Team A4/80g papier (bal=500hár)

Team A4/80g papier (bal=500hár)

Biely bezchlórový xerografický papier na každodenné hospodárne použitie doma i v kancelárii. Poskytuje výborné výsledky pri čiernobielej tlači a kopírovaní. Vhodný na jednostranné a obojstranné kopírovanie a tlač v bežných kopírovacích strojoch a laserových tlačiarniach.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Vyvíjače pary THERMINDUS STEAM vertikal

  Vyvíjače pary THERMINDUS STEAM vertikal

  Dodávame vodorúrové rýchlo vyvíjače pary THERMINDUS rada STEAM vertikal od 40 do 3000 kg pary za hodinu. Tlak pary až 12 bar. Kompaktné prevedenie. Vyvíjače osadené horákmi RIELLO. Možnosť zástavby do špecializovaného kontajner. Palivo plyn, zemný plyn alebo ELVO - extra ľahký vykurovací olej. Viac informácie na web stránke alebo na dopyt.

 • Vyvíjače pary THERMINDUS STEAM horizontal

  Vyvíjače pary THERMINDUS STEAM horizontal

  Dodávame vodorúrové rýchlo vyvíjače pary THERMINDUS rada STEAM horizontal od 40 do 3000 kg pary za hodinu. Tlak pary až 12 bar. Kompaktné prevedenie. Vyvíjače osadené horákmi RIELLO. Možnosť zástavby do špecializovaného kontajner. Palivo plyn, zemný plyn alebo ELVO - extra ľahký vykurovací olej. Viac informácie na web stránke alebo na dopyt.

 • PROFI parný čistič OSPREY STEAM FORCE 6

  PROFI parný čistič OSPREY STEAM FORCE 6

  Veľmi výkonný parný čistič OSPREYDEEEPCLEAN STEAM FORCE 6 s tlakom pary 10 barov, bez vysávačovej jednotky. Robustná konštrukcia pre dlhšiu životnosť. Technická špecifikácia: Elektrické pripojenie 400 V 50 Hz Maximálny príkon 5 500 W Zásobník na vodu 2x5 litrov Zásobník na chemikálie 5 litrov Antikorový kotlík 3 litre Tlak pary 10 bar Teplota pary 180°C Doba nahrievania približne 7 minút Množstvo pary 9 kg za hodinu Rozmery (dĺžka, šírka, výška) 55 cm, 100 cm, 93 cm Hmotnosť 35 kg

 • Profi parný čistič OSPREY STEAM VAC PRO

  Profi parný čistič OSPREY STEAM VAC PRO

  Ekonomická trieda parných čističov OSPREYDEEEPCLEAN typ STEAM VAC PRO 3000D s vysávačovou jednotkou. Ohrev 3200 W pripojenie na 230 V, vhodné najmä pre menšie prevádzky, kuchyne, penzióny..... Technická špecifikácia: Elektrické pripojenie 230 V 50 Hz Maximálny príkon 3,2 kW Zásobník na vodu 2,2 litrov Zásobník na chemikálie 1,5 litrov Tlak pary 6,5 bar Teplota pary 161°C Nahrievania 5 min Množstvo pary 4,2 kg/hod Rozmery (dXšXv)52x37x43 cm Hmotnosť 14 kg Telo kvalitné plasty

 • Prenájom atrakcií na teambulding

  Prenájom atrakcií na teambulding

  Sprav svoj firemný event jedinečným! Vyber si z veľkého množstva atrakcií za super ceny, ani jeden kolega sa nebude nudiť.

 • Shoulder bag TEAM Drží dobre tvar

  Shoulder bag TEAM Drží dobre tvar

  komfortná taška zo stabilného Polyesteru 600d... • vnútorný priestor s organizátorom, s vreckami • vhodné na umiestnenie katalógov a dokumentov A4 • 2 predné vrecká a vrecko na klope so zipsom • nastaviteľný popruh cez rameno s nárameníkom materiál: polyester 600d veľkosť: 30/39 x 31 x 9 cm logo: sieťotlačou, vyšívaním, transferom, živicovou nálepkou veľkosť loga:15 x 12 cm záruka: 3 roky

 • Firemné akcie, Teambuinding,

  Zrealizujeme pre Vašu spoločnosť Teambuildingy, firemné hry, firemné akcie akého koľvek druhu v malebnom prostredí Záhoria obklopenom vinohradmi, dobrým vínom, chutným trdelníkom. Ponúkame degustácie vín, trdelníkov ako i možnosť vyrobiť si vlastný trdelník. Športové aktivity, plavba po Baťovom kanály, po rieke Morave, preverenie svojich fyzických hraníc ako i teamového ducha v zdolávaný opičej dráhy ale i rôzne iné aktivity na mieru pre Vás.

 • Teambuildingy, firemné dni a ich technické zabezpečenie

  Teambuilding, či firemné hry v exteriéri sú ideálnym spôsobom utuženia kolektívu. Čo však v prípade nevhodného počasia? Zakryjeme, prestrešíme, vykúrime, či vychladíme priestor pre Váš teambuilding/ firemné hry tak, aby ste mohli zrealizovať všetko podľa pôvodného plánu. Nenechajte sa zastrašiť počasím. Party stany a stanové haly od spoločnosti Trade & Consult Vám umožnia zrealizovať Vaše plány aj za nepriaznivého počasia. Vhodné technické zabezpečenie, potrebný inventár a dekorácie na mieru urobia Váš teambuilding/ firemné hry nezabudnuteľným zážitkom, a tak napomôžu dosiahnuť ich cieľ.

 • Team spirit pre firemné kolektívy

  - zážitkový, kreatívno-zábavný workshop „KRESLENIA & MAĽOVANIA“ (*určený pre vašu firmu, spoločnosť), vnáša nové svetlo do prostredia tradičných tímových podujatí

 • Scuderia Ferrari Team T-shirt Replica 2014

  Pánske tričko Scuderia Ferrari, Na tričko logá sponzorov, Materiál 100% bavlna.

 • Mercedes AMG PETRONAS Team Jacket Grey

  Tímová vetrovka Mercedes GP Nepremokne, neprefúkne.

 • Teambuilding

  Cieľom tohto programu je, aby teambuilding prispel ku zlepšeniu reálneho pracovného prostredia a aby budovanie tímovej spolupráce sa stalo každodennou realitou vo vašom pracovnom kolektíve. Teambuilding prebieha prostredníctvom Millitary Campu . Všetci účastníci sú členovia regrutačných jednotiek, ktoré boli vyslané do lokality Jankov Vŕšok, aby podstúpili náročné cvičenie. ( Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku! ) Počas jedného dňa absolvujú rôzne aktivity, ktoré preveria ich fyzickú a psychickú pripravenosť. Úlohou účastníkov bude podať čo najlepší tímový aj osobný výkon, na základe ktorého potom budú hodnotení. Účastníci sú ...

 • Ponuka firemných Teambuildingov

  Rozvojové zameranie teambuildingu: - Zlepšenie komunikácie členov tímu. - Zníženie obáv z neúspechu. - Budovanie vzťahov medzi členmi tímu. - Využitie znalostí a skúseností všetkých členov tímu. - Rozvíjanie tvorivosti a fantázie. - Urýchlenie cesty ku správnemu riešeniu. - Zvyšovanie sebavedomia. - Vymedzenie postavenia a role. - Získavanie ocenenia v prostredí tímu. Podporné zameranie teambuildingu - Stotožnenie sa s cieľmi. - Súdržnosť tímu. - Spoločné aspekty členov tímu. - Komunikáciu na úrovni spätnej väzby pocitov, postojov, hodnôt, návykov a pravidiel.

 • Power team Slovakia s.r.o.

  Vnútroštátna a medzinárodná osobná (8+1), autobusová (15+1), nákladná cestná doprava, odťahová služba, nákladné TAXI, sťahovanie.

 • Adidas sprchový gel 250ml. Team Force

  Vrchné tóny vône Adidas Team Force tvorí svieži pomaranč, citrón, grapefruit a mandarinka. V srdci sa rozvoní korenistý jalovec, slivka a bergamot, ktoré prejdú do drevitého základu cédrového a santalového dreva.

 • Team All Court Style Black

  Team All Court Style Black

  Parametry Řada: Pánské Typ obuvi: universální Status na objednávku. Určeno pro Profesionální tenisové boty na každý povrch. Výhody Běžné sportovní boty jsou přizpůsobeny pouze podélným pohybům vpřed a vzad. Tenis se od jiných sportů liší tím, že se hráči až z 80% pohybují do stran a tomu byla změněná podrážka.

 • Autokláva - UNIVERSAL–STEAM /R

  Autokláva - UNIVERSAL–STEAM /R

  Autokláv je určen k sterilaci výrobků, které vyžadující rotaci. Rotace zkracuje sterilační dobu, zrychluje přestup tepla a kvalitu výrobku. Rotace také podporuje homogenitu výrobku, jestliže je vyroben z více složek o různé hustotě. Přímý parní proces je efektivnější a vyžaduje kratší časy než proces sprchový a je rovněž vhodný pro tepelně citlivé produkty.

 • Autokláva - UNIVERSAL–STEAM

  Autokláva - UNIVERSAL–STEAM

  Autokláv je určen pro sterilaci nebo pasteraci potravinářských výrobků se zdokonaleným přímým parním cyklem s přetlakem. Je zvláště vhodný pro sklenice, měkké plastikové obaly a měkké Al + PP misky. Přímý parní proces je efektivnější a vyžaduje kratší časy než proces sprchový a je rovněž vhodný pro tepelně citlivé produkty.

 • Autokláva - UNIVERSAL–STEAM

  Autokláva - UNIVERSAL–STEAM

  Autokláv je určen pro sterilaci nebo pasteraci potravinářských výrobků se zdokonaleným přímým parním cyklem s přetlakem. Je zvláště vhodný pro sklenice, měkké plastikové obaly a měkké Al + PP misky. Přímý parní proces je efektivnější a vyžaduje kratší časy než proces sprchový a je rovněž vhodný pro tepelně citlivé produkty.

 • Teambuldingove akcie

  Teambuldingove akcie

  Ponuka na prenajom atraktivnu zrubovu kolibu v Malej fatre. Nachádza sa cca 5km od Dolného Kubína. Koliba poskytuje ubytovanie pre 15 osôb. ku Kolibe patrí aj záhradná terasa s ožnosťou pečenia prasiatka, varenie gulášu a iné. Na požiadanie jazda na štvorkolkách, jazda na koňoch a iné atrakcie. Objekt sa prenajíma celý. Cena od 200 eur / noc / 15 osôb

 • Flash steam power plants

  Flash steam plants pull deep, high-pressure hot water into lower-pressure tanks and use the resulting flashed steam to drive turbines. They require fluid temperatures of at least 180°C, usually more. This is the most common type of plant in operation today.

 • Dry steam power plants

  Dry steam plants are the simplest and oldest design. They directly use geothermal steam of 150°C or greater to turn turbines.

 • Teambuildingy

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti teambuildingov.

 • Steam boiler

  The PIFE is a steam boiler designed specifically forsmall industry applications. ???? Quick come-up time ???? Completely self-contained monoblock, easy totransport and install and requires minimum space ???? Same structure as large boilers – wide wet-end furnace, smoke tubes and steam chamber ???? Finished in stainless steel or aluminum sheet ???? Burners for methane gas or heating oil ???? No operator’s license required and exoneratedfrom periodic USL inspections and site inspection(Italy only)

 • Teambuilding

  Teambuilding je najefektívnejší a najrýchlejší spôsob ako vytvoriť silný a úspešný pracovný tím. Je to spôsob, ako prebudiť v pracovnom kolektíve schopnosť vytvoriť si správny postoj, vďaka ktorému budú jeho jednotliví členovia pristupovať ku svojej práci strategicky. Cieľom je ozdravenie pracovného kolektívu, lepšie poznanie sa kolektívu navzájom, rozvinutie nových schopností v jednotlivcoch, objavenie sebadôvery a zvýšenie vzájomnej dôvery medzi zamestnancami. Kolektív je v neznámom prostredí vystavený situáciám, v ktorých musia prekonať prekážky, strach a na základe spoločných stratégií sa stať jednotne mysliacim a vzájomne sa...

 • Server TEAM II

  Skupina šiestich extrémne rýchlych SAS SCSI diskov s kapacitou 146 GB podporená výkonným štvorjadrovým Xeon procesorom je vhodná najmä na storage riešenia a prevádzku databáz. TEAM poskytuje možnosť využiť 4 TB mesačný dátový tok.

 • Creative teambuilding

  Nové netradičné kreatívne riešenia v oblasti teambuildingu a vzdelávania. Hlavným cieľom je prostredníctvom pozitívnych emočných zážitkov zvýšiť lojalitu a motiváciu zamestnancov. Budovanie tímu a získavanie poznatkov pomocou hier a zážitkov je pre účastníkov nielen zábavnejšie, ale aj efektívnejšie. Zábava, tím, tímový duch. Jedinečný druh teambuildingu, ktorý trvá zvyčajne jeden až dva dni a je určený pre skupinu od 10 do 600 ľudí. - motivačné hry - hry zamerané na riešenie problémov v tíme - hry zamerané na stmelenie a spevnenie kolektívu - outdoorové programy doma i v zahraničí

 • Teambuilding - interaktivní programy

  Programové bloky Máte pocit, že kolektiv Vaši společnosti již není takový, jaký byl před několika lety? Nevíte si rady jak Vaše pracovníky efektivně motivovat – zkuste využít některou z nabídek, kterou Vám můžeme zajistit. V následující nabídce představujeme některé z modelů různých typů 2-4 hodinových programů. Programy lze kombinovat a upravovat dle Vašeho přání, nebo Vám zpracujeme zcela nový nápad.

 • Teambuildingové aktivity

  Ponúkame Vám prítažlivé teambuildingové aktivity. Sú to všetko techniky pôsobiace na rozvoj, spoznávanie a zdokonaľovanie jednotlivcov, ale najmä celých tímov. Túto školu hrou je možné aplikovať na všetkých pracovníkov od najnižšieho personálu, cez začínajúcich manažérov, až k vrcholovému manažmentu, vrátane senior manažérov. Systém tvorenia tímových väzieb sa tu uskutočňuje pomocou outdoorových alebo indoorových aktivít. Zábavnou formou sa tvoria neformálne väzby medzi jednotlivcami, na základe spoločného zážitku, komunikácie a zdieľania dochádza k prehĺbeniu pocitu zodpovednosti za výsledok tímu ako celku. Katalóg TEAMBULDING...

 • Predaj - Teamwear (tímové oblečenie)

  Predaj - Teamwear (tímové oblečenie)

  Predaj kvalitných druhov tímových dresov.

 • Športové aktivity, teambuilding

  - Rafting - Štvorkolky - Paintball - Lukostreľba - Terénn buginy - Horolezecká škola - Lety balónom - Paraglaiding - Bungee running, Skákacie topánky - Snežné skútre - Snowrafting - Vznášadlo - Airball - Zorb - Tarzánia Ak ste plný energie ponúkame Vám množstvo športových disciplín s poriadnou dávkou adrenalínu vhodné pre akčné a súťaživé tipy Vaších klientov.

 • Program Team building

  Ciele jednotlivých kurzov zahrnutých pod tréningový program „Team Building“: - Pripraviť budúcich lídrov na budovanie výkonných tímov. - Pomôcť novému tímu pri jeho rozvoji a zefektívnení práce. - Uľahčiť prechod pracovnej skupiny na tímovú prácu. - Identifikovať a zaviesť efektívne spôsoby motivácie v tíme. - Skvalitniť procesy rozhodovania v prostredí tímu. - Cez konfrontáciu znakov trénovaného tímu so znakmi efektívnych tímov zaviesť nové efektívnejšie spôsoby jeho fungovania. - Spoznať súčastné vývinové štádium tímu a prekonanie prekážok s ním spojených. - Pomôcť pri identifikácii sa s tímovými rolami a pripraviť ...

 • Atac team bag

  Atac team bag

  - Veľká športová taška

Predávate, servisujete polygrafické zariadenia?

Predávate, servisujete polygrafické zariadenia?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Team A4/80g papier (bal=500hár) 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.