Vrstvové výplne na prepravu nápojov

Vrstvové výplne na prepravu nápojovVrstvové výplne na prepravu nápojov 2Vrstvové výplne na prepravu nápojov 3

Znovu použitelné polypropylénové lahké, odolné alebo flexibilné vrstvové výplne Akylux® a Akyplen® hrajú dôležitú úlohu v dodávatelskom retazci znacným zvýšením efektívnosti skladovania a bezpecnosti. Tieto vrstvy sú vynikajúcim médiom na vyjadrenie vašej znackovej identity prostredníctvom 4-farebnej tlace, pricom zvarené hrany zjednodušujú cistenie.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Elegantné vysokoúčinné 8 vrstvové bavlnené rúška s karbónovým mikrofiltrom PM 2.5 mikróna (FFP2,5).

  Elegantné vysokoúčinné 8 vrstvové bavlnené rúška s karbónovým mikrofiltrom PM 2.5 mikróna (FFP2,5).

  Elegantné, veľmi kvalitne spracované textilné rúška na tvár. Rúška sú z 3 vrstiev 100% prírodnej bavlny, pričom finálna vnútorná vrstva je extra jemná a nedráždi pleť ani pri dlhšom nosení. K rúškam sú dodávané 2 umývateľné (1-rezervný) 5-vrstvové karbónové (uhlíkové) mikrofiltre PM 2.5, ktoré je možné jednoducho do rúška založiť, resp. vybrať von. Rúška sú opakovane prateľné a žehliteľné. Igelitové vrecúško k maske je uzatvárateľné. V oblasti nosa je tvarovateľná spona na čo najlepšie individuálne prispôsobenie. Gumičky sú jemné a ľahko nastaviteľné, čo zabezpečuje pohodlné nosenie bez ťahania za uši.

 • Papierove kupecké vrecká od 0,5 kg do 10 kg a vrecia 2 a 3 vrstvové

  Papierove kupecké vrecká od 0,5 kg do 10 kg a vrecia 2 a 3 vrstvové

  Ponuka papierove hnedé kupecké vrecká X dno, vhodné na sušené rastlinky, strukoviny, fazulku,hrach,kukuricu,mak a iné produkty. od 0,5 kg cena od 0,06 € s DPH za 1 ks 1, kg cena od 0,08 € s DPH za 1 ks 2, kg cena od 0,10 € s DPH za 1 ks 3, kg cena od 0,12 € s DPH za 1 ks 5, kg cena od 0,18 € s DPH za 1 ks 10, kg cena od 0,20 € s DPH za 1 ks 15, kg cena od 0,25 € s DPH za 1 ks Papierove vrecká sú balené po 15 kg v kartone. Pri kartonovom odbere 0,05 kg cena od 1,95 € s DPH za 1 kg 1, kg cena od 1,95 € s DPH za 1 kg ...

 • Papierove rolky š 59 cm x 50 m, 2 vrstvove plachty, perforované

  Papierove rolky š 59 cm x 50 m, 2 vrstvove plachty, perforované

  V ponuke máme biele 2 vrstvové plachty na lehátka, postele. Vhodné do ambulancii, masážnych salonov, tam kde je potrebne zabezpečiť hygienu na lehátku. Vhodné aj do domácnosti. Šírka rolky 59 cm x dlĺžka 50 m. plachty sú perforované, aby sa ľahšie odtrhávali podľa potrebnej dĺžky. V balení je 9 roliek . cena za 1 rolku 7,50 € s DPH. objednať sa dajú na našej web stránke, kde je e-shop. Pošleme aj na DOBIERKU .

 • ZZ utierky biele skladané 2 vrstvové 3000 list.

  ZZ utierky biele skladané 2 vrstvové 3000 list.

  Skladané utierky, ZZ zelené, 2 vrst. rozmer 24x21,5 cm 1 bal. 200 list cena 1,54 € s DPH/ bal. v kartone je 15 balení.= 3000 list. cena za karton 18,00 € s DPH. Pri odbere 3 kartóny máte nárok na zľavu 3 % z celkovej ceny Využite náš nový e shop na novej web stránke. Objednaný tovar môžeme poslať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ od 2 kg cca 5,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 8,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Priemyselne utierky biele 2 vrstvové do zásobnika balenie 9 ks

  Priemyselne utierky biele 2 vrstvové do zásobnika balenie 9 ks

  V ponuke máme biele priemyselne utierky 2 vrstvové do zásobnika. Vhodné do kuchýň a predškolských zariadení, tam kde je potrebne poutierať vodu, nečistoty, vhodné aj pre upratovanie, čistenie skiel. Vhodné aj do domácnosti. Priemer kotúča 12,5 cm x výška 20 cm. V balení je 9 kotúčov utierok. cena za 1 kotúč 1,39 € s DPH. Tovar sa dá objednať cez náš e shop na web stránke, alebo telefonicky. cena za balík POŠTOVNÉ do 5 kg cca 5,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 8,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Predávame 3 vrstvové rúška z netkanej textílie

  Predávame 3 vrstvové rúška z netkanej textílie

  skladom viac ako 10 000 kusov. certifikované, dodávané v krabičke, balené po 50 ks, CENA JE 0,65 € BEZ DPH

 • Rúško bavlnené dvojvrstvové.

  Rúško bavlnené dvojvrstvové.

  Ponúkame bavlnené dvojvrstvové rúška aj vo väčších množstvách podľa želanie zákazníka. Možnosť výberu strihu a farebného vyhotovenia podľa želania a taktiež možnosť potlače firemného loga.

 • Rúško bavlnené dvojvrstvové.

  Rúško bavlnené dvojvrstvové.

  Ponúkame bavlnené dvojvrstvové rúška aj vo väčších množstvách podľa želanie zákazníka. Možnosť výberu strihu a farebného vyhotovenia podľa želania. Možnosť firemného loga. Ide o viacnásobne použiteľné rúška na tvár vyrobené zo 100% bavlny s certifikáciou Oeko-Tex STANDARD. Tieto rúška neobsahujú ochranný filter, chránia však pred šírením vírusov pri kašľaní a kýchaní, keďže vytvárajú bariéru medzi dýchacími cestami a okolím. Rúško je potrebné pred prvým použitím vyprať. Rúško je možné po dezinfekcii opätovne použiť Rúško odporúčame vyprať alebo inak dezinfikovať každý deň Vyrobené zo 100% bavlny

 • Jednorazové rúška trojvrstvové 3ply a respirátory FFP2, KN95

  Jednorazové rúška trojvrstvové 3ply a respirátory FFP2, KN95

  Dobrý deň ponúkame zdravotníckym zariadeniam na predaj na sklade v Trenčíne - respirátory FFP2, KN95, najvyššia kvalita, 12000 ks v krabici po 400 kusov – min. odber Cena 2,45 – 2,70 Eur/kus podľa počtu odberu, pri rýchlom odbere dohoda možná (ponuka platí len pre zdravotníkov) - jednorazové rúška trojvrstvové 3ply, cena 0,42 centov/kus 4000 kusov (V krabici po 2000 kusov – min. odber)

 • Trojvrstvové komíny - nerezové

  Sú vhodné pre akýkoľvek typ spotrebiča a paliva (krby, kachle, kotly). Oproti murovaným komínom sú oveľa ľahšie, vnútorná nerezová vložka je tepelne odizolovaná izoláciou hr.50mm.

 • Dvojvrstvové čistiace utierky

  Dvojvrstvové hadričky sú z jemnej bavlnenej tkaniny. Biela je špeciálne impregnovná pre čistenie zlata alebo striebra a fialová je pre doleštenie povrchu šperku. Použitie utierok zároveň chráni proti oxidácii a sulfidácii. Dodávajú sa 2 verzie: pre zlato a pre striebro.

 • Jednovrstvové komínové systémy KAMINODUR

  Jednovrstvové komínové systémy KAMINODUR

  Kompletný stavebnicový komínový systém určený na sanáciu alebo zmenšenie prierezu jestvujúcich komínov, pre odvod spalín od spotrebičov na kvapalné alebo plynné palivá s výstupnou teplotou spalín od 35°C do 200°C. Umožňuje odvod spalín prirodzeným komínovým ťahom alebo pretlakom do 200 Pa. Vyrába sa z vysokolegovaných nehrdzavejúcich materiálov, ktoré zaručejú jeho dlhú životnosť a spoľahlivosť. Veľký rozsah štandartne vyrábaných dielov umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž a zároveň ľahké prispôsobenie rôznym spotrebičom. Vyrába sa v priemeroch od DN 70 do DN 600 mm, v dĺžkach 250, 500, 1000 mm.

 • Trojvrstvové komínové systémy KAMINODUR

  Trojvrstvové komínové systémy KAMINODUR

  Trojvrstvový komínový systém vyrábaný z vysokolegovaných nehrdzavejúcich materiálov, zvlášť vhodný na odvod spalín na vonkajšej fasáde budov. Komínový systém je kompletne vyrobený z vysokolegovaných nehrdzavejúcich materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť komína. Zároveň s optimálne navrhnutou hrúbkou izolácie umožňujú rýchle vyhriatie komína a zabraňujú nadmernému ochladzovaniu spalín pri prerušovanej prevádzke spotrebiča. Konštrukčné riešenie systému zabezpečuje absolútnu tesnosť voči prieniku kondenzátu. Jednoduchý spôsob spájania a nízka hmotnosť jednotlivých prvkov systému značne skracujú časovú náročnosť montáže....

 • Karimatky - penové: jedno a dvojvrstvové, aerobik, fitnes, Pilates

  Karimatky - penové: jedno a dvojvrstvové, aerobik, fitnes, Pilates

  Štandardné karimatky, rozmerov 1800x500mm, hr. 8, 10, 12mm, možeme dodať aj neštandardné rozmery - farba antracit (tmavosivá) - 1900x60mm, hr. 10, 15 jednofarebné, dvojfarebné, maskáčové, dizajnové, hliníkové, textilné skladacie PRAKTIK. Podložky: do a pod stany, pod záhradné nafukovacie bazény, pod fitnes stroje a zariadenia ...

 • Polykarbonátové dvojvrstvové tabule

  Polykarbonátové dvojvrstvové tabule

  Náš sortiment polykarbonátových niekoľkovrstvových tabúľ je projektovaných na rôzne typy zastrešenia, glazovania, plášte, panely, strešné okná a kupolovité aplikácie. Tieto tabule sú nákladovo efektívne, vysokovýkonné (vzhľadom na tepelnú izoláciu), ľahké a vysoko odolné voči nárazom. Umožňujú tiež ohýbanie za studena.

 • Polypropylénové vrstvové výplne Akylux®

  Polypropylénové vrstvové výplne Akylux®

  Polypropylénové vrstvové výplne Akylux® or Akyboard® sa môžu používat ako separátory alebo dokonca ako alternatíva drevených paliet (vrstvové výplne prekladaného hárku). Tieto vrstvové výplne, ktoré môžu byt podla potreby nehrdzavejúce, sú užitocné predovšetkým pre väcšie automobilové exportné aplikácie, ktoré umožnujú optimalizáciu usporiadania súciastok v kontajneroch.

 • Eurookná vyrábané z 3. vrstvového euro profilu

  Okna sú okovane celoobvodovým kovaním MACO so 4. polohovacou kľučkou s mikro ventiláciou. V okne je osadene tepelne a zvukovo izolačne dvojsklo U=1,0 pripadne aj trojsklo. Všetky výrobky do exteriéru sú povrchovo upravene silno vrstvou lazurou striekane vysokotlakovým zariadením. Na okne je použitá rámová termo okapnica z prerušovaným tepelným mostom a krídlové okapničky obe z eloxovaneho hliníka. Okno je tesnené celoobvodovým dvojitým tesnením.

 • Komíny viacvrstvové

  Komíny viacvrstvové

  Komíny, ako všetci dobre vieme, slúžia na bezpečný odvod spalín od spotrebiča do voľného ovzdušia. V súčasnosti existuje viac druhov používaných palív ako v minulosti a tak sa tejto skutočnosti prispôsobili i komíny. Hlavné kategórie sú: - Plynné palivá - Tekuté palivá - Tuhé palivá Na každý druh paliva je používaný iný druh komína podľa teploty spalín. Prevádzku takýchto komínov ďalej rozlišujeme podľa dosiahnutého rosného bodu spalín na: - Suchú prevádzku - Mokrú prevádzku A nakoniec triedime komíny ešte podľa spôsobu spaľovania vzduchu na: - Pretlakové spaľovanie - Atmosférické spaľovanie Viacvrstvé komín...

 • Viacvrstvové fólie a sáčky

  Viacvrstvové fólie a sáčky

  Sortiment dodávok: - PA/PE, PET/PE fólie na balenie do vákua a v ochrannej atmosfére - Metalizované, hliníkové, CPP a PE fólie pre automatické linky - Sterilizačné a varné fólie - PVC a polyolefinové teplom zmrštiteľné fólie - Vákuové sáčky 50-280 my transparentné, metalizované, s potlačou - Sterilizačné sáčky - Možnosť dodávok 1-8 farebnej medzivrstvovej potlače Použitie: Mäsový a hydinársky priemysel, mliekárenský priemysel, spracovanie rýb, lahôdkárska výroba, nepotravinárske odvetvia.

 • 3 - vrstvové masívne dosky

  3 - vrstvové masívne dosky

  Dosky sa skladajú z priebežných masívnych lamiel, ktoré sú lepené v troch vrstvách, stredná vrstva je lepená kolmo na povrchové vrstvy. Surovinou je kvalitné listnaté alebo ihličnaté rezivo. - Vlastnosti: charakter prírodného masívneho dreva, tvarová stálosť, velkoplošný formát, vysoká pevnosť - Oblasti použitia: výroba nábytku, konštrukčné a dekoratívne prvky interiéru, obklady stien a stropov, podlahy, obaly ... Ihličnaté dreviny - Hrúbka: 12 - 42 mm - Dreviny: smrek, modrín, borovica, limba, douglaska Listnaté dreviny: - Hrúbky: 19 - 26 mm - Dreviny: javor, buk parený, breza, jelša, jaseň, čerečňa, dub, jelša am

 • 2-vrstvové kartónové puzzle

  2-vrstvové kartónové puzzle

  Kvalitný produkt pre individuálnu výrobu puzzlí laserovou technológiou. Kartón je leštený a predseknutý pre konečnú potlač, z transférovej fólie (Variofilm). V ponuke sú formáty A3,A4,A5, balené po 20 ks. Dodávame kompletnú technológiu na výrobu puzzlí. (Puzzle kartón, Variofilm, Antistick, Silikónová guma, Termolis) Cena: - 62,40 € (1880,- Sk) bez DPH A3 - 35,85 € (1080,- Sk) bez DPH A4 - 26,56 € (800,- Sk) bez DPH A5 Konv. kurz: 1 € = 30,1260 Sk

 • Lepené 2-vrstvové 1-lamelové dubové podlahy

  Zabezpečujeme 2-vrstvové 1-lamelové podlahy s nasledovným zložením: - základná vrstva – tvrdá brezová preglejka hrúbky 12 alebo 15 mm - nášľapná vrstva – dubová lamela hrúbky 4 alebo 6 mm

 • Drevené viacvrstvové podlahy

  Singha Paratech je viacvrstvová drevená podlaha s povrchom z masívneho dreva s 3mm hrubou nášľapnou vrstvou z ušľachtilých drevín. Vďaka strednej nosnej vrstve, ktorá je vyrábaná z dreviny menom Hevea, sú tieto podlahy pri použití na podlahové kúrenie stabilnejšie voči teplotným a vlhkostným zmenám, ako bežné výrobky európskych výrobcov používajúcich smrekové stredy.

 • Jednovrstvové drenážne rúry z PVC - U

  Sú jednovrstvové drenážne rúry z PVC - U s natvarovaným hrdlom vo tvare podkovy. Spodná hladká časť zaisťuje ľahký odtok. Dodávané sú ako viacúčelové drenážne rúry - MZ nebo priesakové drenážne rúry TS v priemeroch DN 80, DN 100, DN 150, DN 200 v 6 m tyčiach na paletách. Príslušenstvo: spojka, koleno 45° a 90°, zátka, odbočka, vpusť, T - kus. Náš program príslušenstva zahrňuje všetky potrebné časti, ktoré zaručujú bezproblémovú montáž. Dodávané sú v nasledujúcich rozmeroch: DN 50, 65, 80, 100, 125, 160 a 200.

 • Viacvrstvové drenážne rúry agrosil

  Tento druh drenážnej rúry ma hladkú vnútornú stenu čo umožňuje bezproblémový odtok vody, a robustne vlnovcovú vonkajšiu vrstvu, ktorá znáša veľké statické a dynamické zaťaženie. Táto technológia výroby zaručuje také pozdĺžnu tuhosť rúry, čo je veľkou prednosťou pri montáži týchto rúr. Vďaka malej hmotnosti je bezproblémová i manipulácia s celými paletami na stavbe. Z PEHD sa vyrábajú ako čiastočne priesakové s vtokovými otvormi pod uhlom 220°, ako viacúčelové s 85 % uzavretého prierezu a plnopriesakové s rovnomerne rozloženými vtokovými otvory po celom obvode. Optimálne zachytávanie vody je dosiahnuté vertikálnymi zárezmi na najm...

 • 3 - vrstvové dosky na šalovanie pre dokonalý povrch a betónovú výstavbu

  S 3 - vrstvovými doskami na šalovanie je možné hospodárne zrealizovať rozmanité úlohy a uspokojiť rôzne požiadavky na povrchové plochy pri malých i velkých stavbách.

 • Tenkovrstvové omietky minerálne, akrylátové, silikónové a mozaikové » Prince Color® Multiputz ZS 1,5

  Silikónová tenkovrstvová omietka so zatieranou štruktúrou na použitie v chladných obdobiach už od + 1 °C a 95 % relatívnej vlhkosti vzduchu. Vodoodpudivá, odolná voči poveternostným vplyvom, hnanému dažďu, paropriepustná.

 • Tenkovrstvové omietky minerálne, akrylátové, silikónové a mozaikové » Prince Color® Multiputz ZA 1,5

  Akrylátová tenkovrstvová omietka so zatieranou štruktúrou, odolná voči poveternostným vplyvom, difúzna. Vhodná na zatepľovacie systémy.

 • 3-vrstvové antikorové komíny - JEREMIAS

  Skupina Jeremias patrí k vedúcim výrobcom spalinovodných systémov v Európe. Inovácia a kvalita Jeremias určujú smer spalinovodných systémov pre priemyselné použitie a individuálnu bytovú výstavbu.

 • Špeciálne francúzske trojvrstvové agrofólie

  - ZÁRUKA 4 roky - izolujúce až do 93 % - úspora nákladov na kúrenie min. 20% - hrúbka 200 mikrónov, 215 mikrónov, 240 mikrónov - UV stabilizované - šírky od 6,5 m do 15,5 m - ŽIVOTNOSŤ OVERENÁ V PRAXI - 6 až 9 rokov

 • Viacvrstvové polyolefinové fólie extrafol

  Viacvrstvové polyolefinové zmrašťovacie fólie spĺňajú požiadavky na vyššiu úžitkovú hodnotu obalu, a to ako atraktívny vzhľad, tak maximálny stupeň ochrany. Nahrádzajú fólie z PVC. Fólie EXTRAFOL majú vynikajúce optické vlastnosti a úplnú transparentnosť - obal zdôrazňuje vzhľad tovaru, robí ho príťažlivejším a tým podporuje jeho predaj. Vďaka jedinečným mechanickým vlastnostiam môžu byť použité ako jediný baliaci materiál na jednotlivé i množstevné balenia tovaru najrôznejších tvarov, ktoré chráni pred otrasmi, poškodením a drobnými krádežami v samoobsluhách. Tri vrstvy fólie poskytujú zvýšenú ochranu proti kyslíku ...

 • Trojvrstvové fólie - fólia vyrábaná koextrúziou

  Trojvrstvové fólie - fólia vyrábaná koextrúziou

  Trojvrstvové fólie - fólia vyrábaná koextrúziou

 • Viacvrstvové fólie s bariérovými vlastnosťami

  Koextrudované vyfukované fólie s bariérovými vlastnostmi představují novou skupinu ve výrobním programu firmy. Výrobní zařízení umožňuje kombinací různých materiálů výrobu pěti až sedmivrstvé speciální fólie s cílenými vlastnostmi pro potravinářský průmysl. Bariérové i fyzikálně mechanické vlastnosti jsou dány složením, kombinací a tloušťkou vrstev. Fólie jsou průhledné, čiré. Na přání zákazníka je lze vyrobit v probarveném provedení, s kluzným nebo omezeně kluzným povrchem. Fólie lze svařovat impulsně horkými čelistmi nebo kontinuálně. Pro potřeby potisku se povrch upravuje ionizací. Fólie lze opatřit až 8barevným poti...

 • Utierky v kotúči 2 vrstvové

  Tork premium papierové utierky v kotúči. 2 vrstvová, biela, TAD, dlžka: 100 m, 400 útržkov

 • Vrecia papierové 550 x 1100mm , 500 x 800mm , 2 a 3 vrstvové

  Vrecia papierové 550 x 1100mm , 500 x 800mm , 2 a 3 vrstvové

  Vrecia papierové 550 x 1100mm, 500 x 800mm, 2 a 3 vrstvové

 • Jednovrstvové metalízy

  Medzi najnovšie ponúkané produkty patria jednoznačne jednovrstvové /jednošichtové/ metalízy. - jednokomponentné - na syntetickej báze - podklad: železo, oceľ, zinok, hliník, meď, tvrdené PVC a pod. - odtiene: žltá /zlatá/, svetložltá, červená, svetločervená, zelená, svetlozelená, oceľovomodrá, svetlooceľovomodrá, strieborná, medená, sivá hliníková - RAL 9007, biela hliníková - RAL 9006 - balenie: 1 l a 2,5 l. - nanášanie: odporúčame striekaním, je možné i štetcom alebo valčekom

Vyrábate kuchynský nábytok?

Vyrábate kuchynský nábytok?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Vrstvové výplne na prepravu nápojov 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.