Liate potery - anhydrity

Anhydritová zmes pre liate podlahy predstavuje novú generáciu podlahových hmôt pre vnútorné použitie v novostavbách i rekonštrukciách, bytových a kancelárskych objektoch pre plávajúce potery, pre podlahové vykurovanie a pod.

Anhydritový poter predstavuje technologicky vyzrelý hospodárný systém, v ktorom tvorí dodávku a položenie jeden technologický celok.

Anhydtrit tvorí s vodou, pieskom a prísadami vysoko tekutú hmotu, ktorá po položení tvrdne tak rýchlo, že je pochôdzná po 24-48 hodinách, zaťažitelnosť po 4-5 dňoch. Anhydritový poter je po vytvrdnutí hladký a bez trhlin od zmrštenia, nedeformuje sa do miskovitého tvaru. I veľké plochy je možné aplikovať bez dilatačných špár. Deliacu špáru je vhodné vytvoriť pri prechode medzi rôznymi výškami poteru a pri prechode medzi plochami s podlahovým vykurovaním a bez vykurovania.

Anhydritový poter spojuje vynikajúce stavebno-fyzikálne parametry (pevnosť v tlaku podľa požadaviek minimálne 20 až 30Mpa, pevnosť v ťahu za ohybu minimálne 5Mpa) s optimálnými vlastnosťami pre aplikáciu. Tekutý anhydritový poter zaručuje po dobu svojej spracovatelnosti min.3 hodiny jednoduché, hospodárné a veľmi rýchle aplikovanie, pri čom odpadá fyzicky ťažká práca. Tvrdnutie neovplyvňujú nízke ani vysoké teploty a poter je možné aplikovať i v zimnom období do -5C°. Po vyliatí podlahové zmesi sa miestnosť musí zabezpečit proti prievanu.

Vďaka menším množstvám vzduchových bublín a vysokej hustote je výhodný pre podlahové vykurovanie, lebo znižuje oproti betónu odpor prestupu tepla a teplo odvádza do vykurovaného priestoru rýchlejšie. Avšak teplo neudržuje dlhšie ako betón.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Betonove certifikovane ploty vybroliate

  Betonove certifikovane ploty vybroliate

  Slovenská výroba, predaj a montáž betónového oplotenia. Plot je vybroliatý, bez pórov. V ponuke jednostranné prevedenie viacero vzorov na výber. Cenová kalkulacia a bezplatne zameranie. Cena material /bm 34€ bez dph . Beton Vyrábame certifikovaný, testovaný v TSUS . Na jeho výrobu použivamé cement vysokej pevnostnej triedy 42,5 R Slovenskej výroby kvoli nadštandardnej kvalite. Použivame oceľovú výstuhu platní v hrúbke 6mm a stĺpov 8mm, Tlakové skušky 2023

 • Liate podlahy

  Liate podlahy epoxidové, polyuretanové, nátery, frézovanie a brúsenie betónu: - čistá liata podlaha do hrúbky 3 mm - plná piesková liata podlaha od hrúbku 3 mm - plastbetón do hrúbky 10 mm Farba povrchu: šedá, červená (pompej), zelená, okrová, čierna, biela Povrchová úprava: - protišmiková - antistatická - čipsovanie zmesou rôznych farieb - melírovanie zmesou farieb - lakovanie hotovej podlahy Nátery podláh: - Penetračný náter - Epoxidový náter - dvojnásobný - Polyuretánový náter - dvojnásobný Frézovanie a brúsenie betónu: - Frézovanie betónu do hrúbky 1-2 mm - Brúsenie podkladového betónu diamantovou brúskou

 • Liate podlahy

  Liate podlahy

  Realizujeme liate podlahy všetkého druhu.

 • Strojové omiekty, liate sadrové potery a iné stavebné povrchové úpravy

  Strojové omiekty, liate sadrové potery a iné stavebné povrchové úpravy

  Fakty prečo sa rozhodnúť pre strojnú omietku: - omietky majú ozdobnú aj ochrannú funkciu objektu - jednoduchá manipulácia a spracovanie omietky - priaznivý pomer medzi kvalitou a cenou omietky - spolahlivé, časom overené výrobky s dlhodobou životnosťou - ekologické suché omietkové zmesi so zaručenou stálou kvalitou - optimálne zosúladené pre použitie na rôznych druhoch podkladu Ďalším logickým krokom v technológii strojného omietania je širšie uplatnenie strojného filcovania povrchov. Dnes mnohé firmy, ktoré zvládli technológiu omietania majú problém s úpravou - zafilcovaním veľkej plochy omietnutých stien. Tie omietacie partie, ktoré ...

 • Ponúkame liate epoxidové a kreatívne podlahy

  Ponúkame liate epoxidové a kreatívne podlahy

  Epoxidové podlahy pozná väčšina z nás z priemyselného odvetvia, či už je to potravinársky, automobilový, farmaceutický, chemický, stavebný priemysel… Za posledné obdobie sa epoxidové a polyuretánové podlahy tešia čoraz väčšej obľube aj v súkromom sektore, ako sú byty, rodinné domy, kancelárie, ordinácie, školy a iné. Tieto podlahy je možné aplikovať na betón, cementový poter, anhydrid, poprípade aj na keramickú dlažbu – ak to stav dlažby dovoľuje. Hlavné výhody - úprava povrchu lakovaním v lesklom alebo matnom prevedení-na dotyk príjemné - bezšpárové - vhodné na podlahové kúrenie - rôzne farebné prevedenia - ľahká údr...

 • Anhydritové liaté potery

  Anhydritové liaté potery

  Pracujeme s originál anhydritom, ktorý sa dováža z Nemecka. Následne sa mieša na stavbe transmixom. Anhydrit je tekutá zmes na báze síranu vápenatého so samonivelizačným účinkom. Vyrába sa a dodáva sa v pevnostných triedach AE 20, AE 25 a AE 30 – pevnosť v tlaku 20, 25 a 30 MPa. Zmes je určená pre vnútorné použitie a hlavne na podlahové kúrenia. Je vhodná na všetky typy interiérových podlahových konštrukcií v bytových alebo administratívnych budovách a objektoch bytovej výstavby. Anhydrit nie je vhodný do exteriéru a trvalo vlhkých priestorov. Pri použití v kúpelniach je potrebné anhydrit dôkladne zaizolovať.

 • Liate epoxidové podlahy

  Liate epoxidové podlahy

  Ponúkam realizáciu liatych epoxidových podláh do interiérov, garáži apod. Komplexne vyriešenie podlahy. V prípade záujmu o cenovú ponuku ma neváhajte kontaktovať.

 • Liate podlahy - Epoxidové podlahy

  Liate podlahy - Epoxidové podlahy

  Potrebujete spraviť kvalitnú epoxidovú podlahu? Liate podlahy? Robíme epoxidové podlahy do garáží, podlahy do dielní a skladov, liate polyuretánové podlahy, liate podlahy do domov, bytov a iných priestorov. Poradíme vám pri správnom výbere podlahy. Podlahy do každého priestoru.

 • Epoxidové liate podlahy

  Epoxidové liate podlahy

  Ponúkame epoxidové liate podlahy, epoxidové nátery, epoxidové kamienkové koberce

 • Liate samonivelačné podlahy

  Liate samonivelačné podlahy

  Liate podlahy sú tzv. samonivelačné podlahy, teda podlahy, ktoré sa sami zarovnávajú a nepotrebujú pri realizácii stierkovať. Liatym podlahám sa niekedy hovorí anhydritové podlahy, pretože základným materiálom na ich výrobu je Anhydrit, poterový materiál so spojivom na báze síranu vápenatého. Anhydritovou liatou podlahou, môžeme zalievať aj podláhové kúrenie ktorá je jednoznačne výhodnejšia ako betónový poter s pridaním tzv. plastifikátora. Liate podlahy dokážu absolútne obklopiť rúrku na podlahové kúrenie a preto lepšie akumulujú teplo, jednoducho sa realizujú a v neposlednom rade sú hneď do druhého dňa po realizácii schodné.

 • Liate epoxidové podlahy, metalické podlahy

  Liate epoxidové podlahy, metalické podlahy

  Epoxidové podlahy pozná väčšina z nás z priemyselného odvetvia, či už je to potravinársky, automobilový, farmaceutický, chemický, stavebný priemysel… Za posledné obdobie sa epoxidové a polyuretánové podlahy tešia čoraz väčšej obľube aj v súkromom sektore, ako sú byty, rodinné domy, kancelárie, ordinácie, školy a iné. Tieto podlahy je možné aplikovať na betón, cementový poter, anhydrid, poprípade aj na keramickú dlažbu – ak to stav dlažby dovoľuje. Hlavné výhody -úprava povrchu lakovaním v lesklom alebo matnom prevedení -na dotyk príjemné -bezšpárové -vhodné na podlahové kúrenie -rôzne farebné prevedenia -ľahká údrž...

 • Anhydritove a cementove liate potery

  Anhydritove a cementove liate potery

  Realizujeme Anhydritove a cementove liate potery značky Baumit za výhodné ceny.Ak by mal niekto záujem môžte nás kontaktovať.

 • Príprava podkladov pod liate podlahy a nátery

  Príprava podklau je dôležitou súčasťou pokládky podláh. Je nutné odstrániť nesúdržné častice, cementové mlieko, nátery, mastnoty a pod.. Varianty úprav: -brúsenie, frézovanie, otriskávanie, odmastenie, čistenie vodným lúčom a pod..

 • Liate epoxydové a polyuretánové podlahy

  •Samonivelizačné bezšpárové systémy najviac používane v priemysle a občianskej vybavenosti. • Hygienické prevádzky, potravinársky priemysel, výrobne priestory. • Dvoj –trojzložkové živicové podlahy na vnútorné a vonkajšie použitie. • Tieto podlahy vykazujú vysoké parametre tvrdosti, oteru, chemickéj odolnosti a pod. •Pre tieto vlastnosti sa používajú v stredne až ťažko namáhaných prevádzkach. Tvrdosť až 65 MPa. •Najčastejšie hrúbky týchto podláh sú v rozpätí 2-6 mm.

 • Liate podlahy

  Liate podlahy

  Realizujeme epoxidove a polyuretánove podlahy

 • Liate podlahy

  Liate podlahy

  Primárnym cieľom spoločnosti Poltech je realizácia epoxidových a polyuretánových podlahových systémov. V našom portfóliu nájdete množstvo typov realizácií podláh: hladké, protišmykové, jemne protišmykové, samonivelačné, estetické, matné atď. Samozrejmosťou je aj aplikácia náterov, plastbetónu, brúsenie alebo vyrovnávanie podkladu a iné.

 • Liate epoxidové podlahy

  Liate epoxidové podlahy

  Liate epoxidové podlahy, vhodné do garáži,interiéru rodinných domov, vhodné do priemyselných hál, skladov aj pre potravinársky priemysel.

 • Liate elastoméry

  Liate elastoméry

  Produkty sú vyvíjané a vyrábané na základe požiadaviek zákazníkov. Vyklé vlastnosti materiálu sú : - Hustota: 1 000 kg/m3 - Pevnosť v ťahu: 9 MPa - Ťažnosť: 160% - Tvrdosť: 83 ShA

 • Priemyselné podlahy, liate, epoxidové, podlahy, hladené, betónové podlahy

  Priemyselné podlahy, liate, epoxidové, podlahy, hladené, betónové podlahy

  Ponúkame služby v oblasti stavebníctva konkrétne realizácie priemyselných podláh: hladené betónové,podlahy liate epoxidove podlahy, samonivelačne stierky, betonárske práce.

 • Liate podlahy

  Realizujeme potery, betonáže so vsypom, liate epoxidové podlahy, liate antistatické podlahy, izolácie pojazdných a parkovacích striech, protišmykovú úpravu schodov, exkluzívne podlahy do reprezentačných priestorov.

 • Priemyselne liate podlahy epoxidove, polyuretanove,MMA /akrylát/, PUMMA

  Priemyselne liate podlahy epoxidove, polyuretanove,MMA /akrylát/, PUMMA

  Priemyselne liate podlahy epoxidove polyuretanove PUMMA Liate podlahy do garáží, bytov, rodinnych domov, priemyselných objektov,nemocnic, kotolní, pivníc, dielní Chemicky odolné liate podlahy

 • Liate potery

  Samonivelačný anhydritový poter je ideálny pre všetky rodinné domy, viacposchodové bytové a administratívne budovy. Je vhodný na liatie poteru na kročajovej alebo tepelno–izolačnej vrstve, kde je minimálna hrúbka 3,5 cm od vykurovacieho telesa. Pri potere bez podlahového kúrenia je minimálna hrúbka 3 cm. Má rýchlejší nábeh vykúrenia ako klasické betónové potery (anhydritový poter 1,5 h; cementový poter 4 h), je ľahší a do 300 m2 nepotrebuje dilatáciu. Jeho povrch je hneď po vyliatí hladký a rovný, preto si nevyžaduje už ďalšie povrchové úpravy. Je o polovicu tvrdší ako betónový poter. Doba schnutia je tiež kratšia, pretože je na báze sad...

 • Epoxidové – liate podlahy – stierky

  ? epoxidová stierka v hrúbke 2-3 mm, ? veľmi kvalitný povrch z hľadiska obrusu podlahy a estetiky, ? vyžadujú si izolovaný podklad s vlhkosťou max. 4 %, ? farba – šedá, farebné varianty za príplatok.

 • Liate podlahy

  Liate podlahy

  Používame samonivelizačné bezšpárové podlahy priemyselné ,interiérové a exterierové. Liate podlahy májú vynikajúce chemické a mechanické vlastnosti, sú hygienicky a zdravotne nezávadné. Ponúkame širokú škálu farebných odtieňov vďaka čomu je možné vytvoriť individuálny dizajn a rôzne úpravy podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

 • Liate kamenné koberce

  Betónový liaty koberec sa používa na staré i nové betonové plochy. Jednou z popredných výhod tohoto materiálu je, že je ho možné použít (pokládať) i na nerovný beton, ale tiež na zámkovu dlažbu, kachličky a terasu. Taktiež sa používá na úpravu okolo bazénov, na terasy, chodníky, chodníky okolo domov, altánky, vchody do garáži, príjazdové cesty a schody.

 • Liate epoxidové podlahy

  Liate epoxidové podlahy sú dnes najrozšírenejšie priemyselné podlahy používané vo všetkých typoch priemyselných odvetví. ? Chemický priemysel (laboratóriá s antistatickým prevedením, s prevedením proti kyselinám, lúhom a iným agresívnym chemickým látkam) ? Potravinársky priemysel (výroba, sklady - haly) ? Strojársky priemysel (výrobné haly, montážne linky, servisy, autoservisy, dielne) ? Zdravotníctvo (chodby, izby, operačné sály, vestibuly, skladové priestory) ? Školstvo (učebne, chodby, vestibuly) ? Obchod (skladové priestory, predajne, rampy s protišmykovou úpravou) ? Športoviská (športové povrchy)

 • Stierka, sadrokartón, izolácia plochých striech, epoxidové liate podlahy, tapetovanie. zateplenia st

  Praca za m2 bez materialu. Stierka-3.eur m2 Sadrokarton-10.eur m2 Izolacia striech-15.eur m2 Tapetovanie-6.eur.m2

 • Samonivelačné liate podlahy

  Progresívne samonivelačné liate podlahy na báze epoxidov, rôznej farebnej povrchovej úpravy sa nanášajú na pevný, nosný betónový podklad, zbavený voľných častíc a prachu, mastnoty a iných nečistôt, ako aj cementového mlieka. Podklad sa musí impregnovať vhodným materiálom. Samotná liata podlaha sa fixuje impregnáciou s UV filtrom. Sú vhodné do skladov, výrobných a obchodných priestorov, do kancelárií, zdravotníckych, či školských zariadení.

 • Priemyselné (liate) podlahy

  Systémy priemyselných liatych podláh sú aplikované s dôrazom na ich chemickú odolnosť voči niektorým ropným produktom, proti tlakovej vode, odolnosť proti oderu a šmyku , a to: - od odstránenia starých nevyhovujúcich podkladových betónov, - cez vysprávky podkladu, - vytvorenie spojovacieho mostíka, - aplikáciu samotnej podlahy či už ako kontinuálnej, samonivelačnej, plastbetónu alebo liatej, - až po povrchovú úpravu podlahy podľa požiadaviek investora. Našou prioritou je poskytnúť kvalitné služby za primeranú cenu s prihliadnutím na špecifické požiadavky zákazníka. Vzhľadom k náročnosti tejto problematiky, podľa požiadaviek a určeni...

 • Liate podlahy a nátery

  Liate podlahy a nátery

  Liate podlahy na baze epoxidových živíc sa obyčajne realizujú v hrúbke 2-3 mm na betónový alebo iný pevný podklad . Vyznačujú sa dobrými mechanickými vlastnosťami – odolnosťou voči oteru, dobrou priľnavosťou k podkladom. Epoxidové liate podlahy sú odolné voči ropným produktom, organickým a anorganickým kyselinám, luhom. Špeciálne epoxidové liate podlahy vykazujú zvýšenú chemickú odolnosť voči širokému spektru chemikálii. Liate podlahy na baze polyuretánových živíc sa používajú v hr. 2-3 mm na nestálych, napríklad, asfaltových podkladoch, podkladoch so zvýšenou vibráciou. Vykazujú dobrú priľnavosť k nestálym podkladom. Polyuret...

 • Antistatické liate podlahy

  Antistatické liate podlahy

  Antistatické liate podlahy na baze epoxidových a polyuretánových živíc hr. 2-3 mm sa realizujú všade tam , kde je potrebné zaistiť prostredie bez rizika akumulácie statickej elektriny. Vykazujú všetky vlastnosti liatych podláh , navyše zabezpečujú zvod statického elektrického výboja, ktorý nie je žiaduci v rôznych špecializovaných pracoviskách, napríklad : operačné sály, miestnosti počítačových servisov, výbušne prostredie...

 • Affiliate marketing

  Affiliate marketing je stále více využívány marketingový nástroj. Pro naše klienty zajišťujeme poradenství jak s přípravou programu, tak s provozem systému a akvizicí nových partnerů. Pro naše klienty připravíme strategii affiliate marketingu. Protože základním problémem affiliate marketingu je existence vhodného produktu a související získávání kvalitních partnerů, kteří se do systému aktivně zapojí, kvalifikovaně zhodnotíme, zda partnerský program vůbec startovat. Pokud ano, doporučujeme produkty, na které by se měl zaměřit. Navrhneme zákazníkům způsob, jak stanovit provize, jaký systém pro partnerský program využít a jaké rekl...

 • Liate podlahy

  Liate podlahy

  Liate podlahy sa vyznačujú veľmi dobrými fyzikálno-mechanickými parametrami, vysokou rovinatosťou a neprašnosťou povrchu, odolnosťou voči ropným produktom a chemikáliám, hygienickou a zdravotnou nezávadnosťou, estetickým vzhľadom, dlhou životnosťou. Vyhotovujú sa v rôznych farebných prevedeniach a podľa úpravy môžu byť hladké a protišmykové. Liate podlahy sú nenáročné na ošetrenie a ľahko umývateľné bežnými čistiacimi prostriedkami, nenahraditeľné sú všade tam, kde platia prísne podmienky pre čistotu a hygienu. Liate podlahy v antistatickom prevedení sa používajú v zdravotníctve, v elektrotechnickom, chemickom, farmaceutickom, texti...

 • Liate bronzové tabule

  Liate bronzové tabule

  Naša firma sa špecializuje aj na výrobu a predaj bronzových liatych informačných tabúľ, štátnych znakov, erbov, pietnych tabúľ, plastik či jednotlivých písmen a čísel podľa priania zákazníkov. V procese výroby tabúľ využívame unikátnu technológiu, ktorá v sebe zahrňa počítačový návrh tabule, klasickú zlievarenskú výrobu tabúľ, avšak s použitím najmodernejších formovacích a pomocných materiálov, povrchovú úpravu ľubovolnej farby vrátane klasického paintovania a konečnú protikoróznu ochranu celej tabule špeciálnym lakom, ktorý zabezpečuje nezmenený vzhľad aj po dlhodobom pôsobení atmosferických podmienok v exteriéri prakticky...

 • Mäkké pájky liate a nízkotaviteľné zliatiny

  Mäkké pájky liate a nízkotaviteľné zliatiny

  * Mäkké pájky: - Používajú sa predovšetkým pri bežnom ručnom pájkovaní odkvapových rúr, chladičov a pod. Klampiarske pájky sa vyrábajú z nasledujúcich materiálov: - Pb92Sn8, Pb82Sn18, Pb75Sn25, Pb70Sn30, - Pb60Sn40, Pb50Sn50, Sn90Pb10, Sn99,75 - Pájky sú vyrábané vo forme tyčí, blokov a zŕn. * Nízkotaviteľné zliatiny: - používajú sa ako zalievacie zliatiny, tepelné poistky a dentálne zliatiny. Ich charakteristickou zložkou je bizmut. Ďalšími legujúcimi prkami sú: olovo, cín, antimón, kadmium a indium

 • Polyuretanové a gumené sitá celoliate plochy samonosné

  Polyuretanové a gumené sitá celoliate plochy samonosné

  Použitie Pre suché aj mokré triedenie sypkých materiálov, odvodňovanie. Tieto plochy je možne použiť aj pre triedenie v prípade, keď napínanie sita v triediči nieje možné. Charakteristika Polyuretanová plocha je odliata v celku, vo vnútri je armovaná oceľovou výstužou a opatrená upevňovacími otvormi. Montážne pokyny Sito je do triediča upevnené pomocou skrutiek alebo lištami a klinmi. Obvykle je nutné sitovú plochu pripevniť aj k nosným podperám triediča pomocou háčkov alebo strmeňa. V prípade upevnenia sita skrutkami je nutné špecifikovať upevňovacie otvory pred zadaním do výroby. Následné prevŕtanie sitovej plochy z dôvodu vnútorn...

 • Puzdra celobronzové odstredivo liate

  Puzdra celobronzové odstredivo liate

  Odstredivo liate puzdra sú určené pre pracovné podmienky s hydrodynamickým a obmedzeným mazaním na prenos rotačných alebo posuvných pohybov. Umožňujú zachytávať statické a dynamické radiálne i axiálne sily. Vyrábajú sa z kvalitných surovín v rôznom zložení. Sú určené na rôzne klzné uzly na prenos aj tých najväčších namáhaní. Konštrukcia a chemické zloženie sa odvíjajú od konkrétneho použitia. Vyrábajú sa v priemeroch od 200 mm do 1000 mm.

 • Puzdra z liatého bronzu s grafitovými hniezdami

  Puzdra z liatého bronzu s grafitovými hniezdami

  Špeciálne: - axiálne podložky, tabule, pásy - výkresové detaily - niekoľko alternatív mazacích materiálu - niekoľko alternatív základného materiálu Použitie: - odlievacie stroje - oceľové valce - hutnícky priemysel - lode - turbíny - lodné žeriavy

 • Antistatické liate podlahy

  Antistatické liate podlahy

  Antistatické liate podlahy na baze epoxidových a polyuretánových živíc hr. 2-3 mm sa realizujú všade tam , kde je potrebné zaistiť prostredie bez rizika akumulácie statickej elektriny. Vykazujú všetky vlastnosti liatych podláh , navyše zabezpečujú zvod statického elektrického výboja, ktorý nie je žiaduci v rôznych špecializovaných pracoviskách, napríklad : operačné sály, miestnosti počítačových servisov, výbušne prostredie...

 • Liate podlahy a nátery

  Liate podlahy a nátery

  Liate podlahy na baze epoxidových živíc sa obyčajne realizujú v hrúbke 2-3 mm na betónový alebo iný pevný podklad . Vyznačujú sa dobrými mechanickými vlastnosťami – odolnosťou voči oteru, dobrou priľnavosťou k podkladom. Epoxidové liate podlahy sú odolné voči ropným produktom, organickým a anorganickým kyselinám, luhom. Špeciálne epoxidové liate podlahy vykazujú zvýšenú chemickú odolnosť voči širokému spektru chemikálii. Liate podlahy na baze polyuretánových živíc sa používajú v hr. 2-3 mm na nestálych, napríklad, asfaltových podkladoch, podkladoch so zvýšenou vibráciou. Vykazujú dobrú priľnavosť k nestálym podkladom. Polyuret...

 • Vane z liateho mramoru

  Vane z liateho mramoru

  Liaty mramor je materiálom, ktorého obľuba neustále rastie. Tvorí ho prírodný mletý dolomit a polyesterová živica. Liaty mramor si vďaka svojim vlastnostiam získal vedúce miesto v moderných kúpeľniach. Jeho užívatelia oceňujú najmä neobmedzenú životnosť, tvarovú stálosť, vysokú pevnosť a veľmi dobrú zvukovú či tepelnú izoláciu, ktoré iba ťažko nájdu konkurenciu. Voda tak chladne pomalšie ako v klasických vaniach. Vane z liateho mramoru HOPA sa teda zaraďujú medzi luxusné produkty pre tých, ktorí ocenia precízne spracovanie, nekompromisnú kvalitu a jedinečné úžitkové vlastnosti.

 • Liate podlahy

  Liate podlahy

  Liaté podlahy majú mnoho výhod oproti cementovým: výborná rovnosť podláh, rýchlosť pokládky, ideálne pre podlahové vykurovanie, spustenie podlahového vykurovania už po 7 dňoch, pre pokládku nie je nutná elektrina ani voda, nie je nutná výztuž, minimálne množstvo dilatácii.

 • Protichemické liate izolácie

  - nádrže na pivo, víno, ovocné šťavy, kvas, lieh, korenie a pod.

 • Protichemické liate izolácie

  Charakteristika liatych izolácií: - vysoko chemicky a tepelne odolné - vysoko mechanicky a antikorózne odolné - finálnu vrstvu možno zafarbiť v odtieňoch RAL - na báze vysoko hodnotných dvojzložkových polyvinylesterových živíc preložených sklennou rohožou Varianty použitia ako: - ochrana vnútorných plôch technologických zariadení - ochrana skladovacích zásobníkov na chemikálie - ochrana chemických reaktorov - ochrana záchytných betónových nádrží - ochrana vysoko chemicky zaťažených podláh

 • Liate epoxidové podlahy antistatické (elektricky vodivé)

  - samonivelačné, v hr. 2-3 mm v antistatickom prevedení - farby podľa RAL - aplikované materiály: ICOSIT, SIKA FLOOR, RINOL - určenie: zdravotnícke zariadenia, el. výroba, priestory s výpočtovou technikou - vlhkosť podkladu pri aplikácii 4%; zaťaženie po 5-7dňoch, pochôdznosť po 24hod., pevnosť v tlaku min. 55MPa

 • Liate samonivelačné podlahy na báze cementu v prírodnom, resp. farebnom prevedení

  - sú určené na sanácie starých plôch pre vyššie mechanické zaťaženie v hrúbkach 3-15mm. - aplikované materiály: MFC 320 na podlahy s vlhkosťou do 8%, pochôdznosť po 6 hod.; plné zaťaženie 5-7 dní, pevnosť 32 MPa. MFC 410 dtto MFC 320, pevnosť 40MPa

 • Liate akrylátové rýchlotuhnúce podlahy

  - v hr. 2-3mm; maximálna vlhkosť podkladu 4%, pochôdznosť už po 2hod., plné zaťaženie po 4 hodinách, pevnosť v tlaku min. 55MPa - aplikované materiály: PLEXILITH (ČR) - určenie: potravinársky priemysel - čisté priestory kde nie je možná dlhodobejšia odstávka

 • Liate epoxidové podlahy

  - samonivelačné v hr. 2mm je optimálny pomer ceny, kvality a životnosti - farebné prevedenia podľa RAL - väčšie hrúbky –3mm – extrémne záťaže - vlhkosť podkladu pri aplikácii 4%;zaťaženie po 5-7dňoch, pochôdznosť po 24hod., pevnosť v tlaku min. 55MPa - aplikované materiály: ICOSIT,SIKAFLOOR,SADURIT,RINOL,AMERIN - určenie: bezprašné – čisté priestory (potravinársky, chemický,farmaceutický,strojársky priemysel)

 • Liaté potery

  - máme bohaté zkušenosti s aplikací litých potěrů na podklady nejen z betonů, ale také na tepelně-izolační desky apod. - dokážeme se vyvarovat technologických chyb při zalévání podlahového topení, víme jak ošetřit detaily návazností na okolní konstrukce dokážeme předejít různým problémům při zalévání podlahového vytápění. Víme. které detaily je třeba zvlášť důkladně ošetřit. - víme, kde a jak lité potěry účinně dilatovat. - dodáme litý potěr nejen na bázi anhydritu ale i cementu

 • Liate (anhydridové, sádrové) potery

  - pevné podlahy - podlahy na deliacej vrstve - plávajúce podlahy - podlahové kúrenie - priemyselné podlahy Výhody liatych(anhydridových, sádrové) poterov: - rýchlosť spracovania - menšia hrúbka podlahy - vysoká pevnosť v tlaku a v ťahu za ohybmi - najvhodnejšia pri stavbe interierov - ukladanie na velké plochy bez dilatácií (do 100m2) - vysoká plošná rovinnatosť, žiadne prepadliny, žiadny pokles úrovne na okrajoch - rýchlejšie tuhnutie pre pokládku vďaka viazanému procesu vysúšania - vhodné pre všetky podlahové systémy a finálne úpravy podláh - ideálne pre podlahové kúrenie - úspora energie vďaka nižším teplotám zahrievania ...

Ponúkate zváraciu techniku, zváračské práce?

Ponúkate zváraciu techniku, zváračské práce?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Liate potery - anhydrity 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.