle rozměrů také úchylky geometrického tvaru (např. ovalita, kuželovitost) a polohy (např. souosost, házení, nerovnoběžnost), ale i jiné parametry. Elektronické jednotky jsou vybaveny ú...

 • Balicí automaty řady PP

  Balicí automaty řady PP

  Zcela nová generace balicích strojů s mnoha technickými změnami umožňující zkvalitnění a zrychlení procesu balení. Plně automatické balící stroje s novou konstrukcí vertikálně vedeného svářecího ramene na třech broušených a chemicko-tepelně zpracovaných vodicích sloupech (stroj nemá klikový mechanismus, proto dovoluje vytvořit pevnější svár). Stroje jsou vyrobeny dle platných norem CE. Vybavení strojů: - Provedení CENTER SEALER (CS v názvu stroje) umožňuje přesné umístění sváru do středu výšky výrobku a možnost balit výrobky až do výšky 240 mm (dle verze) - Základna je ocelová svařovaná s povrchovou úpravou práškov...

 • Výdejní automaty - automatické sklady

  Výdejní automaty - automatické sklady

  Automatické výdejny zboží (toolboxy) jsou určené pro výdej různého zboží. Nejsou vybaveny kreditním systémem, tzn. neumožňují přijímat mince nebo bankovky. Výdejní automaty přináší tyto výhody pro Vaši firmu * ušetření skladníka nebo času mistra * nonstop výdej * dokonalý přehled o stavu skladu nástrojů * automatické objednávání nástrojů * přehled o spotřebě nástrojů jednotlivými zaměstnanci (pro srovnání) * přiřazení nástroje k dané výrobě / středisku * odebrání nástroje až v okamžiku potřeby - konsignační sklad * zvýšení bezpečnosti proti odcizení nástrojů

 • Automaty Compact

  Automaty Compact

  Pásové píly dvojstĺpovej konštrukcie pre sériové rezanie plných materiálov a sväzkov materiálu. * Compact 360 A Pásová pila na kov Compact 360 A je výkonný hydraulický automat dvousloupové konstrukce určený pro sériové a vysoce produktivní dělení materiálu pod úhlem 90°. Upínat a řezat lze také materiál ve svazku s pomocí hydraulického svazkovače (zvláštní příslušenství). Rameno a podstavec pily jsou vyplněny polymerním betonem, což významně zvyšuje tuhost jeho konstrukce a přispívá ke klidnému chodu ramene pásu bez nežádoucích vibrací. Stroj je standardně vybaven automatickou regulací přítlaku pásu do řezu zajišťující ve...

 • Dvojstĺpové automaty

  Dvojstĺpové automaty

  Výkonné NC-riadené dvojstĺpové automaty pre uhlové rezy s vysokou presnosťou pri rezaní plných materiálov, trubiek, profilov a sväzkov materiálu. * individual 410.260 GANC Automat s CNC řízením s dvousloupovou konstrukcí a možností úhlových řezů ve velkém rozsahu, s pohodlnou a jednoduchou obsluhou a vynikajícím řezným výkonem. Rameno je uloženo na lineárních vedeních předepjatých bez tolerance. Délka posuvu v jednom kroku je 600 mm a snímá se lineárním měřicím systémem s vysokým rozlišením (přesné délky řezaných kusů). Podávací svěrák má plovoucí uložení a je vedený na tvrzených vodicích tyčích s lineárními valivými lo...

 • Automaty kĺbové

  Automaty kĺbové

  Výkonné NC-riadené automaty pre uhlové rezy s vysokou presnosťou pri rezaní plných materiálov, trubiek a profilov. * ergonomic 290.250 GAE Výkonná automatická pásová pila vhodná pro vybavení dílen, s těžkým ramenem pily z litiny odolné proti vibracím a s výkonným průmyslovým motorem a převodovkou se šikmým ozubením v olejové lázni. Přesné tvrdokovové vedení pásu, kloub pilové hlavy uložený v předepjatých kuželíkových ložiskách, 27mm vysoký pilový pás a synchronně běžící kartáč na odstraňování pilin jsou předpokladem pro vynikající řezný výkon. Délka podávání v jednom kroku je 500 mm, u opakovaného podávání se dé...

 • Poloautomaty Extend

  Poloautomaty Extend

  Plno hydraulické poloautomatické pásové píly dvojsĺpovej konštrukcie. * extend 700.520 tomenu - obr. 1 Pásová pila Extend 700.520 je plně hydraulický poloautomat dvousloupové konstrukce navržený pro řezání tenkostěnných trubek a plného i profilovaného materiálu pod úhlem 90°. Rameno pily je vyplněno polymerním betonem pro zvýšení tuhosti konstrukce a pro plynulý chod pásu bez nežádoucích vibrací. Ve spojení s podávacím systémem může být pila rozšířena na plně automatické zařízení. Standardní vybavení zahrnuje plynule regulovatelný výkonný pohon pilového pásu, precizní tvrdokovové vedení pásu, automatickou regulaci přítlaku...

 • Dvojstĺpové poloautomaty

  Dvojstĺpové poloautomaty

  Dvojstĺpové poloautomaty pre uhlové rezy s vysokým rezným výkonom a presnosťou. * individual 510.330 GH tomenu - obr. 1 Mnohostranně použitelný poloautomat s možností úhlových řezů s dvousloupovou konstrukcí pro řezy v rozsahu 0° až 60°, který při kompletním vybavení vyhoví i nejvyšším nárokům. Rameno se pohybuje na lineárních vedeních předepjatých bez tolerance. Standardní vybavení stroje už zahrnuje plynule regulovatelný výkonný pohon pilového pásu, přesné tvrdokovové vedení pilového pásu, automatickou regulaci přítlaku do řezu, digitální ukazatel úhlu řezu, digitální ukazatel rychlosti pásu, poháněný kartáč na odstraň...

 • Poloautomaty vertikálne SV 330 DGH

  Poloautomaty vertikálne SV 330 DGH

  Vertikální hydraulický poloautomat s dvojitými oboustrannými úhlovými řezy do 60°. Ideální stroj pro vývojové dílny, prototypy a výrobu vzorků. Díky velkému podávacímu stolu s drážkami tvaru T lze upnout a uříznout i nepravidelně tvarované díly. Pomocí fixace ramene pily se dají provádět i rukou vedené řezy. Pro stroj je k dispozici široká nabídka přídavného vybavení jako válečkové dopravníky a dorazy, systém minimálního mazání, LaserLiner, zařízení na upínání svazku materiálu. Parametry stroje Nejmenší řezaný průměr ?5 mm Délka nejkratšího zbytku 20 mm Ložná výška materiálu 1010 mm Rozměry pilového pásu (D ...

 • Kĺbové poloautomaty transverse 610.440 DGH

  Kĺbové poloautomaty transverse 610.440 DGH

  Mnohostranná poloautomatická pásová pila s oboustrannými úhlovými řezy v rozsahu -60° až +60°, která svým kompletním vybavením vyhoví nejvyšším nárokům. Standardní vybavení stroje již zahrnuje plynule regulovatelný a výkonný pohon pilového pásu, přesné tvrdokovové vedení pilového pásu, automatickou regulaci přítlaku do řezu, digitální ukazatel úhlu řezu, digitální ukazatel rychlosti pásu, poháněný kartáč na odstraňování pilin, volně umístitelný ovládací pult, hydraulický plnozdvihový svěrák, elektronickou kontrolu napnutí pilového pásu a jeho roztržení, nastavení výšky ramene pomocí funkce Memory z ovládacího pultu, vel...

 • Kĺbové poloautomaty transverse 510.330 DGH

  Kĺbové poloautomaty transverse 510.330 DGH

  Mnohostranná poloautomatická pásová pila s oboustrannými úhlovými řezy v rozsahu -60° až +60°, která svým kompletním vybavením vyhoví nejvyšším nárokům. Standardní vybavení stroje již zahrnuje plynule regulovatelný a výkonný pohon pilového pásu, přesné tvrdokovové vedení pilového pásu, automatickou regulaci přítlaku do řezu, digitální ukazatel úhlu řezu, digitální ukazatel rychlosti pásu, poháněný kartáč na odstraňování pilin, volně umístitelný ovládací pult, hydraulický plnozdvihový svěrák, elektronickou kontrolu napnutí pilového pásu a jeho roztržení, nastavení výšky ramene pomocí funkce Memory z ovládacího pultu, vel...

 • Kĺbové poloautomaty transverse 410.260 DGH

  Kĺbové poloautomaty transverse 410.260 DGH

  Mnohostranná poloautomatická pásová pila s oboustrannými úhlovými řezy v rozsahu -60° až +60°, která svým kompletním vybavením vyhoví nejvyšším nárokům. Standardní vybavení stroje již zahrnuje plynule regulovatelný a výkonný pohon pilového pásu, přesné tvrdokovové vedení pilového pásu, automatickou regulaci přítlaku do řezu, digitální ukazatel úhlu řezu, digitální ukazatel rychlosti pásu, poháněný kartáč na odstraňování pilin, volně umístitelný ovládací pult, hydraulický plnozdvihový svěrák, elektronickou kontrolu napnutí pilového pásu a jeho roztržení, nastavení výšky ramene pomocí funkce Memory z ovládacího pultu, vel...

 • Kĺbové poloautomaty economic 510.320 DGHV

  Kĺbové poloautomaty economic 510.320 DGHV

  Ruční pásová pila s možností dvojitých úhlových řezů a vynikajícím poměrem ceny a výkonu, velkým řezným rozsahem a řadou možností rozšíření až na plně hydraulický poloautomat. Přesné tvrdokovové vedení pásu, 34mm vysoký pilový pás a poháněný kartáč na odstraňování pilin jsou předpokladem pro vynikající řezný výkon. Zepředu obsluhované, velmi jednoduché a rychlé nastavení úhlových řezů v rozsahu -45° až 60° a rychloupínací svěrák zajišťují mnohostrannou použitelnost. Přítlak do řezu zajišťuje hmotnost ramene s hydraulickou regulací rychlosti, která se nastavuje pohodlně na ovládacím pultu přímo na přední stran...

 • Kĺbové poloautomaty economic 410.260 DGHV

  Kĺbové poloautomaty economic 410.260 DGHV

  Ruční pásová pila s možností dvojitých úhlových řezů a vynikajícím poměrem ceny a výkonu, velkým řezným rozsahem a řadou možností rozšíření až na plně hydraulický poloautomat. Přesné tvrdokovové vedení pásu, 27mm vysoký pilový pás a poháněný kartáč na odstraňování pilin jsou předpokladem pro vynikající řezný výkon. Zepředu obsluhované, velmi jednoduché a rychlé nastavení úhlových řezů v rozsahu -45° až 60° a rychloupínací svěrák zajišťují mnohostrannou použitelnost. Přítlak do řezu zajišťuje hmotnost ramene s hydraulickou regulací rychlosti, která se nastavuje pohodlně na ovládacím pultu přímo na přední stran...

 • Kĺbové poloautomaty ergonomic 320.250 DGSH

  Kĺbové poloautomaty ergonomic 320.250 DGSH

  Poloautomatická pásová pila s těžkým ramenem z litiny odolné proti vibracím, s výkonným průmyslovým motorem a převodovkou se šikmým ozubením běžící v olejové lázní. Přesné tvrdokovové vedení pásu, kloub pilové hlavy uložený v předepjatých kuželíkových ložiskách, 27mm vysoký pilový pás a synchronně běžící kartáč na odstraňování pilin jsou předpokladem pro vynikající řezný výkon. Zepředu obsluhované, velmi jednoduché a rychlé nastavení úhlových řezů v rozsahu -45° až +60° a svěrák s hydraulickým upínáním zajišťují mnohotvárné možnosti nasazení. Stroj je vybavený velkým podávacím stolem, který je dobrým podk...

 • Kĺbové poloautomaty ergonomic 320.250 DGH

  Kĺbové poloautomaty ergonomic 320.250 DGH

  Poloautomatická pásová pila s těžkým ramenem z litiny odolné proti vibracím, s výkonným průmyslovým motorem a převodovkou se šikmým ozubením běžící v olejové lázní. Přesné tvrdokovové vedení pásu, kloub pilové hlavy uložený v předepjatých kuželíkových ložiskách, 27mm vysoký pilový pás a synchronně běžící kartáč na odstraňování pilin jsou předpokladem pro vynikající řezný výkon. Zepředu obsluhované, velmi jednoduché a rychlé nastavení úhlových řezů v rozsahu -45° až +60° a svěrák s hydraulickým upínáním zajišťují mnohotvárné možnosti nasazení. Zdvih ramene a přítlak do řezu jsou řešeny hydraulicky. Přítla...

 • Kĺbové poloautomaty ergonomic 320.250 GH

  Kĺbové poloautomaty ergonomic 320.250 GH

  Poloautomatická pásová pila s těžkým ramenem z litiny odolné proti vibracím, s výkonným průmyslovým motorem a převodovkou se šikmým ozubením běžící v olejové lázní. Přesné tvrdokovové vedení pásu, kloub pilové hlavy uložený v předepjatých kuželíkových ložiskách, 27mm vysoký pilový pás a synchronně běžící kartáč na odstraňování pilin jsou předpokladem pro vynikající řezný výkon. Zepředu obsluhované, velmi jednoduché a rychlé nastavení úhlových řezů v rozsahu 0° - 60° a svěrák s hydraulickým upínáním zajišťují mnohotvárné možnosti nasazení. Zdvih ramene a přítlak do řezu jsou řešeny hydraulicky, výška zdvih...

 • Priemyselné vyšívacie automaty KSM-jedno a viachlavové

  Priemyselné vyšívacie automaty KSM-jedno a viachlavové

  Jednohlavový vyšívací automat KSM-INBRO Vysoká vyšívacia rýchlosť- 1200 stehov za minútu pri dĺžke stehu do 6,2 mm !!! Veľký LCD monitor zobrazuje všetky nastavovacie menu ako rýchlosť, informácie o dizajne, voľná pamäť, stav vyšívacieho procesu v reálnom čase, atď. Veľká kapacita pamäte - v pamäti sa môže uložiť až 200 dizajnov s totálnym počtom stehov 2 000 000. Opakovacia funkcia - 1 dizajn sa môže v x-ovej a y-ovej osi opakovať až 99-krát. Možnosť vyšívať aj na šiltovky. Max. vyšívacia plocha je 412x357 mm.

 • Ohýbací automaty

  Ohýbací automaty

  Ohýbání plechu můžete automatizovat pomocí automatického ohýbacího centra, kde je celý výrobní cyklus plně automatický: nakládání, rotace během ohýbacích sekvencí i vykládání. Může pracovat samostatně nebo jako součást automatické výrobní linky.

 • Umývacie automaty

  Umývacie automaty

  Umývacie automaty majú nádrž na čistiaci roztok, ktorý steká na kefu. Kefa vydrhne podlahu na mokro a znečistený roztok je vzápätí odsatý do druhej nádrže. Za strojom zostáva umytá a suchá podlaha. Výhodou tohto čistenia je odstránenie aj prilepených nečistôt a vysoká kvalita vyčistenej podlahy. Čistenie je vhodné pre interiéry a hladké podlahy (liate, dlažba, PVC a pod.). Nevýhodou je vyššia cena čistenia (opotrebovanie kief a stieracej gumy, voda a hlavne čistiaca chémia), vyššia cena strojov, a to, že podlaha by mala byť pred umývaním pozametaná (aj trieska veľkosti zápalky vie znepríjemniť umývanie).

 • Cigaretové automaty

  Cigaretové automaty

  Cigaretové automaty značky HARTING už 50 rokov vyrába nemecká spoločnosť HARTING Vending. Počas tejto doby spoločnosť získala dominantné postavenie nie len na nemeckom vendingovom trhu (v Európe najväčším), ale stala sa i predným svetovým hráčom, ktorý udáva smer vo vývoji cigaretových automatov. Ich výsledkom je i posledná vývojová rada TOWERLINE, ktorá sa od konkurenčných produktov líši v niekoľko oblastiach.

 • Nápojové automaty

  Nápojové automaty

  Nápojové automaty AZKOYEN sa vyznačujú: - spoľahlivými indukčnými tlačidlami s veľmi prehľadnými symbolmi ponúkaných nápojov - kvalitne našľahanými nápojmi (mixéry majú bezkonkurenčných 19.000 ot/min.) - možnosťou voľby i bezkofeínovej kávy, nápoja do vlastného pohára, nastavenia dávky cukru alebo pridania niektorej suroviny vo väčšom množstve - nenáročnou obsluhou, jednoduchou údržbou - vysokou kvalitou spracovania, spoľahlivosťou - elegantným vzhľadom, moderným designom - priaznivou cenou - garantujeme najnižšiu cenu na trhu pri typovo porovnateľných automatov Pri všetkých ponúkaných nápojových automatov môžete zvoliť med...

Prepravujete osoby v rámci Slovenska?

Prepravujete osoby v rámci Slovenska?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Predajné automaty na kusový tovar 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.