Ľanová posteľná bielizeň

Ľanová posteľná bielizeňĽanová posteľná bielizeň 2Ľanová posteľná bielizeň 3

Posteľná súprava je vyrobená zo 100%-ného ľanu, uzatváranie na šnúrky

farba: off white (smotanová)

Súprava obsahuje:

- obliečka na vankúš 70 x 90 cm.....1ks

- obliečka na paplón 140 x 200 cm.....1 ks

- plachta 140 x 240 cm.....1 ks

Dostupnosť tovaru: skladom

Ak potrebujete iné ako klasické rozmery posteľnej bielizne, napíšte nám! Šijeme na mieru!


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a získajte 3 + 1 mesiac zadarmo.

 • Cibuľoviny - splaňovanie, skrášlenie pietnych miest, parkov ... .

  Cibuľoviny - splaňovanie, skrášlenie pietnych miest, parkov ... .

  Jedná sa o najnovší koncept firmy Verver Export Holandsko, ktorý pozostáva zo špeciálne vyberaných druhov cibuľovín, zvlášť vhodných k splaňovaniu na miestach menej nápadných, ale dôležitých (zákutia parkov, pietnych a historických miest,...). Medzi jednotlivými cibuľovinami nájdete aj hotové, farebne zladené sady. Možnosťou je aj ich strojová výsadba.

 • Systém pro plánování lidských zdrojů ANeT-Plan

  Systém pro plánování lidských zdrojů ANeT-Plan

  Aplikace ANeT-Plan je určena k efektivnímu plánování směn, absencí a pohotovostí mezi pracovníky organizačního střediska. Je to nadstavba a doplněk docházkového systému ANeT-Time. Zatímco docházkový systém umožňuje uživatelům zpracovávat data získaná z docházkových terminálů, ANeT-Plan je nástroj na plánování lidských zdrojů a docházky. Oba systémy jsou navzájem propojené, změna v Planu se tak projeví v aplikaci Time a naopak. Proč systém plánování lidských zdrojů: - Zjednodušuje a optimalizuje plánování lidských zdrojů - Automatické plánování dle strategie firmy - Kontrola zákoníku práce - Propojení s docházkovým syst...

 • Poradenstvo a plánovanie ohľadne vykurovania a chladenia

  Poradenstvo a plánovanie ohľadne vykurovania a chladenia

  Máte mnoho nezodpovedaných otázok a radi by ste si nechali poradiť od odborníkov? Sme tu pre Vás, aby sme Vám poskytli všetky potrebné informácie týkajúce sa vykurovania, chladenia a celkovej tepelnej pohody vo Vašom domove a radi Vám pomôžeme s ich plánovaním a realizáciou. Ozvite sa nám a my Vám vypracujeme kompletný plán, ako šetriť nielen Vaše zdravie a peňaženku, ale aj životné prostredie a to všetko samozrejme zadarmo.

 • Planovanie ocelovych konstrukcii

  Planovanie ocelovych konstrukcii.

 • Plánovanie a projektovanie

  Naše spektrum služieb obsahuje plánovanie infraštruktúry priemyselných zariadení, ako je plánovanie siete a osvetlenia, či spotreby energie. V súlade so strojárskymi normatívmi stanovíme potrebné riadiace komponenty a zadefinujeme potrebné rozhrania. Okrem toho tvoríme koncepty, podklady ku konkurzom, zoznamy výkonov s kalkuláciou nákladov a kalkuláciou ponuky. Radi vás tiež podporíme pri projektovaní hrubej stavby vášho výrobného komplexu na základe nášho špecifického know-how v oblasti riadiacej techniky.

 • Plánovací hlavy do zásobníku obráběcího centra

  TA-CENTER pro frézovací obráběcí centra s automatickou výměnou ze zásobníku nástrojů Numericky řízené hlavy s automatickým vyvažováním pro čelní obrábění a vyvrtávání pro obráběcí centra s automatickou výměnou nástrojů a speciální stroje.

 • Plánovací hlavy s mechanickým posuvem

  Automatické čelně soustružící hlavy s posuvem a rychlým návratem smykadla pro obráběcí centra a speciální stroje s automatickou výměnou nástrojů, kde není potřeba elektronického řízení.

 • Medzinárodné daňové plánovanie

  Ponúkame komplexné služby v oblasti medzinárodného daňového plánovania. V rámci tohto plánovania zohľadňujeme nielen daňové, účtovné a právne aspekty, ale predovšetkým aspekty podnikania klienta a jeho strategické ciele. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí majú rozsiahle skúsenosti s medzinárodným plánovaním a zahraničnými jurisdikciami. Vzhľadom k tomu, že spolupracujeme s množstvom spoločností vo všetkých významných jurisdikciách, sme schopní klientovi nielen navrhnúť optimálne riešenia, ale tiež zabezpečiť jeho implementáciu a správu. Našou prioritou je zabezpečiť efektívne riešenie, ktoré je bezpečné a zohľadňuje ...

 • Obrázkové a plánovací diáře

  Co si můžete zvolit? 1.Vlastní fotografie. 2.Fotografie či ilustrace z PRESCO fotobanky. 3.Fotografie či ilustrace na míru. 4.Druh potahového materiálu 5.Barevné provedení kalendária 6.Individuální obálku diáře. 7.Barevnost gumičky a záložky, možnost papírové záložky. 8.U hotových obrázkových a plánovacích diářů lze logem potisknout desky diáře.

 • Preventivní plánovaný servis

  Pro zákazníky, kteří pracují v systému ISO 9001 nebo podle vlastního systému řízení kvality, k jehož udržení vyžadují garanci provozní způsobilosti zařízení, zajišťujeme smlouvy o servisu na zařízení se zaručenou reakční dobou servisu a preventivními prohlídkami.

 • Strategické plánovanie

  - hodnotenie efektívneho riadenia, - strategické plánovanie, - krízové riadenie manažmentu, IT technológií, komunikácie.

 • Plánovacie, trojdielne kalendáre

  Plánovacie, trojdielne kalendáre

  - Kalendáre s obrázkami - Kalendáre s hodinkami - Trojdielnych kal.

 • Prezentácia a plánovanie

  Prezentácia a plánovanie

  - Flipcharty - Mapy - Nástenky - Piktogramy, značky, tabuľky - Popisovače pre biele tabule - Prezentačné stojany, panely - Stojany na tabule - Tabule biele a magnetické - Tabule korkové a plstené - Tabule plánovacie a doplnky - Tabule samolepiace - Ukazovadlá - Visačky a doplnky

 • Plánovacia Tabuľa

  Plánovacia Tabuľa

  Plánovacia tabuľa poskytuje priestor pre usporiadanie rozvrhu, plánu prác a iných činností, ktoré bude potrebné príležitostne pozmeniť či upraviť. Poskytuje až 32 riadkov, vďaka ktorým pojme aj niekoľko plánov súčasne. Vďaka flexibilným lištám je možné všetky oznamy jednoduchým a rýchlym spôsobom vymeniť, doplniť alebo presunúť, pričom ostanú zafixované na určenom mieste. Samozrejmosťou sú skryté vešiaky na zavesenie na stenu.

 • CoXaM - predoperačné plánovanie zákrokov

  CoXaM - predoperačné plánovanie zákrokov

  CoXaM - predoperačné plánovanie zákrokov na bedrovom kĺbe. Softvér slúži na predoperačné plánovanie, pri ktorom pomáha určiť na rtg. snímku dĺžkové rozmery, stredy rotácie, hodnoty potrebných uhlov, posúdiť rovnobežnosť smerodajných línií a digitalizáciu plastových šablón jednotlivých výrobcov, ktorá umožní posúdenie vhodnosti daného typu implantátu. Pracuje pod OS Windows XP/Vista/7.

 • Tabuľa plánovacia 90x120 cm PREMIUM

  Tabuľa plánovacia 90x120 cm PREMIUM

  Ročný plánovač v dvoch častiach. Delenie do 365dňových okienok, 7 dní v týždni. Pre plánovanie do 33 ľudí/ objektov, ak je použitý ako 12mesačný plánovač a do 66 ľudí/ objektov, ak je použitý ako 6mesačný plánovač. Keďže nie sú predtlačené názvy mesiacov, plánovanie môže začať ľubovoľným mesiacom. Magnetický popisovateľný povrch. Sada príslušenstva obsahuje: 4 stierateľné popisovače TZ 111, 72 magnetických menoviek s bielymi štítkami a sadu 10 mm magnetických symbolov. Rozmery: 90x120 cm

 • Plánovacia sada 3

  Plánovacia sada 3

  Plánovacia sada 3 je vhodná pre plánovanie do 75 ľudí/ udalostí. Obsahuje: sadu popisovačov TZ 140/ 4S, jeden popisovač na priesvitné fólie e152 M, 24 magnetických prúžkov 10 × 300 mm v 4 farbách, 280 ks 10 mm magnetických symbolov v štyroch farbách, 10 magnetických menoviek rozmeru 20 × 60 mm, 4 hárky štítkov rôznych farieb (á 18 štítkov na hárku), 75 magnetických menoviek rozmeru 10 × 60 mm a 14 hárkov štítkov: po dvoch hárkoch v siedmych farbách (á 45 štítkov na hárku). - Vhodná pre plánovanie: do 75 ľudí/udalostí - Obsah: popisovače,prúžky,symboly,menovky

 • Havarijné plánovanie

  Havarijné plánovanie

  Nie sú Vaše dáta alebo dostupnosť Vašich elektronických služieb pre Vás kritické? Môžete o ne prísť alebo dokážete bez nich existovať niekoľko mesiacov? Ak nie, viete ktoré z Vašich dát sú pre Vás naozaj dôležité a ktoré z Vašich elektronických služieb sú pre Vás nevyhnutné? Máte plán ako postupovať pri obnove Vášho podniku v prípade živelnej katastrofy alebo teroristického útoku? Viete aké riziko pre Vás predstavujú a aká je ich pravdepodobnosť? Ak ste odpovedali na všetky predchádzajúce otázky áno, tak pomoc našich konzultantov nepotrebujete. V opačnom prípade Vám ponúkame nasledovné služby: - Audit aktuálneho stavu - Analýza...

 • Věž - jehlanová střecha

  Věž - jehlanová střecha

  Dřevo je používané kvalitní mimostředové. Hranoly jsou impregnované proti plísním a povrchově upraveny lazurováním, které jsou odolné proti UV záření a neobsahuje látky škodící zdravé dětí. Spoje jsou řešené klasickou tesařskou technikou a pozinkovanými šrouby. Kovové patky jsou žárově pozinkované. Podlaha věže je ve výšce 170 cm nad povrchem terénu. Možnost výběru nástupu na věž ( síť, žebřiny, šplhací stěna s kameny). Na střešní krytinu je použit finský šindel Katepal. Skluzná část je vyrobená z plastu.

 • Prezentácia a plánovanie

  - tabule - čistiace doplnky k tabuliam - flipcharty - doplnky k flipchartom - písacie podložky na stôl - visačky - vlajky a príslušenstvo - štátne znaky - dverové ceduľky - ukazovadlá

 • Prezentácia a plánovanie

  Prezentácia a plánovanie

  - Biele tabule a doplnky - Flipcharty, spotrebný materiál - Kombinované tabule a nástenky - Napichovacie tabule a nástenky - Nástenné mapy - Plánovacie tabule - Projektory, fólie, plátna - Samolepiace nástenky - Vitríny a informačné tabule

 • Základní plánování a dimenzování

  Konzolový regál je svojí strukturou určen ke skladování materiálu tyčového nebo deskového charakteru jako například trubky, tyče, pruty, svitky, desky, plechy atd. Materiál může být zakládán jednotlivě, jako svazek nebo jako součást jiné manipulační jednotky. Pro plánování regálové sestavy je nutné znát jaký materiál bude do regálu zakládán, jakým způsobem bude prováděna obsluha, v jakém prostředí a na jakém půdorysu budou regály instalovány. Zvláště je třeba prověřit nosnost podlahy budoucího skladu.

 • Plánovanie a realizácia projektov

  Pri využívaní Vášho IT systému sa môžete stretnúť so špecifickými požiadavkami, ktoré sa vo Vašej spoločnosti vyskytujú ojedinele a Váš podporný team preto nemá dostatočné skúsenosti. Preto Vám ponúkame plánovanie a realizáciu takýchto projektov s využitím našich dlhoročných rôznorodých skúseností. Pri využití služieb plánovania a realizácie projektov nie ste viazaný na poskytovanie služieb údržby SANDINGu. Najčastejšie projekty: - IT audit – ponúkame kompletnú analýzu Vášho súčasného IT systému, ktorej výsledkom bude správa o stave Vášho systému a návrh/postup na zefektívnenie procesov. - Presťahovanie IT systému – ...

 • Odblaňovačky na mäso

  Profesionálna odblaňovačka na rôzne druhy mäsa.

 • Finanční plánování a likvidita

  Dostupnosť: Skladom

 • Lanová píla DS-WS 10

  Lanová píla DS-WS 10

  - Pre rezanie v železobetónových a iných stavebných materiáloch. - Rezanie špár pre hydroizolácie. - Rezanie hlbokých otvorov. - Rekonštrukcie a demolácie. - Rezanie rôznych tvarov stien, železobetónových stĺpov a trámov.

 • Skladové a komisionovací systémy – plánování projektu a realizace

  Aby bylo možno vybrat optimální regálový systém, popř. správnou kombinací regálových systémů, analyzuje nejdříve strukturu výrobků. Teprve poté se projektový tým rozhodne po dohodě se zákazníkem pro optimální řešení. Logistika je trh budoucnosti. Požadavek na rychlý tok zboží, štíhlé postupy a efektivní procesy v rámci logistického řetězce předpokládá spolehlivé skladové a komisionovací systémy, orientované na náklady. Jasnou výhodu při realizaci takových systémů mají podniky, které vyrábí všechny příslušné komponenty a přebírají též plánování projektu a péči o projekt. Vlastní výroba různých regálových a ...

 • Obchodní plánování, strategie, taktika tuzemský i exportní obchod

  - Návaznost prodejních plánů na marketingové plány - Zhodnocení distribučních kanálů - Zhodnocení pokrytí trhu - Identifikace tržních možností - Rozpracování do business, channel a account plánů stejně jako game plánů Akční plány - SMART cíle - Efektivní správa obchodních dat - Řízení a alokace prodejních a marketingových nákladů

 • Prezentácia a plánovanie

  - tabule, flipcharty, prezentačné stojany, doplnky, fólie na spätnú projekciu, spätné projektory prenosné a stolové

 • Strategické plánovanie komunikácie

  Vytváranie plynulého polohovania image spoločnosti a jej produktov, aby dokázalo na súčasnom trhu zaujať významné postavenie, je základnou myšlienkou kvalitného PR. K tomu je potrebné nazerať na ciele komplexne a dlhodobo, a zároveň efektívne spájať rôznorodé marketingové aktivity. Na tento účel slúži komunikačná stratégia, čím sa rozumie strategická príprava internej a externej komunikácie na vytvorenie, posilnenie a zachovanie všeobecného povedomia o spoločnosti, značke a jej produktoch so zreteľom na kľúčové cieľové skupiny a dosiahnutie stanovených cieľov. Pripravíme vám stratégiu, ktorá pozostáva z identifikovania faktorov ovplyv...

 • Dobre naplánované využitie debnenia znamená plynulý proces na stavbe

  Riešenie zložitých problémov musí byť starostlivo naplánované a spracované. To platí aj pre plánovanie použitia debnenia a lešenia pri veľkých projektoch. Intenzívne plánovanie zaisťuje hladký proces výstavby a optimalizuje materiálové a mzdové náklady. Všetky Vaše požiadavky spracujeme a navrhneme plán riešenia pomocou špeciálneho plánovacieho softvéru, ktorého modulárna koncepcia sa bez námahy prispôsobí každej situácii a podmienkam. Týmto spôsobom môžeme plánovať aj tie najzložitejšie projekty vo váš prospech rýchlo a dôsledne. Počnúc zameraním pôdorysov a fasád, cez spracovanie technických výkresov a presné určenie množstva...

 • Poradenstvo pri plánovaní rozpočtu

  - Plánovanie rozpočtu, predbežná kalkulácia návrhu investície - Plánovanie layoutu a výšky nákladov pre kompletné výrobné linky - Kompletné výrobné linky - Detailné plánovanie v CAD - Zhotovenie a konečná montáž strojov, zariadení a rozvádzačov - Montáže a vedenie výstavby po celom svete - Sprevádzkovanie zariadení až po spustenie výroby po celom svete - Školenia pre servisný a výrobný personál po celom svete

 • Páková lanovačka Gutman KKV

  Páková lanovačka Gutman KKV

  Prenosné zariadenie pre zdvíhanie, ťahanie, spúšťanie a napínanie - Obal z pevného hliníku - Pevné, ťažné hlavy s veľkou priľnavosťou - Malá hmotnosť - Takmer žiadna údržba - Ľahko meniteľné preťažovacie zariadenie

 • Celoročné plánovanie

  Systém pravidelných revízií Vám umožní zachovať si prehľad v plánovaní Vašich nákladov. Našou úlohou je vykonávať revízie Vašich batérií a nabíjačov v dohodnutých intervaloch, dôkladne a spoľahlivo.

 • Plánovací kalendár

  Plánovací kalendár

  Balenie: 20 Formát: 297x138 Rozsah: 62 strán Kalendárium: týždnové stlpocové s menami Väzba: špirála Presah pozadia na tlač: 297 x 30 mm

 • Lanová dráha s ocelovou konstrukcí

  Lanová dráha s ocelovou konstrukcí

  - Věková skupina 3 - 14 - Rozměry (m) 20,2 x 4,5 x 3,5 - Potřebná plocha (m) 22,9 x 4,5 - Povrch tlumící náraz (m2) 0,0 - Max. výška pádu (m) 0,95 - Počet uživatelů 3

 • Lanová dráha s ocelovou konstrukcí

  Lanová dráha s ocelovou konstrukcí

  - Věková skupina 3 - 14 - Rozměry (m) 20,2 x 4,5 x 3,5 - Potřebná plocha (m) 22,9 x 4,5 - Povrch tlumící náraz (m2) 0,0 - Max. výška pádu (m) 0,95 - Počet uživatelů 3

 • Lanová dráha s ocelovou konstrukcí

  Lanová dráha s ocelovou konstrukcí

  - Věková skupina 3 - 14 - Rozměry (m) 20,2 x 4,5 x 3,5 - Potřebná plocha (m) 22,9 x 4,5 - Povrch tlumící náraz (m2) 0,0 - Max. výška pádu (m) 0,95 - Počet uživatelů 3

 • Lanová dráha s ocelovou konstrukcí

  Lanová dráha s ocelovou konstrukcí

  - Věková skupina 3 - 14 - Rozměry (m) 20,2 x 4,5 x 3,5 - Potřebná plocha (m) 22,9 x 4,5 - Povrch tlumící náraz (m2) 0,0 - Max. výška pádu (m) 0,95 - Počet uživatelů 3

 • Plánovanie obnovy IT

  - predstavuje dôležitú etapu, ktorá zahŕňa plán obnovy systémov a technológií v budúcnosti a s tým spojené plánovanie financií.

 • Prezentácia a plánovanie

  Flipcharty a doplnky k flipchartom, tabule a doplnky k tabuliam, informácia a prezentácia, systém katalógových panelov, ukazovadlá projektory, plátna ...

 • Logistika - plánování, skladování, distribuce

  Nastavení klíčových parametrů - Pomůžeme stanovit a implementujeme klíčové ukazatele pro oblast plánování, logistiky a distribuce Plánování - Na základě metodiky RCCP (hrubého kapacitního plánu) pomůžeme s předstihem identifikovat nedostatečné nebo naopak nadbytečné kapacity a navrhneme vhodná řešení - Nastavíme systém pro výrobní plánování - Nastavíme systém pro materiálové plánování - Nastavíme optimální poměr mezi výší skladové zásoby a flexibilitou výroby Skladování a vnitropodniková logistika - Pomůžeme nadefinovat optimální skladové kapacity podniku - Zajistíme splnění nezbytných kvalitativních požadav...

 • Strategické plánovanie komunikácie

  - určenie pozície značky v mysliach spotrebiteľov - identifikácia cieľovej skupiny - zostavenie akčného plánu a celoročnej komunikácie

 • Mediálne plánovanie a nákup médií

  - vytipovanie vhodných médií vzhľadom na cieľové skupiny - tradičné a neštandardné osvetlenia

 • GEOTOOL - sofistikovaný nástroj na plánovanie, vyhodnocovanie a zefektívnenie poštových a direct mar

  Sofistikovaný nástroj na plánovanie, vyhodnocovanie a zefektívnenie poštových a direct marketingových činností formou geomarketingových nástrojov a analýz V oblasti geomarketingu máme dlhodobé skúsenosti, čo nám umožňuje stále zefektívňovanie realizovaných direct mailových kampaní. Optimalizáciu distribučných procesov zabezpečuje geomarketingové oddelenie. V súčasnosti je optimalizácia plánu neadresnej distribúcie štandardom pre všetkých našich klientov. Vypracúvame však aj individuálne marketingové projekty. Pri týchto projektoch pracujeme s vlastnými dátami a mapovými vrstvami o domovom a bytovom fonde SR aj so štatistickými, sociodemogra...

 • Lanová dráha s ocelovou konstrukcí

  Lanová dráha s ocelovou konstrukcí

  - Věková skupina 3 - 14 - Rozměry (m) 20,2 x 4,5 x 3,5 - Potřebná plocha (m) 22,9 x 4,5 - Povrch tlumící náraz (m2) 0,0 - Max. výška pádu (m) 0,95 - Počet uživatelů 3

 • Vertikální lanová prolézačka Kužel

  Vertikální lanová prolézačka Kužel

  - Věková skupina 3 - 14 - Rozměry (m) 3,0 x 3,0 x 3,3 - Potřebná plocha (m) 5,7 x 5,7 - Povrch tlumící náraz (m2) 25,3 - Max. výška pádu (m) 2,4 - Počet uživatelů 10

 • Plánovanie a ekonomické analýzy

  Ekonomické analýzy poskytujú aktuálne, objektívne a komplexné informácie o kľúčových otázkach riadenia podniku. Takto získané informácie poskytujú obraz o potencionálnych príležitostiach, rizikách a problémoch, rovnako aj o silných a slabých stránkach podniku. Analýzou získané poznatky sú významným nástrojom pre plánovanie a stanovenie alternatív rešenia kritických oblastí a pre rozhodovanie o budúcej stratégii a jej následnej realizácii. Ekonomické analýzy zahŕňajú: - analýzu tvorby a použitia zdrojov podniku, analýzu nákladovosti - analýzu využitia a viazanosti kapitálu - analýzu objemu produkcie a tržieb v detaile, ktorý poskyt...

 • Porcelánová nádoba s dreveným viečkom

  Porcelánová nádoba s dreveným viečkom

  Porcelánová nádoba bielej farby.

 • Plánovanie a rozvoj firiem v oblasti strojníctva

  Firma ponúka svojim zákazníkom pomoc pri plánovaní a rozvoji firiem. Naše odborné znalosti zaberajú široké pole pôsobnosti pri navrhovaní, konštrukcii a následnej realizácii jednoúčelových strojov a zariadení. Poradíme Vám pri výrobe prototypov strojov, atypických zdvíhacích a manipulačných zariadení. Naši špičkoví odborníci v otázkach konštrukcie Vám navrhnú optimálne riešenie vašich problémov. Máme skúsenosti s automatizáciou, či už starších zariadení, alebo pri navrhovaní nových celkov. Poradíme vám v oblasti hydraulických, pneumatických, elektrických rozvodov a ovládacích prvkov. V reálnom čase zrealizujeme Vaše predstavy o mo...

Realizujete kúpeľne na kľúč?

Realizujete kúpeľne na kľúč?

Zaregistrujte sa teraz a získajte 3 + 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Ľanová posteľná bielizeň 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.